Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

Ręce do góry, to jest Napad na Baun$!

Ręce do góry, to jest Napad na Baun$!

Autor: mello_s

Stary ludzie na naszych imprezach bawią się najlepiej cały czas! Wrzucamy tyle gorącego gówna, że panny szaleją.

Trasa imprez "Napad Na Bauns" okazała się hitem pomorza w tym roku. Za gramofonami stanęli najlepsi dj'e w Polsce. Dziś prezentujemy wywiad z najmłodszymi dj'ami grającymi na trasie:Dj. Fresh, Dj. Miszyn, Dj. Rimm. Jeżeli nie udało Wam się przybyć w tym roku na imprezę "Napad Na Bauns", to po przeczytaniu wywiadu będziecie czekać na następne imprezy.

Jak zaczęło się to, że ruszyliście z trasą "Napad Na Bauns", która wywołała tak duże zainteresowanie?
Fresh:
Zima, godzina 19:55, mocno przerażony wizją n)Vz

Czy któraś z imprez ze względu na jakąś sytuację zapadła wam najbardziej w pamięci?
Fresh:
Ze względu na konkretne sytuacje raczej nie, ale dwa najlepsze melanże to zdecydowanie "La Plage" - 11.08 i "Copacabana".
Andrew: Pewnie chodzi ci o Sopot i Copacabane, jasne - ta impreza to dla mnie Number One całego lata, bezdyskusyjnie na maxa. Zawinąłem wtedy Rimmowi case'a, już on dobrze wie co tam było w środku.
Miszyn: Takich sytuacji było tyle, że można by książkę napisać albo jakiś serial nakręcić.
Rimm: Najbardziej zapadła w pamięci druga impreza w Toruniu ze względu na afterparty. To co się działo w podmiejskiej kolejce, pełnej jadących do pracy o 5 rano ludzi nie nadaje się jednak do druku. Materiału do opowieści jest strasznie dużo, ale to chyba tylko prywatnie, przy piwku.
Miszyn: Tak... ta historia spędza sen z powiek (śmiech), Pozdro Fata. Ostatnio mieliśmy też ostrą akcje. W drodze do Elypse w Gdyni skończyła swój żywot moja Żółta Strzała (Fiat Regata), która woziła nas praktycznie przez całą trasę. R.I.P. - Cała ekipa Number One jest pogrążona w głębokiej żałobie.

Czy są według was utwory, przy których ludzie na waszych imprezach bawią się najlepiej?
Rimm:
Stary ludzie na naszych imprezach bawią się najlepiej cały czas! Wrzucamy tyle gorącego gówna, że panny szaleją (śmiech). Wiesz to jest tak, że każdy z nas ma w kejsie swoją tajną broń, ale musisz po prostu przyjść na którąś z imprez Number One i się przekonać. Strasznie jara nas poszukiwanie nowych dobrych remixów i blendów na winylu. Widząc pozytywną reakcję baunsującej publiki, masz satysfakcję, bo wiesz, że w tym momencie dałeś im coś unikalnego.
Miszyn: Są takie bomby, które wypuszczasz z gramofonu i od razu wprawiają ludzi w szał, tylko trzeba ich ostrożnie używać, bo nie każdy parkiet jest w stanie to wytrzymać (śmiech). Ostatnio chyba Rock This Party - Boba Sinclara jest takim wymiataczem - nawet widziałem Fresha na parkiecie. (śmiech)
Rimm: Potwierdzam, też go widziałem.
Fresh: Ja tam go nie widziałem.

Bitwy? Dla mnie esencja. Granie imprez doszło z czasem. Szkoda, że trójmiasto jest kompletnie martwe, jeżeli chodzi o tego typu akcje.

