Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

Hip-Hop zawsze był moim życiem - Kaczor

Hip-Hop zawsze był moim życiem - Kaczor

Autor: Andrzej Mikołajewski

Dowiedz się więcej o: Kaczor.
Sytuacja staje się głupia w momencie gdy na teledysku główne role grają dupy, a nie raperzy, którzy stają się tylko dodatkiem do złota, drinków i całego przepychu.

Kaczor z PDG Kartel na "Nokaucie" nawijał "mówię prosto w oczy o tym co mnie wkurwia i boli, czy to się komuś podoba czy nie, mnie to pierdoli...". Sprawdźcie sami czy szczerze opowiedział m.in. o diss'ie na Kaliber 44, beef'ie z SLU oraz nowej płycie Killaz Group.

Przygodę z rymowaniem zaczynałeś z Guralem, Kukiem i Orzechem w połowie lat 90-tych. Jak wspominasz dzisiaj te zajawkowe czasy?
Kaczor:
Początki - zupełnie inne czasy. Teraz wszystŠ=

Poznań jest ojczyzną niewybrednych dissów. N.A.S. i SLU nagrali wulgarny atak na Liroya, a Killaz Group na Kaliber 44. Zarzucaliście katowickim MC m.in. apoteozowanie THC. Gural od dłuższego czasu nie przypomina przeciwnika legalizacji, a ostatnio nawet wydał mixtape, w którego tytule są jointy. Czy Ty również zmieniłeś zdanie w tym temacie?
Kaczor:
Na początku rzeczywiście byliśmy przeciwnikami jarania, ale każdy człowiek ewoluuje w różnych kierunkach i z czasem to się zmieniło. Wiadomo, że ganja jest powszechną używką wśród hip-hop'owców i teraz tego nie krytykuję. Wydaje mi się, że zmieniłem zdanie w tym temacie, choć nie na tyle co Gural, który pali i wszyscy o tym wiedzą.

Ekipę K44 diss'owaliście także za kopiowanie stylu Gravediggaz na swoim debiucie. Jak oceniasz następne dokonania Ślązaków?
Kaczor:
Ten diss to jest bardzo stara sprawa. Teraz zupełnie zmieniliśmy zdanie na ten temat, ponieważ Kaliber 44 jest jednym z najbardziej kultowych zespołów w Polsce. Patrząc na aktualna sytuację polskiej sceny można powiedzieć, że jest to jedna z niewielu kapel, która robi coś konkretnego i należy jej się za to wielki szacunek. Dobrze się znamy z Feel X'em, który jest naszym kolegą. Ostatnio byłem na koncercie Abra dAba w Poznaniu. Zagrał zajebiście, a ja zupełnie nic nie mam do zarzucenia chłopakom z Kalibra.

Niedawno w Rap Pakamerze powiedziałeś, że KG i SLU robią teraz nowe rzeczy i beefu między Wami już nie ma. Który utwór z ostatniej płyty Peji podobał Ci się najbardziej?
Kaczor:
Nie przesłuchałem tej płyty w całości, więc nie mogę się wypowiadać w tej kwestii.

Wielu fanów poznańskiego rapu uważa, że gdyby Killazi nagrali z SLU jakiś wspólny kawałek to miałby on szansę wstrząsnąć polską sceną. Czy dopuszczacie w ogóle taką możliwość?
Kaczor:
Z biegiem czasu wszystko się zmienia. Jednak tyle przykrych rzeczy sobie nawzajem mówiliśmy, że w pewnym momencie nie pamiętaliśmy już od czego to się wszystko zaczęło. Była to strasznie chora jazda, ale czy dopuszczamy taką możliwość? Na dzień dzisiejszy powiedziałbym nie, ponieważ nie podaje się ręki komuś kto wiele razy gadał na Ciebie różne rzeczy, a Ty nie pozostawałeś mu dłużny. Ale nigdy nie mówię nigdy.

Artysta nie może być gangsterem i zarazem artystą.

Ostatnie pytanie dotyczące tego beef'u. Swego czasu Kosta w tekście "Rymowane porachunki" jako przykład bitwy nie tylko na rymy przywołał historię z Wiśniowym. Jak to było naprawdę?
Kaczor:
Szczerze to nie wiedziałem nawet, że ktokolwiek o tym wie. Wydaje mi się jednak, że nie będę tego tematu poruszał, ponieważ są sytuacje życiowe, o których nie trzeba opowiadać w wywiadach.

Czy w życiu prywatnym zachowujesz się jak "radykalny skurwiel" czy jest to tylko sceniczny wizerunek?
Kaczor:
Wszyscy w naszym gronie zawsze uważali, że potrafię powiedzieć prawdę prosto w oczy. Nawet tą najgorszą i nawet najbliższemu koledze. Dlatego byłem być może tak kojarzony. Myślę, że odbierają to w pozytywnym tego słowa znaczeniu, ponieważ jeśli ktoś nie potrafi komuś szczerze czegoś powiedzieć to zawsze zrzucają to na mnie, bo wiedzą, że to powiem. W życiu codziennym potrafię iść na kompromis, ponieważ w pewnych sytuacjach po prostu tak trzeba. Ten przydomek oznacza, że mam specyficzny sposób bycia i żartowania, ale są pewne granice, których nie przekraczam będąc w różnych kręgach.

Wasz nielegal pt. "Prawdziwość dla gry" postrzegany był jako nawiązanie do stylu gangsta. Jak oceniasz dzisiejszych wykonawców tego nurtu?
Kaczor:
Generalnie nie do końca się zgadzam z etykietką jaką przyklejono naszej płycie. "Prawdziwość dla gry" nie była stylizowana na gangsta, ponieważ w tekstach nie nawijaliśmy przecież, że strzelamy ludziom w twarz z glock'ów, a na teledyskach z karabinami nie lataliśmy. Ta opinia była bardzo mocno przesadzona, ponieważ był to po prostu hardcorowy Hip-Hop, zahaczający o uliczne klimaty. Co do współczesnych rzeczy to trzeba to wszystko traktować z przymrużeniem oka. Artysta nie może być gangsterem i zarazem artystą. Niektórzy z tych ludzi mają na pewno jakąś tam przeszłość i jakoś zarabiali pieniądze zanim zaczęli robić muzykę. Jeśli z tego wywodzi się styl gangsta to myślę, że jest to w porządku. Jeśli jest to przesadzone i robione na pokaz to jest to raczej bezsensem. W Stanach ludzie traktują kulturę gangsta z przymrużeniem oka i nie jest traktowana wprost dosłownie.

Poznańską scenę znasz od samego jej początku. Jaka jest jej obecna kondycja?
Kaczor:
W tej kwestii nie jestem kompetentną osobą, żeby mówić o tej scenie, ponieważ niewielu rzeczy z Poznania słucham. Znam tylko produkcje naszych chłopaków z PDG Kartel i tylko to mogę oceniać.

W takim razie, które projekty z PDG podobają Ci się bardziej, a które mniej?
Kaczor:
Miałbym pewne zastrzeżenia do nielegala Bubla, ponieważ niektóre kawałki zamieszczone zostały na bardzo starych podkładach. Wydaje mi się, że gdyby zrobić je na nowo to świeżej by ta płyta brzmiała. Podoba mi się jak napierdala Sheller. Podobają mi się bity Larwy oraz Miksera, który niedawno wrócił ze Szkocji i znowu będziemy współpracować. Wiadomo, że Rafi i Ramona robią ciekawe rzeczy. Niektóre solowe rzeczy Gurala do mnie nie przemawiają, nie do końca trafiają w mój gust.

Masz na myśli bragga Gurala?
Kaczor:
Bragga nie krytykuję, zawsze mi się to podobało. Braggadacio jest kwintesencją Hip-Hop'u, takie czyste napierdalanie do bitu. Jeśli chodzi o Gurala to bardziej podoba mi się, pod względem stylu rapowania, jego pierwsza płyta.

Braggadacio jest kwintesencją Hip-Hop'u, takie czyste napierdalanie do bitu.

Czy jakieś Twoje wersy pojawią się na jego kolejnym mixtape "Miłość, szmaragd i krokodyl"?
Kaczor:
Być może tak, ale te mixtape powstają spontanicznie. Spotykamy się, balujemy i czasem wchodzimy do kabiny coś nagrać. To nie są przewidywalne sesje nagraniowe więc trudno odpowiedzieć na to pytanie.

Czy nowy album Killaz Group będzie kontynuował uliczną stylistykę poprzednich krążków?
Kaczor:
Będzie utrzymany w hardcor'owej stylistyce, aczkolwiek będą też trochę lżejsze numery. Na pewno będzie jakaś wspólna nuta łącząca nasze płyty. Produkcje Killaz Group różnią się od solowych produkcji Gurala i będzie to słychać. Bit'owo będzie to bardzo zróżnicowany materiał, ponieważ podkłady są różnych producentów. Muzycznie nie będzie to już tylko White House tak jak było przy "Nokaucie". Tekstowo też jest zróżnicowanie. Jest jeden kawałek typowo imprezowy na bicie Mateo i jeden storytelling oraz są kawałki braggadacio. Jeżeli chodzi o producentów to będzie wyżej wymieniony Mateo, Grant z Torunia, Story (Lords of Faderz), oczywiście Larwa i Mikser, którego bitów będzie prawdopodobnie najwięcej. Można powiedzieć, że Mikser jest jednym z ojców tej płyty. Włożył w nią wiele pracy, gdyż część tego materiału była nagrywana u niego w studiu "Na Piętrze".

W jakiej fazie jest produkcja tego materiału?
Kaczor:
Mamy stworzone mniej więcej 3/4 materiału. Jeszcze nagramy około dwóch, trzech kawałków oraz dokończymy te, które nie są jeszcze zamknięte. Jest to dość zaawansowany etap choć nie mówiłbym, że album będzie już za miesiąc ukończony, ponieważ różnie w życiu bywa.

Czy usłyszymy jakiś kuzynów z PDG na tym albumie?
Kaczor:
Na razie przewidziany jest tylko udział Shellera w kilku kawałkach. Może się to zmieni i w numerach, które dopiero powstaną pojawią się jacyś inni goście.

