Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: mello_s

Mam dostęp do prawie każdego rapera, z którym mógłbym nawiązać ewentualną współpracę i w związku z tym taka perspektywa kompletnie mnie nie kręci.

SherlOck, jeden z najlepszych polskich producentów, który współpracuje z czołówką polskiej sceny. Muzycznie dał się poznać przy okazji beefu Piha z DużymPe, kiedy to zrobił bardzo dobre bity dla członka Skazanych Na Sukcezz. Przeczytajcie dla kogo obecnie robi bity i co myśli o polskich producentach.

Większość słuchaczy poznała Cię, gdy zrobiłeś bity dla Piha przy okazji beefu z Pe. Jak doszło do współpracy z Pihem?
SherlOck:
Podobnie jak do innych. Pewnego zajebiście zwykłego dnia stwierdziłem, że fajnie byłoby zacząć nagrywać numery z raperami, których cenie i szanuje i zacząłem zbierać kontakty. Potem był beef, jakiś melanż i współpraca się zawiązała już tak konkretniej. W tym czasie nawiązałem cała masę współpracy, których owoce już wkrótce będzie można usłyszeć.

Czy to, że robiłeś bity właśnie podczas beefu to przypadek, czy Ty też masz konflikt z Pe?
SherlOck:
Powiem Ci, że nie znam człowieka, nigdy go nie spotkałem, a jak bym spotkał to mógłbym mu co najwyżej powiedzieć, że nagrał słabą i nudną płytę. Dużo przeszło mi opowieści na jego temat i tak naprawdę niewiele mnie to interesuje. Ja lubię beef, nie pierwszy raz w czymś takim uczestniczę i mam zajawkę produkować bity na takie akcje. Fakt faktem żeby wyprodukować bity na ten beef trzeba było się wykazać w porównaniu do innych, dużo bardziej znanych producentów. Nie wnikam już, czy słabiej im poszło, czy nie zdążyli. Wyszło jak wyszło i jestem zadowolony, że właśnie tak. Drugie zaś dno tej całej sytuacji jest takie, że zawsze stanę po stronie ziomka i są tacy ludzie, do których szacunek nie pozwoliłby mi postąpić inaczej.

Jak długo zajmujesz się już robieniem bitów i od czego zaczęła się Twoja zajawka na rap?
SherlOck:
Ciężko w lata to jakieś zamknąć. Jeśli chodzi o staż producenta, to nie jestem jakimś wygrzanym oldschoolowcem, ale też nie robie tego od wczoraj. Nie mam na koncie jakiś historii sięgających czasów Curtisa Blowa, z tego co się orientuje byłem wtedy dopiero wcielany w życie (śmiech), zatem nie ma historyjki o magicznym albumie, który jakoś mną wstrząsnął. To wszystko głównie ludzie i moja pasja do właśnie takich brzmień i podziałów. Jeśli miałbym jakimś szczególnym sentymentem zadziałać, to rok 96 kiedy wyszło chociażby Muddy Waters, Illadelph Halflife, czy At The Speed Of Life i okolice 2003 kiedy to dużo się koncertowało, dużo piło i zmartwień było jakoś też sporo mniej niż teraz.

Zawsze stanę po stronie ziomka i są tacy ludzie, do których szacunek nie pozwoliłby mi postąpić inaczej.

Czy są w Polsce raperzy, z którymi chciałbyś współpracować?
SherlOck:
Szczerze to nie. Mam dostęp do prawie każdego rapera, z którym mógłbym nawiązać ewentualną współpracę i w związku z tym taka perspektywa kompletnie mnie nie kręci. Po za tym ja jestem człowiekiem zbierającym urazy do ludzi. Wiesz jak usłyszę jakiś kiepski numer, albo widzę, ze jakiś raper promuje kalekę producencką, to mi się natychmiast odechciewa współpracy. Jak już mam jakąś deklaracje składać, to fajnie byłoby nagrać cd z Jinxem - mam nadzieję, że trafie kiedyś na jego zajebistą dyspozycję i sam też będę w takiej.

Dużo zmieniło się od czasu, gdy Twoje bity można było usłyszeć na produkcjach Piha? Więcej ludzi do Ciebie podbija o bity?
SherlOck:
O stary opędzić się nie mogę. W zasadzie to nigdy nie mogłem, nawet gdy siedziałem w głębokim podziemiu. To zajebisty doping i znak, ze cos tam umiem w tej kwesti, ale prawda jest tez taka, że czasem nie daje rady tego wszystkiego ogarnąć.

Jesteś z 3-miasta. Jak oceniasz rozwój kultury hip-hop w trójmieście w ostatnim czasie?
SherlOck:
Nie wiem, czy ona się rozwija. Zrobiło się trochę cicho i czerstwo miejscami. Mało jest koncertów lokalnych składów, mało typowo zajawkowych imprez, na których można się pokazać. Co do poziomu to wiesz rośnie, u mnie na pewno - nie oglądam się za bardzo za siebie, ale jak ktoś potrzebuje pomocy, to nie odmówię. To co cenię to klimat i koleżeńskie zajawki i to, że co jakiś czas dostaje do łapy jakąś fajną płytę, która mogę się zajarać - w tym miejscu pozdrawiam Czarnego Porzecza i Mikrosurkmana! Środowisko jest małe, raczej zwarte, ale niektórzy znajomi z tych kręgów, których zresztą dobrze znam i szanuje zachowują się jak cipy. Maja jakiś tam atut, kontakt, czy możliwość, która pozwoliłaby całej reszcie coś zdziałać więcej, ale nie podzieli się skąd, każdy ciągnie swój mały wózeczek z gównem w swoja stronę i się tylko wkurwia, że jest bida, a z takiej sytuacji obronną ręką wychodzą tylko tacy ludzie jak ja, którzy wjebali się w robienie rapu na tyle głęboko, że już nie współpracują z ziomkami ze swojego miasta dlatego, że muszą, ale dlatego, że chcą, maja zajawkę i szacunek do tych ludzi.

Na jakich produkcjach będzie można usłyszeć twoją muzykę w najbliższym czasie?
SherlOck:
Z najbliższych wydawnictw to szykuje się płyta z Rakiem z Dwazera, jest już praktycznie skończona, szlifujemy i dogrywamy ostatnie numery. Zrobiliśmy płytę pół na pół - od Raka wersy, ode mnie bity. Wyszedł całkiem zróżnicowany materiał, wydajemy go samodzielnie, postaramy się jednak o profesjonalną poligrafię i żeby ten krążek miał jakiegoś dystrybutora sklepowego. Powstanie też pewnie klip. Nie chce tu składać jakiś deklaracji jak kretyńskie, niszowe zespoliki, ale jak ta płyta nie jest dobrze zrobiona, to ja jestem stary Moniki Brodki. Kolejne projekty to Królowie Toastu, czyli moja przyjacielska zajawka z braćmi, która mam nadzieję dojdzie do skutku i produkcja wykonawcza albumu Zawodnika z Elegansów. Przy tych dwóch projektach mam nadzieję sporo nowych patentów dojdzie jak choćby żywe granie, trochę lepsza jakość całego przedsięwzięcia itd. Po za tym bity dla całej masy ludzi. Począwszy od Piha, z którym współpraca układa się bardzo dobrze i zaowocuje moim dużym udziałem na jego nadchodzącej płycie, poprzez Fu, który nagrał kozacki i mroczny numer na moim bicie, Miuosha z Projektora, który poniekąd pomógł mi udowodnić, ze nadaje się do produkcji bardzo różnych i niestandardowych numerów. Selwie zrobiłem bodaj 5 numerów na debiut jeszcze i nagrałem parę numerów z Pierrotem. Kawałek z 1z2, który można już posłuchać na jego profilu na myspace. Będzie też coś na mixtape Wdowy, przypuszczam, że nie jeden numer, choć tu jeszcze nie padły żądne konkretne deklaracje, no i o ile chłopaki się zajarają bitami, to na nowej płycie PCP. Padło jeszcze sporo więcej propozycji i to od ścisłej czołówki, ale rozmowy są jeszcze w zbyt wczesnej fazie żeby się tym bezpodstawnie przewozić.

Pewnego zajebiście zwykłego dnia stwierdziłem, że fajnie byłoby zacząć nagrywać numery z raperami, których cenie i szanuje i zacząłem zbierać kontakty.

Czy przy robieniu muzyki czymś się inspirujesz?
SherlOck:
W tym samym stopniu Paris Hilton co faktem zjedzenia kebaba. Nie mam pojęcia... siadam i robie, a skąd się to bierze nie rozkminiam.