Zauważacie jakaś różnice między tym jak ludzie bawią się np. w Toruniu a w Gdańsku? Czy ludzie wszędzie bawią się tak samo?
Fresh:
Cenię sobie Trójmiasto, za klimat czarnych imprez. Można pozwolić sobie na odrobinę luzu przy dobieraniu muzy. Toruń, może to specyfika klubu w którym graliśmy, ale wg mnie jest dużo bardziej "sztywny".
Miszyn: Każda miejscówka ma coś w sobie, nigdzie nie jest tak samo. Różnica tkwi chyba w tym, przy jakiej muzie ludzie się lubią bawić. Jedni wolą brudne old schoolowe brzmienia, a inni komercyjne hiciory, staramy się grać tak żeby wszyscy się zajebiście bawili.
Rimm: Inne na pewno są kurorty (Władysławowo, Jastarnia). Odniosłem wrażenie, że ludzie mniej skupiają się tam na samej muzyce, a bardziej po prostu na wyszaleniu się, wyrwaniu turystek, nastukaniu. Duże miasta jak Gdańsk i Toruń natomiast to na pewno bardziej "wytrawni" baunsowicze. Stawiają większe wymagania przed dj'em, ale rozkręcenie takiej publiki daje naprawdę sporo frajdy.

Gracie tylko na imprezach, czy bierzecie też udział w bitwach dj'skich?
Miszyn:
Ostatnio nie jaram się bitwami, przesiąkłem Baun$em do szpiku kości (śmiech). Na beattle będzie jeszcze czas. Mam w tej kwestii jeszcze Miszyn Impossible do zrobienia więc kiedyś na pewno wystartuje.
Rimm: Jak na razie poświęcam się rozwijaniu jako party dj, ale w moich żyłach cały czas płynie "bitewna" krew i już w przyszłym roku na pewno wystartuję. Dodatkowo mobilizuje mnie tegoroczne 3. miejsce mojego człowieka Fresha w ostatnich zawodach.
Fresh: Bitwy? Dla mnie esencja. Granie imprez doszło z czasem. Szkoda, że trójmiasto jest kompletnie martwe, jeżeli chodzi o tego typu akcje. Chciałbym wziąć udział w ITF, ale do tego jeszcze długa, długa droga.

Jesteście stosunkowo młodymi dj'ami, jak długo zajmujecie się już graniem na gramofonach i jak zaczęła się wasza historia z dj'ingiem?
Fresh:
Masz na myśli wiek - młodym? Pochlebiasz mi... Jak większość dj'ów urodziłem się z faderem w ręku. Od małego zamiast talerza jadłem z winyla. Tak się zaczęło. Staż? Około 4 lata.
Rimm: Ja tam jestem stosunkowo młody... Moja przygoda zaczęła się bardzo niedawno, Napad Na Bauns to praktycznie mój debiut w graniu imprez. Owszem wcześniej były dwie czy trzy, ale ich nie liczę. Moje początki wiążą się z początkami naszego crew. Niech to jednak nikogo nie zmyli, bo teraz moje sety rozgrzewają do czerwoności. Wcześniej zdobyłem też trochę turntablistycznych skillsów, co zresztą pozwoliło mi poznać Miszyna i Fresha. Nasza historia dopiero zaczyna się pisać.
Miszyn:Pierwszy raz za deckami stanąłem jakieś 3 lata temu, wkręcił mnie w to mój szwagier. Przez 2 lata trenowałem skillsy w domu, grałem trochę koncertów z raperami, wtedy też poznałem Fresha i Rimma. Z czasem zaczęliśmy grać razem i jakoś tak powstała nasza ekipa. Póki co to dopiero się rozkręcamy. Myślę, że niebawem ruszymy z imprezami na trochę więcej gramofonów.

Zajmujecie się współpracą z raperami? Będzie można usłyszeć wasze scratche na jakiś płytach?
Fresh:
Brak czasu skutecznie ogranicza moje możliwości w nagrywaniu czegokolwiek. Chciałbym wypuścić jakiś pseudo mixtape, ale co z tego wyjdzie - trudno powiedzieć.
Miszyn: Od zawsze byłem związany z ekipami i różnymi projektami, jako DJ i Producent. Aktualnie będziemy dogrywać z Rimmem skrecze na solową płytę trójmiejskiego rapera - Virusa, której jestem również producentem wykonawczym. Poza tym moje bity i skrecze będzie można usłyszeć w licznych trójmiejskich produkcjach.
Rimm: Jak napisał Miszyn, planujemy udzielić się na projekcie ViRuS-a. Poza tym jesteśmy otwarci na propozycje, warunkiem jest żeby to gówno nam się podobało no i rzecz jasna trochę wolnego czasu. Podobnie jak Fresh myślę nad mixtapem, z tym że całkiem realnie. Na początku roku na pewno czymś zaskoczę... a może i zaskoczymy czymś wspólnym. Na pewno nie będzie to jakaś masówka, ale nie zapeszam.

