Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Cały czas oryginalni - wywiad z Tewu

Cały czas oryginalni - wywiad z Tewu

Autor: seba

Dowiedz się więcej o: TeWu.

Tewu wyrwali się ze snu w 2004 roku. Ich ostre teksty i charakterystyczny styl szybko zdobyły grono fanów nie tylko na ich rodzimym Śląsku. Zapewne pamiętacie ich klipy, na których roiło się od fajnych niuń. Ich pierwszy teledysk miał tytuł "Tempo" i faktycznie tempo ich rapu i promocji było znaczne. Teraz kończą pracę nad drugą płytę, a Wam proponujemy wywiad, w którym opowiadają co się znajdzie na tym albumie.

Co zmieniło się w szeregach Tewu od wydania ostatniej płyty?
Cham-pion-Cabanos:
Obecnie nie występujemy w pełnym składzie. Złożyło się na to wiele rzeczy i wiele zawiłych spraw. Mam tylko nadzieje, że przyjdzie taki czas kiedy ten kto ma się odblokować to, właśnie to zrobi i małymi krokami wszystko wróci do normy. Dodam jeszcze, że obecnie dołączył do nas "Buła", człowiek z wyboistą przeszłością. Wnosi w tewurap powiew świeżości. Tewurap się urozmaica. Umiemy się dogadać i to jest najważniejsze.

Czy po "Wyrwanych ze snu" teraz jesteście w pełni przebudzeni?
Cabanos:
Nie! właśnie nie, choć nie wiem jak Dono, ale ja czuje, że ten stan wywołuje we mnie chęć działania, robienia czegoś ponad to co już jest. "Wyrwanie" daje oryginalność a przez to możliwość spoglądania jak to robią inni. Inaczej niż my.
Dono: Pierwsza płyta wiele nam wyjaśniła, mieliśmy zupełnie inne spojrzenie na to co dzieje się na rynku przed wydaniem. Teraz wiemy o co dokładnie w tym wszystkim chodzi, przebudziłem się i nie mam zamiaru już zasypiać.

Poprzednia płyta była nieźle promowana - wywiady, trzy klipy. Czy jesteście zadowolenie z wyników sprzedaży?
Dono:
Wyniki sprzedaży w tym kraju ogólnie nie są zadowalające, co do nas to jak na start i debiutancką płytę nie było najgorzej. Ilościami raczej nie ma co się sugerować, tak się składa że więcej płyt sprzedaliśmy Internetem niż normalna drogą. Dużym minusem była kilkakrotna zmiana terminu premiery i słaba dystrybucja. Dostawaliśmy sporo maili ludzi, którzy pisali, że w ich miastach nasza płyta nie jest dostępna... Tym razem zrobimy wszystko by nie doszło do takich sytuacji.

Czego możemy się spodziewać po nowym Tewu?
Cabanos:
Można się spodziewać mniejszej liczby wokali niż wcześniej, Bardziej zrozumiałych tekstów oraz dużo świeższego podejścia z naszej strony do bitów i tematów użytych na nową płytę. Pojawi się też kilku innych w tym nowych producentów. Pierwszą płytę robiliśmy długo, mozolnie i z jakiegoś tam punktu patrzenia na wszystko, natomiast drugą robimy krócej, choć już stanowczo za długo i zupełnie z innego punktu widzenia. Na tę płytę chcę zrobić solowy kawałek, który będzie lekko odbiegał od klasycznego naszego Hip-Hop'u, ale poniekąd o niego zahaczy. Będzie to coś ostrzejszego! Po prostu chcę sprawdzić coś innego ze znajomymi, między innymi z Patrykiem i jego bratem Turasem, których serdecznie pozdrawiam.
Dono: Na pewno dojrzałego spojrzenia, eksperymentalnych bitów, mniejszej ilości traków, nowych muzyków, nowej wokalistki i ciekawych gości.

Teraz wiemy o co dokładnie w tym wszystkim chodzi, przebudziłem się i nie mam zamiaru już zasypiać.

Kiedy planujecie premierę tego albumu i jacy goście na nim się znajdą?
Cabanos:
Ciężko to określić bo sami tak do końca nie znamy dokładnej daty. Nie chcemy nic robić na siłę, w każdym razie będzie to za niedługi czas. Możliwe, że jeszcze w tym lub na początku następnego roku. Co do gości już zaklepanych to zapewne będziecie mogli usłyszeć ponownie głos Bolca ponieważ współpraca z nim idzie w dobrym kierunku. Kolejnym gościem jest Fu, Lady K, Flexxip i Włodi. Co do gości mniej znanych szerokiej publiczności to na krążku wziął swój udział: Żeton ze Świętochłowic.

A producenci?
Cabanos:
Produkcją w dużej części zajął się Dono, następnie Zbyszek Wolny, Magiera & LA oraz znajdzie się produkcja debiutanta Tomana, który wcześniej długo działał w podziemiu. Teraz wydaje mi się, że nastał jego czas. Człowiek potrafi stworzyć naprawdę ciekawy klimat w bicie szczególnie przy ciężkim, ciemnym brzmieniu. Zresztą tak jak mówię próbkę jego działań usłyszycie na naszej płycie.

Zawsze Waszym atutem była różnorodność styli. Czy nadal będzie to utrzymane?
Cabanos:
Jak najbardziej, bo pracowaliśmy żeby stworzyć to już przy pierwszej płycie. To nam zostało przypisane a my kontynuujemy, zostajemy przy swoim. Tym bardziej, że określasz to jako nasz atut.
Dono: Cały czas próbujemy być oryginalni, nic się nie zmieni w tej kwestii. Każdy z nas jest po prostu sobą, inaczej patrzy na świat, na problemy i to wszystko przekłada się na styl, jeden pokazuje to w bardziej ekspresyjny sposób drugi w inny.

Jak wygląda sprawa graffiti? Czy nadal się tym pasjonujecie?
Cabanos:
Na pewno w jakimś stopniu nadal pasjonujemy się jakimiś pracami, ale na ten temat więcej mógłby Wam przybliżyć G2E, który chwilowo jest nieobecny.
Dono: Dużo osób kojarzy nas z grupa tworzącą graffiti, a prawda jest taka że malowaniem zajmują się tylko 2 osoby ze składu... Osobiście szanuje graffiti i ludzi którzy je tworzą, ale szczerze mówiąc mam mało z nim wspólnego. Cały mój czas poświęcam klejeniem bitów. Bity są czymś wyjątkowym dla mnie, jak dla writtera, graffiti.

Czy jest szansa na jakiś utwór o malowaniu na nowej płycie?
Dono:
O to musiałbyś się zapytać naszego urlopowicza... Myślę, że w lutym 2006 będzie to realne.

Dużo osób kojarzy nas z grupa tworzącą graffiti, a prawda jest taka że malowaniem zajmują się tylko 2 osoby ze składu

A wokół jakiej tematyki głównie będą utrzymane utwory?
Cabanos:
Tematy nie będą się skupiały przy jednej dziedzinie. Tematyka będzie rozbieżna i rozwinięta. Ogólnie mówiąc rzeczą, która będzie różnić tą płytę od poprzedniej jest większe zwrócenie uwagi na zobrazowanie uczuć, zachowań ludzkich i potrzeb. Po prostu tekstowo nowa płyta będzie bardziej dojrzalsza i z głębszymi przemyśleniami.

Jak przebiegał proces tworzenia albumu? W którym studiu pracowaliście?
Cabanos:
Proces tworzenia czegokolwiek w naszym przypadku nie przebiega szybkimi krokami. Składa się na to mnóstwo rzeczy np. podupczyło płytę główną Zbyszkowi, spaliło komputer Dona bo historia lubi się u nas powtarzać. To jest norma my do tego musimy się przyzwyczaić, z tym żyć i nie traktować tego jako coś pechowego czy tam nieprzyjemnego. Nie, no! Prawdę mówiąc te rzeczy w dużej mierze przełożyły się na opóźnienie premiery drugiej płyty "Ślad po sobie".
Dono: Czasem ciężko jest zmobilizować kilka osób do pracy, warunki w tym kraju zamiast mobilizować odpychają i tak było w naszym przypadku. Np. Nedziol odpuścił sobie na jakiś czas - oby nie była to zbyt długa przerwa. Mam nadzieje, że przy trzeciej produkcji znów będzie o nim głośno... Od kilku miesięcy również nie ma z nami G2E, który przebywa na przymusowych wakacjach w Wojkowicach, będzie można go usłyszeć w zaledwie 5 utworach. Skład muzyków znów da o sobie znać, będzie można usłyszeć gitarzystę Grzegorza Bagińskiego, nową wokalistkę i skrecze Dj. Eproma, wszystko powstawało i powstaje w dalszym ciągu w studio HH POLAND w Gliwicach.

Kto będzie wydawcą nowego albumu?
Cabanos:
Jeszcze prowadzimy rozmowy i spokojnie rozmyślamy nad tym co będzie korzystniejsze dla nas. Jest parę pomysłów, ale to jeszcze nic pewnego więc nie widzę sensu by szerzej o tym mówić.
Dono: Tym razem na pewno powierzymy sprawy wydania doświadczonej firmie, która jest obcykana na rynku, już nie popełnimy błędu związanego z dystrybucją. Przejście do innego wydawcy nie oznacza jednak zakończenia działania "Wyrwani ze snu recordz", zapewne wszystko skończy się na połączeniu sił.

Sporo koncertowaliście, również za granicą Polski. Który koncert wspominacie najlepiej?
Cabanos:
Trudno mi powiedzieć, który koncert wspominam najlepiej. Te najlepsze dopiero przed nami, ale z tych dotychczasowych to może w Przemyślu, Ogrodzieńcu i w Holandii.
Dono: Zawsze koncerty za granicą kraju są nie typowe wiec je się wspomina jako najciekawsze, szczególnie kiedy odbywają się w Holandii. Jeżeli chodzi o nasze rodzime miejscowości to najbardziej w pamięci utkwiły mi również koncerty w Przemyślu i Ogrodzieńcu a poza nimi w Jastrzębiu i Gliwicach .

Teledyski Tewu
"Tempo"
"Z nimi ruszaj"
"Podbij tyłek"

Dowiedz się więcej o: TeWu.


Informacje o artykule
Data dodania:2005-10-10
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:6.33 (3)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
seba, 38 lat
mężczyzna, Szczecin

Ostatnie artykuły tego autora:
Kandydaci na szaleńców - przedpremierowy wywiad z Mesem
Nie szufladkowałbym tego albumu - Fokus - wywiad
Potrzeba flirtu i reakcja na kobiece piękno - 2cztery7 - wywiad
Ulica nadaje - wywiad z Sują
Konkurs na Demo Roku Magazynu WuDoo - wywiad z Aśką Tyszkiewicz

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
wuer_emce
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:25:41, 10-10-05
..Piona...

anonim
Autor: alo   Link do posta
14:30:27, 10-10-05
na luzie whuj luta whuj czekam na plyte jestem bardzo ciekawy szczzegolnie Dona dawno zadnego kawalka nie slyszalem plytke zakupie bankowo peace

anonim
Autor: kimczi   Link do posta
14:41:26, 10-10-05
ale pedały

anonim
Autor: rapZONE   Link do posta
14:42:47, 10-10-05
bansuj

RAS.RAS
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:59:00, 10-10-05
podbij tyłek to chyba mój ulubiony klip, nie słyszałem jeszcze pierwszej płytyu ale posłucham niebawem. chłopaki robią dość ciekawe rzeczy.pozdrawiam

anonim
Autor: d0s   Link do posta
16:00:06, 10-10-05
banda pedałów

anonim
Autor: chw   Link do posta
16:16:59, 10-10-05
dobrze ze nowa plyta wychodzi. lubie tewu

anonim
Autor: G hehe   Link do posta
16:24:27, 10-10-05
Tewu rozpiepsza i tyle 1-sza płyta była kozacka 2-ga jeśli będzie utrzymana w tym stylu to poruszy poziom obecnie wychodzącej muzyki podpisywanej hip-hopem w góre
to jest dopiero GTW !!!!!

dynioX
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:25:16, 10-10-05
to ci co wygrali jakis tam konkurs bo Miejskim Klasyku ?

StAneK_
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:41:54, 10-10-05
Pozdrowienia Śląsk pozdro TEWU

anonim
Autor: oldominion   Link do posta
16:55:21, 10-10-05
o w morde chyba kupie oryginał bo jak sie dowiedzą że sciągnołem z netu to mi dom spalą

anonim
Autor: pytanie   Link do posta
17:03:43, 10-10-05
za co siedzi G2E i kiedy wyjdzie??

anonim
Autor: opowiedz   Link do posta
17:30:24, 10-10-05
za to ze jest pierdolonym lamusem i pseudoulicznikiem...

anonim
Autor: dryn dryn   Link do posta
17:40:19, 10-10-05
twoje pytanie jest takie pojebane jak ty !

BK.
Autor: BK.   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:54:57, 10-10-05
pozdro z hameryki Wariaty!!! czekam na plytke!
GLIWICE-KATOWICE SLASKI RAP YO!!!

anonim
Autor: ja!!!   Link do posta
20:17:03, 10-10-05
slaski rap yoyoy

tewu tewo rap yo!!

chlopaki dobre rzeczy robia
ja tam ich slucham

anonim
Autor: STRONA GRAFFITI   Link do posta
20:28:24, 10-10-05
OBY TAK DALEJ YO!!

Side (Enteokaem Squad)
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:40:04, 10-10-05
Tak jest Toman rozpierdala wszystkich bitami....Człowiek naprawde potrafi zrobić zajebiste ciężkie bity...Nastał jego czas bo w końcu jest z KOstuchny a jak...czekam na płyte pozdro

anonim
Autor: Slight-Shade_St-ce   Link do posta
20:56:42, 10-10-05
I WRESCIE NOWA PŁYTA.  CZEKAM
POZDROWIENIA DLA SPIDIEGO. CZLOWIEKA ZE STARACHOWIC

anonim
Autor: LUNEKKK   Link do posta
21:43:10, 10-10-05
kurwa bez geusa i nedziola to bedzie gówno nie rap,pierdole nie kupuje tej płyty,poczekam aż vyko wylezie i nedziol sie odwiesi a wtedy to bedzie prawdziwy sląski rapazzzzzzzzzzzz !!

anonim
Autor: killa   Link do posta
21:52:24, 10-10-05
a co jest z geusem??

anonim
Autor: hgfhgf   Link do posta
22:57:15, 10-10-05
O psiakrew ale bandyty

anonim
Autor: wsss   Link do posta
23:41:12, 10-10-05
Wojkowice to zakład karny nietrybie !!!!!!!!!

BK.
Autor: BK.   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
03:21:18, 11-10-05
extra pozdro dla tych co chwilowo w izolacji!!!

anonim
Autor: AAAAAAAAAA HARA NA TWARZ   Link do posta
03:52:36, 11-10-05
banda pedalow na maxa  hehehheehhehhe jebac was leszcze i do gdanska nie wpadac bo leszcze wstepu nie maja pa

anonim
Autor: PKG (elos)   Link do posta
06:31:39, 11-10-05
ELO, JAK OSTANIO BYLEM NA WAKACJACH W POLSCE I JAK SIE Z WROCLAWIA PRZEMIESZCZALEM POCIAGIEM DO RZESZOWA TO PRZEZ OKNO ZAUWARZYLEM GRAFITI TEWU (zaras za wroclawiem gdzies)  ODRAZU TO ROZPOZNALEM... A WIEC WIELKIE POZDRO DLA CALEJ EKIPY TEWU ...   TEWU RAP YO elo

anonim
Autor: yaman   Link do posta
08:13:14, 11-10-05
ja tam ich nie trawie


chujnia z grzybnia;p

anonim
Autor: szary chłopaczyna   Link do posta
08:19:46, 11-10-05
TeWu to dobry skład, napierdalają dobry uliczny hip hop, nie to co Meziu Liber i inni...pierdolicie że Tewu to pedały itp. ale spójrzcie się na polski hh i zobaczcie kim są te pedały.
Pozdrawiam

YHROK67
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:15:15, 11-10-05
sląski rap yojakis koncert u nas w miescie dobrze by bylo skminicpozdro dla całej ekipy TEWU

Edone
Autor: Edone   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:51:03, 11-10-05
Ja mam szacunek dla TEWU a Dono to naprawde rowny gosc!! Respect!

dareks85
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:30:25, 11-10-05
no prosze nawet FU będzie na ich płycie - kiedyś w jednym z wywiadów Fusznik powiedział ze styl TEWU mu siada jak mało czyj w tym kraju:D:D:D widać sie skontaktowali! i dobrze bo pasują do siebie - zobaczymy co pokarzą pozostali goście chociarz ich udział jest zakakujący! pozdro

anonim
Autor: damian33   Link do posta
14:39:03, 11-10-05
Mes to chyba na każdej nowo wydanej płycie pierdolnie zwroty

anonim
Autor: beki   Link do posta
15:24:11, 11-10-05
Nareszcie bedzie 2 plyta , moze wreszcie odmieni ten syf na naszej scenie !,zajebiscie ze beda takie goscinnki.Czekam .

anonim
Autor: cNr   Link do posta
15:46:45, 11-10-05
czekam na plytke mysle ze bedzie dobra taka jak 1 pozdrowki TewU i wszystkicH Prawdziwych peace AmpE :):)

anonim
Autor: OCoBiega?!   Link do posta
16:26:52, 11-10-05
no rzeczywiscie Mes sie wszedzie wpierdoli,jak nie solo to skladzie no ale huj dobrze ze to co robi robi dobrze jak by robil hujowo to by byla padaka

splotenfranke
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:30:57, 11-10-05
moim skromnym zdaniem sa daremni :] zobaczymy czy teraz cos pokaza konkret :]

anonim
Autor: kotlecik!!   Link do posta
19:17:07, 11-10-05
 DO :AAAAAAAAAA HARA NA TWARZ
Dodany: 2005-10-11 03:52:36 Host: ---.ny325.east.verizon.netbanda pedalow na maxa  hehehheehhehhe jebac was leszcze i do gdanska nie wpadac bo leszcze wstepu nie maja pa
Nie bój sie nie zawitają w Gdańsku bo nie grają koncertów na wsiach :P


ale mimo to pozdrawiam Cie niekumaty wieśniaku :) 


pozdro600

PS. A o Geusie niech wiedzą Ci co mają wiedzieć...

anonim
Autor: siny69   Link do posta
19:49:21, 11-10-05
no i bardzo pieknie na to sie czekalo

anonim
Autor: siny69   Link do posta
19:49:48, 11-10-05
no i bardzo pieknie na to sie czekalo

asp(przema)
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:12:55, 11-10-05
goście są poprostu tragiczni !!!!!!!!

anonim
Autor: Al hadra   Link do posta
21:49:17, 11-10-05
Szacunek. Płyte kupię. Pozdrawiam. Nie bierzcie do siebie złych opini. Nie wszystkim musi Wasz styl sie podobac... sa tacy co lubia go i posmigaja do emipkow po plytke. 3mac fason bradazzz
Pozdro z Ka-ce

anonim
Autor: krok   Link do posta
23:46:30, 11-10-05
to lipa ze nie ma geusa....pewnie jak wroci to od razu zrobi cos swiezego na miescie.POZDRO GTUS!

anonim
Autor: Julkaaaa   Link do posta
00:14:14, 12-10-05
:/ nic nowego,kolejne rapery pierdolery

anonim
Autor: zio   Link do posta
00:38:04, 12-10-05
BURACTWO

anonim
Autor: Ahiczkajenor   Link do posta
08:55:54, 12-10-05
Dono jak da czadu na koncercie to rozpierdala wszystkich, ostatnio w Mega byly ze mna ziomy co go pierwszy raz widzialy na oczy i mowia - WOOOO, ALE KOLO MA POWERA!!!

anonim
Autor: noka 3189   Link do posta
09:20:16, 12-10-05
mes jest na wiekszosci nowych plyt bo jest jednym z najleoszych raperow razem z sokolem, pezetem, tede i peja. (mowie to o popularnosci i roznych stylach) No i jako nieliczny chce pomagac mlodym. W stanach to normalne ze wychodzi debiut i ma numer z kims znanym i lubianym, zeby w uproszczeniu rozumiec : patrz, nagrywaja ze mna najlepsi wiec cos potrafię.Druga strona sa pieniądze. Sokol nie musi zarabiac na dogrywaniu featow bo ma w chuj kasy z koncertow, podobnie peja, tede, pezet. Niestety flexxip, 2cztery7 - graja bardzo sporadycznie bo embargo ssie pałe i tak to wygląda ze kazdy feat jest szansa na pare zlotych. Dobrze chodziaz ze mes dogrywa sie do tych dobrych mc. Chociaz nowator to kurwa nie wiem co robi na jego liscie featow. Ale powiedzmy ze to nie rap.

anonim
Autor: ulotny jak 5 g   Link do posta
10:45:50, 12-10-05
tewu? zajebioza elo!

anonim
Autor: d0s   Link do posta
16:54:09, 12-10-05
Autor: PKG (elos)
Dodany: 2005-10-11 06:31:39 Host: ---.dsl.emhril.ameritech.netELO, JAK OSTANIO BYLEM NA WAKACJACH W POLSCE I JAK SIE Z WROCLAWIA PRZEMIESZCZALEM POCIAGIEM DO RZESZOWA TO PRZEZ OKNO ZAUWARZYLEM GRAFITI TEWU (zaras za wroclawiem gdzies)  ODRAZU TO ROZPOZNALEM... A WIEC WIELKIE POZDRO DLA CALEJ EKIPY TEWU ...   TEWU RAP YO elo Kurwa za wrocławiem? Co za wstyd dal tego miasta. Ja za to widzałem w Olsztynie ich "grafiti" na kilku kioskach - szkoda gadać, oni nie mają za grosz talentu.

anonim
Autor: stefan1500   Link do posta
19:00:36, 12-10-05
Autor: d0s
elo Kurwa za wrocławiem? Co za wstyd dal tego miasta. Ja za to widzałem w Olsztynie ich "grafiti" na kilku kioskach - szkoda gadać, oni nie mają za grosz talentu.buehehe,  wiesz co, nie wypowiadaj sie lepiej na tym "forum" niekumaty tojku :) :) :)dlaczego 90% osób wypowiadających sie na forach to jakieś najlepiej znające sie małolaty??masakra, pozdro600 TYLKO dla kumatych

anonim
Autor: Toman   Link do posta
22:04:42, 12-10-05
Mezo łajnerzy,18 el-owcy,żel plastikofcy Wypierdalać!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rap Umarł a powstała plastik komera i era jebanych elo ziooomków hiphoppolofcuf-TU nie macie czego szukać to nie dla was !!!!!!!!!!.dobrze że jeszcze zostało kilku w polskim hh co dają rade zmiarzdzyć to gówno i pokazać o co tak naprawde kurwa chodzi w tej czarnej kulturze i ożywią znowu tamten zajebiście gówniany klimat.rychtujcie nowe membrany w basach bo wychodzi z podziemia ciężkie brudne i prawdziwe gówno,a plastik możecie spłukać w kiblu!!!!!  pozdro dla całego papuSQ 

anonim
Autor: jens.   Link do posta
22:51:26, 12-10-05
bylem wtedy w ogrodziencu ja pierdole ale ciulany no i co za kadra byla :> pzdr. rafal tesknimy!

anonim
Autor: tewurapyo   Link do posta
23:44:54, 13-10-05
mam dla was mala historyjke jebani hiphopolowcy....jakis czas temu byl koncert jakis daremny w Spiżu w kato byl tez na nim ( na nieszczescie ) pedal DONIU...podchodzi podczas imprezy do baru i bez kolejki zamawia chamsa...na to kucharz: " do kolejki...tu sie czeka" a doniu: " ty chyba nie wiesz z kim rozmawiasz" kucharz: " huj mnie to obchodzi kolejka obowiazuje"..... I tak ma kurwa byc zero szacunku dla tych pedalów....tewu pokaze na co ich stac...z bitami tomana plyta wyjebie wasze zjebane gusty w kosmos i przeprowadzi krwawą rewolucje w waszych głowach TEWU RAP YO !!!

anonim
Autor: buahahahahaa   Link do posta
18:10:34, 14-10-05
no taaak rymy to oni mają prosto z czestochowy!! na 600 v w ogole rymow nie maja... a nie wiem czy wiecie ze wszystko opłacaja sobie sami, gosci na plycie tez!! smiechu warte, skurwiele kradna na dworcach zeby miec na nagrywke i dziwki w teledyskach, ich samochody w teledyskach tak w ogóle sa kradzione!! SZPAN I NIC POZA TYM... a jezykli macie za długie chłopaki, uwaxzajcie co komu mówicie!!

anonim
Autor: szary chlopaczyna   Link do posta
18:14:39, 09-01-06
TeWu to dobry skład, napierdalają dobry uliczny hip hop, nie to co Meziu Liber i inni...pierdolicie że Tewu to pedały itp. ale spójrzcie się na polski hh i zobaczcie kim są te pedały.
Pozdrawiam

anonim
Autor: EWPN   Link do posta
15:00:07, 01-10-06
Moze i dobrze im wychodzi gra w studiu, ale koncerty graja zjebane, wczoraj w Mlaborku dlai dupy na calej lini, poza YO!!! Yo!!!!!!!!! to nic konkretnego nie slyszalem a chlopaki z podziemia przed nimi dawali czadu.

anonim
Autor: GLIWICE CTRM   Link do posta
03:29:03, 15-01-07
CENTRUM CZEKA I BEDZIE SIEKA PLYTA PEWNIE BEDZIE WYPASIONA JAK PIERWSZA WIEC KTO NIE USLYSZY TEN BEDIE ZALOWAL! A co do typow piszacych ze tewu to pedaly jestescie kurwa cfaniaki przez internet pryszczate wielkie głowy jebane do ryja kurwy!!! chuj wam w ryj takim jak wy powinni urywac głowy i srać do gardła internetowe pijawki!!!cwele kurwy pedały .

anonim
Autor: GLIWICE CTRM   Link do posta
03:37:26, 15-01-07
cytuje użytkownika buhahaha\"no taaak rymy to oni mają prosto z czestochowy!! na 600 v w ogole rymow nie maja... a nie wiem czy wiecie ze wszystko opłacaja sobie sami, gosci na plycie tez!! smiechu warte, skurwiele kradna na dworcach zeby miec na nagrywke i dziwki w teledyskach, ich samochody w teledyskach tak w ogóle sa kradzione!! SZPAN I NIC POZA TYM... a jezykli macie za długie chłopaki, uwaxzajcie co komu mówicie!!\"
Moze kurwa pujdziesz na policje i opowiesz o tym ostatnio widzialem kartke kolo mendziarni z napisem zatrudnimy sprzedawce ty chyba sie nadajesz do tej roboty pedale za co walisz kurwa takie pojazdy masz uraz z dziwcinstwa zły dotyk boli przez cale życie wstap do policji jak ci sie kurwa nudzi a nie przed komputerem sie spinasz wyjdz na ulice i powiedz im to prosto w oczy zobaczysz jaka bedzie reakcjadaj swoje zdjecie jak kozak jestes.

anonim
Autor: hop   Link do posta
00:28:03, 24-04-07
jebac wszystkich frajerow ktorzy pierdola farmazony o tewu.chuja wiecie frajerstwo ruchane do geby.WIELKIE POZDRO TUWANDALE ZA ZAJEBISTY RAP I ZAJEBISTY BOMBING.SZACUNEK WARIATY-gliwice centrum

obserwacja
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:07:45, 25-08-11
FREE G2E

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-233-217-91.compute-1.amazonaws.com (3.233.217.91). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.