Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: Wilku

Dowiedz się więcej o: 834.
"Po prostu staramy się wymiatać"

Jeden z najciekawszych zespołów z podziemia. Laureaci konkursu na Demo 2005 Magazynu WuDoo - z pośród 245 zespołów zdobyli 1 miejsce. Lider grupy, VNM, przez wielu wymieniany jest jednym tchem obok takich graczy jak Jimson czy Smarki Smark. Sprawdźcie co mają nam do powiedzenia.

Powiedzcie coś o sobie? Przybliżcie swój zespół czytelnikom.
Boxi:
Wydaje mi się, że nasz rap mówi wystarczająco dużo o nas.
VNM: Jeszcze powie.

834 - skąd ta nazwa zespołu?
VNM: Rocznik Boxiego to 83, mój to 84, a że założyliśmy tę grupę sami, kilka lat temu, to już tak zostało, mimo tego, że doszli do nas Denver, który jest z 85 i Bober z 87.

Wasza ostatnia płyta "Where have u been?" została nagrana w Anglii, co Was łaczy z tą wyspą?
VNM:
Hajs i okrutny melanż.
Denver: Przed moim wyjazdem łączyła mnie tylko i wyłącznie chęć zarobienia kasy na szkołę, chatę i ogólnie na życie. Siedzę już w Anglii 7 miesięcy i odnajduję coraz więcej rzeczy i osób, do których wiem, że będę chciał kiedyś wrócić.

Zapewne poznaliście wiele osób w Anglii, jak oni odbierają polski Hip-Hop?
VNM:
Dane im było posłuchać tylko naszych produkcji. Wiadomo, że nic nie rozumieją, ale większości podobał się flow i bity.
Denver: Poznaliśmy osoby z różnych środowisk i jedyne co mogą komentować to bity i czasem chwytliwe flow, ponieważ nikt z nas nie miał zamiaru tłumaczyć im całej polskiej sceny. A to, że wypowiadamy swoje zdanie na temat polskiego Hip-Hop'u dużo nie zmienia, oprócz tego, że oni zaczynają postrzegać polski rap z naszego punktu widzenia.

Jak prezentuje się u nich niezależna scena?
VNM:
W miejscu, w którym byliśmy, czyli na południu Anglii, nie ma chyba zbyt dużo podziemnych ekip - dużo osób słucha rapu, natomiast mało chce go robić. Z tego co słuchałem z londyńskich demówek, to jak dla mnie nie jest źle, ale nie jest to typ rapu, który akurat mnie jara, jest dużo eksperymentalnego podejścia do sprawy, bez klasycznego dopierdolenia.

"Pierdol jakość, sprawdź bity i rymy" - właśnie wiele ludzi narzeka na słabą jakość Waszego materiału. Dla jasności opiszcie jak wyglądały prace nad tą płytą? Na czym została nagrana?
VNM:
Została nagrana na tym samym sprzęcie co poprzednia, tylko że w gorszej budce, a odsłuchem była miniwieża za 500 zł, co nie dawało zbyt szerokiego pola manewru w kwestii osiągnięcia dobrego brzmienia. Nasz ówczesny tryb życia również nie pomógł tej płycie. W sumie to z założenia ten album nie miał być czymś ważnym, bo i tak Boxi był w Polsce, więc praktycznie była to moja solówka, a nie 834.
Denver: Płyta nagrana została w ekstremalnych warunkach, z jakimi do tej pory nie miałem okazji się spotkać. Po pierwsze, nagraliśmy ją w Anglii, a to jest już wyczyn, jakich mało. Po drugie, warunki zewnętrzne składały się w jedną wielką masakrę: robota, melanż, brak kasy na budkę, zamulony komputer, odsluch gówno warty i co najważniejsze ograniczenie czasowe. Mikrofon i mikser był taki sam jak na poprzednim demo. Dwa miechy przed wyjazdem Vnm'a do Polski zbudowaliśmy budkę, mieliśmy połowe bitów i tekstów, więc zaczęło się nagrywanie, które jak wspomniałem najprzyjemniejszą rzeczą nie było. Chujowy odsłuch i komputer hamowal procesy masteringu, kac procesy życiowe. Tytułowy kawałek czekał na nagranie 6 miesięcy. Skończyliśmy go w dzień wyjazdu Vnm'a - to chyba dobry przykład?