Takich sytuacji było tyle, że można by książkę napisać albo jakiś serial nakręcić.

Pytanie z serii trudne. Podczas trasy graliście z czołówką polskich dj'i. Który dj według Was prezentuje najwyższy poziom i najbardziej rozgrzewa publikę?
Fresh:
Jakie było pytanie? (śmiech)
Rimm: Moimi prywatnymi faworytami są bez wątpienia DJ Cent i DJ Kostek. Sprawią, że nogi same rwą się do tańca. Bardzo lubię też DJ'a Macu. Poza tym to ciężko powiedzieć, bo każdy z nich ma swój styl i reprezentuje naprawdę klasowy poziom, więc to tylko kwestia gustu.
Miszyn: Zgadzam się z przedmówcą - Number One w Polsce to Kostek i Cent.

Powiedzcie coś o agencji "Number One", która jest głównym organizatorem trasy "Napad Na Bauns"
Fresh:
Kilkanaście osób, mocno związanych z muzyką, tańcem... Andrew zaraz ci wszystko poetycko wyjaśni.
Andrew: Niby co... We ain't hard to find! Number One to po prostu marka dobrych imprez, taki nasz symbol dominacji. Głównie w klimacie Black. Połączyły nas pewne wspólne zamiłowania muzyczne i zajawka na najwyższej klasy melanże. Sama agencja to przede wszystkim praca i poświęcenie kilku osób. Garstka skromnych sukcesów. I wielkie plany.
Rimm: Mam nadzieję, że ta marka utrze się w świadomości ludzi jako nie tyle agencja, co po prostu imprezowe crew - machina do robienia grubych melanży. Number One to na pewno grupa totalnych wariatów.
Miszyn: Agencja działa prężnie, każdy z nas stara się angażować w organizację tej całej akcji. Dążymy do tego, żeby "Number One" było wyznacznikiem imprez na najwyższym poziomie pod każdym względem.

Odwiedziliście kilka miast, Toruń, Gdańsk, Sopot, Gdynie, Władysławowo. W którym klubie grało się Wam najlepiej?
Rimm:
Jak dla mnie najlepszy vibe był w Sopocie, gruby bauns, po prostu najcięższy. Bardzo fajny klimat był także w Gdyni, co dobrze rokuje rozwijającemu się dopiero klubowi Elypse. Staramy się razem z zespołem Outbreak budować kontakt z tłumem, wprowadzać coś świeżego do stereotypu imprezy, gdzie dj skupiony kręci tam sobie gałkami, zmienia płyty, a na końcu wszyscy idą do domu. Myślę, że mamy na to parę pomysłów i wkrótce wprowadzimy je w życie.
Miszyn: Sopot bezapelacyjnie górą, poza tym fajnie mi się grało w Toruniu.
Fresh: "Copacabana" i "PMiB" (ostatnia impreza).

W których klubach teraz będzie można Was spotkać? Planujecie następną trasę "Napadu Na Bauns"?
Fresh:
Na pewno w klubach Trójmiasta, szczegółów na razie jednak nie chcemy zdradzać. Następny Napad?
Rimm: Następny Napad jest już praktycznie przesądzony. Rączki do góry.
Miszyn: Find Us. Przez te wakacje zdążyliśmy się chyba na tyle uzależnić od grania imprez, że na pewno gdzieś niedługo zagramy, a na następny Napad zapraszamy w przyszłe wakacje.

Pojedyncze imprezy przestały mi już wystarczać.

Czy jest miejsce w Polsce, które chcieli byście odwiedzić z "Napadem Na Bauns"?
Fresh:
Musi być w Polsce?
Andrew: Gdańsk - Parlament.
Rimm: Każde miejsce, które jest gotowe przyjąć energię, jaką mamy do przekazania.
Miszyn: Miejsca, które chcielibyśmy odwiedzić z "Napadem Na Bauns" zapewne prędzej czy później odwiedzimy.

Jakieś przesłanie dla czytelników portalu?
Fresh:
A mogę pozdrowić hejterów? Ręce do góry to jest Napad... Na Baun$
Andrew: Gdańsk - Parlament !
Rimm: Posłuchaj ziom i ty dziewczynko... (i ty hejterze)... BAUN$UJ!
Miszyn: Niech Bauns będzie z Wami. Szieeah!

Aktualne informacje o trasie "Napad Na Bauns" możecie znaleźć na tej stronie.Informacje o artykule
Data dodania:2006-09-18
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:5.50 (2)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
mello_s, 32 lata
mężczyzna, Reda

Ostatnie artykuły tego autora:
Bboy Kleju reprezentuje Funky Masons!
Nie jestem na maxa undergroundowy - wywiad z Emo
Polskie media to syf! - Kajman - wywiad
Bośniak: Warszawa omija Bałtyk szerokim łukiem!
Jezusa sprzedał Judasz, a Mnie sprzedał Jezus - Żurom

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
anonim
Autor: Esende Ziom   Link do posta
18:14:50, 18-09-06
Zanim matoły zaczną wypisywać \"pierwszy\", \"drugi\" i \"jebać ich\" powiem tylko, że chętnie zobaczę tę ekipę w akcji. Pozdro z WWA

ArCa_3PK
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:31:15, 18-09-06
\"Ostatnio chyba Rock This Party - Boba Sinclara jest takim wymiataczem\"
lol mam nadzieje, że to żart

anonim
Autor: joł.jestem hejterem!przylansuje sie!!   Link do posta
20:30:11, 18-09-06
yo elo!oni sa poprostu super.menciu okej,cool yo!widzialem ich yo i zagrali fajnie yo!!dzieki ze mnie pozdrowili yoo!znamy sie z chlopakami kilka grubych lat yoo!ja sie jaram yoo,jak oni tymi plytami yak fajnie szoruja yoo,az mi sie w majtkach usmiecha yo!!gdzie tam pomiedzy niemieckim sexem a disko yoo ty nie wierny psie a idz z tad yo!!ale jaram sie yoo,jak oni tak fajnie publika ruszaja!o ja,normalnie tak fajnie w tedy jest!!

buhaha!!internetowe kurwy!!
rozkminiac!!!!!!!!

mello_s
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:40:33, 18-09-06
Dj. Rimm nagrywa jeszcze płyte freestylową ale się nie przyznał!

anonim
Autor: NNB   Link do posta
21:00:03, 18-09-06
BAUN$UJ DZIFFFFFKO!!!

mello_s
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:10:31, 18-09-06
Wszelkie hasła o moich kontaktach z Rimmem to pomówienie. Materiałem kompromitującym może być materiał kiedy Dj. Miszyn ruchem zamaszystym uderza młodą fanke muzyki techno proszącą go o puszczenie utworu \"EKSPLOZJA\".

anonim
Autor: Anonim Na Metce   Link do posta
22:03:34, 18-09-06
Kurwa......video-wywiadu niepotrafią przeprowadzić.....a zresztą ile można nażekać....ja pierdole myślałem, że coś się zmieni na tej stronie......ale nie.....teraz powiem otwarcie....dają więkrzość informacji o podziemnych raperach,niepotrafią przeprowadzić wywiadów z czołówką polskiego  hh,no i odnosze wrażenie, że kurwa albo niepotrafią albą są zbyt durni albo poprostu niemają możliwości żeby nagrać pożądny video-wywiad......no kurwa ja się tam bardzo zawiodłem na hip-hop.pl...niewiem jak wy...pozdro dla prawdziwych fanów i słuchaczy hip hopu

anonim
Autor: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA   Link do posta
02:39:10, 19-09-06
heeee hehehe ludzie ci kolesie huja wiedza o plytach graja gowno polecam pokrazyc po swiecie za plytami a puzniej impreze rozkrecac pokuj dla sfinksa chociaz tam cos dobrego graja a z imprez hh w gdansku pod wzgledem muzycznym to byl parlament dokladnie impreza liroya orangr planet no i dawne czasy w kwadracie wiec gdzie sa te dobre imprezy????????????

