Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Inni niż wszyscy - wywiad Trzeci Wymiar

Inni niż wszyscy - wywiad Trzeci Wymiar

Autor: seba

Dowiedz się więcej o: Trzeci Wymiar.
Polski Hip-Hop ma jedną zasadniczą wadę, zbyt często zajmują się nim ludzie, którzy mają bardzo mierną świadomość hip-hop'ową.

Trzeci Wymiar powraca i zapowiadają, że będą "Inni niż wszyscy". Przynajmniej tak sugeruje tytuł ich nowego albumu. Wzmocnieni silnym wsparciem płynącym z Dolnego Śląska i dużą popularnością ich poprzedniej płyty nabrali sporo dystansu do polskiej sceny i rapu. Sprawdźcie co mówią przed premierą nowego albumu.

Pierwszy singlem promującym "Cztery pory rapu" było "Piętnastu MC's", teraz nowy album będziecie promować kawałkiem "6 Styli". Czy doszukiwanie się tu jakiejś kontynuacji i związku między liczbami w tytułach jest uzasadnione?
Nie, potraktujmy to jako przypadek. Związku między liczbami nie ma, nie jest to także kontynuacja. Jest to po prostu nowy singiel z nadchodzącej płyty. Czysty dolnośląski rap - Trzeci Wymiar Kasta. A poza tym tytuł singla to "Wuuuf".

Weszliście na scenę w dobie wielkiego boomu na Hip-Hop w Polsce i ewidentnie na nim skorzystaliście. Jak myślicie, co zdecydowała o tak dużym komercyjnym sukcesie Waszego nagrania?
To czy skorzystaliśmy czy może zostaliśmy poszkodowani to pojęcie względne. Widzisz dla Ciebie skorzystaliśmy, bo ważne są dla Ciebie inne aspekty niż dla nas w tym całym zamieszaniu. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. My robimy rap i chcemy go robić póki będziemy czuli, że mamy go w sobie - reszta jest dla nas mniej ważna. A o takim, a nie innym sukcesie zadecydowali ludzie i media, a nie my. My nagraliśmy swoje kawałki, a to jak wszystko się potoczy to zazwyczaj wielka niewiadoma. Jeden pół życia chce nagrać numer, który chwyci i nic mu z tego nie wychodzi, a drugi zrobi to przypadkowo. Nie decydujesz o tym Ty tylko słuchacze. Słyszeliśmy w polskim rapie już w chuj niby potencjalnych hitów, tylko nigdy się nimi nie stały, więc nikt na nie nie pluje, gdyby jednak któremuś z ich twórców się udało, teraz pewnie to pytanie zadawałbyś jemu.

Moim zdaniem duży wpływ na sukces Waszego albumu miały dobrze dobrane single i klipy.
Nie zastanawiamy się nad tym, ale na pewno dobra promocja miała tu spore znaczenie.

Wasz nowy teledysk, do pierwszego singla ma być wyjątkowy. Opowiedzcie coś o nim.
Akcja klipu dzieje się po wybuchu bomby nuklearnej.

My, wiemy po co tu jesteśmy - oni, myślą, że wiedzą i to nas rożni.

Ile szykujecie teledysków?
Szykujemy trzy dobre klipy

Wasz rap wpisuje się raczej w lekki nurt, nie jesteście kojarzeni z ulicą ani bardzo głębokimi, wręcz lirycznymi przemyśleniami. Raczej widzi się Was przez pryzmat chwytliwych singli i dobrych koncertów. Czy nowym albumem będziecie starali się zmienić ten wizerunek?
Polski Hip-Hop ma jedną zasadniczą wadę, zbyt często zajmują się nim ludzie, którzy mają bardzo mierną świadomość hip-hop'ową. W Polsce trzeba zaraz wszystko gdzieś zaklasyfikować i w ten sposób właśnie ludzie, którzy często nawet nie przesłuchają Twojej płyty zabierają się za ocenianie i w efekcie czyta się recenzję, w której w co drugim zdaniu są błędy rzeczowe. Najsmutniejsze jest to, że to tacy właśnie ludzie poprzez swoje wypociny manipulują rzeszą nieświadomych słuchaczy. Każdy ma prawo do własnego zdania tyle tylko, że wiele zależy od tego czyje opinie bierze się pod uwagę! Z jednej strony mamy opinie ludzi takich jak: Kasta, WhiteHouse, Peja czy Feel-x, z drugiej zaś opinie tych, którzy nigdy nie zamienili z nami zdania, ale chcą nas źle kojarzyć, bo boli ich "Dla mnie masz stajla". Nie obraź się, ale opinia kogoś kto w ogóle nas nie zna jest dla nas mało istotna. My, wiemy po co tu jesteśmy - oni, myślą, że wiedzą i to nas rożni.

Właściwie do kogo chcecie teraz trafić - do starych fanów, czy do ludzi szukających bardziej ulicznego rapu?
My nie obieramy sobie grupy docelowej słuchaczy i nie podszywamy się pod kogoś żeby do nich dotrzeć. Robimy swój rap i nie zastanawiamy się do kogo trafi ten czy inny kawałek. Ważne żebyśmy my sami byli zadowoleni z tego co nagramy. Robimy rap dla tych, którzy to czują i nie istotne czy jest ich garstka, czy sto tysięcy.

Za sukcesem komercyjnym, przyszli również wrogowie i krytycy Waszych dokonań. Czy nowy album zmieni ich zdanie o Was?
Jest jedna złota prawda, że zawsze będziesz miał tylu samo zwolenników co przeciwników. Zadajmy sobie pytanie, co jest powodem słów krytyki i czy jest ona w ogóle obiektywna i konstruktywna. Smutne jest to, że najczęściej krytykują słuchacze o marnym pojęciu na dany temat, a także sfrustrowani raperzy, którzy mają żal do całego świata, że im nie idzie. W Polsce niestety żeby kogoś krytykować nie trzeba posługiwać się argumentami. Ogólnie my z tej całej krytyki mamy polewkę, a to czy nasz nowy album zmieni czyjeś zdanie o nas nie jest dla nas ważne. Najważniejsze żeby nasi ludzie trwali nadal w swoich przekonaniach co do nas. To dla nich są te płyty. A po drugie nie wiemy co rozumiesz przez sukces komercyjny? Skoro prócz rapu musimy "pracować" aby płacić własne rachunki.

Nie mogę nie zapytać się Was o hiphopolo. Pojawił się taki nurt, teraz chyba przeminął, ale czasem wobec Was też używano takiego określenia. Gdybyście mogli, to czy zmienilibyście coś w promocji? Unikalibyście dzwonków do telefonów, jakiś akcji promocyjnych itp.?
Był taki okres, w którym sami twórcy tego wiejskiego pojęcia pogubili się w tym wszystkim i wymknęło się im to spod kontroli. O każdym mogłeś usłyszeć, od życzliwych mu osób, że z jakiegoś powodu też jest hiphopolo. Fora internetowe wrzały od wyzywających się "znawców rapu", a tak naprawdę twórcom tego pojęcia chodziło o nic innego jak tylko o pieniądze. Po prostu niektórzy raperzy uroili sobie, że inni raperzy zarabiają siano, które powinni według nich zarabiać oni sami i poniosła ich wyobraźnia. My wiemy kim jesteśmy, robimy rap od długiego czasu z naszymi ludźmi, a reszta nas nie obchodzi. Zawsze dziwiło nas jak to jest, że jeśli nam coś się nie podoba, to nie czujemy potrzeby biegać i o tym krzyczeć itp. Po prostu mamy to w dupie i koniec tematu - nie słuchamy. Niestety są ludzie, których to wszystko niezdrowo podnieca i zamiast się czymś zająć wolą tkwić w tym podnieceniu. Pytasz o dzwonki, ale niestety nie zdajesz sobie sprawy, że firmy od dzwonków jeszcze jakiś rok temu nie pytały nikogo o zgodę tylko sprzedawały je w swoich ofertach, więc nikt z nas nie miał wtedy na to wpływu. Dziś jest ten temat bardziej poukładany i nagle Ci wszyscy, którzy tak to głośno krytykowali nie mając o niczym pojęcia, mają dziś długie listy swoich dzwonków. I jak tu nie mieć z tego wszystkiego polewki? Często ludzie chcą być mądrzejsi niż są.

Jest jedna złota prawda, że zawsze będziesz miał tylu samo zwolenników co przeciwników.

Od poprzedniego albumu minęły prawie dwa lata. Przez ten czas wiele się zmieniło. Która z tych zmian w polskim Hip-Hop'ie wpłynęła i dotknęła Was najbardziej?
Jakoś nie zauważyliśmy, żeby wiele się zmieniło, może dlatego, że nie bardzo to śledzimy. Zmieniło się może to, że coraz więcej raperów co innego mówi, a co innego robi.

Kto lub co najbardziej motywowało Was do pracy i ma największy wpływ na nową płytę?
Jesteśmy wraz z Kastą, grupą ludzi, która sama motywuje się wzajemnie do coraz lepszych rzeczy i do rozwoju. Rap to nasza pasja i nie potrzebujemy motywacji, żeby wkładać w to serce, nie potrafimy inaczej.

Pojawiły się już informacje, że współpracujecie na tej płycie z Guralem i Wall-em. Czy będą jeszcze jacyś inni goście?
Będzie: już wymieniony Wall-e, Gural, Esee, OneManArmy, K-Fka, dolnośląska Puenta i znany polski producent ukryty pod ksywą "Blanco". Generalnie Zdolny Śląsk.

Kto odpowiada za muzykę na płycie?
Głównym producentem i realizatorem jest Dj Sph, a gościnnie pojawiają się bity Creona i LA, Magiery (WhiteHouse).

Czym się różni Trzeci Wymiar dziś, od tego, który czekał na premierę pierwszej oficjalnej płyty dwa lata temu?
Dziś jesteśmy bogatsi o 3 lata doświadczeń, jesteśmy 3 lata starsi i 3 lata mądrzejsi. Jesteśmy o 3 lata bardziej obojętni wobec tego całego rap biznesu i bierzemy 3 razy większą poprawkę na to co w tym rap biznesie się dzieje.

Często ludzie chcą być mądrzejsi niż są.

Jak inaczej podchodziliście do płyty?
Generalnie podejście było takie same i to podejście zawsze będzie takie same, który by to nie był krążek. Zawsze od początku do końca chcemy zrobić dobrą płytę, która nam się będzie podobać. Różnica może być jedynie taka, że tamta płyta była pierwszą i sam cykl tworzenia jej był bardziej spontaniczny. Do tej płyty siedliśmy z planem i z patentem. Poza tym nowy materiał powstawał u nas w studiu, a nie w Wwa.

Czy nowa płyta przebije sukces debiutu? Jeżeli tak, to proszę o wymienienie powiedzmy trzech jej największych atutów, które o tym zdecydują.
W ogóle nad tym się nie zastanawiamy, to nie jest najważniejsze. Dla nas ważne jest to, że zrobiliśmy lepszą płytę, a to czy ludzie też tak to ocenią okaże się za jakiś czas. Atutem tej płyty jest np. to, że od początku do końca jest to jeden wielki patent, a tak poza tym to ciężko się mówi o własnych atutach i jest to chyba nie na miejscu.

Dowiedz się więcej o: Trzeci Wymiar.


Informacje o artykule
Data dodania:2006-03-30
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:8.20 (5)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
seba, 38 lat
mężczyzna, Szczecin

Ostatnie artykuły tego autora:
Kandydaci na szaleńców - przedpremierowy wywiad z Mesem
Nie szufladkowałbym tego albumu - Fokus - wywiad
Potrzeba flirtu i reakcja na kobiece piękno - 2cztery7 - wywiad
Ulica nadaje - wywiad z Sują
Konkurs na Demo Roku Magazynu WuDoo - wywiad z Aśką Tyszkiewicz

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Bohni
Autor: Bohni   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:53:30, 30-03-06
Chyba chcą być zbyt neutralni.. Ale jak można na wszystko nie mieć zdania.. No cóż ich sprawa :) Wywiad wmiare :P Zobaczymy jaka bedzie plytka..Oby nie duzo szumu o nic ;) pozdro

SzopikS
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:58:04, 30-03-06
sami maja kurwa mierne pojecie o rapie ja pierdole syf z jedej beczki tak jak Mezo i cala banda.....

eloszek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:02:04, 30-03-06
pozdro 3 wymiar, dobry wywiad.
czekam na plytke, jestem ciekaw, co to wyjdzie :)

anonim
Autor: okookaaa   Link do posta
17:04:35, 30-03-06
jeśli 3 wymiar porównujecie do meza i donia to ja wam ignoranci współczuje :|

anonim
Autor: SB jo   Link do posta
17:09:46, 30-03-06
okookaaa 3 wymiar to dokładnie to samo co mezo i doniu!!!! pozdrowienia dla podziemia

anonim
Autor: Aghrr   Link do posta
17:16:00, 30-03-06
Git- Kasta 3W ... czekam na plytke

anonim
Autor: Trollvip   Link do posta
17:21:51, 30-03-06
spoko wywiad, 3W dużo mądrych wypowiedzi. Pozdrawiam was...

anonim
Autor: ja tam nie czekam na ich plyte   Link do posta
17:26:16, 30-03-06
ja tam nie czekam na ich plyte

anonim
Autor: es.eł   Link do posta
17:27:36, 30-03-06
dla mnie masz stalja .. robicie rapy dla gorących trzynastek , plastikowi raperzy

YoShI
Autor: YoShI   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:27:52, 30-03-06
Szopiks weź Ty kurwa koneserze rapu styl morde, kiedy ktoś kto zjada Cię jednym słowem wchodzi na salony! Mezo? Gdzie Ty kurwa widzisz jakieś umiejętności Meza? Skillsy kurwa skillsy śmieciu zobacz i dopiero pierdol. WCH!!! ema !

SiaraSiarzewski
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:32:18, 30-03-06
bedzie gruba płytka zapewne - po takim okresie to nie mogli nie zrobić dobrego gówna - czekamy!!! pozdro hejtery:P

anonim
Autor: emma   Link do posta
17:35:14, 30-03-06
Południe Polski dolnośląski styl wita ! ! ! czekam na płytę, będzie kozak napewno a te bambusy, co twierdzą ze 3W to chłam jak Mezo i reszta to niech się jebną w łep . . . idea weźmie góre i  prawdziwy rap wygra ! ! !

narazicho bambusy

anonim
Autor: brecht   Link do posta
17:38:35, 30-03-06
3W Kasta - jestem na tak. Zryjcie mnie ile chcecie za to, ale chłopaki mają jednak koncept. A co do promocji - już się kiedyś wypowiadałem tutaj. A Ci \"mądrzy\" przed monitorkami to pewnie wpadają w swego rodzaju radość spełnienia gdy wyjadą od buców i chuji ... Ż do A do Ł do O do S  do  N do E . Strasznie zaśmiecacie fora bzdetami ...

anonim
Autor: brecht   Link do posta
17:40:01, 30-03-06
Błąd jedynie Seby - 3W chyba jednym głosem nie mówią więc wartałoby podzielić wypowiedzi kto jakie mówi :]

Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:43:31, 30-03-06
Napewno Mezowi i Doniowi duuuuuzo do nich brkuje i jak wy mozecie ich wogole porownymwac.

\"Nie obraź się, ale opinia kogoś kto w ogóle nas nie zna jest dla nas mało istotna.\"

No sooory ale troche przegieli, ze maja w dupie swoich fanow (ktorym w wiekszosci \"Dla mnie masz stajla\" srednio podchodzilo). To jest obraza dla ludzi ktorzy ich sluchaja. Mi tam ich pierwsza plyta calkiem fajnie weszla (procz wspomnianego wczesniej kawalka i refrenow).

Ale jak maja w dupie moje zdanie to NAPEWNO NIE KUPIE ICH PLYTY. A mam pierwsa (ktora dostalam) i chcialam miec kolekcje ale jak macie w dupie nasze zdanie to niech znajomi wasze plyty kupuja.

anonim
Autor: bitzone   Link do posta
17:45:54, 30-03-06
płyta poryje wszystki dekle...

anonim
Autor: brecht   Link do posta
17:47:25, 30-03-06
Ale ja ich rozumiem. Mnie też by znieczulica wzięła jakbym zobaczył tyle chamskich wpisów (jeśli chamskich to nie za mało powiedziane). To jest nie rozumienie słów 3W - po prostu nie przywiązują takiej wagi do wypowiedzi \'anonimów\' jeśli nie są one konstruktywne. Crazy_bitch znajdź duża ilość choćby tutaj oceny jakiegoś artysty która się nie ogranicza do stylu \"zajebista płyta\" albo \"wypierdalaj z tym chujstwem\" o języku nie wspominając. Dramat i upadek kultury wypowiedzi !

CanT
Autor: CanT   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:50:26, 30-03-06
nie wiem skąd te pseudointeligentne wypowiedzi rapspeców ale biorąc pod uwage tych 6 typów, tak różnych, a z drugiej strony tak podobnych to zapowiada się kurewsko dobry kawałek! ciekaw jestem tego klipa słyszałem, że całość jest robiona na kompie. mam nadzieje, że 13 nie zawiedzie i tym razem! nawet foty całkiem całkiem...

czekam na płyte!
pozdrowienia z targówka
siuehhh!

kenk13
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:53:56, 30-03-06
Dobry wywiad, pierdolic ignorantów, dobrze powiedzieli o hiphopolo i o reszcie syfu. Czekam na zajebiście szybki styl i dobre teksty przy grubych beat\'ach.

Emtes
Autor: Emtes   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:02:11, 30-03-06
nie pierdolcie, technicznie Trzeci Wymiar rozpierdala. jestem przekonany, że nowa płyta będzie zajebista. ZDOLNY ŚLĄSK !

anonim
Autor: :(   Link do posta
18:05:39, 30-03-06
weź człowieku co ty mowisz jaki zdolny śląska trzeci wywar to komercha! nie wiem czemu nie występują jeszcze w słynnej rapowej wytwórni o nazwie UMC records!

Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:07:20, 30-03-06
\"Brecht\" ale oni nbie powiedzieli ze to ich chodzi o interneutow (bo wszyscy wiemy co i jak w necie jest, wezmy \"forumowych recenzentow\' pkroju SzopikSa i wszystkim juz znanego Mc Zbyslawa) ale czarno na bialym mamy ze chodzi im o ludzi \"ktorzy ich nie znaja\".
Wiec jak jakis prawdziwy fan rapu powie im : \"Ejj chlopaki jestes spoko, macie swietny styl i wogole ale \"Dla  mnie masz stajla\"  to wam nie wyszlo niestety\" i oni to gdzies beda mieli. Nie beda myslec kurde moze faktycznie ten kawalek slaby jest. Ale nie, to nie moj znajomy to chuj mu w dupe. Przykre to co powiedzieli

anonim
Autor: brecht   Link do posta
18:15:44, 30-03-06
No ja tak to odebrałem ale pjona za własne zdanie i pełną wypowiedź - rzadko tu się to zdarza!

anonim
Autor: Aghrrr   Link do posta
18:19:25, 30-03-06
Apropo \"Nie obraź się, ale opinia kogoś kto w ogóle nas nie zna jest dla nas mało istotna.\" Ta wypowiedz jest raczej personalna, a nie do Fanow..... Zreszta jechaliscie ich pol roku wiec co sie dziwicie ze teraz maja w dupie wszystkich hejterow \"CHuj wam w dekiel\". Dla mnie wywiad inteligentny- maja swoje zdanie, chca robic muzyke i dobrze! Poza tym wspolpraca z Kasta to jest rzecz ktora b. mnie cieszy. Trzeci Wymiar ma swoj styl i albo komus sie podoba albo nie! 

anonim
Autor: kurwy   Link do posta
18:22:57, 30-03-06
wkurewiacie mnie wy co sie tu wpisujecie wiec wypierdalac

anonim
Autor: Bartek-inkorporacja   Link do posta
18:30:23, 30-03-06
tam jeden typ sie wypowiedzial na temat umc records ziomus popieram Cie ale Endefis jest w umc a zapierdala groobo zajebisty sklad jak i płyta a co do trzeciego wymiaru to myśle ze wiekszości tylko jeden kawałek na tej płycie popsuł ich dobre imie wiadomo ze dla mnie masz stajla moze byc uwazane za hiphopol mimo ze nim nie jestm mi tam sie 3W podoba a jak uwaza reszta wasza sprawa pozdrawiam

anonim
Autor: ChRL wypierdalać z Tybetu!!!!!!!!!   Link do posta
18:43:46, 30-03-06
I kurwa bardzo dobrze ze maja w dupie co inni o nich mysla, niech robia swoje. Jesli by uwazali ze cos jest chujowe to by nie dali tego na plyte, proste. Ktos tam napisal ze Mezo nie ma skillsow?? Buahahahahahahahaaha, jesli Mezo nie ma umiejetnosci to ja nie chce mowic o takim Jazwie, Mieronie, Bilonie itd. (mimo ze w wiekszosci ich szanuje). Poza tym jaram sie i czekam na 3W i skrecze SPH (juz od czasow Ski Skladu:) ameno.

anonim
Autor: JADOMHRFQR   Link do posta
19:59:45, 30-03-06
OneManArmy? ten co z ATHLETIC MIC LEAGUE Nagrywał LIRYCRICITY??!!!

wroobelekhh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:04:12, 30-03-06
no mysle ze wywiad bardzo dobry. dla mnie oni nie są hip-hopolo. w koncu pracują z czołówką. kasta, łajthałs. i wogóle. no zajebista sprawa. przypomne ze piosenka dla mnie masz stajla nie byla pierwszym singlem takze prosze nie pisać ze dorobili sie na niej. jak singiel wyszedł wiekszosc juz znała tą piosenke

anonim
Autor: remiza   Link do posta
20:33:21, 30-03-06
asceci też maja wszystko w dupie heh dla mnie ta sama ranga

YoShI
Autor: YoShI   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:51:27, 30-03-06
w huj ambitny typie jesteś :] ja mam swoje lata więc nie musze dorastać :P idź na czat. ema.

ps. czemu nie napisze czegoś w stylu \"ssij pałe\" bo jestem kurwa 3 poziomy wyżej od Ciebie, a mieszkam na 2 więc kurwa jesteś poniżej dna :P ema.

anonim
Autor: Damro - 71 miasto   Link do posta
21:00:28, 30-03-06
3W lezy tak czy inaczej na tej samej polce co mezo i asceci.
 Pokazali sie na pierwszy rzut oka z plastikowej strony i z tym smrodem pozostana do konca.
niestety sluchajac ich kawalkow ciezko mi wychwycic cos dobrego poza dobra skladnia rymow - ale to niestety nie dzie z liryka...ogolnie nie podoba mi sie co chlopaki robia.
plastik i syf na potrzeby radia eski. m.in
przez nich hip-hop jest sluchany przez nażelowanych pedalow, ktorzy sluchaja ich plyty na przemian z manieczkami, mezem i ascetami - ta sama polka do konca.
a Kasta i Gural to nie wiem co tam robią...

anonim
Autor: diwer   Link do posta
21:01:01, 30-03-06
Joshi te pedaly nie wiedza co to sa skillsy szkoda nerwow na takie szmaty

anonim
Autor: tomazzi77   Link do posta
21:02:36, 30-03-06
Szopiks jak chcesz sie wyzywac i masz cos do yoshiego to na solo z nim! A Magdalenka tak wogole to chyba focha strzelila;) typowo jak kazda babka;] Co do ,,dla mnie masz stajla\" to byl to kawalek zrobiony na spontanie! 2 lata temu na wakacjach rozpierdalal kazda bibe! pozatym plytka ,,cztery pory rapu\" sadze ze byla i jest jak do tej pory najlepszym polskim albumem! moim zdaniem jedynie peja i kasta moze stac na jednej pulce z 3wymiarem! reszta to dno!!!czekam z pelnym entuzjazmem na nowa plytke:) dolny slask NISZCZY!!!

adasko44
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:20:05, 30-03-06
Nie odemnie NIE  nie i juz!

netu
Autor: netu   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:21:16, 30-03-06
jedno powiem zarypista jakosc zdjenc

anonim
Autor: psikus   Link do posta
21:25:25, 30-03-06
Racje maja co poniektorzy, chuj wbijam ze kawalina \"Dla mnie masz stajla\" była rzekomo pod komercje by chwytliwie zarobic, ten kawałek nie da sie co ukryc, rozruszal towarzycho, sluchalo sie go miło, co to maja byc kurwa ciagle hardkorowe kawałki, mam to ze przyznam sie swietnie bawiłem sie przy tym kawałku, lubiałem go słuchac...i w chuju mam ze chłopaki zarobili na tym jakis hajs, piona dla nich ze potrafili tak to wykombinowac, bo co maja pracowac nad plyta zeby sie nie sprzedała? co to kurwa za interes..pracuje sie po to by zarabiać, chyba ze dobroczynnie..poniosło mnie o tej niecnej porze ale nie bede bluzgał ich bo wiekszosc tak robi, ja hulałem przy tej kawalinie, reszta kawałkow tez była dla mnie w pipe. To tyle. Ahoi.

Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:32:58, 30-03-06
HaHa foszka to tylko strzelam na mojego Typa czasem ;-). Nie chce mi sie  meczyc \"konwersacjami\"  czy klotniami z takimi Typami.  Niektoych to bawi ale mi  to sie naprawde nie chce. Mam ciekawsze rzeczy to roboty 4REAL
tomazzi77 Kalibrem 44 i wlasnie Peja zaczynalam swoja \"przygode\" z HH Kasta moj Typ mnie zarazil ale to rowniez wypas na max POZDRO dla Ciebie i Yoshi

anonim
Autor: 3d   Link do posta
21:36:27, 30-03-06
pierdolicie prawie wszyscy trzeci wymiar jest bardzo fajny, a ty szopiks suko dretwa siij pale nie wiez co to trzeci wymiar wiec stul pysk idiotko.

anonim
Autor: Fifeeek   Link do posta
21:44:13, 30-03-06
Mi tam sie oni nie podobają. Uważam, że ich poprzednia płyta była słaba i ta pewnie będzie taka sama:/ A co do tytułu płytki... były już dwa kawałki o takim tytule, ale chyba żaden album się tak nie nazywał... rzeczywiście \"Inni niż wszyscy\":D

anonim
Autor: Monster-Shit   Link do posta
22:01:20, 30-03-06
Gdzie kurwa Mezo, gdzie  Asceci(ja tego nawet nie mogę włożyć do Cd!) Trzeci Wymiar jak dla mnie ma swój oryginalny styl i nikt im tego nie odbierze. Słabe jest to że kazdy napierdala na nich a jedynym argumentem jest Dla mnie masz stajla(to już jest kurwa nudne). Zgodze sie z tym, że to nie jest najlepszy numer(nawet prze-chujowo słodki i naiwny), ale kurwa Dostosowany, Ponoć, Bez rapu itd. to są dobre tracki a moło kto o nich wspomina. Płyta jak na debiut dała radę(choć wyjebałbym kilka kawałków) Wywiad jak wywiad.. Nie mówie nic dopóki nie usłyszę chociażby singla.. Ale zapowiada sie Gruubo- czekam! pzdr    

YoShI
Autor: YoShI   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:01:40, 30-03-06
Magdalena ironia?

Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:13:32, 30-03-06
Poprawka: \"DOBREGO forum o HH\" byleby jak najwiekszej ilosci osob pojechac GRATUUULUJE

Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:26:19, 30-03-06
Zadna ironia  ;-) to nie bylo do Ciebie Yoshi, nie chce sie scierac z osobami pokroju Szopiksa czy takiego 3d ktory jedzie mi bo jestem dziewczyna a pewnie o wiele dluuuzej slucham HH niz on (pewnie znowu zaraz mi za to pojedzie hehe) WSPOLCZUJE GLUPOTY KOLEEEGO

Przez Was nei ma dobrego forum o HH GRATULUJE (komu jeszcze pojedziecie ?? taaak LEPIEJ JAK JEST WIECEJ)

anonim
Autor: ziombelo   Link do posta
22:27:26, 30-03-06
Co to kurwa ma być jakieś porównanie do meza chyba kurwa niepotraficie docenić zespołu , co tu duzo mówić 3W wymiata techniką i stylem rymowania pojeździć to sobie możecie meza i kurwa verbe 18cwel

anonim
Autor: ziombelo   Link do posta
22:29:05, 30-03-06
Co tu dużo mówić Wałbrzych Górą sheaaaaaaaaa

Krzysiak
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:39:14, 30-03-06
SPOKO

anonim
Autor: kto to   Link do posta
22:41:54, 30-03-06
tak tak, chlopaki z 3W wygadani jak siemasz

anonim
Autor: rewtfdzxc   Link do posta
22:46:34, 30-03-06
3W ?? ludzie czy wy macie dostęp do neta ?? kurwa odpalcie jakiś programik p2p i zassajcie sobie coś ( np płyte HST na językach [południe Polski] to jest zajebiste) a 3W sorry ale jednoznacznie kojarzy mi się z imprezami techno gdzie przypadkowo puścili \"hip hop\" ( kurwa przecież hh to nie muzyka tylko styl życia[\"rap is somethin\' you do hip hop is somethin\' you live\"-KRS ONE]) więc pozdro dla was specjaliści a jakby nie patrzeć to nawet mezo ma inteligentniejsze teksty od tych cieci z 3w ( co nie znaczy ze polecam wam katowanie siebie i współlokatorów mezem)...
POKÓJ

anonim
Autor: rewtfdzxc   Link do posta
22:49:45, 30-03-06
sugeruje wam żebyście posłuchali dobrego rapu takiego wydanego przed dziesięcioma laty a nie to co leci akurat na vivie lub emtiwi. 3w jest był i będzie prosty mają sztucznę flow ( na siłę przyspieszane potrafi to 90% raperów ale uważają to za chujnię) ...

Co do nowej płyty to czekam na kawałek z guralem i wall-em najwyżej se wytne ich zwrotki...
3W ma zjebaną opinię w Polsce i raczej nic tego nie zmieni

Bohni
Autor: Bohni   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:12:19, 30-03-06
Ech.. Rap 10 lat temu? Hmm może i był inny i sam przyznam że lubiłem tego słuchać, ale to BYŁO i nie wróci teraz hh stał się kolejną opcją do zarobienia i tyle.. Zawsze zostanie tkz. \"hardkor\" (który i tak moim zdaniem jest populizmem, dla typów sprzed komputera którzy nie mają pojęcia praktycznie o niczym - bez obrazy dla nikogo). A co do 3W tak jak ktoś płyta jest dobra na bibe czy coś.. No i jeszcze jedna rzecz.. Co do tego że 3W rapuje o niczym praktycznie to się zgodze ale taki rap też był jest i będzie przykład Gurala. No i ostatnie ale to moim zdaniem hh nie może być tak hermetyczny.. Mes się otworzył na inne gatunki i moim zdaniem to wyszło, po pierwsze coś nowego, no a poza flow, styl - hmm cały Mes. To tyle 5

anonim
Autor: .....:::rOi:::.....   Link do posta
23:23:01, 30-03-06
Ja ich szanuje za to co robią, w końcu chłopaki z mojego kochanego miasta...Pzdr! Wałbrzych Rulezzz!

SzopikS
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:28:56, 30-03-06
Yoichi ja meiszkam na szczycie swiata wiec nie mozesz byc ponad mna:Ddddddddddddd

anonim
Autor: denis de menis rodman   Link do posta
00:17:37, 31-03-06
3W ma sztuczne flow - haha - kurwa stary. 90 % raperów nie przyspiesza bo uwazaja to za chujnie - haha

Nie przyspieszaja bo nie potrafia, albo szkoda im czasu na progress.  

Dlaczego bronie 3W chociażby dlatego że byłem na ich koncercie miesiac temu i słyszałem pare nowych numerów i musze przyznać szczerze, że was rozkurwia.

Czekam na nowy materiał i mysle że nie tylko ja!

FIDI
Autor: FIDI   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:24:21, 31-03-06
...taaa gruby to będzie diss na nich..ssące fegety!!kto pierwszy??

FIDI
Autor: FIDI   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:39:51, 31-03-06
\"będzie inny niżwszystkie\"..pewnie

anonim
Autor: HRT   Link do posta
01:48:48, 31-03-06
Wez sie sam zdissuj

anonim
Autor: FoQsPoQs#1   Link do posta
02:20:47, 31-03-06
Polecam wpis denis de menis rodman który znajduje się powyżej:-) Święta prawda!!! Poza tym pozdro dla:
O.S.T.R., Fo, Rah, AbraDab, SoQł, Łona, 3W. Stylistyka ponad normę:-) Rap to sztuka. Dobra sztuka = dobry relax:-) I o to cho słuchając rapu,co nie?!:-)
Pozdro dla QmQma - tych:-)

anonim
Autor: HRT   Link do posta
02:50:18, 31-03-06
a ja popieram  FoQsPoQs#1

Rap to sztuka jak mowil Tupac !!! Skills Squad gorą 3Wpzdr

paranojaaa
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
06:55:24, 31-03-06
Mogliby sie przyznac, ze kawałki takie jak Skamieniali z TEKĄ, czy Zapomnij o tym, to tez badziewne hiphopolo o Dla mnie masz stajla juz nie mowiac niech nie udaja ze tego tez nie bylo. Ludzie nie dajmy sie zwariowac, trzeba pierdolic hiphopolo bo inaczej ci frajerzy niszczacy hiphop beda robic to dalej

anonim
Autor: rewtfdzxc   Link do posta
07:13:30, 31-03-06
wiekszość raperów nie przyspiesza flow po potrafi napisać tekxt z którym się wyrobi na pętli a co do 3w wystarczy pójść na jakieś dicho i zobaczyć ze większość wyzelowanych kolesi potrafi nawinąć to co oni...
Nie odemnie ... nauczycie sie rymować to może kupie waszą płytę.

anonim
Autor: gobelin   Link do posta
08:30:59, 31-03-06
hehe! czekam na ten mateks bo bedzie wart niejednych paru złotych. Technicznie miazga. joo

mai
Autor: mai   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:41:00, 31-03-06
\"CPR\" produkcja momentami rewolucyjna,myśle że trafiliście w czas;z biegiem dni coraz gorzej.Singlem dla mnie masz stajla stajecie sie reprezentantem hhpolo. nadchodzaca produkcja będzie ostatnią.

CanT
Autor: CanT   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:24:27, 31-03-06
Autor: rewtfdzxc
Dodany: 2006-03-30 22:46:34 Host: ---.51.92.4

\"kurwa przecież hh to nie muzyka tylko styl życia[\"rap is somethin\' you do hip hop is somethin\' you live\"-KRS ONE]) więc pozdro dla was specjaliści a jakby nie patrzeć to nawet mezo ma inteligentniejsze teksty od tych cieci z 3w \"

to już wiemy jaki z ciebie inteligent:)

\"sugeruje wam żebyście posłuchali dobrego rapu takiego wydanego przed dziesięcioma laty a nie to co leci akurat na vivie lub emtiwi. 3w jest był i będzie prosty mają sztucznę flow ( na siłę przyspieszane potrafi to 90% raperów ale uważają to za chujnię) ...\"

a kim ty kurwa jestes zeby nam cos sugerowac? ty i twoje zycie w rytmie rapu z 10 lat wstecz! to jest wlasnie twoj postep! przyspieszenia u 90% chyba twoich kumpli z ławki w trzebrzeszynie chrzaszcz brzmi w trzcinie

\"Co do nowej płyty to czekam na kawałek z guralem i wall-em najwyżej se wytne ich zwrotki...
3W ma zjebaną opinię w Polsce i raczej nic tego nie zmieni\"

całe życie frajerze bedziesz patrzył na to co ktos o tobie i o czymś myśli. jesteś zdalenie sterowany pilotem jak spych na baterie!

DO reszty kurewskich specjalistow od rapu
co do stajla... gdyby nagrał go tede z kołczem ruszalibyście swoimi niedomytymi dupskami na imprezie i jarali baty marząc żeby choc raz znalezc sie w sytuacji jak w klipie!

roznica jest taka ze poza stajlem na plycie byly tez inne kawałki, które rozpierdoliły większość polskiej sceny HH (przez duze H bo za wielkich sie uwazaja) przyczynę ich dissowania chyba jasno ktoś z nich opisał w wywiadzie...

osobiscie sam mialem wszystko w dupie gdy stajla puszczali na imprezie a o moje udo ocierała sie mokra szpara:)

siuehhh!

Penny
Autor: Penny   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:32:39, 31-03-06
No zobaczymy, pierdolic z góry przyczepione nalepki

anonim
Autor: Jaram tłuste jointy   Link do posta
10:52:42, 31-03-06
Trzeci Wymiar - Kasta - Może wkoncu pojawi sie coś dobrego na rynku, bo ostatnio same smuty, no moze z małymi wyjatkami. Dolny Śląsk = Zdolny Śląsk!

anonim
Autor: S.M.O.K.E   Link do posta
11:53:29, 31-03-06
Witam wszystkich......
O czym wy tu pierdolicie...
Jesteście jacyś pierdolnieci mówiąc to na forum, ze ty jesteś taki a nie inny.. Rezacie Siebie nawzajem, zamiast dodać pare ciekawych informacji na temat RAPU... Kurwa czy w tej Polsce sie tak juz pojebalo... Ludzie pomyślcie co jest ważne, czy śpiewanie o tym, ze ktoś jara trawe na podwórku, i ze jest chujowo?? Zawsze będzie chujowo, jak nie będziecie z tym nic robić!!! 3W i Kasta właśnie cos robią! Robią RAP Usłyszałem kilka kawałków z ich nowej płyty i powiem ze sa naprawdę dobre...Kolesie potrafią składać rymy podwójne, potrójne i każde inne…A kto robi cos takiego w polsce????No właśnie oni…Ludzie którzy nie maja pojęcia o czym Pisza, są po prostu dziwni… Ubierają bluzy z kapturem, jarają blanty, proszą przechodniów o 2 PLN na piwo.. Ich jedynym celem jest pełna zajebka i wypisywanie pierdol na innych w inecie,(bo rodzice im stwarzają warunkido rozwoju no i mają kompy) a ich male mózgi nie wiedzą nawet co to sa skillsy i potrafią przyjąć tylko proste kawałki… nie mają pojęcia co to są rymy podwójne… a pierdolą na Forum, że są wielkimi znawcami RAPU….Wiecie co!?! To jest RZENUJĄCE i nie będę na ten temat już pisał… POZDRO dla 3W i Kasty róbcie swoje i pierdolcie „znawców rapu”

anonim
Autor: S.M.O.K.E   Link do posta
11:54:04, 31-03-06
Witam wszystkich......
O czym wy tu pierdolicie...
Jesteście jacyś pierdolnieci mówiąc to na forum, ze ty jesteś taki a nie inny.. Rezacie Siebie nawzajem, zamiast dodać pare ciekawych informacji na temat RAPU... Kurwa czy w tej Polsce sie tak juz pojebalo... Ludzie pomyślcie co jest ważne, czy śpiewanie o tym, ze ktoś jara trawe na podwórku, i ze jest chujowo?? Zawsze będzie chujowo, jak nie będziecie z tym nic robić!!! 3W i Kasta właśnie cos robią! Robią RAP Usłyszałem kilka kawałków z ich nowej płyty i powiem ze sa naprawdę dobre...Kolesie potrafią składać rymy podwójne, potrójne i każde inne…A kto robi cos takiego w polsce????
No właśnie oni…

Ludzie którzy nie maja pojęcia o czym Pisza, są po prostu dziwni… Ubierają bluzy z kapturem, jarają blanty, proszą przechodniów o 2 PLN na piwo.. Ich jedynym celem jest pełna zajebka i wypisywanie pierdol na innych w inecie,(bo rodzice im stwarzają warunkido rozwoju no i mają kompy) a ich male mózgi nie wiedzą nawet co to sa skillsy i potrafią przyjąć tylko proste kawałki… nie mają pojęcia co to są rymy podwójne… a pierdolą na Forum, że są wielkimi znawcami RAPU….Wiecie co!?! To jest RZENUJĄCE i nie będę na ten temat już pisał… POZDRO dla 3W i Kasty róbcie swoje i pierdolcie „znawców rapu”

anonim
Autor: Dluga - wro   Link do posta
11:56:02, 31-03-06
Wielcy internetowi krytycy - pochwalcie się swoimi dokonaniami w produkcjach HH. Pokażcie jak składacie texty, jak kleicie bity i wystawcie się na ogólną ocenę, chociażby na tym forum. Krytykować jest najłatwiej...Ale już docenić czyjąś pracę, to uuu nie miści się w tępej pale. Szanuję 3W za ich dokonania, za ich oryginalny styl- przez co polska scena nie jest nudna i monotonnie klepana. Ktoś napisał, że 90% polskich wykonawców też może tak pizgać i przyspieszać tylko im się nie chce. Hehe dobre sobie... Prawda jest taka, że tak pizgać to nie potrafi 90% polskich wykonawców. Już zaprezentował się tak Peja na ich wcześniejeszej płycie... W studio może i jakoś mu wyszło, ale na koncercie - brakowało tchu i z całej kwestii została zarapowana 1/3. Natomista potrafi przyspieszać Fokus - i jakoś się tego nie wstydzi i pizga. Polska mentalnośc - jeżeli ktoś jest oryginalny i wyróżnia się z tłumu, to trzeba go szybko stłamsić i w ten tłum spowrotem wciągnąć. Ale 3W się nie daje i stoi dalej na piedestale trzymając palmę pierwszeństwa w polskim HH. Czekam na płytę z niecierpliwością i kolejne koncerty, bo to na nich widać kto i czego jest warty. Pozdro dla Zdolnego Śląska!!! Peaceeee!

anonim
Autor: tarnow   Link do posta
12:55:52, 31-03-06
hahahaha taka prawda ze jakby zaden z raperow sie nie odzywal na temat \"stajla\" to bys cie sie tym wszyscy jarali ;| masakra ! poza tym 3w to nie tylko jedna piosenka ;| zal mi na tych super krytykow slow ;] pozdro dla prawdziwych !

Trollvip
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:09:26, 31-03-06
S.M.O.K.E- małe sprostowanie \" rym potrójny, poczwórny i każdy inny...\" pozdrawiam

desone
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:05:35, 31-03-06
\"Polski Hip-Hop ma jedną zasadniczą wadę, zbyt często zajmują się nim ludzie, którzy mają bardzo mierną świadomość hip-hop\'ową.\"
ooo :D samokrytyka

anonim
Autor: SIUEHHHHH   Link do posta
14:07:51, 31-03-06
Co wy tu piszecie, to bedzie cos naprawde dobrego.... Widzieliscie zapowedz klupu?? 6 grubych kolesi ktorzy dobrze wygladaja i sie dobrze ruszaja.... zdjecia do wywiadu dają juz do myslenia....
Bedzie kozak...

Pozdrowienia dla KASTY i 3W
czekam na plytke

pióro2k
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:28:56, 31-03-06
Sprawdze. Może być ciekawie, nie oceniam z góry jak większość.

poet_wch
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:02:55, 31-03-06
smoke

Wiecie co!?! To jest RZENUJĄCE i nie będę na ten temat już pisał…


jeblem ze smiechu, zenujace to sa twoje bledy ortograficzne, jeszcze jebles to capsem ahahahha
w sumie to sie zgadzam po czesci z toba, ale to \'rzenujace\' mnie rozjebalo :D

pozatym nic nie napisze bo kogo to obchodzi i co to zmieni ? polskiego rapu dalej beda sluchac pajace, tyle

Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:23:27, 31-03-06
\"Tarnow\": wiesz co moze Ty bys sie jaral takim dennym kawalkiem wiec nie pierdol ze wszyscy ida za glosem innych bo to gowno prawda

\"czy śpiewanie o tym, ze ktoś jara trawe na podwórku, i ze jest chujowo??\" rap to przeciez muza o zyciu (czyli rozniez o blokach i jaraniu jointow) i jak najbardziej w/w \"rzeczy\" powinny byc takze jego tematem.

\"Dluga - wro\":
\"Prawda jest taka, że tak pizgać to nie potrafi 90% polskich wykonawców\" zgadzam sie w 100% z Toba, na max mnie rozbeczyla jego wypowiedz \"potrafia ale nie chca\"  hahaa

Moim zdaniem weszli z czyms nowym do polskiego HH i nie moge doczekac sie tej plyty (tylko rfreny sa chujowe ale malo refrenow \"hip-hopowych\" mi sie podoba)

anonim
Autor: ...........   Link do posta
15:27:01, 31-03-06
a ja pierdole wasze wszystkie opinie. 3W to 3W i jakby nie patrzyc (patrzec??) wniesli cos nowego na polską scene. Moze sie to komus nie podobac ale przynajmniej mają swój własny zajebisty styl...

CanT
Autor: CanT   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:49:05, 31-03-06
z tą żenadą to faktycznie dojebał:) z drugiej strony po tym co tu przeczytałem to już nie nazwe tego żenadą, to już RZENADA bandy osiedlowych tempaków. jak ktoś tu pisze że 3w to hip hopolo bo wypuścili stajla a w innych postach zachwala hem gru to od razu wiem gdzie go zaszufladkować.

jak do kurwy nędzy mozna mowic cos o dobrym hiphopie przytaczając kogoś kto nie poczynił postępu od 10 lat? nagranie od nagrania różni się bitem i tekstem opisującym tą chujowa stagnacje którą ktoś ich pokarał i teraz do końca życia muszą w tym tkwic, siedzac na osiedlowej lawce! ale może to i dobrze, ze są takie ławkowe ćwierćmózgi bo tym bardziej odczuwalne są umiejętnosci 3w...

nie martwiłbym sie tymi opiniami. nagrania 3w mają być rozumiane i przyswajane przez zupełnie innych słuchaczy i oni z tego co widac w wywiadzie tez maja takie podejscie. trójwymiarowy słuchacz nie jest idiotą. 

3W HH to nie warszawski HH. posłuchaj skurwy... powiem coś ci powiew świeżości masz tu aż do szpiku kości... coś czuje że 3W kasta będzie kurewsko milowym krokiem niczym pierwsze kroki armstronga na księżycu. i nie chce będąc prorokiem przepowiadam solidne przetasowanie na polskiej scenie.

pokażcie polskim dzieciakom czym jest HH
siuehhh!anonim
Autor: kobolt   Link do posta
16:33:16, 31-03-06
To jest bardzo ciekawe ,ze pierwszo jarasz sie tym ,,ławkowym\'\' rapem mowiacym niby o tym samym , a teraz zrobiłes sie otwarty 360* hmmm mysle ,ze to bardzo dobrze lecz niezapominaj krytykujac jak sie tym jarałes ,jak wstałes z tej ławki i zrobiłes sie trójwymiarowy to super, ale pamietaj, ze na tej ławce to sie zaczeło ... Nielubie takiego podejscia ...wiec rozklin sobie ktora strona orzeł a ktora reszka

anonim
Autor: dsgafdsghdsfh   Link do posta
16:47:29, 31-03-06
Ja tam czekam na plyte i pierdole \"znawcow\" Pierwsza plyta byla zajebista i ten fragment kawalka z Kasta co z 2 miechy temu byl na h-h.pl zapowiada sie zajebiscie

anonim
Autor: KAC!per   Link do posta
17:06:29, 31-03-06
ja tam do nich nic nie mam. skoro są w KAŚCIE to juz dobrze o nich swiadczy, bo Gural i Wall-E to prawdziwi wymiatacze i najlepsi polscy raperzy

anonim
Autor: PATRIX   Link do posta
18:59:10, 31-03-06
WU DO CE DO HA TO INICJALY MEGO MIASTA...

anonim
Autor: tomazzi77   Link do posta
20:03:16, 31-03-06
hehe pozdro dla magdalenki!;) zamulacie wszyscy i to w huj!!!cieszcie sie ze mozecie takiego rapu sluchac jaki tworza trzeci wymiar!!! qwa latwo jest gadac na kogos!!!Sami cos osiagnijcie!!! POWIEM KROTKO: TRZECI WYMIAR JEST TAK ZNIENAWIDZONY PRZEZ PEWNE GRUPY SPOLECZNE BO OSIAGNELI SUKCES!!!ZAROBILI TROCHE HAJSU I QWA LUDZI ZAZDROSC ZŻERA! SKONCZCIE PIERDOLIC O KAWALKU DLA MNIE MASZ STAJLA BO TO ZALOSNE JEST!!! POZDRO DLA LUDZI Z WAŁBRZYCHA TZN. DLA TEJ GARSTKI LUDZI KTORZY REPREZENTUJA WALBRZYCH!!!3W TO JEST TO AUTENTIK BT TO JEST TO BK FONEM TO JEST TO TORA-TORA TO JEST TO STREFA ZERO TO JEST TO NSP TO JEST TO FILM TO JEST TO!!!     POZDRO!!!

anonim
Autor: Jasio Krawężnik   Link do posta
21:16:18, 31-03-06
trzeci wymiar wymiata technika i nikt ich nie przebije pierdolic szeregowych ignorantów

anonim
Autor: magdalenko drogA   Link do posta
21:28:53, 31-03-06
jak na robieniu paly znasz sie tak dobrze jak na rapie to wspolczuje twojemu kolesiowi pozdro

Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:31:06, 31-03-06
HaHa Tobie to chyba laski dawno koles nikt nie robil ZNAWCO KURWA na ha ha ale mam radoche z takich inteligentnych tekstow HaHa

anonim
Autor: BuGzy   Link do posta
22:23:54, 31-03-06
kasta & 3w obadamy mam nadzieje że lepiej niż wcześniejesz ;]

anonim
Autor: dede26   Link do posta
00:21:13, 01-04-06
I CO WY KURWA TAK SIĘ UWZIELIŚCIE NA NICH ZA \"DLA MNIE MASZ STAJLA\"???? CHŁOPAKI ZANIM TO WYDALI TO ZAPODALI INNE DOBRE SINGLE. DOBRZE NAPIERDALAJĄ I TYLE. FAKT JEST TAKI, ŻE KAŻDY Z NAS, W TYM JA, JAK SOBIE ZAPODAL KILKA BROWARÓW TO BAWIŁ SIĘ PRZY TYM KAWAŁKU Z LASKAMI WYPAŚNIE:P CZY WY NIE KUMACIE , ŻE ISTNIEJE RÓWNIEŻ ODMIANIA RAPU BARDZIEJ BALANGOWA? NP. W E FRANCJI ROBIĄ DUŻO LAJTOWEGO HH I NIKT ICH NIE JEDZIE, A WRĘCZ PRZECIWNIE. NIE PATRZCIE CIĄGLE PRZEZ PRYZMAT SUCZEK ITP. JA CZEKAM NA ICH PŁYTĘ. WKURZA MNIE TYLKO, ŻE NA TYM FORUM SIĘDZĄ DZIESIĘCIOLATKI I PISZĄ GŁUPOTY . POZDRO DLA WSZYSTKICH PRAWDZIWYCH ZNAWCÓW RAPU

anonim
Autor: Kowal 15 Gdańsk   Link do posta
10:36:17, 01-04-06
no dobrze jest Trzeci wymiar jest oki tylko za bardzo zlewa swoich słuchaczy ale ja myśle że oni mają w to qyjebane bo jak chcą to i tak będą tego słuchać i tyle .3W ma coś w sobie mają dbry hip hop są troche neutralni ale to jest chyba ich taki styl nie wiem zresztą to ich sprwa ale są zajebiści i już tak zostanie narka Ziomy:)

anonim
Autor: tarnow   Link do posta
12:32:10, 01-04-06
magdalenko przypomnij sobie kurwa jak bylo z mezem ??  najpierw kurwa mezokracja we wszystkich lokalach (nie mowie tylko o tarnowie ) a potem zaczela sie nagonka ! ja nigdy nie lubialem meza i nie zamierzam tego zmieniac ale kurwa w chuj ziomow jaralo sie tym kawalkiem a potem peja pojechal po nim i nagle mezo bee haahahaa a powiedz mi co ty masz do 3w oprocz podchodzacego pod hhpolo \' ... stajla\' ??

Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:40:34, 01-04-06
Wiesz, nie wiem jak bylo z Mezem bo z moich znajomych nikt nigdy go nie szanowal i zawsze z niego tylko beka byla. W lokalach latal ? To pewnie w jakis dyskotekach bo na imprezach hip-hopowych (tych dobrych) to raczej nie lecial (no nie wiem czy Kostek lub np Volt kiedys by go puscil). A 3W szanuje naprawde , zrobili kawal dobrej roboty. Kiedys proobowalam nadazac za nimi i sobie podspiewywalam ich kawalki (jednoszesnie sluchajac) ale prawie jezyk polamalam hehe. Czekam z niecierpliwoscia na ich album. Czy z moich wypowiedzi wynikalo ze masz cos do nich (procz tego ze \"Dla Mnie masz....\" to lipa)? POZDRO DLA ICH FANOW PEACE

anonim
Autor: HUBY   Link do posta
13:52:41, 01-04-06
Siema!!!
Dziwne jest dla mnie to ,że 3W kojarzony jest z jednym tylko utworem \"dla mnie masz...\" widocznie nie przesłuchaliście całej płyty,  słuchaliście tylko Eski i oglądaliście Vive,(pamiętajcie ,że nie można oceniać ludzi za jeden wątek,w tym wypadku za jeden utwor)-pierwsza płyta poprostu podniosła poziom HH w Polsce i tyle,druga mam nadzieje, że rozpier... hh-ową scenę , gdzie przy zajebistych bitach wyłania się 6 róznych styli inne niż wszystkie,szacunek za to co robią i jacy są,czekam na płyte.Pozdro z Dolnego Śląska!!!

anonim
Autor: student.   Link do posta
15:21:45, 01-04-06
a ja żem widzał wczoraj Porka na polibudzie we Wro

Ema

anonim
Autor: YamaY   Link do posta
20:33:03, 01-04-06
A teraz taka prawda....,, Nie wszystko złote co się z wierzchu świeci\'\' Siedze troche w kulturze hh i z tego co wiem to tacy panowie ktorzy powiadaja np : ze kogos zajebia , ze zycie jest hujowe , ze kulka w leb i narazie i wogole bujaja sie ze sa zli i wogole to nie raperzy. Oni tworza gangsta rap a to nie hip hop. Dlatego nie mozna porownywac dwoch roznych styli jak tu widze niektore klotnie :/

Glob82
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:20:45, 01-04-06
Autor: Magdallena
Wiesz, nie wiem jak bylo z Mezem bo z moich znajomych nikt nigdy go nie szanowal i zawsze z niego tylko beka byla.

tzn. kiedy ? od qwa albumu \"Mezokracja\" bo na tym twoja i znajomych wiedzia pewnie sie konczy...wiec beka z ciebie i twoich koleżków(jesli sie myle to sry).
Kiedy ty się śmialas ze znajomymi....on zdąrzył wydac 1 nielegal jako Lainer(imho.kiepski,ale kazdy jakos zaczynal) i 2 niezle nielegale jako Mezo/Lajner i pozniej zaczyna sie historia,ktora ty i pewnie kazdy zna...i za  ta droge jaka przeszedl mam do niego szacunek.

LoL Kiedys kupowalem jakies MC i wlasnie ówczesny Mejger(Mezo)opychal swoj pierwszy nielegal...co jak co ale nigdy bym nie pomyslal,ze tak daleko zajdzie ;p

Quentin30
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:07:01, 02-04-06
Jest to chujowina i tyle powiem. Jak słyszę te zapowiedzi to już przeczuwam tę kiszkę co z tego wyjdzie. Nie lubię ich jak większość ziomali tutaj. I jakoś nie kręci mnie \"dolnośląśka szkoła rapu\" tak samo jak podhalańska, mazurska i zadupiowo-wulczańska.

Czy się to komuś podoba czy nie ale dobry RAP to jest:
PROSTO
K44 / Pkf
Pezet / Płomień 81
OSTR
Peja
Mes / Flexip /2cztery7
WYP3
Tede & Numer Raz
PCP

Dla mnie reszta może wypierdalać.

Ci goście z 3W bełkoczą coś bez sensu, gibią się jak murzyni, a kiedy mogą to wskakują na featuringi do pedalstwa z UMC. Nowator już jest lepszy.

Wilk na mikrofonie, w głowie się nie mieści
jebać leszczy z lamusami się nie pieścić...


anonim
Autor: tarnow   Link do posta
10:06:46, 02-04-06
ej ale ja 3w wlasnie szanuje tylko nie podobala mi sie nigdy piosenke o stajlu i chuj no .. heehe pozdro

anonim
Autor: podhalańska szkoła rapu   Link do posta
10:12:12, 02-04-06
Ty! Nie bądz taki głupio-mądry!
Nie słyszałeś?! To nie otwieraj mordy...

Poczekamy zobaczymy...

Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:51:09, 02-04-06
Glob82 otoz moj drogi... niezwykle \"podziwiam\" ludzi ktorzy po przeczytaniu ktrotkiej wypowiedzi wiedza juz wszystko o jej autorze i co smieszniejsze ... o jego znajomych rowniez ... .

Gratuluje ze siegnales do taaaak \"dalekiego\" podziemia i slyszales Lajnera (naprade godne podziwu). No niestety, przykro mi bardzo, ze niegdys twojego ulubionego artysty pewnie, jakos nigdy nie lubilismy i uwierz moj drogi. Dobrze ze wydal plyte, malolatki ja kupily i spox, za to mozna go podziwiac, ale za jego tworczos (Mezo, Lajner whatever) to soooory podziekuje i postoje.


anonim
Autor: sie wkrecilas a chuja wiesz   Link do posta
11:55:15, 02-04-06
sama jestes malolatka to o czym ty tu kurwa rozmawiasz?

Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:06:18, 02-04-06
\"sie wkrecilas a chuja wiesz\" wobraz sobie ze kurwa wiem palancie (ja pierdole po chuj sie tu pchalam i wogole sie wypowiadalam jak bylo do przewidzenia ze samotne Typy co im nikt dawno laski nie zrobil bede sie czepiac bo jestem DZIECZYNA) Od 8 lat sluchaam hip-hopu (ciekawe ile ty) i na szczescie ominelam takich gwaiazorow jak Lajner i po pierwszym przesluchaniu usunelam z mojego kompa. Zaczelam sluchac jak malolatka to fakt, ale zaczelam od \"Prologu\" a nie kurwa \"Mezokracji\", Teraz mam 20 lat i do malolatek raczej nie nalez :P

anonim
Autor: Roccoxx   Link do posta
12:39:26, 02-04-06
Magdallena uwielbiam takie laski, które w co drugim zdaniu używają kurwa (czyżby autoironia jakaś ?)

Te teksty o robieniu laski zostaw sobie swoim znajomym lamusom, którym to robisz. Jesteś wulgarna jednym słowem.

Zrozum małolato, że w wieku 20 lat dla wielu nadal należysz do smarkatych, szczególnie, że twoje wypowiedzi na poziomie koszarowo-kanałowym to potwierdzają.

Większość ludzi tutaj nie trawi 3W i to zaakceptuj, jest to plastikowe gówno z beznadziejnym bitem, mnie mało intresują ich skillsy, liczy się efekt finalny- to że szybko mówią nic nie zmienia, Pan Duże Pe też tak potrafi i też go nie cierpię.

Mniej przekleństw na początek dziewczynko ok? Zrozzum niektóre rzeczy laskom nie pasują i nie ma znaczenia od kiedy tam sobie czego słuchasz i ile masz latek. W twoim wieku polecam studia- może nie zmądrzejesz, ale zawsze trochę kultury złapiesz.Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:07:42, 02-04-06
Roccoxx wiesz co, ile mozn byc milym, grzecznym jak Ci ciagle ktos bez powodow jedzie. Tez bys sie pewnie wkurzyl. Normalnie tak nie klne ale trzeba sie dopasowac do towarzystwa na tym forum i odpowiadac.

O \"lasce\" to kolega jeden wspominal i chcialam go przez to pozdrowic ;)

\"KURWA\" kochany nie jestem ale do pajacow niekotrych tutaj trzeba lacina. Jezeli wszyscy wypowiadali by sie tak jak ty no byloby suuper (i ja nie musialabym im klnac)

Wiekszoc ludzi nie trawi.... to niech sobie nie trawi, ja tam lubie ich kawalki (choc do moich ulubionych raperow nie naleza)

Gratuluje \"pojechania\" w pieknym stylu HeHe POZDRO DLA CIEBIE


Aha i dla wielu co mnie znaja to nie jestem juz \"smarkata malolata\" PEACE

anonim
Autor: Rocco xx   Link do posta
13:37:25, 02-04-06
Ok dziękuję i  szacunek 4you, ja mam już ponad 3 dychy więc jesteś małolata dla mnie ;)

Ale w pozytywnym znaczeniu

elo elo

dyskusje tutaj można podsumować klasycznym cytatem z mojego ulubionego MC:

BO TO POLSKA, NIE ELEGACJA FRANCJA

Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:49:19, 02-04-06
No tak, dla Ciebie moge byc malolatka HeHe.
 
RESPECT 2U

Glob82
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:03:54, 02-04-06
Autor: Magdallena

Glob82 otoz moj drogi... niezwykle \"podziwiam\" ludzi ktorzy po przeczytaniu ktrotkiej wypowiedzi wiedza juz wszystko o jej autorze i co smieszniejsze ... o jego znajomych rowniez ... .

po 1. autodiss? to samo tylko wpierdol tu meza..;p
po 2.KUP SOBIE QWA JEBANE OKULARY!!!!! i jeszcze raz przeczytaj mojego posta.

Gratuluje ze siegnales do taaaak \"dalekiego\" podziemia i slyszales Lajnera (naprade godne podziwu). No niestety, przykro mi bardzo, ze niegdys twojego ulubionego artysty pewnie, jakos nigdy nie lubilismy i uwierz moj drogi.

Nie musialem siegac...samo wpadlo w lapy i jakos nie zaluje...wiesz jakos nie jest to/byl  to moj ulubiony artysta ale go szanuje(a za co to pisalem wczesniej).
Nie musze kogos lubic zeby go szanowac i powtarzam te twoje \"nigdy\" nie siega daleko wiec znowu smiech.

anonim
Autor: GRUBBBBAS   Link do posta
14:08:47, 02-04-06
Z(DOLNY) SLASK ATAKUJE!!!! CZEKAM NA PLYTE!!!

Glob82
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:24:49, 02-04-06
Autor: Magdallena

\"sie wkrecilas a chuja wiesz\" wobraz sobie ze kurwa wiem palancie (ja pierdole po chuj sie tu pchalam i wogole sie wypowiadalam jak bylo do przewidzenia ze samotne Typy co im nikt dawno laski nie zrobil bede sie czepiac bo jestem DZIECZYNA)

po 1. Na mnie pierdolisz , ze ja cos pisze jakbym znal ciebie i twoich znajomych a ty co odpierdalasz teraz w moja strone.
po 2. Palant to sobie mow do tych swoich cipek ze zdjec jak ci na to pozwala.A dziewczyna nie ma tu nic do rzeczy...zachowujsz sie jak ona a nie jak qwa facet lol.

Od 8 lat sluchaam hip-hopu (ciekawe ile ty) i na szczescie ominelam takich gwaiazorow jak Lajner i po pierwszym przesluchaniu usunelam z mojego kompa.

No i znowu muka slucham od 94` oblicz sobie ile to jest(za trudne..ok...12) twoja sprawa choc ile w tym prawdy jest to chuj wie..haha

Zaczelam sluchac jak malolatka to fakt, ale zaczelam od \"Prologu\" a nie kurwa \"Mezokracji\"

...no ale mi akurat nie zaimponujesz \"Prologiem\" bo oporcz paru utworow z tej plyty to ogolnie skifa byla:) jak ten caly jebniety psychodela styl:),ja dopiero ich trawie od \"3:44\"....no a pozatym nie bylem po tej stronie barykady haha KG \"Prawdziwosc dla gry\" ;p

Teraz mam 20 lat i do malolatek raczej nie nalez :P

..muczka..dla mnie jestes :D zawsze jestem o krok przed toba;p

Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:20:53, 02-04-06
HaHa no to wiadomo OCB. 3:44 to moim zdaniem kicha najwieksza ich byla. Wiec moj drogi dajmy sobie spokoj z klotniami bo poprostu inny rodzaj rapu nas jara. Psychodela byla moim poczatkiem i zawsze bedzie w mym sercu, jednak teraz  juz nic w tym stylu nie ma dobrego wiec  innego rapu slucham (ale 3;44 napewno odpada jak dla mnie, podkreslam DLA MNIE !!!)

No to respecta ze tyle sluchasz ;), jestes duzo starszy wiec pewnie to jest tego przyczyna.

Bylabym wdzieczna gdybys moich znajmych nie obrazal bo oni tu nie maja nic wspolnego z tematem.

Wiec PEACE OUT my Dear.

Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:31:04, 02-04-06
No to skoro masz 23 lata to w wieku 11 lat zaczales sluchac, ja w wieku 12 wic mozna powiedziec ze prawie w tym samym czasie HeHe

 Peace 2U

bryna
Autor: bryna   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:56:41, 02-04-06
ahahahahaha kocham to forum gdzie poziom wypowiedzi jest ponizej podstawowki ;] [;
to juz kazdy wie raczej, ale zadalam sobie trudu, zeby przeczytac te \'wypociny\' mega inteligentow i podsumuje delikatnie: wstyd i debilstwo ;] zycze wam dalszych sukcesow, wielcy fani rapu, na forach tego portalu ;] powyzywajcie, powyklinajcie i moze wam ulzy dzieci neta pffff;] ahh bo hg i cale prosto jest najprawdziwsze z najprawdziwych prawilnych ziomkow a reszta to komercha.. zapomnialam beuhe ;] (to nie byl pojazd po nich tylko lekkie złaszczenie z tych wieeeeeeeeelkich fanow erape:P)
bo co bo 3w nie maja calej plytki o jaraniu blantooow to sa zlymi i niedobrymi malo ulicznymi lamuskami?! :D ahh ;]przesluchajcie sobie kawalka \'wiesz kto jest najszybszy w miescie\' i jeszcze raz to wszystko przeczytajcie ;]


uh.. no! :D
a plytka zniszczy wszytskich, to gwarantuje ;]

..aaaa.. no i oczywiscie.. dobry wywiad ;D

Glob82
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:24:50, 02-04-06
Autor: Magdallena

HaHa no to wiadomo OCB. 3:44 to moim zdaniem kicha najwieksza ich byla.

Ich najlepsza plyta...zajebiste podklady wreszcie normalna gadka a nie jakies chore wycie bardzo przyjemna plytka..diametralnie od tego albumu zmienilem o nich zdanie i jak sie pozniej okazalo o Dabie rowniez(2 bardzo dobre albumy).
Wiadomo...Magik szacuneczek za wklad do muzyki itp. totalny no respect za postawe....a Joka szkoda gadac..smiech:))) jedynie teraz Dab trzyma poziom.

Wiec moj drogi dajmy sobie spokoj z klotniami bo poprostu inny rodzaj rapu nas jara.No to respecta ze tyle sluchasz ;), jestes duzo starszy wiec pewnie to jest tego przyczyna.

...widocznie:). No starszy napewno ale spoko 30-stka jeszcze mi nie strzelila:) dla ciebie rowniez respekt bo wsumie tez wczesnie zaczelas.

Bylabym wdzieczna gdybys moich znajmych nie obrazal bo oni tu nie maja nic wspolnego z tematem.

Zaczelo sie od \"palanta\" a skonczylo sie na obrazaniu znajomych:) - \"Uderz w stół , a nożyce sie odezwą\" ;p

peace


Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:47:10, 02-04-06
HaHa no nie potrzebnie \"uderzalam w stol\" HeHe POZDRO

anonim
Autor: pa rap pa de raper   Link do posta
18:32:14, 02-04-06
to wiek i czas słuchania dla was jest tak wazny? kazdy kto sie sprzecza a przynajmniej wiekszosc rozmow sprawadza sie do - ej a ja słucham 8 lat eeee a ja słucham 12? to jest w muzyce wazne ?

anonim
Autor: człowiek z opolskiego   Link do posta
23:11:16, 02-04-06
jak mnie to wkurwiaa... połowa pajaców którzy tak naprawdę na temat hh gówno wiedzą, wypowiadają się na tematy dla nich nieznane, no przesada i to wielka, zawsze tak jest ZAZDROŚĆ kurwa niszczy dobry rap, posłuchajcie dokładnie tekstów, rymów, styl, no chyba że kurwa wolicie prostackie teksty (nie powiem kogo) paru ludzi z warszawy, którzy pierdolą nonstop o tym samym (BLANTY, ALKO, WPIERDOL) , SRAM SZCZERZĘ NA TAKIE COŚ, dla mnie kolesie z 3W są naprawdę good i mają swój na to patent, czekam na płytkę i czuję że będzie bardzo dobrym projektem,!!! liczy sie zdolność pisania dobrych tekstów i liczy się wiedza, bo przeważnie krytykują ci którzy jej nie posiadają (patrz na siebie a potem się odzywaj) !!!
pozdro 3W
 

Królik_666_13
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
07:12:46, 03-04-06
3W robi bezwarunkowo muzykę dla $, jednak poniekąd zasługują na taką sprzedaż płyty. Zawsze jest to coś lepszego, niż np. taki Lerek, czy Mezo.

anonim
Autor: atomowy reaktor   Link do posta
13:52:54, 03-04-06
zacytuję debila:

\"sugeruje wam żebyście posłuchali dobrego rapu takiego wydanego przed dziesięcioma laty a nie to co leci akurat na vivie lub emtiwi\"

jak napisałeś tak zrobiłem i teraz troszkę porapuję \"po staremu\"

chuj twój mój wypierdalaj trzymaj się skurwielu jak najdalej z dala... bla bla bla
potem.... długo długo same kurwa kurwy chuje cipy pizdy i koks\"

pierdolić wszystkich frajerów, boicie się że ktoś może zrobić zajebisty shit!! pozdrawiam wszystkich słuchaczy 3W Ci którzy słyszeli jakieś nielegale niezależne od wydawców to wiedzą czego się spodziewać,
bo tak jak chłopaki uświadomili nam w wywiadzie że na nową płytke nie ma wpływu wydawca dla którego liczy się komera i $,

anonim
Autor: Szachu   Link do posta
14:06:14, 03-04-06
dlamnie TRZECI WYMIAR jest zajebisty i niemoge się doczekać ich nowej płyty bo dawno niebyło czegoś pożądnego i wielka pozdra dla Trzeciego tu ekipka ZwD Squad ema ema ema ema

poet_wch
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:00:26, 03-04-06
magdalena jest najlepsza, uwielbiam cisnac beczki z takich eloziomalek, ktore na kazdym kroku sie szczyca, ze zaczynaly rapu sluchac od kalibra :D
powiedz, co mnie to obchdozi ile sluchasz i od czego zaczynalas ? generalnie magda chyba nie masz nic cieakwgo do roboty, bo siedzisz tu na tym forum i odpisujesz pajacom co chwile, jeszcze na dodatek tak samo debilnie jak oni


pozatym
\"3W robi bezwarunkowo muzykę dla $\" - to mnie rozbawilo najbardziej
1 - kazdy kto nargywa legale nagrywa je dla $ bo ta plyta jednak jest w sklepie i ktos ja kupuje, a oni maja z tego hajs i co w tym zlego ?
2 - jakbym mial robic muzyke bezwarunkowo dla takiego hajsu, jaki oni maja z muzyki (mimo ze wiesz, wiadomo ze nie znam dokladnych sum) to bym wolal sprzedawac podrobki perfum na allegro

czlowieku to nie usa, tu najlepsi raperzy bujaja sie autobusami do pracy

Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:13:41, 03-04-06
poet_wch to co pisalam nie bylo do Ciebie wiec jak Ci nie pasi to nie czytaj.

W niedziele na kacu (czy sobote przed melanzem) niestety nie chce mi sie nic robic a jako, ze kompa mam non stop wlaczonego przez Emule to odpisuje (po uslyszeniu sygnalu maila) jak ktos do mnie napisze.

A co Ci nie podoba sie w ty tym, ze o Kalibrze napisalam, \"kolega\" jeden zarzucal mi zaczynanie przygody z hh od \"Mezokracji\" (hahaha) wiec musialam mu odpowiedziec.

Teraz z kolei Ty sie niepotrzebnie czepiasz.

POZDRO

poet_wch
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:25:41, 03-04-06
A co Ci nie podoba sie w ty tym, ze o Kalibrze napisalam, \"kolega\" jeden zarzucal mi zaczynanie przygody z hh od \"Mezokracji\" (hahaha) wiec musialam mu odpowiedziec.

miazga kurwa miazga ! :D:D:D:D:D


za bardzo cie boli ta mezokracja to po pierwsze
po drugie zupelnie nie masz dystansu, jak ktos do ciebie napisze to musisz odpowiedziec (rozpieprzylas mnie :D)

pozatym pewnie niejeden malolat zaczynal sluchac rapu od mezokracji a ma teraz o wiele wieksza wiedze od ciebie, chcesz byc za bardzo elo i emano
napisz cos jeszcze  :)

Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:30:22, 03-04-06
Nie wydaje mi  sie. Pierdzielisz glupoty i tyle. To widocznie forum dla facetow i dziewczyny nie powinny tu pisac.

A skoro tak bronisz tej Mezokracji to pewnie od niej zaczynales.poet_wch
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:59:28, 03-04-06
haha, typowe podworkowe myslenie :D
wiesz, nie pamietam od czego zaczynalem, ale mezokracji jeszcze wtedy nie bylo

Magdallena
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:22:25, 03-04-06
\"typowe podworkowe myslenie\" typowe pseudo-intelektualne gadanie

anonim
Autor: Astral   Link do posta
21:40:33, 03-04-06
W chuju mam 3W ;/ jebac pseudo rap ;/

anonim
Autor: igor griszczuk   Link do posta
23:09:19, 03-04-06
a ja tam czekam na płyte 3W - myśle ze bedzie dobra!

anonim
Autor: gft the don   Link do posta
23:51:05, 03-04-06
krotko i na temat 1. hh jezeli chodzi o muzyke dlatego ma takie wziecie bo jest o zyciu wzloty i upadki dlatego muszabyc kawalki zarowno hardkorowe jak i imprezowe takie jak to wspominane dla mnie masz stajla lejt to ok osobiscie tez tworze i robie urozmaicony rozny klimatycznie hh 2 ja nieslucham 3w ale jak ktos mowi ze 3w sa slabi np to tak na dobra sprawe zostawmy tylko  takich mc jak peja sokol ostr a reszte spuscmy do kibla i sluchajmy rapu z usa strata czasu wyzywac sie na  kims na forach bo cos tam w zyciu nie  tak ja tak zrobilem polecam chociazby
Thug Life - Volume 1 1994
2Pac - All Eyez On Me (2CD) 1996
2pac+ Outlawz - Still I Rise 1999
Dr. Dre - The Chronic 1992
Warren G - I Want It All 1999
Kurupt - Against The Grain (Official Bootleg) 2003
 Nate Dogg - G Funk Classics Vol. 1 & 2 (2CD) 1998
Daz Dillinger - Tha Dogg Pound Gangsta LP 2005
Snoop Doggy Dogg - Doggystyle 1993
Above the Rim soundtrack 1994
 SWV - It\'s About Time 1992 (rnb)
Layzie Bone & Young Noble - Thug Brothers 2006
i  całe death row records oprocz tego
wiadomo kiedys rap byl lepszy wystarczy  porownac snoopdogga z doggystyle 1993 a z  r&g 2004ale ogolnie kto robil dobry hh to bedzie robil dobry kto robil robi to bedzie robic gowno  rozumiem tego kogos ze cos tam bylo posluchajcie tego co bylo 10 lat temu cos w tym jest ale trudno rap juz lepszy napewno nie bedzie tera  to prawie wylacznie biznes pozdro dla kumatych 

Quentin30
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:01:33, 04-04-06
3W ?

Super kurwa, skillsy, plastik bit, jeden frazes.

Z dedykacją dla rapera z pegeera:
U sialalala u sialalala
nakarm świnie
wydoj krowy i
spierdalaj

A do Globa82 - od Joki to się odwal, kto nagrał najlepszą zwrotkę na emisję splin - Joka, a \"Normalnie o tej porze\", a \"Film\" to jest klasyka i Joka zajebiście się tam udziela.

Glob82
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:20:27, 04-04-06
A do Globa82 - od Joki to się odwal, kto nagrał najlepszą zwrotkę na emisję splin - Joka,

A bedziesz mnie qwa bil jak sie nie odwale? smiech najlepsza zwrotka powiadasz? kiepska..ten kawalek zawsze omijam ze wzgledu na tego pana.

a \"Normalnie o tej porze\", a \"Film\" to jest klasyka i Joka zajebiście się tam udziela.

No akurat te kawaleczki sa naprawde niezle ale akurat to jest zasluga calej grupy no i zajebistego bitu.anonim
Autor: the killa tortilla   Link do posta
08:49:37, 04-04-06
gowno i shit jebane parowki hahahaha wstd ze z dolnego slaska sa

anonim
Autor: Mistrz Templum   Link do posta
11:10:39, 04-04-06
Dla mnie Kasta i 3W to dwa bardzo dobre składy - jestem ciekaw co zrobili! Nie oceniam kogos po jednym kawałku.. Kiedy jakieś promo bądz singiel !? pzdr

anonim
Autor: TEN CO ZNA SIĘ NA RAPIE   Link do posta
15:38:09, 04-04-06
TRZECI WYMIAR MA RACJE: KRYTYKUJĄ TYLKO CI CO SIĘ NIE ZNAJĄ NA RAPIE. CZYTAM SOBIE TE WASZE WYPOWIEDZI I STWIERDZAM ŻE WIĘKSZOŚĆ TEJ JEBANEJ HOŁOTY Z WAS NIE MA O TYM POJĘCIA. PORÓWNUJĄ 3W DO MEZA DONIA CZY LIBERA??? PYTAM NA JAKIEJ PODSTAWIE??? PRZECIEŻ TO ZUPEŁNIE INNY STYL, INNE BRZMIENIE I TEMATYKA TEKSTÓW RÓWNIEŻ KURWA INNA!! STYL BARDZIEJ ZBLIŻONY DO KASTY CZY KG. A WRACAJĄC DO PORÓWNANIA Z RAPERAMI Z UMC TO KTO Z WAS MA I ZNA ICH WSZYSTKIE PŁYTY ŁĄCZNIE Z NIELEGALAMI???? JA SIĘ MOGĘ POCHWALIĆ ŻE ZNAM WSZYSTKIE. A WY CO? KRYTYKUJECIE NA PODSTAWIE JEDNEJ PŁYTY??? JESTEŚCIE CHYBA POJEBANI!! WYPOWIADACIE SIĘ A NIE MACIE POJĘCIA O CZYM.
PEWNIE ZARAZ PO MOJEJ WYPOWIEDZI JAKIŚ KOZAK SIĘ ZNAJDZIE I NAPISZE \"CHUJ CI W DUPE\" ALBO COŚ W TYM RODZAJU. ZAPRASZAM DO DYSKUSJI TYCH CO MAJĄ JAKIEŚ ARGUMENTY I SIĘ ZNAJĄ NA RZECZY A RESZTA NIECH WYPIERDALA.

POZDRO DLA TYCH CO SIĘ ZNAJĄ NA HH (PS POLECAM RAP KUBAŃSKI I ARGENTYŃSKI - COŚ ZAJEBISTEGO)

anonim
Autor: jakiś kozak   Link do posta
16:27:39, 04-04-06
chuj ci w dupe

anonim
Autor: HRT   Link do posta
18:51:50, 04-04-06
Hehhehhe - dobre!   Czekam na 3W ale juz chce jakies promo i singggla.

anonim
Autor: W-CH   Link do posta
15:26:28, 05-04-06
TEN CO ZNA SIĘ NA RAPIE--->W ZUPEŁNOŚCI SIĘ Z TOBĄ ZGADZAM...A POZATYM JESTEM Z W-CH. I KURWA ICH ZNAM I JEST ZAJEBIŚCIE!! WIĘC NIE GADAJCIE MI TAKIE PIERDOŁY BO BĘDE MUSIAŁ Z KIMŚ WYSKOCZYĆ NA SOLO.....I WYPIERDALAJCIE WSZYSCY PSEUDO ZNAWCY!!!!NA BRAVO I COŚ TEGO TYPU!!

anonim
Autor: eloziomekbirigidomek   Link do posta
16:14:37, 05-04-06
wyskocz se na molo lepiej bo ci jodu brak lamo

anonim
Autor: elorr   Link do posta
17:32:05, 05-04-06
dobry wywiad

anonim
Autor: iuz   Link do posta
20:45:14, 05-04-06
polecam stronki z rapem(na chuj kupowac plyty jak sa za darmo):


http://www.torrentazos.com/

http://www.raphustle.com/datracker/      (sam rap naprawde kozacki, potrzebna rejestracja,duzo mixtapeow trudnych do dostania)

http://torrenty.org     (z polskich stron dla mnie najlepsza tylko platna - 6zl rejestracja)

http://torrent.net.pl

http://demonoid.com       (tu jest kilka osob z Bay Are ktore wstawiaja naprawde trudne do zdobycia plytki np.Keak Da Sneak , tylko jest potrzebne zaproszenie jak co to piszczie na pic123@o2.pl a wysle)


http://isohunt.com   (dobra wyszukiwarka torrentow)

http://muzik-torrent.info


anonim
Autor: ajjjjj   Link do posta
23:42:18, 05-04-06
yo.....mam ich nowy teledysk kurwa jaki kozak masakra.....takiej muzy niebyło i nie bedzie w polsce....japierdole chłopaki podniesli poprzeczke i to w huj wysoko nie do przeskoczenia więc pedały wypierdalać z polskiej sceny HH........D.G.E......KASTA.....3W.....F.F.O.D..........TŁUSTE GÓWNO..........................donGURALesko na szyi figaro lśni,w dłoni cygaro i niech się tli.........POZDRO DLA CAŁEGO P.D.G .... KASTA

anonim
Autor: KLARNET   Link do posta
16:19:29, 06-04-06
NADAJECIE SIE WSZYSCY NA PEKIEL DO PIZDY I GUMOWE WIERTŁO DO STYROPIANU HEH ZNAWCY KURWA RAPU.........

Wirtalny ZiOmAi
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:06:28, 06-04-06
3W Jest The Best I Git.Czekam Na Płytke Pozdro

anonim
Autor: ziomóś   Link do posta
22:06:36, 06-04-06
Gdzie można oblokać nowy teledysk trzeciego wymiariu???

anonim
Autor: DTS   Link do posta
15:06:55, 07-04-06
Na Stronie Camey studio pojawil sie ich nowy teledysk....
sa naprawde inni niż wszyscy....
jest to dla mnie najlepsza produkcja teledysku w polsce :)
Pozdro dla 3w i Kasty

anonim
Autor: ziomóś   Link do posta
22:22:09, 07-04-06
a oprocz stronki camey\'a???

anonim
Autor: ALnhahah   Link do posta
17:22:26, 24-04-06
hahaha ja pierdole banda debili w huj ...Ktos porownuje 3W do meza buahaha co Ty jestes spokrewniony z mezem, mozejego kuzyn,ze szukasz mu przyjaciol... jeden gest pedale srodkowy palec w Ciebie... bez kitu jak chcesz skrytykowac to powiec mistrzu mi o stronie technicznej ,beatach i co jest takiego hujowego w 3W ... konkretrnie,a nie typu \"hujowe i wyjeb tow smietnik\" kurwa no inteligniete...     

EJ W HUJ ROZUMIEM DLACZEGO TAKPIERDOLA,ZE 3W TO HIP-HOPOLO JAK TE MISTRZE SA ZA MALO INTELIGNIETNI,ZEBY NAWET WYWNIOSKOWAC JUZNIE Z MUZYKI B OTO ZA TRUDNE,A LE Z WYWIADU, GDZIE JEST WSYZTSKO CZARNO NA BIALY... CWELU PRZECZYTAJ 50X,ale watpie zebys skumal...


pozdro

anonim
Autor: Harry_Lepper   Link do posta
15:54:52, 25-04-06
Hahahaha! To HG ponoc nie jest komercyjne, tak? Ja mam dwa argumenty na obalenie tej tezy:
1. Hemp Shop - po co sie otwiera sklep, czyzby nie dla kasy?
2. Przejzalem nazwy soundtrackow z jakiejs ich plyty, a tam w co 3 piosence goscinnie Kaczy, ten co \"Kocha\"... Porazka...


Kiedy słysze Trzeci Wymiar przechodzą mi ciarki po plecach. Cztery Pory Rapu to swietna plyta, najbardziej podoba mi sie Ponoć.


Chcialbym zrobic stronke o Trzecim Wymiarze, ale nie mam zbyt dużo materiałów. Chetnych do współpracy zapraszam na giegie: 8090290, nie wiem czy jest cenzura -->  *)()@()

anonim
Autor: Dolnoślązak   Link do posta
23:24:04, 25-04-06
No niestety, ktos złamał monopol wwa na najlepszy RAP w Polsce i tego przebolec nie mozecie i o to chodzi wam tepe betony. Nie tylko Warszawka sie liczy i nie jestescie tacy zajebisci, bo co jestescie ze stolicy, smieszy mnie to, miedzy nami widze beton. Wiecie do Warszawki mam jakies 400 km do Berlina ok 200 i wcale sie tym nie chelpie. Porownywanie K.A.S.T.A. Squad do Mezo to lekie przegiecie debile, nie wszystko kreci sie wokol wwa.

anonim
Autor: ALnhahah   Link do posta
13:20:12, 26-04-06
w wawie sa zajebisci wykonwacy jak i hujowi, jak wszedzie, ale huj lepiej nie przyznac racji i obrazac kolesi ktorzy cos zmieniaja wkoncu w hh i pokazuja nowa droge. Jak slysze porowania K.A.S.T.Y do meza krola stokrotek czy 3w do Donia to kurwa nie moge ze smiecu jakie z was pazie w huj to masa ... hahahahah... do meza to mozesz  mistrzu hiphopu porownywac verbe, 1 8 L cwel i tych innych smieciow. Sydney Polak juz jest lepszy kurwa od tej calej bandy smiesznych chlopcow...

anonim
Autor: COOO???   Link do posta
08:44:10, 03-05-06
Kaczy z płyty HG to KACZY PROCEDER a ten co nagrał  z mezem to kolejny leszczu co sam nie potrafi ksywy znalezc sobie,kurwa.Prawda Hemp Shop maja ale ich kawałki nie znajduja sie na składankach radia eska..

anonim
Autor: eltoroloko   Link do posta
01:13:58, 04-05-06
ja tam kurwa sie nie znam na hip hopie, wiec słowa dobrego ani złego o płytce nie powiem, ale jak się ukarze chetnie posłucham, a nóz widelec mi sie spodoba bo muzyka jest by sie podobać każdy może coś dla siebie wybrać i nie ma lepszuych albo gorszych wszyscy mają takie samo prawo do produkowania tworzenia i słuchania i nich każdy robi to co lubi kurwa ale bzdury

anonim
Autor: eltoroloko   Link do posta
01:19:03, 04-05-06
zobaczyłem teledysk nawet fajnie zrobiony pasuje do tytułu płyty może takie jest moje zdanie że fajny bo nie mam porównania bo teledysków mało oglądam ale ten mi sie spodobał

anonim
Autor: se_buhh   Link do posta
15:29:06, 04-05-06
Jestescie wszyscy pokurwieni!! Wezcie sie lepiej do roboty a nie pierdolicie bez sensu!! U MNIE TRWA LIBACJA A U WAS MASTURBACJA PRZY KAWALKU MEZOKRACJA elloo

anonim
Autor: JotZetKa/KaeMeS   Link do posta
11:42:29, 05-05-06
Singiel \"wuuuf\"jest ogólnie zajebisty ciekawy teledysk też bym chciał dojść do czegoś takiego...a najgorszą zwrotką jest zwrota porkiego oraz tego kolesia co rymuje po nullo...reszta zajebista\\

anonim
Autor: Sumo (Klyta) wraz ze szczurem (zmk)   Link do posta
14:08:56, 05-05-06
co wy dpoierdalacie sie do nich ? Huje zajebane idzcie se do meza tak jak aro!! Chłopaki wypromowali plyte wczesniejsza teraz sprawdzimy to gowno co teraz nagrali i odpierdlocie sie od nich. w poniedzialek idziemy po plyte

anonim
Autor: Iverson   Link do posta
20:53:18, 07-05-06
Płytka będzie wykurwista. A tym czopom co mówią że 3W jest słaby CHUJ W DUPĘ! Koniec

anonim
Autor: $krzyk   Link do posta
12:05:10, 12-05-06
generalnie caly trzeci wymiar jest do pojechania chlopaki musza sie troche zastanowic nad tym co naprawde robia jezeli robisz rap dla ludzi z ulicy czyli rap z ulicy jestes raperem jezeli uwazasz ze robisz rap ale tak sobie poprostu rap to robisz kurwa z dupy wysrane gowno tak pozatym z poprzedniej waszej plytki najlepsza szesnastka nalezy do rycha i to jest jedyna dobra zwrotka na waszym bardzo hujowym albumie

Grochts
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:40:23, 13-05-06
To wspaniały zespół z mojego rodzimego W-cha Wielkie Pozdro! Jak wogóle możeci porównywac 3w do meza czy wy sie z wlasnym kutasem na łby pozamienialiście? Mezo jest nikim zero talentu do rapu moze sprawdzil by sie w disco polo:) TO tyle posłuchajcie kilku starych płyt :Grammatik moze Pfk albo cos w ten desen a potem porównujcie ja jestem za i kupie plytke:)

anonim
Autor: Dydek13   Link do posta
16:47:43, 14-05-06
Płytka ukazała sie w moje urodzinki :)

anonim
Autor: IceMastah   Link do posta
16:10:25, 19-05-06
jak można porównać mezo do trzeciego wymiaru idź sie pierdolnij w łeb chłopie

anonim
Autor: Ucho   Link do posta
21:44:15, 20-05-06
Jestescie pojebani jesli 3w kojarzycie z mezem czy doniem i innym scierwem. Mam ta plyte i jest wg mnie kozaczelo. A ludzi ktorzy mowia ze sa oni plastikowymi raperami to tylko jebac w dupe i napierdalac jebanych ignorantów bo przewaznie nawet nie posluchaja a pierdola glupoty.

anonim
Autor: XDeKl   Link do posta
17:33:04, 27-05-06
Płyta rozpierdala, chuj w dupę wszystkim 3W Bluźniercom! Ta płyta, to pokaz ich zajebistego stylu. ema.

anonim
Autor: chanys   Link do posta
13:22:55, 28-05-06
Plytka jest lajtowa,\"Szkoda flow\",\"Wuuf\"i\"Umiejetnosci\" najlepsze...radze wam:najpierw przesluchajcie,a potem krytykujcie..a z reszta jebie mnie to,wy haterzy to nie musicie przesluchac materialu zeby go zaraz pojechac,smieszycie mnie \"Raperzy cfani\":) pozdro PDG,3W,Kasta,YOO!

anonim
Autor: Wrocki!   Link do posta
21:00:07, 06-12-06
Jacy idioci z tych którzy mówia ze 3W i K.A.S.T.A. To to samo co Mezo i Doniu a Moze ja bede was z Dupa Porównywał albo z Liroyem?? Opanujcie sie Trzeci Wymiar i K.A.S.T.A. To Kultowy Rap z Dolnego Ślaska A Doniu i Mezoo To Hip Hopolo i Ścierwa które nie zanja sie na prawdziwym Rapie! Mam Plytke 3WKASTA i Bardzo mi sie podobaja KLipy: Wuuuf (Feat: KASTA), Czarne Chmury Nad Miastem, Inni Niż Wszyscy, Umiejętnosci (Feat: Wall-e)! A Reszta tez Kozak ale aczej najbardziej te które Wymieniłem!!


PS: Czekam Teraz Na Nową KASTE (I DonGuralesko, Killaz Group!) Czekam!!! Cierpliwie :)

anonim
Autor: PDG   Link do posta
15:56:07, 26-12-06
płyta wymiata jedna z lepszych płyt hip-hopowtych jakie wyszły w tym roku. POZDRO 3W. i nie używac stwierdzenia hip-hopolo jak sie nie wie co to znaczy może raczysz swoją definicje wyjaśnic jebac policje tego sie trzymac 3w kasta no i basta dolnego śląsku jazda może dam wam na syf i tak sram swoje gram sznuje 3W no i K.A.S.T.E.

ZAJAHC
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:55:13, 23-01-07
Aż się kurwa nie mogę doczekać :) Zaś gorące 15 bedom gonić i myśleć że mają stajla :) PO CO KOMU TAKIE PŁYTY?! Ide o zakład że zaraz bedzie riposta za ripostą od internetowych wojowników :) Jebać 3W i inne gówna! Może nie kumam ich \"niepowtarzalnego\" stylu ale dla mnie jak ktoś nagrywał z taką kurwą jak mezo to sam jest kurwą! POZDRAWIAM WSZYSTKICH BURAKÓW, KTÓRZY SŁUCHAJĄ TEGO GÓWNA!

anonim
Autor: zamurpator   Link do posta
14:58:48, 15-03-07
ludzie mezo to komercha

anonim
Autor: gutmajster   Link do posta
20:50:00, 15-03-07
no wiec powiem ze plytka mnie ujela a ci co mowia ze to komercja mysle ze poprostu nie macie pojecia o czym chlopaki spiewaja.ten rap nie dla tepakow ale dla koneserow jak dla mnie dobry przekaz o ile go rozumiecie wogole...

anonim
Autor: Tomm   Link do posta
12:21:41, 21-06-07
3W to najlepszy sklad w dlns i pl ,a ci co im się nie podoba to ich problem. PROSTE.   WSZYSTKO. Elo!


anonim
Autor: jaco bolków   Link do posta
18:53:48, 23-06-07
TRZECI WYMIAR był w moim mieście.chłopaki są poprostu zajebiści.pozdro dla was

anonim
Autor: plpawel   Link do posta
15:43:24, 03-09-07
Zajebiscie ze ukaze sie nowa plytka bo jest to jeden z najlepszych skladow w polsce!HWDP

LYGRYS TO KLASYKA
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
02:06:55, 18-03-15
3W KLASYK

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-35-173-57-84.compute-1.amazonaws.com (35.173.57.84). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.