Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Kolekcjoner czarnych płyt - wywiad z Kamelem

Kolekcjoner czarnych płyt - wywiad z Kamelem

Autor: hankchinaski

Winyl ma swój klimat, zresztą jestem namiętnym kolekcjonerem czarnych płyt, ale nie uważam, że samplowanie z wosku to jedyna słuszna droga.

Kamel jest to producent pochodzący z Tarnobrzegu, jednak obecnie mieszkający w Krakowie. Produkcją muzyki zajmuje się od ok. 4,5 roku. Ostatnio mogliśmy usłyszeć jego bity na długo oczekiwanej płycie Skazanych Na Sukcezz "Na Linii Ognia". O kondycji polskiej sceny rap, o produkcjach, nad którymi obecnie pracuje oraz o wielu innych ciekawych tematach możecie przeczytać w wywiadzie.

Na początek zadam standardowe pytanie. Powiedz jak zaczęła się Twoja przygoda z produkcją oraz jak zaczynałeś działać w Hip-Hop'ie? Skąd w ogóle wziął się u Ciebie pomysł na tworzenie muzyki?
Kamel:
Zaczęło się około 4 - 5 lat temu - od kolegi, który pokazał mi, że tworzenie muzyki na domowym komputerze jest w ogóle możliwe. Na początku po prostu bawiłem się Fast Trackerem, Fruity Loopsem byleby cokolwiek grało, potem naturalną (dla mnie) koleją rzeczy próbowałem zrobić coś w stylu Hip-Hop. Nie znałem wtedy nawet takiego pojęcia jak sampling, zresztą jak to zawsze na początku - wszystko to czarna magia. Nie miałem wtedy dostępu do Internetu czy literatury fachowej więc do wszystkiego dochodziłem własnymi ścieżkami. Swoją drogą uważam, że to była dobra droga, nie powielałem niczyich patentów, czyli czysta praktyka kreatywności. Wciągałem się w to coraz bardziej i bardziej, aż stałem się całkowitym zapaleńcem.

Nad jakimi produkcjami obecnie pracujesz? Na jakich płytach w najbliższym czasie będziemy mogli usłyszeć Twoje bity?
Kamel:
Najświeższymi produkcjami gdzie można usłyszeć moją muzykę są Skazani na Sukcezz i SummerJam 2oo6 Allstars. Ostatnio bity ode mnie brali: Kama, Pih, Juree, Gremlin0, niedługo ukaże się nielegal Lekkiej Strony z Lublina, pewnie Pyskaty coś weźmie. Myślę, że w tym roku zacznę poważniej pracować nad płytą Mili Moreny z Kuby (btw. Jej kawałek znajduje się na SummerJam'ie) i nad płytą pierwszej damy słowackiego freestylu - Zet.u.Zet.a. Cały czas kombinujemy jakieś tracki z Rudym MRW i na jego solowy projekt i jako duet Zły Wpływ. No i oczywiście na każdej płycie Suplementu z Tarnobrzega będą moje remixy, nie mógłbym tego przepuścić. Pewnie uda się jeszcze zrobić coś z Wdową, może z Szybkim Szmalem, z Jurasem, z 1z2 i wieloma innymi. Ogólnie mam sporo roboty, ale w żadnym wypadku nie narzekam.

Wymieniłeś kilku graczy z podziemia... Na co zwracasz szczególną uwagę, jeżeli chodzi o rap artysty, który prosi Cię o bit?
Kamel:
Tak dostawałem i dostaję non stop propozycje współpracy od wielu podziemnych mc's. Jednak młodych stażem nie wspieram i nie będę wspierał. Uważam, że trzeba mieć sporą praktykę w nawijaniu, albo przeogromny talent, żeby to wyglądało dobrze. A ogólnie robię bity dla wielu undergroundowych ekip, z tym że raczej nikt z nich nie jest początkujący. Nie zwracam uwagi na wielokrotność rymów i tym podobne techniczne, modne zawijasy, najważniejszy dla mnie jest flow, głos i styl.

Wspomniałeś także o Mili Morenie. Specjalnie na składankę SummerJam Allstars 2006 zrobiłeś remix jej kawałka z Gremlinem i zgaduję, że to był Twój pierwszy reggaeton'owy bit. Mylę się? Powiedz jak się czujesz w takim klimacie?
Kamel:
Może nie pierwszy, ale jeden z pierwszych udanych (śmiech). Początkowo było ciężko zrobić coś w tym gorącym, latynoskim klimacie, ale po próbach, jakoś dałem radę. Poza tym bardzo lubię wyzwania, to było coś czego nie umiałem, czego nigdy nie robiłem. Spodobało mi się i wyprodukuję jej płytę praktycznie w całości. Jeśli złapię jakieś dobre kontakty za oceanem, w Ameryce Południowej, to bardzo chętnie będę robił więcej reggaeton'owych bitów. Polecam ten rodzaj muzyki, szczególnie na imprezy.

Wypada także zapytać, jak w ogóle doszło do Twojej współpracy z agencją Dirty Hustlaz?
Kamel:
Z Tizzem z DHI poznał mnie Juree, spodobał mi się pomysł składaka więc po prostu podrzuciłem parę bitów. Potem zmiksowałem większość materiału przed masteringiem. Na pewno współpraca nie jest zamknięta i uda się zrobić coś nowego. Może SummerJam 2007, kto wie...

Pochodzisz z Tarnobrzega, jednak od pięciu lat mieszkasz w Krakowie. Jak oceniasz poziom rapu w obu miastach, w którym z nich jest on na wyższym wg. Ciebie poziomie. Kogo możesz śmiało polecić czytelnikom?
Kamel:
Tarnobrzeg jest stosunkowo małym miastem, Kraków jest wielki, ale można powiedzieć, że i tu, i tu jest i dobry, i słaby rap, zresztą jak wszędzie. Z Tarnobrzega polecam Suplement, De Facto i Konkret Przekaz. Z Krakowa posłuchajcie Juranda, Aurę, Firmę, Yez Yez Yo, Grad Gromów, 4HM, Wysoki Lot, PMF i całą ekipę Eho Pozytywki. Na pewno jest też sporo dobrych składów, o których nie słyszałem.

Z tego co zauważyłem w Krakowie rozpętała się już III wojna światowa jeśli chodzi o beef'y - praktycznie co dwa tygodnie ktoś się dissuje. Jak się do tego ustosunkowujesz? Odcinasz się od tego uważając, że to nie zbędne i do niczego nie prowadzi, czy też podchodzisz do tego z entuzjazmem - z nadzieją, że jednak beef oznacza progres i dzięki temu w końcu ktoś wskoczy na wyższy poziom w tym mieście?
Kamel:
W tym momencie z tymi diss'ami to gruba przesada. Zrobiłem z Juree'em jeden na samym początku tej "wojny", Po tym sprawa była wygrana i zamknięta, dlatego odcięliśmy się od tego całkowicie, ale śledzę pozostałe beef'y i systematycznie ktoś traci resztki mojego szacunku. Poza tym większość dissujących to 3 liga krakowskiego rapu, więc tak po prawdzie to nie ma o czym gadać.

Produkcja muzyki nie wymaga sprzętu pierwszej klasy.

Ok, w takim razie porozmawiajmy teraz o samej produkcji. Szerokie grono osób uważa, że produkcja muzyki wymaga sporych funduszy na sprzęt, który cały czas się zmienia, a jego ceny idą w górę. Jak ty to widzisz? Na jakim sprzęcie obecnie pracujesz?
Kamel:
Po pierwsze produkcja muzyki nie wymaga sprzętu pierwszej klasy. Lepszy sprzęt jedynie ułatwia proces produkcji. Nie muszą to być od razu monitory studyjne i wypasione karty dźwiękowe. Wystarczy coś co odtwarza pełne pasmo (niskie, średnie i wysokie tony). Gdy słuchasz dużo muzyki na danych głośnikach przyzwyczajasz się do tej charakterystyki i wiesz jak brzmi u Ciebie np. dobry bas. Karta dźwiękowa odpowiada za dobre wprowadzenie i wyprowadzenie cyfrowego sygnału (dźwięku) przetwarzanego przez procesor więc jeśli nie służy do nagrywania np. wokali nie jest konieczne żeby była super. Przy mixie i masteringu nie jest już tak łatwo ze sprzętem. Po drugie ceny sprzętu spadają, a nie rosną. Pracuję na niezbyt drogim sprzęcie- komputer Pentium jakieś tam, 1024 RAM'u, Maya 44, Yamahy Mp-5, i niezastąpiony gramofon Unitry sprzed 40 lat (śmiech).

W takim razie załóżmy, że jakiś młody producent od dłuższego czasu robi sobie bity dla zabawy na starym Sound Blasterze i nagle stwierdza, że chciałby się tym zająć poważnie skupiając się także na jakości i brzmieniu. Możesz przewidzieć potrzebne fundusze na upgrade sprzętu i polecić coś przyzwoitego za rozsądną cenę?
Kamel:
Znacznie ułatwia sprawę karta dźwiękowa, obsługująca sterowniki ASIO, np. Maya 44, Emu0404, SB Audigy 2 itp. Do tego dobre głośniki, najlepiej monitory aktywne no, ale jak wiadomo tu jakość idzie w parze z ceną. To wychodzi około 200-2500 pln za taki zestaw. Można sobie oczywiście poradzić z dobrymi kolumnami przy wieży i ze SB Live 5.1. Jeśli ktoś ma dobre pomysły i zmysł do tego nie będzie miał problemów.