Na czym obecnie pracujesz przy robieniu bitów? Jaki jest proces ich powstawania?
SherlOck:
Wiesz co nie mam jakiegoś powalającego sprzętu. Kiedyś udało mi się zgromadzić niezły equipment, ale wypadek niestety sprawił, że jestem w punkcie wyjścia. Na dzień dzisiejszy używam komputera i paru programów, na które sukcesywnie wykupuję licencje. Przebywam też ostatnio w studiu u Raka i w ZSPW Kaszalota i Zawodnika, gdzie też powstają jakieś tam części nowych numerów, mixy itd. Co do procesu twórczego, to siada grubas do sprzętu i dłubie. Zwykle nie więcej niż 15 minut i jest numer, potem ewentualna obróbka pod kątem brzmienia. Najlepsze numery powstają szybko i spontanicznie i są przeważnie najpierw kompletnie ignorowane przez jakieś 5-6 osób, a potem trafia się jedna, która zajara się śmiertelnie, nagra kozacki trak i potem te 5-6 osób ma pretensje, że im takiego fajnego bitu nie dałem. Dużo ludzi ma problem z dobieraniem naprawdę dobrych produkcji i wyczuwaniem hitów. Moimi faworytami w wybieraniu tych najciekawszych są Pierrot i Miuosh.

Myślisz o stworzeniu swojej płyty producenckiej?
SherlOck:
A bo ja wiem. Miałem taki plan, ale gdybym chciał to zrobić w Polsce to musiałbym być niespełna rozumu. Począwszy od tego, że nie mam żadnego konkretnego hajsu na start, co by mi bardzo utrudniło złożenie tego w jakiś przyzwoitych warunkach, poprzez fakt, ze u nas wszystko barterowo się załatwia, co by mnie kosztowało zrobienie bitów na piętnaście lub więcej płyt, na co nie mam ochoty, a skończywszy na tym, ze bym z wkurwienia na potencjalnych wydawców resztkę włosów stracił. Miałem swoja drogą taka sytuację, że pojechałem specjalnie z materiałem rak/sherlOck do stolicy i nie okazano nam nawet tyle szacunku żeby przesłuchać cd i powiedzieć sory, nie szukamy nic takiego. Po za tym większość raperów jest chaotyczna w swoim działaniu, łaskawie piszą zwroty i nagrywają z gigantycznym lagiem, a ja sobie niestety nie mogę pozwolić na stawianie warunków w stylu dograsz się za tydzień, albo dowidzenia. Ani nie ta pozycja na rynku, ani nie ten staż, ani nawet tylu raperów nie ma na poziomie, co by sobie można było pozwolić na wybrzydzanie, a tak bez kontroli nagrywać miesiącami płytę, to chyba nie jest jazda dla mnie. Może kiedyś, może nie w tym kraju, czas pokaże...

Jak oceniasz innych polskich producentów?
SherlOck:
Raczej źle z tendencjami do tragicznie. Na palcach jednej reki policzyłbym tych, których muzyka choć trochę do mnie przemawia i to pod warunkiem, że najsłynniejszy duet producencki rozbijemy na dwa palce i wrzucimy do tej grupy ludzi zajmujących się trochę inną muzyką. Nie chce się tu rozwodzić za bardzo. Kawałki popowe są od lat dennie, tandetnie produkowane na gitarę i pianino, elektronika to cała wylęgarnia amatorów, którzy robią muzykę inna, bo nie potrafią trzech nut czysto zagrać, albo harmonii złożyć, a hiphop no cóż...powiedzmy, że do łez mnie śmieszą bangery, czy jak te plastikowe potwory na modłę Scotta Storcha nazwać, które nie poruszyłyby nawet pindola po wiagrze. Tu oczywiście bez urazy do tych najbardziej wytrwałych kserokopiarek.

Większość raperów jest chaotyczna w swoim działaniu, łaskawie piszą zwroty i nagrywają z gigantycznym lagiem, a ja sobie niestety nie mogę pozwolić na stawianie warunków w stylu dograsz się za tydzień, albo dowidzenia.

Czy w szeroko rozumianej kulturze hiphop zajmujesz się czyms oprócz robienia muzyki?
SherlOck:
Oczywista sprawa. Tu się właśnie pojawiają Królowie Toastów, agencja koncertowo-promocyjno-menagerska, którą ogarniam z moim braciszkiem Bisem. Mam nadzieje ruszymy z petardą niedługo. Naszym pierwszym przedsięwzięciem będzie koncert 12 stycznia w Gdańsku. SNS, P81 i szalone DwaZera. Wszystko jeszcze dogadujemy do końca, ale zapowiada się gruba impreza i okazja do niewyobrażalnego wprost spożycia. W dalszych planach jest objęcie produkcyjnym wsparciem kilku płyt, trasa koncertowa może. Na dzień dzisiejszy jest dużo planów, wcielamy je w życie systematycznie.

