Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Distroj foruma - wywiad z HNG

Distroj foruma - wywiad z HNG

Autor: seba

HNG to coś więcej. To nie jest akcja. To nie jest ekipa. HNG to sposób na życie.

Zapraszamy do przeczytania wywiadu z HNG, czyli z największymi wariatami na forum, którzy je regularnie distrojowali. Dorobili się wielkiego fejmu i do dziś ludzie ich wspominają. Zasłynęli tym, że przerabiali różne zdjęcia na swoje potrzeby, pokazując jakby byli zajebistymi malarzami. Generalnie pełen odpal. Wywiad tym bardziej interesujący, że z punktu widzenia moderatora, to trochę tak jakby rozmawiał z największym wrogiem.

Dziwna to rola, przeprowadzać wywiad z kimś, kto jeszcze nie dawno był "forumowym wrogiem". Dlatego mam jedno zasadnicze pytanie: co takiego pociągającego było w distroju foruma?
Zdzisio:
Zasadniczo to kobiety nam pociągały, a distroj foruma to pyszna zabawa niczym prywatka młodzieżowa z dużą ilością gazowanej coli oraz czipsów paprykowych.
ZiperOne: Ja mam po prostu ubogie życie osobiste, spowodowane jest to zapewne moim niskim wzrostem bo mam tylko 143cm, dlatego starałem się poprawić moja samoocenę.
Cfaniur: Wiesz ziom, to jest jak z koxem, nie zrozumiesz, jeśli nie sprobujesz. A jak sprobujesz, to nie chcesz przestać.
PozerOne: Moim marzeniem było poznanie nieświadomej mego wygląd dziewczyny, te na czatach wiedzą już niestety jak wyglądam.

HNG było tworem czysto wirtualnym, ale z tego co wiem normalnie też zajmujecie się tworzeniem graffiti. Czemu zdecydowaliście się przenieść część kultury graffiti w świat sieci?

PozerOne: Znudziło nam się trzaskanie po 2 holtrejny dziennie, wiesz jak to jest bycie najlepszym męczy, a na forumie jest pierwsza liga zakompleksionych tojów, którymi też chcieliśmy zostać.
Grono: To był błąd w matrixie, wywołany eksplozją nadmiernie skumulowanej energii w trakcie obracania starej jednego z czołowych toyów forumowych.

Akcja HNG trwała równo rok, co do dnia. Dokładnie to planowaliście czy po prostu tak wyszło w tym czasie?
Zdzisio:
Zaplanowaliśmy to tak jak nasz ostatni kemping w Rabce, gdzie malowaliśmy najtrudniejszy na świecie system metra na świecie.
Cfaniur: Z HNG to nie jest tak, jak z malowaniem EshaŁan, że dzisiaj jest a jutro nie ma. HNG to coś więcej. To nie jest akcja. To nie jest ekipa. HNG to sposób na życie. Myjąc zęby, nakurwiając sabłeje, distrojując foruma, pijąc balantajnsa z Jay-Z...
Grono: ...penetrując doustnie biologiczne rodzicielki forumowych napinaczy...
Cfaniur: ...paląc blanty ze Snoopem, srając, czy robiąc cokolwiek, cały czas jesteśmy HNG. Powstając, umówiliśmy się, ze akcja potrwa dokładnie rok, ale niestety, to siedziało za głęboko w nas. Dlatego, chcąc nie chcąc, wracamy do tego cały czas.
PozerOne: HNG to jedna wielka rodzina, to my staliśmy się inspiracją dla g-unit.

Która z prowokacji najbardziej zapadła Wam w pamięć?
ZiperOne:
W pamięci zapadły nam napinki gimbusów, którzy do dziś dzień bulwersują się słysząc nazwę HNG.
Cfaniur: Te najlepsze dopiero zobaczycie.

Czy oprócz żartów sytuacyjnych, prowokacji, dobrej zabawy, chcieliście osiągnąć coś więcej?
Zdzisio:
Chciałem swoją twarzą promować parówki sojowe Drobinex, ale dawali tylko 200 tys. Więc wybrałem oglądanie TV w wełnianych kapciach.
Grono: Ja chciałem w końcu umoczyć ptaszka, musze przyznać, ze bardzo hepi jestem, bo przez foruma udało mi sie to. Stosowny temat został na forumie graficiantym poruszony, wiec nie wnikajmy w szczegóły.

Matki toyuchów już nie są takie łatwe jak kiedyś, a szkoda.

Co by nie mówić wasze prowokacje wprowadziły w pewnym sensie nową jakoś do Internetu. Co powiedzie o kontynuatorach foruming?
PozerOne:
Są tragicznie prostacko-betonowe, zero kreatywności. Chociaż pisanie z błędami wywołuje te same emocje co nasze distroje. Jedyny szacunek mamy do ZNP i Hastlera!, który jest prawdziwym wariatem.
Cfaniur: Mnie osobiście drażni to, że ludzie podaję się za HNG, a poziom ich żartów czy prowokacji jest zerowy. Wszystko to schematy wcześniej stworzone przez nas, każdy porusza się przetartym już szlakiem.

Odwiedzacie jeszcze forum?
HNG:
Tak zdarza się, nawet wiemy jak ominąć wasze nowatorskie zabezpieczenia antydistrojowe. Jak wrócimy z naszego piętnastego tourne po USA to może odwiedzimy was trochę dłużej.

Jakie teraz macie o nim zdanie?
Grono:
Matki toyuchów już nie są takie łatwe jak kiedyś, a szkoda.
Cfaniur: Teraz forum to upadek legendy.
Ziper: Forum na zawsze pozostanie naszym drugim domem.

Komputerowe przerabianie nawet najgłupszych zdjęć po kątem graffiti, to zwykły żart czy wyśmiewanie się z internetowych writerów?
Cfaniur:
Osobiście żadnych przerobionych fot nie widziałem, czasem po prostu pixelujemy albo zamazujemy cześć holkara, żeby toyki przez podniecenie nie wybiły sobie zębów pałkami.
PozerOne: Najlepsze są toye co pokazują nocne foty komjiuterów jakby to było niewiadomo jaki hardcore, albo dają fragmenty paneli.

Co myślicie o sieciowych grach typu Bomb The World, gdzie wiele ludzi konkuruje przed komputerem w malowaniu wagonów na yardach?
Zdzisio:
Są cudowne, rozwijają kulturę graffiti, tworzą się nowe przyjaźnie, których wynikiem są wirtualne ekipy wspólnie bombiące wirtualne metro. Graffiti to piękna sztuka przyjaźni ... bueheh. Kentowi po prostu znudziło się podpisywanie się na cyckach grupies, teraz szuka nowych fanów, dlatego zrobił taką wypaśną grę.
Grono: Jak dla mnie chujnia, bo toyowe kapska forumowych szczeniaków zakładają sobie hasła na konta i ich matki nie mogą się logować, przez co maja ograniczony dostęp do mnie.

A ile razy wy musieliście uciekać sprzed komputera podczas tajnych akcji malowania pociągów?
Ziper:
Wiadomka, spierdolka odchodziła nie jedna, raz na jednej z zajezdni berlińskich zaczęli do nas strzelać ostrą amunicją, bo tylko taką mają, jak uciekaliśmy to Zdziso głową przyjebał o kant biurka.
Teras ma blaszana płytkę w głowie i na lotniskach sieje przypał przechodząc przez bramki.
Cfaniur: Tak to jest, że można zginać za myszkę w ręku.
Grono: Raz tajnie malowałem pewną częścią ciała po twarzy pewnego członka rodziny, pewnego internetowego antyhejtera forumowego i wpadł jej maż, i musiałem spierdalać przez balkon.
Zdzisio: Mnie to ta głowa jeszcze boli.

Znudziło nam się trzaskanie po 2 holtrejny dziennie, wiesz jak to jest bycie najlepszym męczy, a na forumie jest pierwsza liga zakompleksionych tojów, którymi też chcieliśmy zostać.

Przy okazji zawsze wymyślaliście niestworzone historie o swoich podróżach, znajomych, pieniądzach i zarobkach, czemu wybraliście akurat te tematy do wyśmiewania? Czy nie lubicie polskiej mentalności, szczególnie w kwestii pieniędzy?
HNG:
Niczego nie wymyślaliśmy takie jest nasze życie, a PutinOne, BorysOne czy BuszŁanKenobi to nasze ziomki, pijemy z nimi wódkę, palimy hajs... Co do Polaków to napinają się bo sami tego nie osiągną, skończą na forum pieprząc o innych ploty.

Zwykle na zdjęciach przedstawialiście się jako albo dzieci albo żule. Podpisując się jako super bogaci i popularni. Lubicie kontrasty?
HNG:
Tacy niestety już jesteśmy, ale panny to kręci, mimo iż Pozer ma małego pyrdka.

Jak to się stało, że trafiliście nawet do Rap Pakamery?
Cfaniur:
Trafiliśmy nie tylko do rap pakamery. Nasi młodsi synowie grali w filmie produkowanym przez TVP, który jakoś wiosną ma polecieć (Królowie Śródmieścia). Mieliśmy wywiad w Ślizgu, rozkładówkę w Brain Damage, i kilka pomniejszych. Dostaliśmy zaproszenie od pewnej panienki z pewnej masońskiej telewizji, na razie negocjujemy warunki.
Grono: Miałem ochotę jej co nie co załadować do-w-cipnie, jak powiedziała, że za występ możemy dostać 300tysi euro na łeb kurwa. Nie jesteśmy pierwszymi lepszymi szmatami.
Zdzisio: Moja mama pracuje w MTV ,a tata był ministrem dlatego jakoś tak łatwiej idzie mi w życiu.

Wasz blog ponownie zaczął działać. Będzie powrót HNG?
Cfaniur:
Jakoś nie mamy na to czasu, może jak wrócimy z touru. W międzyczasie śmignął także fotolog (fotolog.com/hng1), który też pewnie odżyje po tourze.

Istniałoby by HNG bez Forum?
HNG:
Istniałby forum bez HNG?

Całkiem szczerze i poważnie, jak środowisko writerów odnosiło się do Waszej "twórczości"? Jaki mieliście odzew od nich?
Grono:
Co toyowsi się ciśnieniowali za obracanie mamusiek, bardziej kumaci ich pilnowali.
Cfaniur: Taka już jest polska natura, że jak ktoś do czegoś dochodzi, to mu kurwy zazdroszczą. Dlatego pojawiły się komentarze w stylu "jebane toyuchy, to fotomontarze, nie zrobili żadnej pracy nigdy", itp. Patrzymy na to z góry kwitując ich śmiechem...

Taka już jest polska natura, że jak ktoś do czegoś dochodzi, to mu kurwy zazdroszczą.

Którzy z prawdziwych malarzy cenicie?
HNG:
ESZ ŁAN! nie ma lepszego.
Cfaniur: Ja osobiście preferuje styl Pigza z Mińska, ale to chyba dlatego, że zna dużo fejmowych osób, jak bates np. no i na pełnej kurwie full spidzie to potrafi nawet zrobić pracke w 3 dni, rispekt!

Zdradzicie na koniec całą prawdę o HNG? Przynajmniej rozwińcie skrót.
Grono:
Czyjaś stara mi kiedyś powiedziała, że mam wielkiego i niemożliwego jak Holtrejn Na Głównym, i to chyba od tego się wzięło.
Ziper: Ja to myślałem zawsze, że to od Twarde Banie i Zaciśnięte Pienści (nie pięści)

Specjalne ELO dla Seby i Hexa za stworzenie najpiękniejszej forum machiny skupiającej młodzież gimnazjalną z całej Polski.Informacje o artykule
Data dodania:2006-11-10
Dział / Kategoria: graffiti / wywiad
Średnia ocena:8.71 (14)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
seba, 38 lat
mężczyzna, Szczecin

Ostatnie artykuły tego autora:
Kandydaci na szaleńców - przedpremierowy wywiad z Mesem
Nie szufladkowałbym tego albumu - Fokus - wywiad
Potrzeba flirtu i reakcja na kobiece piękno - 2cztery7 - wywiad
Ulica nadaje - wywiad z Sują
Konkurs na Demo Roku Magazynu WuDoo - wywiad z Aśką Tyszkiewicz

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
anonim
Autor: internetowy pasterz/FO rum Kru   Link do posta
17:24:01, 09-11-06
elo chłopaki trzeba sie ustawić na jakieś wspólne ruchańsko mamusiek

anonim
Autor: fan fan fan   Link do posta
01:35:36, 10-11-06
o kurcze od dzis jestem waszym fanem!!!

WanabizzZ
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:20:04, 10-11-06
Tak to jest, że można zginać za myszkę w ręku.ol jeee

eloooo the best

anonim
Autor: danse oner   Link do posta
16:32:33, 10-11-06
wzruszylem sie

anonim
Autor: codZIeN\'   Link do posta
16:43:42, 10-11-06
mega bombig od daawna.
jak tam ten serial rysunkowy. ?

anonim
Autor: codZIeN\'   Link do posta
16:45:02, 10-11-06
\'bombing\' hyhy zapomnielem dodac. 

anonim
Autor: rato   Link do posta
16:45:49, 10-11-06
kurwa totalny brak szacunku dla tych gosci.
chetnie bym stanal twarza w twarz z jednym takim komputerowcem i mu wyjebal z dni

anonim
Autor: mhm   Link do posta
16:51:34, 10-11-06
ale lamusy , zakompleksione durnie ktore chca byc \"cool\" ale w zyciu im ne wyszlo wiec siedza przed kompem


afeeeee

anonim
Autor: codZIeN\'   Link do posta
16:58:41, 10-11-06
Nie no tera na powaznie.
Chujowizna na maxa. dziwie sie ze kiedys byl z nimi kurwa artykul w Ślizgu.

ja tez pale ze Snoop\'em mega blanty na dachu u Bush\'a w bialym domu.


peace.

deszcz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:59:24, 10-11-06
\"pierwszy raz o nich słysze\":D

anonim
Autor:    Link do posta
17:02:23, 10-11-06
łykajcie wszystki cioty;)

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:06:53, 10-11-06
ja jaralem ze mi chacha sie zjarala ale nigdy nie bede siesial dłuzej niz 45 minut na komputerze hahahah

anonim
Autor: 71   Link do posta
17:22:12, 10-11-06
ciekawa opcja nie zgodze sie z przed mówcą , moze wyjsc w zyciu i mozna siedziec przed kompem i pisac takie zajebiste przekrety ,to sie nazywa WEEEEEEEEEEEEENA KRETYNIE ... peace n\' love

anonim
Autor: jaman2   Link do posta
17:24:42, 10-11-06
nie smieszne.tak wiem jestem toyuchem i sie wczuwam.zycze wielu pozytywnych komentarzy i ogolnie rispectu zebyscie mogli podwyzszyc swoje ego, jak to wasza super elo beztroska poza sie podoba wlasnie dzieciom z gimnazjum ktyrm tak namietnie jedziecie.a jeszzce sie wam podoba.

anonim
Autor: Andrzej ruchacz odbytow   Link do posta
18:10:37, 10-11-06
Te ich panele wygladaja jak rysowane w paincie muahaha

anonim
Autor: uhoh   Link do posta
18:41:26, 10-11-06
te andrzej ale jestes przebiegly

A jak!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:12:52, 10-11-06
co to za okreslenie? touych? uzywacie go tez w tym relanym swiecie? tak jak np.lol? te komputerowcy z komputerem miedzy nogami

anonim
Autor: ale slodko   Link do posta
19:33:38, 10-11-06
a bozie

anonim
Autor: jak sie dzisiaj czujemy?   Link do posta
19:34:15, 10-11-06
NIE WIEM NA HUJ TEN WYWWIAD OBSERWUJE TE FORUM JUZ PARE LAT I ANI RAZU TYCH CIOT NIE WIDDZIALEM PO CO Z TAKIMI PAłKAMI ROBIC WYWIAD ONI MYSLą ZE Są SMIESZNI

anonim
Autor: mam fajna mame   Link do posta
19:34:23, 10-11-06
zapraszam

anonim
Autor: hahahaa   Link do posta
19:52:53, 10-11-06
połowa nawet nie wie kim są naprawde ,a ich prawdziwymi ksywkami sie jarają i pucują im się na fotologach

anonim
Autor: dressssssssss   Link do posta
20:21:52, 10-11-06
ja za to topsze wiem kim som :* mua :* !

anonim
Autor: cioty   Link do posta
20:29:56, 10-11-06
Huj w dupe tym hng!!na forum mocni,a niech pokaza jak robia systemy

CFG
Autor: CFG   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:18:13, 10-11-06
ehehehe kurwa HNG byli chyba jedynymi \"normalnymi\" na tym forum ehehehehehhe


ide sie pobawic z mamuśką fiftiskręta ehehehe


Big Up!!

anonim
Autor: what da...   Link do posta
21:41:15, 10-11-06
Pierwszy raz slysze o czyms takim... pewnie ruchaja sie w dupe z samozakompleksienia
kepp it real heh

typko
Autor: typko   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:28:41, 10-11-06
wypierdalac chuje pierdolone

anonim
Autor: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA   Link do posta
23:11:20, 10-11-06
COOOOOOOOOOOOOOOOO?????????/ WKRECAJA OSTRO!!!!!!   POZDROWKA DLA      E W C     DLA WARIATOW Z GDANSKA  SOPOTU GDYNIIIII EHHEHEHEHEH NR1 KORPORACJA W BRANZY EHEHEHHE

anonim
Autor: Bijaczzzzzz   Link do posta
23:19:18, 10-11-06
HnG?? Ja mYslalem ze to jest jakis skqad Graffiti a to kurwa jakies scierwo....Chujnia....Zjebany Wywiad.....

zkmd-hdc
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:29:43, 10-11-06
http://www.youtube.com/watch?v=lZK4lftH-Dg

siee
Autor: siee   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:02:18, 11-11-06
kurwa, czy wy ludzie nie macie kompletnie poczucia humoru?? sami napinacze z gimnazjum

anonim
Autor: Omg   Link do posta
00:31:56, 11-11-06
jebadz hui, pierfszy ras o nih slysze. poczycie chumoru ale te ih teksty to sraka! piertolidz cfeli bes rzycia

Qcyk
Autor: Qcyk   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:32:07, 11-11-06
bóchchcahchacahcahachacahachacahcsrjya

anonim
Autor: giertych   Link do posta
00:34:45, 11-11-06
http://www.youtube.com/watch?v=rP3qL4UG1TI&NR

anonim
Autor: zagubiony   Link do posta
00:54:37, 11-11-06
Hng ...heh normalnie piateczka dla was.....zawsze czkałem na nowe notki na blogu....najlepszy rok w zyciu to rok z blogiem hng :D heh kultowe teksciwa :)  na  pelnej kurwie bez przyczajki elojza :)

Niemczyk
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:39:16, 11-11-06
Sprawdz materiał www.retorzy.pl  a nie patronujecie jakąs lipe .pozdro dla prawdziwych !!

Lezbulla1
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
02:46:45, 11-11-06
ta łódź podwodna miażdży!!!!!! :D

stek bzdur
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
04:42:06, 11-11-06
muhaha

anonim
Autor: todahh   Link do posta
07:48:50, 11-11-06
a wy wszyscy w pory sracie wołowiną bo wam typki mózgi sprały szacunek NSN WSG KPW ORM PSS SLD WNF AA
PC noi?
 


asort
Autor: asort   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
08:53:09, 11-11-06
kurwa ...przejebani =D

anonim
Autor: asdfsdfadasfasfsfa   Link do posta
11:23:04, 11-11-06
jakbyscie sie dowiedzieli kto to na serio to dopiero byscie sie napinali,.

ZICO_LBN
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:36:31, 11-11-06
to jest chore .....

anonim
Autor: ulicznik   Link do posta
11:49:08, 11-11-06
co to kurwa za kretyni?


ZUHH
Autor: ZUHH   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:58:17, 11-11-06
też o tym pierwszy raz słysze ;] ciekawe kiedy wywiad z Minorómem, wtedy powiem że to jest na poziomie !

anonim
Autor: sdasda   Link do posta
12:18:30, 11-11-06
nawet nie pamietacie czasow HNG wiec morda

anonim
Autor: twoja stara   Link do posta
12:53:04, 11-11-06
kurwy jebane rozjebie jak znajde

seir
Autor: seir   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:00:30, 11-11-06
to byly wspaniale czasy dla foruma...

anonim
Autor: elroy da madafaker   Link do posta
13:03:43, 11-11-06
czasy hng to byl 03 czyli jak wy jeszcze do gimnazjum nie poszliscie

anonim
Autor:    Link do posta
13:20:32, 11-11-06
zajebiście nie ma to jak ubliżyć czyjejś matce anonimowo
widać że małolaci wpierdolu dobrego nie dostali

karola.hh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:26:59, 11-11-06
pojebani

anonim
Autor: normal   Link do posta
14:45:20, 11-11-06
Czasy HNG, pierdolnijcie się w te puste głowy. Jakieś pedały siedzą całymi dniami przed kompem a wy się tym jaracie pojebańcy!

anonim
Autor: elocfaniak   Link do posta
15:07:03, 11-11-06
hng to sposób na życie, hyhy,

anonim
Autor: grzesiu rasiak   Link do posta
18:30:17, 11-11-06
dzisiaj szczeliłem 10 goli:D szkOda rze samObujcze :(

anonim
Autor: NUSICREW   Link do posta
11:01:25, 12-11-06
HHAAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHA ALE FRAJERY I JESZCZE SIE PUCUJA ZE SA NAJWIEKSZYMI BOMBERAMI NA NECIE CHUJA ŚMIECIEEEEEEEEEE CO WY KURWA O TYM WIECIE  POZDROWIENIA DLA WSZYSTKI PRAWDZIWYCH BOBMERÓW \"TRZA RABAĆ POPROSTU MASZ I WNIOSKUJ\"

anonim
Autor: chooker   Link do posta
11:30:36, 12-11-06
hehe pozdrawiam HNG to było coś ;]

anonim
Autor:    Link do posta
20:24:43, 13-11-06
obciągnijcie mi parówe

anonim
Autor: juchasss   Link do posta
19:35:00, 14-11-06
znam widzialem pare rzeczy ale lepiej zrobcie cos na real hardcore a nie siedzicie przed kompem na takie rzeczy  was tylko stac???

anonim
Autor: HeToReK StB AzH   Link do posta
22:02:34, 14-11-06
TYPOWE PAROOWYYYY
ZENADA

anonim
Autor: cfaniur one & grono.net   Link do posta
02:13:07, 15-11-06
wasze stare to typowe par. nie kumacie czaczy to zamknac mordy

anonim
Autor: gryt   Link do posta
09:10:07, 15-11-06
kurwa malować nie potrafia

anonim
Autor: gghtdgh   Link do posta
15:56:40, 15-11-06
HNG OSTRO SSIE

anonim
Autor: Blancik   Link do posta
23:39:33, 15-11-06
niech dalej wala gruche przed kompem bo to my rzadzimy KRM skurwysyny

czilin grilin
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
08:23:57, 16-11-06
co to za toyowa ekipa krm

anonim
Autor: qter 1   Link do posta
10:40:30, 17-11-06
slabo oprerujom fotoszopem

anonim
Autor: hwdhng   Link do posta
23:59:53, 17-11-06
wielka mistyfikacja fejmow z realu ktorymi i tak jaraja sie skurwiale malowlaty - co concretnie nie hujki nie podoba mi sie to co robia tak jak nie podobaja mi sie ich nielegalne prace niedopracowane bez iskry i bez cienia szacunku tak na prawde 1 za drugim deptanina gowna w blocie z durgiej strony medalu szacunek za wariactwo ale i tak ta pierwsza mowi o was cienkie chuje - chuj wam w dupe po gardla

anonim
Autor: wrajter\'s   Link do posta
17:08:09, 18-11-06
nawet malowac nie umicie w pajncie a co doBiero na wagonah.......jwp ema dla prawdziwych wrajterów....bombioncych pociongi i przestanki ałtobusowe....ELO

anonim
Autor: PRT   Link do posta
11:29:23, 20-11-06
Odpierdalacie hałe jak huj  nierubcie tego co wam niewyhodzi!Sram na takie prace ci wy robisie!

anonim
Autor: PRT   Link do posta
11:31:07, 20-11-06
Odpierdalacie hałe jak huj  nierubcie tego co wam niewyhodzi!Sram na takie prace co wy robicie ciecie!

elmo da cake monster
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:37:03, 22-11-06
HNG to krolowie gdańska i wwa

anonim
Autor: ahahahahaa   Link do posta
08:52:30, 23-11-06
ahahahahashsahhahahahha smich z was jebane gimbusy !!!!! jak oni zaczynali robic to wy nie wiedzieliscie co to sprej matoly jebane nawet nie pamietacie tych czasow wiec morda w kubel i szorowac podlogi kury maloletnie !!!!!

elmo da cake monster
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:57:00, 01-01-07
ostatnio widzialem ich prace w nowym serialu \"królowie śródmiescia \" z miśkiem koterskim

anonim
Autor: mato/iscrew   Link do posta
16:13:57, 17-05-07
brak stylu a co do matek to tylko pizdy szukające wpierdol na nie wjeżdżają....H uj N a G ównie ale macie fejm stare wam kupiły neostrade i chuj...pff szkoda słow to ostatni mój post w strone tych frajerów.

anonim
Autor: napierdalatorONE! HNG REEL GZS   Link do posta
10:56:27, 14-06-07
co kurwa!!? ciekawe komentarze

anonim
Autor: SOKKOMANDO   Link do posta
18:39:58, 27-08-07
MASZ KAPUSTE NA ODBYTCIE l;vbmkitmnfgngfmhmgg

anonim
Autor: tak   Link do posta
22:27:44, 23-12-07
HNG już chyba nie istnieje

Clooney
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:14:30, 05-01-08
podbijam

anonim
Autor:    Link do posta
21:21:40, 30-01-08
Ale toje!!!!!!!!!!HNG.,.....To bylo na btw robione i przerubki komputerowe .....ja
Na maxa widac

graffiti info
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:12:40, 10-02-08
jak to nie istnieje , widziałem ich bloga , nowe notki sa .
 ty kapitan żal , nie pierdol , to są prawdziwe zdjęcia cipo

anonim
Autor: Kapitan zal   Link do posta
13:24:20, 20-02-08
Bomb the world i tyle...

anonim
Autor:    Link do posta
13:34:33, 20-02-08
http://www.bombtheworld.net/index_sf.htm  MASZ TU DOWÓD TY INFO GRAFFITI NIEDOINFORMOWANY tOY-graffiticiarzu...........btw i tyle

anonim
Autor: HNGDISTROY   Link do posta
14:23:39, 10-03-08
tszeba sie umowic na jakis bąbing ziąąą HNG zrobimy holkera na  mojej scianie w domu ok? bendzie elo i ogulnie grafitozioms tylko HNG na zafsze

anonim
Autor: \blaudi\   Link do posta
16:28:26, 29-04-08
Żałosne...

Halibut YLQcrew
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:03:44, 01-06-09
miszczówa chłopaki i respekt za Concreteną gazete.... ci co maja wiedzieć to wiedza ema

pawlaczyna1
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:39:39, 13-03-11
klasyk

anonim
Autor: cfaniur   Link do posta
18:29:19, 01-04-19
to były czasy...

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-10-34.compute-1.amazonaws.com (3.228.10.34). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.