anonim
Autor: wdoemo   Link do posta
04:27:45, 19-09-06
Mimo wszystko mellos hapie z polknieciem i robi chujowe okladki

anonim
Autor: Fan Mellosa   Link do posta
06:54:06, 19-09-06
mellos jest fajoski

anonim
Autor: F   Link do posta
06:57:17, 19-09-06
A i jeszcze jedno wez mi podaj kom. do blasz stuknąć ją na kacu muszę. Szkoda tylko że ma odstające uszy. Ot co.

anonim
Autor: baunsujący pasibrzuch   Link do posta
07:31:51, 19-09-06
NO CO WY PIERDOLICIE NAPAD NA BAUNS BYŁ ZAJEBISTY! KTO NIE BYŁ W COPACABANIE TEN ZMIĘKŁA KUCIAPAAAAAAA!!!!!

anonim
Autor: TeHaciusz   Link do posta
10:36:51, 19-09-06
http://www.przechwyt.pl

Rmc
Autor: Rmc   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:07:19, 19-09-06
nagroda za rogala- 7 days tra la la la

3x0Rc1ST
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:27:42, 19-09-06
Kurde zawitalibysce do Olsztyna ;]


anonim
Autor: where you at   Link do posta
14:07:32, 19-09-06
tak kwadratowa krolowa imprez rapowych w trojmiescie!!! najlepsze bylo \"a teraz godzina techno\"

aaa i dj SZLAM z lirojem i jego murzynskim przydupasem:) to akurat dobrze wspominam jak jeden gruby znajomy stal na srodku napierdolony jak meserszmit i darl pizde do gadajacego jakies bzdury liroja: \"WYYYPEEEEEEERRRDAAAALAAAAAAAJ! WYYYYYYPEEERRDAAAALAAAAJ!\"..nom orange planet bylo calkiem.. kiedy ja mowie orange wy mowicie planet: orange? SPIERDALAJ!!!!! :)

imprezy dobre to byly w nonstopie jak byl czarny czwartek, mialem 17 lat i zbieralo sie tam wszystkie 100 osob sluchajacych wtedy rapu z trojmiasta:) hehe.

a na tym napadzie w pmib i bylo zajebiscie ciasno jak zwykle tam

anonim
Autor: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA   Link do posta
03:13:53, 21-09-06
HEHEHEHHE CO TY WKRECASZ MALOLAT NONSTOP BYL ZAWSZE DLA ZWALOWYCH PEDALOW W TURECKICH SWETRACH DAWNE CZASY TO DAWNE CZASY BYLO MOZE PARE DOBRYCH IMPREZ ALE SKURWIL SIE TEZ NIE DO POZNANIA A ORANGE PLANET BYL O.KA NIE BYLO TO KURWA TOTAL WYJEB ALE BYLO SIII I TAK NAJLEPIEJ BYLO W KWADRACIE (PRZYMORZE,ZABIANKA,CHELM POD BALKONAMI ZAWSZE A RESZTA WYPIERDALAC EEHEHHEHEH)POZDROWKA DLA SPOX LUDKOW Z GDANSKA WSZYSTKICH Z PRZYMORZA NAJBARDZIEJ WYJEBANEJ DZIELNI W TROJMIESCIE GDZIE NA KLATKACH ODPIERDALANE SA RZEZNIE  POZDRRRRRROOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: jeeeeeeeeeeeebać   Link do posta
10:24:31, 21-09-06
NAJBARDZIEJ WYJEBANA DZIELNIA W TRÓJMIEŚCIE TO WRZESZCZ, POZDRO DLA GDAŃSKA I DLA EKIPY NNB YOOOOO

mello_s
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:30:03, 21-09-06
Haaaaaaałas!

http://www.napadnabauns.pl/

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-92-182-0.compute-1.amazonaws.com (54.92.182.0). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2018 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies