Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl ť

Ognia nie zwalczysz ogniem - Skazani Na Sukcezz

Ognia nie zwalczysz ogniem - Skazani Na Sukcezz

Autor: mello_s

Dowiedz się więcej o: PIH.
Żeby wszystko było jasne, ognia nie zwalczysz ogniem. Tym bardziej sztucznym. Ktoś próbował mnie kiedyś takim zwalczyć, ale tego typu fajerwerki sprawdzają się jedynie na festynach (śmiech).

Skazani na Sukcezz zbliżają się ze swoją płytą coraz większymi krokami. LP jest już skończony i pojawi się już wkrótce. Tymczasem Pih i Pyskaty Skurwiel specjalnie dla Was opowiadają o nowej płycie i nie tylko. Sprawdźcie to na co czekaliście!

Swoją płytę "Na lini ognia" zapowiadacie na termin przed wakacjami. Czyli premiera już niedługo. Czy na pewno zdążycie?
Pyskaty:
Z naszej strony robimy wszystko żeby tak właIţ

Jak doszło do nagrania wspólnej płyty?
Pyskaty:
Pihu powinien o tym opowiedzieć, bo to szczerze mówiąc z jego inicjatywy. Bardzo wiele mu zawdzięczam.
Pih: Sam dokładnie nie pamiętam jak to się stało (śmiech). Tak naprawdę to wszystko zaczęło się od mixtape'u DJ OneToucha. Usłyszałem "Kokainę", którą Pyskaty nagrał na ten materiał, sięgnąłem do jego starszych utwórów i zajarałem się tym co robi. Byłem w lekkim szoku, że ktoś, kto nawija na takim poziomie, siedzi w głębokim podziemiu i nic o nim nie słychać. Zaproponowałem wspólną nagrywkę na "Krew, Pot i Łzy". Nagraliśmy "S.O.S.", poźniej "Hawajskie Koszule II" i poszło. Pamiętam, że kiedy Żurom zaproponował mi nagrywkę na Road 2005, to było już czymś naturalnym i oczywistym, że nagrywamy ten kawałek we dwóch. Wtedy po raz pierwszy nagrywaliśmy pod szyldem Skazani Na Sukcezz.

Płytę zatytułowaliście "Na lini ognia", tzn. że Wy czujecie się postawieni na lini ognia? Czy to Wy stawiacie na lini ognia innych? Dlaczego taki tytuł?
Pyskaty:
Myślę, że po wysłuchaniu tytułowego kawałka nikt nie będzie miał najmniejszych wątpliwości kto w tej grze jest zwierzyną (śmiech). Choć już nie raz, razem czy osobno byliśmy pod "obstrzałem", to jednak pojęcie "syndromu ofiary" jest dla nas obce mniej więcej w takim stopniu jak "ułaskawienie" dla terrorysty (śmiech).
Pih: Żeby wszystko było jasne, ognia nie zwalczysz ogniem. Tym bardziej sztucznym. Ktoś próbował mnie kiedyś takim zwalczyć, ale tego typu fajerwerki sprawdzają się jedynie na festynach (śmiech).

Czego możemy się spodziewać po płycie? Kto wystąpił gościnnie? Kto zrobił bity?
Pyskaty:
Jeżeli chodzi o feat'y to generalnie wyszliśmy z założenia, że skoro każdemu z nas ciężko zmieścić się w 16 wersach to nie ma sensu zapraszać zbyt wielu gości. Chcieliśmy powiedzieć to co mamy do powiedzenia bez żadnych ograniczeń czasowych, bez opcji typu "ok, ja napiszę jedną szesnastkę, Ty drugą i jeszcze się kogoś tu upchnie, żeby kawałek był pełnowymiarowy". Nie. W każdym kawałku chcieliśmy wyczerpać temat na swój sposób. Najodpowiedniejszym miejscem na gościnne zaproszenia są albumy solowe i tam jest to bardziej uzasadnione. Poza tym raczej nie jestem zwolennikiem zapraszania kogoś dlatego, że jest dobry. Jeżeli się osobiście nie znamy to ze wspólnego kawałka raczej nic nie wyjdzie. Wśród gości, którzy nagrali swoje zwrotki są tylko: Chada i Ero. Mimo, że jest jeszcze kilku znajomych raperów, którzy prezentują bardzo wysoki poziom to akurat oni dwaj pasowali nam do konkretnej koncepcji. Nie wspominając już, że są to spoko ziomeczki. Oprócz tego w refrenach pojawia się Lerek i dziewczyny z Honeys.
Pih: Na bitach mamy Krzywego z białostockiej Fabuły, Kamela, Scoopa, Davida Gutjara, Sherlocka, 101 Decybeli, Siwersa i Wavesa. Jest też remix Szyhy, w którego Specyfik Sound Studio nagraliśmy cały materiał. Płyta powinna być dla wielu osób zaskoczeniem. Będzie w moim odczuciu w dużym stopniu różna od oczekiwań. Będzie przede wszystkim uniwersalna, nie osadzona w jednym klimacie czy tematyce. Jednym słowem - nieprzewidywalna.

Pe jakoś nie bardzo kwapił się żeby wyraźnie mnie pojechać w swoich kawałkach lub choćby wymienić w jakimś kontekście moją ksywkę, więc nie czułem, że powinienem się na tym etapie w to mieszać w pełnym wymiarze.

Kiedy zamierzacie zaprezentować singiel i teledysk?
Pih:
Pierwszym singlem promującym "Na Linii Ognia" będzie utwór pt. "Szukaj Mnie Na Projektach". Do niego powstanie obraz. Teledysk kręcimy na początku przyszłego tygodnia, także mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli się nim pochwalić. Myślę, że dla wielu naszych fanów utwór ten będzie niemałym zaskoczeniem. Niedługo też pojawi się PromoMix "Na Linii Ognia".

Camey na swojej stronie informuję, że płyta będzie wydana u niego. Dlaczego zdecydowaliście się na Cameya? Myślicie, że zapewni Wam dobrą promocję? Czy może wydajecie u niego, bo Ty Pih jesteś związany z jego wytwórnią?
Pih:
Pewnie coś w tym jest, jestem związany kontraktem z Camey Studio i zobowiązuje mnie to do nagrywania w jego stajni (śmiech). Jednak Camey nigdy nie wywierał na mnie presji żeby wydać Skazanych u niego. Zaniosłem mu gotowy materiał, a on powiedział "ok, na kiedy ustalamy dzień premiery?". Bardzo dobrze mi się z nim współpracuje. To jest tak, że wszystko jest klarowne u Cameya. Od działań promocyjnych, po końcowe rozliczenia. Wiem, że Camey jest wydawcą, który stara się i nie odpuszcza projektów, wiem też, że nie jest przekrętem, któremu trzeba patrzeć na ręce. Wiele osób może teraz powiedzieć, że wszystko gra, tylko, dlaczego nie było 3 klipów do mojej poprzedniej płyty, tak jak obiecał? Spotkałem się z takimi zarzutami. Nie chcę nikogo na siłę usprawiedliwiać, ale Camey nie jest też samobójcą. W pewnym momencie przestał inwestować w moją i Borixona płytę, bo po prostu ludzie przestali je kupować. Trochę jestem tym zawiedziony, bo zagrałem sporo koncertów, do klubów przychodziło po 300-500 osób, wszyscy znali teksty, a płyt poszło tyle ile poszło. Fakt przytuliłem trochę hajsu za koncerty, ale Camey jako mój wydawca, niekoniecznie musiał na tej płycie wyjść na swoje, tym bardziej, że budżet jej był niemały, bo nie zmuszałem producentów żeby klepali mi bity za free. Wkrótce może być tak, że nie będzie wydawców (śmiech), więc na swojego nie narzekam.
Pyskaty: Generalnie dopóki wydawca nie próbuje mi pisać punchy i nie wciska mi na featuring jakiegoś jednosezonowego wodorosta z gitarą, to wszystko jest git (śmiech). Owszem liczę na dobrą promocję, bo zbieram na klawisz i z chęcią przytulę jakieś klopsy, ale jak będzie to się okaże. Karton mi narazie nie grozi, a jakby co to trzeba będzie opchnąć srebrne sztućce od babci. Ale może się Camey spisze i będzie luz. Generalnie nie mam uprzedzeń co do wydawcy.

Pyskaty, ostatnio często spekuluje się o Twojej solowej płycie. Może powiesz coś w tym temacie?
Pyskaty:
To nie spekulacje, to fakty. Planuje zrobić lekki zamach stanu i już powoli się do wszystkiego przymierzam. Mam już trochę pomysłów i bitów, ale to jeszcze nie czas na konkretne rozmowy o tym materiale. W tym momencie najważniejsza płyta to "Na Linii Ognia" i SNS i na tym się skupiam.

Pyskaty, wyjaśnij na czym polega Twój konflikt z Dużym Pe, bo niektórzy twierdzili, że "Pyskaty wbił się w ten beef na krzywy ryj"?
Pyskaty:
Który tak twierdził, który? (śmiech) Jest wręcz przeciwnie, nie zaangażowałem się w ten beef z dwóch powodów. Po pierwsze - nie chciałem właśnie żeby ktokolwiek myslał, że "wbijam się na krzywy ryj". Od początku ten beef był sygnowany jako Pih vs. Pe i dla Pyskatego jakoś zabrakło tam miejsca. Oczywiście zawsze stałem, stoję i stać będę za swoim ziomkiem, co do tego nie ma żadnych wątpliwości, ale Pe jakoś nie bardzo kwapił się żeby wyraźnie mnie pojechać w swoich kawałkach lub choćby wymienić w jakimś kontekście moją ksywkę, więc nie czułem, że powinienem się na tym etapie w to mieszać w pełnym wymiarze. Tymbardziej, że po drugie byłem od początku przekonany, że Pihu doskonale poradzi sobie w pojedynkę. Nie myliłem się. A wyskakiwanie we dwóch na kogoś, kogo od początku uważało się za przegranego, jest nie bardzo w moim stylu. Choć z drugiej strony nie ukrywam, że pewne zaczepki, które odniosłem do siebie, nie pozostały z mojej strony całkiem bez odpowiedzi (śmiech).

Pih w pewnym leksykonie muzyki Hip-Hop jeden z redaktorów napisał o Tobie "W połowie roku 2005 o artyście zrobiło się głośno ze względu na rozpętany konflikt z Panem Dużym Pe". Jak skomentujesz te słowa? Ten beef dał Ci rozgłos?
Pih:
Dokładnie nie wiem, w jakim kontekście to zostało napisane i co autor tego leksykonu miał na myśli pisząc to. Faktem jest, że dissy, beefy dają rozgłos i nie ma co się oszukiwać, głośno było o tym konflikcie. Jednak należy przy tym pamiętać, że akurat ten beef miał podłoże czysto osobiste, to nie była jakaś akcja typu Numer Raz vs. Mezo. To nie jest beef, który rozgrywa się na kartach z zeszytu, to jest prawdziwa jazda. Przypominam też, że to jednak nie ja próbowałem wykorzystać ten beef w celach komercyjnych. Kto reklamował swój label, specjalnie tworzył stronę internetową? Mam nadzieję, że wszyscy pamiętają (śmiech). Jeżeli ktoś myśli, że pojechałem Pe jak ostatnią dziwkę, po to żeby mówiono o mnie wszędzie to jest w wielkim błędzie. Pojechałem go tak, ponieważ nie szanuję go i zasłużył sobie na to. A to, że z beefu wyszedłem obronną ręką to jest inna sprawa. Gdyby Pe wygrał, pewnie jemu zarzucano by, że chciał się wybić na dissach. Tak się nie stało.

Camey jest wydawcą, który stara się i nie odpuszcza projektów, wiem też, że nie jest przekrętem, któremu trzeba patrzeć na ręce.

Pih, zapowiadasz już swoją następną solową płytę. Kiedy mniej więcej można się spodziewać "Brutal rapu".
Pih:
Październik tego roku. Poza tym zmieniam nazwę płyty na "Kwiaty Zła". Jest to świadome nawiązanie do poezji Charles'a Baudelaire'a. Ten tytuł bardziej odpowiada materiałowi, który już nagrywam. "Brutal Rap" jest dobrym określeniem na mój rap w całości, jednak nie oddawałby dobrze charakteru mojej kolejnej solówki.

Czy zauważyliście, że po tym jak zakończyły się ukazywać dissy Pe jak i Twoje Pihu, słuch o dużym Pe zaginął?
Pyskaty:
Nie mam zdania. Wiktymologia to nie moja dziedzina.
Pih: Nie obchodzi mnie w ogóle co u niego się dzieje. Mam swoje nagrywki. Skazanych, płytę solo, poza tym mam nadzieję, że uda mi się wypromować kilka nowych twarzy, takich jak np. Selwa. Zabieram się za płytę z Chadą. Wierzę, że uda mi się sfinalizować mixtape z Djem Aderem. Do tego mnóstwo gościnnych udziałów. Mam co robić (śmiech), na myślenie o tym co dzieje się z Pe nie mam czasu, ani ochoty.

Co robił Pyskaty zanim można było go usłyszeć na płycie Piha "Krew, pot i łzy"? Bo ludzie Twój debiut kojarzą głównie z tą płytą.
Pyskaty:
To nie jest wywiad tylko ze mną więc nie chcę się tu lansować. Będziesz miał większe pole do popisu wymyślając pytania przed moją solówką (śmiech). Krótko mówiąc zaczynałem w czasach gdy niektórym dzisiejszym słuchaczom mamy musiały jeszcze nosić tornistry do szkoły. Najpierw Edytoriał, który z takich, a nie innych przyczyn się rozpadł. Później trochę musiałem poukładać sobie życie prywatne. W międzyczasie lajtowo zacząłem nagrywać ze Śp. Cyggim (wciąż pamiętam ziomuś, odpoczywaj spokojnie i szykuj dla mnie wygodne wyrko). Kilka znanych wąskiemu gronu klasyków w tamtym czasie powstało. Po śmierci Cyggiego były nagrywki z Sonym i moim przyjacielem Szczurkiem aka LeniwymProdu, który ma talent jak nikt i chęci jak wszyscy (śmiech). A potem spotkaliśmy się z Pihem i tak powoli się wykluło SNS.

Gdzie będzie można usłyszeć Skazanych na Sukcezz gościnnie w duecie?
Pih:
Przede wszystkim Projekt Hamas. Zaprosił nas też Onar na swoją solówkę. To nasze najbliższe wspólne plany. Mamy też utwór na producenckiej płycie Wavesa. To chyba będzie album petarda. Jeszcze nie słyszałem materiału, ale jestem pod wrażeniem - Kool Keith - mówi samo za siebie.

Pyskaty mieszka w Warszawie, Ty Pih w Białymstoku. Nie przeszkadza Wam ta odległość w realizacji płyty?
Pyskaty:
Nie ma co ukrywać, że był to pewien problem i jednocześnie jeden z powodów tego, że na SNS trzeba było tak długo czekać. Ci, którzy mnie lepiej znają, wiedzą, że mój stopień wtajemniczenia w te wszystkie komputerowe opcje jest porównywalny do przedszkolaka. Nie ma to jak spotkać się w studio i ogarniać wszystko wspólnie. Może przy okazji nagrywania następnej płyty coś się zmieni.
Pih: Zaraz, zaraz... Wychodzi na to, że Pih opóźniał nagranie płyty (śmiech). A tak naprawdę był to pewien problem. Miałem wybrane dni, kiedy mogłem przyjechać na nagrywkę, do tego dochodziła Pyskatego praca, nie zawsze mógł się z niej urwać, kiedy chciał, więc sam wiesz jak jest. Na szczęście udało nam się jakoś zgrać w czasie i skończyć materiał, z którego jesteśmy zadowoleni.

Jeżeli ktoś myśli, że pojechałem Pe jak ostatnią dziwkę, po to żeby mówiono o mnie wszędzie to jest w wielkim błędzie.

Myślicie, że czas ekip pseudo hip-hop'owych się już skończył? Teraz jest mniej tego w mediach niż kiedyś. Myślicie, że prawdziwy rap wróci do łask?
Pih:
Wszystko na to wygląda, że te pseudo hip-hop'owe ekipy chcą znowu wkupić się w łaski fanów prawdziwego Hip-Hop'u (śmiech). Nie wiem czy zauważyłeś, starają się wyglądać groźnie, golą głowy (śmiech). Generalnie już mi jest to obojętne. Śmieszy mnie jedynie to, jak pamięć ludzi jest krótka. Historia zatacza koło, na początku na topie był prawdziwy rap, nie jakiś ściemniony, jak ten, który pojawił się 3 lata temu. Dziś wszystko wskazuje na to, że rap z ulicy powraca w wielkim stylu i kończy się panowanie badziewia bez charakteru.
Pyskaty: Szczerze mówiąc już mnie ten temat lekko zmęczył. Już swoje powiedziałem na trackach i w wywiadach. Co ma być to będzie.

Co chcecie przekazać słuchaczom przed ukazaniem się Waszej płyty?
Jak masz ukraść z internetu..... Nieee (śmiech). Łykajcie płyty i zostawiajcie szmal na naszych koncertach.

Dowiedz się więcej o: PIH.


Informacje o artykule
Data dodania:2006-05-10
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:9.10 (10)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
mello_s, 33 lata
mężczyzna, Reda

Ostatnie artykuły tego autora:
Bboy Kleju reprezentuje Funky Masons!
Nie jestem na maxa undergroundowy - wywiad z Emo
Polskie media to syf! - Kajman - wywiad
Bośniak: Warszawa omija Bałtyk szerokim łukiem!
Jezusa sprzedał Judasz, a Mnie sprzedał Jezus - Żurom

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Kheil
Autor: Kheil   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:42:44, 09-05-06
dobry wywiad :)

aras_wnw
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:58:50, 09-05-06
Czekam kurwa na album!!!

mai
Autor: mai   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:01:51, 09-05-06
zaczynam czytać wywiad,tez czekam na produkcje.Gratuluje pojechania Pe

Aiman_al_Zawahiri
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:06:38, 09-05-06
Co chcecie przekazać słuchaczom przed ukazaniem się Waszej płyty? Jak masz ukraść z internetu..... Nieee (śmiech). Łykajcie płyty i zostawiajcie szmal na naszych koncertach. Nareszcie ktoś powiedział o tym głośno. :-)

anonim
Autor: wes33lab   Link do posta
16:09:10, 09-05-06
GOOD wywiad!!!!!

SzopikS
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:09:34, 09-05-06
nom:)

aras_wnw
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:10:27, 09-05-06
Dlatego kupię sobie ich album!!!!

dynusdesign
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:11:13, 09-05-06
CHCEEE REDBULA Z SETKĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ HEHEHE POZDRO WARIATY

tOPa83
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:13:09, 09-05-06
a ja czekam na obydwa albumy ;];]  zarabiam na nowego kompa , za 2 miechy ruszam z bitami , i zrobie rozpiździaj jakich mało POzdrÓwki Pihu !

anonim
Autor: WściekłySkurwielJanieNoCoty Logałttt   Link do posta
16:15:50, 09-05-06
gitara gra :)

anonim
Autor: Ayy   Link do posta
16:16:25, 09-05-06
A kto powiedział że Pih wygrał...?Pe go wciągnął nosem.

anonim
Autor: ORYflame   Link do posta
16:22:23, 09-05-06
kozak wywiad, bedzie kozak plyta

anonim
Autor: lukaaaaaaaaasssssssssssss   Link do posta
16:24:32, 09-05-06
haha pyskaty to ma humorek przedni, dobry wywiad plytka miejmy nadzieje bedzie na poziomie

anonim
Autor: 34   Link do posta
16:25:30, 09-05-06
biore to w oryginale !

anonim
Autor: ezekiel   Link do posta
16:32:10, 09-05-06
\'A to, że z beefu wyszedłem obronną ręką to jest inna sprawa.\' fajnie, ze tak myslisz :/

anonim
Autor: peter~~   Link do posta
16:38:44, 09-05-06
Fajnie jest oceniac swoj beef i miec siebie za zwyciesce:D Coz za obiektywizm ;]]

anonim
Autor: ORYflame   Link do posta
16:48:28, 09-05-06
fajnie jest sie wpisywac 2 razy pod innymi nickami ;) skoncz juz pierdolic, pih wygral i pogodz sie z tym
SNSNSNSNSNSNSNSNSNSNSNSNSNS

aRt_
Autor: aRt_   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:03:58, 09-05-06
 haha proste ze Pih wygral i to wyraznie , to jest obrzucanie sie miesem, a nie bitka w piaskownicy czy pod trzepakiem . Na plytke tak jak i na BRX\'a i TDF\'a zajebiscie czekam . Pozdro !!!

anonim
Autor: KMR   Link do posta
17:04:58, 09-05-06
\"Gdyby Pe wygrał, pewnie jemu zarzucano by, że chciał się wybić na dissach\" - On słyszy co mówi ? jaki to ma związek :/ ? PS nie wyszedł obronną ręką przynajmniej z walki na rymy. Prawda mogła leżeć po jego stronie ale punche flow slabszy był. Ale nie moge skumać co on chcial w zacytowanym zdaniu przekazać lol

zieeew
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:09:58, 09-05-06
Ekipa całkiem, całkiem. Nie jaram się specjalnie, ale przesłuchać parę razy można. Niestety, chyba jednak ukradę z sieci, chyba, że będzia tak dobry jak WWO. Dopóki nie będzie, na mnie proszę nie liczyć...

Emerwu
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:10:48, 09-05-06
plytke sprawdze z czystej ciekawosci... szczegolnie jak wypadna wery Pyskatego... wogole pozdro dla producentow z forum zaangazowanych w ta produkcje :)pozatym... kto powiedzial, ze Pih wygral beef... raczej przeciwnie... a co do Pe to chyba robi Cisze & Spokoj ;] to niedlugo bedzie o nim cos slychac ;]

tOPa83
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:14:45, 09-05-06
Wygrał czy nie jedno jest pewne: PIH to raper a dUża Pipa to manekin! styka.

meantay peel
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:24:16, 09-05-06
BARDZO DOBRY WYWIAD! SNS TO MUSI BYC DOBRE, KLASA SAMA W SOBIE, DOBRZE CHLOPAKI MOWIA I LICZE ZE DOBRZE NAWINA NA ALBUMIE. TYLKO DZIWI MNIE ZE WSZYSCY ZNOWU PRZYWOLUJA TEN BIF.ON JUZ SIE SKONCZYL TRZEBA ISC DO PRZODU.POZDRO SKAZANI NA SUKCEZ

rap rappy girl
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:25:02, 09-05-06
nareszcie ktos powiedzial glosno o koncertach;] respect!!! i orginal musi byc!!! elo!

anonim
Autor: BIAŁOSTOCZANIN   Link do posta
17:28:21, 09-05-06
LESZCZE-PIHU ZGNOIł DUżą PIPENCJE JAK śCIERWO,POłKNął I WYSRAł Tą SZMATE...EEE PIPKA-\"nie chciałeś być wampirem ale pijesz krew z podpasek\"....???.....BIAłYSTOK JUż NIEDłUGO WAM POKAżE CO TO PRAWDZIWY RAP GNOJKI....!!!!!.......pała.......

wróbelek_elemelek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:31:04, 09-05-06
pih go rozjebał.

nie lubie ani jednego ani drugiego.

Sufaa
Autor: Sufaa   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:32:31, 09-05-06
PIH PRZEMISTRZ
wywiad wypas xD
,,czekam

anonim
Autor: looool   Link do posta
17:41:46, 09-05-06
LEREK? co on tam ROBI!?:|:|:|:|:|

anonim
Autor: Dośka   Link do posta
17:43:15, 09-05-06
Zaje...... Wywiad!!!

PzD czekam

anonim
Autor: ellooo   Link do posta
17:47:21, 09-05-06
pih jest najgorszym raperemna swiecie a natym forum siedza same pały którzy nie mają pojecia o tej muzyce.chuj wam w dupe pozerzy.eellooooooo

anonim
Autor: Fizyk   Link do posta
17:48:10, 09-05-06
Pih dojebał temu kurwa lamersowi jego rap to jak czytanie encyklopedi wkurwia mnie super inteligentny styl lamusów i jak ladnie i bardzo wyraznie rymuja np.wilku wada wymowy i proste alekozackie rymy.pozdrawiam prawdziwych.duze pe to cipka

anonim
Autor: Elte   Link do posta
17:48:37, 09-05-06
Punchlainy Piha + Flow Pyskatego = Ja pierdole ale bedzie plyta !!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: Elte   Link do posta
17:53:08, 09-05-06
A tak wogole moze i niektorzy mogą twierdzić ze pe ma lepsze flow, ale jak mozna stwierdzic ze ma tez lepsze punchliny ?????? trzeba chyba albo wysluchac tylko polowy dissow z beefu albo wogole zaslyszec to od kolegow ...

Najlepsze wersy i tak lezaly po stronie Piha:

To co robisz ten onanizm to nie rap to origami
Za które pijani fani money wcisną ci za stanik
My rap tu gramy i mamy na hardcore patent
Chciałeś być wampirem ale pijesz krew z podpasek

Nie mam pytan po prostu zajebiste !

anonim
Autor: ORYflame   Link do posta
17:57:06, 09-05-06
ja bym powiedzial raczej GŁOS+FLOW piha i FLOW+PANCZE pykatego = MIAAAZGA!

anonim
Autor: PIH WYGRAŁ   Link do posta
17:57:13, 09-05-06
JAK RAP TO POLITYKA TUSK JEST DUMNY Z SYNA TAK JAK TATO SZMATO PRACUJESZ NA KOMINACH ZAJEBISTY PIH A PE PI PI PI PIZDA I KONUS CIPO I PO CHUJ HEHEHEHEHE

anonim
Autor: Ewa Dżyzga   Link do posta
18:00:26, 09-05-06
EJ KURWA! TO NIE JEST WYWIAD O DUZEJ PIPCE TYLKO WYWIAD ZE SKAZANYMI NA SUKCEZZ I GADAJCIE O NICH A NIE O JAKIS DEWACJACH.

anonim
Autor: dadd   Link do posta
18:00:32, 09-05-06
kupie plyte i zostawie szmalec na koncertach! ejooooooooooooooo

meantay peel
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:03:25, 09-05-06
EWA DŻYZGA - DOKLADNIE

anonim
Autor: MEGA KOZAK BEDZIE 2006   Link do posta
18:05:59, 09-05-06
MEGA KURWA KOZAK ZAPIERDLAM DO SKLEPU WYKUPIE WAM WSZYSTKIE PLłYTY HAHAHAHHA :> I CHUJ MEGA KOZAK BEDZIE SNS 2006  POSDROSimek
Autor: Simek   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:23:25, 09-05-06
Pyskaty jest dobry, Pih średnie płyta więc powinna być conajmniej średnia.
Czekam na solo Pyskatego, aha i Pih wg mnie przegrał z Pe.

deshcz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:35:22, 09-05-06
\"zbieram na klawisz i z chęcią przytulę jakieś klopsy, ale jak będzie to się okaże. Karton mi narazie nie grozi, a jakby co to trzeba będzie opchnąć srebrne sztućce od babci.\"
- co za slang.

\"Poza tym raczej nie jestem zwolennikiem zapraszania kogoś dlatego, że jest dobry.\"
- no to kurwa co na tej płycie robi lerek?


aha o kto powiedział że PiH wygrał?

Pe górą.anonim
Autor: Paralotnikoff   Link do posta
18:46:34, 09-05-06
Dla mnie jesteście beznadziejni. Wywiad tyczy sie Piha i Pyskatego, a wy napierdalacie ciągle kto wygral beef i kto jest większą kurwą. Ja bardzo szanuje Piha jak i Pe i na żadnego z nich zlego slowa nie powiem. Wywiad świetny, czekam na płytke.

PIONA

anonim
Autor: wiggles   Link do posta
18:49:53, 09-05-06
wygladaja jak zywe reklamy stoprocent !

anonim
Autor: www.hateme.com   Link do posta
18:50:25, 09-05-06
\"na myślenie o tym co dzieje się z Pe nie mam czasu, ani ochoty.\"
ja nie mgoe pół wywiadu o nim, a tu takie zdania :D

taaaaa pih wygrał...
yhy...
niech wierzą w to Ci, którzy liczą na więcej przekleństw, a nie prawidzwy rap...


anonim
Autor: peter~~   Link do posta
18:58:38, 09-05-06
ORYflame burasie to ze 3/4 polski ma host neostrada nie znaczy ze to 1 osoba

anonim
Autor: hehhehehehehehehehehe   Link do posta
19:05:14, 09-05-06
\"wiktymologia to nie moja dziedzina\" hehehehee, Pyskaty mnie rozjebal tym , pjontka

anonim
Autor: Pe rządzi   Link do posta
19:05:38, 09-05-06
Pih wygrał? ... buhahahahahahahahaha!!!! :) ...

anonim
Autor: heheheeeeeeee   Link do posta
19:08:02, 09-05-06
no Peiha wygral jak najbardziej

Pasterz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:14:55, 09-05-06
Ludzie co wy tu wogole piszecie!!! Ze mala pizda wygrala ?? W ktorym miejscu?? Pih-u pojechal po niej jak nalezy... Jesli myslicie ze wygrala mala pizda to policzcie ile disow bylo od Pih-a a ile od malego. A i jeszcze byla opcja ze pizda dala Pih-owi 24h na odp... I co ?? Pih odp a pizda pozniej zgasla i juz nic nie nagrala.

A co do plytki to bedzie dobra (mam taka nadzieje). No ale podobno ma byc zaskakujaca ;)

Leszek-Żory
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:20:05, 09-05-06
\" Tymbardziej, że po drugie byłem od początku przekonany, że Pihu doskonale poradzi sobie w pojedynkę. Nie myliłem się. Pojechałem go tak, ponieważ nie szanuję go i zasłużył sobie na to. A to, że z beefu wyszedłem obronną ręką to jest inna sprawa. Gdyby Pe wygrał, pewnie jemu zarzucano by, że chciał się wybić na dissach. \" zacznijmy od tego, że Pe wygrał
\" Punchlainy Piha + Flow Pyskatego = Ja pierdole ale bedzie plyta !!!!!!!!!!!! \"
masz rację, takiego gówna polski rap jeszcze nie widział
\" Czy zauważyliście, że po tym jak zakończyły się ukazywać dissy Pe jak i Twoje Pihu, słuch o dużym Pe zaginął? \"
strasznie tendencyjne pytanie, Pe robi swoją płytę i nie ma czasu na jakieś lansowanie sie w mediach. jakby hip-hop.pl nie lizał dupy pihujowi i nie robił z nim wywiadu co miesiąc to też by nie było o nim słychać.
na koniec jeszcze pihuj dissuje sam siebie:
\" Wszystko na to wygląda, że te pseudo hip-hop\'owe ekipy chcą znowu wkupić się w łaski fanów prawdziwego Hip-Hop\'u (śmiech). Nie wiem czy zauważyłeś, starają się wyglądać groźnie, golą głowy (śmiech). \"

anonim
Autor: nie wiem czy zauwazyles   Link do posta
19:23:58, 09-05-06
ale pih nie ma lysej glowy (patrz fotki powyzej)a reszta tego co napisales to bzdury wiec tego nawet nie zaszczyce slowem : bullshit

anonim
Autor: DuzePeToCipka   Link do posta
19:38:34, 09-05-06
Haha :) STOProcent widze... STOProcent...

...
Spójrz na siebie, idź sie przebierz
Wiem skąd to badziewie, myślisz, że nie wiem?
Stary, Ty nosisz tylko dary
Chodzisz cały w to, co Ci firmy dały
Co jest grane? Czujesz sie jak baner?
Ziom proszę, ja nie noszę tych wdzianek
Patrz na swoje ubranie, złap o co biega
Też robisz rap, ziom, kto sie sprzedał?!
...

Mimo wszystko szacunek dla PiHa bo jest przekozakiem :)

anonim
Autor: DuzePeToCipka   Link do posta
19:40:12, 09-05-06
Ej \"Leszek-Żory\" czy Ty sie nie pomyliles, czy Ty nie jestes przypadkiem \"Żary\"? :DDD

Leszek-Żory
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:54:43, 09-05-06
no cóż, nie spodziewałem się po zwolennikach piszka ambitniejszych komentarzy i miałem racje :>

anonim
Autor: ddddddfdsfds   Link do posta
20:01:50, 09-05-06
heheh Pih naprawde uwaza sie za zwyciezce?? Przeciez Pe rozjebal go w beefie...

Maleństwo:]
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:02:35, 09-05-06
no wywiadzik wporzadku czekamy:]

anonim
Autor: e7   Link do posta
20:21:34, 09-05-06
haha pih wygral hahha jasne kurwa pih to pizda ma flow jakby sie chujem dusil ma chujowe rymy i ogolnie jest beznajdziejny ktos napisal ze ma zajebiste pancze ta ? \"ty chuju do szczania \" to jest wedlug Ciebie zajebity pancz ? Pe go zjdal kurwa jak chcial Pe kurwa Pe ! Wygral jak schcial ! Pozdro dla kumatych a nie dla pihowych szmat

anonim
Autor: KCM   Link do posta
20:25:44, 09-05-06
A chuj cie te obchodzi jak wyglada, chyba ze wolisz chłopcow, to wez sobie poszukaj jakies pedalskiej strony!

anonim
Autor: Zenekk   Link do posta
20:46:14, 09-05-06
Czy może mi ktoś powiedzieć co to są panczlajny? Proszę o szybką odpowiedz plx.

anonim
Autor: Dr. Pe-nis   Link do posta
21:04:57, 09-05-06
Pyskaty aka Zeke and your friend pihszou gdzie można pohytać mixtape onetoucha?

anonim
Autor: dziffffkasz   Link do posta
21:06:02, 09-05-06
sa to oczywiscie ciosy wklepane na ryj z sila nosorozca

anonim
Autor: 34   Link do posta
21:12:44, 09-05-06
ci-ci-cipa ! i konus !!

anonim
Autor: Grinn   Link do posta
21:16:06, 09-05-06
na plycie elo kurwa rapowcow prawdziwych wystapi lerek czyli wedlug wiekszosci z was na tym forum cipka numer jeden polskiego rap biznesu. i teraz wam to nie przeszkadza frajerzy??

anonim
Autor: kawu   Link do posta
21:17:40, 09-05-06
zajebiscie czekam na płyte ! -> bądź gotowy hehehe

anonim
Autor: obronca praw fok i ich skooor   Link do posta
21:18:12, 09-05-06
ale co to ma do rzeczy, refren moze im spiewac nawet elton john, a Skazani i tak beda peterdą i chuj ci do tego malolat, odpłyń

anonim
Autor: do Pasterz   Link do posta
21:23:38, 09-05-06
chyba nieslyszales 2 dissow pe ktore wydal 4h po odpowiedzi piha
pih mial 3 kawalki a pe 4

anonim
Autor: jurij   Link do posta
21:27:44, 09-05-06
fajny wywiad po coponiektorych widac ze jakas zalosc przez nich przebija czy co pozdro pih pozdro pyskaty skurwiel aha kiedy 2005 bo wyszedlem na glupka ostatnio

anonim
Autor: wojci3ch   Link do posta
21:31:57, 09-05-06
Zajebisty wywiad, czekam na plyte, a kiedy 2005?

anonim
Autor: ekhem   Link do posta
21:36:17, 09-05-06
prawda boli ... po co uznać przegraną skoro można napisać \"pojechałem Pe jak ostatnią dziwkę\"

Pe wciągnął cie nosem bez zbędnych spinek.

GoOoSiA_aKa_CiHa
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:57:56, 09-05-06
elegancki wywiad, czekam na SNS, Pih\'a i Piha z Chadą .. ;] bo wiadomo kto jest najlepszy w tym kraju?! ;) pozdro Mello$ ! ;]

anonim
Autor: KMR   Link do posta
22:09:36, 09-05-06
My rap tu gramy i mamy na hardcore patent - zajebisty punchline - koles zademonstrował swoją wiedze na temat rapu - nawet w takich podstawowych rzeczach pierdolic glupoty to koniec. Pihu grats fanów

Skowronpolska
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:21:22, 09-05-06
Dobry wywiad.
Płytę biorę w oryginale.
Pozdro PIHu i Pyskaty.
Grinn pytał o czy \"rapowcom prawdziwym\" nie przeszkadza Lerek czyli jak to nazwał \"cipka numer jeden polskiego rap biznesu\"? Primo: \"Rapowcom\"? Niech żyje słowotwórstwo... Secundo: \"Rap biznesu\"? Lerek robi r\'n\'b/soul...
Duża pipka nosem wciąga co innego, bynajmniej nie PeIHa...
Czekam na \"2005\"...
I na \"Kwiaty Zła\".
Elo!

Elo człowiek .
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:24:38, 09-05-06
Co do beefu mam mieszane uczucia... Jednak Skazani na Sukcezz to będzie konkretna uliczna pozycja. Ale to za mało! My kur** chcemy więcej! Ale jak SNS wyjdzie z LP to połowa Polski ponad się obsra. Pih i Pyskaty- zgrani jak Redman i Method Man. Temu duetowi nic nie brakuje, uważam, że Pih, Pyskaty, Ero... no, jeszcze Gural i Fokus- to czołówa w naszym rapie. Widać kto jest w czołówie. Pih i Pyskaty. Tego się nie da podważyć... Pozdro WhiteStok i Północne Blokowiska Warszawy. Tam są najlepsi... Elo. A hejterzy niech mnie najeżdżają... Ssijcie krew z klawiatur !

anonim
Autor: Grinn   Link do posta
22:37:50, 09-05-06
Skowronpolska jesli nie potrafisz wyczuc ironi skierowanej przeciw wyidelizowaniu RAPEROW to lepiej nic nie pisz. chuj ze rnb/soul ale sns to bez dwoch zdan rap wiec nie pierdol mi tu i nie bron juz tych patalachow.

anonim
Autor: Peja_Poznan_Reprezentant   Link do posta
22:41:29, 09-05-06
Hmm Pe to najgorsza ciota polskiego hip-hopu.Pih jedzie go jak chce.Pan duze Pe uwaza sie za dobrego freestylowca,to co pokazał z Tetrisem na WBW to była najgorsza kaszana jaka widziałem.Mimo wszystko dziwi mnie to jak ktos mówi że Pe przepisuje encyklopedie,bardziej to sie tyczy Piha .......

anonim
Autor: KIS ME RIGHT TURRR   Link do posta
22:44:22, 09-05-06
no i co z tego ze nagrywaja z lerkiem dupo weża? z lerkiem nagrywal i szybki szmla i onar i pezwt czy mes ktorymi sie na bank jarasz. Po prostu jestes fanatykiem Pe i pierdlosz glupoty teraz, stul pape bo ci w nia lepper przyjebie

anonim
Autor: donbAchoR   Link do posta
22:52:30, 09-05-06
spoko luz git:) Gural, Pih, Ero - trojca swieta:) kazdy inny styl kazdy inny rap

pozdro

anonim
Autor: Dr O   Link do posta
22:53:50, 09-05-06
Dobry wywiad (pytanie o teledyski lekko nie przemyslane)

anonim
Autor: HWDP i H   Link do posta
23:03:07, 09-05-06
pihu chyba czuje się zwycieżcą beefu.. po czym wnosi to bo chyba nie po sondzię na stronie :)

Pyskaty - RESPEKT!

anonim
Autor: wiesz_Monika   Link do posta
23:07:31, 09-05-06
Sygnowanae xywka Mellosa wywiady sa zawsze dobrym produktem.

BTL
Autor: BTL   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:13:17, 09-05-06
pihu zwykły chłopak z podlasia ....

anonim
Autor: *****AL PACIVO*****   Link do posta
23:25:38, 09-05-06
Serwus! Jak zwykle wiecej tu zawisci niz madrosci! Ja tylko powiem tyle : czekajcie na klip na bicie 101 debeli! Bedzie kozak w chuj! Cala plyta napewno zmiazdzy!

...:Szukaj mnie na projektach:...


ejze! piona

anonim
Autor: gościu malinowy   Link do posta
23:26:06, 09-05-06
i znowu kurwa temat disu... dis wygrywa ta osoba która wychodzi z niego z podniesioną głową. jak dla mnie bardziej pewny siebie był jednak Pih a te pseudo truskuloowe jazdy dotyczące hip-hopu stosowane przez duzego pe byly podszyte strachem. niby pih disowal ich oboje [?] ale pe ostatnim dissem jaki nagral chcial pokazac ze to on jest TYM WŁAŚCIWYM RAPEREM ze wie czym jest hip-hop i rap. jak dla mnie duze pe byl zalosny zawsze a to dlatego ze niby ma wlasciwe \"state of mind\" ale jakos mu nie idze przelozenie tego na konkretne rapy bez spinek. czesto slychac u niego spinke i stres tak jakby sie bal ze ludzie ktorzy znaja sie na hip-hopie powiedza ze to kolejny marny raper. badzmy szczerzy on robi na sile niektore rzeczy tylko po to zeby udowodnic ze zna sie na hip-hopie ze reprezentuje klasyczne wzorce ze stanow.
pe chce byc ponad tymi ktorzy nie wiedza co to jest dobra 16 i dobry free, przypodobac sie ludziom ktorzy wiedza co to jest, ale niestety jest miernota wsrod tych ktorzy nie tylko wiedza jaka jest definicja hip-hopu i znaja troche jego historii ale maja w sobie hip-hop ktorzy maja w dupie jakies hujowe akcje i zawody w rapowaniu, podsumowania, rankingi najlepszych i ogolne brendzlowanie sie przy dobrze zlozonych rymach.

ja mam w dupie te jego spinki na sile i dlatego chcac czy nie chcac podchodze do wszystkiego co on robi z dystansem. wole sobie posluchac ludzi ktorzy rymuja po to zeby rymowac i sa przy tym zajebistymi wyjadaczami a nie dzieci ktore rymuja po to zeby byc najlepszymi.

\"Pamiętasz że hip-hop to głównie zabawa, uśmiechnięte twarze. Już zapomniałeś, więc ja znów ci to pokażę...\"      5 dla wiedzących o co chodzi w temacieanonim
Autor: gościu malinowy   Link do posta
23:31:31, 09-05-06
\"Chcesz być, choć nie jesteś, chcesz, choć nigdy nie będzisz...\" właśnie... duze pe to taki typowy przyklad wanabee.

POKÓJ

depo075
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:01:02, 10-05-06
kto twierdzi ze pih jest slabym raperem , nie zna sie w huj i lepiej niech sobie poslucha peDAŁĄ zamiast tracic czas na komentarze . PIH &CHADA  - czekam najbardziej .  

anonim
Autor: fukam   Link do posta
01:02:39, 10-05-06
Białostocka szkoła...prooooooste. hehe

anonim
Autor: Kwiatowy44   Link do posta
02:07:48, 10-05-06
Pih przegrał -jedzie po UMC , daje kawałki na eskadrę(na ostatniej były jego dwa diss na pe,le też jeden z borixon składem).Zresztą jakiś czas temu był w Płocku koncert z okazji zdobycia przez jeden osiem L złotej płyty i tak toszt wyglądało:najpierw podziemie,potem Chada i Pih,a potem dopiero duże pe,mezo,owal asceci i 18L nie przeszkadzało mu wtedy grać z nimi??? buhahaha dobre panczlajny ?Jak Pe mu pojechł,że jest bękartem Leppera i Rydzyka,PiH odpowiada że Pe jest synem Tuska buhahaha no comments albo inne w jednym kawałku pisze PiH,że Pe nie miał nigdy kobiety,w drugim,żeby ją trzymał pod kluczem,w trzecim,że jest chujowa-brak konsekwencji:DInny pancz to taki\"wbw przegrałeś\"-i znowu siebie pokonał,bo jeżeli 3 miejsce uważa z porażkę to niech się zgłosi n wbw eliminacje w Białymstoku rozjebie tetrisa i ciekawe który będzie-ostre było tłumaczenie \"że jak Pe chciał się freestyle\'ować z Pihem na Christmas rappin Pih nie mógł bo był najebany\"
zreszt rozjebał mnie w poprzednim wywiadzie m.in..,że Christmas Rappin,było imprezą charyttywną dltego zostwił w barze kilkaset złotych albo że skończył uniwersytet na wydziale prawa ze stypendium buhaha ciekawe jaki???:D:D:D

anonim
Autor: blablablablablaaa   Link do posta
06:00:56, 10-05-06
dajcie jakis wywiad z pe moze adminowie, he? juz drugi z kolei wywiad z pihem, sytuajca po dissie jak widac - wcale nie ucichla jesli chodzi o tych dwoch panow. taki wywiad moglby byc ciekawy.

Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
07:30:57, 10-05-06
ej pihuj - Pe cię wciągnął nosem, jak Kozak hajs za twoją płytę hahahaweź wydupiaj pseudo-gangsterze za 5 groszy

anonim
Autor: panjapa   Link do posta
09:16:37, 10-05-06
jedziesz pyskaty jedziesz :)

\"jeśli mówisz cooś o mniee to ja pierdole ciee\"

Chazio
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:27:28, 10-05-06
Dwóch debili

anonim
Autor: banan tomek kielce   Link do posta
09:30:04, 10-05-06
kwiatowy 44...

mylisz sie jak chuj

w pierwszym było ze nie miał prawdziwej kobiety a w nastepnych ze ma chujową ździrę chyba proste co...

a pe to cipa i ma glos wykastropwanego geja

PIH&PYSKATY TO BĘDZIE MISTRZOWSKIE GÓWNO

anonim
Autor: Grinn   Link do posta
09:31:35, 10-05-06
KIS ME RIGHT TURRR ani pe ani sns ani tym bardziej lerek nie prezenyja dla mnie poziomu ktory zacheca do zabrania sie za ich plyty. spierdalaj na drzewo i tam zastanow sie kogo wlasciwie jedziesz i w jakich okolicznosciach szmatko. na gowniarskie pierdolenie z lepperem nie odpowiadam za glupi jestes na to.

anonim
Autor: brat Kolumb   Link do posta
09:48:17, 10-05-06
WSZYSCY SIE ZACHWYCAJĄ PUNCHAMI PIHA ALE FAKT SĄ ZAJEBISTE , TYLKO JEST PROBLEM ONE SĄ ZAJEBANE W CAŁOSCI  Z LITERATURY ZACHODNIEJ ,PIH DUŻO CZYTA I W TRAKCIE CZYTANIA ZAPISUJE WSZYSTKO W NOTESIE , WIĘC PYTANIE I ODPOWIEDŻ -PUNCHE ZAJEBISTE ALE KRADZIONE . CZASEM COS MU WPADNIE DO BANI ALE TWIERDZE ,ŻE TO GÓRA 25 %.

StAneK (S.A.K)
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:01:15, 10-05-06
 nie moge sie doczekać

anonim
Autor: app   Link do posta
10:25:59, 10-05-06
Gównojady peeedrylka jak stado much znowu wbiło się na forum. Gdzie jest wasza królowa cip? Jednego nie można wam odmówić - prawdy, a prawdą jest to, że stado much nie może się mylić - zawsze je ciągnie do gówna! \"Pyłek\" Kwiatowy 44, jesteś niedouczonym  hujkiem w stosunku  do tego co osiągnął Pih. Reasumując, pozostało wam jedynie ubijać śmietanę tej cipie pe. Na Skazanych dostanie się temu mistrzowi ręcznych trików parę razów na ślimaka a wasze brzęczenie będzie dowodem, że gówno się zagotowało.
 

anonim
Autor: Jakbybaron   Link do posta
10:59:01, 10-05-06
Czekam i na SNS i na \"Kwiaty Zła\", a po Skazanych zobaczę czy czekam też na solówkę Pyskatego. Skoro temat został poruszony, to i ja wtrącę swoje: z dissów Pe w miarę podobało mi się tylko \"Jutro\". Trzymałem stronę PIHa, nie jakoś tam fanatycznie, ale dlatego że w jego słowach naprawdę czuję wiarę w to, o czym mówi. Możecie się śmiać, ale w kawałkach PIHa, jest coś co pomaga mi wtedy jak jest ciężko. Dla mnie jest on w czołówce polskiego HH, ale jak zawsze to jest kwestia gustu. Pozdrawiam wszystkich.

anonim
Autor: rotflimaolol   Link do posta
11:23:03, 10-05-06
\"Gównojady peeedrylka jak stado much znowu wbiło się na forum. Gdzie jest wasza królowa cip? Jednego nie można wam odmówić - prawdy, a prawdą jest to, że stado much nie może się mylić - zawsze je ciągnie do gówna! \"Pyłek\" Kwiatowy 44, jesteś niedouczonym hujkiem w stosunku do tego co osiągnął Pih. Reasumując, pozostało wam jedynie ubijać śmietanę tej cipie pe\" To się nieźle zreasumowałeś zią, pisząc chuj przez samo h.

anonim
Autor: RasowY   Link do posta
11:50:39, 10-05-06
Jak ja kocham forum....KAŻDY WIE LEPIEJ :D:D:D


i TAK PIH TO GÓWNO PRZY Pe

anonim
Autor: Lech Kaczynski   Link do posta
13:35:08, 10-05-06
kurwa ale wy jestescie zjebani...

anonim
Autor: otak   Link do posta
13:38:03, 10-05-06
ladnie pizgaam z tego ze jeszcze sa dyskusje o pe i pihu wogole,pihu zbiłes ta szmate niech zjezdza ze sceny,macha łapami-``te twoje wystudiowane ruchy`` jakby ktos go w dupe żgał.wogole te flow jest zbyt...yyyy...prawidłowe tak jak nullo z 3 wymiaru hehehe,powinniscie w garniturach rymowac..niechce mi sie sluchac jakis gowniarzy i sie w to wczuwac.poprostu nie wywolujesz pe u mnie rzyganie,a nie dreszcze.POZDRO PIH Z WLKP!!!!3MCIE SIE GORĄCO..ODEMNIE POPARCIE.GBR

anonim
Autor: JEBAĆPOLICJE i UMCiPedałówTakichJakPe   Link do posta
13:38:10, 10-05-06
jeeeeeaaa płyta za niedługo zagości na moich głośnikach wreszcie jebać Pe-dała skonczcie gadke o tym cwelu pozdrowienia dla kumatych prawdziwy uliczny rap czekam z utęsknieniem kozackie produkcje szykują sie w tym roku czas hiphopolowców już minoł jebac ich jebał ich pies heheeh pozdrawiam i czekam eeeeee-loo

anonim
Autor: JEBAĆPOLICJE i UMCiPedałówTakichJakPe   Link do posta
13:42:12, 10-05-06
jakieś niejasności problemy pprosze zgłaszać na nienawidzepolicji@interia.pl   wszystkich popierających dzifke pe-dała i szczycących sie jego tekstami trzy słowa odemnie JEBAŁ WAS PIES ahahahahah co wy na to kurwy szmaty jednosezonoweee pozdro dla kumatych eeeeee-looo

anonim
Autor: pakamera   Link do posta
13:45:40, 10-05-06
Peiha :).szanuje goscia i wiem ze4 jest dobry :]]]]]].a gdzie jest teraz pe i jego kolega z białorusi ???

anonim
Autor: app   Link do posta
13:53:58, 10-05-06
\"rotflimaolol\" - a ty nie? pisząc \"zią\" ? i po coooo!, chciałeś błysnąć? \"Rasowy\" - pe ze swoją jedną przeciętną płytką i paroma szczeknięciami na freestajlu, to już nie tylko arcygówno ale zero przy Pihu. \"Bracie Kolumba\" jesteś rzeczywiście odkrywcą. Mianowicie dałeś dowód na to, że Pih to inteligentna i oczytana jednostka, czym zapewnie się naraziłeś gównojadom większego pe twierdzącym od zawsze inaczej. To się chwali. Już cię lubię. Gdybyś mógł to swoje odkrycie poprzeć jakimś wersem Piha i jego odnośnikiem z zachodniej literatury byłbym w pełni usatysfakcjonowany.Może on wogóle nie jest w stanie sam coś napisać? Byłoby 0%.  Inaczej twoja wiarygodność jest niestety zerowa i mogę przestać cię lubić. Piszę tak dlatego, bo to ja kupuję Pihowi literaturę zachodnią i nie tylko, a byłbym na siebie wkurwiony, że przyczyniam się do takiego świętokradztwa. Notesu mu nie kupowałem, musiał go sobie sprawić poza moimi plecami. Przyrzekam, że mu sprawię lanie za niekontrolowany zakup.Póki coooo! łuskaj synek grocha, twierdzę że zachowujesz się jak pis myśliwski - myślisz w którym kącie nasrać!
Wietrzyć trąbę gównojady!

pimp-shop
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:56:01, 10-05-06
www.pimp.end.pl - zajebiste koszulki!!!

CHINA
Autor: CHINA   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:01:12, 10-05-06
Solowa płyta Piha „Krew, pot i łzy” za bardzo mi się nie podobała. Taki typowy średniak. Kawałek „Ten balet” ze składanki „Road Hip Hop 2005” już nawet w miarę mi podszedł.
Chociaż nie jestem wielkim fanem Skazanych Na Sukcezz, to mam nadzieje, że płyta będzie na wysokim poziomie.

anonim
Autor: BRUTAL RAP   Link do posta
15:15:49, 10-05-06
Gdyby był tylko dwa wejscia,jednym była by dziwka,drugim była by piękna,wybrałbys pierwsze by wejsc do ogniska i z nią stękać,zajarany bo w powietrzu HIW,to choroba membrany wiec mówisz dziwko ssij,o to porno branża gwiazdą jest zazwyczaj łajza,który TV włańcza by oglądac jak muzyczna szarańcza egipt rapu wykańcza wiec dalej wsadza w odbyt tej dziwki bo jest niski jak hobbit,wiec wchodzi do jaskini gdzie smierdzi gównem,on wie co czyni wygra ta runde chcoiaz dziwce 50-tka za miesiąc stuknie,o to wejscie które wybrał a zejscie które miał spowodowało ze przegrał bo okazało sie ze on to pedał,bo dziwka to trans,to proste jak dupy i bauns,a ta piękna to byłby dobry wybór,moze zapamieta ze lubi jak huj,nie wchodzi w nią,tylko w niego ona patrzy i masturubje swojego małego,wiesz bo to przypuszczenia,nie ma dfwóch wejsc jest tylko dupa i cipka takim mów czesc,a muzycznie wiesz jak grasz tak potem rżniesz...

anonim
Autor: JumpyLBN   Link do posta
15:24:32, 10-05-06
nie moge sie doczekac az przeslucham ich plyte!! pozdro caly wschod polski!!!

anonim
Autor: :)))   Link do posta
15:39:29, 10-05-06
PIH: \"Żeby wszystko było jasne, ognia nie zwalczysz ogniem. Tym bardziej sztucznym. Ktoś próbował mnie kiedyś takim zwalczyć, ale tego typu fajerwerki sprawdzają się jedynie na festynach (śmiech)\".

ehehehehehehehehe 

anonim
Autor: eVen.WorSe   Link do posta
16:07:34, 10-05-06
smieszni jestescie wielcy fani PiHa :-)

anonim
Autor: ahaaaaa   Link do posta
16:20:18, 10-05-06
wogole co ten pih tam gada??? dostał takie baty od duzego pe ze głowa mała... pe go znisczył a ten jeszce myśli ze wygrał beef co za żenada hahaha pih hahah

anonim
Autor: aaaaaaaaaa   Link do posta
18:17:22, 10-05-06
\"Kto reklamował swój label, specjalnie tworzył stronę internetową? Mam nadzieję, że wszyscy pamiętają (śmiech)\" - huja prawda

anonim
Autor: lukaaaaaaaaasssssssssssss   Link do posta
18:20:43, 10-05-06
pih hahah moze pih paf :D chu jz tym beefem najwazniesze ze bedzie dobry album w chuj

anonim
Autor: flejwa   Link do posta
19:28:36, 10-05-06
W przeciwienstwie do tych ktorzy nie byli w stanie porwac sie na dluzsze niz jednozdaniowe wypowiedzi, ja napisze cos wiecej. Od jakiegos czasu mocno jaram sie tym skladem. Slyszalem wczesniej juz utwory Piha i dla niego mam ogromny szacunek, nie tylko za caly dorobek i za to ze jest na tej scenie dluzej niz niektorzy tu wogole sluchaja hip-hopu, ale za to ze pomimo dlugiego stazu jest caly czas swiezy, zaskakujacy, aco wiecej nie schodzi nigdy (doslownie) z bardzo wysokiego poziomu. Jest dla mnie uosobieniem rapera, ktoremu mozna wierzyc, ktory jest wiarygodny, a poza tym z ciekawoscia obserwuje jego staly rozwoj w tej rapgrze, bo lata plyna a on caly czas notuje progres, caly czas jest w czolowce, mimo ze jak juz to gdzies napisalem, jest jednym z bardziej niedocenianych graczy na scenie. Nie chcialbym wlaczac sie w ta bezzsensowna dyskusje odnosnie beefu z Panem Duze Pe, powiem tylko tyle ze mimo iz Pe szanuje jako rapera, jego duze umiejetnosci techniczne, zaangazowanie w ta kulture, i duza wiedze, to jednak obiektywnie trzeba przyznac ze dissy piha byly lepsze i mimo wulgaryzmow czasem przesadnych, widac ze wlozono w nie serce, a nie tylko skillsy. Ale i tak kazdy bedzie mial swoje zdanie. Generalnie jednak odnosze wrazenie, ze pomimo tego co mowia o fanach Piha, ze sa prosci i glupi, to widze ze fani Pe nie odbiegaja od nakreslonego przez nich samych stereotypu ;(

Jesli chodzi o Pyskatego, to jest to dla mnie fenomen! Uwielbiam jego flow, pancze, skillsy i tylko , podobnie jak Pih, zastanawiam co sie z nim dzialo tyle czasu?! Ktora plyte by juz wydawal dzis? Szkoda, no ale licze ze na plytce pokaze sie z jak najlepszej strony, bo mysle ze to rownorzedny partner dla Piha i sadze ze byloby o nim dzis glosno jak i o Phu gdyby nagrywal bez tych przerw \"na ulozenie zycia osobistego\".

Czekam na ta produkcje bardzo, jak na niewiele innych plyt w Polsce, i mam nadzieje ze to bedzie miazga!
posdro

anonim
Autor: MENAGER   Link do posta
19:53:22, 10-05-06
plyta bedzie kozak!taki duet nie moze przejsc bez echa!

Lucjan 69
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:33:12, 10-05-06
kurde nie za bardzo przepadam na pihem
ale z tego duetu moze byc naprawde kawal dobrego gowna !
pyskaty ma zajebista nawijke plus pih tez jak wzniesie sie na wysoki poziom bedzie git
ema

anonim
Autor: TakiZwykłyChłopak   Link do posta
20:33:13, 10-05-06
Hmm czytalem sporo wywiadów z pihem i musze powiedziec ze po tym co i w jaki sposób mówi naprawde mozna go uznac z ainteligentnego goscia ale choc uwazam ze wygral beef welug mnie w jego textach jest troche za duzo prymitywnych textów. pewnie nikt mnie nie skuma ale chuj z tym :P

Kac
Autor: Kac   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:06:27, 10-05-06
hehe bankowo bedzie to slabe

anonim
Autor: BaQ$   Link do posta
21:10:11, 10-05-06
Ej Ziomy nie najezdzajcie juz na UMC bo Pe-dal dorobil sie na disach i juz opuscil rodzinna wytwurnir....co do zazucen ze pih nagral kawalek na eskadrze idioci widac ze nic nie wiecie nagral pod takim warunkiem ze ukarze sie tam dis na pe...przeciez mowi \"widzisz??sam Remik wjebal cie na muke\"....to wlasnie chodzi o tego skladaka ...no jakbyscie sie czuli gdyby szef waszej wytwurni zamiescil na skladance diss na was kolesie z innego studia.....:P:P:P..Ale Pe-dal pokazal chodz resztki Honoru i opuscil ta zenujaca wytwurnie pijawek....co sie z nim dzieje nagrywa material c&s tylko nie wiem poco??i tak tego nikt nie kupi ewentualnie sciagna z neta.....ale nie co do wywiadu i tekstu \"W połowie roku 2005 o artyście zrobiło się głośno ze względu na rozpętany konflikt z Panem Dużym Pe\". (na marginesie myslalem ze pisze sie z Panem duze pe a nie duzym:P:P)o Pihu zrobilo sie glosno??nie to raper a ktorym nigdy nie bylo cicho a ten beef zostawmy juz w spokoju i ciszy dla odmiany wygral Pih bezapelacyjnie..... \"Wiesz kto ma ogien nie podchodz dalej stoj\" 3mka dla kumatych.....i Powodzenia Adam:P:)\"jedziesz Adam ..Adam pokaz jak rymy skladasz Halas!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: BaQ$   Link do posta
21:14:06, 10-05-06
A wlasnie a co do Zazucen Co ze Pih nagrywa z Lerkiem no to gratuluje waszemu idolowi Kawalkow z Mezem wkoncu to czolowka polskiego rapu dla was buhahahahahahaha....Skonczmy juz ten temat..........

Finrod Felagund
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:49:42, 10-05-06
Cóż, Pih w swoich wypowiedziach, tekstach i zachowaniu kreuje wizerunek dresiarza i gangstera, co dla mnie jest trochę dziecinne, i wystawia hip-hopowi tylko złe świadectwo. Mimo to klasy i własnego raperskiego stylu to mu nie odmówię... Tak samo jak Pyskatemu.

anonim
Autor: eRTeJot   Link do posta
21:59:06, 10-05-06
\"....Wielcy Mc............ w internecie, kazdy na wszystkim sie zna, wiedza kto najlepszy, kto najgorszy, kto ma najwiecej, kto ma najmniej. A to wszystko gowno prawda...\" pewnie nie wiecie, kto to powiedzial, ale nie dziwie sie bo Piszek potrafi kilka rzeczy, np jechac komus po rodzinie, czy rodzicach, ale z przekazem juz jest gorzej.... Ale \"guru kretynow i durnych dzieciakow\" ma grono wiernych fanow, takich jak to DZIECKO NEOSTRADY- BaQ$, ktore wytwornia poprawnie napisac nie umie.... no i \"zazuca\" przez ż buhahahahahhaha. Oj stary szkola podstawowa sie klania..........


anonim
Autor: eVen.WorSe   Link do posta
00:26:29, 11-05-06
flejwa:
ja raczej nie jako fan, tylko poprostu osoba popierajaca Pe w tym beefie jestem gotow spokojnie i z szacunkiem podyskutowac. Dla mnie wazna jest troche inna kwestia, poza panczami, technika, flow, czyja plyta lepsza itp. Czy twoim zdaniem nie jest troche zenujace wyzywanie kogos od Zydow i Masonow? Czy nie widzisz delikatnej sprzecznosci miedzy mowieniem, ze Cimoszewicz jest madrym i dobrze myslacym czlowiekiem, a nazywaniem Borowskiego komuchem?
Pozdro, bez spin.

A cala reszta na tym forum powinna kurwa nabrac dystansu.

anonim
Autor: korpswb   Link do posta
07:38:28, 11-05-06
pan duze pe wcale nie rozjebal piha slyszalem wszystkie disy ich obu i mnie sie wydaje ze to pih rozpierdolil pepcie,mnie sie nawet nie wydaje ja to wiem,pe jest kolejna menda ktora gdy widze i slysze to normalnie przejebane,jego przyjebane porownania sa w dupe lepsze,jesli chodzi o skazani na sukces mysle ze kozaczek bedzie no bo co tu kurwa duzo gadac

YoShI
Autor: YoShI   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
07:40:40, 11-05-06
A na huj wy ciągniecie temat beefów ? tak was to jara ? ważne jest, że pyskaty rozpierdala na trackach a nie to czy pih wciągnął nosem pe, czy pe rozjebał piha. Ja was wciągam nosem i co dalej ? Koło się zamyka :P bijacz.

anonim
Autor: eros JWP   Link do posta
08:43:46, 11-05-06
wqrwiasz ludzi BIJACZ...wszedzie cie za duuzo nie wpisuj sie bo pojebany jestes...beef to beef ....

anonim
Autor: wafel1911   Link do posta
10:01:31, 11-05-06
Chuj przez ch panie bijacz. http://www.hip-hop.pl/ustawki/galerie/1144595363873.jpg

anonim
Autor: chuj huj   Link do posta
13:54:22, 11-05-06
chuj jest dozwolony przez samo H jaki CH, pozwalam poogladac troche programow jezykoznawcow takich jak Miodek czy Blacharz, serio ciekawe rzeczy tam gadaja:)

anonim
Autor: 74574747   Link do posta
14:43:30, 11-05-06
dhg dlfshvweongh4wi5jh6bu6-45eberyb45unt9e5ub985tub4h598hg4g5ht0345hy0845v8jgjv0jfjgifdifojjjjggjjgjgjgjg0ejy45uy9405uy63683204683=-962=-952=-3952\\=3-9562-69326-4392-\\6923\\-4v,234o, =54tov b03otv 4034tvmi34vk9vinerbndfknbskdfnwoiejfsojdflsjdgoisdjgsdjgi3j43096u236i-23i56-,93bi46-923i4620i4620i369249023250523228025828064882dfopjfdjifdjsijfdsklkjdfsjkdfvcvxc,mvxcvxcbvxcxcvsdfjsdfjkdjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj24358346-9468340934=0kogfdkhlkjfhdfjgdfgnvndvjdfnvudfnvjfnvvjnfjvnfkdjnbuierhg3hjt09u34t90u34-9ti32ti3-it3-itk-34it63v4jkscl vksvdfledvflwejflsdvjflksjvlkjdfklvjsdklfjsjt034ut39ut20tu203tiu203i5t0234ut0423itu-034tui34i34i-ci4p kflkdfvhbbvc,mcm,m,xz,zx,xczxczsdfslksfdjkljklsfdjlkfdjklsdfjklsdfjlksdfjlkuuruiowreuioewuiweruiweruiowreuiorweuio09329088923823823592359523wer
d


gd
g
errtyrtgdgoihkidigt3944hpgoidfhj50952309643643863420864jfdkgjdlfkgjlkfjvjdfvjdlfvjdlkjvdlkvvjvjTYLE BY TU MOWIC HIP HOPOWCOM ZA DYCHE HAHAHAHAHAHHAHAH POPIERDOLENI BO SLUCHAJA HIP HOp ehheheheheh ALE NERA Z WAS LUDziska POZDRO 700

anonim
Autor: BaQ$   Link do posta
17:01:13, 11-05-06
No to eRte cos tam poprawiaj mnie do woli...Nie zmienia to faktu ze twoj idol dostal po dupie:)i ani ty ani nikt inny tego nie zmieni:)jechanie po rodzinie??to chyba dostales jakies wyjatkowe te disy special 4 you :)no ale gratuluje Ci dojzenia tych bledow moze kiedys innym razem napisze specialnie dla Ciebie poprawnie a narazie pozdrawiam serdecznym SPIERDALAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: Stachu od dzis duzo wiedzący   Link do posta
18:50:24, 11-05-06
101 decybeli na bicie hahahahahah pizda jak huj hahahahahahhaha wezcie tego cieniasa z tej plyty... jego jeden bit zniszczy koncepcje calej plyty, to tak jakby pihu ubral dzis dykte zamiast ubran 100procent...
porazka !!!!

anonim
Autor: kolejne kurwy   Link do posta
20:48:33, 11-05-06
kurwa takie geje jak polacy robiacy rap powinli byc  kurwa szczelnie izolowani zeby nie zarazac takich  downow jak te co podniecaja sie nimi przed kompem. kurwa przejzyjcie oczy i wyczyscie uszy - polskiego kurwa gowa rapu nie idzie nawet porownac do niczego!!!!!!!!!!!11

anonim
Autor: kolejne kurwy   Link do posta
20:52:06, 11-05-06
jebane kurwa pierdolol i skubi jaba dubi. hahahahahahah pedaly

anonim
Autor: Świadek Patologii   Link do posta
22:51:20, 11-05-06
SNS Rozjebie na pelnej kurwie wszystkich. Pyskaty Pozdro Pihu Pozdro I morda dzieciaki, nagle sie z nirvany na rap przerzucili. Cioty za 3 grosze

anonim
Autor: bmw serrii 5   Link do posta
09:34:27, 12-05-06
nie słucham piha bo jest krzykaczem strasznym i po dwóch numerach ma się dosyć jego głosu(podobnie jak bilona czy peji) ale dużego pe rozniósł w pył.Pyskaty to dobry skurwiel i dlatego warto bedzie posłuchać co ma do powiedzenia i jak płynie bo bitach.Uważam jednak że mógłby się zgadać np.z Reno, o ile wiecie kto to i wtedy na beeffy z nimi nie było by mocnych.

anonim
Autor: kwiatowy44   Link do posta
11:53:57, 12-05-06
nagrał na eskadrę nie tylko dissa,ale 2 kawałki-a z tą kobietą byłą \"nie miałeś nigdy kobiety\"-możecie wrzucać,ale ja zapamiętam Piha jako kolesia,który grał support przed Jeden Osiem:)

*** Pih - Kwiaty Zła ***
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:14:46, 12-05-06
tak? a gdzie? masz marne wiadomosci pajacu bo wszyscy których wymieniles w swoim poscie wyzej moze byli i moze grali MNIE TAM NA PEWNO nie bylo hehe. takze rwij synek i nie siej plotek

anonim
Autor: kwiatowy44   Link do posta
13:58:17, 12-05-06
\"zobacz na podwórko tam kłopoty się czają....\"na pewno był Chada,i na pewno ten kawałek zagrał nie byłem przed sceną...więc możliwe,że twój głos leciał z głośnika jeśli tak to sorka,zwracam honor,możecie mnie pojechać...co nie zmienia faktu,że \"z wyżej wymienionymi\" grałeś na rap-eskadrze możesz gadać,że chciałeś na pe wrzucać,ale drugi kawałek ,w którym się pojawiłeś nie był o nim ,wziąłeś za to hajs,no to o co biega?grać z kimś koncert i yć z kimś na płycie to chyba nie duża różnica...zresztą znów widzę jakiś brak konsekwencji najpierw najeżdżasz na duże pe ,że stronki zakłada ,a sam w necie siedzisz i czytasz wszystkie notki na forum o tobie...skoro komentujesz to co napisałem to mógłbyś odpowiedzieć na wszystkie argumenty n.p.jaki uniwesytet ukończyłeś?,a nie odpowiadasz tylko na jeden ,w którym się może pomyliłem

anonim
Autor: kfiatekzłaaaaa   Link do posta
14:39:04, 12-05-06
przecież to nie on..

anonim
Autor: toll....yyyy :p   Link do posta
14:52:09, 12-05-06
no dobra dobra pih ok pe nie slucham ale moze sie podobac jego muzyka bo ma pojecie a ten bif to w sumie po rowno dla kazdej strony .... szkoda ze na sns nie bedzie ( wydaje mi sie najlepszego z bstoku) cirsona on rozpierdala wszystkich ale ok czekam na plytke

*** Pih - Kwiaty Zła ***
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:58:39, 12-05-06
hehe warunkiem tego zebym znalazl sie na eskadrze bylo zamieszczenie dissu. - Co!!! Do tego doszedl kawałek z Camey Squadem gdzie rowniez dissowałem a zeby miec jeszcze wiecej hajsu od wydawcy pe to dorzucilem COKOLWIEK. bez dorabiania specjalnych ideologii moim celem bylo wbicie sie na skladak z disami i przytulenie hajsu od wydawcy pe. przeciez zapowidalem ze zbeszczeszcze jego caly ekosystem i na tym mi zalezało najbardziej hehe. Dzieciak ukonczylem Uniwersytet w Białymstoku Wydział Prawa studiowałem stacjonarnie - to tak na przyszlosc zebys wiedzial ty i tobie podobni (nie bede skanowal indeksu hehe - to musi ci wystarczyc).jak nie potrafisz odroznic dziewczyny od kobiety to sie nie zabieraj za rozkminianie tekstow, to takie drobne niuanse ktore ty moze (MOZE) za kilka lat pojmiesz. poki co nie wychodzi ci to za bardzo NIESTETY.
dlaczego skomentowałem to co napisales? PONIEWAZ KŁAMSTWO CZESTO POWTARZANE W KONCU STAJE SIE PRAWDA - probowal nawet tego triku twoj idol klamiac ze wyzywal nas na freestyle a tak naprawde stal w kacie obsrany i obgryzal izolacje z mikrofonu. to tyle w tym temacie
ps. nie wydalem kilkuset zlotych dlatego ze byla to impreza charytatywna hehe, ja zawsze tyle wydaje jak mam hajs w kieszeni i chce sie napic... powiedzialem ze jak organizatorzy sa obrotni i mieli hajsy z baru jakies to zostawilem tam kilka stowek od siebie i poszlo to dla dzieciakow. CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM

*** Pih - Kwiaty Zła ***
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:03:57, 12-05-06
hehe warunkiem tego zebym znalazl sie na eskadrze bylo zamieszczenie dissu. - Co!!! Do tego doszedl kawałek z Camey Squadem gdzie rowniez dissowałem a zeby miec jeszcze wiecej hajsu od wydawcy pe to dorzucilem COKOLWIEK. bez dorabiania specjalnych ideologii moim celem bylo wbicie sie na skladak z disami i przytulenie hajsu od wydawcy pe. przeciez zapowiadalem ze zbeszczeszcze jego caly ekosystem i na tym mi zalezało najbardziej hehe. Dzieciak ukonczylem Uniwersytet w Białymstoku Wydział Prawa studiowałem stacjonarnie - to tak na przyszlosc zebys wiedzial ty i tobie podobni (nie bede skanowal indeksu hehe - to musi ci wystarczyc).jak nie potrafisz odroznic dziewczyny od kobiety to sie nie zabieraj za rozkminianie tekstow, to takie drobne niuanse ktore ty moze (MOZE) za kilka lat pojmiesz. poki co nie wychodzi ci to za bardzo NIESTETY.
dlaczego skomentowałem to co napisales? PONIEWAZ KŁAMSTWO CZESTO POWTARZANE W KONCU STAJE SIE PRAWDA - probowal nawet tego triku twoj idol klamiac ze wyzywal nas na freestyle a tak naprawde stal w kacie obsrany i obgryzal izolacje z mikrofonu. to tyle w tym temacie
ps. nie wydalem kilkuset zlotych dlatego ze byla to impreza charytatywna hehe, ja zawsze tyle wydaje jak mam hajs w kieszeni i chce sie napic... powiedzialem ze jak organizatorzy sa obrotni i mieli hajsy z baru jakies to zostawilem tam kilka stowek od siebie i poszlo to dla dzieciakow. CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM

internetowyhejter
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:06:41, 12-05-06
Pih (jeśli to ty faktycznie) - szacunek za nagrywki, nagrywasz naprawdę grube płytki. Ale beef przegrałeś, nie masz czym się wozić jako zwycięzca. Hip hop pl promuje tu ciebie, wywiadu z Pe nie było, dlatego możesz sobie twierdzić co zechcesz i skakać z radości, ale to czy ktoś wygrał oceniają słuchacze, twoje samopoczucie jest w tym wypadku akurat mało - miarodajne. Możesz chociaż podejśc neutralnei do sytuacji, jak czujesz się winnerem to jeśli Pe jest dla ciebie faktycznie takim nikim - możesz się przestać już jarać swoją \"wygraną\". Najwyraźniej nikim jednak nie jest, skoro tak przeżywasz. Koleś pojechał cię inteligentniej, to się w rapie liczy, skończyłeś prawo a diss wyglądał z twojej strony jak monolog osiedlowego dresa. To całe jechanie od żydów itp teksty - to było po prostu kurwa niesmaczne i wręcz żałosne. Jesteś wzorem dla wielu dzieciaków, czasem pomyśl o tym. A w hip hopie nie ważne jest to że powiesz że komuś najebiesz jak go spotkasz. Jakbyś był kozakiem - dogryzłbyś tak by bolało samo słowo. A tego najwyrażniej nie potrafisz. Czemu tu cicho o Pe? Bo nikt z nim tu nie robi wywiadów. Z tobą były od czaus beefu bodajże dwa już. Widzisz zależność? Ochłoń, wróć do nagrywania płyt. Niezależnie od tego jakie masz samopoczucie po beefie i ile on dla ciebie znaczy. Moja rada, możesz mi pojechać, pizga mi to. Nagrasz dobrą płytkę - kupię, przesłucham docenię. Ale jak będziesz szerzył i wprowadzał do hip hopu tanią gangsterkę i dresiarstwo w stylu ostatniego koncertu WWO w NY to daruj sobie, wskakuj w dres i zapierdalaj na parkiet z gwizdkiem. To jara jedynie szczeniaków i samo w sobie jest szczeniackie.

anonim
Autor: bmw serii 5   Link do posta
20:32:58, 12-05-06
internetowy hejter trafiłeś w samo sedno jednakże p.i.h wyrał ten beeff mimo tych prostych zagrywek.

anonim
Autor: YOYOYOYOYO   Link do posta
23:38:12, 12-05-06
PE JEST PEDALEM I KAZDY KTO MOWI ZE PE WYGRAL TEZ JEST PEDALEM

internetowyhejter
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:49:25, 13-05-06
Obracałem zajebiste sunie w ogólniaku, kiedy ty skakałeś jeszcze tacie po jajkach, także coś z tą twoją teorią nie tak chyba. Teraz obracam studentki, a ty dalej strzelasz w chusteczki, dzieciak, także nie wtrącaj się jak starsi rozmawiają.

anonim
Autor: one more time   Link do posta
00:59:41, 13-05-06
A tak apropo Pe ma panne głąbie, nawinął nawet o tym Pih więc przestań sapać.

anonim
Autor: BeZeLbUb   Link do posta
06:01:41, 13-05-06
pihu i  pyskaty rulezzzz!!!! czekam na plyte, na sto % bedzie wyjebana!!!  DUZE PE-DO GAZU SZMATO!!!

anonim
Autor: ***PanDużyPEnis- Good Power Flower***   Link do posta
08:16:52, 14-05-06
Do wszystkich nazywających mnie pedałem: jeśli wasze matki to faceci, to faktycznie mogę być pedziem. Wyjaśnia to (mniej więcej) poniższy rysunek: http://www.spl33n.it/img/img/informazioni.jpg A to dla Piha: o---;-- oto stokrotka szczescia, daj na zgodę i już się nie kłóćmy!

anonim
Autor: czesław niemen kurwa   Link do posta
10:16:58, 14-05-06
Pih sam powiedział że dzieciaki z ulicy i \"hardkorowcy\" pójdą za nim, pe jest bardziej błyskotliwy i gdyby nie wydał płyty w wytwórni meza to byście to ubóstwiali jeżeli liczy się ilość panczy wygrywa pih ze swoimi kurwami i szmatami rzucanymi w strone Pe ale jeżeli chodzi o ilość dobrych panczy to Pe miazgę robi z picha i tyle
Liczy się to co robisz a nie skąd jesteś ani kim jesteś ...

anonim
Autor: Miśkov   Link do posta
13:36:24, 14-05-06
ten kto mowi ze pih sie niezna na rapie jest kurwa jebanym balasem PIHU czekam na krazek.EMA

anonim
Autor: PierońskieHAnysy   Link do posta
14:03:40, 14-05-06
PeIha to klaSyKa
MiStrzowsko MUzyka
POZRO ZE ŚLĄSKA
KONCERT w GLIWICACH była wyjątkowo udany!!
Z niecierpliwością czekamy na cd:)

anonim
Autor: HWDP - Huj W Dupe Pasterzom   Link do posta
14:29:32, 14-05-06
Pasterz ---> jak to Pe nic nie odpowiedział? a \"Errata do Post Scriptum\" i \"Jutro\" to co? To PIH nic nie odpowiedział! Idź się pierdolnij w ten łysy kafel głąbie tępy

anonim
Autor: kondys   Link do posta
13:26:11, 15-05-06
ej spoko pewnie zajebista plyta sie szykuje ale dis pih pe wygral ten drugi chociaz jest frajerem

anonim
Autor: bemowiak   Link do posta
17:02:54, 15-05-06
e u mnie wlasnie na podworku kreca teledysk SNS. bemowo 4!!

anonim
Autor: lukassssssssss   Link do posta
17:54:33, 08-06-06
mam jeden kawalek z tej plytki tai sobie

DWS
Autor: DWS   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:51:08, 02-10-06
Holla back

anonim
Autor: jj   Link do posta
21:15:16, 22-01-07
skazani na SUKCESSSSS yooooooooooooooooooł:P

Josek........
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:46:57, 14-11-08
PiH to ciec nawet nawijac nie potrafi skad on sie urwał???Drze ta gembe w kazdym kawalku zrozumiec nie mozna co tam mamrota pod nosem!!!A PE go pozamiatał bo jak wiemy wygral nie jedna bitwe na wolno i taki leszcz mu nie podskoczy bo sie z nim rownac nie moze!!!

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-183-113.compute-1.amazonaws.com (34.204.183.113). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.