Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

WdoWA w Playboy'u? - wywiad

WdoWA w Playboy'u? - wywiad

Autor: mello_s

Dowiedz się więcej o: WdoWA.
"Niektóre oczekiwania spełniłam, a innym nigdy nie sprostam"

WdoWA określana jest pierwszą damą polskiego rapu. Specjalnie dla Hip-Hop.pl mówi o swojej nowej płycie, o kobiecym rapie, stosunku do Flinta, a nawet o sesji do Playboya i o tym dlaczego nie lubią jej gimnazjalni raperzy. Sprawdźcie ten wywiad z tą nieprzeciętną kobietą.

Wydałaś płytę. Co zmieniło się od tego czasu? Więcej wywiadów? Więcej zaproszeń do gościnnych udziałów na płytach?
WdoWA:
Więcej wywiadów, więcej zaproszeń do gościnnych udziałów na płytach - to na pewno. Więcej osób może poznać moją twórczość, są ciekawi. A u mnie? Prywatnie nie zmieniło się nic, oprócz tego, że mam większy dystans i poczucie zrealizowania - w jakimś stopniu. Pierwszy etap za mną.

Zapisałaś się w kartach rapu jako pierwsza kobieta wydająca legalną płytę. Czujesz z tego powodu jakąś presję?
WdoWA:
Materiału nie tworzyłam z myślą o tym, że będę pierwszą, chociaż miałam tą świadomość. Dopiero gdy dostałam swoją ofoliowaną płytę do rąk, zrozumiałam, że spoczywa na mnie odpowiedzialność, czy odczuwam presję? Z tym bywa różnie. Nie było jej gdy nagrywałam materiał, bo nikt o mnie nie słyszał i nikt niczego nie wymagał. Natomiast teraz muszę walczyć z wyobrażeniami ludzi na temat kobiecego rapu i pierwszego kobiecego legala. Każdy widział to inaczej, bo takie wydarzenie nie miało jeszcze w Polsce miejsca. Niektóre oczekiwania spełniłam, a innym nigdy nie sprostam. Przywykłam.

Wydajesz w Syndykacie Dźwięku. Myślisz, że Żurom zapewnia Ci dobrą promocję? Nie miałaś propozycji z innych wytwórni?
WdoWA:
Wydaje mi się, że Żurom postawił na mnie jak na przysłowiowego Asa w rękawie. Wydarzenie medialne, pierwsza, solowa płyta polskiej raperki. Staramy się wspólnymi siłami promować tę płytę. Nagraliśmy kosztowny klip, odbyłam kosztowne sesje zdjęciowe, dostałam kilka patronatów i sponsoringów, dopiero ruszamy. Myślę, że Braggacadabra nie przejdzie zupełnie bokiem. Jeśli chodzi o propozycje z innych wytwórni to miałam ich kilka. W grę wchodziły i mniej znane i lejbele - dinozaury przemysłu. Andrzej był pierwszy, a mi nie zależało i nigdy zależeć nie będzie na lansie w TVN Style, po prostu chciałam mieć godziwe warunki do nagrania płyty - studio, bity...

Płyta miała się ukazać o ile pamiętam już w listopadzie, a teoretycznie ukazała się 6 grudnia, chociaż do dziś nie ma Twojej płyty w wielu Empikach w kraju. Czym spowodowane było to, że płyta wyszła tak późno i dlaczego nie ma jej nadal w wielu sklepach?
WdoWA:
Straszne przedświąteczne zamieszanie. Powiedziano nam, że jeśli płyta nie trafi do sklepów w pierwszym tygodniu grudnia to nie zostanie wystawiona do końca roku, bo już jest wszystko odgórnie zaplanowane. Braggacadabra trafiła więc do empików 5 grudnia 2005 r. przez zamówienie centralne (tzn. do głównego magazynu, skąd miał ją rozwozić dystrybutor). Liczyliśmy na obsuwę najwyżej kilku dniową. Okazało się jednak, że dystrybutor się nie pośpieszył z dostawą i przed samą Wigilią sklepy posiadały tylko kilka sztuk egzemplarzy próbnych. W Warszawie płyty już są, nadzoruję to jak tylko mogę. Kto ma kupić to poczeka, reszta i tak ściągnie z Internetu. Ponadto cały czas można zamówić "Braggacadabrę" na oficjalnej stronie Empiku. Co więcej... Szczerze mi przykro.

Niektórzy przed ukazaniem się płyty mówili, że Twoje zwrotki są bardzo wulgarne. Myślisz, że po przesłuchaniu płyty ludzie zmienią zdanie?
WdoWA:
Mam taką nadzieję, że "Braggacadabra" trochę poskromi niektóre języki. Dotychczas tępe i brzydkie kretynki przyklejały mi etykietkę pustej zdziry, a niespełnieni raperzy ze wsi wkurzają się, że kobiecie się powiodło. Kolejna banda kretynów myśli, że jak nawijam "obliż tę cipkę, wsadź głębiej język aż zacznę piszczeć" to ogólne zaproszenie dla wszystkich zainteresowanych. Ograniczeni umysłowo gimnazjaliści z Pszczyny Dolnej mają mi za złe, że "samym aha zjadam połowę MC's", jakby pierwszy raz słyszeli termin "braggadocio". "W dupie jej się poprzewracało, to dziwka, co jej się wydaje? Słabizna, gówno..." - i podobne komentarze. Czego chcesz mi zabronić? Mam nie używać wulgaryzmów? Założyć szerokie spodnie i turban, żebyś uwierzył, że to co robię jest z miłości? Mam rapować o odchudzaniu, jak Ania Sool? Udawać, że nie mam nóg i biustu? Nie rozumiem zupełnie. Jestem w stanie zaakceptować, to, że niektórzy nie są przyzwyczajeni do ostrych kobiet, nie lubią słuchać przekleństw, może ich to razi, może się boją, że im się spodoba? Akceptuję to i jedyne co mogę zrobić to zaapelować, że jeśli jesteś zakonnicą lub księdzem, gejem, inną raperką, grubą bubą z warzywniaka, Twój chłopak ma moją płytę albo mama Ci powiedziała, że kobieta w spódnicy to symbol rozwiązłości - nie wyżywaj się na mnie. Miej swój rozum. Nie dajmy się zwariować.

Cały czas mówiło się, że na płycie będzie Pih. Kawałka z Pihem na płycie nie ma, dlaczego?
WdoWA:
Może jest, może nie ma - szukajcie, a znajdziecie (śmiech).

"Żurom postawił na mnie jak na przysłowiowego Asa w rękawie"

Na płycie miał być też kawałek pod bit Liroya. Co z nim?
WdoWA:
Liroy zapracowany jest, np. ciosa razem z plemieniem Tutsi meble do swojego studia w Warszawie (żart, pozdrawiam Piotrze!), a tak poważnie to, zaproponował mi remix, bo nie miał nic na zbyciu, ja natomiast nie miałam czasu, żeby nagrywać do instrumentali i czekać na remixy. Tylko tyle, żadnych niedomówień.

Pierwszy klip promujący płytę można już oglądać w Internecie. Planujesz następne klipy? Do jakich kawałków? Masz jakieś pomysły na następne klipy?
WdoWA:
"Iść" od Gwiazdki śmiga w Internecie i od 6 stycznia w telewizjach muzycznych. Czekamy aż się znudzi i trochę napędzi machinę promocyjną. Drugiego klipu nie ma jeszcze w planach, aczkolwiek mam swoich faworytów - numer 9 i 10 i 14 na płycie. Zobaczymy. Niespecjalnie mi się śpieszy, bardzo wycieńczająca praca.

Czy oprócz klipów będziesz jakoś jeszcze promować swoją płytę? Planujesz może jakąś trasę koncertową?
WdoWA:
Trasy koncertowej nie planuję, jestem na każde wezwanie, wszystko do uzgodnienia. Numer telefonu koncertowego podany jest na okładce płyty (przypomnę: 0510-133-300 i zaznaczam, że to nie jest mój numer). Dalsze promocyjne posunięcia owiane są mgiełką tajemnicy. Nie to, że coś się kroi. Po prostu sama nie mam bladego pojęcia co będzie dalej (śmiech).

W jednym z kawałków diss'ujesz Flinta. Możesz powiedzieć na czym polega Wasz konflikt, bo chyba takowy jest.
WdoWA:
Nazwanie kogoś "chujem" to nie jest diss, to jest najprostszy sposób wyładowania się i określenia jednym słowem stosunku do danej osoby. Szczerze się przyznam, że nie lubiłam Flinta nigdy. Po pierwsze ze względu na to, że jego recenzje są mało profesjonalne, więcej w nich wyszukanych porównań niż konkretów. Takie odnosiłam dotychczas wrażenie. Wyobrażałam sobie jak siedzi i pisze: "Płyta X odznacza się nader wyrazistą granicą między czarnym, a biały, prawie jak filmy Hickok'a z tym, że ten album to raczej Scary Movie...". Po czym wybucha szaleńczym śmiechem i opluwa kartkę. Po wtóre bardzo nie lubię gdy ktoś miesza osobiste stosunki w recenzjach, jest tendencyjny i wrzuca raperów do worków. Chodzi mi bardziej o wszelkiego rodzaju wypowiedzi na imprezach i w internecie. Faworyzuje jednych, drugich skreśla bo należą "nie do tej familii". Miło zaskoczył mnie przy ostatnim spotkaniu, tzn. gdy oddawałam płytę do recenzji i przyszłam na wywiad, zadał ciekawe pytania, przeprosił za swoją reakcje na "Hullachallachujalalaallahelo" i rozmawialiśmy naprawdę sympatycznie. Nie ukrywam, że w pewnym momencie poczułam się nawet głupio i niezręcznie. Jesteśmy ludźmi i chociaż nadal nie podoba mi się stosunek Flinta do Piha, Pyskatego, Rudego, Żuroma itd., to rozumiem, że tak być musi gdy ocenia się nieznajomych przez pryzmat drobnych poszlak, a tym bardziej ludzi przez pryzmat kilku wersów.

W kawałku "Hullahallachujalalaallahelo" pytasz: "Gdzie kontrakt ma Smarki?". Kto jeszcze z polskiego podziemia zasługuje na szansę wydania legalnej płyty według Ciebie?
WdoWA:
Trudno mi o tym mówić. Wiem tylko czyją płytę kupiłabym w tym momencie, mianowicie: Ciech/Polej, Diox, Tek", Styl, Lilu, Gonix i cały SzybkiSzmal, chociaż ich legal mógłby oznaczać koniec dla większości raperów.

"Nie pierdol Bujakiewicz, weź się do nagrywek" - był jakiś odzew od Eisa? Może sam zadzwonił do Ciebie i powiedział "Wdowa nagrajmy kawałek"?
WdoWA:
Dostałam mesydż od Eisa, treść zachowam dla siebie, ale w skrócie "trzymam kciuki".

Po Tobie następne raperki szykują się do wydania płyty. Jedna w SP Records, a druga u Camey-a. SP Records stawia głównie na promocję Kazika, a Camey potrafi ze wszystkiego zrobić hit, który będzie można grać nawet na weselach. Mowa tutaj o Ani Sool i Mei. Jaką przyszłość im wróżysz?
WdoWA:
Chociaż medium nie jestem to kilka słów nie omieszkam powiedzieć. Zacznę od Mei, tej recytującej dziewczyny z Cziks (śmiech). Camey słynie ze swojego kartoflanego podejścia do rapu, opchnie wszystko w ładnym opakowaniu, ale żeby opchnąć Mei to musi ją utemperować, nie zrobi z jej wyszukanych metafor o cipkach hitów dla kucharek. Z Drugiej strony, może ją zostawić w niezmienionej formie, tak jak Piha i pozwolić na hardcore. Niestety jest jedna zasadnicza różnica. Pih ma rzeszę fanów, jest dobrym raperem, natomiast na Mei nie da się zarobić jako na raperce. Moża zrobić skandal, pokazać dupę, będą o niej wszędzie pisali. Sama jestem ciekawa, jaki wizerunek Cziks ostatecznie ukaże nam "Maciek co dance napierdala od dzieciaka". Ania Sool? Z jednej strony Abradab, Kazik - mega gwiazdy SP Records, z drugiej strony zupełnie nieznana postać Aro "Cogonieznajom" i kilka innych mdłych zespolików. Trudno oszacować jak wypromują Sool. Myślę, że dobrze wypośrodkują. Tak czy inaczej wielkich szans dla polskich raperek nie widzę (łącznie ze mną). Obym się myliła.

"Dotychczas tępe i brzydkie kretynki przyklejały mi etykietkę pustej zdziry, a niespełnieni raperzy ze wsi wkurzają się, że kobiecie się powiodło."

W Internecie pojawiły się komentarze, że jesteś Mesem w spódnicy. Chodzi o to, że masz podobny styl rapowania do Mesa. Jak odeprzesz te zarzuty?
WdoWA:
Wiem, ktoś mi mówił, że napisali, że seplenię i zaciągam jak Mes. Odnośnie seplenienia, to kwestia chujowego masteru i mixu. Ci, którzy znają mnie lub moje poprzednie nagrywki wiedzą, że mówię wyraźnie. Sama się wkurzam na te wokale. Jeśli chodzi o Mesa w spódnicy, to nie potrafię sobie nic zarzucić. Że niby podobnie padają akcenty? Sposób rapowania zmienia się wraz z tematem, w bragga jestem przeciągającym cwaniakiem, w miłosnych litaniach szepczę, a w bitewnych numerach krzyczę i mam chrypę. Emocje. Nic poza tym. Włącz kawałek pt. "WuWuA" ft. Mes i sprawdź, że nie łączy nas w tym kawałku nic, oprócz tematu.

Kawałek "To-Nie Styl" przedstawia sytuacje, jaka jest w polskim rapie. Nawijasz tam o pseudo hip-hop'owcach. Wers "Typ zna Lerka, Onara, zaraz wyda legala" przedstawia zjawisko, które jest co raz większe w naszym kraju. Nie masz wrażenia, że polski rap się cofa, a cała kultura zaczyna mieć opakowanie z napisami Bravo, Popcorn itp.?
WdoWA:
Idealną odpowiedzią na to pytanie byłby track SzybkiegoSzmalu ft. Lilu pt. "Cofamy się". Nie wszyscy go znają, więc w skrócie przybliżę, że zgadzam się z tezą zawartą w pytaniu. Jednak dodam od siebie zupełnie luźno, że mimo wszystko jest bardzo zabawnie, wszyscy się wkurwiają, zamiast robić swoje jak najlepiej, skacze im gul, że Liber zrobił 3 hity. Z drugiej strony jak na jeden blok przypada 5 raperów i producent to wszystko robi się miałkie, pozbawione indywidualizmu, powszednie - właśnie Tonie Styl.

Pojawia się jeden skit na Twojej płycie. Skit przedstawia prostą sytuację, rozmowę kobiety z mężczyzną. Co skit miał na celu? Ludzie różnie go odbierają. Skit mamy rozumieć jako manifest tego, że nie tylko faceci rapują? Że jest to też muzyka tak samo dla kobiet jak i mężczyzn?
WdoWA:
Proszę Cię, nie doszukujmy się przekazu w skitach (śmiech)! To tylko wprowadzenie do kawałka, rozmawiam sobie z Dioxem (niby z moim facetem) o tym, że traktuje mnie jak zabawkę i się wściekam, że nie ma dla mnie czasu, bo nagrywa. W odwecie uznałam za śmieszne i adekwatne do sytuacji "dziś nagrywam ja". Taki humor sytuacyjny. Żaden manifest, a już na pewno nie feministyczny.

Myślisz, że polskie kobiety pójdą za Twoją płytą? Myślisz, że Polki czekały na taką płytę?
WdoWA:
Nie mam pojęcia. Adresatem większości moich numerów jest płeć męska lub ogół. Chyba tylko w dwóch jointach zwracam się wprost do dziewczyn. A zresztą to chyba nie ma znaczenia, do tej pory kobiety miały do wyboru samych raperów, teraz jest tez kobieta MC, na pewno im bliższa. Nie opowiadam w tekstach o tym ile spędziłam na komendzie, ani o tym jak ciężkie jest życie na ulicy, więc możliwie, że zmęczone typowo męskim światem dziewczyny, potraktują ten album jak odskocznie... Szkoda, że kobieca płyta dla kobiet, musi być traktowana jak odskocznia. Straszne czasy - właśnie do mnie to dotarło...

Zgodziłabyś się na sesję zdjęciową do Playboya?
WdoWA:
Tylko pod warunkiem, że zgodziłaby się również nasza nowa prezydentowa (śmiech).

Show biznes w Polsce, jeżeli chodzi o muzykę rozrywkową dla kobiet, to praktycznie pustynia. Nie ma raperek, dobrych wokalistek r'n'b i pierwsza może wziąć wszystko. Tylko czy Ci się to uda i czy tego chcesz?
WdoWA:
Wszystko czyli co? Te marne 3 zł. od płyty? Miano pierwszej damy? Wywiad przeprowadzony przez niekompetentnego dziennikarza z gazety studenckiej? To wszystko jest gówno warte, jak nie ma chociaż jednego głosu docenienia od słuchacza.

Jesteś w pełni zadowolona ze swojej płyty? Czy teraz tak po jakimś czasie coś byś tam jeszcze dodała albo poprawiła?
WdoWA:
Jestem zadowolona w 80%, aczkolwiek strasznie dojrzałam w trakcie tworzenia "Braggacadabry", zrozumiałam co jest dla mnie ważne i jaki efekt chcę osiągnąć. Dlatego płyta jest niespójna, trochę wychwałek, trochę zamułek. Gdybym mogła cofnąć czas na pewno nagrywałabym w innym studiu, zmieniłabym kilka bitów i dograła parę numerów.

"Szczerze się przyznam, że nie lubiłam Flinta nigdy."

Twój rap jest zmienny jak każda kobieta. Raz ostre teksty u Rudego MRW, mocna sesja zdjęciowa, a potem zupełnie inny singiel "Iść" i spokojne kawałki na płycie. Do którego wizerunku jest Ci bliżej?
WdoWA:
Prawdę mówiąc to mam temperament i potrafię zrobić równie dobrze awanturę w stylu włoskim z latającymi talerzami, jak i laurkę na dzień matki. Płaczę jak cierpią dzieci i lubię dostawać klapsy od mojego faceta. Jestem skorpionem, kto ma wiedzieć ten wie.

Nagrywałaś dla fanek rapu, czy po prostu chciałaś trafić do dziewczyn. A może nagrywałaś w ogóle dla fanów Hip-Hop'u, bez rozróżnienia na płeć?
WdoWA:
Bez różnicy na płeć, tylko w 14-stym kawałku słychać tłumaczenie... (śmiech).

Czym spowodowana była zmiana okładki? Bo chyba nie tak miała pierwotnie wyglądać? Najpierw na okładce miałaś być Ty oparta o terenowego Mercedesa w skąpym stroju.
WdoWA:
Po pierwsze front z Mercedesem był brzydki graficznie i wyszłam na nim okropnie. Po drugie doszłam do wniosku, że taka okładka nie pasuje do zawartości albumu, po trzecie każdemu czasem odbija (śmiech).

W swoich kawałkach często pokazujesz swoje przywiązanie do Warszawy, w swojej ksywie też masz WWA. Wyprowadziłabyś się do innego miasta? Czy Twoje przywiązanie do Warszawy jest na tyle mocne, że zostaniesz w stolicy na zawsze?
WdoWA:
Zostanę w stolicy na zawsze, chyba, że stolica się zmieni (śmiech). Kocham to miasto, twarze ludzi, metro, tramwaje i tych parszywch złodziei taksówkarzy (śmiech). Nie widzę się nigdzie indziej. Wakacje nad jeziorem są dla mnie dobre na tydzień. Później się wkurzam, że w najbliższym sklepie jest ubogi asortyment, nie ma pod nosem kina, a w miejscowych karczmach grają dicho (śmiech)

Co myślisz o społecznie zaangażowanych tekstach dla kobiet? Czy odnalazłabyś się w tematach równouprawnienia, feminizmu, aborcji i macierzyństwa?
WdoWA:
Czuję się równouprawniona i nie mam potrzeby egzaltowania się z tym. Feministką nie jestem, aborcji nie przechodziłam (ale jestem za, kobiety powinny mieć prawo decydowania), a mamuśką kiedyś na pewno będę, ale na razie nie odważyłabym się zmyślać na ten temat.

Na koncertach i imprezach hip-hop'owych często większość publiczności to dziewczyny, zapatrzone w raperów. W czym tkwi ten fenomen, że kobiety tak mocno angażują się w muzykę o facetach, dla facetów i robiona przez facetów, często jeżdżących po kobietach?
WdoWA:
No właśnie, dobrze powiedziane - to fenomen. Wydaje mi się, że mimo tego, że Ci faceci traktują je przedmiotowo i nawijają o nich "szmule, dziwki" itp. to przez wzgląd na ich teksty o życiu, litości, pokorze, przez wzgląd na dowcip, na pseudo błyskotliwe slogany - panny wierzą, że tak naprawdę to zagubieni, zranieni chłopcy. Dla jednych są obiektami westchnień, dla drugich starszymi braćmi. Poza tym utarł się wizerunek bogatego rapera z zachodu, który ma Porsche i pije najdroższy alkohol. Niektóre na to lecą. Nie wnikam w to, dobrze, że nie mam z tym problemu.

Rok 2005 zakończył się dla Ciebie wydaniem płyty, czyli chyba dobrze. Jakie masz plany muzyczne na 2006?
WdoWA:
Bardzo chciałabym nagrać EPkę, nielegalną, 220 kopii dla Warszawy. Oprócz tego na pewno kilka featuringów. Kolejnego longplaya narazie nie planuję, chociaż mam już propozycję.

"Płaczę jak cierpią dzieci i lubię dostawać klapsy od mojego faceta."

W ubiegłym roku wyszło dużo płyt, tych lepszych i gorszych. Którą polską produkcję mogłabyś polecić czytającym wywiad?
WdoWA:
Szybki Szmal Mixtape 2005 (można go pobrać za darmo z Internetu - www.szybkiszmal.com - przyp. red.) - to polecam z ubiegłego roku, jak i na lat nastepnych 5.

Przy okazji ostatniego wywiadu dla Hip-Hop.pl chciałaś przekazać hejterom bilet na Nasa. Co tym razem?
WdoWA:
Dużo ciepła.

Pytania zadawali: Mellos i Seba
Foto: Katarzyna Herman

Pobierz:
Klip do utworu "Iść"
Mp3 promujące album: singiel "Hullahallachujalalaallahelo" i promomix

Dowiedz się więcej o: WdoWA.


Informacje o artykule
Data dodania:2006-01-07
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:8.18 (22)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
mello_s, 33 lata
mężczyzna, Reda

Ostatnie artykuły tego autora:
Bboy Kleju reprezentuje Funky Masons!
Nie jestem na maxa undergroundowy - wywiad z Emo
Polskie media to syf! - Kajman - wywiad
Bośniak: Warszawa omija Bałtyk szerokim łukiem!
Jezusa sprzedał Judasz, a Mnie sprzedał Jezus - Żurom

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
lewuch
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:27:59, 06-01-06
ualalalalalallaalaaaaaaaaaa !! bedzie dobrze i huj!!

Glanc
Autor: Glanc   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:15:26, 06-01-06
Zgodziłabyś się na sesję zdjęciową do Playboya?
WdoWA:
Tylko pod warunkiem, że zgodziłaby się również nasza nowa prezydentowa (śmiech).

hahahaha

PISY
Autor: PISY   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:29:57, 06-01-06
gogogogog goosia :)
podobno mellos, za ten wywiad nie wzial zadnego hajsu od portalu...seba czekamy na odpowiedz, walczac o portfel radzia.....

POZDRO
PISY

Yvonka
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:38:54, 07-01-06
Dobry wywiad, nawet bardzo;) Osobiście nie przepadam za twórczością WdoWy, ale to mądra dziewucha, broni swego-powodzenia życzyć!

WHYSKI
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:37:56, 07-01-06
no bity juz czekaja na epke !!!

anonim
Autor: nnfn   Link do posta
12:52:44, 07-01-06
nie jest tego zła ale to nie zmienia faktu że polski HH umiera

anonim
Autor: fax   Link do posta
12:59:56, 07-01-06
Dobry wywiad oraz płyta pozdrawiam.

Nunej
Autor: Nunej   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:03:37, 07-01-06
Myslę,że Wdowa sprostala oczekiwanią.Dla mnie jej płyta niszczy.Jest kompilacją oczekiwań męskiej i damskiej publiczności.Szkoda,że w ogóle trzeba dzielić fanów rapu na płeć.Myśle,że to co kochamy powinno nas jednoczyć.Śmiać mi się chce kiedy ktoś prosi o zdjęcia raperów i raperek wtedy wychodzi kto z jakiego powodu słucha hip-hopu.Generalnie Wdowa na twojej płycie znalazlam to czego na 2006 rok bardzo potrzebowałam...drogowskazy.Pozdro

anonim
Autor: jshahas   Link do posta
13:07:14, 07-01-06
chuujnia mi sie widzi ..........

anonim
Autor:    Link do posta
13:07:36, 07-01-06
\"Nie pierdol Bujakiewicz, weź się do nagrywek\" - był jakiś odzew od Eisa? Może sam zadzwonił do Ciebie i powiedział \"Wdowa nagrajmy kawałek\"?
WdoWA:
Dostałam mesydż od Eisa, treść zachowam dla siebie, ale w skrócie \"trzymam kciuki\".

czyzby eis cos szykowal :>??

faza150
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:27:14, 07-01-06
Niezłe flow ma ale ogólnie to dno z tekstami. Jezdzi po wszystkich a sama nic nie prezentuje.

anonim
Autor: sdffffffffff   Link do posta
13:30:05, 07-01-06
hujowe te foty.,...steve wonder lepsze by porobil.......

GoOoSiA_aKa_CiHa
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:34:23, 07-01-06
kozacki wywiad :) taki ekhm, profesjonalny heh :) czekam więc na epke i jakieś nowe kawałki ;)  pozdrawiam Gosia & Mello ;)

FAN
Autor: FAN   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:34:47, 07-01-06
spoko spoko brakowalo dziewczyn w polskim rapie!!!do tego ladna panna

anonim
Autor: beuheheehe   Link do posta
13:36:44, 07-01-06
whyski nie spusc sie tylko

Diabel@krkrap.com
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:41:11, 07-01-06
Świetny wywiad, jestem pod wrażeniem!

anonim
Autor: spokojnie   Link do posta
13:52:16, 07-01-06
szkoda, ze niektorzy probuja robic cos na sile z drugiej strony milo popatrzec na ludzi ktorzy ida do przodu. mozna ocenic ja jako artystke albo czlowieka

anonim
Autor: mojo   Link do posta
13:57:40, 07-01-06
tania plastikowa dziewczynka

kah
Autor: kah   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:18:12, 07-01-06
Mam nadzieje, że Wdowa nie przepadnie i będzie pędzić przed siebie... nagrała dobrą płytę, ma co do powiedzenia (widać po wywiadzie)... życze powodzenia i następnej płyty lepszej od tej, która przecież nie była zła...

anonim
Autor: czemu   Link do posta
14:18:19, 07-01-06
czemu ona na jednym zdjęciu wygląda jak miss Świata a na innym jak najgorszy pasztet?

anonim
Autor:    Link do posta
14:21:26, 07-01-06

Temat: WdoWA w Playboy\'u? - wywiadAutor: :D
Dodany: 2006-01-07 14:13:45 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl\"pierwsza dama\" buahhaahha oboje z zuromem sa siebie warci,skoro zurom nie ma skrupolow zeby wydawac swoj hujowy rap to nie dziwie sie ze wdowa trafila akurat do niego dla mnie jest zalosna a najlepsza i tak zostanie aska ktorej ta pizda do piet nie dorasta nawet kurwa lady k jest od niej lepsza a wy robicie jej taki fejm;/ 


jakie to żałosne jest... Aha to byla spoko ale tylko spoko jak na 7-8 lat temu. Zal mi ludzi ktorzy zatrzymali sie w czasie.

anonim
Autor: lipena   Link do posta
14:22:50, 07-01-06
nie mam nic do wdowy ale mowiac o stylu przesadzila.mi jej styl mimo wszystko kojarzy sie z mesem.warszawski styl kojarzy mi sie z naginaniem na ostatnia sylabe.pozdro 600 jema jema

Pezu
Autor: Pezu   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:38:48, 07-01-06
mnie nie jara jej rap. nie podoba mi się to o czym nawija. i wątpie żeby faceci widząc jak pije w klubie przez rurke szli do kiblu bić konia Wdowa jest nowa na scenie. zero pokory. nagrała bardzo przeciętną płyte nic pozatym nie ma się czym wozić. ale pokazała też że kobiety są w tej grze ... i nie można ich lekceważyć. czekam na płyte ani sool

keep_it_real
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:51:13, 07-01-06
wwo & zipera & vip co Cie obchodzi komu sie ona podoba? wypowiedz sie na temat plyty tylko konkretnie co do wersow rymowi i klimatu a nie pierdolisz farmazony o solarium. 
 
 A fu chodzi do kosmetyczki i co? juz go nie lubisz? Wiem to z pewnych zrodel!

anonim
Autor: Past   Link do posta
15:00:27, 07-01-06
Najbardziej to mnie wkurwia ten dziennikarz: ,, Zgodziłabyś się na sesję dla Playboya\'\', ,, Początkowo miałaś być na okładce w skąpym stroju\'\', pieprzony erotoman, robi już drugi wywiad z tą ładną ale mało zdolną dziewczynką tylko po to żeby zwalić konia na sam jej widok. I te wieśniackie pytania, kurwa.... Czemu wszyscy faceci patrzą na laski tylko pod kątem seksualnym, wiem że nie jest łatwo inaczej, ale ja sie przynajmniej staram.

anonim
Autor: apani_b   Link do posta
15:00:44, 07-01-06
Porządny wywiad, gratuluję Mellos.

mello_s
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:04:27, 07-01-06
Nie patrzę pod kątem seksualnym jak to nazywasz. Sprostowanie, że to mój pierwszy wywiad z Wdową, pierwszy robił kto inny. :] Kontroluj bajere ;)

TkZeeeToReeeS
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:05:08, 07-01-06
bez kotla ta kobieta wymiata .... wczesniej myslalem ze to bedzie straszna hujnia ale jestem mile zaskoczony !! Pozdro WdoWA

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:05:31, 07-01-06
Jeden z lepszych wywiadów co mogę powiedzieć fajnie, że znalazła się kobieta, która wydała legalną płytę. Martwi mnei tylko to, że teraz znajdą się inne panny, które będą chciały iść jej śladem a zupełnie się na tym nie znaja....

mates_A4
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:12:05, 07-01-06
wlasnie przez was i takich jak ta poryta kobieta umiera rap, bragga co to kurwa ma w ogole byc ? szybki szmal na nastepne 5 lat? raczej gwozdz do trumny, pojebani..

PISAd2
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:20:38, 07-01-06
Chciałem zabulić za płyte, ale po tym wywiadzie niemoge- FLint , się niezna, bo krytykuje Żuroma, i inych. Pih nagrywa HArdcore.
Szybki szmal-??:)

Do garów kobieto.

Wole Kade

anonim
Autor: ffewfewfewfewf   Link do posta
15:29:55, 07-01-06
Ta strona szybkiszmal jest genialna. W pustym oknie musze zgadnac gdzie trzeba klikac a wtedy pojawia mi sie kolejne puste okno i musze tez zgadnac. 20 razy tam bylem i dopiero teraz mi sie udalo odkryc gdzie mam klikac ! Co to za badziew ???

anonim
Autor: zombas   Link do posta
15:31:36, 07-01-06


Jakos hujowo ja odebralem,taka kurwa zakochana w swoim miescie mysli ze tylko w warszawie moze wszytsko kupic i ze kurwa tylko w warszawie sa kina heh.
Do dupy z nia.


anonim
Autor:    Link do posta
15:32:11, 07-01-06
gdzie masz napisane śmieciu że flint sie nie zna? umiesz czytać ze zrozumieniem?
nie wiesz kto to szybki szmal?? kurwa...lepiej lepiej dla wdowy ze nie kupiles jej plyty

elo

anonim
Autor: do Autor: ffewfewfewfewf   Link do posta
15:32:11, 07-01-06
zainstaluj windowsy i flesha

anonim
Autor: mhmm   Link do posta
15:35:55, 07-01-06
i kup peceta

WWO & Zipera & VIP
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:41:07, 07-01-06
keep_it_real to płyta jest taka jak wszystkie inne damskie-rap-mc ... już się płyty nie chciałem czepiać .. ale dobrze że o tym przypomniałeś .... a ten news nie jest o jej muzyce tylko o jej wizerunku ... więc powtórze nie ma czego ,,sprzedawać \" ... ale w playboyu jak wiadomo ostro informatycy testują corela więc ją poprawią ... to będzie jakoś wyglądać ... elo!!

A co do Fu u kosmetyczki ??? to co kosmetyczka to coś złego ... a ty co keep_it_real ?? może tobie też by sie przydało ...


anonim
Autor: emazecina   Link do posta
15:42:04, 07-01-06
Zajebisty wywiad!! Pozdro Malgosia, pozdro Mellos.

majkel_kgk
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:11:04, 07-01-06
Warszawiacy mają w sobie nieco mega-lo-manii, nie da się ukryć (oczywiście nie wszyscy ale większość)
 
 

Loko Zen Bhr
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:21:30, 07-01-06
posłuchałem, poczytałem, obejrzałem i reasumuje :

muzyka nie dla mnie, braga to kurwa Gural nagrywa
w ogole kobiety umieją też robic muze (kada) ale wdowa jest śmieszna i nie da sie jej słuchać
bliżej jej do faceta niż kobiety, brak jej kobiecości jaka ma chocby Mary J Blige czy Lauryn, a z \"kozackością\" choćby Lil Kim też sie minęła (przykłady z US bo u nas to w ogole lipa z dziewczynami).

Z wyglądu też nie w moim typie, przereklamowana.

Jej wypowiedzi też na śrenim poziomie

takie jest moje SUBIEKTYWNE zdanie

keep_it_real
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:22:58, 07-01-06
do WWO & ZIPERA & VIP  ty głupi skurwysynu nawet nie przeczytales wywiadu peewnie tylko pytania, bo pierdolisz cos o playboy a ona napisala jednoznaczenie co o tym sadzi i o wizerunku i muzyce. Buahahahhahahahha Imbecyl :D

maciuhh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:29:46, 07-01-06
ehhhh plyta kompletnie nie przypadla mi do gustu, a wywiad jako tako moze byc

130480
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:38:19, 07-01-06
płyta jest dobra pozycja, a zdecydowanie najlepsza polska raperka jakaś Kada, Mei a tym, bardziej Ania Sool wypadaja jednostajnie i po prostu blado, wywiad troche mnie zdziwil, nie podoba mi sie ten konflikt z flinstonem a tym bardziej spufalanie sie z rudym, pihem, szybkimszmalem itd itp, natomiast co do reszty kompletnie sie zgadzam notabene madra dziewczyna.

anonim
Autor: puff & let go   Link do posta
16:40:22, 07-01-06
spoko wywiad, spoko plyta, spoko wyglad, wszystko na spoko

anonim
Autor: ZyherKilla   Link do posta
16:50:39, 07-01-06
Płytka kozak tylko mix i master zjebany po całosci :/ Pezet wogole jakis kaleczny glos ma ze gdyby nie flow to mozna by nie skumac kto nawija..

szpuk
Autor: szpuk   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:56:36, 07-01-06
www.ziom.abc24.pl        ze tak powiem;)

anonim
Autor: GrasOne   Link do posta
16:59:15, 07-01-06
...i jest kurwa spoko w chuj!

anonim
Autor: emigranttt...   Link do posta
17:00:59, 07-01-06
pierwsza dama na scenie oki - fakt - znam ziomow co gorzej rapuja oki- fakt - ale tak naprawde to nic nowego nie w nosi oprocz MARKETINGU ZE STANOW .... sesja foto ehhe smieszne zmiany okladki heheh wulgaryzmy -ze to niby pokaze kto tu rzadzi- ale do tego trzeba miec talent a ona mi na zwykla dziwke wyglada .......ooooooooooooooo strasznie mnie wkorwia i wcale nie jest zajebista laska ten parszywy ryj lesbijki ........... musze sie ogarnac ale bez kitu taki marketing mnie wkurwia. pierwsza kobita no i co jakby zwierzeta zaczely pisac teksty to tez ........ dobra koncze ;)

anonim
Autor: y0y0   Link do posta
17:10:11, 07-01-06
dla mnie ta kobieta nie reprezentuje sobą nic.. Wypowiada sie o Ani Sool ktora rymowala jak Wtopa(hehe) jeszcze w pieluchy lała. Zalosne.. Teksty o tym jak ona miazdzy wielu emcees mnie bawia do ŁEZ!! Dziewczyno, robisz z siebie dame Pl Rapu??Blagam nie! Nie kalecz go!! Flow?? Jaki flow?? Gdzie ten flow? a Juz jezeli rozpatrzamy tematyke textow i zasob slownictwa to przykro mi ze ta kobieta jest tak ograniczona.. Zdecydwalas ze zmienisz zdjecie na okladke bo by Cie pierwszą dziwka Pl Rapu okrzykneli a nie jak mowisz ze \"odbija kazdemu\".. nazywasz tą plyute kobiecą haha jak jest wzbogacona full o wulgaryzmy to gdzie ona kobieca?? Bujasz sie bo wydalas legal.. No wlasnie, Szkoda ze to nie Sool i Lilu tylko ty...

anonim
Autor: y0y0   Link do posta
17:16:19, 07-01-06
przepraszam za to co napisalam na to temat WdoWusi , jestem tylko zazdrosna lesbą ...papatki:*

anonim
Autor: serwus   Link do posta
17:27:14, 07-01-06
Niektorzy tu jada po wdowie,niektorzy sie pozytywnie wypowiadaja! Ja powiem tylko ze po przesluchaniu kilku kawalkow jak na kobiete to rzeczywiscie zjada kilku meskich MC! Wywiad tez ok i nie ma co sie napinac!

 pzdr

 PAT

anonim
Autor:    Link do posta
17:34:48, 07-01-06
Oj Gosiu Gosiu..jakież to żałosne, że robisz sobie sztuczną rzesze fanów:) Twoje komentarze są rzeczywiscie na wysokim poziomie- mamy raperke intelektualiste, pierwszą erudytkę wśród raperów. idz ześ w chuj....


Autor: ssij pęto

Dodany: 2006-01-07 15:32:11 Host: ---.chello.plgdzie masz napisane śmieciu że flint sie nie zna? umiesz czytać ze zrozumieniem?
nie wiesz kto to szybki szmal?? kurwa...lepiej lepiej dla wdowy ze nie kupiles jej plyty

elo
  Autor: y0y0
Dodany: 2006-01-07 17:16:19 Host: ---.chello.plprzepraszam za to co napisalam na to temat WdoWusi , jestem tylko zazdrosna lesbą ...papatki:*

anonim
Autor: Swobol   Link do posta
17:36:27, 07-01-06
Ogolnie mowiac nie wiem co wszystkim przeszkadza rapujaca kobieta ... Mi sie bardoz podoba kawalek \"ISC\".. I prawda jest to ze Przebija niektorych MC ... Meskich ...  Pozdro

anonim
Autor:    Link do posta
17:44:16, 07-01-06
przepraszam, że posądzam WdoWusię o wypisywanie tutaj komentarzy, nie wiem, chyba mam nasrane w  głowie. A tak poza tym to plyta jest bardz dobra! pozdro

papux
Autor: papux   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:01:25, 07-01-06
Ahhh te kobitki :)

p0ldek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:02:15, 07-01-06
Napewno nie jest Missy Eliot ale ogólnie pozytywnie oceniam jej płytę, acz kolwiek nie kupię orginału.
Szacun

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:29:00, 07-01-06
na 1 zdjeciu ma bardzo brzydki nos

anonim
Autor: zbyszek   Link do posta
18:48:46, 07-01-06
pierwsza dama na scenie oki - fakt - znam ziomow co gorzej rapuja oki- fakt - ale tak naprawde to nic nowego nie w nosi oprocz MARKETINGU ZE STANOW .... sesja foto ehhe smieszne zmiany okladki heheh wulgaryzmy -ze to niby pokaze kto tu rzadzi- ale do tego trzeba miec talent a ona mi na zwykla dziwke wyglada .......ooooooooooooooo strasznie mnie wkorwia i wcale nie jest zajebista laska ten parszywy ryj lesbijki ........... musze sie ogarnac ale bez kitu taki marketing mnie wkurwia. pierwsza kobita no i co jakby zwierzeta zaczely pisac teksty to tez ........ dobra koncze ;)  

ma chlopak racje , bravo emigranttt...

anonim
Autor: kasparow   Link do posta
18:58:24, 07-01-06
a ja jestem bylem, i bede do niej negatywnie nastawiony. na wieki wiekow! Amen. do playboya moze i by sie nadawala ale to ze dupą zakreci to nie znaczy ze ratuje polski h-h. ja tez ladnie dupa potrafie zakrecic =P ale nagrac cos zajebistego co by uratowalo scene to inny kawalek winyla ~Hail Pfk i K44~

anonim
Autor: rdrf   Link do posta
19:46:15, 07-01-06
w playboyu ? To by niezle musiala im zaplacic

CHINAS
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:08:11, 07-01-06
No wywiad bardzo dobry w 100%. Bardzo umiejętnie redaktorzy zadawali pytania i do tego na naprawde ciekawe tematy. Co do Wdowy to nie jestem jej fanem i płytka mi tak średnio podeszła, ale co do wywiadu to naprawde mądrze się wypowiadała. Widać, że dziewczyna ma rozum. Mam dla nie duży respekt, choćby za ten wywiad. Peace

Nasirrr
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:11:30, 07-01-06
Cały czas pierdoli tylko o tym Szybki Szmalu, ja pierdolęęęęęę, a Flint ocenia Pyskatego, Rudego pod względem muzycznym a nie prywatnym. W muzyce to oni nie są za dobrzy...-.-

CHINAS
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:11:35, 07-01-06
No wywiad bardzo dobry w 100%. Bardzo umiejętnie redaktorzy zadawali pytania i do tego na naprawde ciekawe tematy. Co do Wdowy to nie jestem jej fanem i płytka mi tak średnio podeszła, ale co do wywiadu to naprawde mądrze się wypowiadała. Widać, że dziewczyna ma rozum. Mam dla nie duży respekt, choćby za ten wywiad. Peace

anonim
Autor: podrywacz   Link do posta
21:53:23, 07-01-06
Przesluchalem jej plyte :(za bardzo jest zarozumiala dziewczynka bo nagrala legala :(powiedzcie mi kogo ona zjada?Czym ona zjada? tym ze nagrala jednego legala w ktorym nie rozni sie niczym od facetow, poza glosem?Zero innowacji, powielanie schematow a wozi sie jak chinczyk w maybachu...wkurwia mnie to.
Jeden kawalek na cala plyte sie jej udal a wlasciwie nie jej, bo to jakas inna dziewczyna spiewa, wdowa tylko uzyczyla zwrotkei nawet dobrze ze tylko jedna, bo Nais rzadzi :)
Taka muzyke rob Wdowa a bedzie dobrze...
Pozostala czesc kawalko to NIC KURWA NOWEGO NUDA NUDAAAA
Wiem myslisz ze jakis przestepczy swiat ojejku zalamuje rece i nie chce mi sie dalej pisac :(

Za duza zarozumialosc szkodzi i nie mysl sobie \"pierdole jestem gwiazda bede zarozumiala hehe\"

p.s nie podejrzewac mnie o jakies wynaturzenie gustu muzycznego ze spodobal mi sie kawalek \"Dla\" :D:D:D
Ogolnie to preferuje klimaty Molesty :)

Pozdro

anonim
Autor: podrywacz   Link do posta
21:54:24, 07-01-06
Jak bedzie w playbou to nie wiadomo tam sypna jej 50 kafli i kto wie ;))))
ale to juz calkowicie ja przekresli w wielu oczach

Potok
Autor: Potok   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:00:45, 07-01-06
\"Odnośnie seplenienia, to kwestia chujowego masteru i mixu.\" - uhuhuhuhuhuhuuhuuhuhuhu ale huj z tym nie znam sie

anonim
Autor: x-cut   Link do posta
22:14:38, 07-01-06
jestes ok

elmarego
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:32:52, 07-01-06
Bardzo chciałabym nagrać EPkę, nielegalną, 220 kopii dla Warszawy. pierdolona warszawka ... pfu

anonim
Autor: ;]   Link do posta
22:33:51, 07-01-06
Ona mi przypomina Sandre z Guano Apes;P

anonim
Autor:    Link do posta
22:51:56, 07-01-06
Najlepsze pytanie wywiadu i b.mądra odpowiedź

Na koncertach i imprezach hip-hop\'owych często większość publiczności to dziewczyny, zapatrzone w raperów. W czym tkwi ten fenomen, że kobiety tak mocno angażują się w muzykę o facetach, dla facetów i robiona przez facetów, często jeżdżących po kobietach?
WdoWA:
No właśnie, dobrze powiedziane - to fenomen. Wydaje mi się, że mimo tego, że Ci faceci traktują je przedmiotowo i nawijają o nich \"szmule, dziwki\" itp. to przez wzgląd na ich teksty o życiu, litości, pokorze, przez wzgląd na dowcip, na pseudo błyskotliwe slogany - panny wierzą, że tak naprawdę to zagubieni, zranieni chłopcy. Dla jednych są obiektami westchnień, dla drugich starszymi braćmi...

siee
Autor: siee   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:05:53, 07-01-06
ogółem zgadzam sie z tym co ona mówi, ale stosunek Flinta do Piha, Pyskatego, Rudego i tym bardziej Żuroma to ja rozumiem i popieram go w 100%. kurwa przecież tylko Pih coś kiedyś sobą prezentował a teraz wszyscy są siebie warci

Jaser
Autor: Jaser   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:07:33, 07-01-06
a ja i tak jej nie lubie!

anonim
Autor: SHT   Link do posta
23:22:06, 07-01-06
Barzdo dobry wywiad!pozdrawiam

SKYPRO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:50:24, 07-01-06
Dobry materiał :)  Podobno Sool Lepsza.Ja tam za Wdową stoje :)

anonim
Autor: wglowie   Link do posta
23:51:06, 07-01-06
w glowie sie pojebalo od tych sesji fotograficznych :D
dotychczas myslala ze jest najmadrzejsza a teraz jeszcze najpiekniejsza Playboy o nia pyta
o kurwa no musi sie pojebac w bani no musi :D
kolejna gwiazdka showbiznesrapu
w oczekiwaniu na jakis romans najlepiej widzi mi sie Wdowa z Peja
kurwa wyobrazacie sobie jaki romans:D:D:D
Oboje hardkorowi miasto przestepstw i chuj

hahah
dobra dupa zapewni duza dawke humoru :D

anonim
Autor: pROdu50cent   Link do posta
01:49:16, 08-01-06
seplenienie to wina hujowego masteru i mixu... o ja pierdole..... a krzywy nos to wina obiektywu w aparacie nie moge....

kafar_plHH_InThaCanada
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
03:25:58, 08-01-06
Gosia zabija.. najtlustrze bity stylu amerykanskiego jakie mozna uslyszec na polskiej plycie od poczatku histori polskie hh... ostry ciety styl wdowy pozwala serio udekorowac dobry bit dobrym rapem .. texty hmm:P geniale nie powiem jak na poslki rap bo jednak mamy paru pisarzy co jednak wiedza jak zawalic zwrotke paroma linijkami dobrego gowna.. ale Gosia miazdzy wielu mc swoim rapem.. pozdrowka no i dla MEllo za kolejny dobry wywiad :] yop

kinga cycolinka
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
08:48:22, 08-01-06
ty stara pierddolona suko nie umniesz rymować kurwo schowaj sie w domu i niech rucha cie chłopak płaska jak ściana w dupe jebana szmata nędzny wywiad nawet do koncz nie chcialo mi sie czytac

PISAd2
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:57:39, 08-01-06
UP

A do ssij pięty- doktnij się pisiolem w czoło  i weś to poczuj!!

Sciągnęłem jej  klip- gówno!!. Szkoda nawet tej kurw ściągać albumu- niewarto


WIem co to szybki szmal, i napewno nie są tak zajebiści, jak ona mówi. Ale każdy ma twoje zdanie. Tak samo na temat - discopolowca piha(Hardcore. niemoge)

ttk-writer
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:29:48, 08-01-06
Dobry wywaid :) jestem pood wrazeniem!

StAneK (S.A.K)
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:30:37, 08-01-06
Powodzenia Wdowa

anonim
Autor: fejm fejm   Link do posta
10:44:59, 08-01-06
Pierwsza dama pl rapu? haha Pierwsza dziwerka pl rapu! Kto ten tytul tak miesza z blotem? Nie moza nim szastac na lewo i prawo bo dla mnie juz stracil na wartosci! Wdówka wez nie mow mi o Ani Sool bo jak jeszcze raczkowalas ona juz rymowala, a ze nie jest glodna hajsu, fejmu tylko jest sobą to szacunek jej za to! Na plycie raz chcesz byc najlepsza bijacz, potem blokersem z ciezkim zyciem, potem kochajaca i ciepla kotka... KIM TY JESTES? a w rzeczywistosci (jak to wszystkie GWIAZDY mowia) \"itak mnie nie znacie i ci co mnie znaja wiedza jaka jestem\"... Thanx God I don`t know ya! Ah, tak jesli chodzi o zjadanie mc to chyba zjadla ostatnio Bolka Poziomke z Piździ Pąków Dolnych. Taka jest moja opinia, i taka pozostanie, wiecej pokory dziewczynko bo bycie hardkorowym nie zalezy od ilosci wulgaryzmow w texcie, z tym bijesz facetow i dlatego jestes tak nisko... Pozdrawiam  i ĆWICZ!

anonim
Autor: Chuju muju dzikie weze   Link do posta
10:45:13, 08-01-06
Widac $$$ robi z mozgu gowno elo

anonim
Autor: beww   Link do posta
11:00:37, 08-01-06
hujowa w rymach i na dodatek brzydka jak huj

anonim
Autor: fejm fejm   Link do posta
11:06:28, 08-01-06
ee to ze ma krzywy nos czy brzydka to nie jej winna i chociaz z tym jej odpuscie.. ;)

Mr Funny Hand
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:08:17, 08-01-06
e tam

anonim
Autor: TRN city reprezent   Link do posta
11:13:18, 08-01-06
ja tam wole Lilu i Kade...

anonim
Autor: TRN city reprezent   Link do posta
11:13:29, 08-01-06
ja tam wole Lilu i Kade...

anonim
Autor: ekostoryka pierdole ..ndyka   Link do posta
11:44:38, 08-01-06
emano sluchal ktos wczoraj wywiad z duzym pe w radiu szczecin?? bo ja sie zawiesilem :-/ jak tak to co mniej wiecej muwil o beefie z pihem?? wielkie  dzieki jak ktos odpisze pozdro :-)

anonim
Autor: pryczek   Link do posta
12:16:47, 08-01-06
porażka!

anonim
Autor: pryczek   Link do posta
12:16:47, 08-01-06
porażka!

Krzysiek_Marymont
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:27:54, 08-01-06
ktokolwiek pisze ze Aha jest w polsce krolowa najlepsza polska raperka - niech sie pierdolnie w leb to juz nie kwestia gustu aha juz tyle lat nic nie wypuszcza a to co nagrala - no przepraszam nic specjalnego tak jak caly rap kobiecy tamtych czasow .

a odnosnie seplenienia - to to jest kwestia masteringu nie badzcie kurwa smieszni nichuja ona nie sepleni i nie ma wady wymowy uwierzcie na slowo.

anonim
Autor: fraszki   Link do posta
12:34:19, 08-01-06
a pareslow? przeciez one wydaly owiele wczensiej plyte niz ona.
ja bym nazwal aske ze snuzu pierwsza dama,ale chuj nie znam sie

blinkers
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:34:20, 08-01-06
wkurwiająca napinka w gadce, ale plytke  da sie posluchac.

anonim
Autor: do forumowych pojebow   Link do posta
12:42:14, 08-01-06
ile wy macie lat??..jestescie pojebani??..co wam przeszkadza jakas wodowa?..niech sobie nagrywa...niektorzy chyba naprawde maja tu jakies kompleksy....ostatnimi czasy bardzo malo slucham hip-hopu ktory w formie dzisiajeszej mi w chuj nieodpowiada...wiecej dystansu glupie lby...nie posrajcie sie w gacie...a zazdrosne dziewice niech lepiej zajma sie wlasnym zyciem..... nie pozdrawiam...takich ludzi jak wy sie omija bo pewnie wpedzacie innych w kompleksy zeby samemu sie z nich wyleczyc......

elephant
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:13:57, 08-01-06
a gdzie sa te laski ktore naprawde potrafia rapowac bez wciskania kitu na siłe? wiele z nich to  bardzo wrażliwe artystki i pozostają w ukryciu czekając na księcia który je wylansuje. A bardzo czesto jest tak ze ksiaze sie pojawia, robi pannie dziecko, ktora automatycznie przestaje byc raperką bo nie łatwo pogodzic te dwie sfery życia. Hej prawdziwe raperki wychodzcie z ukrycia nam was tutaj potrzeba.  Dosyc wciskania kitu i sztucznego lansu, polska scena potrzebuje talentów z prawdziwego zdarzenia, ktore otwarcie beda mogly rapowac o wszystkim bez obawy o reputacje bo i tak beda mialy szacunek za talent który posiadają. Idealną raperką byłaby Doda Elektroda /bez kitu. Jaka szkoda ze ona robi taki szit muzyczny zamiast zajac sie hh.

Minie jeszce troche czasu zanim pojawi sie naprawde utalentowana dama. Dobrych raperów w polsce policzysz na palcach jednej ręki a co dopiero raperki. Powinien odbyć się konkurs w stylu casting albo co, bo te słoneczka w ukryciu moga sobie nie poradzic i zmarnować talenty albo co gorsza wzorować się na burakach co zaniżają poziom swoją obecnością w mediach

anonim
Autor: kupex   Link do posta
13:19:46, 08-01-06
śmierdzi gównem, wole sool

anonim
Autor: do pojebanej wdowy   Link do posta
13:37:29, 08-01-06
\"ile wy macie lat??..jestescie pojebani??..co wam przeszkadza jakas wodowa?..niech sobie nagrywa...niektorzy chyba naprawde maja tu jakies kompleksy....ostatnimi czasy bardzo malo slucham hip-hopu ktory w formie dzisiajeszej mi w chuj nieodpowiada...wiecej dystansu glupie lby...nie posrajcie sie w gacie...a zazdrosne dziewice niech lepiej zajma sie wlasnym zyciem.....nie pozdrawiam...takich ludzi jak wy sie omija bo pewnie wpedzacie innych w kompleksy zeby samemu sie z nich wyleczyc......\"


Pierdol sie hejterze, wejsc i powrzucac ludziom skoro wiekszosc uwaza ze ona jest chujowa to cos w tym musi byc. Niech sobie nagrywa ale niech sie dziwka nie nazywa Pierwsza Dama, niech nie pierdoli ze kogokolwiek z meskich MC zje...bo kurwa muzyke robil jej facet a nie ona wiec gowno zjada z mojej dupy

Dirty
Autor: Dirty   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:27:35, 08-01-06
pyskata gowniara

anonim
Autor: big y   Link do posta
15:38:36, 08-01-06
po pierwsze nie przystoi sie o kobietach brzydko wyrazac... krytyka spox ale chamowa :P a tak wogole to dziwna ta plyta, niby przesluchalem bez bolu, ale nie wywale mojego cennego grosiwa na to. poza tym nie sprawdzili sie goscie, ktorzy mogliby uratowac kilka piosenek, widac ze troszke olali. ale ogolnie to WdoWA ciagnij swoje sznurki dalej, moze cos z Ciebie bedzie..

anonim
Autor: Punch   Link do posta
15:47:58, 08-01-06
Ejo moim zdaniem ona wszystkich wyzywa a gowno umie, jesli w tych czasach takie osoby wydaja płyty to ja niewiem a w podziemiu nadal siedzą Smarki Conkretny i Antylogika. nierozumiem tak jak nierozumialem tego ze Aro wydał płytę:P

anonim
Autor: Herbol Szefu   Link do posta
15:53:43, 08-01-06
A mnie to <*//><.Po przeczytaniu tych komentarzy moge powiedziec jedno - pierdolnac baranka niech kazdy z was raczy

anonim
Autor: podrywacz   Link do posta
16:01:33, 08-01-06
wdowa a może masz ochotę wystąpić w moim pornusie?kręcę już drugą część.I w drugiej części zamierzam nagrać soundtrack z rapem :) pozdrówki wdówka.

anonim
Autor: asdaedd   Link do posta
16:29:05, 08-01-06
aro jakby wypierdolil spiewane refreny to nie bylby taki najchujowszy

anonim
Autor: bfkbsamfb   Link do posta
16:38:57, 08-01-06
Ta baw się kobieto .... Pozdro >>>>>>>...

anonim
Autor:    Link do posta
16:54:33, 08-01-06
Bez zbędnych tłumaczeń - popieram Wdowę . Mam nadzieję ,że będzie prekursorką w polskim ,kobiecym rapie . \" Jestem normalny czyli dla wielu inny \" - co wy hejtersi macie do Wdowy ? Oby tak dalej . Emaa !

anonim
Autor: Sean   Link do posta
17:27:21, 08-01-06
Wszystkie Polskie kobiety rymują w tym samym tempie i tak samo dennie.
Gdyby Owa Wdowa trafiła do jakiegoś wartościowego producenta to byćmoże było z niej coś.
Choć i tak szczerze wątpie.
IDZIE TYLKO POZAZDROŚCIĆ ACzy w polsce jakaś kobieta osiągnie chociaż jedną setną tego co te powyżej.
Narazie nic się na to nie zapowiada.

anonim
Autor:    Link do posta
18:16:01, 08-01-06
A mnie się podoba puytka i autorka! tak 3maj!!!

zieeew
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:54:16, 08-01-06
Polski rap upada.. Nie rozwija się tak szybko, jak słuchacze. Ja już się przestawiam. Polecam muzykę klasyczną, nie tylko w wykonaniu Pezeta!

Kiur
Autor: Kiur   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:25:44, 08-01-06
PIerwsza dama? pff.ktoś tu zapomniał o mevie.
Rap upada. popieram. ale sa tacy ktorzy go podtrzymuja. malo ich...herosi.

anonim
Autor: ggggggg   Link do posta
22:50:19, 08-01-06
pierwsza byla ta kolesiowa ze snuza

anonim
Autor: aloha <lol>   Link do posta
23:36:29, 08-01-06
z taką twarzą to nawet by jej do wampa nie wzieli

anonim
Autor: ceal foka   Link do posta
23:47:44, 08-01-06
ptak nie rap, ale i tak bym jej dal.

anonim
Autor: fejm fejm   Link do posta
09:16:28, 09-01-06
ej chlopaki nie niszczcie jej az tak bardzo piszac o erotycznychh ekscesach  z nią bo to nie jest temat wywiadu;) KRS One tez nie jest piękny, Afrika Bambaataa gruby itd mozna wymienioac licza sie skillzy, ale ze ona ich nie ma to co tu oceniac?
pozdr dla tych ANTY:D

ten_ziom
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:34:39, 09-01-06
czytam te wasze komentarze i po prostu co jeden to lepszy. NAajśmieszniejsze są te w stylu ma krzywy nos albo trzy piegi za blisko siebie hahahaha pompa na calego. Prawda jest taka a prawda jest naga, ze ta dziewyczna nagrala jedna z lepszych plyt na polskim rynku i jest najlepsza raperka a niektorym skacze pewnie powieka z wkurwienia:D za wcześnie na wyciaganie wnioskow dla was za poźno na wyciaganie wnioskow przez waszych rodzicow :D Wywiad taki sobie, ale pare ciekawych informacji da sie wychwycic kumaci wiedza ocb.  Tak więc życzę powodzenia wszystkim raperkom, ćwiczcie dużo a wdowie zycze wiecej luzu i mniej spinki. POZDRO

anonim
Autor:    Link do posta
11:47:45, 09-01-06
wiekszosc downow, ktorzy wypowiadali sie typu \'dziwka szmata kurwa\' niech se idzie jebnąć w głowe najlepiej czymś cieżkim...
mnie średnio przypadła do gustu szczerze mowiąc.. teledysk podjezdza mi kiczem i generalnie ona podjezdza mi taką hardkorową rapową wersją (czarnowłosą) mandaryny.. a tak kciuki trzymałam łeehh

i nie rozumiem co ona gada na temat Ani Sool.. ciekawie by było jakby Ania Sool nagrała dissa jak na AwersEj...
reasumując nie podchodiz mi ona  w ogole.. za duzo prezenia sie za mało pokory, zatem czekam na Anie Sool i Lilu ktora ciagle miło mnie zaskakuje!

anonim
Autor: melyna records   Link do posta
11:54:27, 09-01-06
jak dla mnei to ta jej muzyka to jakas lipa jest. slyszałem pare kawałkow i zdecydowanie wole anie sool. a pozatym wyglada na jakies kurwiszcze. kurestwo z oczu patrzy!;]

anonim
Autor:    Link do posta
12:01:42, 09-01-06
Ania Sool to może Wdowie supporty grywać :D Płyta bardzo dobra natomiast klip rzeczywiście kiczowaty jakby nie patrzec w ogole mi nie podchodzi.

anonim
Autor: Moje zdanie   Link do posta
12:22:27, 09-01-06
Ladna to moze jest(mi sie podoba), ale robi chujowy rap w stylu mesa czyli zero hardkoru, zero prawdziwego rapu, zadurzo o Ameryce sie nasluchala. Kurwa mysli ze tylko w warzaszwie jest cywilizacja w wszedzie poza nia to wiocha niech lepiej wypuszcza te nielegale w warszwie i mnie nie wkurwia tym pozerskim stylem kasy.

anonim
Autor: zord0n   Link do posta
12:31:44, 09-01-06
WdoWA nie gupia :D ale jej rap śmierdzi :D
Dla mnie tak samo jak dla jakiegoś gościa
tutaj z forum \"bardziej jej do faceta niż do kobiety\"
ten rap jakby z dupy zaczerpnięty :D texty niezłe,
niektóre nawet mocne ;] ale flow ni w dupe ni w uszy
mimo to powodzenia dla tej pani na drodze rapstarów :P

anonim
Autor: do Autor: Moje zdanie   Link do posta
12:38:43, 09-01-06
do Autor: Moje zdanie prosze napsiz gdzie wdowa napisala ze wszystkie miasta poza warszafką to wiocha?
Naucz sie szmatławcu czytać ze zrozumieniem
W swoich kawałkach często pokazujesz swoje przywiązanie do Warszawy, w swojej ksywie też masz WWA. Wyprowadziłabyś się do innego miasta? Czy Twoje przywiązanie do Warszawy jest na tyle mocne, że zostaniesz w stolicy na zawsze?
WdoWA:
Zostanę w stolicy na zawsze, chyba, że stolica się zmieni (śmiech). Kocham to miasto, twarze ludzi, metro, tramwaje i tych parszywch złodziei taksówkarzy (śmiech). Nie widzę się nigdzie indziej. Wakacje nad jeziorem są dla mnie dobre na tydzień. Później się wkurzam, że w najbliższym sklepie jest ubogi asortyment, nie ma pod nosem kina, a w miejscowych karczmach grają dicho (śmiech)

anonim
Autor: sprawdzcie to kurwa ludzie   Link do posta
13:26:15, 09-01-06
http://hip-hop.pl/forum/projector.php?forum=4&thread=11368084253410

anonim
Autor: DUKE NUKEm   Link do posta
14:34:31, 09-01-06
uuuuuu! Pojawiają się nielubiane teksty. Że niby $$ to zajebiste gówno i że Żurom producentem?? Żurawiem chyba. Z nami polecisz (do kibla). Odsłuchałem te demówki z linka. Żenada. Jako etatowy hejter (czyli człowiek o własnym zdaniu odmiennym od ogólnie uznanego za właściwe) sram w mleko tej płyty. A nosek proponuję skorygować bo z profilem ostatniego mohikanina nawet corel draw 17 nie pomoże w redakcji playboya. As w rękawie? Blotka.  Naburmuszona przesolaryzowana mierna w swoim rapie kobieto zgrzeszyłaś!! Odważyłaś się odejść od garów. I będzie Ci to zapamiętane. Na wieki wieków AMEN!!anonim
Autor: do DUKE NUKEm   Link do posta
14:52:18, 09-01-06
ssiesz pęto  po kule,aż po wylanie na twoją piekną gimbusowa twarzyczke mleka tej płyty.

kochamy, pozdrawiamy

anonim
Autor: Moje zdanie   Link do posta
16:21:19, 09-01-06
do do Autor: Moje zdanie: sam jestes szmatlawcem! ona pierdoli ze poza Wrszawa w sklepach jest ubogi asortyment, niema kin i tylko graja dicho. Zycze jej zeby wyjechala kiedys na koncert z tej swojej warszawy i zobaczyla ze gzie indziej tez jest cywilizacja.

WWO & Zipera & VIP
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:39:28, 09-01-06
No cóż .... klip jest taki , że nawet Mezo by się pod taką wiochą nie podpisał .. a wyznaczał trendy w dziedzinie szajs ... te kompiuterowe domki w klipie to robiła chyba sama wdówka tym samym programem co gre ,,Maluch Racer \" :) ... same sceny z Autorką ... tylko potwierdzają moją teorię , że lampa solariuum działa mocno ale nie skutecznie bo Alicia Key to ona nie jest ... :)

anonim
Autor: gandi   Link do posta
18:27:32, 09-01-06
wiocha totalna wiocha ta wdowa rodemz czarnobyla


anonim
Autor: No one   Link do posta
19:31:09, 09-01-06
A mi sie plyta podoba i moge szczerze powiedziec, ze jest swietna. A Wy nie porownujcie cale zycie, tylko oceniajcie to co jest. Plytka git. Polecam. Pozdrawiam.

anonim
Autor: DUKE NUKEm   Link do posta
21:48:01, 09-01-06
Monotematyczny jeste chello user. Tylko ci pęta i kule w głowie. Głodnyś? Ja tam nie gustuję w tym,  ale w aresztach amatorzy twoich złotych ust się znajdą fo sio.

anonim
Autor: chello user   Link do posta
22:01:09, 09-01-06
zamknij japsko dziwko

anonim
Autor: DudDYk   Link do posta
23:52:06, 09-01-06
ii chuj z tego ze jest ladna jak nie umnie robic tego do czego sie porywa (chociaz malo ma jedno z drugi  wspolnego) po drogie flint rzadzi a po ttrezecie biegnijcie zwalic konia czeresniaki

anonim
Autor: dudyk   Link do posta
23:55:09, 09-01-06
jak taki jebany pustak z krzywym nosem moze sie porywac do rapu -zalosne...

anonim
Autor: SzereMereKereKoro   Link do posta
07:26:02, 10-01-06
Ja widze ,że Ania Sool i jej chłopak logowali się z każdego IP byle tylko najebac Wdowe a sobie przyspozyc fejmu.Yo

anonim
Autor: Edek 555565   Link do posta
08:44:57, 10-01-06
hmmm o co chodzi z tym kawalkiem z Pichem?? Hmmm..? Wie ktos o co chodzi??

Kot Bury
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:31:59, 10-01-06
niby zajebista panna MC, ale wydala plyte i uderzylo jej to do glowy, poznala troche osob z wwa (Mes, Pezet) a ludzi z ktorymi pracowala pod ziemia zapomniala... troche przykre, bo mam kolege ktory mial masterowac jej wokal...

anonim
Autor: emigranttt...   Link do posta
16:14:46, 10-01-06
qrwa moj 4 wpis.. bo mnie qrwa rzuca!!!! jakies reklamki przyjebane na kazdym rogu no i ten marketing ktory juz wczesniej zjechalem. a teraz cos z polki jej tekstow-  I will never go down on you!!!! albo bys mi laske zrobila albo bym cie kopnal w dupe ale I will never go down on you! chcialbym widziec tych co  takiej lesbie lizali cipke !qrwa nigdy ! wogole o czym ty rapujesz dziewczyno! i dlaczego ona ma prawo nazywac sie pierwsza dama hh?????? prosze uswiadomcie mnie !!!! - bo ma pipke?! to nie wystarczy zeby byc 1 dama! najwyzej suczka... ale fakt ze wzbudza ogromne kontrowersje i bedzie o niej glosno nawet jak nikt jej nie bedzie respektowal za rap. jest pewnie wielu przyjebow w mediach ktorzy chetnie zrobia na niej hajs ! prosze was! zapomnijmy o niej! zastopujmy ta fale nienawisci bo jej tylko reklame robimy ! takze zadnych wpisow juz ktore by jej wrzucaly , niech teraz pisza jej milosnicy(3 sie znajdzie_mama ,tata i ....ona) nie mowcie o niej jak bedziecie wymieniali z ziomkami przyjebow polskiej sceny ...niech odejdzie tak samo szybko jak sie pojawila! PROSZE jeszcze raz to jedyny sposob by sie jej pozbyc, no chyba ze sie znajdzie jakis chetny ktory za pare groszy ja....( skladam sie ). wdowa ? kto to?  pajak ! wdowa to taki pajak nic wiecej... 


kampania zdejmij wdowe. angela merkel

anonim
Autor: Rasic   Link do posta
17:25:52, 10-01-06
Wszystko fajnie....tylko chyba cały czas siętam śmiała...tylko (śmiech) (śmiech) i śmiech!Tak jak przy pisaniu telegramów...tylko z tym, że zamiast stop jest tam (śmiech) :D.

esaen
Autor: esaen   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:58:47, 10-01-06
co tutaj pisac hah gdzie kontrakt smarkiego heh gonix hmm znowu cos z podzmienego miasta naszego heh lepiej sprawdz to www.czujeszniedostyt.kom.pl gorzow niszczy

anonim
Autor: klm_   Link do posta
18:10:17, 10-01-06
spoko dupa
a kawałki lipne

anonim
Autor: emigranttt...   Link do posta
20:07:32, 10-01-06
qrwa moj 4 wpis.. bo mnie qrwa rzuca!!!! jakies reklamki przyjebane na kazdym rogu no i ten marketing ktory juz wczesniej zjechalem. a teraz cos z polki jej tekstow-  I will never go down on you!!!! albo bys mi laske zrobila albo bym cie kopnal w dupe ale I will never go down on you! chcialbym widziec tych co  takiej lesbie lizali cipke !qrwa nigdy ! wogole o czym ty rapujesz dziewczyno! i dlaczego ona ma prawo nazywac sie pierwsza dama hh?????? prosze uswiadomcie mnie !!!! - bo ma pipke?! to nie wystarczy zeby byc 1 dama! najwyzej suczka... ale fakt ze wzbudza ogromne kontrowersje i bedzie o niej glosno nawet jak nikt jej nie bedzie respektowal za rap. jest pewnie wielu przyjebow w mediach ktorzy chetnie zrobia na niej hajs ! prosze was! zapomnijmy o niej! zastopujmy ta fale nienawisci bo jej tylko reklame robimy ! takze zadnych wpisow juz ktore by jej wrzucaly , niech teraz pisza jej milosnicy(3 sie znajdzie_mama ,tata i ....ona) nie mowcie o niej jak bedziecie wymieniali z ziomkami przyjebow polskiej sceny ...niech odejdzie tak samo szybko jak sie pojawila! PROSZE jeszcze raz to jedyny sposob by sie jej pozbyc, no chyba ze sie znajdzie jakis chetny ktory za pare groszy ja....( skladam sie ). wdowa ? kto to?  pajak ! wdowa to taki pajak nic wiecej... 


kampania zdejmij wdowe. angela merkel

anonim
Autor: emigranttt...   Link do posta
20:07:33, 10-01-06
qrwa moj 4 wpis.. bo mnie qrwa rzuca!!!! jakies reklamki przyjebane na kazdym rogu no i ten marketing ktory juz wczesniej zjechalem. a teraz cos z polki jej tekstow-  I will never go down on you!!!! albo bys mi laske zrobila albo bym cie kopnal w dupe ale I will never go down on you! chcialbym widziec tych co  takiej lesbie lizali cipke !qrwa nigdy ! wogole o czym ty rapujesz dziewczyno! i dlaczego ona ma prawo nazywac sie pierwsza dama hh?????? prosze uswiadomcie mnie !!!! - bo ma pipke?! to nie wystarczy zeby byc 1 dama! najwyzej suczka... ale fakt ze wzbudza ogromne kontrowersje i bedzie o niej glosno nawet jak nikt jej nie bedzie respektowal za rap. jest pewnie wielu przyjebow w mediach ktorzy chetnie zrobia na niej hajs ! prosze was! zapomnijmy o niej! zastopujmy ta fale nienawisci bo jej tylko reklame robimy ! takze zadnych wpisow juz ktore by jej wrzucaly , niech teraz pisza jej milosnicy(3 sie znajdzie_mama ,tata i ....ona) nie mowcie o niej jak bedziecie wymieniali z ziomkami przyjebow polskiej sceny ...niech odejdzie tak samo szybko jak sie pojawila! PROSZE jeszcze raz to jedyny sposob by sie jej pozbyc, no chyba ze sie znajdzie jakis chetny ktory za pare groszy ja....( skladam sie ). wdowa ? kto to?  pajak ! wdowa to taki pajak nic wiecej... 


kampania zdejmij wdowe. angela merkel

anonim
Autor: elooooo   Link do posta
21:40:34, 10-01-06
japa niemiecka dziwko!!

anonim
Autor: elooooo   Link do posta
21:49:18, 10-01-06
niepodoba ci sie wdowa to nie wchodz na ta jebana podstrone , po prostu wypierdalaj

anonim
Autor: Jayson   Link do posta
10:38:58, 11-01-06
JEST 1WSZA, BO JAKO PIERWSZA NAGRALA SOLOWA PLYTE!!!
WSZYSCY ANTY NASTAWIENI POWINNI NAJPIERW POSLUCHAC JEJ TEKSTOW W KAWALKACH, A DOPIERO POZNIEJ SADZIC I OCENIAC. ODRAZU WIDAC KTO NIE PRZESLUCHAL PLYTY... A JAK KTOS POSLUCHAL I WYDAJE OPINIE TYPU: \"KOLEJNA PUSTA PLASTIKOWA LALA O WYGLADZIE DZIWKI\" TO ODRAZU WIDAC ZE NIE ZROZUMIAL PRZEKAZU! ALBO POPROSTU NIE WSLUCHAL SIE W TO O CZYM NAWIJA!
\"Szklanki w górę\",\"Milion\",\"Hullahallachujalalaallahelo\", \"Głos Pokolenia\" to kawałki w których teksty bija nie jednego polskiego MC, dziewczyna ma talent i to slychac! łacznie z pozostałymi kawałkami na płycie.

TAK WIEC: NAJPIERW POSLUCHAJ I DOBRZE SIE WSLUCHAJ, A DOPIERO POZNIEJ OCENIAJ!!!

Kot Bury
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:20:09, 11-01-06
no emigrant ma racje, robimy jej reklame i tylko dzieki takim reklama bedzie o niej slychac! w sumie jej plyta jest niezla, ale co to za jakosc wokali mesa i pezeta? co to jest? kawalek Braggacadabra bedzie \'bragga-przebojem\'... poslizgnela sie na swoich slowach... szkoda

anonim
Autor: emigranttt...   Link do posta
14:52:34, 11-01-06
Ciiiiiiiiiichooooooooooo...... wdowa?

anonim
Autor: <^>_(-_-)_<^>   Link do posta
16:07:09, 11-01-06
ej ale to chyba ne jest pierwszy kobiecy debiut. o ile sie nie myle to w magazynie hip hop czy w jakies innej gazecie byla plyta\"ostre kobiety\"(taki kobiecy sklad) wiem ze chodzi tu o 1wsza kobieca solowa plyte ale tylko przytaczam fakt

anonim
Autor: strb   Link do posta
16:24:30, 11-01-06
Wygląda jak kayah na 1 zdjęciu ;p

anonim
Autor: BRTS   Link do posta
16:28:39, 11-01-06
Zapisałaś się w kartach rapu jako pierwsza kobieta wydająca legalną płytę. Czujesz z tego powodu jakąś presję?
________
Polskiego rapu.....

anonim
Autor: wdowiec??   Link do posta
17:26:38, 11-01-06
a ty co? odrzucony ex-chlopiec? ojjjj nie martw sie, zaloze sie ze masz caly pokoj otapetowany fotkami wdowy...takie pizdy jak ty nawet konkretnych argumentow nie potrafia podac ani tym bardziej powtorzyc tego co napisyla w necie na zywo w twarz, dlatego zamilknij dziwko raz na zawsze...

anonim
Autor: wiesz kto dzieciaku   Link do posta
17:39:28, 11-01-06
wdowiec pedale nie znam wdowy a ty nie znajac kogos nazywasz kurwa? jestes zalosny i masz malego fiutka pewnie hehe w dupie Ci poprzewracalo. jak sluchales plyte to powiedz czy jest na niej pih dziwko!!!!!!!! buahahahhahah chuj ci w dupe za takie nazywanie kobiet, pieknych zdolnych kobiet. Box na ryj i w morde pytong później. naraska!

anonim
Autor: CRN   Link do posta
18:14:56, 11-01-06
fajny kociak ta wdowa

anonim
Autor: www.freedom.radio.prv.pl   Link do posta
18:21:41, 11-01-06
WWW.FREEDOM.RADIO.PRV.PL TYLKO ZAJEBISTY POLSKI HIPHOP KALSYKLA ELO ZAPRASZAMY

anonim
Autor: Pancurek   Link do posta
21:37:36, 11-01-06
Nie chciałem bym takiej matki klnąca suka

YouKnowMySteez
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:15:46, 12-01-06
Jak dla mnie to zero jakiegokolwiek poziomu. Flow ? E. chujnia. Pierwsza dama polskiego rapu ? rownie dobrze, kazda panna, ktora nagrala jakis chujowy kawalek moglaby o sobie tak powiedziec ;| żenada. a ładna dupa to nie wszystko. niech dba o swój wizerunek. rap na szpilkach ? jest dobry, jesli tworzą go panny z klasą. stawiam na Lilu. zdecydowanie ;] elo ;)

haidiho
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:00:14, 12-01-06
Zacznijmy od tego, ze, wymieniane przez was miernoty typu Ania Sool, Mei czy nawet Lilu, nijak mają się do Wdowy. Specjalnie ściągnąłem z sieci 4 kawałaki Anii Sool, Mei znalazłem 2, LiluKADA ep i to co znalazlem na jej blogu zawczasu. Podsumowując Ania Sool jest dostateczną raperką, ani panczlajnów ani ciekawych pomysłow, Mei jest żenujaca po pierwsze nie ma wogóle flow a to ją dyskfalifikuje bo nie da sie jej sluchać, Lilu/Kada - śmiech, niech one sobie śpiewają, ale jak zaczynają rapować to bvrzmi groteskowo, jakby kabaret OTTO nasladowal YOUNG CHEEZ. Zostaje Wdowa, ktora nie twierdze, ze rzuca na kolana, ale ma mocne teksty i dobry flow i O TO CHODZI. POZDRAWIAM

anonim
Autor: ej stary   Link do posta
16:45:32, 12-01-06
spoko, jest git, nie denerwuj sie i wytrzyj kapiaca z ust i monitora sline...


powiem ci tylko , ze zaden z twoich jednastu pseudo argumentow nie jest trafny a jedynie kazdy z nich pokazuje jak plytkim jestes czlowiekiemlub raczej jego marna namiastką....

szkoda ze nie jestes z warszawy , ale powiem ci jedno cipo ...czekamy tu na ciebie

pozdrawiam!!

anonim
Autor:    Link do posta
17:11:01, 12-01-06
uuuu \"ej stary\" powiało grozą ahahha, fakt że trzeba tępić takich ćwierć-inteligentów jak DIRTY ale nie w ten sposób. Argumenty ma śmieszne ale dajmy sie chlopakowi wyszalec chociaz w internecie :) Trzeba być kretynem żeby myśleć ze to artysta wymyśla tytuł dla artykułu :/ pozdrawiam Pierwszą Damę.

anonim
Autor: oes   Link do posta
17:41:52, 12-01-06
KURWA!
Ale wy jesteście Agresywni w morde że jebani!
Ja rozumiem że może się coś komuś niepodobać ale żeby tak kurwa z błotem mieszać innych forumowiczów czy też bohaterkę wywaidu, albo o zgrozo osobę przeprowadzającą wywiad!
JA PIERDOLE.....
TO TYLKO PŁYTA!
A WY TU TAKIE NERWY WPROWADZACIE JAKBY SIĘ MIAŁ SYSTEM WALUTOWY ZAŁAMAĆ!keep_it_real
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:08:58, 12-01-06
bity z umc buehehhe skąd sie urwales dirty? hulehaloh - lerek? buehhehehe no nie moge po prostu od razu widac jaki poziom rozwiniecia maja twoje polkule mozgowe heheheh no i na koncu jeszacze wyglada mi na to ze ze zrozumieniem czytac nie umiesz:D Dirty twoje wpisy sa wlepiane na gg w formie dowcipow do posmiania sie i robisz sie slawny :d moze niedlugo i tobie jakies sesje porobimy!  heheheheheheh elo kto idzie na kebaba za novotelem? :D Strzala

anonim
Autor: kulass_fabr   Link do posta
19:04:36, 12-01-06
hmmmm calej plytki nie przesluchalem bo niestety nie posiadam nawet jej nie posiade w najblizszym czasie bo jestem poza naszymi granicami a obiecalem sobie ze nie bede sciagal polskiego rapu z netu..tym ze stanow moge zabrac kilka dolcow ale nie swoim rodakom sam bym nie chcial byc okradany przez internet z pracy w ktora wlozylem pasje i serce i checi...oka z innej bedzki...jesli w promomixie zremiksowane sa wszystklkie kawalki z plyty to niestety bitowo mi wdowwa nie odpowiada..textowo slyszalem jako calosc jedynie \"isc\" i zdecydowanie widze wdowwe w takich klimatach...wdowwa jak to czytasz to mala rada najlepiej cie widze w takich klimatach muzycznych jak na \"isc\" tekst tez przemawia do mnie...jest egzystencjonalny do bolu z kobiecego punktu widzenia bo oprucz meskiego typu ze nie dac sie a swoje osiagnac jest w nim jeszcze nutka emocji co dziala bardzo pozytywnie bo napedza i daje wiare w to ze wkladajac w cos serce to to osiagniemy moze nie szczyty i hajs jak miliarderzy ale przynbajmniej satysfakcje...druga strona medalu to ze nie zawsze satysfakcja idzie w parze z tym...peace i zdecydowanie klimaty z\"isc\" pasuja do ciebie ale rob jak uwazasz to twoj rap...ja wole cieple, inteligentne kawalki z kobiecym punktem widzenia i fakt faktem z pazurkiem ale nie za wielkim i nie na wszystko...zreszta skorpionie wiem cos o tym bo mam ten sam znak zodiaku i moja polowka tez...peace 

anonim
Autor: grubbaaaa   Link do posta
22:20:26, 12-01-06
No wiec, plytka niezbyt mi sie podoba....nie trafia w gust....ale dobry pomysl z legalna plyta kobiecego rapu...zycze powodzenia, ale dla mnie plyta jest slaba.

anonim
Autor: +SHE+   Link do posta
23:40:18, 12-01-06
MLODA
ZDOLNA
PYSKATA
MA POUKLADANE W GLOWIE
LADNA
KOBIECA
BEZKOMPROMISOWA
KONKRETNA
NA NIA CZEKALAM.POLACZENIE DOBREJ RAPERKI,DOBREGO STYLU,DOBREGO SWIATOPOGLADU W JEDNEJ KOBIECIE Z BLYSHCZYKIEM NA USTACH.PROPONOWALABYM PANOM,ZEBY TRZYMALI JEZYK ZA ZEBAMI-JESLI KRYTYKUJECIE,TO ROBCIE TO Z KLASA-ZASLUZYLA NA TO-

anonim
Autor: cocaine lucy   Link do posta
10:31:34, 13-01-06
Co tu w ogole za farmazony pierdolicie. Plyta jest zgrabnie ulozona, dziewczyna ma zajebiste rymy. Jedyna wada to bity, ale nie wiem czy to wada do konca bo sa po prostu inne i mi osobiscie nie przypadly od razu do gustu tylko po kilku przesluchaniach, chujowa jest tez nais i ten haid caly brzmi jak troche lepsze wersja lerka. Okladka tez jakas smutna bez pomyslu calosc. Ogolnie to ta plyta ma u mnie 4,5 w skali 1-6. Smieszne sa te opinie po ktorych po 2 zdaniach widac ze plyty nie slyszeli a utwory singlowe tylko po 30s miedzy odrabianiem lekcji i a pisaniem swoich wyrafinowanych poetyckich 16stek. z naciskiem na to ostatnie. YO!

anonim
Autor: lewxziom   Link do posta
13:47:29, 13-01-06
Jaki Playboy przeciez ona ma paskudny ryj!!!

anonim
Autor: Bez Chujowych Ksywek   Link do posta
15:37:36, 13-01-06
Jehane wszystkim plastikowym ludkom...Wdowa was zniszcz...wiecej takich!!!! Trzymam kciuki=)

anonim
Autor: emigranttt...   Link do posta
15:40:23, 13-01-06
 drobna pomylka zdjecia ukaza sie w tygodniku \" twoj weekend\". Mozna liczyc na estetyczne zdjecia...tak samo estetyczne jej rap .

anonim
Autor: SUCKMYDICK   Link do posta
17:26:57, 13-01-06
Gratulacje dla WdoWy, zrobiła płyte której nikt by się nie powstydził.
Moim zdaniem to jedna z najlepszych płyt zeszłego roku (tego z reszta też).
Napewno najlepsza pod względem bitów.
Szczeże powiem że wątpiłem w polski, kobiecy rap, ale dziewucha pokazała KLASE.

Teraz czekam na EP-ke i na płyte Lilu - bo szczerze mówiąc to zjadła swoją zwrotką w \"Cofamy się\" chłopaków z SZSZ!

Oby tak dalej dziewczyny!!!
Pozdrawiam!!!

P.S
Zastanawiam się teraz co sobie myślą, taki mezo i cała jego ekipa(śmiech) jak ich kobieta NISZCZY!!!

anonim
Autor: jeszcze raz   Link do posta
21:55:41, 13-01-06
Pierwsza fotka - TRAGEDIA...

anonim
Autor: flm   Link do posta
13:39:45, 15-01-06
\'\'Na płycie miał być też kawałek pod bit Liroya. Co z nim?\'\' I KURWA WSZYSTKO JASNE... SZKODA SŁÓW

anonim
Autor: polskkie realia ;O   Link do posta
18:05:33, 15-01-06
heeH :] nie no soRYY ;] Wdowaa czyli kolejny koszmar ;] zero prawdziwego hhpu ;]  nie no sory ;] ale jaktak mozna ;/ Dziewczyna napiszepare textów:] no i nie wiem mysli , że z niej jakiś wielki MC :] no bez przesaddyy :] Przypudrują jej trosze nos :] poprawią biust i OOOO Qrcze wielka  Gwiazda ma być ?? Co sie dzieje z tym ;/ no nie mam pytań ;/ Jak tak można zniszczyć wizerunek hhpu ;/  :] kolejna wielka LIPA WYSZŁA NA NASZ RYNEK ;] no i powiedzcie lubie jak tu nie byc ZłYM ?? :[

anonim
Autor: do polskie realia ;O   Link do posta
20:13:30, 15-01-06
Qrcze?    trosze? nie wchodź na portal rapowy ty wiesniaku :D wizerunek to ty niszczysz :D

anonim
Autor: WARIATT   Link do posta
22:07:48, 15-01-06
DLA MNIE TO TYLKO FAJNA DUPA I TYLE//RAPU NIE SŁYSZAŁEM///ALE PEWNIOE GUWNO WIE..HAHA

S3K
Autor: S3K   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:08:50, 16-01-06
ma tupet kobieta ;-) kawałek gruby , ciekaw jestem pozostałych Pozdro

anonim
Autor: eMPi   Link do posta
14:21:37, 16-01-06
\"Dotychczas tępe i brzydkie kretynki przyklejały mi etykietkę pustej zdziry, a niespełnieni raperzy ze wsi wkurzają się, że kobiecie się powiodło.\"

A ona jest piękna i inteligentna...
Samokrytyka podstawą sukcesu, jakby nie patrzeć :]

Seciu
Autor: Seciu   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:36:03, 17-01-06
Czy mi sie wydaje czy ta panienka wycieta z okladki podczas swojego smiesznego kawalka sepleni?Dawno sie tak nie usmialem jak podczas  kawalka \"Isc\" Kompletna porazka i tyle.Na dodatek tapeciara i tak naprawde jest brzydka.Ja bym proponowal ja dac na sciane zamiast tapety-na to samo wyjdzie.Spoko,za kilka tygodni nie bedzie juz slychac o tym beztalenciu.

anonim
Autor: suwcia   Link do posta
13:26:03, 01-02-06
lipa jak nic, zal mi wdowci ale niech sobie stroj kapielowy załozy i pokazy swoj piekny reyjeczek to bedzie git

jakaa oboraa, kultura hip hopu umyka WSTYD!!!!!!!!!!!!!

tak na powaznie, dobry wywiad, zabardzo wdowcia cfaniakuje
nie kupie plyty, nie sciagne mp3, nic co ona, narazie podziękuję ci. pa

anonim
Autor: BOOTYLICIOUS   Link do posta
11:24:45, 04-02-06
głupia siksa i tyle :)

anonim
Autor: hehehe =)   Link do posta
10:21:27, 10-02-06
to że dziewczyna jest zadbana nie znaczy że od razu jest ku*** =)

anonim
Autor: W, ale NIE WuDOWuA   Link do posta
19:06:06, 18-02-06
Właśnie przez takich pseudoelokwentnych i w ogóle pseudo-rapfanów jak Wy, moi drodzy, nie widzę sensu w robieniu czegokolwiek w tej materii... miałam czas, możliwości i chęć, udało się naoliwić tryby i wyjść do ludzi z pierwszymi kawałkami. Myślałam, że będzie warto... że może postaracie się zajrzeć trochę głębiej niż w dekolt. Jak wynika z tych i innych błyskotliwych wypowiedzi na tym itp. forach przeceniłam Wasze możliwości intelektualne. Nie dziwcie, że panny w Polsce nie garną się do robienia rapu. Dopóki nie nauczycie się słuchać tego, co do Was mówią - jesteście puści jak bęben od pralki. I zrozumcie wreszcie, że nie ma czegoś takiego jak podział na Rap dla kobiet i mężczyzn. \"jak już musisz zestawiać - to nie tylko z pannami/ z tego co wiem Rap jest jeden - dla Was i dla nich\". Może nagram coś na pożegnanie, może nie. A Wy róbcie co chcecie, narzekajcie, że panny coś robią i są kiepskie, narzekajcie, że nie robią nic, narzekajcie na wszystko i wszystkich. Nie potraficie nawet pokusić się o konstruktywną krytykę. Osobiście - już mnie to j****, jak mówi mój znajomy - \"not my village, let it burn...\"

a płytę WdoWy kupiłam. W Empiku :))) Bo w przeciwieństwie do niektórych szanuję cudzą pracę. Ale połowa z Was nawet nie pamięta, albo nie rozumiała co Eldo miał na myśli w słowach \"szacunek obcych do pracy mobilizuje\".
Nauczcie się słuchać...


anonim
Autor: W, ale NIE WuDOWuA   Link do posta
19:06:09, 18-02-06
Właśnie przez takich pseudoelokwentnych i w ogóle pseudo-rapfanów jak Wy, moi drodzy, nie widzę sensu w robieniu czegokolwiek w tej materii... miałam czas, możliwości i chęć, udało się naoliwić tryby i wyjść do ludzi z pierwszymi kawałkami. Myślałam, że będzie warto... że może postaracie się zajrzeć trochę głębiej niż w dekolt. Jak wynika z tych i innych błyskotliwych wypowiedzi na tym itp. forach przeceniłam Wasze możliwości intelektualne. Nie dziwcie, że panny w Polsce nie garną się do robienia rapu. Dopóki nie nauczycie się słuchać tego, co do Was mówią - jesteście puści jak bęben od pralki. I zrozumcie wreszcie, że nie ma czegoś takiego jak podział na Rap dla kobiet i mężczyzn. \"jak już musisz zestawiać - to nie tylko z pannami/ z tego co wiem Rap jest jeden - dla Was i dla nich\". Może nagram coś na pożegnanie, może nie. A Wy róbcie co chcecie, narzekajcie, że panny coś robią i są kiepskie, narzekajcie, że nie robią nic, narzekajcie na wszystko i wszystkich. Nie potraficie nawet pokusić się o konstruktywną krytykę. Osobiście - już mnie to j****, jak mówi mój znajomy - \"not my village, let it burn...\"

a płytę WdoWy kupiłam. W Empiku :))) Bo w przeciwieństwie do niektórych szanuję cudzą pracę. Ale połowa z Was nawet nie pamięta, albo nie rozumiała co Eldo miał na myśli w słowach \"szacunek obcych do pracy mobilizuje\".
Nauczcie się słuchać...


MasterChief
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:01:22, 18-02-06
będzie długo i sporo także ostrzegam... :) wypowiem sięna kilka tematów również związanych z tematem głównym płytą oczywiście zaznacze na początku że nie jestem osobą \" latających \" po forach internetowych i wygłaszającym \" niby \" swoimi wypowiedziami płytke mam od wczoraj ogólnie mam że tak powiem uraz do takich for co mnie po raz kolejny potwierdziło w przekonaniu że te fora przeważnie piszą \" raperzy w wieku lat 9 w za dużych spodniach \" po jak czytam te niektóre wypowiedźi... ech, żal mi d*pe ściska ..... to raz już nie będe mówić które ale ... to widać po błędach jeżeli ktoś mi pisze Kórwa chardcore itp itd ok zacznijmy od początku jak już pisalem płyte mam od wczoraj troszke jej posłuchałem ogólnie nie jestem fanem \" damskiego rapu\" jak i boksu :) uważałem już nie że to tylko męskie sporty wdowa po wydaniu tej płyty napewno zamieszna na runku czy tego chcesz ( chcecie ) czy nie 1 dobra płyta w kobiecym wydaniu pisząc kobiecym miałem na myśli ulicznym podoba mi się ten ostry flow i to bardzo osobiście preferuje ostry hh niż jakieś mezo verba itp itd ... ;) płyta moim zdaniem wyszła ciut bazbyt zróżnicowana powinna obrać jakiś kierunek może to i dobrze że zróżnicowana ale wolałbym osobiście by była bardziej uliczna ale to moje prywatne zdanie myśle że jak na \" debiutanta \" wyszła wręcz znakomicie ! to przecież jej 1 płyta jeszcze sięrozkręci zobaczycie trzymam kciuki ! nie byłem jeszcze raz to powiem ale juz jetsem fanem polskiego kobiecego hip hopu po jej płycie zmieniłem zdanie polecam czasami przesłuchać dobrze płyte , artukuł , czy coś zanim się wypowiecie ! szczególnie mówie tu do \" osób \" co to piszą że to kurwa zdzira lalka i tym podobne komplementy :) za dużo palicie ! przeczytałem te całe forum i aż czasami się w głowie jakie macie wypowiedzi naprawde dlatego unikałem - unikam - i unikać będe jedak wole profesjonalne wypowiedzi jak \"Jaki Playboy przeciez ona ma paskudny ryj!!! \" \"ptak nie rap, ale i tak bym jej dal.\" \"tania plastikowa dziewczynka\" jest ich więcej nie chce mi sięrozpisywać ... chciałbym wiedzieć jaka jest średnia wieku na takich osób wypowiadających się ... stawiam no niewie,.... hmmmm 1 gimnazjum przy dobrym wietrze bo aż mi się nie chce wierzyć że piszą to osoby teoretycznie dorosłe - mające ponad 20 lat powiem tak myśle że jak sama wdowa śpiewa i być może właśnie o was ;) o tych zazdrosnych nie doszłych raperów , gimnazjalistów ... bez urazy oczywiście nie mam nic do tego że masz tam 17 czy 15 lat to bez różnicy , mówie że te wypowiedźi podadają pod no góra 14 lat te mniej \" PRO \" myśle że oprócz wywiadu praktycznie nie cała reszta była syfem ! nic stylu no pare osób będących w temacie powiedziało coś mądrego a nie że to lalka pizda kurwa i co tam jeszcze napisaliście a na te forum natknełem się właśnie przypadkiem dzisiaj ogólnie mówiłem że unikam akurat trafiłem na wywiad swoją drogą jest \" PRO \" a póżniej poszło z górki i trafiłęm na \" PROFESJONALNE FORUM \" :) w złym słowa znaczeniu gdyby się tak naprawde sugerować wypowiedźiami co nie których wypowiedźi to echm...... ja bym chyba nie słuchał muzyki !!! prawda jest taka że na tym forum jak zauważyłem został zrobiony podział na Za i Przeciw WdoWiE nie wiem czym to spododowane ale ja się podpisuje pod tymi pierwszymi jestem Za wdową choć nie za kobiecym hh może być że jeśli ona odniesie czego jej osobiście z serca wróce sukces to tak jak w wywiadzie może nastąpić \" nawał \" kobiecego hip hopu no mam nadzieje że jakoś to będzie a osobiście wierze we \" WdoWą \" było pytanie że wdowa w playbou hmmmmm szczerze powiedziawszy nie rozumiem tych zarzutów wobec jej osoby że ma pysk brzydki itp ludzie kwestia gustów a o gustach się nie mówi i wiemy to od dzisiaj ok narazie starczy bo wkońcu nikt tego ne przeczyta ;) pozdr czekam na \" PRO \" odpowiedźi jak i grożby prośby itp :) MasterChief nie wątpie że z was to jakieś chodzące ku*wa ideały po ziemi no myśle że wątpie :) jeśli się zgodzi na sesje chętnie popatrze nie poboba ci się okej podoba też okej ale do jasnej cholery to jej sprawa i myśle że macie jakąs zadrość wobec jej osoby czy coś że odniesie sukces tak to jest zazdrość że ona zamiesza

anonim
Autor: ZiPi   Link do posta
00:42:11, 27-02-06
WDOWA jest dla mnie lepsza niz te siostry sistars !!!! Dlaczego bo ona robi to po swojemu anie tak jak siosty aby byc sławnymi !!!!!!!

WDOWA LUBLIN Z TOBA !!!!

=>LS<=
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:56:18, 05-03-06
jak dla mnie jest bardzo dobra!!!!poza tym czytajac wywiad mozna swietdzic ze jest to niesamowicie inteligentna sczera kobieta!!!!pozdrowienia ze SLASKA!!!!!!!!!!!!!oby tak dalej !!!ps.zapraszam wszystkich do przesluchania moimch bitow :P

anonim
Autor: Blancos   Link do posta
01:11:27, 07-03-06
Kurde ludzie co wy gadacie??!! z tego co tu czytalem to wieszkosci wogole nie podoba sie ta plyta albo podoba sie troche!! dla mnie to jest najlepsza muza w wykonaniu kobiety jakia w zyciu slyszalem!!!! Wg mnie jest lepsza od wielu, wielu meskich wykonawcow HH... a biorac pod uwage to ze jest ti debiutancki krazek to juz wogole bije na glowe wszystkich...

Mam nadzieje WdoWa ze mozna na Cibie liczyc i powstanie wiecej tak zajebistych krazkow :D;p

emigranttt...---a ty idioto lepije idz sie leczyc... WdoWa zasluguje na miano pierwszej damy polskiego rapu.. i dlatego je ma!!
 Odwalila  kawal dobrej roboty i sam sie przekonasz ze nie zniknie tak szybko ze swiata rapu jak ty bys tego chcial..
jeszcze nie raz ja ulsyszymy i twoje pierdolenie farmazonow nic tu nie pomoze...
Bo ona jest poprostu mistrzem i jeszcze cala Polska sie o tym przekona i jeszcze wszystkim takim frajerom jak Ty zamknie mordy!!!


nasturcja
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:22:45, 18-03-06
hej ludzie! pomyślcie trochę, zanim coś napiszecie, pliiiz. co wy tu oceniacie? jej muzykę i to, jakie ma przekonania, CZY to jaką ma buźkę/ nogi/ cycki ? ? ? pisanie, że ma twarz jak lesbijka jest poniżej poziomu. [tak przy okazji - w czym lesbijki wygladają inaczej niż kobiety heteroseksualne?] chyba nie o twarz chodzi, tylko o muzę i to, co się sobą przedstawia? ale z drugiej strony większość komantarzy pewnie napisali gimnazjaliści, dla których kobieta bez blond włosów i wielkich piersi jest niczym, więc czym się przejmować? pozdro dla wszystkich, którzy widzą trochę więcej :) :): ) ...

anonim
Autor: jazdajazda   Link do posta
22:18:48, 01-04-06
hmmm niech da mi dupy i spierdala :) dla mnie nie jest 1. damą hh kto coś w ogóle kurwa takiego wymyśliła łanie już sie jebie ludziom w głowach. Po prostu jakaś panienka sie wybiła a ty jakieś kurwa tytuły jej sie nadaje... może królwa rapu, prekursorka kobiecego rapu, raperka kurwa huj z tym.

anonim
Autor: airwolf   Link do posta
17:21:12, 06-05-06
ja tam do niej nic nie mam ale fakt za bardzo kozakuje... i nie bardzo wiem czemu tak sie jara szybkimszmalem <- przecietny rap HG rox

anonim
Autor: SeBBa   Link do posta
11:56:05, 07-05-06
ktos napisal ze POLSKI hh umiera? mowiles o tym chyba po imprezie na kacu, albo naprawde malo spales? polski hh nie umiera on sie zmienia, coraz wiecej pseudo raperow z blokowisk jak mowila wdowa \"5 na blok i jeden producent\" widzi jak zaczynaly gwiazdy z usa, bieda kradzieze itd, a teraz jezdza maserati, w polsce hiphop a szczegolnie to najmlodsze pokolenie wzoruje sie na zachodzie, jak sie to mowi u mnie na osiedlu \"z Polski chce zrobic Ameryke\" niestety to mu sie nie uda.. chodz kto wie, ja wrozka nie jestem. SzybkiSzmal mam i naprawde polecam posluchac. Co do wywiadu Wdowy, zajebiscie mi sie podoba jej podejscie, i ma racje, wielu facetow (tych wielkich MC) nie moze dac sobie do zrozumienia ze Kobieta moze byc od nich lepsza, cenie ja za szczerosc. A tamtych marnych Mc ktorzy nie moga sobie tego wyperswadowac ze kobieta jest od nich lepsza, niech przestana lepiej robic to co robia (i mysla ze robia to dobrze). Nie bede tutaj wymienial nickow, ale teksty daj mi d... ktos pisze o jej piersiach czy nogach ?! takie zdania, same swiadcza i przez siebie mowia ze nie macie najmniejszego pojecia o tej muzyce, moze byc ladna piekna seksowna itd, ale to jest rap tutaj nie patrzy sie na dupe tylko na slowa, chyba o rapie sie mowie zyciowa mowa! i taka ona jest WdoWA!

ps. za przeproszeniem pierd* takich gosci co mysla ze przy kobiecie sa PANIE JEGO MOSCI, ch* wam w dupe i zadnej litosci!
ps2. czekam na epy WdoWA, a co do stylu szybkiego szmalu to widze ze niektorzy chyba niech lepiej sie przerzuca na ..... hej suucz... tylko wtajemniczoni wiedza o czym mowie :)

Pozdrawiam SeBBa

nasturcja
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:18:28, 07-05-06
no właśnie, w pełni się z Tobą zgadzam:) tu o SŁOWA chodzi,a nie o nogi, tyłek itd. ech, żeby więcej takich ludzi rozsądnych było... duża buźka dla Ciebie i dla tych wszystkich, którzy myślą podobnie.

anonim
Autor: kolokokaida   Link do posta
07:53:31, 26-05-06
szit!

anonim
Autor: pawelek pietruszka   Link do posta
00:06:13, 18-08-06
nie do ze p[lyta pojebana to tre teksty... żal mi tej dziweczki...morde to ona ma jak ostatnia najbrzydsza kurwa z burdelu. ona do playboya?? hahhahha:-)))) bez przesady w playboyu nie maq takich paszczurów. ona nadawała by sie do takiego najtańszego pornosa,. dziwka tania

anonim
Autor: s z d p   Link do posta
22:24:56, 03-10-06
Wdowa powina dissowaci mezo,verbe,pis i lpr i całe kurewskie hiphopolo ale nowa płyta mam nadzieje że będzie ciekawa to tyle na tyle

anonim
Autor: NIUNIA4444   Link do posta
16:27:29, 18-12-06
nie znacie sie...zalosna napierdalanka gimnazjalistow na laske ktora jest leszpa od wiekszosc emce;p
a jak jakis denny raper napiepsza 60 bluzgow na minute top jest ok???

WDOWA JESTES ZAJEBISTA!! JESTESMY INNI WIESZ O CO CHOPDZI BO MYSLIMY:)

SwidruS
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:48:11, 05-03-07
Pozdrawiam Cię serdecznie :)) Co tu dużo mówić ... WdoWA nawija bardzo bardzo dobrze :)) Padają wszyscy na kolana ;) Nie tylko ma teksty, flow ale i urode ;) POZDRAWIAM CIĘ JESZCZE RAZ :* :)

anonim
Autor: ool jeeeeeaaa   Link do posta
18:35:47, 17-03-07
Kurwa nie macie sie gdzie wyzyc ? To ze normalnie ludzie po was jezdza nie znaczy ze w necie bedziecie najezdzac. Albo co gorsza to zazdrosc ze jednym sie w zyciu udaje a inni sa na dnie i nic im nie wychodzi. Pustota naszego pokolenia (co za pech) . Przekaz zrozumiany w 99% w moim przypadku, WdoWA skarbie wymiatasz:P

anonim
Autor: anitka psitka   Link do posta
14:40:01, 18-04-07
zajebista jestes i mam nadzieje ze to prtzeczytasz

anonim
Autor: s z d p   Link do posta
21:31:57, 29-04-07
wdowa jest zajebista mam nadzieje że jej następna płyta będzie zajebista

anonim
Autor: MartS   Link do posta
23:51:34, 30-08-07
"To wszystko jest gówno warte, jak nie ma chociaż jednego głosu docenienia od słuchacza"

Ja od początkuza Tobą stoje... Doceniam.. Jaram się muzą... i legala oczywiście nabyłam... szacunek :)
Peace V

anonim
Autor: KasiuniaBtw   Link do posta
00:59:26, 13-12-07
Co do Wdowy jest Zja**ista !!! Nie ma lepszej raperki jej muzyka płynie z srca!! Jets to rap w którym płynie duzo przemyslen .Czekam na nowa płyte z niecierpliwosci aoby tak dalej Wdowa trzymam Kcioku pokasz tym szukja kto tu rzadzi !

anonim
Autor: sadka92   Link do posta
23:19:20, 26-12-07
spoko:)
mi ogolnie podobaja sie kawalki wdowy:)
pozdrawiam
i trzymam kciuki za dalsza kariere

anonim
Autor: martuusia91   Link do posta
23:21:08, 26-12-07
wdowa zajebiste bity
zajebiste kawalki
zajebiste teksty
ten komu sie nie podoba niech jej poprostu nie slucha
szacunek dla ciebie za muzyke

anonim
Autor: hujalala   Link do posta
14:52:40, 23-01-08
wdowa jest zajebista, jedna z moich ulubionych postaci polskiego hh. wielki respekt za to co robi i niehc robi to dalej!

anonim
Autor: Patunia   Link do posta
19:44:45, 24-01-08
kiedys nie lubilam wdowy ale teraz wiem ze ona jest najlepsza wszyscy moi znajomi ja lubia;) wdowa rzadziesz ;***

anonim
Autor: KQELI   Link do posta
13:41:28, 21-03-08
Pezet cie stukal??????????

WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:31:06, 13-04-08
TAK PEZET JĄ STUKAŁ JA TAKŻE

anonim
Autor: Dominik i Aga   Link do posta
13:27:09, 20-05-08
Fajną  muze robisz;];] jak na laske to ci bardzo dobrze idzie pozdro

anonim
Autor:    Link do posta
14:15:17, 04-07-08
ja ją lubie bardzoo. jednak pezetA chyba bardziej. szacun dla niej za to że jej się udało. !!!  PO głosie myślałam że to słodka blondyneczka. po tekstach jednak ze jest ostra. potem jak zobaczylam zdjecia - zdziwiam sie.

anonim
Autor: hhls   Link do posta
20:34:33, 02-08-08
jebana kurwa z tej wdowy chuj ci w dupe szmato.jestes tak chujowa,że  żal. kurwa czemu w polsce są same takie beznadziejne raperki?? normalnie dziwka bazarowa haha:)) ja nie wiem kto słucha tej kurwy,ale na pewno nikt kto sie zna na rapie.ona i ci z którymi nagrywa to totalna chujnia.wez pizdo possij bo najwyżej do tego sie nadajesz !!

DoroTaa
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:37:46, 13-10-08
Wszystkiego Najlepszego  z Okazji Urodzin.

Josek........
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:17:41, 16-11-08
Ja pierdole co sie dzieje wlasnie taka suka niszczy polska scene hh za kogo ona sie uwaza wszystkie rozumy zjadla bo legala wydala i uwaza sie teraz za najwieksza gwiazde dziwka jest zerem i NIGDY nie bedzie pierwsza dama hh nawet ostatnia bo nigdy nia nie byla!!!!!!!!!!!!!Piona dla prawdziwych emigranttt...ma racje!popieram!

anonim
Autor: thug doll   Link do posta
21:34:44, 26-11-08
Nauczcie się słuchać najpierw, zanim wygłaszacie te swoje denne komentarze. Po tych wypowiedziach widać kto tu tak naprawdę przyczynia się do upadku polskiego hh.
Tak jak śpiewa małolat, debile zabierają się za rap, żeby sie pokozaczyć, wyrywać laski..
Wdowa ma flow, rymy i głos, ma umiejętności, predyspozycje , nawijkę jak trzeba. Płyta jest dobra, nie powstydziłby się jej niejeden MC . Wg was lepszy jest jakiś  doniu czy verba , sprzedawczyki? A sistars to niby wielkie raperki, ania sool ? hahaha, pewnie. jeżeli dla kogoś to rap, to powinien przestać nazwyać sie fanem .
gdyby ktoś tu posłuchał uważniej, doceniłby co trzeba.

Kawałki są dobre do SŁUCHANIA, przemyśleń, na te lepsze i gorsze dni. Czekam na coś nowego, jestem jak najbardziej ZA, pozdro z Gdańska ;D anonim
Autor: thug doll   Link do posta
21:56:57, 26-11-08
I jedna sugestia dla ' niespełnionych raperów ze wsi wkurzających się, że kobiecie się powiodło ' bo na pewno ich tu nie brakuje, to przypominam lub informuję, że to właśnie kobieta umożliwiła wam słuchanie rapu .
Mówie tu o ' matce chrzestnej hh' mianowicie o P. Bognie Świątkowskiej .
Więc troche szacunku dla kobiety , założe się że większość nawet nie wie o kim i o jakim wydarzeniu mowa -.-

TRUSKAWAKRZYWO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:22:04, 07-02-09
beka

anonim
Autor: ja!!   Link do posta
11:05:07, 02-05-09
dla mnie to macie nasrane w głowach!! jesli nie podoba wam sie WdoWa i jej muzyka to po chuj tu wchodzicie!! ;/moim skromnym zdaniem to jest chore!! robi muzyke dobra i taka jaka jej pasuje!  przeczytam wiele kometnarzy ale dla mnie to nie umiecie oceniac.. nie znacie jej aa wiele z was nawwet nie przeczytało wywiadu a ocenia po zdjeciach~!! pozdro dlaCiebie WdoWa i dla Twoich wiernych fanow!!

ps.sama nia jestem

AudRi
Autor: AudRi   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:45:38, 23-09-09
Wdowa jest wielka.Przynajmniej próbuje coś zmienić.
To,że śpewa o róźnych tematach i nie boji sie kląć i gadać o seksie chyba troche przeraża facetów.Nie jest dziwką,przynajmniej sie szanuje.Dobra jest i już.

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:33:21, 01-02-10
Wdowa bedzie zawsze ;) chocby w naszej pamieci ;p Jest naprawde świetna,odwazna i kobieca...Wielki szacun

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-220-31.compute-1.amazonaws.com (3.228.220.31). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.