Czy byliście zadowoleni z promocji jaką zapewnił Wam Blend Records przy "Nokaucie" i gdzie chcielibyście wydać nowy album?
Kaczor:
Z tamtej promocji nie byliśmy zadowoleni ponieważ po pierwsze teledysk nie latał w telewizji prawie wcale. Po drugie składał się z trzech kawałków, a został upowszechniony w wersji bez trzeciej części. Mimo słabej promocji ta płyta nie przeszła bez echa ponieważ jak jeżdżę z Guralem na koncerty to docierają do nas sygnały, że ludzie w całej Polsce znają Killaz Group. Mogła być jednak bardziej zauważona i dlatego nie byliśmy zadowoleni ze współpracy z Blendem. Natomiast jeśli chodzi o najnowszy materiał to się jeszcze nie zastanawialiśmy nad wyborem wydawcy. Wiadomo jaka jest sytuacja na rynku, nie jest dobrze i nie ma z czego wybierać. Najlepiej byłoby wydać to samemu, ale to wiąże się przede wszystkim z kosztami i trzeba dużo pracy w to włożyć żeby zrobić to dobrze. Póki co chcemy skończyć ten materiał, dać go do masteringu, zamknąć tą płytę i wtedy dopiero będziemy myśleć o wydawnictwie.

Dlaczego żadna Twoja zwrotka nie pojawiła się na "Drewnianej małpy rock"?
Kaczor:
Zrobiliśmy jeden kawałek z Guralem, ale nie został ukończony dlatego nie wszedł na tę płytę. Prawdopodobnie zrobimy go na nowo, ale z tym samym bitem na płytę Killaz Group.

Wszyscy w naszym gronie zawsze uważali, że potrafię powiedzieć prawdę prosto w oczy.

W jednym z refrenów na "Nokaucie" rymowałeś "GRU to nie jebana fabryka snów, nic nie śmierdzi tu kiczem...". Czy zgodzisz się z tezą, że obecnie amerykański rap, zwłaszcza wideoklipy często są tak samo kiczowate jak filmy z Hollywood, a czasem nawet bardziej?
Kaczor:
Amerykański Hip-Hop zawsze był trochę kiczowaty. Jednak w Stanach tak samo jak w Polsce jest trochę kiczu, są też jednostki, które robią to z sercem i robią to naprawdę na dobrym poziomie. Starzy wyjadacze z południa Geto Boys nagrali ostatnio zajebistą płytę i takich przykładów jest więcej. Nowy Ice Cube rozpierdoli!

Na "Opowieściach z betonowego lasu" Gurala nawijałeś "szampan, pekiel i głupie kurwy w tle, jakuzzi to nie muzyka dla moich ludzi, mnie to też nudzi, bo to komercją jest skażone...". Dzisiaj pozostało niewielu raperów, którzy nie wystąpili w takim klipie. Czy Ty cały ten lans już zaakceptowałeś?
Kaczor:
Pewne granice muszą być zachowane. Kobiety w teledyskach hip-hop'owych były od zawsze. LL Cool J miał takie klipy już w latach 80-tych więc to nie jest nic nowego. Sytuacja staje się głupia w momencie gdy na teledysku główne role grają dupy, a nie raperzy, którzy stają się tylko dodatkiem do złota, drinków i całego przepychu. Raper musi być na pierwszym planie. Jeśli jest zachowany ten umiar to dobrze to wygląda i sprzyja na pewno promocji płyty. Rozumiejąc te wersy słowo w słowo można rzeczywiście odnieść wrażenie, że ja to krytykuję. Jednak przy zachowaniu pewnych granic toleruję taką stylistykę.

Należysz do graczy, którzy są na polskiej scenie prawie od samego początku jej istnienia. Powiedz czym ta kultura jest dzisiaj dla Ciebie?
Kaczor:
Hip-Hop zawsze był moim życiem. Ta muzyka pomogła mi w wielu ciężkich sytuacjach, np. kiedy zmarła mi matka słuchałem rapowych płyt, które pomogły mi odnaleźć się po tej tragedii. Natomiast bez pisania rymów nie potrafię wytrzymać. Mogę nie napisać przez miesiąc żadnego tekstu, ale kiedy jednego dnia mnie trafi to siedzę i piszę. Kocham to robić i będę to robił.

Od czasu "Nokautu" Gural wydał dwa solowe krążki, a czy Ty myślałeś przez ten czas o wydaniu solówki?

Kaczor: Myślałem o solowej płycie, ale doszedłem do wniosku, że nie jestem jeszcze na to gotowy. Raz, że wydanie solowej produkcji wiąże się z dużym nakładem pracy i trzeba nazbierać dużo materiału. Ja jednak dobrze się czułem w grupie i lubię nagrywać z Guralem. Solowa płyta na ten czas odpada, ale być może niedługo to się zmieni.

Koncertowałeś z Guralem w Rosji. Jak wspominasz ten wyjazd na wschód?
Kaczor:
W Moskwie mieszkaliśmy w zajebistych warunkach, ale w Sankt-Petersburgu już na lekkim hardcorze. Natomiast koncertowo lepiej było w Sankt-Petersburgu. Ci, którzy z nami byli wiedzą, że trochę marudziłem, ale generalnie nie żałuję tego wyjazdu. Na nową płytę bierzemy bit od młodego producenta z Sankt-Petersburga Beat-Maker-Bit'a. Na tym bicie robimy kawałek ze Smoki Mo, czyli pierwsze koneksje nawiązaliśmy i jeszcze jakaś obopólna współpraca na pewno będzie. Generalnie jechaliśmy tam przez dobę pociągiem . Na miejscu Moskwa rozpierdoliła nas swoim ogromem, zajebistymi imprezami i zupełnie inną mentalnością ludzi niż w Polsce.

Bardzo mnie drażni również fakt, że niektórzy ludzie oczekują od nas pracy za darmo. Jeśli ktoś robi tę muzykę od 10-ciu lat to chce z tego żyć, a przez to połączyć przyjemne z pożytecznym. Jednak to wcale nie oznacza, że ten człowiek się sprzedał.

Co byś na zakończenie chciał powiedzieć młodemu pokoleniu fanów tej muzyki?
Kaczor:
Żeby zaczęli odróżniać gówno od solidnych produkcji. Bardzo mnie drażni również fakt, że niektórzy ludzie oczekują od nas pracy za darmo. Jeśli ktoś robi tę muzykę od 10-ciu lat to chce z tego żyć, a przez to połączyć przyjemne z pożytecznym. Jednak to wcale nie oznacza, że ten człowiek się sprzedał. Trzeba umieć rozróżniać. Komercja jest wtedy, gdy ktoś robi coś tylko po to, aby się podobało publice. Natomiast jeśli ktoś robi coś od serca i jeszcze zarabia na tym pieniądze to nie widzę żadnych przeszkód. To wszystko co chciałem na zakończenie powiedzieć. Pokój dla moich braci z PDG Kartel.

Foto: Rafał Karwiński

Dowiedz się więcej o: Kaczor.


Informacje o artykule
Data dodania:2006-06-02
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:9.85 (20)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
Andrzej Miko..., 39 lat
mężczyzna

Ostatnie artykuły tego autora:
Nigdy nie wystarczało mi słuchanie muzyki-Mikser
"Poglądy mam wciąż te same..." - wywiad z dAb'em
Kochamy tę muzykę i nie przestaniemy jej robić
Szkic o marihuanie w Hip-Hop'ie
Najważniejsze jest wyczucie rytmu - DJ HEN

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
halas
Autor: halas   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:36:19, 01-06-06
dlugo czekalem na ten wywiad i jestem w 100%  zadowolony....Kaczor mądrze gada na kazdy zadany temat wiec mam wielki szacunek do niego! kaczor jest PDG !!! czekam teraz na ta plytke killazow! pzdr AM ..good shit soon! daje 10 za wywiad...3mka

Emas
Autor: Emas   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:57:56, 01-06-06
bardzo ciekawy wywiad... jak zwykle na wysokim poziomie, czekam z niecierpliwością na nowe Killaz Group pozdrawiam!

anonim
Autor: ziąboj   Link do posta
15:57:39, 02-06-06
dobre przedramie ma

Rysiunio
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:08:45, 02-06-06
Szacunek Kaczor! Już od \"Nokautu\" wiedziałem, że jesteś zajebisty. Czekam niecierpliwie na nowe KG. \'Druga strona medalu\' <- kozacka zworta Kaczora. Peace

SKYPRO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:20:25, 02-06-06
Dobry kot :)

anonim
Autor: ospały   Link do posta
16:22:53, 02-06-06
Kawał chłopa

anonim
Autor: HSK   Link do posta
16:26:04, 02-06-06
co by nie mowic to SLU GANGA zjada was......;)

Razer
Autor: Razer   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:27:55, 02-06-06
Wkońcu pojawił się ktoś ciekawy w tyk waszych artykułach.
Widać, że ziom nie da się sprzedać dla kasy.
Więd respect ziom!
Oby więcej takich raperów...

anonim
Autor: Dr O   Link do posta
16:34:11, 02-06-06
Dobry koleszka

anonim
Autor: Davidos   Link do posta
16:36:49, 02-06-06
Czytałem w Ślizgu, że proponował solówkę Peji, jednak ten odmowił. Prawda?

anonim
Autor: mAmut   Link do posta
16:43:28, 02-06-06
Davidos a to chyba juz dawno bylo w tym slizgu napisane...

anonim
Autor: the_answer   Link do posta
16:43:45, 02-06-06
jointy, konserwy muzyka bez przerwy, \"nie lubisz mnie\" zajebista zwrota kaczora pozdroo

ave pdg
muflon albo gin

BDZ Beatz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:44:02, 02-06-06
Kaczor dobry jest KG Pozdro

SzopikS
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:46:17, 02-06-06
no ciekawe jak tam nowe KG sie sprawdzi:)

kafar_plHH_InThaCanada
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:14:40, 02-06-06
Dobry wywiad, zawsze bylem zajarany jego wokalem na killaz\'ach albo na innych projektach ....