Dzięki za wywiad
SherlOck:
Również dziękuję, postrafjam hejteróf jezd on i chciałem powiedzieć, że Wdowa wstrząsnęła moim muzycznym światem, a po za tym wielkie pozdrowienia dla moich braci rozsianych po świecie, bez których teraz bym nagrywał kawałki z tupakiem i szatanem w piekle.Informacje o artykule
Data dodania:2006-12-12
Dział / Kategoria: kultura hip-hop / wywiad
Średnia ocena:2.83 (6)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
mello_s, 33 lata
mężczyzna, Reda

Ostatnie artykuły tego autora:
Bboy Kleju reprezentuje Funky Masons!
Nie jestem na maxa undergroundowy - wywiad z Emo
Polskie media to syf! - Kajman - wywiad
Bośniak: Warszawa omija Bałtyk szerokim łukiem!
Jezusa sprzedał Judasz, a Mnie sprzedał Jezus - Żurom

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Emas
Autor: Emas   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:14:37, 08-12-06
wywiad na poziomie, pozdrawiam mellosa!

Goldenos
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:29:10, 08-12-06
dobry wywiad :)

anonim
Autor:    Link do posta
17:39:19, 08-12-06
mua

supa
Autor: supa   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:56:07, 08-12-06
raczej slaby producent, za duzo wozonka, za malo dobrych bitow

LyGrys
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:02:31, 09-12-06
nigdy nie lubiłem jego bitów
bo te stare brzmią jak ksero white house
a te nowsze jak ksero scott storcha i timbo
wiec troche dziwi mnie jego sukces (może jest poprostu tańszy ?)
najważniejsze że wkońcu ktoś z 3miasta sie wybił
i był bym idiota  gdybym sie nie cieszył z tego


koczkodan47
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:11:37, 09-12-06
WG MNIE NAJLEPSZY PRODUCENT W TROJMIESCIE, ALE CO DO JEGO WYPOWIEDZI O POLSKICH KSERACH, TO JAK DLA MNIE TROCHE HIPOKRYZJA, BO MNÓSTWO JEGO PRODUKCJI ŁUDZĄCO PRZYPOMINA MI BITY MAGIERY I LA, CO ZRESZTĄ JAK WIDZE TERAZ ZAUWAZYL LYGRYS

LyGrys
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:24:43, 09-12-06
http://www.myspace.com/sherlockbeats  

Milicja
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:29:07, 09-12-06
Również dziękuję, postrafjam hejteróf jezd on


elo

anonim
Autor: eeeeeeeeee   Link do posta
17:35:11, 09-12-06
mnie smieszy ten typ. te jego produkcje to nic specjalnego. dodatkowo jest hipokryta - patrz kawalek moody na myspace - to na pewno myspace sherlocka? bo ja myslalem ze przez pomylke whr tam swoj bit umiescili. zenujacy jest. wiecej pokory i trzezwego podejscia do siebie i tego co robisz ziomeczku. jedyne co mi sie podoba to brzmienie tych bitow.

nick!
Autor: nick!   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:12:27, 09-12-06
SherlOck, jeden z najlepszych polskich producentów, który współpracuje z czołówką polskiej sceny.tja, w tym miejscu skończyłem czytać

seir aka benny blanco from bronx
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:53:42, 12-12-06
jak wyzej... nic ciekawgo i z wywiadu i z jego produkcji.

anonim
Autor: tragedia   Link do posta
16:01:57, 12-12-06
taaa jak juz ktos wczesniej napisal : za duzo sie chlopak wozi a za malo robi dobrych bitow, do takiego np matea to on nie ma podejscia, wiecej pokory chlopaku

anonim
Autor: Cisnienie   Link do posta
16:11:21, 12-12-06
Dla wszystkich internetowych hejterow...... Chuj wam w dupe,zrobcie lepsze bity pogadmy...

