Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor:

Dowiedz się więcej o: Lilu.
WdoWA jest piękną, seksowną i na swój sposób wyzywającą kobietą, a mój widok wyzwala w ludziach instynkt opiekuńczy.

Piotr Kaczkowski wybrał jej utwór pt. "Za Najlepsze Brzmienie" na kultową składankę "Minimax pl 3". Utalentowana Lilu pojawiła się gościnnie np. na płycie Praktika "Dobra częstotliwość" i Afro Kolektywu "Czarno widzę". Można już legalnie ściągnąć krążek Kada&Lilu- "103%EP" oraz nakręcony w Poznaniu teledysk do kawałka "Postaw na mnie". Sprawdźcie sami co reprezentantka Łodzi powiedziała m.in. o swoim solowym debiucie na legalu oraz EP'ce na Hip-Hop.pl.

W gościnnej zwrotce nń˘

Czyje bity i kogo usłyszymy na Twoim solowym debiucie?
Lilu:
Na pewno będą bity dwóch szerzej nieznanych i niezwykle utalentowanych ludzi: mojego kolegi z miasta - Tomka Laskowskiego (aka Neq'a) oraz ZNA z Lublina. Dostałam dwie propozycje loop'ów od Praktika, będzie utwór ze Spasem z Kanału Audytywnego, który powstał spontanicznie podczas ostatniej sesji nagraniowej, dostałam też bity od legendarnego Deny, jeden jest już wykorzystany i zarejestrowany, będzie na pewno przynajmniej jeden bit Kixnare'a, na pewno jeden Metro, ale to wszystko dopiero przedsmak. Jeszcze paru producentów mam zamiar zaprosić, paru wyraziło już swoją chęć uczestniczenia w projekcie, ale nie chcę o niczym mówić dopóki nie zostanie zarejestrowane i przyklepane. Na pewno będzie też szczypta żywego grania, zrobiliśmy kilka kawałków z moim basistą - Siadulem, Bartek 'Budyń' Szymański - gitarzysta - już dorzucił kilka riffów. Co do muzyków to jest jeszcze kilka pomysłów, ale na razie niech zostaną tajemnicą. Jeśli chodzi o gości - wokalistów, raperów, muzyków - to będę ich zapraszać kiedy już zarejestruję cały materiał. Wszystko jest w trakcie realizacji i tak naprawdę to o krążku niewiele mogę jeszcze powiedzieć. Ale plany są bardzo szerokie. Zawsze wolałam pracować z ludźmi niż sama.

W jakiej wytwórni chciałabyś wydać ten materiał?
Lilu:
W Def Jux. Ale mnie nie zaprosili do współpracy. Nic dziwnego. Z otrzymanych propozycji natomiast wybrałam wydawnictwo Rockers Publishing.

Wkrótce zamierzasz udostępnić w sieci solową EP'kę. Możesz powiedzieć coś więcej o tym projekcie?
Lilu:
Uznałam, wraz z ludźmi pracującymi nad moim materiałem, że kilka już zarejestrowanych numerów nie będzie pasować do koncepcji całej płyty. Chcę wrzucić je do sieci, żeby się nie zmarnowały. To taki zbiór odrzuconych jointów, których nie uważam za słabe, ale nie pasowałyby do reszty. Gości nie będzie żadnych, bitmejkerzy przeróżni. Jeszcze nie wszyscy dostarczyli remiksy itp. Czekam tylko na nich i robimy premierę. Wyłącznie na Hip-Hop.pl.

Jaka MC i wokalistka inspiruję Cię najbardziej?
Lilu:
Żadna. Inspiruje mnie wnętrze mojej głowy. I ewentualnie to co się do niej dostanie oczami i uszami.

Czy przyjęłabyś propozycję zagrania na targach erotycznych tak jak WdoWa?
Lilu:
Ja na pewno nie. Ale WdoWA tworzy zupełnie inny rap niż ja. Do jej muzyki to pasuje, do mojej raczej nie. Poza tym WdoWA jest piękną, seksowną i na swój sposób wyzywającą kobietą, a mój widok wyzwala w ludziach instynkt opiekuńczy. Zgodzę się najwyżej na sesję do jakiegoś Playboy'a. Po czterdziestce - żeby wyleczyć kompleksy przekwitania.

Nie dzielmy się na raperów i raperki, na czytelników i czytelniczki, na lepszych i gorszych. Róbmy to co kochamy i ulepszajmy siebie, a nie świat.

Lady K. nawijała już na pierwszej w Polsce hip-hop'owej składance, więc kobiety są w polskim rapie od samego początku. Dlaczego jednak ciągle pozostają w cieniu męskich wokali?
Lilu:
Nie mam pojęcia. Myślę, że to między innymi standardowa niechęć do nieznanego. Ludzie nie są przyzwyczajeni do polskich, żeńskich, rapujących głosów. W dużej mierze to kwestia nieosłuchania, ale niejeden słuchacz potrafi "ocenić" kawałek zanim go usłyszy, więc może "nie lubić" rapu w wykonaniu kobiet zanim go pozna. Poza tym proporcjonalnie jest nas po prostu znacznie mniej niż facetów. W zasadzie takie samo pytanie można zadać w drugą stronę - dlaczego jest tak niewielu dobrze śpiewających facetów i czemu dziewczyny robią to znacznie lepiej.

Kto poza Waglewskim juniorem oraz MC, z którymi współpracowałaś, jest według Ciebie progresywny i nie bazuje na fame'ie?
Lilu:
Pokahontaz.

Co według Ciebie bardziej kompromituje artystę: granie "do kotleta" czy "kiełbasy wyborczej"?
Lilu:
Artysty nie może skompromitować to GDZIE gra, ale to CO gra, DLA KOGO i DLACZEGO. Hanka Bielicka napisała, że występuje w zasadzie wszędzie (w jej książce ta wypowiedź jest bardziej rozwinięta, nie będę przytaczać). Nie zauważyłam, żeby się kiedykolwiek skompromitowała.

Jesteś razem z Duże Pe w Ruff Soundz Massive Soundsystem. Czy zgodzisz się, że Twój przyjaciel niepotrzebnie stracił w beef'ie ze słabszym zawodnikiem "ciszę i spokój", kiedy postanowił przerwać milczenie?
Lilu:
To był tylko i wyłącznie jego beef i jego wybór. Nie lubię przemocy - zarówno fizycznej, jak i słownej, czyli sama raczej nie odpowiedziałabym na diss skierowany do mnie. Ale jestem kobietą i tradycjonalistką. Uważam, że kobietom pewnych rzeczy nie wypada robić. Poza tym, z tego co mi wiadomo, to Duże Pe nie jest członkiem, a jedynie przyjacielem rodziny Ruff Soundz.

Pojawiasz się na wielu różnorodnych stylistycznie projektach. Jakiej muzyki w takim razie nie akceptujesz?
Lilu:
Toleruję każdą. Akceptuję większość. A przeciwna jestem tylko prostactwu w muzyce.

Jak postrzegasz obecny poziom głównego nurtu amerykańskiego rapu, który więcej ma wspólnego z przemysłem odzieżowym i erotycznym niż kulturą, a wizerunek czarnych kreuje jako "pimp and bitches"?
Lilu:
Trudno mi powiedzieć. Nie przepadam za Stanami Zjednoczonymi, ale u nich ta kultura wyrosła na zupełnie innym gruncie. Na gruncie tzw. "american dream" i gromad dorobkiewiczów. A tu jest Polska, niczego nie da się przełożyć na nasz grunt. Słuchacze nie kupują oryginalnych płyt, a zlinczowaliby swoich ulubionych raperów za udział na przykład w reklamie.

Masz świetny głos jednak własny blog nazwałaś "Lilu Whitelicious. Nie żadna wokalistka tylko pełnoprawny raper". Dlaczego rapowanie jest dla Ciebie ważniejsze niż śpiew?
Lilu:
Nie jest. Ale znajdzie się parę osób, które uważają, że nie powinnam rapować, a tylko śpiewać. A nie chcę być kolejną Kukulską czy Klich. Zresztą nie mam wcale takiego świetnego głosu. Pierwszy lepszy foniatra potwierdziłby tę kwestię. Poza tym chcę to łączyć. Wykorzystywać możliwości, które daje śpiew w rapie i odwrotnie. Wydaje mi się to ciekawsze niż powielanie schematów czy naśladowanie prawowitego r'n'b. Zdaję sobie sprawę, że jeszcze wiele muszę opanować jako raperka, ale chcę to zrobić i chcę dalej rapować.

Prozę feministyczną zacznę czytać po sesji do Playboy'a.

W internetowym pamiętniku polecasz ciekawą literaturę. Jaki jest Twój ulubiony autor i dlaczego?
Lilu:
Powiem Ci, jaka jest moja ulubiona książka, ok? "Sto Lat Samotności" Gabriela Garcii Marquez'a. Nie wiem dlaczego. Nie jest to najlepsza książka jaką czytałam, ale właśnie tę mogę czytać w kółko od nowa i ciągle znajduję w niej coś nowego. Poza tym żywię do niej osobisty sentyment.

Co sądzisz o prozie feministycznej, np. książkach Gretkowskiej?
Lilu:
Prozę feministyczną zacznę czytać po sesji do Playboy'a.

Jak kobieta odbiera takie akcje "obrońców praw kobiet" z Młodzieży Wszechpolskiej, jak np. protest przed pobytem holenderskiego statku z gabinetem aborcyjnym na polskim wybrzeżu?
Lilu:
Dla liberalnego intelektualisty każdej płci takie odruchy pseudonacjonalizmu to kompletna bzdura. Przestałam w pewnym momencie oglądać wiadomości, bo mi za bardzo skakało ciśnienie. Chyba wrócę do ich oglądania dopiero za cztery lata.

Co byś chciała na zakończenie powiedzieć naszym czytelniczkom?
Lilu:
Nie dzielmy się na raperów i raperki, na czytelników i czytelniczki, na lepszych i gorszych. Róbmy to co kochamy i ulepszajmy siebie, a nie świat. Pozdrawiam.

Fot. Kasia Jarmuż

Sprawdź:
Singiel Lilu pt. "Jesień"
Wizytówka Lilu

Dowiedz się więcej o: Lilu.


Informacje o artykule
Data dodania:2006-02-27
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:5.40 (5)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
Andrzej Miko..., 39 lat
mężczyzna

Ostatnie artykuły tego autora:
Nigdy nie wystarczało mi słuchanie muzyki-Mikser
"Poglądy mam wciąż te same..." - wywiad z dAb'em
Kochamy tę muzykę i nie przestaniemy jej robić
Szkic o marihuanie w Hip-Hop'ie
Najważniejsze jest wyczucie rytmu - DJ HEN

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
mello_s
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:15:28, 27-02-06
Lilu przednie na 103%! :)

grubazzzz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:11:48, 27-02-06
dobra to czekam na ep i lp :)

GoOoSiA_aKa_CiHa
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:22:03, 27-02-06
sam konkret :) czekam na kolejne kawałki !

mai
Autor: mai   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:22:19, 27-02-06
fajne foty:P upiękniasz świat dziewczyno

PISY
Autor: PISY   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:25:13, 27-02-06
kocham lilu ....PO PO PO PO ...powaznie...jaram je oporowo...

POZDRO
PISY

konia jaja
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:27:41, 27-02-06
Nie mialem niestety okazji zapoznania sie z jej tworczoscia ale jesli ta dziewczyna rapuje analogicznie do swojej urody to bez dwoch zdan musi wymiatac.Na pewno sprawdze ten material skoro jara sie def juxami to na pewno nie robi lipy.pzdr.

anonim
Autor: matka   Link do posta
14:31:05, 27-02-06
Lilu jesteś ładniejsza niz ta wdowa cala, wcale nie jest piękna...

anonim
Autor: FuckIr   Link do posta
14:33:05, 27-02-06
Jesteś razem z Duże Pe w Ruff Soundz Massive Soundsystem. Czy zgodzisz się, że Twój przyjaciel niepotrzebnie stracił w beef\'ie ze słabszym zawodnikiem \"ciszę i spokój\", kiedy postanowił przerwać milczenie?Nono...baaardzo obiektywne pytanie...ehhh...

elO

mello_s
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:41:10, 27-02-06
http://www.eventz.pl/ee/_av/a/KadaLilu-103Ep.rar ściągać i nie pierdolić. Pisy, Ty kochasz Przybylską, to ja kocham Lilu Ty beju!

marcz
Autor: marcz   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:45:28, 27-02-06
szczerze?! Chciałbym, żeby lilu śpiewała mi kołysanki... ;)Czekam na ep i lp! pozdrawiam!

anonim
Autor: rhrhtggfgd   Link do posta
15:00:24, 27-02-06
a gdzie ona tam zarzuca cos Ostremu i 247 jak tam tylko jest ona w refrenie?? gdzie jej zwrotka niby?

anonim
Autor: EMA   Link do posta
15:03:42, 27-02-06
jestes piękna.........

anonim
Autor: Hympymby   Link do posta
15:03:59, 27-02-06
Konkret wywiad, dziwi mnie tylko: \"Poza tym WdoWA jest piękną, seksowną i na swój sposób wyzywającą kobietą, a mój widok wyzwala w ludziach instynkt opiekuńczy.\" :)

cytrynaa
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:09:54, 27-02-06
Cudoo...jeden z niewielu głosów kobiecych,który moge słuchac i słucham...brawo! ;)

anonim
Autor: heheeeeeeeeeeeeeeeee   Link do posta
15:15:59, 27-02-06
lilu przestan wyrywac brwi...........

wroobelekhh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:26:14, 27-02-06
no powiem ze niezła dupeczka;) oby wiecej takich w polskim hip-hopie

keep_it_real
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:32:11, 27-02-06
Lilu jest kozacką wokalistką, jak śpiewa to niszczy każde sistars, kady i inne... tylko te zdjecia troche amatorskie, lampke sobie postawila za plecami na lozku ;p

anonim
Autor:    Link do posta
15:34:18, 27-02-06
Temat: Ulepszajmy siebie, a nie świat - wywiad z Lilu Autor: rhrhtggfgd Dodany: 2006-02-27 15:00:24 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl a gdzie ona tam zarzuca cos Ostremu i 247 jak tam tylko jest ona w refrenie?? gdzie jej zwrotka niby? OTOZ NA STRONIE SZYBKISZMAL.COM JEST ZAMIESZCZONY (REMIX?) KAWALKA \"COFAMY SIE\", W KTORYM MOZNA USLYSZEC ZWROTKE LILU.

Yashin
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:36:23, 27-02-06
Fajny wywiadzik, dobra ep\'ka z kadą i featuringi, czekamy na solo ep & lp :]

anonim
Autor: ehhhhhh   Link do posta
15:38:10, 27-02-06
zajebista laska z niej :*

Sfaktu Ogniwo
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:56:08, 27-02-06
Bez urazy ale tego rapem ani hip hopem niemoge nazwać pozdro

anonim
Autor:    Link do posta
16:00:05, 27-02-06
Lilu jestes boska i zgadzam sie z jedna ze wczesniejszych wypowiedzi UPIEKNIASZ SWIAT KOBIETO

Na esz esz niezła nawijka Szkoda ze chłopaki tego niewrzucili całkiem na mixtapa

POZDRÓWKI PIĘKNA

ALOHA

anonim
Autor: emaema   Link do posta
16:02:48, 27-02-06
nooo fajna niunia :)

DrOOpY
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:17:41, 27-02-06
hehe nie kumam was i waszych opni typu \"jestes ladniejsza niz wdowa itd...\" w sumie oceniamy tutaj glos i umiejetnosci a nie wyglad..
co prawda nie mialem jescze stycznosci z twoja tworczoscia Lilu ale mam nadzieje ze sie nie zawiode...
pozdro i rob to dalej

chujowwo
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:20:22, 27-02-06
no prosze, lilu wymyslila swoja definicje jazzu. a co lilu myslisz o ninja tune?? sample?? jazz??

anonim
Autor: ZCA   Link do posta
16:21:27, 27-02-06
bylem kiedys na koncercie składów podziemnych z Krakowa  i pojawiła się tam właśnie Lilu i miałem okazję usłyszeć ją na żywo - szczerze - ale słabo jej to wychodziło, jakis sam śpiew i to na średnim poziomie, nie wiem może teraz nagrywa coś innego, ale wątpię. To co wtedy zaprezentowała wypadło strasznie blado i raczej mnie do jej twórczości zniechęciło .... co do jej urody to na tych fotkach wygląda dużo ładniej niż na żywo - jest bardzo niska i \"nie ma w sobie tego czegoś\", jest mało pociągająca także do tych co nie widzieli jej na żywo tylko oglądają te fotki i wzdychają - uspokójcie się, bo nie wiecie czym tak naprawdę się jaracie.


Oczywiście mój post to subiektywna ocena i nie ma w nim ani trochę nienawiści, Lilu jest bardzo bardzo sympatyczną dziewczyną i serdecznie ją pozdrawiam !


anonim
Autor: jebac policje   Link do posta
16:22:03, 27-02-06
wg mnie najlepszy feat lilu tak czy inaczej byl z dezinte i stylem

Tynonieno
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:24:20, 27-02-06
no to jestes jebniety...pfff

anonim
Autor: gggggggg   Link do posta
16:28:51, 27-02-06
nie no jednym słowem: ZAJEBISTA

zajebista dupcia z niej!!!!
ehhhhh

anonim
Autor: dramek3   Link do posta
16:38:49, 27-02-06
Hej jesli ta mala jest tak dobra  w tym co robi jak wyglada to niezle bo wyglada naprawde slodko tylko przytulic i .................

anonim
Autor: dla niej   Link do posta
16:59:12, 27-02-06
hej a ILE ONA MA LAT??

anonim
Autor: x-cut   Link do posta
17:03:01, 27-02-06
ile masz lat lilu?

SzopikS
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:06:09, 27-02-06
: D nie no nawet sie nie spodziewalem ze tak wyglada Lilu ; oooo no jak dla mnie Rap jak Wyglad zajebistyyyyyyy :)

wkurwehajsu!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:07:48, 27-02-06
KTOS TU DOBRZ POWIEDZIAL LILU NA PLYCIE STYLA Z DEZINTE DOBRZE ZE CHLOPAKI NIE POZWOLILI JEJ TAM RAPOWAC ONA JEST SLABA W TYM ALE SPIEWA FAJNIE PANNA LILU SIE CHYBA OBRAZILA NA NICH ZA TO

Tynonieno
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:08:24, 27-02-06
jaaaa...bez kitu...jest sliczna,dobrze rapuje i spiewa ale kurwa kochac sie w niej nie musicie... :P

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:15:43, 27-02-06
Jesteś razem z Duże Pe w Ruff Soundz Massive Soundsystem. Czy zgodzisz się, że Twój przyjaciel niepotrzebnie stracił w beef\'ie ze słabszym zawodnikiem \"ciszę i spokój\", kiedy postanowił przerwać milczenie?

Ze słabszym?? Bez komentarza, szkoda, że pan Mikołajewski nie dodal, ze slabszy jego zdaniem, bo niektórzy inaczej uwazają.

Nawiasem Lilu jest dobra w tym co robi.

POZDRO

anonim
Autor: www.lylu.blog.pl   Link do posta
17:17:03, 27-02-06
macie wiecej lilu:


http://tomiastoniejestszare.com/lila/4.jpg 

http://tomiastoniejestszare.com/lila/5.jpg 

http://tomiastoniejestszare.com/lila/1.jpg 

niestety rapuje zajebiscie ale wcale nie jest ladna :(

anonim
Autor: HWDHH.PL   Link do posta
17:25:59, 27-02-06
pierdolona banda napalonych 13latków.

SiaraSiarzewski
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:44:18, 27-02-06
\"Czy zgodzisz się, że Twój przyjaciel niepotrzebnie stracił w beef\'ie ze słabszym zawodnikiem \"ciszę i spokój\", kiedy postanowił przerwać milczenie?\"


przeprowadzający wywiad jak nie umie zachować choćby obiektywności niech sie nie wypowiada! to że on sobie myśli że Pe jest lepszy od Piha nie znaczy ze tak faktycznie jest! Co to wogóle za pytanie jest - i na jakiej podstawie stwierdził że Pe stracił w beefie ze słabszym zawodnikiem! Pe zyskał na tym beefie rozgłosu whuy - Pih zresztą też, ale kto go wygrałto jest kwiestai sporna i tego zwrotu w wywiadzie być nie powinno:-/

anonim
Autor: Aste Shc ..... www.fotolog.com/asteon   Link do posta
17:49:51, 27-02-06
ejjj no fajna laska jestes .... :P

podobasz mi sie bardziej niz  Wdowa :PP

hiehie wywiad dobry :D

wpytęęęęęęę!!!

 yo

Potok
Autor: Potok   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:09:17, 27-02-06
Najlepsza laska w polskim hip-hopie i do tego reprezentatywna... przybij wiekie 5 ziąąąąą

anonim
Autor:    Link do posta
18:10:29, 27-02-06
LiLu , ja bym się Tobą zaopiekował :) , Jaram się twoim rapem i śpiewem , nie od dziś , i nie od wczoraj

anonim
Autor: brand new?   Link do posta
18:10:36, 27-02-06
Legendarny Dena wraca do gry !! props dla Lilz za całokształt

asp(przema)
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:13:19, 27-02-06
najlepszy i jedyny żeński rap w polsce. reszta to tylko marne tłooo

anonim
Autor: carnal   Link do posta
18:14:00, 27-02-06
flow ma fajny, teksty ktore slyszalem ciekawe, a i podejscie do muzyki z tego co sie zdazylem zorientowac w porzadku. niestety ten watek pt. \"sample to nie jazz\" to jest nieporozumienie jakies, moze przeprowadzajacy wywiad czegos nie zalapal, w kazdym razie brzmi to strasznie slabo - ze niby ATCQ, Digable Planets, Gang Starr, Common nie maja w podkladach jazzu? bez jaj...ze juz o - wzmiankowanej wyzej - muzyce z ninja tune, compostu, k7! nie wspomne...

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:30:41, 27-02-06
do carnal: to jest jej cała wypowiedź dot. jazzu!

anonim
Autor: carnal   Link do posta
18:32:48, 27-02-06
w porzadku, napisalem \"moze\", zwracam honor =)
peace

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:35:20, 27-02-06
do carnal: to jest jej cała wypowiedź dot. jazzu więc proszę tej wypowiedzi nie łączyć z moim podejściem do muzy Milesa Davisa, A acid jazz US3 na samplach kradzionych z Blue Note?

anonim
Autor: OBCZAJCIE :)   Link do posta
18:36:00, 27-02-06
http://www.allegro.pl/item87113104__2_oryginaly_bez_ceny_minimalnej_sprawdz_.html

=>LS<=
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:42:06, 27-02-06
nooo....slicznie ... ;) pozdrawiam i zapraszam do przesluchania moich bitow... ;) buziaki !! LS

anonim
Autor: carnal   Link do posta
18:43:11, 27-02-06
przeciez juz wyjasniles raz, to w czym rzecz? po prostu bylem zdziwiony tym, ze lilu tak do tego podchodzi...sam jestem wychowany na zywych instrumentach przede wszystkim, ale nie neguje zawartosci jazzu w jazzowych samplach.chodzi o ducha, nie zasade tworzenia. mam wrazenie zreszta ze taki spor bedzie sie rozwijal...vide mes dissujacy skalpela. peace

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:44:22, 27-02-06
dla fanów jazzu cytat z http://www.hip-hop.pl/teksty/projector.php?id=1120649377
Zupełnie inny rodzaj humoru towarzyszy ujęciu, które pokazuje głównego bohatera na tle neonu z napisem Birdland. Żartobliwy charakter tej sceny jest czytelny dla widzów, którzy pamiętają film Bird (1988) Clinta Eastwooda, w którym Forest Whitaker stworzył wybitną kreację, nagrodzoną na Festiwalu Filmowym w Cannes. Aktor zagrał wtedy legendarnego muzyka, twórcę jazzowego stylu be- bop, Charlie \"Bird\" Parkera. Natomiast Birdland to był słynny klub, w którym kształtowało się oblicze muzyki jazzowej lat 40-50-tych. W filmie Jarmuscha Birdland okazuje się zwyczajnym sklepem, w którym główny bohater kupuje pożywienie dla swoich ulubionych gołębi. Dowcip wykorzystujący swobodną grę skojarzeń obrazuje przemiany w amerykańskiej muzyce tworzonej przez czarnoskórych artystów. Jarmusch w swoim filmie przekonuje, że miejsce jazzu zajął obecnie Hip-Hop, który tworzony jest nie w klubach, ale na ulicach i w parkach. Świadczą o tym epizodyczne sceny, gdy Ghost Dog z szacunkiem odnosi się do spotkanych przypadkowo w miejscach publicznych, muzyków z zespołu Wu-Tang Clan. Na marginesie można dodać, że jeden z najważniejszych wizjonerów jazzu - Miles Davis nagrał wspólnie z raperami album Doo-bop, już na początku lat 90-tych. Innym świadectwem wzajemnego oddziaływania tych dwóch, różnych stylów muzycznych jest płyta Urbanator (1994) Michała Urbaniaka. A w Hip-Hop\'ie nawiązania do jazzu to podstawa m.in. Jazzmatazz Guru.
a yass Mazzolla?
a Skalpel i jego Paszport?chujowwo
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:45:22, 27-02-06
wystarczy posluchac najnowszego urbaniaka :) plyta w wiekszosci zrobiona z sampli (oprocz partii solowych)

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:45:38, 27-02-06

pozdro Carnal;)


anonim
Autor: nalef yo!   Link do posta
18:46:17, 27-02-06
Panna dobrze myśli, ale nie podoba mi się jej podejscie do samplowania :) muzyka elektroniczna ?

MicKusio
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:46:36, 27-02-06
normalnie tylko polecić innym :]

Bili
Autor: Bili   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:04:33, 27-02-06
Szkoda że niemiałem okazji,jakiego kolwiek usłyszeć kawałka tej damy.
Mam nadzieje,że lada oczekiwana epka Będzie Tak elegancka jak jej wykonawca.
Pozdro :D:D

Yvonka
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:13:48, 27-02-06
Aha.One in a million;)Trzyma poziom:)Pozdrawiam Lilu!!

anonim
Autor: apropo   Link do posta
19:39:21, 27-02-06
5525872 Lilu odezwij sie chcialbym se z Tobą pogadać;)

erarap
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:42:35, 27-02-06
Ech Ci z Lodzi maja talent. Ostry, teraz Ona... gratuluje, bo napeawde dobry materiał. Pozdrawiam!

KLW
Autor: KLW   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:12:48, 27-02-06
muzyka na poziomie no i jeszcze fajna laska ;) mi odpowida taki uklad...

anonim
Autor: chw   Link do posta
20:29:58, 27-02-06
Twój przyjaciel niepotrzebnie stracił w beef\'ie ze słabszym zawodnikiem.            nie no to to przegiecie

anonim
Autor: dodaj wypowiedz   Link do posta
20:38:48, 27-02-06
ladne dydy ma :) aha no i fajnie rapuje. i spiewa               andrzejku mikolajewski czy ta strzalka w gore na twojej wizytowce nie powinna przypadkiem byc krzyzykiem skierowanym w dol ??

anonim
Autor: joozef   Link do posta
20:39:36, 27-02-06
moim zdaniem w plytkach samplujacaych jazz jest jazz
ALE TEN PRAWDZIWY JAZZ TO TYLKO ŻYWE INSTRUMENTY I IMPROWIZACJA
kurwa troche duzo ten jazz sie powtarzal ale chuj...

poet_wch
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:43:14, 27-02-06
lilu jak dla mnie jedyna panna, ktorej moge sluchac i to w dodatku calkiem czesto, pewnie przez ten anielski glos :D jako wokalistka zajebiscie, choc nie znam sie za bardzo, jako raperka troche jej brakuje ale zaczyna dawac rade, i tak jes tlepsza od tych wzsystkich wdow nie wdow :Dkonkretna zawodniczka podsumowujac, jaram sie paroma jej kawalkami

anonim
Autor: ses   Link do posta
21:20:43, 27-02-06
sry ale ostry mówił że jego płyta nie jest jazzowa, \'jest na maxa hip hopowa\'

bobas44
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:57:50, 27-02-06
ZAJEBISTA FOKA

Edone
Autor: Edone   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:58:59, 27-02-06
\"a mój widok wyzwala w ludziach instynkt opiekuńczy.\" ojj tak zaopiekowal bym sie nia.. z mila checia. ;)

Czarny
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:03:30, 27-02-06
cud dziewczyna :) hehe

anonim
Autor:    Link do posta
22:16:44, 27-02-06
zaopiekuj sie mnom......   rezerrwat & Werwa & Lila:))))

.Laska.
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:42:39, 27-02-06
Nie no konkret dobrze mówi. MA pojęcie .Pozdro i powodzenia

anonim
Autor: madafaka men   Link do posta
22:45:19, 27-02-06
\"...jestem kobietą i tradycjonalistką. Uważam, że kobietom pewnych rzeczy nie wypada robić\" - już ją za to kocham, widać ze prawdziwa delikatna kobieta a nie jakaś głupia piszcząca pipa

:_(
Autor: :_(   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:48:42, 27-02-06
ladnie łądnie łądnie :):)

anonim
Autor: Ziomik   Link do posta
22:56:03, 27-02-06
Sory za bledy wyzej!!..
Duże Boobsy młoda jak na ten wiek.!!!!

AjatollaH
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:30:25, 27-02-06
Ale bym ją mmmm !!

anonim
Autor: HSK   Link do posta
23:31:24, 27-02-06
Hehe cale forum walilo dzis konia:D Zobaczyli fajna dziewczyne i podnieta...No ale nawiasem mowiac Lilu masz  nie przecietna urode:) Pozdro  za dobry rap:)

haidiho
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:40:03, 27-02-06
Pospolita jest jak dla mnie. Ale glos ma genialny!

EnderTKD
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:53:33, 27-02-06
\'stracil w beefie ze slabszym zawodnikiem\'
LOL
PIH slabszy od Duze Pe?? ahahahaha

anonim
Autor: EJJJJJJJ   Link do posta
01:14:02, 28-02-06
LILU MA FAJNE CYCKI I NÓZKI

anonim
Autor: dfdfdfdfdf   Link do posta
03:32:41, 28-02-06
Dzieki chlopacy ze tak pieknie mowicie o mojej dziewczynie :) pozdro dla wszystkich waszych lasek

Plhhowiec
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
07:01:26, 28-02-06
dobry wywiad.

ttk-writer
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
08:50:03, 28-02-06
Super wywaid EP napewno bedzie bardzo ciekawe!! Nie moge sie doczekac

Sequana
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:27:50, 28-02-06
Lilu mówisz naprawde mądrze :) Wydaje mi sie ,że wyprzedasz wszystkie Wdowy itp o 10 okrążeń hehe po prostu super

anonim
Autor: internetowyhejter   Link do posta
09:41:19, 28-02-06
Fajna jesteś, puknąłbym ;). Czy ja wiem czy wywołujesz w facetach chęć zaopiekowania się Tobą? W pewnym sensie tak;), ale to mogłaby być inna forma opieki niż się spodziewasz, taka porządna, ya\'know.. Nie masz powodów do kompleksów laska względem Wdowy. Dobrze Ci z oczu patrzy, jak kręcisz mikrofonem jeszcze nie wiem, ale jak będzie okazja to z chęcią się przekonam. Pozdro!

anonim
Autor:    Link do posta
10:49:50, 28-02-06
książki gretkowskiej prozą feministyczną? nie wiedziałem, ze jestem profeministyczny, bo gretkowską uwielbiam ;)

anonim
Autor: ziiiooooommmm   Link do posta
11:40:59, 28-02-06
Piękna dziewczyna!!

papux
Autor: papux   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:47:09, 28-02-06
No No Ep Arcydzieło.Fachowa ręka i fachowy głos.Coras lepiej Lilu :D

MoK?oNe
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:03:21, 28-02-06
eee Taka sobie jest ta epka... nie wiem co tak chwalicie? Pokój

anonim
Autor: h5n1   Link do posta
13:06:56, 28-02-06
w szczecinie na jointy sie mówi jazz więc z interpretacją może być różnie...

anonim
Autor: PW   Link do posta
14:27:31, 28-02-06
sweeeet:) ale chtba kiedys byl z nią wywiad w wudoo? ktos sie orientuje?

anonim
Autor: Jacolaaaaaaaaaaaaaaaa   Link do posta
15:30:12, 28-02-06
Jeśli według niej wdowa jest piękna to ja nie wiem, piękna to jest właśnie Lilu, wdowa to wyuzdana zdzira:/ Pozdro:)

anonim
Autor: akuspa   Link do posta
15:50:54, 28-02-06
macie moze linka do teledyska??

anonim
Autor: aaaaaaaaaaaaaa   Link do posta
15:55:14, 28-02-06
fajna szparka z niej tylko mam pytanie ile ona ma lat?? super laska a ten cwel co sie podpisał że jest jej chłopakiem to niech spierdala:) ona jest moja!!!

anonim
Autor: LYLU MA 24 LATA   Link do posta
16:21:17, 28-02-06
http://www.hip-hop.pl/ustawki/projektor.php?usr=1093204865

anonim
Autor: nic ciekawegooo   Link do posta
16:23:34, 28-02-06
lylu.blog.pl tam możecie sciągać różne rzeczy, lilu publikuje. ogólnie zdjecia itp.
ja poznałam lilu w numerze z łoną \"mów do mnie\" też olecam świetnie nawija, ogólenie wypas, mega babka osiągnie, a co do wdowy to nie przepadam zbytnio

anonim
Autor: eRTeJot   Link do posta
17:19:23, 28-02-06
Apetyczna dziewczyna!

anonim
Autor: *****propsy*****   Link do posta
17:38:23, 28-02-06
Lilu jest taką slodką malą postacią:) podoba mi sie jej artyzm i podejscie do sprawy:) wiecej takich pan w rapie:) propsy
 p.s. polewka z tego pytania o beef!! sory ale mam zupelnie odmienne zdanie na ten temat!


piona

*****AL PACIVO*****

anonim
Autor: czarna mamba   Link do posta
17:43:17, 28-02-06
wywiad super extra
propsy moze lepiej polejemy z twojej glupiej kasty a nie z pytan

anonim
Autor: j$   Link do posta
18:14:10, 28-02-06
kuźwa, inteligentna babka, nie pogadam. i buźke ma sympatyczną ;) w sumie jakoś nie byłem przekonany do kobiecego rapu po materiale WdoWy, ale właśnie słucham 103% i się buja, całkiem przyjemne. pozdro Lilu, big up!

anonim
Autor: GaCu$   Link do posta
18:21:14, 28-02-06
Nie no powiem Wam ze jesli Lilu przeczytala niektore z tych komentow to bym sie na waszym miejscu wstydzil :D no comments...  Lilu pozdrowienia...i pozdro dla prawdziwych

anonim
Autor: GaCu$   Link do posta
18:21:34, 28-02-06
Nie no powiem Wam ze jesli Lilu przeczytala niektore z tych komentow to bym sie na waszym miejscu wstydzil :D no comments...  Lilu pozdrowienia z Częstochowy :D:D:D
...i pozdro dla prawdziwych

PeWuO<KaRaTe_St.>
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:02:16, 28-02-06
Dawno nie było tyle propsów w jednym temacie ;D Równiez przyłączam się do zwolenników!! Pozdro

Jankes
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:02:56, 28-02-06
ta przynajmniej jest ladna, nie to co sool czy wdowa

bobek1125
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:28:24, 28-02-06
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ja byłem wczoraj na koncercie Abradaba ale kurwa kozak koncerciwo!!!!!!

snupdok
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:50:57, 28-02-06
http://www.mp3hhzafriko.glt.pl

http://www.mp3hhzafriko.glt.pl

http://www.mp3hhzafriko.glt.pl

"KaIeL"
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:55:40, 28-02-06
Ale Najlepsze z tego JEst Dlamnie Ep Z Kadą Kozaczyna :D

epik
Autor: epik   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:11:45, 28-02-06

piekna, madra i jak nawija.. :) heh zwrotka i wokal na szsz, zreszta jak w calej tworczosci, mistrz! :) pozdroofka.. oby wiecej takich dziewczyn :)

Luksus aka Luksusik(Luksi)
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:38:15, 28-02-06
całkowicie na tak.pozdro

anonim
Autor: :o   Link do posta
22:46:29, 28-02-06
Śliczna jest,ale jej rap jakoś mi nie podchodzi...wolę jak MEa wchodzi i zabija ciszę

anonim
Autor: KMR   Link do posta
23:13:15, 28-02-06
Wyluzujmy bo dziewczyna pojdzie do wyborów z takim poparaciem :) Pozdro Lilu oby tak dalej

GieT
Autor: GieT   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:44:26, 28-02-06
skutecznie nawija

Kasprzak_Mirek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:06:48, 01-03-06
fajna

anonim
Autor: kubel wodki   Link do posta
11:41:16, 01-03-06
no ze tak powiem .............................lepiej nic nie powiem...............ladna fakt

AluMin G
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:48:26, 01-03-06
Lilu Pozdro Faktycznie   ** 
Czekamy na następne  /|\\ wywiadziki, foteczki i do Usłyszenia
                                    ||

anonim
Autor: Kida   Link do posta
14:09:48, 01-03-06
Fajna Cipka :> fajnie spiewa troche :P ale na huj ona sie czyma z jkimis pedalami takimi jak ten jebany duze pe :P mogla by z ostrym sie skimininc i wspulnie by nagrali cos zajebistego

anonim
Autor: Krzysiek Kaczmar   Link do posta
14:40:55, 01-03-06
http://s24.yousendit.com/d.aspx?id=1QZVRBVV3JBUB06QRRJAG7Y5Q8
życie nie do przeżycia
http://s24.yousendit.com/d.aspx?id=0ZRHOI72G27U63V0NC9FXR0V4G
z pamiętnika melanżownika

nagralem swoje 2 pierwsze kawalki i chcialbym aby ktos kto ma pojecie o hip-hopie ocenil to...licze na konstruktywna krytyke,pokazanie bledow oraz dobrych stron,gdyby ktos chcial nawiazac ze mna kontakt moj mail-kaczmar999@wp.pl


wracajac do temamu Lilu to bardzo ladna kobieta ;) podobna troche do klientki z mojej budy...glos ma zajebisty i rapowanie nie idzie jej najgorzej,wierze ze jak potrenuje moze byc naprawde dobrze...

epik
Autor: epik   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:56:16, 01-03-06
krzysku na gorze :P nie sprawdze oglos sie na forum ze chcesz zeby cie ktos sprawdzil ;)a do wyborow niech idzie ;) hehe 103%ep w pyte po prostuuuuu :]

anonim
Autor: Krzysiek Kaczmar   Link do posta
15:06:56, 01-03-06
Elo,Lilu jest bardzo ladna,przypomina mi troche dupcie z mojej budy :-D glos ma zajebisty dzieki czemu spiew jej idze,a rap?uwazam ze jezeli pocwiczy dojdzie do dobrej formy :-D niezly wywiadzik

nagralem2moje pierwsze kawalki i chcialbym aby ludzie ktorzy maja pojecie o rapie(a wierze ze tacy sa na tym forum)ocenili to o powiedzieli nad czym powinienem jeszcze pocwiczyc...oto linki do tych kawalkow:
http://s24.yousendit.com/d.aspx?id=1QZVRBVV3JBUB06QRRJAG7Y5Q8
życie nie do przeżycia http://s24.yousendit.com/d.aspx?id=0ZRHOI72G27U63V0NC9FXR0V4G
z pamiętnika melanżownika

anonim
Autor: Cinu   Link do posta
16:22:05, 01-03-06
 Lilu jest cienka tzn. moim zdaniem poziom porównywalny z Mezo , ale przynajmniej jest zajebiście ładna. Nie lepiej to właśnie ją pooglądać w teledyskach, a nie tego frajera ? Pozdro !

anonim
Autor: udonomi   Link do posta
17:11:56, 01-03-06
:|...generalnie laska jest bardzo przeciętna i zupełnie nie obczajam tych polebstw...w sumie jest to rzecz gustu a o nich sie nie dyskutuje...są tacy którzy jarają sie nowatorem czy verbą i należy to uszanować...jeśli chodzi o kwestie wyglądu Lilu to absolutnie nie ogarniam tego zbiorowego podniecenia..domyslam sie ze wiekszosc z was nie widziala jej na zywo....dziewczyna jest mało kobieca, nie ma w sobie wdzieku i subtelnosci, jest malo wyrazista...tak jakby Bóg splunął na ścianę i powiedział \'co będzie to będzie\'...teraz sie troche wyrobila, ale kiedys wygladala jak lumpiara...to mocne slowa i generalnie nie powinienno sie tak mowic o kobiecie, ale trzeba spojrzec prawdzie w oczy...jest kiepska jak zad pawiana i tyle...

Shock!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:11:25, 01-03-06
pozdro Lilu!

anonim
Autor: lolrotflomg :D:D:D:D:D   Link do posta
07:42:37, 02-03-06
\"panna byla w porzadku, poza chujowym nosem\"

anonim
Autor: ride with us   Link do posta
09:57:06, 02-03-06
ta lilu jest piekna, dopoki jej nie zobaczysz na zywo..

anonim
Autor: cham   Link do posta
10:55:03, 02-03-06
no poslizgał by sie na niej

polny SKRZYp
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:16:32, 02-03-06
Na wstępie chciałbym powiedzieć, że zrobiło mi się smutno po przeczytaniu znacznej większości wypowiedzi na forum:(wiekszość czytelników ograniczyła się tylko i wyłącznie do fizyczności artyski, a tylko nieliczne grono czytelników zainteresowanych się tym co Lilu w duszy gra.
osobiście wydaje mi się po tym artykule powinniśmy zwrócic wiekszą uwage na wartości merytoryczne jej wypowiedzi i potraktować Lilu raczej jako artystkę, dobrego rzemieślnika i nie ograniczac sie wyłącznie do jej wyglądu.
Podejrzewam, że po przeczytaniu tych wypowiedzi, mogło jej się zrobic troszkę smutno. Szkoda, że tak mało osób doceniło jej wyjatkowy głos, który cieszy ucho słuchacza chocby w kawałku \"jestem\", czy niebanale  i przepełnione ironią poczucie humoru w wielu jej numerach:

\"Napisze ze dwie zrotni żeby się nie przemeczać,
 zadnych podwójnych rymów w podkładzie prosta pętla,
 jeszcze parę sampelków z jakiejś klasycznej płyty,
 skrzypeczki, fujareczki i coś tam coś tam pitu pitu\":)

A swoją drogą pomysł przeprowadzania wywiadów z żeńskim gronem hip hop-owych twórców bardzo mi się podoba, pozwala na lepsze poznanie ich twórczości. Może części słuchaczy pomogło by to w przekonaniu się, że rola kobiet w naszym codziennym życiu już dawno przestała ograniczać się tylko i wyłącznie do slicznych zabawek w rękach facetów.Tylko panowie błagam, swoimi wypowiedziami na forum postarajmy się w nieco wiekszym stopniu podkreslić, że siła naszej płci nie płynie tylko i wyłącznie z naszej fizyczności, bo nasze artyski w końcu zaczną nas traktowac nie jak inteligentnych słuchaczy a tyko jako szowinistyczne świnki:)

P.S.
A jak oceniacie krążące w sieci plotki i ploteczki dotyczące tego, że nasz \"wielki i wspaniały portal hip hop-owy\" za przeprowadzanie podobnych do tego wywiadów płaci tyle, że nawet nie wystarcza na paczkę paierosów, nie wspominając o farszu:)
Pozwólcie, że swoją opinie na ten temat wyraże cytując naszą drogą artystkę:

\"I na tym chyba skącze
 bo śmiać mi się za chciało
 najbardziej mnie bawi,
 że nikomu nie jest mało\":)

anonim
Autor: popolit   Link do posta
14:43:02, 02-03-06
Szacuneczek dla niej. Dobre książki dziewczyna czyta.
Co do cytatu powyżej, to mam ten problem z pannami, że na maksa komentują \"męski\" hip hop. W powyższej nawijce o skilsach niestety Lilu nie umieściła ani jednego podwójniaka  -zwykłe tzw szesnastki (nie liczyłem)... tak to jest, że łatwo sobie gola strzelić. Swoją drogą ważne jest jak nawija się proste rymy. To też sztuka. A sztukę wg mnie powinno się oceniać: mi się podoba - mi nie. skomplikowanie formy nie jest wyznacznikiem jej wartości, wiesz ocb?:) takie tam...
dobra, pozdro Lilu, fajną muzę robisz.

e$cehaeroen
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:44:25, 02-03-06
RAP Człowieku! :D

anonim
Autor:    Link do posta
20:20:22, 02-03-06
Ciekawe czy udaje taką ułożoną i koiecą czy taka jest

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:53:57, 02-03-06
Ależ słodka jesteś Lilu może bym jakoś bardziej się zaintersował Twą muzyką, ale mam gdzieś przyjaciół duże p

anonim
Autor: dziki agrest   Link do posta
09:14:57, 03-03-06
co to za pierdolenie,  że lilu lepsza od wdowy ? wdowa to piedestał wśród raperek !nie żadna kobieta z jajami  tylko kobieta z charakterem taka to się musi ruchać ! a taka lilu no w sumie jest tak \"cicha myszka za życia a noca lubi ostre klepanie po dupsku\" ale jakoś n wdowe by mi się lepiej klepało w jej dupkę! nie wiem jak ta lilu \"śpiewa do mikrofonu\" ( checheche znacie ten dowcip \"1, 2, 3 próba mikrofonu : kochana babciu\" chechacha ) ale estetycznie wolę wdowę dobra ide zwalić  bo się podnieciłem.ema ziomus.

polny SKRZYp
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:44:41, 03-03-06
I kolejny raz przekonuje się, że wielu facetów powinno się poprsotu wykastrować, zeby nie zrobili komus ałka:)co za ludzie. to juz nawet przestaje być śmieszne.
Koledze z góry proponuje sprawienie sobie jakiejś gumowej zabawki.
według mojej opinie ale podejrzewam, ze nie tylko mojej ucieszyłbym się jakby takie osobistości jak pan agrest umieszczały swoje wypowiedzi raczej na forach erotycznych a nie na muzycznych.

anonim
Autor: internetowyhejter   Link do posta
10:39:15, 03-03-06
Skrzacie polny - myślę że trochę za bardzo się wczuwasz i smucisz. Wiele rapujących panien miało problem z przekazaniem swoich rymów ludziom, gdyż miało trudniej na starcie, ze względu na swoją płeć właśnie. Od czasów Public Enemy (wszystkie panny to dziwki i nic więcej) minęło już trochę czasu i na poważnie raczej nikt do sprawy już tak nie podchodzi, a że rap to jednak męski sport typowo, ze względu na swoją specyfikę.. W PE rymowała pewna pani (coby mi żaden przeziom nie zarzucił niewiedzy wspomnę), ale przemilczmy. Panny są w hh wyjątkowe, nie jest ich dużo, więc mają dobrze, nie martw się - jeśli tylko mają skillsy.. A jeśli są w dodatku ładne to przecież tylko plus. Do tego jak Lilu w wywiadzie pisze że cośtam z Wdową ma problem w sensie jakiś kompleksów czy cuś, że ma mniej powiedzmy ostry imicz od niej, to chłopy jak jeden mąż wyraziły jedynie aprobatę i uznanie dla jej kobiecych wdzięków, by się laska nie łamała niczym skoro z całą pewnością nie ma czym. Wręcz przeciwnie ma co pokazać i wielu facetów w tym nie ukrywam ja - widziałoby ją chętnie u siebie na kanapie. Co w tym świńskiego, nienormalnego i chamskiego wobec Lilu? Panny lubią się podobać facetom z tego co mi wiadomo, a jak Lilu jest spoko (a wierzę że jest), to weźmie przecież sobie poprawkę na to że to hh portal i teksty o waleniu gruchy itp można potraktować z przymrużeniem oka.

Mei
Autor: Mei   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:23:51, 03-03-06
Wielki szacunek dla Lilu. Jest bardzo utalentowaną muzycznie dziewczyna, a jej nowa płyta na pewno wniesie cos nowego na rynek muzyczny. Utwór na bicie Spaso jest niesamowity. Pozdrawiam

anonim
Autor:    Link do posta
17:56:21, 03-03-06
co za laska...chyba zajebistych dup nie widzieliście!!!!!!!!Dno zdeka

domel@ntrnet.pl
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:38:44, 03-03-06
Tak trzymaj. I przyjezdzaj do Krakowa bo trzeba znowu co nagrac. Pozdrawiam!

hrabia_dragula
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:05:59, 03-03-06
fajne na poczatku mi sie nie podobało ale jest fajne. rzeczywiscie lepiej spiewaj bo rap to robiły Salt N Pepa na plycie Very Necessary Jest fajny kawałek i ty jestes bardzo ładna. PZDR

anonim
Autor: Kilka kartek aka poetik   Link do posta
22:48:49, 03-03-06
Lilu to nie wokalistka,to pełnoprawny raper,co nie liluś ?;)

anonim
Autor: #osiA   Link do posta
11:35:19, 04-03-06
masakra!!! to jest ku*wa hip hop? czy poezja czytana??? niech ta Lilu lepiej sobie śpiewa pod prysznicem ale za rap to sie nie bierze;P

STolarZ-STZ
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:40:07, 04-03-06
\"...Sample to nie jazz. Sample z jazzowych klasyków to nadal sample. A efektem ich użycia jest muzyka elektroniczna. O sample na mojej LP musiałbyś zapytać moich producentów. Nie zwykłam im patrzeć przez ramię. Każdy sam dba o wartość techniczną swojego produktu. Mnie interesuje tylko, żeby ich muzyka mnie inspirowała. A jeśli na mojej płycie będzie jazz to tylko w wykonaniu muzyków. Poza tym to tylko taka moja mała prowokacja...\"

Że niby co ? :> Pierredohlenie kotka za pomocą młotka :> Żeby czasem jej się nie udało Ostrego sprowokować bo będzie miała posprzątane jeśli wogóle będzie mu się chciało na nią marnować rymy :> Btw. Lilu ? A może Lilu Kim odrazu ? :>

anonim
Autor: ktos przychylny   Link do posta
23:10:36, 04-03-06
ludzie, jakie wy tu bzdury piszecie!!!!!!!!!!!!!!! co to kogo obchodzi, czy ona jest ladniejsza czy brzydsza od kogos tam??!! liczy sie talent, umiejetnosci! a tego ma pod dostatkiem! wyobrazam sobie, jak ona patrzy na te wasze bezsensowne wypowiedzi....albo moze wogole je olewa?? pozdro, i przemyslcie cos 2 razy zanim zdecydujecie sie to napisac

Kolejarz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
03:13:30, 05-03-06
Żałosne wypowiedzi na forum jak zwykle! banda podnieconych gimbusów.w prawie każdym komentarzu jest nic poza komentowaniem jaka ona jest laską z wyglądu zewnętrznego. przypominam Wam wszystkim że temat brzmiał :Wywiad z Lilu - Utalentowana wokalistka i raperka opowiada o swojej EP i LP. I to mieliście komentować.zgadzam się że jest piękną i fajną dziewczyną i chciałbym \"taką mieć na swojej kanapie\" tak jak jeden napisał ale po co tak się tu tym podniecać. założcie na Loośnych temat \"Lilu\" i tam gadajcie. a ten jakiś tam \"agrest\" to niech wypierdala wogóle z tego portalu na jakiś portal z gołymi panienkami i tam niech pisze te obrzydliwe farmazony.      Co do Lilu to ja powiem że jest artystką wyjątkową, robi zajebistą muzykę, dobrze rapuje i napewno wniesie dużo na polski rynek fonograficzny.czekam na dalsze produkcje.singiel \"Jesień\" to ciekawa i zajebista nagrywka.EP z Kadą też.gość o nicku \"jebac policje\" dobrze zauważyl że najlepszy jej wystep jest na Styl/Dezinte.utwór Styl/Dezinte feat. Lilu -nastepnego dnia rano jest na Road HH 2005 i jest zajebisty!na Praktiku też dobry występ.     Do Kaczmara, który dał kawałki do ocenienia: jak na pierwszy raz to robisz profesjonalne utwory a bity są tak zajebiste jak wielu znanych szanowanych producentów.musisz popracować nad techniką, bardziej oryginalną treścią i dodaniem czegoś do kawałka oprócz rapu i bitu, chociażby skreczy

anonim
Autor: ciotka r-sko   Link do posta
04:56:28, 05-03-06
wdowa pojebana idiotka sama nie wei o czym pisze robi wywiady dla vivy a nawija na plycie ze pierdoli rap z vivy i vive wlacza jak nie moze sie wysrac a jej płyte wkoncu wydał zurom... poracha jak dla mnie

anonim
Autor: bez odbioru   Link do posta
13:13:49, 05-03-06
ciotka r-sko przeciez to wywiad z lilu a nie z wdowa - grunt to przeczytac temat do ktorego sie wchodzi buahah. A co do tego co napisales to nie zgadzam sie zupelnie, wdowa ma 100% w tym wersie bo viva pusza jakies gowno a\'la nowator. A to ze wywiadu udzielila na vivie to chyba nie grzech bo wiadomo ze telewizja trafia w ludzi i jest napewno lepsza promocja od wywiadu na hiphop pl wiec dlaczego ma sobie czegos odmawiac. Pojebany ten internet i wasze z dupy wysrane interpretacje i komenty. Lilu jest swietna kobieta i ma piekny glos. Patrzcie na skills a nie urode bo eva sonet tez jest calkiem fajna dupa ale talentu nie ma za grosz. ema

pozdro
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:35:32, 05-03-06
Też się zakochałem :)

anonim
Autor: htsz   Link do posta
03:20:15, 06-03-06
miłe dla ucha i miłe dla oka :)

internetowyhejter
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
07:35:07, 06-03-06
Kolejarz- piszesz że podniecone gimbusy a powtarzasz to co wrajtnąłem o kanapie;). To tak jakbyś przejechał walcem i darł japę \"nie deptać trawników!\". Faceci to wzrokowcy. Dali fotkę na której widać śliczną pannę z gołymi nogami i fajnymi, za przeproszeniem, cyckami - to samce reagujące na kobietę prawidłowo - zareagowały tak jak należy;). Przecież nie godzi się wystawiać człowieka na takie męczarnie, wpierwiej podsuwając mu ładne widoczki, a później piętnując jego orientację! Następnym razem jak będzie wywiadzik z utalentowaną panią raper to proszę jakieś linki do muzyki, a nie takie fotki, bo to bardzo po niekatolicku.. Wtedy komenty będą o muzyce. I Lilu nie będzie się musiała za nas wstydzić na swoim blogu. A co do twórczości to się zaznajomiłem, jest wporzo. Nie rzuciło mnie może na kolana, ale podoba się i życzę dalszych sukcesów.

anonim
Autor: mijanu   Link do posta
00:00:20, 12-03-06
http://www.hauke.brola.pl/0001/strony/IMG_7297.htm   /http://www.hauke.brola.pl/0001/strony/IMG_7267.htm   ona jest ladna?:/

martulka5
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:18:14, 19-03-06

` nie wazne jest to czy jest ladna czy brzydka .. wazne jest to co reprezentuje to co robi i jak to robi ! a ze jest ladna to tylko dodatkowy jej atut (;

a co do Epki to jest swietna moge jej godzinami sluchac ;D
czekam na legalik Lilu
powodzonka busiam ;*;*

anonim
Autor: stefan_47   Link do posta
17:24:44, 17-08-06
kurwa hiphopowcy smiechu warci

anonim
Autor: Rap Maniak   Link do posta
15:05:08, 30-10-06
Uwielbiam ja ;-) Ładna blondynka z okolic mojego miasta w dodatku lubi rap i sama rapuje! Wymarzony materiał! :-D

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-233-111-242.compute-1.amazonaws.com (18.233.111.242). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.