ps. a co do wypowiedzi kolegi wyzej o tym ze \"gural nie chcial go pewnie na plycie bo jest lichy w ciul.....\" czlowieku jak bys wczesniej cala plyte z kims tylko robil... to niewiem czy na solo bys zapraszal tego samego ziomka co z nim dopiero cala plyte zklepales.... zobacz czy inni raperzy w polsce tak robia  ?? FU czy ma kogos z Zipery zawsze u siebie  ?? Eldo czy Juzka ma ?? wes juz tu ziomek  nie pisz tempych textow tez o komecji bo widac jak wiesz o co chodzi co to znaczy Komercja... a ty co za zbieranie \"truskawek\" w lato jak dostajesz pieniadze nazywasz siebie komercyjnym... bo przeciesz za free mogles pomoc tym ludzia je nazbierac zeby se na targ mogli zarobic jakies pieniadze a jednak za to jakies grosze wziales.... eh zastanow sie co piszesz

anonim
Autor: JAWORZANIN   Link do posta
17:37:27, 02-06-06
Elo PDG Kartel RESPECT!!! CZEKAMY WE WROCLAWIU  CHCEMY WALL-EGO NA NOWYM KG !!! CZEKAMY Z KONCERTAMI! HWDPziw POZDRO DLA WSZYSTKICH DOBRYCH LUDZI!

anonim
Autor: i tak powiem   Link do posta
17:40:52, 02-06-06
Gorąco polecam cale Killaz. PDG Kartel to spoko ludzie. Lubię ich muzykę, jakoś do mnie trafia. Kontynuuję kompletowanie ich oryginałów i wam też to polecam!

anonim
Autor: zief   Link do posta
17:41:34, 02-06-06
Zapomniałbym dodać, że Wall-e też uważam za część tego grona. Po prostu tam pasujesz!

anonim
Autor: **Tony Montana**   Link do posta
17:43:46, 02-06-06
profesjonalna sesja ;) biala/szara koszulka zalozona na \"poprzednia\" ;)
a tak na powaznie to tez czekalem na ten wywiad oraz na nowe kg.               moze wyjdzie jeszcze na wakacje ta plytka - czekam...

anonim
Autor: Gośka z Rudy Śląskiej 3   Link do posta
17:55:57, 02-06-06
Jestem za pozdro dla ciebie kaczor :):)
buziaczki :*:*

anonim
Autor: hahahaha   Link do posta
17:58:34, 02-06-06
: / dobra spoko ze mowisz kazdemu w ryj prawde ale nie jestes raperem \'\'L\'\'

anonim
Autor: :)...   Link do posta
18:09:39, 02-06-06
i po co ten paluch pokazuje ... taki miły chlopak

anonim
Autor: edcyhn   Link do posta
18:13:04, 02-06-06
PeDeGi to same kokxy :)

anonim
Autor: dupawołowa   Link do posta
18:36:27, 02-06-06
a slyszeliscie o Buce Braders?
ci kolesie dopiero wymiataja

elo srelo

anonim
Autor: Grzegorz Z.   Link do posta
18:42:08, 02-06-06
z ta solówką z Peją to moze i prawda, ale pochwa lekka z tego Kaczora bo zaproponował solówke dopiero jak zjadł troche anabolików, pamietam jak wyglądał wczesniej a jak pozniej na zdjeciu z pewnego koncertu. za ochroniarza gurala chce robic?? po co mu te sterydy?? załosne... co nie zmienia faktu ze nawijki ma dobre i tez czekam na tę płytke, chcem sprawdzic:)

anonim
Autor: Areosoul   Link do posta
18:56:28, 02-06-06
Poczekamy zobaczymy... Z pewnoscia wydac nowe KG to lepszy pomysl niz SSDI z poprzedniego wywiadu... Bez Podniety!!!

anonim
Autor: x   Link do posta
19:00:58, 02-06-06
od czasu Nokautu troche go przybyło.ale spoko lubie jego zwrotki

anonim
Autor: rozjebales mnie teraz wpierdul bedzie   Link do posta
19:01:16, 02-06-06
nie kurwa cawniak meate  ty kurwa pizdo napierdolic ci jak cie spotkam kozaczku  taki leszcze a jak sie napina tu kurwa szmata pierdolona  hejter pioerdolony sie znlaazl zeby wszyscy wiedzieli to pizda jak chuj z golonoga jak sie kogos spytasz o niego to slychac tylko smiech ar crew pizdyyyyyyyyyyy

anonim
Autor: Emate pizda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Link do posta
19:02:36, 02-06-06
nie moge z tego leszcza zaraz pierdlne chuj ci w dupeeeeeeee cawniaku za monitora emate pizda !!!!!!!!!!!!!

JELI
Autor: JELI   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:27:08, 02-06-06
Zajebista plytka Killaz GROUP - Nokaucik gniecie mnie, czekam na nowaa :d kACZor Z gURALEM jaaa =D a lape ma wyjebista ;]

anonim
Autor: pdgyopdg   Link do posta
19:31:08, 02-06-06
kurwa czekam na ten killaz group z niercierpliwoscia !!! PDG PDG kaczor jest naprawde dobry raperem razem z guralem i qlopem !!

anonim
Autor: men-tal-ity   Link do posta
19:31:30, 02-06-06
wez sie ziomek odpe#$%&@ od kalibra

anonim
Autor: kaczorkaczor   Link do posta
19:36:19, 02-06-06
po wywiadzie z kaczorem wynika tak jakby nie jarał, a kapuje na gurala :) hehehe a śpiewa w PDG \"dziś na trzeźwo bez fazy, to znowu kaczor czy nie czujesz odrazy\"

anonim
Autor: SIXX NINE OF 6 FEET DEEP   Link do posta
19:37:16, 02-06-06
emate ty zalosna szmaciaro dla ciebie  to Pan magister Kaczor ...
\"ja nie potrzebuje frajerskiego respektu\"

anonim
Autor: CzłowieczekZwyczajnyNormalnie   Link do posta
20:05:21, 02-06-06
Wow... Kawał Byka:D .. Kafar ! Duży jest ....

anonim
Autor: kaczor poznan   Link do posta
20:23:13, 02-06-06
czekam na płytke pewnie bedzie jak zwykle wyjebista jak kazda z płytek pdg!!

swir..1
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:26:06, 02-06-06
w huj kafar....dobry wywiad......

SaCHeN
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:32:30, 02-06-06
ale koks :D

anonim
Autor: krk nie stany   Link do posta
20:46:20, 02-06-06
a z tego kaczora kasztan hehehe pozdrawiam normalnych chłopaków

anonim
Autor: ulica to ja   Link do posta
20:48:49, 02-06-06
ruskie mietki....emano

anonim
Autor: mc z kace   Link do posta
21:38:19, 02-06-06
kwa kwa kaczorki dwa i mamy trzeciego równie brzytkiego

serek
Autor: serek   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:16:15, 02-06-06
Zajebisty wywiad!!!!
Czekam na nowe KG!!!!!!!!!
PDG rulez!!!!!!!!!!!!

Skali
Autor: Skali   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:30:43, 02-06-06
radykalny skurwiel to dobry zawodnik!! ma w sobie te Chilllliiiii:D:Dheheeee

gumisflow90
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:45:48, 02-06-06
PDG Kartel, Killaz Group, szacunek kuzynom, piona za wywiad, Kaczor 5

ziomek_newb
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:47:04, 02-06-06
Nigdy nie przepadałem za Guralem i PDG wogóle jak można było jechać po Kalibrze za jaranie? Pozatym zawsze postrzegałem (Gurala i PDG przyp ziomuś) jako marną kserówke Amerykanów....\"Weź sie zastanów przecież nie jesteś ze Stanów\"

anonim
Autor: durdidu   Link do posta
22:49:37, 02-06-06
Ale prymityw, straszny ćwok. Jak mozna w ogole takie glupoty mowic, koles sie chyba wychował w garażu siedzac tam sam i bez ksiazek.
\"Teraz zupełnie zmieniliśmy zdanie na ten temat, ponieważ Kaliber 44 jest jednym z najbardziej kultowych zespołów w Polsce\"
No i co ze jest kultowy, dlatego łajzo zmienilas zdanie ?
\"Na początku rzeczywiście byliśmy przeciwnikami jarania, ale każdy człowiek ewoluuje w różnych kierunkach i z czasem to się zmieniło.\"
no umre ze smiechu zaraz

ziomek_newb
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:01:50, 02-06-06
Dramat Dramat Bo wiesz kolego z góry po Kalibrze można jechać ale za sprawę Magika który zresztą sobie poradził z nimi   \"Podziały ponad porozumieniem tak czy siak miło było dla was wszystkich być Natchnieniem Za Te Wszystkie lata Tu jest Rekompensata i znnów jestem skory zbijać scory jak na automatach.....\"

anonim
Autor: czacha KZG   Link do posta
23:03:20, 02-06-06
Oby bylo wiecej takich prawdziwych raperow i jeszcze tak dobrze napierdalajacych. wielki szacunek i pozdrowienia z kozich

anonim
Autor: Kiejda   Link do posta
23:16:55, 02-06-06
OOOOOOO jeeeeee!!!! K do G!! Wufffff! o w dupe jeża musze ochłonąć czekałem na to kupe lat !! :D
\"Czekasz na nowe Killaz Group? To zdmuchnie skurwysynów niczym zaległy kurz-tak już!\" Nie lubisz mnie - Gural ft Kaczor z najnowszego mixtapu... Swoją drogą nieźle scene nam powiękrzają :D Killaz Group, teraz 2 mixtapy, solówka Bubel\'a (?), Ramona 23, Kasta, no no :D Dla mnie bomba! Respekt ! A do
Durididu - Tylko krowa nie zmienia poglądów, zresztą dobrze że zeszli z k44,  bo jedni i drudzy robią dobry rap wiec po co maja sie tepic? jak moga wspolnie bezzbednych problemow robic broblemy innym i tak dalej.

AVE PDG

anonim
Autor: peryrj   Link do posta
23:25:12, 02-06-06
zajebisty ziom zajebiste słowa zajebisty wywiad i zajebiste kiilllllllaaaaazzzzz groouup!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: namotany jaraj jaraj   Link do posta
23:32:40, 02-06-06
Autor: durdidu
Dodany: 2006-06-02 22:49:37 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl Ale prymityw, straszny ćwok. Jak mozna w ogole takie glupoty mowic, koles sie chyba wychował w garażu siedzac tam sam i bez ksiazek.
\"Teraz zupełnie zmieniliśmy zdanie na ten temat, ponieważ Kaliber 44 jest jednym z najbardziej kultowych zespołów w Polsce\"
No i co ze jest kultowy, dlatego łajzo zmienilas zdanie ?
\"Na początku rzeczywiście byliśmy przeciwnikami jarania, ale każdy człowiek ewoluuje w różnych kierunkach i z czasem to się zmieniło.\"
no umre ze smiechu zarazkurwa bk z tego w chuj niechcailo m isie czytac calego wywiadu bo w chuju to mam ale jak to przeczytalem to pizdlem na ziemie emanko

anonim
Autor: i represent the east   Link do posta
01:46:21, 03-06-06
pierdole warszawe i to wasze smieszne \"elo\" \"emanko\" itp aha i pozdro dla \"prawdziwych raperow\" z  bez cenzury. jestescie najgorsi w chuj... wasze \"piosenki\" nawet mnie nie smiesza, sa zalosne... wiec panie namotany jaraj jaraj pierdol sie i wyjeb klawiature oknem bo ci sie nie przydaje do rozwijania umiejetnosci, mamy cie w dupie i wez lepiej nagraj bardziej harcorowy utwor niz kaczor albo gural/pdg to pogadamy łaku

PDG KARTEL SKURWYSYNU
-------------------------------
HARCOROWY RAP
JEDYNY TAKI W POLSCE
KUPISZ W DOBRYCH SKLEPACH MUZYCZNYCH

anonim
Autor: NEOPLUS.ADSL.TPNET.PL   Link do posta
01:49:43, 03-06-06
wlasnie... zgadzam sie z przedmowca. rap w warszawie jest najgorszy, choc sa wyjatki ale wszyscy w warszawie chca byc jak zip wwo i hem gru a to blad... badzcie stylowi jak pdg kartel, mimo ze to sprawi wam duzo trudnosci... pis jebac wwa

anonim
Autor: pdg fan   Link do posta
01:51:45, 03-06-06
pdg - prawdziwosc dla gry, nie dziwki nie szampan nie koks nie jaccuzi

anonim
Autor: chw   Link do posta
02:16:44, 03-06-06
nooooo w koncu. na taki wywiad czekalem. kaczor zawsze byl jednym z najbardziej niedocenianych raperow na polskiej scenie. teraz mam nadzieje ze podniesie sobie troche budzet po nowym kg. wlasnie takim ludziom naleza sie pieniadze za muzyke ktora robia. na nokaucie mial zajebiste zwrotki. czuc od niego szczerosc i prawdziwa milosc do hip hopu a ten wywiad tylko to potwierdza.

                                               PRAWDZIWE ULICZNE G.Ó.W.N.O. COOOO??

anonim
Autor: gefgewfwe   Link do posta
04:40:22, 03-06-06
nie da sie apotezowac przedmiotu.
rap w warszawie zawse byl i jest najlpeszy. to normalne ze najwieksze miasto danego kraju ma najlepsza miuzyke.
wszedzie \'zmienilismy podejscie\' a to jest rownowazne z popelnilismy blad.

anonim
Autor: faker   Link do posta
06:51:54, 03-06-06
moglby faka poprawic ;[

Królik_666_13
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
07:41:01, 03-06-06
Extra wywiad. Czekam na nową płytę Killaz\'ów :).Tylko pamiętajcie, bez tego obciachowego motywu Kej Dżi (KG)!

BTL
Autor: BTL   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:18:24, 03-06-06
PGD PGD PGD KATREL !!

anonim
Autor: echhh   Link do posta
10:45:34, 03-06-06
Dobry wywiad, dobry chlopak dobre ma nawijki ogolnie mowiac tworzy z Guralem zajebisty duet. A co do tego co tu czytam nt. jego \"łapy\" i ogolnie tego co mu przybylo - \"...nie trzeba miec hajsu by byc dobry chlopakiem i WIESZ ZE NIEWAZNE JEST ILE MASZ W LAPIE\" ja tez nie wiem po co mu taka masa ale szczerze mowiac chuj mnie to obchodzi,sam sobie wybral taka opcje.

anonim
Autor: agdfgsg   Link do posta
10:46:46, 03-06-06
pozdro kaczor....czekam na numer...ZROBIE TU PIERDOLONY MEKSYK!!!!

anonim
Autor: Świerk   Link do posta
11:00:05, 03-06-06
Bardzo dobry wywiad.

Glob82
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:21:44, 03-06-06
Autor: gefgewfwe

rap w warszawie zawse byl i jest najlpeszy. to normalne ze najwieksze miasto danego kraju ma najlepsza miuzyke.

nie no qwa teraz to mnie rozjebales na maxa :) . smiech w chuj!

anonim
Autor: Peja IS KING   Link do posta
11:22:20, 03-06-06
Peja z Slums Attack od nich macie dzisiaj fucki a gdy wreście przyjedziecie wyprujemy z was flaki

anonim
Autor: KOSA PARIS   Link do posta
11:57:57, 03-06-06
YEEAHHH W KONCU COS O KACZORZE. SZACUNEK DLA KILLAZOW.CZEKAM NA PLYTE AJJJJJJJJJJJ

smok99
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:14:43, 03-06-06
mam pytanko ma ktoś płytke PWS \"RAPERTUAR\"?? jeśli ktos posiada prosiłbym o wrzucenie gdzieś i o podanie linka do ściągnięcia!!!!!! z góry dzieki!!!! PDGGGGGGGGGG

anonim
Autor: jarcevkatowice   Link do posta
12:30:14, 03-06-06
o kurwa diss na k44 a teraz wszystko ok ,ze wszystkimi juz wszystko ok ja pierdole co za płytki człowiek

anonim
Autor: jarcevkatowice   Link do posta
12:32:36, 03-06-06
nawdupiał sie koksów i świruje....eh żenada, zeby jeszce duży był,troch spuchł od kartofli i pewniak

anonim
Autor: Kamil z hondy   Link do posta
12:42:32, 03-06-06
Ja pierdole cienki ojciec z niego sie zrobił ema ema

Rysiunio
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:46:43, 03-06-06
Kurwa, Nas z Jay\'em też się pogodzili... Ludzie się zmieniają, więc co jest dziwnego w tym, że Kaczor i Gural pogodzili się z ludźmi z Kalibra (skoro tamten konflikt był w roku \'97, kiedy oni dopiero zaczynali i byli młodziakami zajaranymi Ameryką)... Tak samo jest na lini PDG - SLU... Nie kłócą się i to moim zdaniem wychodzi na dobre. Co do pytania, w którym mowa była o wspólnym numerze Peji i KG, to myślę, że taki numer mógłby nieźle pierdolnąć. A co do wypowiedzi typsa, że rap rodem z WuWuA jest najlepszy, to pozostawiam to bez komentarza... Szanuję Warszawę za kilku artystów, ale nigdy nie stwierdzę, że tamtejszy rap jest tym najlepszym...

jurassic5
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:23:19, 03-06-06
ty buraku pierdolony, nie masz pojecia o rapie amerykanskim,i sie nie wypowiadaj cwielagu, sie nadajesz do paly snobie

reprezentant
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:47:08, 03-06-06
(bez wklejania w dupe) KILLAZ GROUP TO NAJBARDZIEJ PRAWDZIWA EKIPA W POLSKIM RAPIE!

anonim
Autor: Kiejda   Link do posta
13:53:32, 03-06-06
Mam nadzieje ze Wall-e znajdzie sie na jakims kawalku nowych Killazów :D Cicha nadzieja,hyhy. Jaram sie jak dziecko.

anonim
Autor: yyy   Link do posta
14:54:56, 03-06-06
Kurwa co za jemioł, nie dość że ma frajerską ksywkę  to jeszcze pierdoli od rzeczy, raz dissuje k44 a potem juz uwaza ze są spoko no kurwa takich to trzeba do lekarza wysyłac,najlepiej do tworek z miejsca, Robi miny ganstera a jest cipą, ktora na dodatek nagrywa tandetną muzykę

anonim
Autor: ALFONS WASZEJ MATKI   Link do posta
15:12:00, 03-06-06
yyy czarny19 tak sie zastanawiam pedaly czy to ze wasza matka obciaga na kosciuszki w poznaniu ma wplyw na wasza frustracje czy po prostu tepe kurwy jestescie? i normalnie zzera mnie ciekawosc czy cipeczki bylbyscie rownie odwazne co teraz zza monitora stojac przed kaczorem co pedaly?razczej w to watpie


pozdrawiam spedalonych gowniarzy oddawac kieszonkowe cioty!!!

anonim
Autor: Kiejda   Link do posta
16:01:13, 03-06-06
Jedziecie kurde na Kaczora jakby nie wiadomo co robil, a wy [Dam sobie uciac rece] ze nawet nie slyszeliscie jego zadnej zwroty! hahaha, slychacie rapu od roku i zalapaliscie sie jedynie na ere mezokracji - komedia. I po chuj oceniacie rapera po ksywie? skoro tak wszystkich to co?
Łona jest kobieta
hans 52 debiec - jest niemieckim raperem zrobikonym z drewna? ;p
sokół - jest ptakiem
a iinne tego typu rzeczy? bezsens ;| Zreszta i tak wasza zdanie sie nie liczy, pierdolicie bezsensu i bez argumentow i gowno wiecie - zal wam dupe sciska i wsio.

PDG Kartel!! Ave 5 element!

SQNKS
Autor: SQNKS   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:13:49, 03-06-06
o kurwa ale tu są kurwa lamusy !!!

admin albo jakis moferator wezcie wstawcie tutaj moze jakiegos experta od kurwa HH i wezcie tych kurwa zlamusialys kurwa GÓWNIAZY BANUJCIE w huj !!!!

KURWA PRZECIEZ TAKIE WYPOWIEDZI TO NORMALNIE KURWA IRYTUJA , KURWA !!!!!11 wrrrrr :[

To sie tyczy ty pedalow nademna .... :/       \"yyy\"    \"czarny19\"      WYPIERDALAC !!! :[

Raf7
Autor: Raf7   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:59:48, 03-06-06
\"Artysta nie może być gangsterem i zarazem artystą.\" - Zgadzam sie w 100%...Dobry wywiad, a i zaczynam coraz bardziej szanować Kaczora. Bardzo mądre wypowiedzi...

anonim
Autor: koms   Link do posta
17:04:41, 03-06-06
Kaczor jest spoko czekam na nowe pdg i killaz group ,bo beda git .4 life .

Rascheed
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:42:17, 03-06-06
\"Artysta nie może być gangsterem i zarazem artystą.\"

Gówno prawda,krótko:

SAY-\"TUPAC-we love u\"

The up in smoke tour.

anonim
Autor: czrny19   Link do posta
18:37:55, 03-06-06
ty alfonsiu ciekawy czy ty byś był taki mądry stojąc przedemną kurwo.
Ps:twoja stara to pedał a twój stary wali cię w dupsko corano i do twojesj wiadomości pryszczty,pyskaty frajerze(tyczy się też innych) siedze w rapie conajmniej 12lat chuje miekie!!!
chcecie posłuchać dobrego rapu to słuchajcie dobrego warszawskiego brzmienie a nie murzyńskich białasów co się jarają że są grubasami i chujowo rapują albo mezo to coś w sam raz dla was kurwy!!

anonim
Autor: yyy   Link do posta
18:38:10, 03-06-06
ALFONSIE SWOJEJ MATKI- pedał to cie robił, a od mojej starej to sie odwal to ze twoja jest afganką i robi wszystkim lache z połykiem za free jest powodem twoich kompleksów???nie jestem sfrustrowany tylko słuchalem tego kaczora i jest chujem razem z całym pdg bo rapują o chujowych pierdołach ktorych słuchaja 13latkowie myslacy ze to hardkor!! haha kurwa juz widze jak sie wkurwiacie przed monitorami.. co do starcia z kaczorem to bym sie nei bał bo mietki pewnie tak mu mózg zżarły że nie wie co sie z nim dzieje!!!KOKS JEBANY

W-awa i okolice jebią Kaczora w dupę!!!!!(i PDG też:) )

anonim
Autor: czarny19   Link do posta
18:42:08, 03-06-06
Kaczor myśli że hardcore to skok na buggie. heh pedały

anonim
Autor: Kiejda   Link do posta
19:05:30, 03-06-06
Co wy macie do PDG takie problemy? To że się rozwijają w przeciwieństwie do WWA gdzie hemp gru nawija o tym samym co na moleście i poprzednich płytach? Dlatego ze nie maja problemów wydawniczych przeciwieństwie do Prosto gdzie Pono musiał dać niepełne promo? Dlatego że mówią mądre rzeczy i przyznają się do błędu nie gdzie Wilku uznaje się za najwiękrzego gangstera na całą Polskę? Bzdura! Killaz Group rozwala całą Polskę jedną płyte. Przekaz – OK., Beaty – OK., Nawijka – OK., Technika – OK. więc co jest kurwa nie tak?! Kuźwa zazdrośni jesteście o to że łączą wszystkie wyżej wymienione elementy w jedno, a  WWA nie ma odpowiednika swojego. Śmieszne... Zresztą PDG pierdoli wasze zdanie i możecie słać te posty jeszcze przez 10 lat i tak będą robić swoje dalej, bo robią dobrze!

Rascheed
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:16:23, 03-06-06
Kurwa,rap w Polsce i na świecie umarł już dawno.Teraz to jest hybryda chuj wie czego.

anonim
Autor: dfg   Link do posta
22:03:22, 03-06-06
Wiesz rap umarl tylko dla tych ktorzy nie szukaja...

Rascheed
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:49:49, 03-06-06
West Coast \'91-\'96.

anonim
Autor: nie wnikaj   Link do posta
00:24:23, 04-06-06
każde miasto ma swoje style...dla mnie w kato każdy nawija podobnie...w warszawie może i też , bo wiesz tu się zachował uliczny rap który wyszedł od molesty , rap o ulicy czyli rap o czymś , o przeżyciach swoich itd. nie uważam żeby to było hujowe a w hardcorowym brzeminiu jest to zajebiste... nie wiem czy pamiętacie wijeskie kurwy co się huj wie jak jarają poznańskim rapem że to całe pierdolone hiphopolo wyszło z poznania ... i kiedy słysze wlkp to wiem ze to jest dla wszystkich fajnych babek hahahah ... szacunek dla pejiii a gural hmmm... nawijanie o dupie marynie ma być hardcorem ...jesli tak to kończe i szacuneczek dla warszawskiej sceny za zachowanie ulicznej sztuki pzdr

anonim
Autor: NTWD   Link do posta
02:29:07, 04-06-06
Dobra nawijka .... szanuje KG bo juz wtedy robilem rap szkooda ze Poznanska scena wykreowala kogos takiego jak mezo liber czy doniu szacunek Kris wierze ze wyda solowke ktora zachula w kraju .....Radukalny Kaczor to klasyka pomimo starych zatargow z Peja ktory zrobil konkret material .... Goral technicznie rozpierdala graczy ale czekam na nawijke Kaczora ktory nigdy nie odstawal a hard corowy RAP jest prawdziwym skarbem (pozdrawiam ZIP) Wroclaw tez nie stroi z tylu  grzebsntwd@o2.pl KaSklad nawija narazie w podziemu .... liczy sie tylko szczery HH szacunek dla Prawdziwych....Kaczor czekam na nawijke chociaz wiem  ze nigdy tego nie przeczytasz.....MOZEMY WSZYSTKO!!!!! elo Sokol

anonim
Autor: tylko dla tych co sie znaja   Link do posta
06:06:58, 04-06-06
yyy i jego siostra czarny19 heheheh typowe tepe polaczki oby takich jak najmniej

pozdrawiam cale PDG robia to najlepiej w tym kraju


anonim
Autor: yyy   Link do posta
10:00:27, 04-06-06
Ty co sie znasz jak ja jestem tepym polaczkiem to ty jestes tempym ormianinem co biega pod patykiem i prosi o drobne. Kurwa Kiejda nie mędrkuj bo ci to nie wychodzi- Prosto ma problemy wydawnicze????? Najlepiej rozwijająca się wytwórnia w Polsce???? jebnij sie w ten pusty łeb, Wilku się na gangstera nie robi poprostu jest chuliganem  a to jakbyś matole nie wiedział to nie to samo!!za to ten kaczor sie stylizuje na wielkiego kozaka,pudzianopodobnego mocarza i mędrca jednocześnie,haha żałosne.W KG to widze regres a nie rozwoj, pozatym to i tak cipy rapujące o chujowych sprawwach!! PDG zawsze było, jest i zawsze bedzie w cieniu lepszego hh, bo są do niczego, nie mają skilla, dobrych tekstów-niczego!!!!

Wuwua rządzi!!!!!!!!

( a i jeszcze mi wskażcie kawałek tego kurwwa kg gdzie występuje hardkor )hahah

anonim
Autor: rotflimao   Link do posta
10:36:05, 04-06-06
Panek i jego kreatyna..

anonim
Autor: SALIN   Link do posta
11:11:06, 04-06-06
heheh wyglonda naprawde jak prawdziwy kaczor ale toszke przykoksowany

anonim
Autor: yyy to cwel i kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Link do posta
13:45:27, 04-06-06
kurwa yyy cwelu warszawski co ty kurwa wiesz o rapie pedale wydymany. wwa rzadzi - hhahahahahahah!!!!!!!!!1
ja pierdole co za glupek!!!!!!!!!!!! kurwa niech mnie chuj spali jak oni moga konkurowac z poznaniem!!! hahahahah. pozdro dla kaczora i gurala za to co robia!!! sa kozacy a z pedalami jak yyy ktory sie wydaje ze rap z kurwa stolicy jest dobry sie nie gada bo debil sprowadza do sojego pozimu a potem poknuje doswiadczenie

anonim
Autor: czrny19   Link do posta
13:50:22, 04-06-06
nie wnikaj respect dla ciebie za tą wypowiedz całea esencja,cała prawda..

anonim
Autor: czrny19   Link do posta
13:52:24, 04-06-06
ej ty kurwa i cwel posiedz troche ze słownikiem

anonim
Autor: czrny19   Link do posta
13:55:13, 04-06-06
P-poznańskie
D-discopolowe
G-gówniane brzmienie

anonim
Autor: bondi   Link do posta
14:00:45, 04-06-06
ten kaczor to hardcorowy jest ale z mordy(jest przeobrzydliwy) z takim chujowym stylem to ja się niedziwie dlaczego on niewydał solówki bo kupiło by ją tylko paru buraków od tych żałosnych postów co tu piszą te ciotki pryszczte. Jebać poznański rap tylko peja trzyma fason.

anonim
Autor: czrny19 kolejny cwel-Bushwick Bill:]   Link do posta
14:06:57, 04-06-06
kurwa pedale skoncz te inkatacje bo nikt w nie nie uwierzy! hahhahahahahha
kurwa malo osob jest gluchy cwelu!!!!! sluchja sobie dalej warszawskich kurwa gowien ale tu juz zamkni ryj gnoju ktory ma 19 lat a hh slucha 12 !!! hahahahahhahahahahahahha
ja pierdole co za łeb i pała!!!! uuuuuuuuuuuu!!!!
RESPECT DO PDG!!! chuj w dupe glopim lub przygluchawym cwelom co uwazja rap kurwa ze stolicy za dobry!!!
komedia ja pierdole


anonim
Autor: czrny19   Link do posta
14:12:25, 04-06-06
a kto powiedział że mam 19 lat kondomie zasrany 19 lat temu to waliłem twoją starą po mnie poprawiali jacyś dwa beje z ulicy dlatego wyszedł taki niedojebany skurwysyn jak ty szmato

anonim
Autor: legionista to pała   Link do posta
14:13:19, 04-06-06
kurwa jacy kibice(hooligani a nie te paly co pijani bucza na ulicach i przystanki rozwalaj) taki rap :]]]]]]]]]]]]]
hahahhahahahahahahahhahahahahahhahaha

anonim
Autor: czrny19 kolejny cwel !!!!!!!!!!!!!!!!   Link do posta
14:18:48, 04-06-06
sam napisales pało. hahahahah
walisz to ty chyba tylko konia kurwa cwelu albo kolegow z warszawy w tylek(i oni twoj tyleczek). hahahhahah
kurwa chuj ci w dupe i jak jest prawda o tobie i \"warszawskim rapie\" najlepie sam wiesz cwelu. kurwa pisz se komentarze pod topicami o brzedekaniu twego wiejskiego rewiru a nie \"rapowej stolicy\" polski. 2 najlepsze skaldy sa z poznania - SLU I PDG panuje a reszta to chuje!!! hahahah

anonim
Autor: legionista   Link do posta
14:18:49, 04-06-06
dobra ale mistrz jest cioto

anonim
Autor: polska...dziwny kraj   Link do posta
14:24:48, 04-06-06
nie ma co heh zawsze sie znajdzie sfrustrowany ignorant typu yyy czy tez czarnego no nie wazne

prawda taka ze ci raperzy z warszawki i poznania szanuja sie nawzajem a to ze jakis zestresowany fan tego nie chce przyjac do wiadomosci to juz problem jego bo kaczor wilku jedker sokol gural peja itd maja to gleboko w chuju co taki spiety koles ma w swoim lbie

anonim
Autor: hahah   Link do posta
14:27:28, 04-06-06
Kg rozjebe lirycznie WWa i przestań srać a co do wypowiedzi Kaczora na temat puytki bubla to nic bo mi sie podoba Bubel hehehe całe PDG to Góra rymów yo

anonim
Autor: czrny19 kolejny cwel !!!!!!!!!!!!!!!!   Link do posta
14:36:49, 04-06-06
masz w nicku spedalona kurwa chyba ze to obwod twojej lapy!!!hahahaha
2 najlepsze skaldy sa z poznania - SLU I PDG reszta z Bay Area,LA,Cleveland i Texas!!!!!
reszta sie nie liczy!!! i koniec temtu bo glopi lub gluchy jest ten co mysli innaczej(lub slyszy)!!!!
hahahahahahhahaanonim
Autor: czrny19 kolejny cwel !!!!!!!!!!!!!!!!   Link do posta
14:38:48, 04-06-06
to mialo byc spedalona kurwo

anonim
Autor: czrny19   Link do posta
15:28:40, 04-06-06
liczba 19 w moim nicku oznacza ilość razy jaką robiłeś mi pałe

narqa12
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:04:14, 04-06-06
co to za pajac  cytat.: Artysta nie może być gangsterem i zarazem artystą..\" czy ty znasz może N.W.A.  ta grupa była artystami i gangsterami czy znasz snoop dogga on  jak był młody zamiast ic grać w kosza bo dużo drużyn go chciało to polazł do gangu i co opłacało mu sie kim dzisiaj jest!!

Zr squad
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:20:56, 04-06-06
Ema ziomak jestesmy narazie bardzo slabi czy mugl bys nam jakas pomuc


anonim
Autor: Kiejda   Link do posta
19:08:40, 04-06-06
Hardcorowe kawałki Killazów?
Ulica
blaoew
niebo czy piekło
system (białasy znają plan)
Pewne Rzeczy
G.R.U. To mój dom
Betonowe Lasy
Autobiografia
Jak i obie płytki Killazów.
Teraz powiedz mi co jest kurwa hardkorowego w WWA? Czekam kuźwa na odpowiedz :)
Pozdrawiam xD


anonim
Autor: czrny19 kolejny cwel !!!!!!!!!!!!!!!!   Link do posta
19:10:44, 04-06-06
yyy zamnki ryj warszawski kurwiszonie. koncze studia palo i pisze jak mi sie podoba . w chuju mam twoje zdanie buraku z stolicy,a kurwa fescie kolegow w szkole mozesz pouczac jak sie pisze a nie mnie. w te twoje bzdury cwelu nikt nie uwierzy bo chyb tylko ty i twoj partner czrny19 macie tak najebane w glowach ze myslicie ze kurwa rap \"z stolicy\" jest dobry(wedlug was najlepszy)   HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHHAHAHAH!!!!
POZNAN BYL JEST I BEDZIE W TYM ZAWSZE NAJLEPSZY A KURWA KOMENT DAWAJ POD NEWSAMI PONO  albo MOLESTY MALINOWY GEJU!!! zejdz na ziemie....

anonim
Autor: czrny19 kolejny cwel !!!!!!!!!!!!!!!!   Link do posta
19:15:53, 04-06-06
yyy widzisz palo jak to jest.. kurwa pisze post a juz jakis czlowiek daje na twoje prymiywne pytania odpowiedz cwelu - chuj sie znasz. kups se adam i czytaj a nie tu prostackie komenty dajsze - tzn. na miare warszawiakow HAHAHAHAHAHHAHAHAH
a hardkorowy to z warszawy jest tylko palac kultury i nauki imieni jozefa stalina. HAHHAHAHAHAHAHHAHA

anonim
Autor: aw   Link do posta
19:16:23, 04-06-06
ty yyy wez wyluzuj bo pierdolisz jak niewyruchana zdzira spierdalaj pod blok sluchac hg cioto

anonim
Autor: czrny19 kolejny cwel !!!!!!!!!!!!!!!!   Link do posta
19:21:29, 04-06-06
aha w warszawie sa jeszcze hardkorowi \"kibice\" bo jak sie nachleja na meczu to potem zaczynaj demolowc swoje miasto. buHHHAHAHHAHAHAHAHAH

anonim
Autor: zielony_wz   Link do posta
20:32:07, 04-06-06
pdg jest dobre:] no ale kurwa nie mówcie ze warszawa taka hujowa jest :/ Pono, Vieni i Pele też są w pyte :D:D no i kurde oczywiście Tedzik :P mówci eco chcecie ale TEDE jes niesamowity :D:D

anonim
Autor: BRD   Link do posta
21:15:51, 04-06-06
....... \"po 1 dla białasów \"........ 

anonim
Autor: luks   Link do posta
21:29:40, 04-06-06
ostatni :]]]]]]]

anonim
Autor: Kiejda   Link do posta
21:46:46, 04-06-06
...... \"po 2 dla dziwek\" .......

anonim
Autor: yyy   Link do posta
22:00:20, 04-06-06
HAHA I GDZIE TU HARDKOR W TYCH KAWAłKACH???????????? żALE JEBANYCH LAMUSóW BEZ SKILLA I Z CHUJOWYMI BITAMI HAHAHA
kurwa molesta czy hg to jest dopiero hardkor a nie jakieś chujostwa!
posłuchaj pizdko, widze ze cie to bardzo wciągneło emocjonalnie i chuj z ciebie a nie student skoro komentarze internetowe w tobie tyle złości wyzwalają i nie potrafisz głUpiego słowa dobrze napisać, chuj ci na mordę przefilcowany słuchaczu hiphopolo! czarny19 to żaden moj partner i nie jestem gejem ale widze ze ciebie poprostu adoptowała para pedałów to teraz masz kompleksy skurwysyńcu! komenty tu daję dla zlewek z takich zdesperowanych fanów zapomnianego zespołu jakim jest kg z tym mutantem na czele, ale sie kurwa usmialem hahaha.
tu poprostu prawie nikt nie wchodzi tylko paru odosobnionych fanów oraz ja i c19 dla śmiechu!! płaczcie dalej pizdeczki,płaczcie!i tak nikt nigdy nie szanowal tego kg i nie bedzie szanował, chuj wam w dupy!
nie mieszkam w bloku ani w warszawie cioty ale widze ze zazdroscicie wawie najlepszych raperów w kraju bo sami to macie conajwyżej meza i to powinno wam zamknac mordy w kwestii hh!!!

Wszyscy słuchacze KG ssą kutasy po same kule hahaha

anonim
Autor: motoman777   Link do posta
10:29:24, 05-06-06
www.jawasprzedam.republika.pl

anonim
Autor: czrny19 kolejny cwel !!!!!!!!!!!!!!!!   Link do posta
11:12:00, 05-06-06
chuja to ty masz w ryju przecwelony pedale, bananie pierdolony :]] HAHHAHAHAHAHAHAHAHHAH
idz se na poddasze, wlacz spierdolone gowno hg i dokoncz czytac adama lub gejzer  bo  juz sam nie wiesz co pierdolisz. a ja pisz kurwa jak ja chce i nikomu sie nie podpucuje fescie HAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAN
cala reszta twych komentarzy to bzdura i chba tylko ty sam i twoi partnerzy w nie wierzycie. podszkol sie w gramatyce i ortografi polamany psi chuju HAHHAHAHAHHAHAAA bo na pozostale rzeczy jest juz za pozno

SQNKS
Autor: SQNKS   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:08:33, 05-06-06
AHA co do tego \"yyy\"

to widac ze chlopak jest zwyklym internetowym kozaczkiem :/ wez sobie to do glowy ... i daj se spokoj :/

aRt_
Autor: aRt_   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:39:10, 05-06-06
heh ladna dwulicowosc ,a najpierw przeciwniki i dissuje K44  zeby rozglos zdobyc , a teraz ganja fanatyk, chociaz lubie Gurala to mi sie nie podoba

anonim
Autor: s_600   Link do posta
12:48:08, 05-06-06
największy hardcore to robicie wy, bez kitu dawno sie tak nie uśmiałem, co druga osoba tutaj to analfabeta, rośnie nam pokolenie kretynów... kurwa i wy za pare lat bedziecie (albo nie daj Boże już robicie) co poniektórzy  robić hip -hop. fuckerssssssssssssssss

anonim
Autor: s_600 scierwo zamknin ryj   Link do posta
14:20:13, 05-06-06
s_600 pedala to nie jest forum milosnikow mowy polskiej cwelu ruchany w tylek

anonim
Autor: s_600   Link do posta
15:29:03, 05-06-06
ale mnie zdissowała menda no :] i jeszcze w tyłek karze się posuwać, miłośnik cholera

bampm
Autor: bampm   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:12:45, 05-06-06
chciałem tylko przypomniec, ze nielegal kg- prawdziwosc dla gry wyszedł w 96 roku

to juz 10 lat dzieciaczki jak oni rymują, większość z was jeżdziła jeszcze w wózkach...

troche kurwa szacunku gówniarze

a teraz dobranocka, mezo i spac...

anonim
Autor: s_600   Link do posta
16:40:36, 05-06-06
bampm większość tutaj osób to rocznik 89 - 90 ale są święcie przekonani że słuchają tego od początku :] mając niespełna 6 - 7 lat :) to jest dopiero hardkor - kaczor do poduszki buehe, gówniarstwo zawsze będzie się wozić.

anonim
Autor: s_600 scierwo zamknin ryj   Link do posta
16:44:39, 05-06-06
to sa tylko suche fakty twego zycia cwelu.... takie kurwa konfi szczury mnie najbardziej irytuja... spierdalaj z tad . idz lepiej na jezyk polski i bedziesz wtedy jeszcze lepszy. pa pa

anonim
Autor: gjhgt   Link do posta
17:08:28, 05-06-06
Kurwa pajacu jebany ty weź sobie lekcję J.polskiego... pisze sie \'\'Stąd\'\', frajerze...

anonim
Autor: Kiejda   Link do posta
17:20:17, 05-06-06
:) Nie oceniajcie od razu po wieku. Ja mam 14 lat i jakoś nie jadę na starych dobrych Killazów :) Chociaż po ich płytkę sięgnąłem dwa lata temu. Więc są wyjątki - no i nie wożę się i nie szpanuje. Proste. Kawałki Hemp Gru jakoś nie są specjalnie hardcore. Mówią co mówią ale powoli stają się monotematyczni - to tylko moje zdanie. A o język powinniście dbać :P Nie po to wasi dziadkowie dawali się zabić aby teraz kaleczylibyście ten język! Ale i tak zaraz pojawi się tutaj taki delikwent co mnie zjedzie od spinglowanego kujona co używa zbyt inteligentnych słów. :P
Pozdro

anonim
Autor: aw   Link do posta
17:54:19, 05-06-06
ten co napisal ze hg molesta to hardcor to ma w lbie najebane oni poprostu opisuja swoje \'\'uliczne przezycia\'\' i hardcoru tu zadnego to co oni przezyli to przezyl co 2 czlowiek mam kupmli co przezyli po stokroc gorsze zeczy niz hg a jakos do rapu sie nie cisna ja na to mowie komercha

Glob82
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:05:46, 05-06-06
Autor: aRt_

heh ladna dwulicowosc ,a najpierw przeciwniki i dissuje K44  zeby rozglos zdobyc

puk puk jaki qwa rozglos jak co poniektorzy to dopiero nie dawno uslyszeli(nie mam tu na mysli siebie) he he

anonim
Autor: kotlecik wieeesh   Link do posta
22:17:39, 05-06-06
s_600 scierwo zamknin ryj
Dodany: 2006-06-05 16:44:39 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.plto sa tylko suche fakty twego zycia cwelu.... takie kurwa konfi szczury mnie najbardziej irytuja... spierdalaj z tad . idz lepiej na jezyk polski i bedziesz wtedy jeszcze lepszy. pa pa


\"stąd\" <----- tak sie to pisze...  ile Ty masz lat, dziecko? 16? :)  myślisz że coś wskórasz przez udawanie groźnego gangstera na głupim
internetowym forum? ciekawe czy gdybyś spotkał tego kolesia o xywie S600 to czy w ogóle
odważyłbys sie mu coś powiedzieć w twarz... raczej nie

heh, no rispekt dla takich zakompleksionych cipek , pozdro dla kumatych !! :)


dobry wywiad, Kaczor docenił K44 :D szacunek!!

anonim
Autor: sluchacz kilazgroup16486446548978/44/   Link do posta
22:59:45, 05-06-06
czekam na nowa plyte kilazow slucham ich od nielegala prawdziwosc dla gry .juz ta produkcja w momencie wejscia na rynek byla lepsza od wszystkich legalow z 99 roku to daje do myslenia .a kolejne byly  tak samo dobre .kaczor to dobry zawodnik, na wspomnianym nielegalu byl zajebisty kawalek pt \"panie policjancie\" .

w komentarzach powyzej widac nienawisc poznianiakow i warszawiakow ktora byla od zawsze i  przelewa sie rowniez na hip hop.

anonim
Autor: s_600 scierwo zamknin ryj   Link do posta
23:25:12, 05-06-06
kotlecik wieeesh swym obsrany kodem mozesz kozaczyc u siebie na wsi pało i tam zgrywac \"groźnego gangstera \" i opowiadac bajki o \"kolesiu o xywie S600\" zeby potem poczytac sobie w domu elementarz z gimnazjum - bo tu tak samo jak ja mozesz tylko komenty pisac wsioku dymany. kurwa kolejny jakis frajer albo robiony banan. chuj ci w ryj cwelu. amen
hahah

anonim
Autor: s_600 scierwo zamknin ryj   Link do posta
23:27:12, 05-06-06
gjhgt to kloejny madry hardkorowiec. jaaa pierdole hahahah

panSeba
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:42:03, 05-06-06
słaby jak majdan, duren kolejny.

anonim
Autor: Saka-> huj z gownem   Link do posta
00:34:05, 06-06-06
jak dla mnie to kurwa huj z tym i tamtym kazdy robie to jak chce  chyba ze jest rozjebany i robi to jak mezo, style musza byc rozne i huj z pierdoleniem o tym ze ten jest gorszy od tamtego ze wawa zadzi i pierdoleniem ze tak wcale nie jest ze poznan jest najlepsze TO poprostu jest cos innego (nie biagac pod uwage meza i calego UMC bo to jest gowno) ale ogolnie to nie ma lepszego MC w polsce niz OSTR bo zniszczyl by kazdego i wsumie to niszczy wszystkimi swoimi plytami odbijam

anonim
Autor: kotlecik wieeesh   Link do posta
07:14:45, 06-06-06
też Cie kocham miśku ;)  ale idź już do gimnazjum bo sie spóźnisz i dostaniesz szlaban na komputer
od mamy...


21 czerwca Tede eSeNDe Myllfon !! !! !!  bity Mateo rozpierdolą wszystkich ;)pozdrowienia dla kumatych z Katoo !!

anonim
Autor: stary wyjadacz   Link do posta
10:11:39, 06-06-06
kaczor  jak na ten wywiad to za bardzo zrobiłes z siebie cichego i tak jakby bojącego sie kola a przeciesz na krążkach po części w twojim wydaniu palisz ładnego kozaka!!  więc? jak?  robisz rap pod publike czy na wywiadach wypowiadasz sie pod nią
nara zbijam

Penny
Autor: Penny   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:37:59, 06-06-06
Bez kitu , kawal chlopa :D

anonim
Autor: Warszawa Reprezentant!   Link do posta
18:05:34, 06-06-06
Z wyglądu ten kaczor to troche jest inny! Moze go ojciec w dziecinstwie chujem po dupie pojechał ,ale nie o to chodzi!Te cioty co przypierdalaja sie do WAWY to troche pala ze duzo trawy, bo stolica Hip Hopu jest Warszawa, hiphopolo Poznań, scyzoryków Kielce a chujowej koszykówki Wrocław! Jak cos nie tak albo opisac czyjes miasto to pisac na tej stronie!A przczytajcie tego z gory Pennego to dopiero pedzio!  

anonim
Autor: psssssss   Link do posta
18:19:41, 06-06-06
Poznań-hiphopolo..tylko ciekawe skąd są: Peja,52 Dębiec,Deep,PC Park i wogóle całe zajebiste podziemie. Reprezentant wal sie na ryj!! Poznań rulezz
PS. W wawie też jest hiphopolo...gorsze od Poznanskiego

anonim
Autor: Outsider   Link do posta
19:28:25, 06-06-06
Taa jasne, z Poznania są również: Mezo, Liber, Doniu i jeszcze paru gejów z UMC.... Peja jak dla mnie nie jest jakimś super raperem ale szacun mu się należy. Co do 52 Dębieć - \"To my Polacy\", \"Uciekaj\" i chyba nie trzeba już nic pisać... PC Park jeszcze ujdzie a Deep jest fatalny;/, reasumując to wole Warszawę. A to KG to już wogóle zbieranina patałachów i beztalenci.

Warszawskie Hip-hopolo??? Jakiś przykład ... (<- miejsce na wpisanie)anonim
Autor: sielala   Link do posta
19:42:40, 06-06-06
Te a kto niby jest z Wawy hmm Lerek hmm  Nowator hmmm a pamietasz Otwieram Wino nie jaki Polak i jego Pezet hmm (Hansa oceniłes po 2 kawałkach) Kołcz , Kiełbasa i ich wazeliniarstwo  . Wawa - Slums Attack feat.Born Juices - Robić sie nie chce tylko szpanowac :) haha i wszycho jasne ... zakompleksione szczeniaki z wawy sie rzucaja ... Poznań SLU GANG , P.D.G , Da BLAZE , 52 Dębiec , W.B.U , Green Team itd. jaka stolica Rapu w Polsce co ty gadasz ?? stolica sa KIELCE z racji Scyzoryka ewentualnie Katowice z racji K44 i PFK  

anonim
Autor: stop snitchin`   Link do posta
20:10:27, 06-06-06
dobra pedaly i blazny sfrustrowane szczeniaki czy wy nie kumacie tego ze rapperzy maja z was zwale buehhehehehe warszawa reprezent 20 letni gowniarz bez wiedzy i pojecia na temat rapu outsider pewnie jego brzydka siostra spuszczacie sie nad klawiatura i myslicie ze ktokolwiek konkretny i powazny  przejmnie sie tym spedalonym wypocinom?!kurwa typowe tepe polaczki

anonim
Autor: hahahahhahahahhahahahaaaaaa   Link do posta
22:12:15, 06-06-06
a myslisz ze ktoś się przejmie twoimi?? typowy dres spod wiejskiej dyskoteki, rasowy tłuk który jeszcze ma przesadzoną opinię na temat własnej wątpliwej inteligencji
(tłumacząc na warszawski- \"pierdolony frajer z ktorego zwałe mają starzy w domu\") :D

Andrzej Mikołajewski
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:33:54, 07-06-06
;

anonim
Autor: longo   Link do posta
14:26:19, 07-06-06
Pozdro dla PDG ferajny !!!

anonim
Autor: JumpyLBN   Link do posta
15:47:56, 07-06-06
jebany leszcz najpierw wrzucal na k44 a w wywiadzie zmienia ciagle zdanie i jesli mu sie nie podobala muzyka k44 to znaczy ze jest chyba za glupi na to zeby ja zrozumiec:/


anonim
Autor: Mr T   Link do posta
16:43:21, 07-06-06
Imbecyl, zmienia zdanie jak baba, wypina się jak kretyn na fotach. Nie kupuję jego fałszywego rapu.

anonim
Autor: buruburu   Link do posta
17:58:14, 07-06-06
ADMINISTRATOR, TY HUJU, WYKASUJ TO !!!!!!!

anonim
Autor: lsl   Link do posta
18:41:11, 07-06-06
niekonsekwencja. zmienia zdanie jak panna

anonim
Autor: lndp   Link do posta
20:11:37, 07-06-06
kurwa jak czytam te wasze śmieszne komentarze to mam z was zwałem nie z wzystkich ale wiekszeość z was to jebane lamusy

Dark Knight_247
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:33:15, 07-06-06
Nie ma cie co robić, tylko kłucić się, które miasto lepsze - WWA czy P-Ń. P-Ń z dobrego rapu to ma: SLU, PDG, KG. A WWA ma: HG, MOLESTA, BC, JWP, ZIP,MORWA.........i jeszcze troche, ale nie ma powodu, żeby się kłucić o to. Np. Peja nagrał kawałek z HG, Gural z TDFem. A zresztą w wielu innych polskich miastach są nieźli raperzy.

P.S. Nauczcie się pisać, co po niektórzy (mądrze i w ogóle)!!!!!! :P

anonim
Autor: z DeGie podziemia..   Link do posta
23:43:16, 07-06-06
TO jest tak że Warszawa jedzie Poznań, a Poznań jedzie Warszawie i tak naprawde KONFLIKT o Huuj wie coo...(ja wiem- spoko) ale da sie to zatrzeć na upartego.. Szanuje KG za pierwszy nielegal..za ciąg dalszy sie okaże jak będzie - bez wozidełka będzie luX.. WWA spoko daje ale sie woziiiiii... jak każdy kto robi coś i chce mieć z tego hajsuuu.. Kaczorrr Reprezentuje Siebie jak zawsze to robił.. A miXtape zakładam z wywiadu że będzie dobryyy skoro sam go chwali..hmmmmm

anonim
Autor: Jeszcze tak co do tego wyżej   Link do posta
23:47:09, 07-06-06
to forum nie jest dla debili co dla rapu mało robią... Qumate chłopaki co siedzą w tym dłuuuuuuuuuuugo wiedzą too doskonale.. PDG Kartel bez lipyyy.

anonim
Autor: Be-r-es   Link do posta
00:08:43, 08-06-06
dobrze hehehe kaczor ..... ale kurwa nie lubie peji co to jest ta ostatnia plyta ???
 najlepsza...jest atak a nawija o milosci .....pojebalo wam sie juz wogole ..nie nie nie to nie hip hop to jest poprostu sprzedawanie swojej wiary jak nie umie bapisac tekstu męskiego to czekam az zrobie a nie na łatwizne publiki....chce tego co ludzie chcą ale przeciez tak nie moze byc. najpierw sie klucicie a potem nagrywacie... ?nie mowie o was kaczor i gural.. bo u nas na osiedl jak sie pokluci ktos i zazwyczaj o kase to sie nie odzywa gdzie wasze zasady. Piotrkow trybunalski ja pochodze z hard podziemia i kiedys o mnie uslyszyscie

anonim
Autor: Be-r-es   Link do posta
00:23:54, 08-06-06
ja Kocham rap ty siebie nienawidzisz codziennie przekrecasz we mnie jest wena zademonstruje ci płonącego pnaczlajnera, przesiąkla toba zdrada jestes ! to jeden pierdolony kawal. Slowa bez pokrycia lustrzane odbicia klamstwo falsz to twoje zycie jednym tchem zabijam twe istnienie rymuje prosto z podziemi nowe oblicze hardcorowego brata wladca mirkofonu brata. zaistnialem w podziemnych kratach projekt  2.0.5. znowu atak to moj styl i płonąca waga trzy i pol ton hardcorowego gracz mysli uruchamiam jak wiatrak przelewam to na betonową kartke trzymam warte to staje sie jedną kartą jak mowili rap to nie biznes tylko rzeczywista droga mnie to wkurwia chlopak gdy ktos nie ma stylu i ciagle wywysza sie z tylu takich szmat jest wiele ja jestem sobą i tak dalej bedzie no stop czyli zawsze ziomus .wiesz jak jest .....piotrkow tryb. projekt  2.0.5 .....tylko z prwwdziwych wyybieram tą jedną łódzka teren 2.0.5. tutaj za moim sterem sprawdz 

anonim
Autor: tukan   Link do posta
00:56:10, 08-06-06
Be-r-es ale zajebisacie rymujesz . widze cie na legalu.
...a kaczor cos ty zrobil zes sie tak nadymał , k44 chcial dymac a wyszlo ze siebie wydymal...jak dla mnie ziomek odpada jaaau

anonim
Autor: xxx xxx xxx   Link do posta
10:56:11, 08-06-06
w waszym rozumowaniu to ice cube mc ren dre snoop mack 10 nas jay z i wielu innych graczy rowniez jest nie konsekwentna i falszywa...BRAWO DZIEWCZETA IM WIECEJ TAKICH JAK WY TYM BARDZIEJ LUDZIE SIE WSTYDZA POLSKIEGO OBYWATELSTWA

anonim
Autor: Mr T   Link do posta
11:25:08, 08-06-06
Re: Dark Knight_247; cytat:\"P.S. Nauczcie się pisać, co po niektórzy (mądrze i w ogóle)!!!!!! :P\"
Może najpierw Ty byś troszkę podszkolił swoją ortografię i gramatykę... Dzięki, że uświadomiłeś mi, co jest dobre z rapu. Teraz będę wiedział, kogo szanować :-D

anonim
Autor: sssss   Link do posta
11:40:04, 08-06-06
Co to za pojebane podziały? To jasne jak dupa anioła ze w kazdym miescie sa dobrzy napierdalacze i wacki. Co do beefu z K44 to czas wszystko zmienia przeciez, ja swojego najlepszego ziomka poznalem na solowce miedzy nami kurwa w podstawowce. I szanowac kurwa kazdego robiacego rap i kurwa Kaczora i Fu i MC Terminatora. Jak nie pasuje wypierdalac dzieciaki. Ja pierdole klimaty kibicowskie w Hip Hopie, zajebiscie po prostu. Poznań vs Warszawa - nie rozumiecie ze Gural nagrywa z TDF-em, Peja nagrywa z Fu, z Sokołem, Włodim. I pierdola co sobie myslicie i piszecie, pierdola wasze wczuty. A wy sie spinacie jak skurwysyn./Kaczor jak Szpaqu odziany w dresowe szaty/ pomimo iż z tych biednych a nie z tych bogatych/ pzdr PDG i dla reszty kumajacych o co chodzi.

anonim
Autor: vav   Link do posta
10:20:17, 09-06-06
kurwa czemu wszyscy wymianiacie hc sklady ale to kurwa dobrze znane? kurwa a co z procederem, firma? nie mam nic do molesty i hg bo sa zajebisci ale kurwa przeciez mamy hc w podziemiu i to kurwa na jakim poziomie.

anonim
Autor: gsdgfsdf   Link do posta
13:30:04, 10-06-06
administratorze, jesteś gejem

anonim
Autor: gadaczka   Link do posta
13:02:57, 12-07-06
ave pdg czekam na ka do gie

anonim
Autor: pokorny słuchacz   Link do posta
13:14:59, 13-09-06
Myslalem ze on jest taki mizerny  po głosie ale jak zobaczyłem foty, tpo niezla szafa, a rymuje zajebiscie \'\' Tak wiem dobrze\'\' \'\'prawdziwosc dla gry\'\'anonim
Autor: straż porzarna   Link do posta
10:09:00, 22-12-06
zdrowy koks!

anonim
Autor: pdg   Link do posta
22:11:48, 17-01-07
serio przykoksował ;p ale ogolnie czemu on zawsze na zdjęciach ma taki niezadowolony ryj??

anonim
Autor: wujek-tehacjusz   Link do posta
22:40:37, 24-03-07
Kaczor masakra !! Kurwa Hardcore !!
Ave P.D.G


anonim
Autor: jachu901@wp.pl   Link do posta
19:18:24, 15-04-07
RESPEKT dla KILLAZ GROUP,KASTY,NAGŁEGO ATAKU SPAWACZA,CIENIASA

anonim
Autor: madzias_mzs   Link do posta
11:20:55, 28-04-07
noi doczekalismy sie kawalka z SLU :) "na zywo z poznania" dobry kawalekk jest !! Matheo sieka kozackie bity PDG wymiataa pozdro dla prawdziwych  

anonim
Autor: GLIWICE CENTRUUUUM   Link do posta
08:35:27, 24-07-07
KACZOR SZACUN NA SLASKU!SKURWIELE ZAPRASZAJA NA KONCERTY!PIERDOLONY MEXYK ZRóB!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: gpsc   Link do posta
01:53:49, 29-07-07
za ten klip stoprocent kaczor ma u mnie taki szacunek jak ostr

anonim
Autor: kaczor huj!   Link do posta
17:50:21, 29-07-07
blee

anonim
Autor: kisjunia   Link do posta
16:48:16, 26-08-07
ale on ma cialo :) i slicznie wyglada na teledysku stoprocent

anonim
Autor: Ajfam   Link do posta
04:42:17, 17-11-07
Kaczor najlepszy z najlepszych, gracz z numerem pierwszym, a całe forum niech ciągnie pałe i tyle

anonim
Autor: DawidCS   Link do posta
21:29:08, 12-01-08
kaczy jest dobrym i  jednym z najlepszych raperów na świecie

anonim
Autor: Camel767   Link do posta
18:44:27, 17-01-08
Nie wiem dlaczego "Kaczor" tak mało sie ujawnia w wywiadach i teledyskach.Zawsze jest gdzieś na drugim planie a to szkoda bo zauwarzyłam ,że rzeczywiście madrze gada.Pewnie nikt mi nie odpowie na to pytanie... :P I zastanawiam sie też dlaczego nigdy sie nie posłurzył swoim imieniem zamiast ksywki...no chyba ,że ja coś przeoczyłam.Pozdrawiam

anonim
Autor: shya   Link do posta
18:09:55, 11-09-08
JUZ NIE DŁUGO SHYHA NAGRA PLYTE W SKLADZIE [KŁECKO]
SPRADZ TEN SYF

anonim
Autor: kiyo   Link do posta
11:09:02, 19-12-08
kaczor donald hehe..............................

anonim
Autor: Darunia   Link do posta
13:53:19, 21-12-08
a jak on w ogóle ma na imie i na nazwisko??? nigdzie nie mogę tego znaleźć

anonim
Autor: Hip-Hop zawsze był moim życiem -Kaczy   Link do posta
14:11:22, 01-02-09
jestem w domu  caluski

anonim
Autor: A   Link do posta
09:36:10, 21-02-09
Kaczor ma na nazwisko KACZMARCZYK LUB KACZMARSKi.  OGLadnij teledysk Rap,pasja,bit i tam bedzie kucal prazy grobie swojej mamy i nazwisko bedzie

anonim
Autor: bunek z torunia   Link do posta
09:48:20, 21-03-09
SIEMANKO!SZACUNEK ZA PRAWDZIWY RAP I ZA KONTAKTY Z PTP.ZDRÓWECZKA!!!!!!!!!!!

NOTE2.1
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:07:05, 04-04-10

KACZOR PROPSUJE LL


Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-35-175-200-4.compute-1.amazonaws.com (35.175.200.4). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies