Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Modelka - Eydie Anne

Modelka - Eydie Anne

Autor: L-vis

Przedstawiamy Miss Video numer 3 - Eydie Anne - z filipińsko-hawajskim rodowodem i wyglądem. Z pewnością poznacie ją na załączonych zdjęciach. Jeśli nie, w treści wywiadu sprawdźcie w jakich teledyskach można ją zobaczyć. A jest na co popatrzeć... Co ciekawsze, Eydie Anne związała się (i to dosyć poważnie) z grupą Tha Liks (dawniej Tha Alkoholiks) - okoliczności były nietypowe. Sprawdźcie sami.

Czy możesz powiedzieć coś więcej naszym czytelnikom na temat Twojej dotychczasowej kariery?

Eydie Anne: Od 5 lat jestem zawodową modelką. Praca ta, podobnie jak każda inna, ma swoje dobre i złe strony. Ja bynajmniej nie narzekam. Dzięki temu poznaję bardzo dużo fajnych ludzi. Pozowałam do zdjęć najróżniejszych magazynów, grałam w filmach i wideoklipach.

Właśnie, wystąpiłaś do tej pory w wielu teledyskach hip-hop&'owych...

Eydie Anne: To prawda. Tak na oko było ich około dwadzieścia... coś koło tego. Wideoklip z udziałem Dr. Dre"Bad Intensions", Ja Rule"Down A** Chick", Eve"Who&'s That Girl", India Arie"Video", Juvenile"Set It Off", Genuwine"Just Because", Jay-Z"Izzo", Brian McKnight & JD"What&'s It Gonna Be", oraz Tha Liks"Best You Can" i kilka innych.

Znasz się z wszystkimi wspomnianymi raperami osobiście?

Eydie Anne: Osobiście nie, bardziej zawodowo.

To może powiesz coś więcej na ten temat? Jak np. przebiegała twoją współpraca z Jay-Z?

Eydie Anne: Wiesz, ogólnie to musze przyznać, że na planie teledysku panował zdrowy młyn. Jay miał potężną ekipę i ogromną ilość statystów. Sam zresztą był bardzo zajęty i zapracowany cały dzień.

A Dr. Dre?

Eydie Anne: Dre znam z kilku zakręconych rzeczy, jednak działo się to poza planem teledysku i nie mogę niestety zdradzić wam szczegółów....

Eydie Anne: Cóż...po części właśnie dlatego nie występuję więcej w wideklipach. Stroje modelek coraz więcej odkrywają. To nie jest zresztą wina artystów, lecz fanów, gdyż to oni chcą oglądać swoich idoli w otoczeniu nagich dziewczyn. Oczywiście, raperzy mogą być kobieciarzami, ale czy ty nie byłbyś taki, gdybyś przez cały dzień miał przy sobie półnagie kobiety?

Hmmmm....

Eydie Anne: No raczej tak. Rzeczywistość wyglądają jednak troszkę inaczej. Artyści chcą po prostu, aby nakręcony przez nich teledysk, jak najlepiej promował ich muzykę.

Opowiedz teraz o swoich obecnych projektach

Eydie Anne: Już od ponad roku nie wystąpiłam w żadnym wideoklipie. W dużej części miało na to wpływ obniżenie stawek za występy. My natomiast jesteśmy profesjonalnymi modelkami i nie pracujemy za darmo - po to tylko żeby się pokazać. Obecnie pracuję na podstawie rocznych kontraktów i dzięki temu wiem ile pieniędzy dostanę w najbliższej przyszłości. Najnowsze wideoklipy straciły dużo na jakości. Jeśli hip-hop&'owcy chcą mieć seksowne i profesjonalne dziewczyny - muszą im płacić więcej, rozumiesz co mam na myśli?

Jasne. Pogadajmy jeszcze na koniec o Tha Liks, bo przeczuwam tu bardzo gorący temat...

Eydie Anne: [śmiech] Więc, zrobiłam wideoklip do"Best U Can" z Tha Liks i tak się zdarzyło, że przy tej okazji poznałam swojego obecnego chłopaka - E-Swift&'a z Tha Liks. Co śmieszne i czego ty pewnie nie wiesz, to, to, że moja rola polegała na tym, iż grałam dziewczynę E-Swifta. Jednak większość scen potem wycięto, gdyż okazało się, że przekraczały przewidziany czas. Pomimo tego, jak widać, opłacało się nagrać te sceny, gdyż jesteśmy obecnie razem."Best U Can" jest zdecydowanie najzabawniejszym teledyskiem z dotychczasowych w mojej karierze. Wszyscy ludzie na planie - obsługa, artyści, aktorzy, statyści, modelki - byli bardzo rozrywkowi. Wiesz, dużo zabawy i picia przez cały dzień oraz noc. Płacili nam za bycie na balandze...[śmiech].

A jak panowie z Tha Liks traktowali was - modelki - w trakcie kręcenia tego teledysku?

Eydie Anne: Szczerze mówiąc to wszyscy byli bardzo mili. Ani przez chwilkę nie odebrałam wrażenia, że ktoś chciał mnie poderwać, czy coś w tym stylu. Tha Liks chcieli dobrze się bawić i zrobić ciekawy teledysk.

Jakie masz plany na przyszłość?

Eydie Anne: Muszę skończyć college, a następnie otworzę własną agencję modelek. To będzie najlepsza agencja, gdyż mam już spore doświadczenie w tym biznesie - wiem przez co modelka musi przejść i co zrobić aby osiągnąć sukces.

Ostatnie pytanie. Wiem, że kochasz boks i koszykówkę - Twoją ulubioną drużyną z ligi NBA jest Lakers z L.A. A kto jest twoim ulubionym zawodnikiem? Kobe czy Shaq?

Eydie Anne: Lubię ich oboje. Są dla mnie jak jeden zawodnik. Kobe był ostatnio niesamowity. Porusza się obłędnie, a jego gra stanowczo zaprzecza prawom grawitacji.

Ok, serdecznie dziękuję za rozmowę.

Eydie Anne: Dzięki.Informacje o artykule
Data dodania:2004-02-26
Dział / Kategoria: kultura hip-hop / wywiad
Średnia ocena:nieoceniany
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
L-vis   rap graffiti breakdanceL-vis

Ostatnie artykuły tego autora:
Modelka - Denise Vilayna Lasalle
Modelka - Marguerite Martin
Komercyjne nowości - podsumowanie roku 2003
Bad Boys 2
Mikrofon wystawał z kuchni - spotkanie z grupą Sistars.

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-237-200-21.compute-1.amazonaws.com (3.237.200.21). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.