Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl ť

Kaczory niech odpłyną - wywiad z CeHą

Kaczory niech odpłyną - wywiad z CeHą

Autor: 1 SORT

Dowiedz się więcej o: 2na2 Studio.
Na wszystkich portalach, gdzie jest ten singiel, to jadą nam po majtach. Na 100 komentarzy 2 są pozytywne (śmiech).

CeHa to dość znana w podziemiu grupa, która ma za sobą mase koncertów i nielegali. W poniższym wywiadzie członkowie zespołu, Cezet i Hesik, opowiadają o swojej debiutanckiej płycie "Oryginał", poglądach politycznych i wielu innych ciekawych rzeczach - przekonajcie się sami.

Jesteście debiutancką grupą, więc na początek przedstawcie swoje osobowości. Jak rozpoczęła się Wasza przygoda z rapem? Jak powstała grupa CeHa?
Cezet:
Mnie kumpel z Hałcnowa, Wutang, wkręcił w Hip-Hop. On mi uświadomił, że ta muzyka jest najlepsza (1998). Potem to już potoczyło się samo. Nagrałem nielegala pt. "Moje życie..." i dzięki Beacie Byrskiej ze Złotych Łan poznałem Hesika. Po prostu wysłała mu moje kawałki, po czym postanowiliśmy razem coś nagrać. Pierwszym wspólnym kawałkiem nagrywanym przez Internet był "Pszczyna i Bielsko". Natomiast Mahu to sam nie wiem, kiedy zaczął z nami grać. Pamiętam tylko, że pierwszy raz go widziałem na koncercie w Oświęcimiu, potem w Bieruniu nam pomagał, a następnie to już wszędzie z nami grał i gra nadal.
Hesik: Dodam tylko, że muzyką rap zafascynowałem się w 1995 r. po usłyszeniu debiutanckiej płyty Liroy'a, następnie zagłębiając się w jej korzenie i historię - od czasów Dj Kool Herc'a po jakże popularne wtedy House Of Pain czy Lordz of Brooklyn.

Już niebawem ukaże się Wasz album, jak przebiegała praca nad płytą? Kto zajął się produkcją podkładów, kogo gościnnie usłyszymy na mikrofonach?
Hesik:
Można będzie usłyszeć bity: Dugiego, Dna, Lu oraz kompozycje mojej produkcji. Mieliśmy dość spory wybór lecz z różnych względów odpadło kilka naprawdę dobrych bitów (Jaco, Erdeka). Praca nad płytą przebiegała spokojnie, staraliśmy się zrobić to dobrze. Wydaje mi się, że końcowy rezultat jest dokładnie taki, jaki chcielibysmy aby był. Zrobilismy płytę inną od wszystkich polskich płyt, może nie pod względem tematyki, ale na pewno stylu. Zaproszeni goście to tylko i wyłącznie nasi znajomi, którzy często się pojawiali na naszych produkcjach: Bu, Nowy, Kastrol, Mona, Kithu oraz Magia.
Cezet: Dodam, że praca nad tą płytą była trudniejsza niż każda poprzednia. Dopiero pod koniec zaczęło wszystko się układać - dostaliśmy bardzo dobre bity od producentów, Hesik niezłe bity zrobił, a mi nagle ciekawe pomysły wpadały do głowy.

Wasz singiel wypuszczony w internet został bardzo gorąco przyjęty. Kiedy ukaże się klip promujący materiał?
Cezet:
Gorąco? Co tutaj miałeś na myśli? Na wszystkich portalach, gdzie jest ten singiel, to jadą nam po majtach. Na 100 komentarzy 2 są pozytywne (śmiech). Jeżeli chodzi o internet to singiel się nie przyjął. Cóż nie wszystko musi się układać tak jakbyśmy chcieli. Klip promujący materiał jest już nagrany, muszą go tylko poskładać, potem wrzucamy go na Portal Hip-Hop.pl i znowu można będzie nam pojechać (śmiech).
Hesik: Atmosfera jest gorąca. Na szczęście jesteśmy przygotowani na tego typu komentarze i chciałbym oświadczyć, że dopóki na naszych koncertach ludzie będą się świetnie bawić, a jak narazie tak jest, dopóty będę promował swoją muzykę. Jeżeli płyta sprzeda się w nakładzie 100 sztuk - przestanę promować CeHa, wrócę do podziemia i jak za dawnych czasów będą powstawały nagrywki wyłącznie dla znajomych. Komentarze hejterów nie są żadnym wyznacznikiem. Pamiętam jak wszyscy na forum jechali na Tede'go, potem Hemp Gru. A jakby nie było płyty owych wykonawców sprzedają się nieźle.

A w jakim klimacie utrzymana zostanie płyta?
Hesik:
Płyta jest różnorodna: są kawałki spokojne, są kawałki czysto techniczne, jest kawałek hardcorowy, są kawałki lżejsze. Płyta "Oryginał" będzie stanowiła mieszankę naszych wszystkich poprzednich płyt. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Cezet: Jest jeszcze kawałek podchodzący pod reage. Znowu śpiewam tzn. fałszuje w większości refrenów. Na pewno ta płyta nie jest monotonna jak większość albumów na rynku.

ta płyta nie jest monotonna jak większość albumów na rynku

Jesteście debiutancką grupą, ale macie za sobą pełno koncertów w całym kraju i 3 nielegale. Jak postrzegacie stare czasy teraz? Co od tamtych nagrań się zmieniło?
Cezet:
Koncertów to się sporo zagrało i jeszcze sporo się zagra. Stare czasy? Było zajebiście, jest lepiej, a będzie jeszcze lepiej. Głęboko w to wierzę. Zobaczymy czy się rozczaruję, czy nie. Od tamtej pory zakupiliśmy MXL'a i mixer Behriger'a, więc mamy lepszą jakość wokali. Ogólnie poziom się podnosi, chociaż niektórzy sądzą inaczej.
Hesik: Na pewno nasz styl cały czas ewoluuje, rozwija się. Są tacy, którzy sądzą, że to źle, że lepiej było kiedyś. Lecz naszym zdaniem należy się rozwijać by nie robić ciągle tego samego. Poza tym legalna płyta praktycznie niczego nie zmienia, oprócz tego, że więcej ludzi Cię kojarzy, ale przecież nie o to chodzi. Więcej ludzi nas kojarzy, więcej szanuje, więcej nienawidzi. Proste. A my po prostu od lat robimy swoje. Czy się to podoba czy nie, nie zrezygnujemy z muzyki, na której doroślismy.

A jak przebiega współpraca z wydawcą? Narzucał jak ma wyglądać materiał czy mieliście wolną rękę?
Cezet:
Mieliśmy wolną rękę. Wystąpiły tylko problemy z okładką, ale już wszystko jest tak jak ma być.
Hesik: Największą zaletą wytwórni Rap-In Records jest to, że w ogóle nie ingeruje w materiał. Nikt nic nam nie narzucał, nie sugerował czego powinniśmy nie mówić, a co wypada powiedzieć. Jest to wytwórnia całkowicie niezależna. W kilku kwestiach mieliśmy odmienne zdania, ale bez problemu doszliśmy do kompromisu.

Powiedzcie jak postrzegacie scenę hip-hop'ową w naszym kraju.
Hesik:
Mnie osobiście to wszystko śmieszy. Już nie mówię nawet o kiepskich produkcjach, ale o całym tym "towarzystwie". Tutaj ciągle coś się dzieje, ciągle ktoś kogoś nie lubi, ciągle ktoś ma pretensje do kogoś. Raperzy uważają się za osoby tolerancyjne, pouczają w swoich tekstach, a sami zachowują się jak 13-letnie dzieci. Każdy chce być prawdziwy, uliczny, każdy chce być ziomem. Nie ma czegoś takiego jak prawdziwy rap. Jest po prostu rap, a to czym wykonawca kierował się nagrywając daną płytę wie tylko on sam. To, że ma lżejsze utwory nie oznacza tego, że się sprzedał. Ale niesety prawilne "ziomy" długo jeszcze tego nie zrozumieją, o ile w ogóle to zrozumieją. Szczerze mówiąc dla mnie bardziej fałszywi są Ci, którzy nawijają o tym jacy oni to są prawdziwi, niż Ci, którzy sobie robią spokojne utwory, choćby o miłości. Jeżeli ktoś naprawdę "jest prawdziwy", to nie musi tego przypominać w każdym utworze i nie zależy mu na takiej opini.
Cezet: Bez komentarza.

A podziemie w Waszych miastach?
Cezet:
Nawet nie wiem, za bardzo mnie to nie interesuje. Wiem, że eMDe sobie dobrze radzi. Mało się udzielam w bielskich produkcjach, więc nie będę o nich mówił.
Hesik: Pszczyna jest niewielkim miasteczkiem, jednak jest tutaj kilku dobrych MC. Na największą uwagę zasługują chłopaki z TWT, czyli Kithu, Baker oraz świetny bitboxer oraz producent Tuti. Bardzo dobre teksty pisze Nowy wraz z Kastrolem.

Co sądzicie o polityce w naszym kraju?
Cezet:
Państwo policyjno-kościelne. Kaczory niech odpłyną i zajmą się moczeniem nóżek w stawie, a nie polityką. Pan Kaczyński chyba chce zostać dyktatorem. Poza tym jego cudowne zdanie, które utkwiło mi w pamięci "W Polsce nie ma wolnych mediów". Polecam gazetę "Fakty i Mity", zobaczcie sobie jak tam jadą po kaczorach i ojcu dyrektorze aka Czarny DJ. Jego antysemickie poglądy i wtrącanie się do polityki to już jest konkretna przesada, nawet Papież tak uważa. Poza tym ta jedna wielka walka partyjna na pewno narodowi w niczym nie pomaga. Na ten temat to mógłbym gadać i gadać, ale nie warto i tak lepiej przez moje gadanie nie będzie. Ściągnijcie sobie mój kawałek "Ojciec i Kaczor" z www.ceha.pl.
Hesik: Mam całkiem inne poglądy niż Cezet, który nie zrozumiał słów "Nie ma wolnych mediów". Prawda jest taka, że media od początku kampani wyborczej, aż po czasy obecne faworyzowały Pana Tuska, na dalszy plan spychając Pana Prezydenta. Całemu zamieszaniu jest winna Platforma, która robi wszystko aby ten rząd nie miał szansy powodzenia. Ale na tematy polityczne nie będę się rozpisywał.

Jakby nie było i tak będzie miło (śmiech)

Obecnie największym problemem jest pobieranie płyt z Internetu. Człowiek pracuje w studio dniami i nocami, a ludzie pobierają cały wysiłek z Internetu. Jaki jest Wasz pogląd na ten temat?
Hesik:
Z jednej strony masz rację, ale z drugiej strony nikt nie lubi kupować kota w worku. Niestety na polskie realia płyty nadal są zbyt drogie, a dziecaki wolą iść na melanż niż do sklepu muzycznego. Jeżeli ktoś naprawdę szanuje danego wykonawcę i ma pieniądze, powinien płytę kupić. Jeżeli chce sobie tylko przesłuchać, jeżeli nie jara się, nie ma pieniędzy - niech ściąga.
Cezet: To bez różnicy, bo chodzi o to, żeby ludzie tego przesłuchali. Jak to zrobią i skąd będą mieli płytę to nieważne.

Wasze poprzednie nielegale bardzo mocno namieszały w podziemiu. Co teraz byście zmienili w tamtych produkcjach?
Cezet:
Nic bym nie zmieniał. One mają swój klimat. Poza tym niektórzy mówią, że są lepsze od tych, które teraz robimy.
Hesik: Mimo tego, że widzę milion wad to także bym nic nie zmieniał. Praca nad tamtym materiałem to był rewelacyjny czas. Wbrew pozorą pierwsza płyta najbardziej podobała się ludziom, co dla mnie jest zupełnie niezrozumiałe.

Jak zachęcicie czytelników do kupienia, a nie ściągania Waszej płyty?
CeHa:
Zachęcali nie będziemy. Kto chce to kupi, kto chce to ściągnie.

Dzięki za wywiad. Słowo na koniec:
Cezet:
Jakby nie było i tak będzie miło (śmiech).
Hesik: Pozdrawiam.

Sprawdź singiel pt. "Z buta" promujący płytę "Oryginał".

Dowiedz się więcej o: 2na2 Studio.


Informacje o artykule
Data dodania:2006-04-27
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:7.75 (4)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
1 SORT, 30 lat
mężczyzna, Grodzisk Mazowiecki

Ostatnie artykuły tego autora:
Nie jesteśmy niczyją kopią - wywiad z SSDI
Nasze nagrywki są spontaniczne - wywiad z V-Deka
Hip-Hop jak czysta woda - wywiad z Fu

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Marian Kawałek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:21:05, 27-04-06
no no niezły wywiad

anonim
Autor: fdsfs   Link do posta
11:22:13, 27-04-06
DRUGIIIIIIIIIIIII KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA dobry wywiad elo 666 V eloooooooooo

maiku
Autor: maiku   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:22:45, 27-04-06
1-szy :) Mi się podoba ich twórczość, tyle

snav
Autor: snav   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:24:14, 27-04-06
No zobaczymy co za CD wypuszczą ,Ogólnie nie jaram sie wami ! 1 Singiel był totalną kapą ale coz trzeba czekac na całe CD. elo!

Penny
Autor: Penny   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:39:01, 27-04-06
Narazie, 3 pozytywy na 3 wpisy, czyli jednak ich 2 pozytywy na 100 wypowiedzi to troche przegiety poglad ;)  ja sie wsttrzymuje bo jeszcze nie slyszalem (; a pewnie poslucham ;>

anonim
Autor: bronek   Link do posta
12:40:44, 27-04-06
Wyłączcie mikrofon...dla dobra ogólnego polskiego rapu

Penny
Autor: Penny   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:43:40, 27-04-06
Hehe, zawsze pod prad, co?

anonim
Autor: FaNkA=]]]]   Link do posta
12:54:09, 27-04-06
Czesc Hesiczku ::*:*:*:* Jestes NaJlEpSzY!! Kazdy wie ze Miejski Klasyk przekupil jury i to WY JESTESCIE GLOSEM PODZIEMIA!! HESIK NA PREZEYDENTA !! NAJLEPSZE PODZIEMIE TO CEHA !! HESIK NA PREZEYDENTA !! NAJLEPSZE PODZIEMIE TO CEHA !! HESIK NA PREZEYDENTA !! NAJLEPSZE PODZIEMIE TO CEHA !!HESIK NA PREZEYDENTA !! NAJLEPSZE PODZIEMIE TO CEHA !!HESIK NA PREZEYDENTA !! NAJLEPSZE PODZIEMIE TO CEHA !!
pozdrawiam seRdECzNiE ;*;*;*;*;* buziole chLoPaczKi

anonim
Autor: tss   Link do posta
13:07:33, 27-04-06
singiel jest z deka lipny, słuchałem kilka starych kawałków to takie średnie ale po wywiadzie widać ze ziomy maja trzeźwe spojrzenie więc moze cd bedzie dobra, sprawdzimy ocenimy, dobry wywiad pozdrawiam ceha

anonim
Autor: oryginał   Link do posta
13:47:27, 27-04-06
Jak można być tak ograniczonym i nazwać płytę \"Orginał\"?? jest wogóle takie coś?? buahahahhahhahahahhhahhahahahha mata po majtach i ode mnie

papux
Autor: papux   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:03:37, 27-04-06
Nie wiem kto to jest, nie czytałem wywiadu bo nie lubie czytać nie szukałem mp3 bo mi sie nie chce więc mam to gdzieś co sie tu dzieje :)

SQNKS
Autor: SQNKS   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:15:17, 27-04-06
no prosze ........

Cezet: To bez różnicy, bo chodzi o to, żeby ludzie tego przesłuchali. Jak to zrobią i skąd będą mieli płytę to nieważne.

I jak tu nie szanować czlowieka za takie wypowiedzi ???

Pozdrowienia na drodze rapu , jestem z wami .

Postaram sie przesluchac material... ;)

SQNKS
Autor: SQNKS   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:23:09, 27-04-06
aha - jesli chodzi o ten singiel \" Z buta \" - jest na naprawde dobrym poziomie . A troche ich przesluchalem od \'99

Zdrówko dla CeHy

SQNKS
Autor: SQNKS   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:46:19, 27-04-06
\"Stopa, bit, bas, wokal, akcja z buta, ja nie pale ja kopce jak HUTA\"HAHAHAHAHA - Kocham za ten text !!! Masakra !!!


Rozjebalo mnie !!

Musialem to napisac :D

anonim
Autor: KOZZII   Link do posta
15:01:40, 27-04-06
ALE to są lamuchy.... kiebsko grają....nie dadzą rady wybic sie z takim badziewiem

anonim
Autor: Kolumb   Link do posta
15:03:12, 27-04-06
Ciekawe podejście. Przesłucham materiał raczej.

anonim
Autor: machiii   Link do posta
15:07:52, 27-04-06
HHHEEEEJJJJJJJ chłopaki ( ceha) co robicie...tto ja leprze bity z kumplami w 15 robie...kurwa....teksty macie załosne....\"klaszcz klaszcz w dupe swojej pannie!! nieustanie!!!)) Kurwa...nara

dwa_mahy_dwie_jamahy
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:11:16, 27-04-06
tak tak nowy pisze  dobre teksty :) dzieki hesikpozdrawiam:)

anonim
Autor: ziomek z s-c   Link do posta
15:19:02, 27-04-06
ty jacy slabi kolesie nawet nie zasysam nic tych leszczy jak oni mi pisza ze moga rapezy nagrywac sobie piosenki o milosci wydaje mi sie ze ten kolo to z mezem razem gola pozdro dla prawdziwych graczy

anonim
Autor: ksysio   Link do posta
15:20:08, 27-04-06
KOZZII połowa legali to badziewie D:D::D:D:D:D

JerryFerrarI
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:21:29, 27-04-06
\"Dodam tylko, że muzyką rap zafascynowałem się w 1995 r...\"...wydaje mi sie ze uslyszales rap ..lezac w kolysce :|

YoShI
Autor: YoShI   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:34:31, 27-04-06
Bartek, nie przesadziłeś z tym porównaniem was do Hemp Gru i Tede ? :P

anonim
Autor: polish_soldier   Link do posta
16:12:47, 27-04-06
Tychy gora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ceha 4 life!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: sssssssss   Link do posta
16:13:17, 27-04-06
a gdzie kontrakt ma smarki

anonim
Autor: xxxxyyy   Link do posta
16:18:08, 27-04-06
A CEZET to przypadkiem nei byl w Obozie TA?

desone
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:25:29, 27-04-06
wywiad na plus a cehe oblukam jak bedzie dostepna :D

matess
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:56:23, 27-04-06
do JerryFerrarI :)
niestety Hesik ma chyba troszke wiecej lat niz Ty:)

anonim
Autor: o jej Qrczak   Link do posta
17:11:54, 27-04-06
niech oni przestana pluc do majka  ! ! ! ! ! !  gówno nie płyta  nie kaczory tylko wy odłyncie   nielegale mieli niezłę  ale  teraz ........... bez komentarza  . DAJCIE WYWIAD Z ZAJEBISTYMI EKIPAMI NP   CIENIAS (W.B.U.)  SZAJKA ,  FIRMA , ITP  a nie byle co niehcce mis ie czytac tego wywiaduu

anonim
Autor: m.   Link do posta
17:24:05, 27-04-06
Cezet - hahahahahahahaahahaha jaki hit

anonim
Autor: AAAAAAAAAA   Link do posta
17:38:20, 27-04-06
NA PEWNO NIE SĄ NA NAJLEPRZYM POZIOMIE W PODZIEMIU, ALE ONI TO ZAJEBIŚCIE WYMYŚLILI, KRĘCILI TELEDYSKI PROMOWALI PŁYTY WSZĘDZIE, I JAK MYŚLICIE SKĄD TYLE KONCERTÓW ? ? BO PŁYTA BYŁA NA WIELU STRONACH WWW. TEN NOWY SINGIEL WOGÓLE MI NIE PODCHODZI, ALE PODZIEMNE KAWAŁKI BYŁY NAWET .... ZAZDRŚCICIE IM ŻE WYDALI NA LEGALU ? TAA.. JA TEŻ IM ZAZDROSZCZE, TEŻ NAGRYWAM I NIE NA BANALNYM POZIOMIE... ALE TO NIE POWÓD ŻEBY JECHAĆ PO NICH ZA TO ŻE NAGRALI PŁYTE \"DLA NAS\" I NAWET NIE PROSZĄ ŻEBYŚMY JĄ KUPILI W SKLEPIE..... TYLE!

anonim
Autor: Pan Jarek z Wrocławia   Link do posta
17:55:50, 27-04-06
Kolejni PRAWDZIWI, NIESZABLONOWI, ORGINALNI raperzy których płyta napewno jest inna od wszytskich na rynku i która napewno nie jest monotematyczna.....hahahah Pan Japa i jego rap

anonim
Autor: laskowik   Link do posta
18:50:19, 27-04-06
huj na was wszystkich kłade

anonim
Autor: ddddd   Link do posta
19:04:10, 27-04-06
ddddddddddddd

anonim
Autor: wez idz stad   Link do posta
19:28:18, 27-04-06
do JerryFerrarI :)
niestety Hesik ma chyba troszke wiecej lat niz Ty:)

no z 19 juz ma :) to mial z 8 jak zaczal sluchac, nie? szkoda mi was...

Plhhowiec
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:54:07, 27-04-06
kurwa wszystko spox tylko czemu taki chujowy singiel?? bardzo slaby kawalek zeby promowac plytke, chociaz ja sadze....
wywiad dobry i nielegale mi sie podobali chociaz na ostatniej nielegal plytce Cezet styl zmienil, niewiem ale narazie niemoge powiedziec ze na lepsze.
pzdr. Edzio

anonim
Autor: .   Link do posta
20:25:14, 27-04-06
cezet ma brzydkie zęby

StAneK (S.A.K)
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:41:51, 27-04-06
zdjęcie baja hehe

CFG
Autor: CFG   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:54:20, 27-04-06
Cezet pewnie przeczytasz ten komentarz jarałem sie waszymi pierwszymi produkcjami ale technicznie jeszcze wiele wam brakuje i w BB lub w PNA są Lepsi Technicznie Jesli chodzi o flow to Cezet Szacunek za flow za to Hesik ma flow jak flow zwykly jednym słowem singiel mi niepodszedł ale kupie waszą CD bo Szanuje was za przeszłość


Big Up!

D'
Autor: D'   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:34:34, 27-04-06
heh wywiad niezły,lepszy od muzy.(fajnie sie CZ szczerzysz )

anonim
Autor: Mam prawo do krytyki   Link do posta
22:53:49, 27-04-06
Dobra gadka - w wywiadzie... a ten wasz rap? Co to kurwa jest? O_o Mówicie że Legal? Jak polska scena w dalszym ciągu będzie szła w takim kierunku to przykro mi bardzo... 

anonim
Autor: vbvb   Link do posta
23:54:02, 27-04-06
wywiad z cehą....kurwa tu imbecyle pisza te wywiady...i nastepni imbecyle wstawiaja to na strone nawet kurwa nie czytajac....

co do tych raperkow to nie wiem jak teraz ale kiedys mieli nienajgorszy klipik z calkiem zapowiadajacym sie kawalkiem....

ale to i tak marne podziemie - czekam na pierdolniecie ktore nastapi kolo wakacji.....

mai
Autor: mai   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
07:24:16, 28-04-06
to nie to .oswp i dklpodziemie to jest to

JerryFerrarI
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:27:47, 28-04-06
do JerryFerrarI :) niestety Hesik ma chyba troszke wiecej lat niz Ty:) hahahahahahahahahahahhaha...to ci dobry zart...komediaaaa....

anonim
Autor: Kitshu   Link do posta
21:22:58, 28-04-06
osobiscie wole inny styl ale widze że wiekszosc tu naparza na CEHA że z dupy, że huj, że kurwa że podziemie to oswpoxyfcjo sqad itp... ludzie dajcie na luz i zróbcie cos lepszego co sie trzyma kupy ... w podziemiu jest troche sqadow co robią to dobrze to wiadomo ale robic to dobrze to nie wszystko, tu trzebaj jeszcze włozyc w to prace nad menagmentem, jakoscią !!  i  marką nazwy, co chłopaki zrobili i tak naprawde wiekszosc z was to chyba 15letnie imbecyle bez dystansu do cudzej twórczości .... wam sie nie podoba lajtowe podejscie cehy do muzyki, spoko ja tez lajtowych rzeczy nie slucham bo te dźwieki nie trafiaja we mnie ale nie najezdżam na ich że kurwa są hujowi, że cezet robi miny ( bo jakby OSTR taką zrobił to byscie się chyba spóścili ze szczęścia ) ...


do Jerry cos tam ... spoko dla mnie możesz miec nawet 30 lat ale podejście masz jak małolat... ehh

pozdrOo zjeźdcie mnie sowicie

KitsHu -TWT

CFG
Autor: CFG   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:57:01, 28-04-06
jak ktoś wczesniej napisał \"Podziemie uderzy w Wakacje\" <= tak jest!!

WOCC,Miejski Klasyk.. itd

Big Up!!

matess
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:49:19, 29-04-06
no i Kiczu ma racje. tyle.

JohnyKGM
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:17:17, 29-04-06
mam dobre wspomnienie z pobierowa jak z ekipa jaralismy non stop i lecialo w tle u kogos na CD \"wszystko przedemna\" pod podklad Blue chyba czy czegos... w top 5 pozytywnych piosenek, bo chlopaki raczej tam falszowali niz rapowali ale... klimat total kozak :>>>>

dwa_mahy_dwie_jamahy
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:59:06, 29-04-06
\"...Rogowiecki i Brzozowicz co sie na muzyce znaja...\"

zajka
Autor: zajka   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:27:26, 29-04-06
To ja też przyznam Kiczowi rację:)
A do wypowiedzi o podziemiu Bielsko-Pszczyna dodałbym jeszcze Embleme...

Emoce
Autor: Emoce   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:25:57, 01-05-06
Wyjebane ;). POZDRO!!

anonim
Autor: kurczebladewoledobryrap   Link do posta
14:49:52, 02-05-06
jednemu z nich proponuej kupic paste wybielajaca patrz zdjecie numer 1, obydwu proponuje cos na krosty patrz zdjecie numer 1, poza tym tekstowo kulawo bardzo flow? flow moze i gdzies tam jest ale raczej wymuszony niz naturalny co daje efekt kiepski, bity? jakby to powiedziec wole lepsze produkcje tutaj mam wrazenie jaky sami artysci nie dorosli do plyty ani tez wydawca patrzac na to co wydaje. rap in nie wstyd ci?

anonim
Autor: mamjendopytanie   Link do posta
14:51:34, 02-05-06
jednez  tych panow chce byc odbierany jako klaln patrz zdjecie 1 i 2? jezeli tak to nie musi sie starac bo ja singiel tak odebralem:)

anonim
Autor: owca83   Link do posta
11:36:13, 04-05-06
Cezet: To bez różnicy, bo chodzi o to, żeby ludzie tego przesłuchali. Jak to zrobią i skąd będą mieli płytę to nieważne.


pozdro z BIELSKA-BIAŁEJ !!!!!


Bielsko nocą...idź na melanż weź się zabaw !!!!!!!!!!!

anonim
Autor: oki szczecin bukowe   Link do posta
23:27:29, 04-05-06
ceha jest zajebista jak mowicie ze sa hujowi to nagraj cie cos sami to kurwa zobaczyie czy wogole dorownacie lady pank:D:D:D wy kurwa sluchacie debile dla bitu a nie wiecie nawet o co co i o czym chlopaki spiewaja!!!czekam na plytke CeHa i huj klade na wszystkich pozdro ceha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: oki szczecin bukowe   Link do posta
23:29:15, 04-05-06
moje gg jak cos bandyci jak ktos bedzie mial cehe to 1225411 peace

anonim
Autor: -NH- MŁODY -NH-   Link do posta
08:29:10, 06-05-06
Ej kurwa nawet nie czytam wywiadu niektórzy tu kurwa mają racje zasmiecaja RYNEK i PODZIEMIE jakies kurwa lamusy którzy nie potrafia śpiewac tylko kaleczą MŁODY POZDRAIWA NOWĄ HUTE ELO!!

anonim
Autor: --->MŁODY<---   Link do posta
08:36:22, 06-05-06
Ej człowieku zebys wiedział ze nagrałem cos lepszego wydałem 2 nielegale i teraz zajołem sie razem z moim ziomem z WZG zeby zrobic legala nagrywałem kawałki z szajką bo w nowej hucie dobrze wiemy co to rap i podziemie i ze czeba zrobic bardzo dobrą płyte i single a nie jakies gówno dajcie sobie siana dobrze wam radze ELO

anonim
Autor: Kitshu   Link do posta
16:15:00, 06-05-06
\"zajołem sie razem z moim ziomem z WZG zeby zrobic legala nagrywałem kawałki z szajką bo w nowej hucie dobrze wiemy co to rap i podziemie i ze czeba zrobic bardzo dobrą płyte\"

fascynujace... masz zamiar opisać tu całą swoja karierę ? :P

anonim
Autor: MisticH   Link do posta
14:33:35, 07-05-06
co za barany cecha to straszne gowno i chlopcy tez bezpojecia ten co szcerzy gebe to robi sie na freaka hahah spuszcam w kiebel takie gowno szkoda czasu

wick
Autor: wick   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:11:30, 07-05-06
Skoro to takie gówno, to dlaczego chłopaki wciąż grają koncerty?
Dlaczego na ich koncerty przychodzą ludzie?
Dlaczego wciąż nagrywają?

.. dajcie sobie na luz

anonim
Autor: igor Z-Ł   Link do posta
09:57:07, 09-05-06
czemu polski \"RAP\" zchodzi na psy nikt nie jest prawdziwy o czym oni w ogóle nawijają co to kurwa ma być to co oni grają to jakaś kupa ich styl to nie styl. Pozdro całe ZŁOTE ŁANY,LANGIEWICZA I DLA CHŁOPAKÓW Z BUDOWLANKI

anonim
Autor: Vanek   Link do posta
22:53:14, 10-11-06
Hi, my friend! [url=http://franchise-mcdonalds.dor32.info]franchise mcdonalds[/url] [url=http://business-home-porfitable.dor32.info]business home porfitable[/url] [url=http://erie-insurance.dor32.info]erie insurance[/url] [url=http://poor-credit-finance-car.dor32.info]poor credit finance car[/url] [url=http://credit-card-merchant-account.dor32.info]credit card merchant account[/url] donuts dunkin franchise yahoo finance stock quote boyz dem franchise lyric financial planner 21 irrefutable law of leadership cheap lodging http://newtons-law-of-motion.dor32.info http://no-fax-payday-loan.dor32.info http://yellowstone-lodging.dor32.info http://enforcement-law-postink-software.dor32.info http://law-of-attraction.dor32.info

anonim
Autor: Yandex   Link do posta
10:11:39, 15-11-06
Hi, my friend! [url=http://christopher-j.-stapleton.vot1.info]christopher j. stapleton[/url] [url=http://adriana-sklenarikova.vot1.info]adriana sklenarikova[/url] [url=http://chris-william-martin.vot1.info]chris william martin[/url] [url=http://bryan-datillo.vot1.info]bryan datillo[/url] [url=http://amanda-tapping.vot1.info]amanda tapping[/url] [url=http://michelle-burke.vot1.info]michelle burke[/url] [url=http://andrew-levitas.vot1.info]andrew levitas[/url] [url=http://dolph-lundgren.vot1.info]dolph lundgren[/url] [url=http://ashley.vot1.info]ashley[/url] [url=http://carmen-electra.vot1.info]carmen electra[/url] bradford how patrick mcgaw famke janssen yasmine bleeth demi moore nicole richie faith hill dating site web jrmie elkaĐżm andrew walker http://geraint-wyn-davies.vot1.info http://dating-online-service.vot1.info http://lucy-lawless.vot1.info http://josh-barker.vot1.info http://catherine-hicks.vot1.info http://dating-game.vot1.info http://spencer-rochfort.vot1.info http://brett-hollands.vot1.info http://matthew-perry.vot1.info http://patrick-dempsey.vot1.info

anonim
Autor: Vanek   Link do posta
17:11:18, 17-11-06
Hi, my friend! [url=http://bra-olga.vot8.info]bra olga[/url] [url=http://jae-hood.vot8.info]jae hood[/url] [url=http://glasses-polarized-sun.vot8.info]glasses polarized sun[/url] [url=http://range-hoods.vot8.info]range hoods[/url] [url=http://pants-pegged.vot8.info]pants pegged[/url] [url=http://glasses-prada-sun.vot8.info]glasses prada sun[/url] [url=http://pantie-skirt.vot8.info]pantie skirt[/url] [url=http://football-uniform.vot8.info]football uniform[/url] [url=http://salute-your-shorts.vot8.info]salute your shorts[/url] [url=http://down-blouse.vot8.info]down blouse[/url] jae hood tuxedo bra playtex danner boot goulds pump bra olga boot lucchese pants sisterhood traveling brighton handbag dior glasses sun http://jae-hood.vot8.info http://bra-pantie.vot8.info http://brighton-handbag.vot8.info http://red-hat-society.vot8.info http://chastity-belt.vot8.info http://kinky-boot.vot8.info http://boot-calf-wide.vot8.info http://boot-wolverine.vot8.info http://leather-pants.vot8.info http://solia-flat-iron.vot8.info

anonim
Autor: Vanek   Link do posta
23:08:40, 17-11-06
Hi, my friend! [url=http://butterfly-kiss-dvd.vot5.info]butterfly kiss dvd[/url] [url=http://bite-picture-spider.vot5.info]bite picture spider[/url] [url=http://bat-softball.vot5.info]bat softball[/url] [url=http://dragon-ball-af.vot5.info]dragon ball af[/url] [url=http://atlas-human-anatomy.vot5.info]atlas human anatomy[/url] [url=http://rabbit-vibrator.vot5.info]rabbit vibrator[/url] [url=http://altavista-babel-fish.vot5.info]altavista babel fish[/url] [url=http://spider-vein.vot5.info]spider vein[/url] [url=http://tiger-woods-wife.vot5.info]tiger woods wife[/url] [url=http://komodo-dragon.vot5.info]komodo dragon[/url] bird breeders chicken pox picture betta fish australian cattle dog vivica fox atlas human anatomy whitetail deer costume man spider pet sitter volkswagen rabbit http://siberian-tiger.vot5.info http://plenty-of-fish-dating.vot5.info http://humming-bird-feeder.vot5.info http://tiger-woods-wife.vot5.info http://jessica-rabbit.vot5.info http://cobra-snake.vot5.info http://dj-alligator.vot5.info http://spank-the-monkey.vot5.info http://coffee-break-arcade.vot5.info http://chicken-and-dumplings.vot5.info

anonim
Autor: Vanek   Link do posta
14:11:13, 21-11-06
Hi, my friend! [url=http://malaysia-utusan.ita3.info]malaysia utusan[/url] [url=http://blankson-book-samuel.ita3.info]blankson book samuel[/url] [url=http://50-cent-mansion.ita3.info]50 cent mansion[/url] [url=http://raindrop-image.ita3.info]raindrop image[/url] [url=http://tribal-tattoo.ita3.info]tribal tattoo[/url] [url=http://burlington-coat-factory.ita3.info]burlington coat factory[/url] [url=http://recipe-watcher-weight.ita3.info]recipe watcher weight[/url] [url=http://allegiant-air.ita3.info]allegiant air[/url] [url=http://de-pon-replay.ita3.info]de pon replay[/url] [url=http://google-googletestad-monitor-query.ita3.info]google googletestad monitor query[/url] easter crafts nickelback concert ticket big boys.com hollister clothing chevrolet san jose california author gallery inc superstock type oreck vacuum cleaner blankson book samuel vane weather ask jolene http://pet-finder-apartment.ita3.info http://car-undefined-used.ita3.info http://tankless-water-heater.ita3.info http://malaysia-utusan.ita3.info http://vanity-fair-lindsay-lohan-pic.ita3.info http://natalie-portman-rap-video.ita3.info http://fair-lindsay-lohan-pic-vanity.ita3.info http://high-kellie-pickler-picture-school.ita3.info http://robbs-celeb.ita3.info http://big-boys.com.ita3.info

anonim
Autor: Van   Link do posta
15:57:56, 21-11-06
Hi, my friend! [url=http://download-music-legally.ita2.info]download music legally[/url] [url=http://adult-finder-friend.ita2.info]adult finder friend[/url] [url=http://big-boob.ita2.info]big boob[/url] [url=http://radio-shack.ita2.info]radio shack[/url] [url=http://led-zeppelin.ita2.info]led zeppelin[/url] [url=http://clarkson-kelly.ita2.info]clarkson kelly[/url] [url=http://bed-bath-and-beyond.ita2.info]bed bath and beyond[/url] [url=http://air-tran.ita2.info]air tran[/url] [url=http://money-overseas-transfer.ita2.info]money overseas transfer[/url] [url=http://destinys-child.ita2.info]destinys child[/url] prom hair style led zeppelin download music legally mary j blige radio shack sublime directory destinys child money overseas transfer big boob amp land http://clarkson-kelly.ita2.info http://sams-club.ita2.info http://bow-wow.ita2.info http://sublime-directory.ita2.info http://prom-hair-style.ita2.info http://ecard-free.ita2.info http://mary-j-blige.ita2.info http://transfer-money-overseas.ita2.info http://big-boob.ita2.info http://spam-blocker.ita2.info

anonim
Autor: Platon   Link do posta
18:46:05, 21-11-06
Hi, my friend! [url=http://my-frist-sex-teacher.vot9.info]my frist sex teacher[/url] [url=http://modest-mouse-ticket.vot9.info]modest mouse ticket[/url] [url=http://debra-lafave-picture.vot9.info]debra lafave picture[/url] [url=http://cd-drowning-pool.vot9.info]cd drowning pool[/url] [url=http://transexuals.vot9.info]transexuals[/url] [url=http://cub-tiger-washington.vot9.info]cub tiger washington[/url] [url=http://pet-finder-apartment.vot9.info]pet finder apartment[/url] [url=http://book-postsecret-secret.vot9.info]book postsecret secret[/url] [url=http://bandit-bikini.vot9.info]bandit bikini[/url] [url=http://megans-law.vot9.info]megans law[/url] boy dem franchise transexuals megans law hood starz music orgy sheet brown recluse spider hardcore junky angriest cat debra lafave picture pet finder apartment http://soap-opera-digest.vot9.info http://next-door-nicky.vot9.info http://angriest-cat.vot9.info http://8th-street-latinas.vot9.info http://hardcore-junky.vot9.info http://debra-lafave-picture.vot9.info http://mystique-nude.vot9.info http://modest-mouse-ticket.vot9.info http://transexuals.vot9.info http://alicia-key-cds.vot9.info

anonim
Autor: Platon   Link do posta
20:04:54, 21-11-06
Hi, my friend! [url=http://lookup-phone-reverse.vot11.info]lookup phone reverse[/url] [url=http://jar-of-clay.vot11.info]jar of clay[/url] [url=http://low-apr-credit-card.vot11.info]low apr credit card[/url] [url=http://joes-jeans.vot11.info]joes jeans[/url] [url=http://book-club-night-oprahs.vot11.info]book club night oprahs[/url] [url=http://dress-homecoming.vot11.info]dress homecoming[/url] [url=http://homecoming-dress.vot11.info]homecoming dress[/url] [url=http://college-loan-consolidation.vot11.info]college loan consolidation[/url] [url=http://boyz-dem-franchise.vot11.info]boyz dem franchise[/url] [url=http://plane-snake.vot11.info]plane snake[/url] plane snake tiger woods wife shiny toy gun fuck the troops lookup phone reverse homecoming dress book club night oprahs low apr credit card boyz dem franchise snake on a plane http://college-loan-consolidation.vot11.info http://homecoming-dress.vot11.info http://book-club-night-oprahs.vot11.info http://cruise-picture-suri.vot11.info http://boyz-dem-franchise.vot11.info http://jar-of-clay.vot11.info http://joes-jeans.vot11.info http://plane-snake.vot11.info http://dress-homecoming.vot11.info http://low-apr-credit-card.vot11.info

anonim
Autor: Yandex   Link do posta
01:14:30, 22-11-06
Hi, my friend! [url=http://jennifer-aniston-topless.vot10.info]jennifer aniston topless[/url] [url=http://ducky-porn.vot10.info]ducky porn[/url] [url=http://arrest-bounty-dog-hunter.vot10.info]arrest bounty dog hunter[/url] [url=http://glasses-oakley-sun.vot10.info]glasses oakley sun[/url] [url=http://tapas-small-plate.vot10.info]tapas small plate[/url] [url=http://chicken-noodle-soup-video.vot10.info]chicken noodle soup video[/url] [url=http://shemale-cocktail.vot10.info]shemale cocktail[/url] [url=http://bra-pantie.vot10.info]bra pantie[/url] [url=http://snopp-dog.vot10.info]snopp dog[/url] [url=http://garter-belt.vot10.info]garter belt[/url] googoo doll shemale cocktail big tit patrol book worm bitch psychedelic furs kid teen teenskids five frenzy iron contac myspace table behr paint mattress pedic tempur http://cabin-gatlinburg.vot10.info http://tapas-small-plate.vot10.info http://chicken-dance-noodle-soup.vot10.info http://ducky-porn.vot10.info http://five-frenzy-iron.vot10.info http://arrest-bounty-dog-hunter.vot10.info http://book-life-man-postsecret-secret-woman.vot10.info http://nordstrom-rack.vot10.info http://chicken-noodle-soup-video.vot10.info http://porn-for-pyros.vot10.info

anonim
Autor: Vanek   Link do posta
01:15:08, 22-11-06
Hi, my friend! [url=http://big-tit-patrol.vot10.info]big tit patrol[/url] [url=http://jennifer-aniston-topless.vot10.info]jennifer aniston topless[/url] [url=http://book-life-man-postsecret-secret-woman.vot10.info]book life man postsecret secret woman[/url] [url=http://dallas-cowboy-cheerleader.vot10.info]dallas cowboy cheerleader[/url] [url=http://behr-paint.vot10.info]behr paint[/url] [url=http://i-know-why-the-caged-bird-sings.vot10.info]i know why the caged bird sings[/url] [url=http://toyota-monmouth-new-jersey.vot10.info]toyota monmouth new jersey[/url] [url=http://tweety-bird.vot10.info]tweety bird[/url] [url=http://tapas-small-plate.vot10.info]tapas small plate[/url] [url=http://bra-pantie.vot10.info]bra pantie[/url] big tit patrol book life man postsecret secret woman tweety bird book worm bitch chicken noodle soup video chicken dance noodle soup bra pantie contac myspace table kid teen teenskids psychedelic furs http://dallas-cowboy-cheerleader.vot10.info http://snopp-dog.vot10.info http://contac-myspace-table.vot10.info http://googoo-doll.vot10.info http://glasses-oakley-sun.vot10.info http://garter-belt.vot10.info http://jae-hood.vot10.info http://psychedelic-furs.vot10.info http://diary-milf.vot10.info http://nordstrom-rack.vot10.info

anonim
Autor: Nemonov   Link do posta
00:36:33, 26-11-06
http://discount-cigarette-online.piiwr.info [url=http://discount-cigarette-online.piiwr.info]discount cigarette online[/url] discount cigarette online

anonim
Autor: Nemonov   Link do posta
00:37:15, 26-11-06
http://discount-cigarette-online.piiwr.info [url=http://discount-cigarette-online.piiwr.info]discount cigarette online[/url] discount cigarette online

anonim
Autor: Yandex   Link do posta
11:02:20, 29-11-06
Hi, my friend! [url=http://jcpenneys.ita1.info]jcpenneys[/url] [url=http://avril-lavine.ita1.info]avril lavine[/url] [url=http://the-huns-yellowpages.ita1.info]the huns yellowpages[/url] [url=http://lilwayne.ita1.info]lilwayne[/url] [url=http://amtrac.ita1.info]amtrac[/url] [url=http://american-idol.com.ita1.info]american idol.com[/url] [url=http://adam4adam.ita1.info]adam4adam[/url] [url=http://vouyerweb.ita1.info]vouyerweb[/url] [url=http://jcpennys.ita1.info]jcpennys[/url] [url=http://aolmail.ita1.info]aolmail[/url] christina agulera lilkim anna kornikova mlslistings ask jeeves.com adam4adam palottery avril lavine emenem richardsrealm http://avril-lavine.ita1.info http://richardsrealm.ita1.info http://thesarus.ita1.info http://jcpenneys.ita1.info http://mapqwest.ita1.info http://mary-j-blidge.ita1.info http://wifelover.ita1.info http://christina-agulera.ita1.info http://vouyerweb.ita1.info http://weatherchannel.ita1.info

anonim
Autor: Platon   Link do posta
13:33:47, 01-12-06
Hi, my friend! [url=http://kagome-nude.vit2.info]kagome nude[/url] [url=http://maria-sharapova-nude.vit2.info]maria sharapova nude[/url] [url=http://amy-dumas-nude.vit2.info]amy dumas nude[/url] [url=http://jennifer-walcott-nude.vit2.info]jennifer walcott nude[/url] [url=http://neve-campbell-nude.vit2.info]neve campbell nude[/url] [url=http://rachel-mcadams-nude.vit2.info]rachel mcadams nude[/url] [url=http://marge-simpson-nude.vit2.info]marge simpson nude[/url] [url=http://ali-landry-nude.vit2.info]ali landry nude[/url] [url=http://tonya-harding-nude.vit2.info]tonya harding nude[/url] [url=http://jaime-pressly-nude.vit2.info]jaime pressly nude[/url] marina sirtis nude brittany murphy nude winona ryder nude rachel mcadams nude carrie fisher nude beverly mitchell nude maria sharapova nude kate winslet nude michelle trachtenberg nude marge simpson nude http://rachel-mcadams-nude.vit2.info http://carrie-fisher-nude.vit2.info http://jaime-pressly-nude.vit2.info http://maria-sharapova-nude.vit2.info http://erica-durance-nude.vit2.info http://tia-carrere-nude.vit2.info http://kelly-ripa-nude.vit2.info http://ashton-kutcher-nude.vit2.info http://amy-dumas-nude.vit2.info http://marge-simpson-nude.vit2.info

anonim
Autor: Yandex   Link do posta
15:28:04, 01-12-06
Hi, my friend! [url=http://search-engins.vit1.info]search engins[/url] [url=http://britany-spears.vit1.info]britany spears[/url] [url=http://temperture.vit1.info]temperture[/url] [url=http://pamala-anderson.vit1.info]pamala anderson[/url] [url=http://maddona.vit1.info]maddona[/url] [url=http://jena-jameson.vit1.info]jena jameson[/url] [url=http://gstring.vit1.info]gstring[/url] [url=http://peoms.vit1.info]peoms[/url] [url=http://wallmart.vit1.info]wallmart[/url] [url=http://cliphunter.vit1.info]cliphunter[/url] steakandcheese raven symone clitorus britany spears assparade myfreepaysite cheep flights german shepards wallmart migente http://cheyenne-kimball.vit1.info http://jeniffer-lopez.vit1.info http://consumptionjunction.vit1.info http://askjolene.vit1.info http://mypay.vit1.info http://volleyballs.vit1.info http://jamacia.vit1.info http://jc-penneys.vit1.info http://ridin-rims.vit1.info http://german-shepards.vit1.info

anonim
Autor: Vanek   Link do posta
08:57:52, 05-12-06
Hi, my friend! [url=http://golddigger.vit4.info]golddigger[/url] [url=http://prom-updos.vit4.info]prom updos[/url] [url=http://jennifer-lopez-sedu-hairstyles.vit4.info]jennifer lopez sedu hairstyles[/url] [url=http://pthc-bbs.vit4.info]pthc bbs[/url] [url=http://sexzool.vit4.info]sexzool[/url] [url=http://myfreepaysite.vit4.info]myfreepaysite[/url] [url=http://vidgals.vit4.info]vidgals[/url] [url=http://the-huns-yellow-pages.vit4.info]the huns yellow pages[/url] [url=http://mypay.vit4.info]mypay[/url] [url=http://young-nudist.vit4.info]young nudist[/url] tawneestone tibia mc andy milonakis carmella decesare freakhole christy hemme priceless420 fusker sedu prom hairstyles twistys password http://spainair.vit4.info http://sedu-hair-straightener.vit4.info http://wifelovers.vit4.info http://lolicon.vit4.info http://sexzool.vit4.info http://priceless420.vit4.info http://dalene-kurtis.vit4.info http://sedu-beauty-tips.vit4.info http://ggw.vit4.info http://pamala-anderson.vit4.info

anonim
Autor: Vanek   Link do posta
07:41:04, 11-12-06
Preved ya s Vami!! [url=http://11.vit5.info/charolette-north-carolina.html]charolette north carolina[/url] [url=http://17.vit5.info/alysa-millano.html]alysa millano[/url] [url=http://18.vit5.info/hemmaroid.html]hemmaroid[/url] [url=http://14.vit5.info/alysia-milano.html]alysia milano[/url] [url=http://16.vit5.info/mastribution.html]mastribution[/url] [url=http://17.vit5.info/coastarica.html]coastarica[/url] [url=http://3.vit5.info/hemeroids.html]hemeroids[/url] [url=http://5.vit5.info/exercise-equiptment.html]exercise equiptment[/url] [url=http://10.vit5.info/yeastinfection.html]yeastinfection[/url] [url=http://16.vit5.info/jamcia.html]jamcia[/url] curcuit city findaperson spycamera yahoolaunch kentuky derby satilites brizal dictionarry afghanstan luggege http://15.vit5.info/california-lotery.html http://6.vit5.info/jenna-jamesin.html http://4.vit5.info/cigarretes.html http://3.vit5.info/stpatricksday.html http://18.vit5.info/thesausus.html http://2.vit5.info/capitolone.html http://5.vit5.info/cheapairfare.html http://17.vit5.info/anerixa.html http://11.vit5.info/fibro-myalgia.html http://15.vit5.info/jenna-jameison.html

anonim
Autor: sgixqxtrtp   Link do posta
16:43:44, 24-04-08
Wow, cool man, big thanks! <a href=http://opragkayeomfw.com >http://opragkayeomfw.com</a>

anonim
Autor: wtxfsrxqst   Link do posta
21:18:59, 24-04-08
Wow, cool man, big thanks! <a href=http://ynnorsmeokqprx.com >http://ynnorsmeokqprx.com</a>

anonim
Autor: cefejerdad   Link do posta
06:42:41, 25-04-08
Wow, cool man, big thanks! <a href=http://tpmafwbfzl.com >http://tpmafwbfzl.com</a>

anonim
Autor: nijiol   Link do posta
22:04:30, 31-12-08

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


anonim
Autor: nijiol   Link do posta
22:05:44, 31-12-08
Nie ma rozy nie ma  aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hhhhhhh

LYGRYS TO KLASYKA
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:29:10, 18-03-15
CEHA KLASYK

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-183-113.compute-1.amazonaws.com (34.204.183.113). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.