Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

"Trzy oblicza" WueSBe - wywiad

"Trzy oblicza" WueSBe - wywiad

Autor: hankchinaski

Jeśli chcesz być w czymś dobry to musisz się starać na 100% i mieć krytyczne podejście do tego co robisz.

Wuesbe to przemyski skład, istniejący od 2005 roku, który tworzy dwóch mc's Endi oraz Frik. Mają na koncie szereg koncertów oraz kilkanaście kawałków bardziej lub mniej znanych. Obecnie zakończyli pracę nad debiutancką EPką, która będzie nosić tytuł "Trzy oblicza", a jej produkcją zajął się SCJot oraz znany przemyski producent WDK. Sprawdźcie co mieli do powiedzenia w wywiadzie.

Skład WSB istnieje od 2005 roku nie każdy czytelnik tego wywiadu może kojarzyć Waszą twórczość, można powiedzieć, że jesteście młodym zespołem. Pytanie na początek: od ilu lat działacie w polskim rapie? Dlaczego zajęliście się właśnie tym gatunkiem muzyki oraz co Was do tego skłoniło?
Frik:
Ja działam tak impulsywnie jeśli chodzi o nagrywki gdzieś od 2-3 lat, lecz nigdzie szerzej tego nie wysyłałem poza teren Przemyśla. Z tego co pamiętam od zawsze byłem zajarany rapem. W trzeciej klasie podstawówki skołowałem jakoś kasetę Karramby "Los vatos locos" bodajże i tak to się zaczęło. Pierwszy tekst napisałem w czwartej klasie szkoły podstawowej, a pierwszą nagrywkę miałem w pierwszej klasie gimnazjum. Generalnie jeśli chodzi o czynniki jakie mnie nakierowały na tą drogę to zdecydowanie O.S.T.R. "Masz to jak w banku" ta płyta mnie nakierowała na szlak hip-hop'owy.
Endi: U mnie wygląda to trochę inaczej. Od zawsze lubiłem pisać wiersze i strofy, które się rymują. Ponieważ zawsze podchodzę z dystansem do tego co robię, więc na początku nie ujawniałem się z moimi zwrotkami. Co jest śmieszne, na początku nic nie nagrywałem, za to siedziałem przed monitorem kompa non stop katując kolejne napisane teksty, to trwało jakieś 3 lata. Wiesz wychodzę z założenia, że jeśli chcesz być w czymś dobry to musisz się starać na 100% i mieć krytyczne podejście do tego co robisz, dlatego co dla mnie jest plusem nie usłyszysz nigdzie moich starych kawałków, więc nie mam się czego wstydzić (śmiech). Mam taką zasadę, nigdy Ci nie powiem, że zrobiłem dany kawałek perfekcyjnie, bo zawsze można coś zrobić jeszcze lepiej. Jeżeli mówisz: zrobiłem to tak, że lepiej się nie da, to skończ z muzyką, bo już nigdy nie zaliczysz progresu. Jeśli chodzi o drogę to O.S.T.R na pewno miał na nią wpływ, lecz większy Paktofonika, Kaliber 44 i wszystkie odłamy np. Pokahontaz albo Abradab. To są składy, które w ciemno mogę nazwać "oryginalne".

Jak doszło do Waszej współpracy? Co oznacza nazwa składu "WSB"? Czy ona coś symbolizuje, kto ją wymyślił oraz w jakich okolicznościach?
Frik:
Kiedyś nagrywaliśmy wspólnie z Endim jeden kawałek jeszcze w studiu Masters i po efekcie końcowym postanowiliśmy założyć formacje. WSB to skrót od White Star Brothers, wtedy pamiętam byliśmy strasznie zajarani duetem Blackstarr i to właśnie inspiracja nimi zaowocowała taką a nie inną nazwą.
Endi: Tak jak mówił Frik to był zupełny spontan. Nagraliśmy jeden bałak i stwierdziliśmy, że jest dobrze. Myślę, że właśnie tak powinno być. Zero jakiś kalkulacji po prostu ta sama zajawka, a przecież w duecie raźniej no i motywujemy się nawzajem, a to ważne. Jeśli chodzi o nazwę to Mos Def i Talib Kweli to raperzy, którzy odegrali znaczny wpływ na to jak wygląda nasz rap, a ich album "Black Star" jest tego kwintesencją.

EPka nosi tytuł "Trzy oblicza". Powiedzcie w jakim klimacie jest ona zachowana oraz o czym mówi tytułowy kawałek?
Frik:
Stary, powiem Ci, że kawałki są w różnych klimatach, od odważnej "Wojny" i "Mafii", agresywnej "Szufladki" po luźne kawałki "Trzy oblicza", czy też "Miłość", aż po całkowicie lajtowy i spokojny bajer "Brak czasu". Generalnie ja uważam, że nie można zamykać się w jednej koncepcji, trzeba być kreatywnym i tą kreatywność pokazywać na mikrofonie, przez to, że ludzie nie są kreatywni nagrywają cały czas to samo o tym samym z tymże na innych bitach. Jest to takie jakby zboczenie polskich raperów, którzy robią nieskończenie wiele symilarnych numerów, bo innym to się podoba, no ale co z tego? Skoro się ograniczasz i nie robisz progresu. Wracając do EPki, "Trzy oblicza" to my: Frik, Endi i SCJot, każdy z nas ma inny charakter i jest całkowicie inną osobą, połączyła nas na pewno chęć robienia czegoś i podobne zdanie na temat muzyki.
Endi: W zasadzie wszystko elegancko wyłożył Frik wyczerpując to pytanie w zupełności (śmiech).

Każdy z nas ma inny charakter i jest całkowicie inną osobą, połączyła nas na pewno chęć robienia czegoś i podobne zdanie na temat muzyki.

Kto zajął się produkcją kawałków na Waszej produkcji oraz jak przebiega współpraca z ów producentem?
Frik:
Produkcją zajął się SCJ, a także swoje trzy grosze do tego materiału dodał WDK z miejsca wielkie dzięki i pozdrowienia. Jak przebiega? Przebiega bardzo dobrze, jak na razie żadna ze stron nie narzeka.
Endi: Tak jak powiedział Frik, cała EPka jest na bitach SCJ, mixem i masteringiem zajął się WDK. Osobiście jestem pod wielkim wrażeniem jaki postęp poczynił SCJ przez ostatnie miesiące naprawdę się jaram tym co robi teraz, a WDK? To klasa sama dla siebie kto zna jego produkcje wie o czym mówię. Współpraca z nimi to czysta przyjemność, bo rozumiemy się nie tylko na płaszczyźnie muzycznej, ale i podejścia do tego co robimy więc jest gites.

Jeżeli mówimy o produkcji to powiedzcie może w kilku słowach jakich gości będziemy mogli na niej znaleźć. Z tego co wiem znajdzie się na niej Massey... a oprócz niego? Jak udało Wam się nawiązać z nim kontakt?
Frik:
No nie mylisz się.. będzie Massey i tyle. Większą ilość gości będziemy zapraszać na nasze LP. Co do kontaktu, SCJ z nim współpracuje, także nie było żadnego kłopotu ani problemu, żeby dograł swoją zwrotkę do nas.

W jaki sposób macie zamiar promować swoją muzykę? Macie w planach jakiś klip? Czy promocja będzie jedynie aktywna w internecie czy myślicie nad plakatami, wlepkami, bądź tego typu rzeczami?
Frik:
Myślę, że jednak internet jest najszybszą formą przekazu takich informacji, więc promocja będzie na pewno prowadzona przez internet, ale plakaty powinny też być. Jeśli chodzi o klip, to plany są zawsze, ale jak na razie nie mamy pojęcia, który z naszych numerów pasowałby na teledysk. Dlatego też zapewne klip pojawi się, ale nie teraz, być może gdy będziemy nagrywać LP to narodzi się bajer, który będziemy chcieli, że tak powiem sfilmować.
Endi: Uważam, że dobra muza promuję się sama, ale na poważnie to nie mamy ciśnienia na to, by to grało Radio Eska. Promocja tak, ale nie kosztem wpieprzania się między lukrowane shity które mydlą oczy poprzez non stoper rotacje w radio. Powiesz, że walczymy z wiatrakami? Może, ale im więcej takich osób tym większe szanse, że to się zmieni, a wracając do tematu to klip jest w planie. Na pewno nie będzie zrobiony na szybko byle tylko był, jak to się dzieje w ¾ klipów w Polsce. Jeżeli stwierdzimy, że trzeba poczekać z nim do LP to tak będzie.

Czyli Wasza EPka jest zapowiedzią płyty długogrającej... Jeżeli tak macie już ustaloną datę jej premiery?
Frik:
No proste, EPke zrobiliśmy po to, ażeby w jakiś sposób się pokazać, wejść do tego wszystkiego. Naszym celem jest płyta długogrająca, którą zaczniemy tworzyć gdzieś w grudniu. Na razie nie ma czasu ja mam szkołę, Endi ma studia, SCJot też coś tam robi, także trzeba czekać, ale nie oznacza to, że do grudnia nic nie będziemy nagrywać. Pojedyncze spontaniczne kawałki oczywiście będą klepane, ja osobiście mam zamiar nagrywać dżoje pod jakieś bangerowe instrumentale, porozsyłam ludziom, itd. Trzeba działać bez przerwy.
Endi: To jest naturalna kolej rzeczy. Epka to pewnego rodzaju przedsmak tego co będziecie mogli usłyszeć na naszej LP. Goście na pewno będą, ale przesyt ich na płycie nie jest dobrą rzeczą, więc będą oni wybierani selektywnie. Jeśli chodzi o klimat to z góry nie powiem Ci jaka będzie. Nie zakładamy przed nagrywaniem co będzie na płycie. Raz bo to zależy od scjota i jego bitów, z którym rozumiemy się bez słów, poza tym musi być element zaskoczenia (śmiech). Ponadto WDK też miał swój wkład w tą EPke i wierze że na LP też się udzieli. Ja też nie zamierzam próżnować w końcu nie nagrywamy tylko po to żeby coś wydawać, rap to część życia i nie można tak po prostu odłożyć tego na jakiś czas.

Myślę, że jednak internet jest najszybszą formą przekazu takich informacji, więc promocja będzie na pewno prowadzona przez internet, ale plakaty powinny też być.

Pochodzicie z Przemyśla, pewnie orientujecie się co dzieje się na lokalnej scenie. Jeżeli chodzi o rap ostatnio wyszła płyta Dna & Gala pt. "Niewidzialni" co o niej sądzicie? Macie tutaj jakiś swoich faworytów?
Frik:
Oj dzieje się i to dużo w tym Przemyślu, ostatnio płytę wydała 35 Sztuka, a teraz szykuje się nowy projekt (składanka), takie jakby zjednoczenie przemyskich młodych raperów, które pojawi się pod szyldem "Młodzi Gniewni" w większości znajomi. Na początku też miałem jakoś się w to intensywnie zaangażować, ale niestety nie wyrabiam czasowo, chociaż damy jakiś tam swój numer na tego składaka. Jednakże trzeba podkreślić, że w brud ludzi w mieście robi rap na pokaz, żeby się troszkę powozić, pochwalić koleżankom z klasy, także moda jest i będzie, ale miło jest zauważyć, że stopniowo ona umiera. W Przemyślu jest trochę tych składów, bynajmniej mi się tak wydaje, jest parę osób, które zasługują na lekką bądź też większą uwagę, ale większość kolesi to sezonowcy (śmiech). Gal.. to pytanie musiało paść (śmiech) zawsze jak z kimś rozmawiam o Przemyskim rapie to zawsze pada hasło Gal. No nic, powiem ci że, ja się nie spinam na to co robi, na to kim jest, znam go osobiście, spoko koleś, a muzyka jaką robi to jego sprawa ja w to wbijam, ale swoją drogą jestem bardzo ciekawy jakim nakładem sprzedała się jego płyta.
Endi: Jak powiedział Frik jeśli chodzi o rap w Naszym mieście to ilość nie jest proporcjonalna co do jakości. Zacytuje Ci wers z tekstu, który kiedyś napisałem: "..tu robi się casting z napisem "testuj", raperów co rosną jak grzyby po deszczu". Oczywiście niektórzy robią to z zajawką, ale w 90% to tylko na pokaz, plus zero krytyki i wożenie się na niczym, ale to chyba jest nie do uniknięcia w każdym mieście. Jeśli chodzi o Gala to jest to newralgiczny temat. Powiem tak, potrafię odróżniać rzeczy prywatne od zawodowych. Prywatnie jest moim dobrym kumplem, który jest w porządku. Muzycznie to indywidualna sprawa. Jednym się to podoba innym nie. Ja swoje zdanie mam i z Galem rozmawialiśmy na ten temat i niech zostanie to między nami.

Jakie macie plany na przyszłość, najpierw EPka, a co dalej?
Frik:
Ja nigdy nie planuje, życie pokaże co dalej. Jednak LP będzie na pewno.
Endi: Jak już wspomniałem wyżej LP to priorytet. No i koncerty które są dla mnie ładunkiem energi. Za niedługo ruszamy w trasę koncertową z Masseyem.

Dzięki za wywiad, chcecie kogoś pozdrowić?
Frik:
Również dzięki za wywiad. Z miejsca pozdrawiam mój skarb jedyny czyli Agę, moich przyjaciół, a w szczególności Macmena, Qbe, Baggia, Steryda, Magika, Comedie, Daria no i Dinego, Kodzia a także Dera. Pozdrawiam też ludzi, którzy przyczynili się do powstania tego materiału.
Endi: Przede wszystkim chce pozdrowić moją dziewczynę Kasię i moich przyjaciół (paczka 4) czyli Vinnie, Robson oraz Kocur. Również pozdrawiam wszystkich co w nas wierzyli, a w szczególności tych co nas tylko krytykowali, to dzięki Wam jesteśmy tu gdzie jesteśmy.
Wuesbe: Dziękujemy, również firmie Lord Stylez za konkretne ciuszki i za pomoc.Informacje o artykule
Data dodania:2006-11-24
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:6.40 (5)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
hankchinaski   rap graffiti breakdancehankchinaski

Ostatnie artykuły tego autora:
Muzyka w podwórkowym stylu - SSDI
Miejski Styl Bycia - wywiad z Temate/Henson
Jeśli pragniesz Hip-Hopu Twoim antidotum jest The Jonesz
Rap to przede wszystkim ekspresja - wywiad z Rezpektz
Samotność, Wolność, Pasja - wywiad z Racą, Stoną i DJ Ike'em

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Derowski
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:45:28, 15-11-06
Syty wywiadzik :D PZDR!!

anonim
Autor: elbs   Link do posta
17:13:11, 24-11-06
Kto to jest GAL ??

anonim
Autor:    Link do posta
17:44:32, 24-11-06
co to za wacki

anonim
Autor: guwno pikne   Link do posta
22:15:06, 24-11-06
zamiast wrzucac tracki to leszcze sie fejmuja na wywiadach!kiepscy jestescie!z peremysla to pozdro dla WDK

anonim
Autor: o to chodzi   Link do posta
23:38:52, 24-11-06
i o to chodzi..widze, że Przemyśl rośnie w siłe :)

Derowski
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:14:16, 25-11-06
guwno piknie: pisze sie gÓwno... Jak taki kozak jesteś to pokasz na wszystkim swoje kawałki, chętnie posmieje :D:D:D Piss dla prawdziwych!

Derowski
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:20:05, 25-11-06
Kurwa:D:D:D POKAŻ miało być :D :D to wszystko przez niego:P głupota jest zaraźliwa.... :]

kendo(db)
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:29:35, 25-11-06
podejrzewam ze niebedzie to nic mocnego z konkretnym przekazem.

iksmate
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:28:39, 25-11-06
chłopaki, spóźniliście się z nazwą... WSB to gość z grupy KOT związany z awangardą (label pinkpunk), a działa na scenie wchuj dlugo, no ale mogliście tego nie wiedzieć

pozdrawiam

anonim
Autor:    Link do posta
13:49:07, 25-11-06
najpierw sprawdźcie a potem oceniajcie  www.myspace.com/wuesbe

anonim
Autor:    Link do posta
18:02:00, 25-11-06
derowski nie woz sie tak strasznie-jestescie leszczykami i robicie guwno shit az do bolu a ja true school po prostu po polsku!wez za duzo famu za malo rapu a wygladacie jak prawdziwe cipki ktore duzo sie musza jeszcze uczyc zeby robic rap na poziomie bo poki co to robicie rapik a kazdy z was to karpik!pozdro dla prawilnym dla ziomkow eloooooooooooooooooo-4am team rap gra

karola.hh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:41:03, 25-11-06
przecież to nieważne jak wyglądają...co się czepiasz?
pokaż swoją twarz :D


...ale po przesłuchaniu kawałka \"Wojna\" to jestem na nie

bit mi coś z głową robi nie tak bleeeeeeeeeeeeeeee

anonim
Autor:    Link do posta
11:32:55, 26-11-06
Zyczę najlepszego, nie przejmujcie się krytyką bo to jest ludzka choroba na która każdy z nas jest chory.
Ja wiem swoje wy swoje, do przodu oby tak dalej. POKóJ

kendo(db)
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:18:24, 26-11-06
no sprawdzilem wasze wałki-niewiem czy bity krojone czy nie ale podobaja mi sie bardzo,kawaliny całkiem niezłe,w sumie myslalem ze bedzie to cos gorszego ale jednak sie mylilem-propsy dla was!

anonim
Autor: BYCZEK WLKP   Link do posta
15:21:06, 26-11-06
Przesluchalem .... i jestem pod wrazeniem !! DOBRE WOKALE ZAJEBISTE BITY !! SZACUNEK!!

anonim
Autor: wkurwiony do bolu   Link do posta
15:21:17, 26-11-06
kurwa dzieci. mordy irytujace.

anonim
Autor: Jawa ;))   Link do posta
20:30:09, 26-11-06
Jak dla mnie to .. gitesSss :)) róbcie dalej to co robicie bo jesteście w tym naprawdę dobrzy :)

anonim
Autor: Kodziu   Link do posta
22:07:14, 26-11-06
No w końcu umieścili wasz wywiad. Ci co zajmują się rapem pokazującym umiejętności rapera wiedzą o co chodzi. Jeśli ktoś lubi bragadoccio, zabawy słowem i potrafi dojrzeć skillsy to zrozumie ich rap, dla mnie jak narazie najlepsza płyta w Przemyślu, Bartek zajebiste bity, Patryk punchlajner :D i inteligentne teksty Andrzeja. Każdy jest inny a jednak tworzą monolit. Hejterzy poczekajcie tylko na \"Miłość\", wpadniecie w kompleksy. Pjona ziomy!!

anonim
Autor: jebac scierwo   Link do posta
03:32:51, 27-11-06
kurwa konkurs mlodych gimnazjalnych talentow czy co do huja?

a wdk frajer niech idzie ssac lache smieciom z umc....


anonim
Autor: SamaPrawdaLeszcze   Link do posta
11:31:36, 27-11-06
Co za banany.

tak czy inaczej: robcie swoje.

anonim
Autor:    Link do posta
11:35:44, 27-11-06
A ty Endi kurwa zastanów sie komu bijesz brawo.... Patafianie... Jak i większosć tych klałnów. Paranoja

anonim
Autor: komarASP   Link do posta
20:34:22, 27-11-06
ja ze swojej strony życzę powodzenia
byle do przodu w dobrym kierunku

anonim
Autor: kukurudza   Link do posta
21:10:30, 27-11-06
Ohohoho...troszke co niektorych tu poniosło..!a ja uwazam ze to jets bardzo dobry poczatek...powodzenia ...czekam na całosc!!!

anonim
Autor: :)   Link do posta
11:01:15, 28-11-06
konkretne kawałki :)..pozdro!!

Derowski
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:22:57, 28-11-06
gówno przez ó: Nie zamierzam znizać sie do twojego poziomu i polemizować z tobą. Jak jesteś taki dobry to daj posłuchać swoich kawałków. Aha i ja nie jestem w WUESBE wiec jadąc po nich nie robisz mi krzywdy... im z resztą też nie (kumaci wiedzą OCB) Czekamy na twoje tracki... heh...

Derowski
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:28:05, 28-11-06
P.S
Kodziu: JEBAĆ PRAWILNYCH :D:D:D:D:D

anonim
Autor: DEWON   Link do posta
17:10:05, 29-11-06
JEsteście osranymi leszczami. Chodząc przez osiedla rozgądacie sie by wpierdol nie dostać!! Te całę WSB, ty Derowski leszczu jebany!!!! A kodziu to uważany jest za męską dziwke, kilku typa od nas ma zamiar zająć się twoją romantyczną dupą, więc sie pilnuj!!

anonim
Autor: przemyslak   Link do posta
09:25:05, 30-11-06
wiedzialem ze przedzej czy pozniej walus wam zalatwi wywiad hehehehehehhehehe w przemyslu coraz wiecej murzynów kurwa, chcielibyscie byc czarni nie ma co pierdolic, tyle ze wasze nawijki to pierdolone zdania bez sensu więc cwiczcie swoje umiejetnosci a nie SKILLSY czarnuchy hahahaha dobra sorry ale bez kitu huja zrobiliscie przez 2 lata waszego istnienia jakies 10 kawalkow ktore sa hujowe i nikomu ich nie podrzucacie, a gdyby massey był gejem (kto wie czy nie jest) to dobrze byście mu przytelepali dzwonka, nie podoba mi sie wasz sposob promocji podchwycony od walusia a sorry od SCJ :D:D:DD: ktory polega na zrobieniu jakiejs smiesznej epki i sprawdz to ziom jestesmy czarni


zrozumialem przez wasz wywiad ze chcecie sie wbic na polska scene :D:D:D:D:D:D no w sumie chlopaczek z liceum jeszcze nie maturzysta plus zadufany w sobie studencik to nie wrozy nic dobrego, ale powodzenia chcecie to wpierdalajcie sie na scene a wciągnie was proznia heheheh pozdrawiam

anonim
Autor:    Link do posta
15:50:48, 30-11-06
a mi się tam podoba to co robią, koncerty też dają fajne i według mnie to dobrze, że kurwa coś o tym Przemyślu słychać. W tym mieście jest w chuj źle nic się nie dzieje zero porządnego rapu, nagle pojawia się zespól, który chce coś zrobić i hejting kurwa bez przerwy, oni i 3 5 sztuka jedynie coś prezentują. Zawiść rządzi !                    Pozdro i róbcie swoje :)

Trener
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:06:02, 30-11-06
5

anonim
Autor: do przemyslak   Link do posta
12:19:39, 01-12-06
do przemyslak
lepsze kilka porzadnych przemyślanych kawalków, niż kilkadziesiąt do kitu ... ale przecież Ty napewno wiesz lepiej ...
jezeli juz jestes z Przemyśla to powinnienes tez w jakis sposob go promować ...
wypisujac takie a nie inne rzeczy publicznie ... obrazasz nie tylko tych co miales obrazic ale i wszystkich co maja w jakims stopniu do czynienia z rozwojem Przemyskiej sceny hip-hop.
Pozdro i Szacunek.
p.s
umiejętności to skillsy
skill - umiejętność ,zręczność, faochowość
skilled - adj zręczny ,fachowy, wykfalifikowany

5!!

anonim
Autor:    Link do posta
07:04:43, 02-12-06
dokladnie popieram przemyslak ale nie chcialem pisac juz az tak dosadnie! zacznijcie nagrywac real shit a nie jakies gnioty po cichu i od zazulapac fejm bo wiecie na musz to jedynie na klozet wyskok-pozdro biali murzyni w Polsce.heeeeeeeeeeeee pissssssssss

anonim
Autor: wariatuncio   Link do posta
12:36:36, 02-12-06
dupe wam ściska i taka prawda...pozdro i do przodu !! :)

Derowski
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:26:16, 05-12-06
Mi juz normalnie szczena opadła... nie macie co robić tylko sie napinać na necie :D ?? Róbcie rap... Każdy orze jak moze a jezeli nie moze to znaczy ze sie nie nadaje... Piss!

KRZYWY GRUNWALD
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:08:54, 20-12-06
spoko...

anonim
Autor:    Link do posta
18:13:24, 20-12-06
poczułem takie zniesmaczenie... nie bede tego wyrażał tu, a to co odczułem pozostawie dla siebie

anonim
Autor: Znajomy   Link do posta
11:22:08, 21-12-06
po huj sie najpierw lansowac a pozniej dopiero wydawac EP.. takto tylko z Przemyśla potrafią... kurwa pierdolicie bo macie hajs... jakbym miał troche monet to też bym miał wszystko zjebiste i kupiłbym bit za 500zł:/

anonim
Autor:    Link do posta
22:09:44, 22-12-06
a i jeszcze zauważyłem ze na żywo Endi ma głos jak cipka a po masteru w studio to aż sie przestraszyć można, kurwa szkoda mi was ;(

oscarpsch
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:02:09, 24-12-06
...a tu jak zwykle sajgon... ale w internecie wszyscy mogą wszystko... pozdrawiam i powodzenia

anonim
Autor:    Link do posta
16:35:01, 02-01-07
Dokladnie.. w necie to każdy może nawrzucać. Ale mi sie podoba, naprawde cos sie dzieje w tym Przemyślu, chociaz mimo wszytsko bida i niendza tu. Najbardziej lubie \"Retrospekcje\". Na rapie sie nie znam, ale tyle co slyszałam, to macie u mnie pozytyw:) Jeszcze troche pracy i będzie lajt:)  

anonim
Autor: patriota lokalny   Link do posta
00:44:42, 16-01-07
byle do przodu wuesbe oby tak dalej..wbijajcie w krytyke bo to ona jest śmieszna..powodzenia

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-233-111-242.compute-1.amazonaws.com (18.233.111.242). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.