Często słyszy się kłótnie między posiadaczami pecetów i właścicieli MPC dotyczące tego, która maszyna jest lepsza. Od jakiegoś czasu mówi się, że dobry komputer posiadający stosowne oprogramowanie z odpowiednimi wtyczkami znacznie przewyższa MPC... Po której jesteś stronie? Jesteś w stanie nam coś powiedzieć na ten temat?
Kamel:
Nigdy nie miałem przyjemności pracować na hardware'owym samplerze. Wiem jednak, że nie da rady do tego załadować tylu efektów, wirtualnych syntezatorów itd. co do domowego PC. Dzisiejsze wtyczki zajmują po parę, nawet parenaście gigabajtów, sama ich waga (i cena) mówi sporo. Do kompa można dokupić pady, można dokupić bardzo dobrą kartę dźwiękową, klawiaturę sterującą więc powoli granica się zaciera. Co do samego brzmienia to najnowsze modele samplerów mają brzmienie dość nowoczesne, nie tak zabrudzone, które możemy usłyszeć np. na starych produkcjach DJ Premierr'a. A takie brzmienie jest osiągalne również za pomocą trudniejszych zabiegów software'owych czy też np. lampowych kompresorów. Wielu z producentów za granicą pracuje na samplerach z racji niskiej ceny tego urządzenia w stosunku do cen oryginalnego oprogramowania (Vst/Dx), u nas jak wiadomo cenami oprogramowania nikt się nie przejmuje (śmiech).

A z jakich gatunków muzycznych najczęściej samplujesz muzykę? Sample zgrywasz z winyli czy szukasz może czegoś w internecie?
Kamel:
Sampluję z wszystkiego, co tylko mi wpadnie w ręce i się nadaje do tego celu. Winyl ma swój klimat, zresztą jestem namiętnym kolekcjonerem czarnych płyt, ale nie uważam, że samplowanie z wosku to jedyna słuszna droga.

To jeszcze powiedz mi, na co zwracasz szczególną uwagę podczas produkcji bitów? Co jest dla Ciebie najważniejsze?
Kamel:
Brzmienie sampli/syntezatorów, basu, perkusji, dobre dopasowanie, ułożenie dźwięków - to wszystko.

Dwa Twoje bity do kawałków "Masz jedno życie" oraz "Upadły anioł" znalazły się na płycie Skazani Na Sukcezz "Na Linii Ognia", która miała niedawno premierę. Powiedz jak doszło do Waszej współpracy oraz jak ona przebiegała?
Kamel:
Pih skontaktował się ze mną po premierze płyty Rudego MRW, kilka miesięcy później Pyskaty. Podrzucałem im swoje propozycje, wybrali te dwa bity no i tak je można usłyszeć. Po drodze powstało "2005" Piha, także współpraca przebiegała i przebiega bardzo dobrze, rozwija się dalej.

Płyta SNS nasunęła mi pewne pytanie. Teraz w Polsce panuje taka tendencja, że weterani polskiej rap sceny chętniej i częściej korzystają z usług młodych, nieznanych szerszej publiczności producentów. Jako jeden z nich spróbuj określić, dlaczego się tak dzieje?
Kamel:
Prosta sprawa, z jednej strony bardziej doświadczeni często mają mniej czasu typowo na produkcję (rodzina, praca, itd.) z drugiej strony niektórzy z nich stracili już taką świeżość, niektórzy powielają swoje własne patenty. Trzeci czynnik to jak zwykle pieniądze, wiadomo kto jest tańszy (śmiech).

A co myślisz o wykorzystywaniu "żywych instrumentów" w bitach rapowych? Masz zamiar może odłożyć sample na bok i spróbować tworzyć bity z jakimiś instrumentami?
Kamel:
Nie mam nic przeciwko żywym instrumentom, od paru miesięcy próbuje uczyć się gry na skrzypcach (z marnym skutkiem). Ale nie mam też zamiaru zrezygnować z sampli i syntezatorów. Uważam, że żywe instrumenty mogą być co najwyżej fajnym dodatkiem do samplowanych bitów. Choć jeśli będę miał propozycję zrobienia czegoś z żywym bandem to na pewno jej nie odrzucę, zawsze coś nowego.

W każdy bit wkładam równie dużo pracy i serca.

Zapytałem nie przez przypadek, bo o żywych instrumentach i syntetycznych bitach w rapie mówi się, że "to przecież nie rap, bo rap to przede wszystkim sampling". Czy jesteś w stanie się z tym nie zgodzić mając na uwadze korzenie tej muzyki?
Kamel:
Mając na uwadze korzenie Hip-Hop'u - oczywiście - czysty sampling, tylko winylowa płyta. Patrząc na to z innej strony - każdy rodzaj muzyki się rozwija, przekształca i to jest dobre. Nie można tkwić w miejscu, trzeba iść dalej.

Co sądzisz o obecnej polskiej scenie rap? Jak ją oceniasz? Czy myślisz, że idzie w dobrym kierunku?
Kamel:
Uważam, że rozwija się w bardzo dobrym kierunku. Mamy każdy, że tak powiem, rodzaj rapu na scenie, no może oprócz chopped & screwed, chociaż słyszałem już w Polsce parę remixów w tym stylu. Nie mam zastrzeżeń, każdy słucha takiej muzyki, jakiej chce słuchać, tej którą lubi.

Chopped & screwed to dosyć gwałtowny i agresywny nurt w tworzeniu muzyki, wręcz prawdziwa rzeźnia - myślisz, że takie coś mogłoby się przyjąć w Polsce tak jak przyjęły się syntetyczne bity? Próbowałeś już sił w czymś takim?
Kamel:
Nie ja nigdy nie próbowałem zrobić czegoś stricte w tym stylu, ale kto wie może kiedyś spróbuję. To się raczej nie przyjmie, tak jak mówisz jest dość agresywne i ciężkie w odbiorze, szczególnie dla kilkunastoletnich słuchaczy, których sporo w Polsce. W USA praktycznie każda porządna produkcja z południa wychodzi w dwóch wersjach, normalnej i chopped & screwed, takiej sytuacji to u nas nigdy nie będzie.

Jakie produkcje z Polski wydane ostatnio zrobiły na Tobie duże wrażenie?
Kamel:
Bardzo mi się spodobała płyta Płomienia 81, "Alkopoligamia" Mesa, słyszałem też parę bardzo dobrych kawałków Lilu. Wyszła zajebista płytka Bez Cenzury. Nowy Trzeci Wymiar jest bardzo dobry, można tak wymieniać i wymieniać. Ogólnie ciągle wychodzi sporo dobrych płyt w Polsce.

Może na koniec... Z jakiego bitu, który zrobiłeś do tej pory, bądź z jakiej współpracy jesteś najbardziej zadowolony?
Kamel:
Z wszystkich jestem zadowolony tak samo. W każdy bit wkładam równie dużo pracy i serca, więc nie mam jakiś ulubionych. Poza tym odpowiada mi to, jakie są wokale na tych bitach. Na moich bitach nagrywali ludzie, z którymi współpracuję i chcę współpracować dalej - tak więc z każdej współpracy jestem również zadowolony w 100%.

Dzięki za wywiad, chcesz kogoś pozdrowić?
Kamel:
Pozdrawiam moją dziewczynę, moich rodziców, moich przyjaciół i znajomych, wszystkich z którymi miałem przyjemność współpracować, moje psy i koty, cały Kraków i cały Tarnobrzeg i całą Polskę, wszystkich, którzy przebrnęli do końca przez ten wywiad i wszystkich, którym podoba się moja muzyka. Big up!

Jeżeli chcielibyście sprawdzić jak brzmią podkłady Kamela to przesłuchajcie promomixy płyt Skazanych na sukcezz i składanki SummerJam 2oo6 Allstars.Informacje o artykule
Data dodania:2006-08-07
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:7.75 (4)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
hankchinaski   rap graffiti breakdancehankchinaski

Ostatnie artykuły tego autora:
Muzyka w podwórkowym stylu - SSDI
Miejski Styl Bycia - wywiad z Temate/Henson
Jeśli pragniesz Hip-Hopu Twoim antidotum jest The Jonesz
Rap to przede wszystkim ekspresja - wywiad z Rezpektz
Samotność, Wolność, Pasja - wywiad z Racą, Stoną i DJ Ike'em

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
AdoDe
Autor: AdoDe   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:10:30, 07-08-06
No tak Kamel zawalony robota po uszy :D, 5

dha82
Autor: dha82   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:12:48, 07-08-06
konkret

BDZ Beatz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:13:29, 07-08-06
Pozdro Kamel !     V

HDDProjekt
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:17:56, 07-08-06
Siemanko Kamel :P

szept
Autor: szept   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:18:31, 07-08-06
czekam na produkcje..pozdro!

anonim
Autor: ker   Link do posta
16:27:03, 07-08-06
:)  big hug

Emas
Autor: Emas   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:27:10, 07-08-06
chciałbym przy tym wywiadzie serdecznie pozdrowić Diabła z krkrap.com 5 dla Ciebie wiesz za co... ;)

Pit
Autor: Pit   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:58:58, 07-08-06
Big Up man :)

Goldenos
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:59:10, 07-08-06
dobry wywiad, 5 !

jtm.
Autor: jtm.   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:41:17, 07-08-06
pozdro ziom i powodzenia :)

Oldskul
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:48:47, 07-08-06
dobry wywiad. powodzenia rodaku :)

anonim
Autor: sddddddddddd   Link do posta
17:55:01, 07-08-06
czlowieku zastanow sie co napisales bo pominales chyba kogos z czolowki kur_a. A diss przegraliscie ( ty i jurand), dobrze wiesz ze tak mowi prawie cale podziemie.

Pezu
Autor: Pezu   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:55:43, 07-08-06
\"czysta praktyka kreatywności\" - student się znalazł :P:P:P

dobry wywiad Kamelek. Fajnie że nie zapominasz o małym Tarnobrzegu ;( [smarkam w chusteczke]
i powodzenia w Krk... acha a tym śmiesznym pajacom co wklejali fotki adama na forum.krk i udawali kozaków przekaż gorąco pozdrowienia buehehehe.

anonim
Autor: co do beefu juranda z kimśtam   Link do posta
18:00:27, 07-08-06
kamel powiedział: \"Po tym sprawa była wygrana i zamknięta\"


no co Ty gadasZ?? to ten koleszka (ksywy niepamietam) zjadł  juranda! Jurand dał dupy w beefie i przegrał!

nietylko ja tak uważam, 80-0 procent tego forum i osob ktore obserwowały beef stwierdziło że wygrał ten drugi koleszka a Jurand dostał po dupie!


SiaraSiarzewski
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:03:17, 07-08-06
za bit do kawałka 2005 Piha piona - miazga głowy jest! ;] powodzenia

Beigrek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:17:25, 07-08-06
Pozdro Ziom. Dobry wywiad. Pierdolniesz nam jakiś Remix:)

PS: Czekam na płytę producencką.... AHA i na 4Rum vol. 5.

PIONA

novva
Autor: novva   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:18:06, 07-08-06
hahahahahaha szczeba mi padła gdy wchodzac na hip-hop.pl zobaczyłam Twoją fote hahaha , nie no moze przesadzam ale jestem w wiosce w górach i kurde przez jakis czas nie miałam neta.
słuchaj !! dobry wywiazd !! z mojej strony piona i kurde trzymaj sie człowiek w zdrowiu i pogodzie i sukcesów życze, pozdrrrrrrrroooooooo a i widze ze żyjesz jednak bo długo cie nie było widać hehehehe pozdro

anonim
Autor: paskuda...   Link do posta
18:24:18, 07-08-06
kurwa jak mozna pierdolic takie glupoty ze dissujacy si to 3 liga, co ty chlopie pierdolsz??? internetowy producent hahaha

anonim
Autor: pietz   Link do posta
18:58:28, 07-08-06
sprawdzcie screw&chopped z rzeszowa!!!pozdro

anonim
Autor: nooooo   Link do posta
19:02:49, 07-08-06
internetowy producent ktory robi bity pihowi, pyskatemu i wdowie.. jeszcze sie pytasz kto jest 3 liga?

Heniek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:48:54, 07-08-06
Kamel ..Big UP men :)

anonim
Autor: retah   Link do posta
19:59:43, 07-08-06
\"Kamel: Ogólnie ciągle wychodzi sporo dobrych płyt w Polsce.\"

a swistak siedzi i zawija w sreberka...

Diabel@krkrap.com
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:13:41, 07-08-06
Hehehe, wiem Emas, wiem... Ale naprawdę nie musisz mnie przez to publicznie pozdrawiać haha;) Pjona;)

anonim
Autor: Uziel Gal   Link do posta
20:23:58, 07-08-06
no jak wygraliscie ten beef to ja jestem swiety turecki. a ta 3 liga o ktorej piszesz przerasta cie o 5 poziomow.

anonim
Autor: amator pieknych kobiet   Link do posta
20:48:32, 07-08-06
Trzecia liga to Twoj ziomek z Krakowa Juree aka Jurand.
Kolego, jesli nie widzisz ze jest ultra wtorny w porownaniu ze:

1) Swoim beef oponentem
2) \"3 liga\" jak to okreslasz (mniemam ze pijesz do 97, ale Ty tez nie lubisz nazwac rzeczy po imieniu.)
3) Z reszta duchowienstwa z calej sceny w naszej pieknej krainie.

To albo jestes slepy, albo gluchy, albo pojebany.

anonim
Autor: do diabła   Link do posta
21:08:15, 07-08-06
a po chuj ci strona 834 w wizytówce?

MłodyProducent
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:36:08, 07-08-06
Pozdro Kamel

anonim
Autor: 97 mil   Link do posta
21:53:51, 07-08-06
Kamel jestes Shemalem operacyjnym od dwóch lat, nie znasz tej sceny a smiesz pieprzyc takie bzdury, wstydzil bys sie......

anonim
Autor: bez rozgłosu   Link do posta
22:04:02, 07-08-06
NOWY NIELEGAL CHŁOPAKÓW Z OSTROWCA SWIETOKRZYSKIEGO.   ERCE(RESPEKTO-C) DOBRY ULICZNY RAP NA POZIOMIE  http://www.starachowice.fora.pl/viewtopic.php?t=215

bobek1125
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:47:51, 07-08-06
szukam zdjęć z Giżycka z Festiwalu moze ktoś ma jakies linki z góry dziekuje! lub zdjęcia ślijcie na mejla!!! bobek1125@wp.pl 

Czarny
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:09:04, 07-08-06
pozdrawiam kolekcjonera :) hehe

anonim
Autor: Majki*s2p   Link do posta
23:56:39, 07-08-06
dobrze prawi ziom;] pzdrrrrrrr!!

zx45
Autor: zx45   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:07:07, 08-08-06
buahahaha chyba kogos z autocom.pl bardzo dotknely slowa kamela o 3 lidze bo sie napina nieprzecietnie z 5 postów hahahahahahhaha
winny sie tlumaczy pamietaj
pozdro, dobry wywiad

AdoDe
Autor: AdoDe   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:43:00, 08-08-06
Autor: Beigrek
Dodany: 2006-08-07 18:17:25 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]Pozdro Ziom. Dobry wywiad. Pierdolniesz nam jakiś Remix:)

PS: Czekam na płytę producencką.... AHA i na 4Rum vol. 5.

PIONA


wlasnie, niech ten brakujacy wokal z 4rum sie zdecyduje - nagrywa albo nie - to tylko 8 linijek :D czekamy pozdro

anonim
Autor: vnm zrob cos z tym... :)   Link do posta
04:00:14, 08-08-06
ej diabel z krk... ponawiam zadane wyzej pytanie... po chuj ci stronka 834 w wizytowce????

anonim
Autor: sdddddd   Link do posta
07:12:17, 08-08-06
jesli \"ci dissujący sie to 3 liga\" to wez pod uwage ze jurand przegral ten beef z zawodnikiem z \" 3 ligi\"
to nie swiadczy o nim najlepiej
pomysl zanim cos napiszesz

anonim
Autor: GItes   Link do posta
08:04:56, 08-08-06
git

anonim
Autor: app   Link do posta
09:19:46, 08-08-06
\"noooo\", jak nie wiesz jaka jest różnica między stwierdzeniem a pytaniem, to nie wipisuj głupot, chociaż błazenada na tym forum przez takich jak ty jest normą. 

anonim
Autor: ziom z eMeRWu   Link do posta
09:37:21, 08-08-06
pozdro ziomuś. dobry wywiad. widzę że trochę włożyłeś kij w mrowisko hahhaha nikt nie chce się czuć jak 3 liga. czekam na biciwa. ema

anonim
Autor: blsh   Link do posta
10:38:26, 08-08-06
ZDOLOWANY WYWIAD, NIE DOCZYTAKLEM...

korzen7
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:52:03, 08-08-06
Dobry wywiad, a Kraków sie spina :D... Już widze dlaczego nie ma Cie na gg od dawna, praca, praca, praca :D. Powodzenia!

anonim
Autor: zioooooooooooooooooom   Link do posta
12:21:07, 08-08-06
rob dupe kamel

anonim
Autor: bez rozgłosu   Link do posta
13:09:23, 08-08-06
NOWY NIELEGAL CHŁOPAKÓW Z OSTROWCA SWIETOKRZYSKIEGO.   ERCE(RESPEKTO-C) DOBRY ULICZNY RAP NA POZIOMIE  http://www.starachowice.fora.pl/viewtopic.php?t=215

Biz
Autor: Biz   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:01:23, 08-08-06
Pamiętaj kto Cię wszystkiego nauczył :P A 4rum vol.5 wyjdzie wogóle własnie weź kogoś na dopchanie i zróbmy to w końcu bo znów mi plik do aranżu zginie:P Wywiad owszem dobry ale ja znam całą prawde hehehe Pozdro !!!

anonim
Autor: Do Diabła 2   Link do posta
15:53:27, 08-08-06
A po chuj Ci strona 834 na wizytówce??

anonim
Autor: Fidello   Link do posta
16:30:07, 08-08-06
 Takie Wywiady ciesza jak huj!!Szczegolnie dla czlowieka ktory Tbg  juz nie widzial pare ladnych chwil a dalej tymi chwilami zyje!!!Pozdro Kameloz!!Oby tak dalej czlowiek!!!!

MarJA_TBG_LMC
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:15:34, 08-08-06
YO Kamel tu ziom z Tbg masz strasznie krótka pamiec jesli chodzi o hh w TBG zapomniałes wymienic jednej i najwazniejszej ekipy, ta która w tym miescie rozkreciła to co teraz niby robisz mianowicie OLD CHOOL RAP LOGLOGO CREW... tak ziom, 97 to jej poczatki ale widze ze robisz to dopiero 4,5 roku heh a juz nie wspomne o 6na6 kapelce robiacej na zywych instrumentach rap jak babcia wprawiona na drutach, ale skad to masz wiedziec przeciez lata 96-97 sa dla ciebie nieznane w tedy byłes kim innym ..miastowym ćwokiem .....pozd..od sceny podziemnej która nie zauwarzona kopnie cie w tyłek ...

MarJA_TBG_LMC
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:22:04, 08-08-06
i jeszcze jedno..... na tym zdjęciu wyglądasz jakbyś miał DOWNa.... na prawde \"świetnie\" prowadziłes stylowe uderzenie.... HAHAHA......!!! śWIETNIE SIE KOMPONUJESZ NA TYM ZDJęCIU Z PEDAłEM DYSZLOWSKIMMM.... kakałko i te sprawyyyy :D.......PEACEEEEEEEEEEEE

anonim
Autor: 1 na 1   Link do posta
20:08:00, 08-08-06
Jakie loglogo przecież oni są tak kiepsy że przez te lata co to robią inne zespoły zrobiły postęp a oni dalej to samo wiem wiem twarde sa chłopaki i walczą usilnie by się nie zmieniać ale jakieś zmiany by się przydały zwłaszcza te na lepsze... oni robią fuchę pt. \"Jak nie powinien wyglądać hiphop\" a ich dewiza to \"stoję twardo w miejscu od lat o tak!\" żyjmy nadzieją że słyszeli track WWO \"Nie bój się zmiany na lepsze\" bo po usłyszeniu ich twórzcości można zanucić \"zaraz se w łeb pieprzne\" a odnośnie 6na6 słucham rapu od 94 roku i jakoś nic o nich nie słyszałem chyba że nazwa pochodzi stąd że 6 kawałków na 6 które nagrali nie ujrzało światła dziennego...

gOOOsia.
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:35:22, 08-08-06
pjonteczka Kamel aaajt :)

anonim
Autor: *****AL PACIVO*****   Link do posta
21:06:31, 08-08-06
 EEEMA wariat! dobry wywiad! do uslyszenia po wakacjach!!

pzdr z UK

niezle jestes najebany na tych fotach ehheeh! ejze piona!

MarJA_TBG_LMC
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:43:17, 08-08-06
1NA1!!!! MÓWISZ ZE LOG LOGO STOI W MIEJSCU BO NIE WCHODZĄ W DUPE TAKIM CIOTOM JAK TY, ŻEBY GRAĆ KONCERTY I CHYBA MÓWISZ O TWÓRCZOŚCI KTÓREJ LAT CHYBA NA PEWNO NIE PAMIĘTASZ BO W 94 TO SIE MOŻE URODZIŁEŚ? MÓWISZ JESZCZE ŻE TWARDO STOJĄ W MIEJSCU BO MAJĄ JAKIEŚ ZASADY O KTÓRYCH TY NA PEWNO NIE MASZ POJĘCIA DZIWKOOO.... JEŚLI TWIERDZISZ W TEN SPOSÓB, TO NIE WNIKASZ W TO, CO LOG LOGO DZIŚ ROBI, A NIE PARE LAT TEMU.... PO HUJ SIE WYPOWIADASZ, JAK OSTATNI KAWAŁEK KTÓRY SŁYSZAŁES ( A W OGÓLE SŁYSZALEŚ JAKIEŚ NUMERY? ) BYŁ STARY JAK HUUUJJJJJ.... ZAUWAŻ ŻE GRAJĄ 9 LAT I W TYM CZASIE ZDĄŻYLLI ZROBIĆ WIELE MATERIAŁU, KTÓREGO TAKA CIOTA JAK TY NIE DOSTAŁABY W ŁAPE... I DLATEGO TERAZ JĘCZYSZ I STĘKASZ KURWA NA FORUM BO NIE PODOBA CI SIĘ JAK KTOŚ POWIEDZIAŁ PRAWDĘ... PRAWDZIWY RAP KWITNIE Z DALA OD TWOICH OCZU... JEŚLI KURWA OBRAŻASZ ZIOMÓW OD KTÓRYCH KAŻDY SIĘ UCZYŁ W MIEŚCIE, KTÓRZY TWORZĄ KULTURE HIP HOP W FORMIE WRITING, BREAKING i M\'C PO DZIŚ DZIEŃ... 6NA6 - OBRAŻASZ ZIOMÓW KTÓRYCH NA PEWNO NIE SŁYSZAŁEŚ..... 6 LUDZI NA 6 ŻYWYCH INSTRUMENTÓW KURRRWAA BARANIEE... JAK CHCESZ TO USTAW WALKE NA FREESTYLE U NAS NA BLOKACH NA STREECIE...

MarJA_TBG_LMC
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:13:30, 08-08-06
www.loglogo.250free.com    ...... tylko trzeba na pierwszej stronie poczekać kilkanaście sekund (taki ekran wyskakuje jakby stronki nie było).... puźniej klikać w grafiti na następnej stronie..... puźniej w płyte winylową i tam jest \"materiał\".... i tam jest tytół HYDROZAGADKA...... jakby ci sie nie załadowało to odśwież... załaduje sie..... MASZ I NIE STĘKAJ.... od nich narazie tylee... end joy......

anonim
Autor: wajcha   Link do posta
23:31:51, 08-08-06
kamel dobry producet daje rade w wywiadzie tez mowi madre zeczy ogulnie szacunek KG POZDRO

MarJA_TBG_LMC
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:16:05, 09-08-06
NO CO KURWA..... ODEZWIJ SIE....... OBEJRZAłEś WIECZORYNKE O 19:00, ZJADLES KOLACJE I UMYłEś ZęBY... O 20:00 SIADLES NA GODZINE DO KOMPA, POPIERDOLILES TROCHE GłUPOT, A O 22 TO JUZ PEWNIE BARANKI LICZYłES...HEHEHEHHEH........ ZAPRASZAM NA WOLNY TANIEC SłOWEM.... ODEZWIJ SIE STRUSIU KURWA... NIE CHOWAJ GłOWY W PIASEK... KAMEL..... PRACUJESZ NA NIEZBYT DROGIM SPRZęCIE?? 1024 RAM  I PENTIUM PEWNIE CZWóRECZKA WYPASIK 3GH..... O CZYM TY KOLES PIERDOLISZ.... BURżUJ Z CIEBIE... SIEDZISZ W KRAKOWIE BO MAMUSIA CI DALA NA STUDIA...

Biz
Autor: Biz   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:41:55, 09-08-06
Spokojnie bez spięć, daj sobie na luz... za bardzo wojowniczy jesteś... heheh Kamel burżuj hehehe a to dobre on na prawde nie ma jakiegos wypasionego kompa wiesz z tego co pamiętam to ma semprona około 2500 to teraz każdy komp kupowany ma lepszego procka i 1gb ramu to też podstawa do robienia muzy... a Ty na garnuszku mamusi nie siedzisz??? a skąd dostałeś kompa??? widzisz można tak sie jechać w nieskończoność. Chodzi o to że przy niewielkim nakładzie jak na robienie muzy Kamel potrafi zrobić dobre bity... sprzet tylko ułatwia sprawe... wiesz jak ktos ma 256 ramu i chce trzaskać bity o super brzmieniu na sounblasterze to wtedy wychodzi produkt jak z biedronki nie ma nic za darmo... A tak przy okazji przesłuchałem Twoje bity i lepiej by było jakbyś energię którą tu marnotrawisz na forum przeniósł na swoje produkcje

anonim
Autor: 1 na 1   Link do posta
01:07:00, 09-08-06
Jasne a przed snem kopnąłem Cię mocno w dupe!!! wolny taniec słowem?? z tobą przeciez prowadzi sie monologi pajacu. Przestań wojować tutaj i chronić brata z loglogo czy nie wiem swoich zajebistych ziomali którym chcesz im lizać zady. Wypij syrup tusipek na zdarte gardło i niech cie mama już zagoni do wanny byś usnął. Posłuchałem tych kawałków loglogo i są po prostu tragiczne czym tu sie jarać sam nie wiem, mało tego słyszałem tą kakofonie na żywo i co najlepsze oni weszli na sale a wszyscy prawie wyszli czyżby zbieg okoliczności czy zamierzona reakcja na chujnie ???

MarJA_TBG_LMC
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:36:53, 09-08-06
Biz, mam prośbę nie wpierdalaj sie... poza tym nie wypowiadaj sie ZA kamela... co on mordy nie ma swojej...? i nie pierdol na temat moich bitóww bo twoje tez nie są huj wie jak wyjebanee.. i nie ucz mnie kim mam być....  A    TYYYYYY    11111111111111111   NNNNNNNNNNNNAAAAAAAAAAAAA        11111111111111111    ............   NIE CHCE MI SIE Z TOBą KOLEś KłUCIć........ JEśLI LOGLOGO, TO HUJNIA TO W NAJBLIżSZY PIąTEK O GODZINIE 21 ZAPRASZAM CIę NA BOISKO SZKOłY PODSTAWOWEJ NR 10 W TYM JEBANYM TARNOBRZEGU NA FREE.....  I NIE PIERDOL MI CO SIE ZE MNA PROWADZI.... UDOWODNIJ SWOJą RACJE I ICH HUJOWSTWO I POTWIERDź PRZYJSCIE NA 10 I ZłOJ DUPE KOLESIOWI Z LOGLOGO NA FREE......   NIE PISZ NIC WIęCEJ.... TYLKO POTWIERDź, ZE BęDZIESZ.... BEZ DALSZYCH KłUTNI NA FORUM...   HEHEHE A CO DO ZAMIERZONEJ REAKCJI NA HUJNIE, TO JA BYM TO INACZEJ NAZWAL.....  LUDZIE W TYM PIERDOLONYM MIEśCIE NIE CHłONą HARRRDDD COORRREEU, WIęC WOLELI POSłUCHAć CHUJNIE U SIEBIE W DOMACH....     11.08.2006   BOISKO SZKOLNE OBOK DZIESIąTKI...... GODZINA 21:00

Biz
Autor: Biz   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:31:11, 09-08-06
słuchaj prawo wypowiedzi ma każdy i to nie jest \"wpierdalanie się\" , ja dobrze znam się z Kamelem i wiem na czym robi muze podczas gdy Ty wypowiedziałeś się jadąc go nie mając tym samym o tym pojęcia. Druga kwestia dając bity na h-h.pl w wizytówce zgadzasz się na ich pobieranie i ocenianie, ja nie mówie że moje są super wypas ale wiele osób się jara poza tym są gorszej jakości specjalnie. A prawo wypowiedzi ma każdy i nie zamierzam tu kogokolwiek uczyć kima ma być bo sam powinien znaleźć odpowiednią drogę. Ja wyraziłem tylko swoją opinie a Ty się wulgarnie do niej odniosłeś myślę że to raczej kiepska forma reakcji...

anonim
Autor: na Be   Link do posta
12:39:19, 09-08-06
Ogłaszam ogólnopolską akcję jechania po tym, w dupę rżniętym, MarJA_TBG_LMC- proszę o wpisy! Takiej głupoty i buty dawno tu nie widziałem. Teraz do samego autory tych wypocin: robisz z kolegami chujowy, najgorszy rap. Nie wyzwiesz wszystkich, którzy tak sądzą na free. Przekonajcie ich swoją twórczością. Niektórym potrzeba 4,5 roku na osiągnięcie przyzwoitego poziomu, niektórzy po 10 latach nadal są w dupie. Pozdro dla \"hienyopulnocy\"!

AdoDe
Autor: AdoDe   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:22:32, 09-08-06
Autor: MarJA_TBG_LMC: widze ze strasznie sie spinasz :) frustracja wprost emanuje na zwyklego, przecietnego uzytkownika forum jakim ja nieskromnie jestem :D nasuwa mi sie wiele rzeczy ktore moglbym powiedziec na temat Twoich wypowiedzi, poczynajac od \"caps locka\" a konczac na merytorycznych wartosciach Twoich wypocin, osobiscie nie znam sceny TBG wiec nie wypowiem sie co do poziomu grupy ktora tak zajadle bronisz, ale musisz zrozumiec ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania, kazdy czyli nie tylko raperzy sluchajacy innych raperow ale i zwykli sluchacze, ktorzy nie koniecznie musza cos modzic przy majku, dlatego wyzywanie na free jest moim zdaniem smieszne, gadka w stylu nie podoba sie to zrob cos lepszego, nikt nie musi udowadniac tego ze inny jest chujowy pookazujac ze sam robi to lepiej, bo rap jest takze dla zwyklego, szarego sluchacza a nie jak napisalem juz wczesniej tylko dla innych raperow, przemysl to i sie nie spinaj, wiecej dystansu zycze, pozdrawiam

anonim
Autor: zrobie tu kurwa pożądek   Link do posta
18:47:47, 09-08-06
Log Logo z TBG???? To ci zosatli obrzuceni jajkami???? To co oni robia to totalan klapa... Wedlug mnie ksero K44 - Ksiega tajemnicza prolog. Spoko ze chlopaki cos probuja ale nei za bardzo imi wychodzi i przynajmniej ja nie mam zamiaru tego SHITU sluchac. Hardkor moze to i jest ale tylko pod wzgledem spzretu - chujowy spzret niskim nakladem srodkow - i w tym przypomina to OLD SCHOOL ale teraz OLD SCHOOL to to samo co kiedys tylko lepszej jakosc. A LOG LOGO to tylko slada jakosc. Moze gdyby jakosc byla lepsza to by lepiej sie tego sluchalo. A propo tej usatwki na 10 to istan dziecinada moze ustawak na czerwonym placu????? Z tego co wiem LL sa z lamanca a 10 to jakby ten sam rewir to cos jak starszenieni osiedlem????? Ciekawe czy LL dalej tzrma sztame z ZZA KRAT SPOJZRENIE (obie grupy maja podobny poziom, podobna jakosc) poza tym to ze kogos nie bylo slkychac w 97 nie znaczy ze go nei bylo. Jakis (nawet nei wielki) postep musi byc... WIEC STUL CHAŁAPE....

LL powinni potrenowac. Czekam na ich nowe pordukcje (dobrej jakosci)

SKOROWIDZ:


Mar - skrot od Marek
Ja - Ja jako JA SAM
TBG - Tarnobrzeg
LMC - Łamaniec = Tarnobrzeskie getto gdzie slychac strzaly jak przewijaja Zza Krat Spojzrenie

Jak mozesz tp sypnij linka do jakiegos najnowszego ich kawalka to cale forum sprawdzi...

EJOMarJA_TBG_LMC
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:30:45, 09-08-06
KURWA, TYLE NA MNIE ZE NIE WIEM NA KTóRY LIST ODPISAć...... WALKA NA FREE TO CZYSTA WALKA NA SLOWO A NIE STRASZENIE KOLEGAMI Z OSIEDLA.... JESLI KOMUS SIE NIE PODOBA TO MOZNA Ją ZROBIC W KAżDYM INNYM MIEJSCU W TYM POCHLASTANYM MIEśCIE... POZA TYM POWIEM WAM TYLE PANOWIE, BO NIE CHCE MI SIE TEJ PIERDOLONEJ KLUTNI JUZ KONTYNUOWAć.... HUJAA SIE ZNACIE NA RAPIE I DLUGO W NIM NIE POSIEDZICIE... CHYBA ZE ZACZNIECIE ZIBERAC Z NIEGO NIEZłą KASE... WIECZNIE TEGO ZA DARMO ROBIć NIE BęDZIECIE.. JEśLI KTOś TWIERDZI ZE LL ROBIą KSERO K44 TO DAJE TYM śWIADECTWO PRAWDZIE O TYM, ZE NIE MA SLUCHU... ZWYKLEGO PIERDOLONEGO SLUCHU. TO ZE MUSZE POTRENOWAć TO WIEM DOSKONALE a DOJEBUJE SIE DO CIEBIE ZIOMEK, BO MI NIE ZALEZY NA TWOIM śMIERDZąCYM ZDANIU NA TEMAT MOJEJ MUZY, BO WIEM ZE I TAK JEJ NIE SLYSZYSZ.... WYZWANIE NA FREE TO JAK NAJBARDZIEJ SLUSZNE ROZWIąZANIE, BO WTEDY SIE OKAZE KTO JEST DOBRY, A KTO JEBANA CIOTA... I WIEM ZE TA JEBANA CIOTA BOI SIE ZGODZIC NA TO WIEC NIE JEST ZALOGOWANA NA TYM PORTALU I CO CHWILE ZMIENIA NAZWE AUTORA SWOICH WYPOWIEDZI... OGLASZAM PANOWIE ZAKOńCZENIE TEGO TEMATU A ZAPROSZENIE NA WONEGO JEST AKTUALNE TU I TERAZZZZZZZZ...... CZEKAM NA ODPOWIEDZ 1NA1... A TY JAK NIE ZNASZ HISTORIII MOJEJ KSYWKI TO NIE PIERDOL ZROBIE TU KURWA POżąDKU.....

anonim
Autor: zrobie tu kurwa pożądek   Link do posta
22:17:56, 09-08-06
jakbys miał troche percepcji to bys widzial ze hosty sa inne... Poza tym co Ci da freestyle 1 na 1 skoro nie bedzie mial kto ocenic kto jest lepszy? nie znam historii twojej marnej ksywki i szczerze to chuj mnie ona obchodzi. Poprostu masz gula ze Kamel nie wspomnial o LL i teraz napinasz sie jak zwieracz. Nie wiem co za ziom robi wam bity ale sa slabe i wszytgo gar jakby swoja trasa. Jedyna osoba ktora mozesz pojechac 1 na 1 jestes ty sam. Teraz weszla moda na pojedynki na freestyle i na beef. Czieszy mnie ze chcesz podazac za moda ale najpierw postraraj sie podazyc za muzyka rap. Nawet nie wiem o czym LL maja teksty bo wokal sie gubi w rozdartym miernym flow. Do tego MC wypadaja z bitu. A najslabszy jest ten z wyzszym glosem. Brzmi troche jak kastrat. OLD SCHOOL NA BOISKU SZKOLNYM BOISKU Idz i czekaj tam ale MC o takim poziomie nei jest wart nawet potyczki. Pewnie jestes z osiedla ich albo ich ziomkiem i daltego musisz ich sluchac zeby im nie bylo przykro.


YO ELO BAUSUJ

anonim
Autor: mustafa   Link do posta
00:56:38, 10-08-06
MORDA ŚLEDZIE PREZES JEDZIE

anonim
Autor: zrobie tu kurwa pożądek   Link do posta
02:23:31, 10-08-06
Zapodaj jakiśich dobry kawałek jeżeli chcesz mnie przekonać...

PzDr

MarJA_TBG_LMC
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:55:39, 10-08-06
nie chce cie przekonać bo mi na tym nie zalezy... tak ogólnie to ja bym wolał z kamelem gadać niż z jakimiś ciotami od niego... i nie przez neta, bo tak to mozemy sie wszyscy straszyć pistoletami i ziomkami... zastanawia mnie, czemu się koleś nie chce zgodzić na ten free, ale ja to pierdole... jak sie ciota boi, to niech spierdala.... zrobie tu kurwa pożądek, zrób ze sobą porządek..... JEBCIE SIE NA RYJE PIERDOLONE DZIECI.... DO WIDZENIA  :-)

anonim
Autor: zrobie tu kurwa pożądek   Link do posta
17:36:39, 10-08-06
Chyba sie obrazil :) Mówilem ze zrobie tu kurwa pożądęk :P

Jak jestes taki zajebisty freestylowiec to czemu cie nie bylo na WBW???

Sam jestes dziecko bo gadasz jak dziecko. Zachowujesz sie jak dziecko. Obrazasz sie jak dziecko i Robisz Rap jak dziecko...


AMEN

MarJA_TBG_LMC
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:13:23, 10-08-06
ja kurwo nie freestailuje, na wbw mnie nie stać, a dzieckiem jest każdy i każdy gada jak dziecko i im bardziej czlowiek sie stara byc mądrzejszym dorosłym tym jest glupszym dzieckiem i każdy ma cos z dziecka, każdy sie obraża ale ja sie kolego nie obraziłem bo ja zieje z takich pysków jak ty.... i pożądku nie zrobiłeś bo żeby posprzątać u innych musisz mieć czysto u siebie..... aha i polecam ci tą koszulke   \"JESTEM FOUMOWYM HEJTEREM\"....... cioto z jednej z tarnobrzeskich ekip....

Pezu
Autor: Pezu   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:35:22, 10-08-06
o kurwa jaki dym, no pięknie pięknie... wyluzujcie troche panowie, załatwianie kłótni freestylem to nie rozwiązanie hehe pozatym Kamel to producent nie mc więc pomysł śmieszny mi się wydaje. Co do Log Logo to nie wiele powiedzieć moge bo poza paroma koncertami nie słyszałem ich kawałków. Napewno należy się ekipie szacunek za staż na Tbg scenie. Jedno wiem napewno Rap to ewolucja, i nikt nie zamierza żyć tutaj  przeszłością. I dopóki nie nie usłysze dobrego kawałka Log Logo to nie powiem że się jaram nimi , tylko dlatego że pierwszą kasete nagrali kiedy ja byłem w 3 klasie podstawówki ... tyle z mojej strony.

MarJA_TBG_LMC
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:06:22, 11-08-06
ja nie mialem na mysli kamela mówiac o tym free ale juz huj jebac to.... kto wie o co chodzi ten wie o co chodzi.

anonim
Autor: Kamilok   Link do posta
10:45:52, 11-08-06
Tarnobrzeg Rlzzz....TbG

anonim
Autor: zrobie tu kurwa pożądek   Link do posta
14:19:17, 12-08-06
Dodam jeszcze jedno ty i twoj smieszny skald latacie mi kolo chuja. Wiec sram an was. Teraz mi powiedz jak ekipe masz na mysli. Wyjdzei do kogo masz problem. tzreba odpowiadac za swoje slowa. Nie stac cie na WBW??? Czyli jestes za slaby na free? Czy szkoda ci 10zl na wpisowe. Zawsze mozesz kasety skaldu LL pogoniec zarobisz 10zl jak je pogonisz po 1zl i sprzedaz 10 egzemplarzy :) W pokoju mam bajzel i nie mam zamiaru sprzatac. Sprzatam tylko cioty z forum. Ty powinienes sobie kupic koszulke \"JESTEM RAPOWYM BLAZNEM\" lub \"JESTEM FORUMOWY NAPINACZEM\" lub \"CHUJ MI W DUPE\" YO YO YO ELO ELO ELO Jebac smiesznych raperow.

anonim
Autor: jebac LL   Link do posta
22:53:40, 12-08-06
nosz kurwa ale jaja ^^ sam jestem z TBG i znam tych kurwa błaznów tzn 2 jeden z kozią brudka wygląda jak\"b00r bity decha...chwile pózniej odciągniety od pługa\" same ryje mowia za siebie idz kolezko zwal gruszke moze wrzucisz na l00z błaznie!!

3nasty
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:03:38, 13-08-06
jestes z tbg kurwo to sie ustaw z tym z brudką psi ryju ..bo forumowychkurw widze tu wpizde  ..kundle jebane skomlą po kątach zawsze jakiś kurwa problem .. sam jestes tbg ?,z chuja strzepany nie z tbg. jak byś był z tego miasta to bys ryj kurwo trzymał krootko pierdolna baryło.. a po twoim kurwo l00z to przejde jak po twojej starej ..jesli nie jesteś cipka to sie ustaw.

AdoDe
Autor: AdoDe   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
05:14:24, 13-08-06
widze ze w TBG trwa walka o wplywy :D

Emas
Autor: Emas   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:52:01, 13-08-06
dajcie spokój... tu mają być posty odnoszące się do wywiadu, a nie jakieś Wasze prywatne brudy.

3nasty
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:50:14, 14-08-06
walka o wpływy..heehh dobre.. o wpływ na co? a woogole całe to zamieszanie to jakaś szczyna,wiem że wiele kundli dostało po dupie od nas w taki czy inny sposoob; jedynie jak moga sie odegrać to przez sieć cioty jebane..to wkoorwia ..gość sie czepia wyglądu kurwa.to zwykłe na but w pizde...co jest to jest hiphop kurwa..pierdole czy sie komus podbam hehe *szczam mu na ryj ale bez opisoow kundu bo sie kurwo nie znamy..że napisałes znasz dwooch ,,ty kurwo nie znasz nikogo,wsipierdjebany,zresztą o co tu kurwa chodzi ,o pozdrowienia? kurwa zianie heeh ,nie ale kurwa żeby nie było że jade wywiad,,nic do gościa nie mam,no bo i po co,wkurwia mnie tylko tarnobrzeskie superpodziemie hehe z zakamarkoow skateshop\'u heeh,pzdr

anonim
Autor: zrobie tu kurwa pożądek   Link do posta
18:50:48, 14-08-06
Jakie kurwa podzienie??? Poprostu ni chuja mi sie nie podoba wasz rap.... Nie słucham składów z TBg bo są mierne raczej ael wasz to tania kupa gówna i tyle... Pokaz mi ze potrafisz rapem a nei ustawkami... Inaczej mnie nie przekonasz.... Chcesz to dalej wyzywaj na ustawkęale ja to oleje... I lubie kurw, forumowych napinaczy a to wy zaczeliscie strzelac z pizd i teraz macie pretensje... Kamel sieka kozak bity i GIT ze jeden od nas sie wybija na legal.... Na PL scenie tylko Kamel reprezentuje TBG.... Dobry Ziom, Dobry Wywiad....

JAK SIE KONUŚ NIE PODOBA TO NIECH NIE SŁUCHA.... PROSTE????

YO YO YO YO YO HO HO HO HO BIG FUCKIN MADA FUCKIN UP>>>

anonim
Autor: banar   Link do posta
21:57:41, 14-08-06
SKOROWIDZ:(LOL)

JAK SIE KONUŚ NIE PODOBA TO NIECH NIE SŁUCHA.... PROSTE????
NO MI SIE KONUŚ TEN NIEPODOBA

\'Jakie kurwa podzienie???\'
NO W SUMIE NIE WIADOMO O JAKIE \'PODZIENIE CI CHODZI MOZE O PUDZIENIE COS W KROPKE Z PUDZIANEM TO BY MIAŁO SENS TYLE GADASZ O NAPINANIU LOL
 
...A TY Z JAKIEJ DZIURY JESTES ZE TBG RAP CI NIE LEZY  MOZE Z SANDOMARZA?

Inaczej mnie nie przekonasz... U ..A WSZYSCY TAK SIE STARAJA

PZDR DLA WSZYSTKICH SKUADOW Z TBG ZA TO ZE SA I CHCA DALEJ TWORZYC RAP Z TEGO MIASTA NIE KRAKOWA!

anonim
Autor: majki - wolny głos tbg   Link do posta
23:37:48, 14-08-06
do- zrobie tu kórwa pożądek-nie słuchasz składaków z tbg?, a czego słuchasz? warszawki?,osłuchałeś sie pewnie za dużo molesty,hemp gru i tego innego gówna i teraz masz wypaczone pojęcie na hip hop tak samo jak twoi koledzy i ten cały kamel. a co do innych którzy się tu opowiadają za stroną kamela, jak czytałem wasze wypowiedzi to mi się slabo zrobiło, co wy pierdolicie o flow i robieniu bitów, niby kto ma to flow? płomień 81 , kamel ? co wy kórwa wiecie o flow, o old shool\'u i w ogóle o rapie. kamel to kolekcjoner czarnych płyt-ale z nagrywkami fenomena i zip składu, posłuchajcie sobie artifacts, krs one, rakima itp., a nie 50 centa i tych polskich kser. i w ogóle pierdolcie sie wszyscy na ryje, mam nadzieje ze kamelowi odszczelą dupe w tym krakowie,k a wy nie wypowiadajcie sie na temat freestyle.
szacunek dla log logo i z za krat.    

anonim
Autor: majki- wolny głos   Link do posta
00:10:44, 15-08-06
na tej hujowej polskiej scenie którą znam z teledysków kamel morze sobie reprezentować co chce i tak nikt(prawie) sie tu na niczym nie zna, ale na prawdziwej scenie morze tylko nabrudzić.
do zrobie tu kórwa porządek-niech sobie kamel świeci, a ty- popatrz w niebo, rap ku gwiazdom nie rośnie, dosłownie to tylko sztuczne ognie, prawdziwy hiphop stoi koło mnie(jak muwią w zajebistym kawałku log logo)


jeśli komuś niepodoba się moja wypowiedz  PAMIęTAJ żE TO TYLKO WOLNY GłOS

anonim
Autor: zrobie tu kurwa pożądek   Link do posta
12:53:36, 15-08-06
Po pierwsze MOŻE sie pisze pzrez Ż....

Po drugie nie mówiłem że nie słyszałem tylko że nie słucham.... Poziom jest jaki jest ale ja sie nim nie jaram... Gdybym miał słuchać to napewno nie tych szczyn LL i ZKS (jebał pies)... Widać ze jestes z ich osiedla... Ty tez słyszałęś strzały na osiedlu??? I Kto tu jest kurwa ksero? Ja w życiu nie słyszałem strzałów w TBG a oni tak czyli prawdziwi gangsterzy.... CHUJ IM W JAPY....

Chcesz wiedzieć czego słucham? OK.

STANY NP:

Cypress Hill, AZ, Snoop Dogg, Common, Das EFX, DRE, 2Pac, NOTOURIUS B.I.G., Big Pun, KUrupt, Shyne....

POLSKA:

WWO, HG, BC, HB, EIS, MOLESTA, PIH, SNS, TEDE, P-Ń 81, FLEXXIP, SMARKI, DINAL, 834...

Jakbym miał wybierać z TBG to : KONKRET - jakis poziom jest....

Wiec MORDA łajzo jak nie sie nie znasz... OLD SCHOOL - tak ale tylko w wersji USA... W Polsce nie ma OLD SCHOOLu.....

K44 to jakies patałachy tak samo jak PFK a LL to ich ksero - TO JEST MOJE ZDANIE. Nie podoba sie to ssać chuje....
AMEN

ESIKAER

ELO ELO ELOanonim
Autor: majki wolny głos   Link do posta
16:56:54, 15-08-06
zrobie tu kórwa pożądek- jeśli nie szanójesz joki i ś.p. magika tzn. że  huja wiesz  o prawdziwym rapie  mimo iż  słuchasz  czarnego rapu. z polskich grup które wymieniłeś szanuje tylko sokoła. 2 nie czepiaj się mojej ortografi bo nie zwracam na to uwagi. 3 nigdy nie słyszałem żadnych strzłów ani w tbg ani nigdzie indziej i nigdzie nie napisałem że jest inaczej. 4 konkret nie ma własnego stylu bo to ksero warszawki i poziom też jest warszawski czyli hujowy. 5 muwiąc o old shool nie miałem na myśli polski bo tu rap jest jeszcze za młody. 6 większość mc (polskich)których wymieniłeś to pozerzy mimo iż oni sami o tym nie wiedzą. 7 k44 i pfk mają własne style,czego nie mają polskie grupy  które wymieniłeś. 8 słuchaj przedewszystkim czrnego rapu a poczujesz rużnice.
9 wyrastam wśród LL i jestem z tego dumny, przynajmniej nie rosne wśród takich idiotów jak ty. 10- nie ma szacunku dla log logo nie będzie dla nikogo KROPKA

anonim
Autor: Radosław LL   Link do posta
18:09:41, 15-08-06
Dajcie spokój ..pokój mowie pokój

anonim
Autor: zrobie tu kurwa pożądek   Link do posta
18:31:19, 15-08-06
Fakt K44 i PFK maja wlasne style ale ciotowate style i chuj :) Joka to kopia B-Real\'a.... I Kto tu jest pozer???

Nie słucham, słyszełem i nie mam ochoty słuchać LL.....

Sam słuchasz czarnego Rapu???? Kto powiedział że rap jest czarny???

Jak pzrewija JOKA : \"Nasz Rap jest małym chłopcem urodzonym tam ale wychowanym w Polsce..\" Polska to nie USA tu są inne reali i inny rap. W WWA jest inne zycie i inny RAP... Ale Ty widocznie tego nie rozumiesz... Wychowałeś sie wśród LL bo Twoi rodzice tam mieszkla na LMC a gdyby nie mieszkali to pewnie wychowałbyś sie wśród świn w oborze....

YO YO ELO ELOanonim
Autor: MARJAH_TBG_LMC   Link do posta
00:43:32, 18-08-06
piepszyć was suplemenciaże wyruchani przez loglogo w pewnym baże...

Beigrek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
08:47:22, 18-08-06
Czyżby to jakaś podpucha???

anonim
Autor: majk tbg   Link do posta
19:12:21, 18-08-06
jeśli ktoś ma własny styl to jego twurczość nie może być  hujowa, bo hujowy rap robi ten kto nie ma stylu.
najpierw jedziesz joke a potem przytaczasz jego tekst? zaczołeś motać sie we własnych wypowiedziach.
rozumiem że w wwa jest inne życie i sokół umie dobrze to przedstawić, a inni nie.
a tak w ogule przedstaw sie cipo

anonim
Autor: zrobie tu kurwa pożądek   Link do posta
20:36:25, 18-08-06
Cytuje go zeby cie przekonac twoimi idolami. K44 i PFK mi nie podchodzi wiec tego nie slucham. Ich styl jest dla mnie za miękki poza tym ich flow mi nie podchodzi. Moze sam sie przedsatwisz panie o setce ksywek i tym samym hoscie wiec sam sie przedstaw..... Ja sie w niczym nie motam.

JA JESTEM SZEFEM WSZYSTKICH SZEFÓW.

Nie slyszalem zadnego dobrego kawalka LL bo te co slysalem to jakies lewe byly i mi nie podeszly. Slysalem 2 plyty i zadan mi nie podeszla. Zero postepu. Postep powinien byc niezaleznie od doswiadczenia. Doswiadczenie decyduje o postepie.

ELO LEO

anonim
Autor: Googz   Link do posta
13:54:12, 28-08-06
ale sieka...prawie drugi Bronx:P...pozdro Kamel
p.s. czas najwyzszy zebrać wszystko w całosc ..co ty na to?;)

anonim
Autor: łoj łoj   Link do posta
12:29:50, 29-08-06
hahah ale się napinacie,  zróbcie walke freestylową na stylowym uderzniu Suplement vs Log Logo, wtedy na oczach tbg udowodnicie kto jest lepszy , i kto zasługuje na większy szacunek. Napewno sporo ludzi by z chęcią taką walke obejżało w tym i ja na bank :D hehe pamiętam białego u nas w srzu na pezecie jak dawał na wolno z Pezem i twierdze że sam by całe log logo pozamiatał ... pozdrawiam ;-)

anonim
Autor: Radosław LL   Link do posta
17:17:11, 29-08-06
Jestem Radosław ojciec Tbg hiphopu ... i jak na ojca przystało zleje pasem niepokorne dzieci ;}..a dla hejterów i medialnego bełtu jestem nie osiagalny ..sprawdze kazdego skilla ...dzieciaki z tbg mieli dosyc czasu by zaczac skałdac rymy jedynietym sie od nich róznie ze ja te rymy składałem juz dawno temu teraz juz nie potrzebna mi kartka i długopiss wolnym słowem daje swój popissss..Ajjt DZIECIAKI

anonim
Autor: Uliczny Patriota   Link do posta
19:45:05, 29-08-06
To ze Ty nie slyszales nie znaczy ze ktos nie skladal rymow

anonim
Autor: Uliczny Patriota   Link do posta
19:50:04, 29-08-06
liroy ponoc jest ojcem rapu Polsce to tak jak ty w tym miescie. Na liroya prawie kazdy sra :).

anonim
Autor: Uliczny Patriota   Link do posta
19:54:35, 29-08-06
WSZ tez jest dlugo na scenie (byl na pierwszej skadance hip hop magazynu) i tez nie ptrzebuje kartki i ma dziecinne proste smieszne rymy. Czyli cos was laczy - brak kartki i dlugopisa :)

anonim
Autor: Radosław LL   Link do posta
21:17:51, 29-08-06
Dzieciaku przestan hejterzyc ...nie wiesz w ogóle z kim chcesz wejsc w gadke ...zaczynałem tworzyc ta kulture w miescie gdzie jeszcze moda była na punka i metala ..nie moja wina ze teraz kazdy chce robic rap i  byc hiphopowy do boooluu a mój squad obrzucany jest na ineterce błotem przez takich cieknacych piana na klawiaturze bąbli moze cisnie cie to ze nie było cie w tamtych opływajacych w złoty rap czasach tylko siedziałes co niedziele czekajac na disco relax na polsacie ..kiedys był taki stary numer..nie przespane noce MTv ..gdzie byłes ty gdzie byłes ty>>>ale czas tylko polepsza skilla POKÓJ DLA LUDZI MAJACYCH TO W DUSZY >>>AJJT  widzisz KAMELL nie obrazaj sie ...dobry wywiad moze kiedys cos nagramy ...bo w tedy co nam proponowałes nagrywke  troche nam podkłady nie podeszły Piss i dla dzieciaków AJJT

novva
Autor: novva   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:20:54, 29-08-06
zjedz peza na wolno radosławie hahahhahaha

anonim
Autor: Radosław LL   Link do posta
21:39:59, 29-08-06
ehhe ciekawe jak smakuje ....;}}

Pezu
Autor: Pezu   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:39:52, 29-08-06
proponuje zamknąć ten temat już. Zakończyć wszelkie dissy, hip hop ma nas nie dzielić a łączyć panowie;-) 
A co do Radka to ja mam do niego szacunek z innego powodu :D otóż chodziłem do przedszkola nr 5 i on tam czasem wbijał do mamy i rysował zajebiste rysunki hehehe sam dostałem kilka Batmanów heheh pozdr Radzio ;P

anonim
Autor: Uliczny Patriota   Link do posta
12:12:31, 30-08-06
Jak ty Radoslawie wypusciles pierwsza kasete Log Logo - Logologika (czy jakos tak) to my po przegrywaniu pierwszego WWO wlaczylismy twoja i smialismy sie z w TBG ktos cos robi. Wiedzielismy ze kiedys to bedzie lepsze. Wiec nie pierdol ze mnie nie bylo bo ja dokladnie wiem co sie wtedy dzialo. Gdy wy nawijaliscie do podkladow z E-Jay\'a to my mielismy ten program za soba. W 96 kumpel nagrywal pod E-Jay\'a na magnetofon ale to bylo za slabe zeby sie z tym wychylic jak wy. Potem tworzylem tracki z Mp3 i na Hammerze siekalem bebny. Skaldalem to w MM 5.0 - tez nie warto sie bylo z tym wychylac. Wiec chuja wiesz co sie dzialo. Najpierw trzeba wykreowac sobie styl, potem go szlifowac, potem skupic sie na tekstach - To jest Rap a Twoja postawa wogole co to ma byc? Rap? Hip hop? Hip hop to rownosc i szacunek do kogos kto robi cos w tym kierunku. Teraz tylko czlowiek z pycha smie sie nazwywac ojcem TBg rapu. Mialem do was szacunek ze robiliscie Rap mimo iz nie slyszalem wielu waszych plyt teraz widze ze nie mozna was szanowac skoro wy nie szanujecie innych.

anonim
Autor: Radosław LL   Link do posta
13:01:49, 30-08-06
Staryyy mówisz o szacunku mówisz ze robiłes bity 96 roku!!!! ciekawe na czym  zioomm chyba ze miałes mame zaa granica w tamtych czasach i przysyłała jakas wersje na  atarii ..staryy ja w tych latach miałem zywa kapelke prawda ze to byli muzycy z innej beczki niz rap ale  rap mi robili trwało to z póltora roku  ale wszystko sie rozypało ..(tak bywa) nie bede sie spierał jesli robisz to juz długo to wiesz ze loglogo w tamatych czasach  rozkrecało graffiti breaking mówisz o logologice to sie mylisz ona nie była pierwsza mówisz o trzeciej produkcji niestety nie słyszałes dwóch poprzednich materiałów ale to juz ziomm jest historia loglogo sie zmieniło od tamtego czasu mówisz o SZACUNKU A TYMASZ SZACUNEK WYPISUJAC BAJKI NA NECIE NA NASZ TEMAT i Dziwisz sie ze ktos ci jedzie po rajtach teraz kazdy chce byc old schoolowy ty tez moge sie załozyc ze w 96 to siedziałes w zerówce a nie robiłs rap nie chcac sie wychylac ..co ty nawiajsz pamietam jamy w Tbg mój pojedynek z koleszka z Mileca (to były czasy) gdzie byli w tedy twoi ziomkowie kurwa po chuj własciwie ci odpisuje nie bede sie znizał do twojego poziomu OLDSCHOOLowcu. PEZUU POKÓJ DLA CIEBIE ,JA SIE Z NIKIM NIE KŁOCE TYLKO ODPIERAM ATAKI to mój nr. gg 8111195masz problem piszsz ja z siebie idioty nie bede robił na tym forum  >>AJJT

anonim
Autor: Radosław LL   Link do posta
13:13:00, 30-08-06
jeszcze jedno nie pisz ze jestem osoba  z Pycha bo mnie nie znasz nie gadałem z toba nie mów mi jak robic rap bo widze ze nie kminisz  czym jest rap jesli nawijasz  rap ? czy hiphop? stary zapamietaj hiphop to kultura rap jest jednym z jego złotych elementów (to dla przypomnienia) radze ci wykorzystaj swoja energie do robienia hiphopu a nie na wylewania swoich zalów na forumm ..pamietaj kto mieczem wojuje od  obucha ginie ....Pozdr.. dla zakreconycjh dzieciaków którzy jaraja sie real hiphopem   POKÓJJJ  i czekajcie na nasz nowy materiał ..loglogo \"Z miłosci do rapu\"...

MarJA_TBG_LMC
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:40:00, 30-08-06
Pezu się wystraszył, Pezu się wystraszył.... trlalala laa laa.. trlalala laa laa..... hehheh.... a ty uliczny patrioto nie pierdol o sprzęcie, bo sprzęt to matematyka, a muzyka to nie ejdżej. muzyka to ty... przynajmniej tak powinno być....hihihi

anonim
Autor: Radosław LL   Link do posta
10:32:28, 31-08-06
MARIAAAA NIE MAC WODY >>>POZDR>>PEZUU  peace..

anonim
Autor: tristan (czyli urodzony dla smutku)   Link do posta
16:20:53, 02-09-06
szacunek dla poetów, muzyków, malaży, pisaży i artystow wszelkiej masci. poozdro dla wszystkich którzy wkładają duszę w to co robia wyrażając w ten sposób siebie. dla tych ktory potrafią docenić  i wiedzą.
pokaż kim jesteś a będą cie cenili, wybij się z tłumu szarych cywili. bo morze chodzi o to żeby na twój pogrzeb przyszło jak najwiecej ludzi. POKóJ
Morze jeszcze o mnie usłyszysz, jestem z tobą, jeśli mnie nie odrzucisz.

anonim
Autor: free voice   Link do posta
16:24:50, 02-09-06
free voice

anonim
Autor: czesiek   Link do posta
21:56:06, 24-02-08
Log Logo? A co to do kurwy nędzy jest? Pierdy hipopotama czy kwik dzika? Pff sracie żarem o jakiejś lipie, którą niewiele osób kojarzy

anonim
Autor: KhRiZ   Link do posta
16:27:41, 09-05-08
hahahaha wreszcie jakiś mądry człowiek a nie nieudacznik ! :)
lubisz wyzwania, masz chęci i nie żyjesz w matrixie to znaczy że dużo drogi przed tobą. Sukces jest przed Tobą Kamel. :P
Bardzo chciałbym posłuchać twojej płyty z latynoamerykańskimi bitami : reggaeton. Mam na kompie dużo piosenek a takzę samych beatów reggaeton i musze przyznać że szybko wpada w ucho.
Kocham ten gatunek :P

Pozdro ziom :)

anonim
Autor: KhRiZ   Link do posta
17:42:46, 09-05-08
co do hip-hopu i bliz. w gatunkach polecam następująco:
Latino:
Nicky Jam - Ella quiere candela/calor
Johnny Prez feat. Pedro Prez - Vamos A meterle
Johnny Prez Feat Thilo - Rush
Hector El Bambino Ft Yomo - Dejale Caer To' El Peso
Nejo y  Dalmata - hoy me atrevo
Dalmata - Deja Quitarte La Ropa
Gringo feat. Nejo y Dalmata - El Abrazo Del Oso (Remix)
Johnny Prez - bellaqueo/Nebuleando Conmigo/que se tiren
Kartier - Bailando Sola
Lito y Polaco (f. Gustavo Laureano) - Ella viva sola
Cheka - Sin su amor {Amor de la calle}
__________________________________ __________________________________
Israel i:
Sabliminal - yeled rehov
Sabliminal - Hahagiga Nigmeret
Sabliminal - Tikva
___________________________________ __________________________________
Macedo nia:
Zaspana Ubavica feat. Elena Risteska - Vrcak


Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-226-122-74.compute-1.amazonaws.com (3.226.122.74). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.