Kto zajmuje się u Was produkcją? Z kim współpracujecie?
VNM:
Właśnie dzisiaj do 834 doszedł Bober - 18letni producent z Katowic, który po prostu niszczy mi banię swoimi bitami. Także w tym momencie Denver i Bober odpowiadają za to, żebyśmy mieli pod co nawijać z Boxim. Cieszę się, że już nie muszę robić bitów i kompromitować się na tle kozackich producentów (śmiech).
Denver: Pierwsze i drugie demo robiliśmy wspolnie z Vnm'em. Różnica jest taka, że ja na drugim zrobiłem wiekszość bitów. Kolejna produkcja rozciągnie się trochę po ludziach.

Jak to określacie "Podziemie to walka o legal", jak u Was ten bój wygląda?
Boxi:
Po prostu staramy się wymiatać. Zawsze było to naszym celem, co wiązało się niekiedy z jakimś pierdolonym skandalem w naszym mieście. Pamiętam jak w 2002 r. stawialiśmy tylko na podwójne rymy, co było oczywiście bez sensu. Teraz dajemy ludziom treść połączoną z dobrą techniką.

Wygraliście tegoroczny konkurs na najlepszy nielegal organizowany przez WuDoo, spodziewaliście się wygranej?
Boxi:
Chcieliśmy skosić te bity, wysłaliśmy demo i czekaliśmy na wynik bez większego wczucia.
Denver: Szczerze mówiąc liczyłem na pierwszą piatkę, może trójkę, skromnie (śmiech). Boxi czekał cierpliwie na wynik, z kolei Vnm od razu powiedział: "To musi kurwa wygrać!". Zresztą każdy chciałby wygrać coś, w czym uczestniczy i wierzy w to, co nie?

Wygraliście bit od DJ Story'ego, czy zawiązaliście może jakąś szerszą współpracę?
VNM:
Nasza współpraca była tylko czystą formalnością.

Wasza rodzima scena jest z Elbląga, co się dzieje w Waszym mieście? Mieliście okazje zaprezentować się już na scenie u siebie w mieście?
VNM:
Przed 2002 r. zagraliśmy w Elblągu około 15 koncertów. Zawsze nagłośnienie było spierdolone, organizacja nieciekawa, no ale muszę przyznać, że niektóre imprezy zapadły mi w pamięci.
Boxi: Z tego co mi wiadomo, w Elblągu oprócz nas, są jeszcze składy takie jak: Elbląskie Dzwony i Skwer Korporacja, ale praktycznie straciliśmy z nimi kontakt kilka lat temu.

"Ci, którzy czekają na następne 834, dostaną od nas rap, na którym na bank się nie zawiodą."

Na poprzedniej płycie rapowaliście o "Dupach z TV", jednak były tam same zagraniczne dziewczyny. Czy nasze rodaczki nie są godne uwagi?
VNM:
Na MTV Base za dużo Polek nie widzę, a jak włączam TV to zazwyczaj oglądam akurat ten kanał. Ogólnie wiadomo, że Polki są najlepsze.
Boxi: "... wolę sztuki typu Doda elektroda". No ale ostatnio na Vivie widziałem niejaką Ewę Sonet - muszę przyznać, że ma niezłe warunki.
Denver: Polki są najlepsze. A jeżeli zależy komuś na maksymalnym obniżeniu gustu i smaku zapraszam na Wyspy ... brak słów.

Czy są szanse na jakieś Wasze featuringi na innych płytach?
VNM:
Będziemy na producenckiej płycie Bobera z czołówką polskiego podziemia. Będę również na płycie olsztyńskiego zespołu Fame District na featuringu w kawałku w języku angielskim.
Boxi: Fifty i Eminem ciągle trują mi dupę, żebym nagrał jakąś pierdoloną szesnastkę na ich wspólny joint "24 Mila", ale ciągle czekam na propozycję posypki.

Jakie macie inne plany? Kiedy możemy się spodziewać kolejnego materiału?
VNM:
To jest najważniejsze pytanie, bo ludzie widzą 834 w świetle dwóch ostatnich, amatorskich zresztą dem, a tak naprawdę dopiero teraz robimy profesjonalne cd, którego będzie można się spodziewać na początku 2006 r. Jak już mówiłem, za produkcję trzeciego dema będą odpowiadać Denver, wysyłający swoje bity z Anglii, Bober z Katowic, jak również White House, Ostry, Kociołek i W wraz z Tomsonem robiący muzykę w Olsztynie. Mamy już kilka kozackich bitów i bez zastanowienia mogę powiedzieć, że są to jedne z najlepszych, pod które dane mi było w życiu nawijać. Nagraliśmy już u Webbera wokale do dwóch kawałków, resztę natomiast nagramy w którymś z olsztyńskich studio, a mixem utworów i masteringiem końcowego produktu zajmie się IGS. Najprawdopodobniej swoje skrecze z amerykańskimi cut'ami do kilku jonitów dorzuci DJ Shareck z Częstochowy. Ci, którzy czekają na następne 834, dostaną od nas rap, na którym na bank się nie zawiodą.
Denver: Materiał powstaje cały czas, w obu krajach. Nowy album 834 i moja angielska produkcja pojawią się na początku 2006 r. Różnica czasowa pomiędzy płytami będzie trochę większa niż ostatnio, ale na 100% coś wyjdzie. Wiem jedno - nowe 834 będzie przełomem. Wszyscy się o tym przekonają, gwarantuję!

Płyta "Where Have U Been" do pobrania w całości z oficjalnej strony.

Dowiedz się więcej o: 834.


Informacje o artykule
Data dodania:2006-01-05
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:4.00 (15)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
Wilku, 34 lata

Ostatnie artykuły tego autora:
Pozdro dla hejterów - wywiad z Siedem Łez
Reggae od Natural Dread Killaz
Ogólne tematy Mleka
Nie robimy muzyki po to by być gwiazdami - 18L
Uczę się od bezimiennych muzyków - IGS

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
anonim
Autor: aha   Link do posta
18:23:42, 05-01-06
czekam... 5

anonim
Autor: morg   Link do posta
18:26:59, 05-01-06
ma ktoś namiar na 1 demo 834?

Xwrite
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:54:35, 05-01-06
wielkie Mistrzostwo 10 za artukuł konkretny i dobry 834  MIstrzowsto!!

poet_wch
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:15:00, 05-01-06
ulala, zdecydowani rozpierdalacze, jaram sie nimi od 1 dema :D
i czekam na plyte, na bank rozjebie wszystko, przeciez vnm na bicie white house to musi byc miazga :D

?zet
Autor: ?zet   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:27:13, 05-01-06
bober robil bity na nielegal mojego znajomego...;] czekam na nowe 834! pozdro

anonim
Autor: SzujuSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS<-----------   Link do posta
19:27:47, 05-01-06
kozak 834 miecie polskim podziemiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: 4:p   Link do posta
19:29:45, 05-01-06
yo

aras_wnw
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:34:49, 05-01-06
Sprawdzi sie trzecie ich demo.

Seniorita...
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:38:03, 05-01-06
Tak no 834 są naprawde dobrzy popieram... Kozak...

anonim
Autor:    Link do posta
20:15:07, 05-01-06
CZekam na plytke kurwa naprawde ich produkcje potrafia rozpierdolic,to jest prawdziwe zajebisty underground . elo

zwz
Autor: zwz   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:29:57, 05-01-06
834 ! pozdrawiam dobre demo dobry rap...

Pezu
Autor: Pezu   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:51:33, 05-01-06
 ... 834 wchodzi na tą scene bez kompleksów i rozkurwia całą legalną scene do jaja. dla mnie to oczywiste, i ten kto choć troche zna się na rapie przyzna mi racje. Dość tych prostych tekstów i tego \"jąkania\" na bitach. KONIEC Z EMERYTAMI z legalnej sceny. Nowa era, nowe pokolenie. Czapki z głów panowie- podwójne RULEZ a tego kto nie wie co to \"podwójne rymy\" zapraszam do lektury jaką jest 834:)

anonim
Autor: banan z Ck   Link do posta
20:59:10, 05-01-06
834 to są profesjonale.... siedze w domu i sam nagrywam i słucham non stop tej płyty a w sumie to kurwa obu.... pozdro Denver....

anonim
Autor: banan z Ck   Link do posta
21:00:03, 05-01-06
a i kurwa co do jakosci to mnie by to maxymalnie wystarczyło heheheh majk dynamik jak narazie

Optima
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:24:50, 05-01-06
aaaaaaaaaaaa no przecież to co oni robią to jest M I A Z G A! podziemni wyjadacze bez dwóch zdań... tego nie da sie opisać he :D
\"teraz robimy profesjonalne cd, którego będzie można się spodziewać na początku 2006 r.\" czekam na to oooo to bedzie kozackie na bank :) big up! V

anonim
Autor: emma   Link do posta
21:30:02, 05-01-06
ej rzućcie jakiego linka bo bym to zassał z chęcią ! ! !

anonim
Autor: clk   Link do posta
21:33:58, 05-01-06
pozdrowienia od najbardziej aktywnego alkoholika z zawady !!!!!!!!!!

anonim
Autor: igs.   Link do posta
21:41:19, 05-01-06
Spoko to jest.

anonim
Autor:    Link do posta
21:49:24, 05-01-06
to jest dobre ale bez przesady i oni na serio brzmią jak Małolat/Ajron ;P serio, 3 razy zluchalem i jest moze ze 4 kawalki ktore nie pasuja do stylu Małolata ale reszta to jak chuj wyglada na plagiat ;)

nic do chlopakow nie mam, sa dobrzy ale brzmia zbyt podobnie.

anonim
Autor: aaaaaaaaaaaaa   Link do posta
22:15:58, 05-01-06
Jak prezentuje się u nich niezależna scena?
VNM:
W miejscu, w którym byliśmy, czyli na południu Anglii, nie ma chyba zbyt dużo podziemnych ekip - dużo osób słucha rapu, natomiast mało chce go robić. Z tego co słuchałem z londyńskich demówek, to jak dla mnie nie jest źle, ale nie jest to typ rapu, który akurat mnie jara, jest dużo eksperymentalnego podejścia do sprawy, bez klasycznego dopierdolenia.

Przecież kurwa! wiadomo, że tam Garage panuje...

anonim
Autor: gustaff   Link do posta
22:16:25, 05-01-06
niegdys bylo www.834.prv.pl ale teraz jakos nie wiem czy to zyje

anonim
Autor: jah_praiser   Link do posta
22:22:21, 05-01-06
heheheeh Ty Optima ziomek moze nie wiesz ale Vnm to jest wlasnie ziomek z k2f razem z Nigerem byli k2f:) blesss jah

anonim
Autor: geah   Link do posta
22:23:01, 05-01-06
jacy oni sa slodcy mmm uwielbiam seksownych rapperow...

anonim
Autor: jah praiser   Link do posta
22:25:22, 05-01-06
sorki Optima ziomek to mialo byc do mchesy

anonim
Autor: jah praiser   Link do posta
22:26:10, 05-01-06
wszystkie plytki 834 KOZAK

anonim
Autor: SMK   Link do posta
22:49:07, 05-01-06
jaram sie!!

anonim
Autor: lisek od venoma   Link do posta
23:06:40, 05-01-06
ty dla mnie jestescie pozeraami a venom po rodzinie bedziemy,lipne te teksty i o glupotach spiewacie

anonim
Autor: fddfgdfgsghhgfj   Link do posta
23:16:42, 05-01-06
pozyjemy zobaczymy ...

anonim
Autor: the cons   Link do posta
23:22:11, 05-01-06
Autor: mchesy
Dodany: 2006-01-05 21:11:41 Host: ---.elblag.dialog.net.pljak pierwszy raz posluchlem ich plyty to nie wierzylem ze oni sa elblaga, wczesniej to tylko k2f elblaskie dzwony ale to bylo slabe.834 po prostu wymiata!!!Pozdro dla wszystkich szlonych ziooooomow z ZAWADY. POKOJ
bo gowno wiesz o swoim miescie dzieciaku

konbia
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:22:19, 05-01-06
w tytule to chyba mial byc VNM, a nie Denver, nawet kurwa artykulu nie umieja podpisac i na glównej stronie taki byk, pozdro

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:51:38, 05-01-06
czesc dajcie jakies linki do ich piosenkek chentnieb ym se posłuchał bo jeszcze żem tego nie obcził pozdro 600!

anonim
Autor:    Link do posta
00:04:33, 06-01-06
super super....upodobnic styl do ostera trzeba...znalezc kumpla ktory nawija jak Tedzik...w refrenach wokalizy brzmiace jak ktos..hmm...lerek moze...hehe....i wszystko nazwac na przyklad..........WWE...629...SIP skład...popierdolone to wszystko....starczy........


anonim
Autor: Grabix   Link do posta
00:05:43, 06-01-06
834.prv.pl na stronce jest 2 plytka pozdro zajebiste plyty :D

anonim
Autor: zobaczymy   Link do posta
00:06:40, 06-01-06
zobaczymy chlopcy zobaczymy macie mniej lat co ja ale to nie wiek swiadczy o osobie  no i jeszcze raz zobaczymy

anonim
Autor: Poland   Link do posta
00:11:07, 06-01-06
Kolejna beznadziejna hała pchan na hama w rynek powodzenia hh pl. z takimi jazdami

anonim
Autor: alo   Link do posta
00:41:24, 06-01-06
nawet spoko ale chlopaki marudza z ta jakoscia i ze na chujowym sprzeciez robili. jezeli chcecie posluchac naprawde dobrego rapu z zajebista jakoscia jak na mozliwosci : celeron 466 mhz 64 ram cool edit i mikrofon shure\'a  to napiszcie mi jak to zrobic zeby to wrzucic na ta strone albo wogule  w net i napisac cos o sobie porzadny nielegal z 2003r. z Piły z o wiele lepsza jakoscia niz te ich drugie demo. 16 kozakow. czekam na jakies odpowiedzi. peace!!!

anonim
Autor: alo   Link do posta
00:42:51, 06-01-06
aha i jeszcze smieszy mnie to ich stwierdzenie mastering hehe nie maja pojecia widac co oznacza to slowo. pokoj dla wszystkich realizatorow dzwieku ktorzy wiedza co sie dzieje!

mistr
Autor: mistr   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
08:47:42, 06-01-06
sa niezli dobry rap ale mnie nie rozpierdolili drazni troche jakosc dzwieku jednak sa za smarkim jimsonem

anonim
Autor:    Link do posta
09:17:42, 06-01-06
flow tego ziomka z kawałka ktury można odsłuchać na wudoo odrazu kojarzy mi sie z pezetem konkurs wudoo powinien wygrać proximite. Może zmienił bym zdanie gdybym przesłuchał całą demówke 834...

anonim
Autor:    Link do posta
11:13:17, 06-01-06
na głowniej jednym tchem wypieniaja VNM a tu juz Denvera. Wezcie ich wszystkich wymiencie.  

anonim
Autor:    Link do posta
12:11:23, 06-01-06
Pozdro 834 kozak czekam na nowe produkcje elo !!!!!!!1

SKYPRO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:16:29, 06-01-06
Czekalem az wyjda na powierzchnie i oto są :D Gratulacja 1 plytka besciak 2ga mam jeszcze nie sluchac :) Oj zaszaleją :) POZDRO! DOBry rap.Piona:)

anonim
Autor: STARY GRACZ   Link do posta
12:20:35, 06-01-06
EJ VNM...fajne to jest ale troszke Ejsa sie przesluchales chyba...wiem wiem u gory jakies malolaty pisaly ze to brzmi jak kurwa tam Pezet czy Malolat, nie jak Ejs zajezdzasz i tematyka ta sama....No powiedz ze nie mam troche racji? Nie rozchodzi sie tu o kopiowanie bo to nie jest do konca kopia,wiem ze sluchajac czegos bardzo duzo to sie nabiera mimowolnie \"tego czegos\" od tego kogo sluchasz......No i tyle tylko chcialem tu pierdolnac, powodzenia

anonim
Autor:    Link do posta
13:09:34, 06-01-06
ja to paliłem,ale nie wiem!!?

anonim
Autor: GrUbEr Mc   Link do posta
14:44:41, 06-01-06
www.834.prv.pl  tu link do albumu

anonim
Autor: NagimiIT   Link do posta
15:19:38, 06-01-06
NIETAKT NIETAKT NIETAKT KURWA NIETAKT I JESZCZE RAZ KURWA NIETAKT HUJA WIECIE O PODZIEMIU BO HUJA SLYSZELISCIE NIETAKT TO PRAWDZIWE PODZIEMIE RAP A NIE PIERDOLENIE JARACIE SIE JEDNYM ZESPOLEM A JEST ICH W HUJ WIECEJ NIZ JEDEN DLA TEGO NIETAKT NIETAKT NIETAKT ROZUMIESZ TO KURWA NIETAKT TYLKO DLA DOROSLYCH SPRAWDZ TO GOWNO JAK NIE ZROZUMIESZ TO HUJ CI W PRZELYK I JEDNYM SLOWEM NIE ZNASZ SIE NA RAPIE JEBANY CAPIE TO INFO DLA WSZYSTKICH PRAWILNYCH SKURWYSYNOW
POZDRO I SPRAWDZ CZY TO WLASCIWA DROGA BO LICZY SIE KAZDY PALEC NA CYNGLU A RAP JEST W KAZDYM CALU TYLKO DLA DOROSLYCH COS NIETAKT??? KURWA

anonim
Autor: Domson   Link do posta
15:20:45, 06-01-06
bardziej słysze inspiracje Nasem niz ejsem ale ok ... zajebisty rap pozdro !!!

Glanc
Autor: Glanc   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:40:36, 06-01-06
haha jak zabawnie VNM nawija po polsku z brytyjskim akcentem na drugiej plycie :-)
respect

anonim
Autor: Bujakasza   Link do posta
18:21:56, 06-01-06
Obie plytki  spoko. Czekam na legal  ktory wymiecie wszelkie watpliwosci i sprawi ze  huj strzeli zawistne seca. Pozdrowki i oby tak dalej. A co do zawistnych zrobcie  sami  lepiej a nie tylko potraficie pierdolic i krytykowac. elo      Bronxx Rulezzzzzzz!!!!!

anonim
Autor: W...iktas   Link do posta
18:36:16, 06-01-06
taaaaaaaaa 834 już dawno znammm i dobrze zieją chłopaki \"Say wot up?\" jak ktoę słuchał to wie że ten kawłaek wymiata :) sieahhhh czekam na legal i każdy hajs na niego wydam ...

anonim
Autor: ej nooooo   Link do posta
19:21:09, 06-01-06
To który z nich ma takie skillsy ??????????????Wczoraj napisaliście że Denver a dziś że VNM !!??!!??!! jeszcze nie słuchałem bo wczoraj wszyscy się na to rzucili i przesył był taki ze dałem se spokój a dziś idę na melanż dziś tak to się nazywa dziś,

anonim
Autor: Pimp Fresh Jefhrey   Link do posta
19:34:09, 06-01-06
I jeszcze raz - NIETAKT!

anonim
Autor: Pimp Fresh Jefhrey   Link do posta
19:36:01, 06-01-06
HalllelluyaH! :)

maskotka
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:06:07, 06-01-06
ej no a ja nie moge sciagnac ich kawalkow z neta:(:(:(( POMOCY.......


anonim
Autor:    Link do posta
20:27:17, 06-01-06
na równi z jimsonem i smarkim ?
hehhh dobre.
Smarki nagrał 30 minut rapu w ostatnim roku, Jimson też coś w ten deseń.
VNM tak jakby troche dłużej sie znajdował na bicie. A też nie pierdolił głupot.
Jako jedyny prócz konceptu, robi track za trackiem.
Jak dla mnie cała scena ssie pałe przy 834.
Jeśli dwie poprzednie demówki były robione na słabym sprzęcie, to nie pozostaje nic innego niż oczekiwać płyty roku 2006. I może w końcu hejterki i hejterzy zamkną japy ;)
pięć dla 834.

anonim
Autor: SHT   Link do posta
23:31:20, 06-01-06
Poprostu zessaj to z neta i wjeb na głośnik!

ty no nie no
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:44:57, 06-01-06
no chlopy sa dobzi...ucze sie w elblagu i szczeze mowiac czekalem z niecierpliwoscia na 3 demo... DENVER MIALES SIE DOGRAC DO NUMERU!!!JAK BEDZIESZ TAM TO ZROB TO!!!

anonim
Autor: eR...   Link do posta
00:54:34, 07-01-06
Autor: dżejson
Dodany: 2006-01-06 20:27:17 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.plna równi z jimsonem i smarkim ?
hehhh dobre.
Smarki nagrał 30 minut rapu w ostatnim roku
Kurwa! Ale te 30 minut rapu rozjebało przynajmniej 85% polskiej legalnej sceny... [;

anonim
Autor: Grabix   Link do posta
02:14:36, 07-01-06
http://c.1asphost.com/GrabarzRG/834/01.jpg
http://c.1asphost.com/GrabarzRG/834/02.jpg
http://c.1asphost.com/GrabarzRG/834/03.jpg
http://c.1asphost.com/GrabarzRG/834/04.jpg
http://c.1asphost.com/GrabarzRG/834/05.jpg
http://c.1asphost.com/GrabarzRG/834/06.jpg
http://c.1asphost.com/GrabarzRG/834/07.jpg
http://c.1asphost.com/GrabarzRG/834/08.jpg
http://c.1asphost.com/GrabarzRG/834/09.jpg
http://c.1asphost.com/GrabarzRG/834/10.jpg
http://c.1asphost.com/GrabarzRG/834/11.jpg
http://c.1asphost.com/GrabarzRG/834/12.jpg

pierwsza plytka :)

zmienic rozszerzenie z jpg na mp3

a 2 plyta na www.834.prv.pl

anonim
Autor: Paolo Cozza   Link do posta
11:09:39, 07-01-06
No nawet nieźle chłopaki nawijają,ale mogliby se wymyślić bardziej oryginalną nazwę,żygać mi się już kurwa chce:247,210, teraz kurwa 834,ja pierdole,osrać się można!!Niedługo jakieś zespoły będą się kurwa nazywać 123456789.....

anonim
Autor: tymtymtym   Link do posta
11:34:16, 07-01-06
a co ty kurwa masz do nazwy zespolu piczaku wazne ze dobre plyty wypuscili

anonim
Autor: lewandowski z ta sama ksywa co tomek   Link do posta
17:04:29, 07-01-06
zajebista nazwa lajzo! dawno czegos tak dobrego nie slyszalem -legal koniecznie!!!!!!!!!musi byc jak nie to zle a teraz po zdro wie hhehehehe..........ale sie zrobilem ;)

Glanc
Autor: Glanc   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:36:00, 07-01-06
Paolo Cozza - co to 210? ja znam tylko 112, 113, 213, 834, 83110, 247, 313, 17, 52, 18L, 0,5L, 5G.. ;]

anonim
Autor: mchesy   Link do posta
20:45:27, 07-01-06
do jah praiser i the cons - ej moze on byl w k2f ale takie jest poprostu moje zdanie a tak pozatym to do k2f nic nie mam tylko po prostu nie zabardo mi sie to podobalo . POKOJ

anonim
Autor: haha ale debil!   Link do posta
10:31:00, 08-01-06
\'na równi z jimsonem i smarkim ?
hehhh dobre.
Smarki nagrał 30 minut rapu w ostatnim roku, Jimson też coś w ten deseń.
VNM tak jakby troche dłużej sie znajdował na bicie. A też nie pierdolił głupot.
Jako jedyny prócz konceptu, robi track za trackiem.
Jak dla mnie cała scena ssie pałe przy 834.
Jeśli dwie poprzednie demówki były robione na słabym sprzęcie, to nie pozostaje nic innego niż oczekiwać płyty roku 2006. I może w końcu hejterki i hejterzy zamkną japy ;)
pięć dla 834.\'
chuj, moze Ty masz 30minut smarka. ja mam duzo wiecej zeszlorocznego rapu w jego wykonaniu. jakby kurwa nie bylo smarka nic nie zje jeszcze dlugo na polskiej scenie. a 834? a co to kurwa? 2 chujowo plytkie dema z naciskiem na rymy co juz jest standardem. moga najwyzej wiazac buty, podawac mikrofony i sluchac takich jak Smark, Jims, TeTris czy Zkibwoy. 5!

AluMin G
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:41:01, 08-01-06
Wywiadzik spoko a jszcze lepsze to ze Wilku dodał strone do ściągnięcia muzy Where Have U Been . dawno nie dodawałem muzy z zagranicy i chętnie posłucham Dzięki pozdro

anonim
Autor: dzejson   Link do posta
17:10:54, 08-01-06
\"haha ale debil\" <= fajna ksywka, taka opisująca :) mogłeś dać \"haha to ja debil\", albo jakoś tak równie śmiesznie, też bym się nie gniewał.
btw. oceniam to co było wydane dla ogółu i chyba tylko to jestem w stanie ocenić. co do wieszania psów, poczekaj aż wyjdą kolejne albumy, zarówno jednych jak i drugich. i wtedy możesz sobie komentować kto komu może wiązać buty :)
p.s. naucz się podstaw gramatyki... odrobina kultury też nie zaszkodzi.
\"jakby kurwa nie bylo smarka nic nie zje jeszcze dlugo na polskiej scenie.\" <== o co ci w ogóle chodzi ? masz jakieś spięcia na klawiaturze, że piszesz o czymś innym niż myślisz ? czy po prostu zamiast chodzić na zajęcia języka polskiego, rzucałeś kamieniami w okna swojej podstawówki ?

anonim
Autor: raptajm   Link do posta
19:18:14, 08-01-06
jaram sie :)

anonim
Autor: raptajm   Link do posta
19:18:15, 08-01-06
jaram sie :)

anonim
Autor: hehe to znowu ja   Link do posta
20:01:04, 08-01-06
gramatyki?:] oj synek gramatyki to sie mogą odemnie uczyć. wszystkie moje zdania są poprawne. nie kojarzysz? moze klopoty z cytaniem ze zrozumieniem?;)
ok, wiec teraz spokojnie. pierwsze 834 to, w zaleznosci od momentu, kopia mesa, pezeta i pewnie jeszcze kilku, dawno nie sluchalem i nie pamietam wszystkich, wybacz. 2 plyta faktycznie lepsza, ale wciaz to jest przewaga skladanych rymów nad resztą. ktos powie \'ok, a co w tym zlego?\' ---> nic :) ale taki Smark (skoro juz jego sie trzymamy) składa rymy dużo lepiej, o reszcie nie wspominając :)
i nie oszukujmy sie, plyta Smarkiego byla najlepszą plyta polską 2005 roku. 834 teraz wyjdzie w 2006 - zobaczymy co wyjdzie. a 2006 Smarki/Jobix aka. Brudne Serca :) kto komu bedzie wiązał buty?:) hehe sie okaze, bez spięć, pjona :)

anonim
Autor:    Link do posta
22:51:19, 08-01-06
VNM nawijał w K2f i od tego czasu nawija o tym samym niestety. Flow poszedł naprzód, ale ile można tego samego słuchać?? Czekam na płytkę zobaczymy co to będzie. No i panowie trochę mniej kozaczenia. Wyjdzie wam na dobre:D A Elbląskie Dzwony troche ucichły, płytka Zela coś się ukazać nie może;/

Furia
Autor: Furia   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:15:59, 09-01-06
Cienkie....

anonim
Autor: kilimandzaro   Link do posta
08:08:35, 09-01-06
na tym zdjeciu na gorze ktory to VNM a ktory Denver? pozdro

anonim
Autor: piczanostra   Link do posta
08:36:43, 09-01-06
nażelowane pedzie :) ale ich przewijka jest niekiepska ło łot? 5 hehe

anonim
Autor: Pimp Fresh Jefhrey   Link do posta
15:58:06, 09-01-06
No ja musze dodać iż: RAZ JESZCZE NIETAKT! - bigup

~MJZ~
Autor: ~MJZ~   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
02:23:19, 10-01-06
Elo!! ja sie tym jaram, ta pirerwasza plytka 834 gdzie to moge sciagnac? i ta plytka Smarkiego??? Wielkie dziekie z goory. Peace 1 LUV, Big Up!

anonim
Autor: dzejson   Link do posta
10:09:44, 10-01-06
wirone.superhost.pl zaglądnij tutaj, na bank znajdziesz to czego szukasz.

anonim
Autor: elo ziomy   Link do posta
15:53:40, 10-01-06
siemka ziom ja tez mieszkam w londynie juz prawie 4 lata i tez nagrywam nielegala na hujowym sprzecie w domu jak ktos jest z londynu i tu nagrywa polski hh to niech kliknie do mnie na gg moze cos razem nagramy 1671530 narka pozdro

anonim
Autor: MC mgr   Link do posta
22:28:08, 10-01-06
ej 834 są zajebiści. kurwa który polski raper tak zajebiście nawiną po angielsku?? i tu wiadomo kto jest dobry:) kompletny MC VNM

anonim
Autor:    Link do posta
22:22:43, 11-01-06
kilimandżaro VNM to ten z lewej.

anonim
Autor: Tetley   Link do posta
11:10:26, 19-01-06
No kurwa jest zajebiście nie a 834 na pewno będzie przełomem bo każde 834 jest przełomem:]i huj w dupe pipą co się czepiają tego że ktoś ma włosy na żel liczy się rap dziwki!!!!

anonim
Autor: poprostu on   Link do posta
12:05:24, 15-02-06
sa spoko dobre rymy ale i takwankej w chuj lepiej sklada smarki z jobiks maja lepsza rozkminke a jimson to pala

anonim
Autor: banananito   Link do posta
08:58:36, 21-08-06
nie bedzie chyba nowego 834 wg. info, które dostałem
a ten po prawej to morderca

yo kurwa

anonim
Autor: Legal   Link do posta
11:42:34, 28-04-07
Czekammm na legala :D Wszystkiego dobrego chlopaki na drodze do wydania legala! Pozdrooo VNM.

anonim
Autor:    Link do posta
16:59:54, 04-08-08
Ja się nie zachwycam ani nie jaram,chociaż słyszałem wszystko od początku.Podwójne rymy-spoko-przeplatańce-tez spoko,szkoda że nieraz wyjąkane hehe.
Ja wierze w to co robię,oni pewnie też-pjona.
Ale bardziej jaram się np. PepeSkuadem z WRO,czy solówami Haja Wariata,bengerami Roxona i liryką Rekorda.Dla mnie tacy ludzie jak oni zasługują na rozgłos,i słuchalność,w końcu pracują na to latami.


P.S.
Dobrz browar w doni Ziomuś.

WLO
Autor: WLO   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:37:29, 12-01-10
płyty 834, może nie każdy kawałek ale jest sporo które są naprawdę zajebiste. wolę vnm rapującego o poważnych tematach niż tego który daje rym za rymem a przekaz mniej istototny chociaż i takie numery są mega. czekam na nowe rzeczy, dzisiaj przyszedł mi niuskul pocztą.

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-233-111-242.compute-1.amazonaws.com (18.233.111.242). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.