SPS
Autor: SPS   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:16:16, 12-12-06
nuda
.co do produkcji to te na myspace są wręcz nudne-zajrzyjcie lepiej na moją ustawke ziomy!pozdro
http://www.hip-hop.pl/ustawki/projektor.php?usr=11193531508789
tak przy okazji-robie bity dla MC wiec jak chcesz i masz flow to uderzaj!

anonim
Autor: hey,   Link do posta
16:17:26, 12-12-06
debil..

anonim
Autor: .   Link do posta
16:22:00, 12-12-06
http://verres.nun.pl

seir aka benny blanco from bronx
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:27:16, 12-12-06
Autor: Cisnienie

krytyka z internetu od obcych jest bardziej budujaca niz podlizywanie sie kumpli... bity sherlocka sa naprawde slabe, powodzenie maja predzej w podziemiu gdzie 16latki nie maja nic innego, a z reszta teraz jest moda na taki plastik... w polsce jest wielu lepszych producentow np. dono, magiera, waco, igs, brzydal i wielu innych... podziemie sie teraz karmi kiczem wiec nawet nie wspominam o tym...


co do tekstu \"zrobcie lepsze bity\" hehe widze po tobie ze lubisz zjesc dobrze wiec podam ci taki przyklad:

czy aby oceniac smak potrawy trzeba byc kucharzem? nie musze gotowac najlepiej aby oceniac dania kucharzy. mam nadzieje, ze zrozumiales...

Chazio
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:31:26, 12-12-06
a kto to jest Sherlock??

grzechutakzwany
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:31:53, 12-12-06
pfff jakis gej \"co to nie on \"

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:35:10, 12-12-06
SHERLOCK  ROZPIERDOLI TRÓJMIASTO SWOIM LEGALEM JAK WYDA KIEDYŚ

ZROBIŁ DUŻO ZAJEBISTYCH BITÓW DLA

PIHA , RAKA , 1 Z 2  i JESZCZE WIELE INYCH OSÓB

Kacpirovsky
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:37:09, 12-12-06
wozi sie jakby byl dj premier a robi bity dla PIHa ;]

ale na Plytke Raka raczej czekam :)snupdok
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:37:42, 12-12-06
wiele halasu o nic

sherlOck
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:44:36, 12-12-06
nie myl mnie kolezko z kims kto sie tam wpisuje - cisnienie to nie ja, ja mam host chello.pl, powszechny bardzo i malo mnie interesuje komentowanie tego co sie tu wypisuje ;) ZERO POKORY, ZERO SAMOKRYTYKI, ZERO DYSTANSU DO SIEBIE :D jakby ktos jeszcze nie skumal i musial to jeszcze raz podsumowac HAHHAHAHAHHAHAHAHAAH

anonim
Autor: Cisnienie   Link do posta
16:57:58, 12-12-06
Tylko ja cos jeszcze napisze dla beki.....Spoko,magiera z laska robia zdecydowanie lepsze bity i sa moim zdaniem najlepsi w polsce.....sherlocka nawet nie znam wiec sie nie picuje....cos mi sie podoba w jego bitatch i to powiem bo jestem szczery i nie bede sciemnial,a wy se piszcie co checie,mnie to szczerze pierdoli,zobaczysz my bedziemy jeszcze robic halas a ty bedziesz tylko na to patrzyl dzidzius

Se...
Autor: Se...   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:22:15, 12-12-06
ty myslisz ze pisze co chce, chcetnie powiedzialbym to mu w oczy... interesuje sie nowosciami i wsluchuje sie tez w bity, a ich ocena to chyba naturalna kolej rzeczy...

niekotrzy zbytnio przyzwyczaili sie do tego \'hejtingu\' i mysla ze juz wszyscy tacy sa...


pzdr.

ps - no mam nadzieje ze bede slyszal wasz halas, chetnie sprawdze, bo chyba o to w tym chodzi...

anonim
Autor: kto ma problem to ma problem   Link do posta
17:31:18, 12-12-06
czekaj na czesc druga

LyGrys
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:37:17, 12-12-06
sherlOck - lapiej powiec coś wiecej o wspólnej płycie z rakie . to ma być legal ? sami to wydacie ? jakaś wytwórnia ? bo jak nielegal to lepszym rozwiazaniem było by wydać winyl niż cd

anonim
Autor: ulica to ja   Link do posta
17:44:00, 12-12-06
Sherlock strasznie rozbujany jezd on....a bity lubie jego,pozdro!

anonim
Autor:    Link do posta
17:46:04, 12-12-06
lygrys jaki z ciebie pedal nielegal na winylu co za pomysl idz zwal konia przed zdjeciem wdowy moze ochloniesz

sherlOck
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:46:05, 12-12-06
sami wydajemy na sklepy w calym kraju, jeszcze nie wiem przez kogo, bo umowa jest niepodpisana, sprawa sie w styczniu wyjasni. bedzie klip, moze nawet wiecej niz jeden. promo wrzuce na myspace jeszcze dzis. wyjdzie jak wyjdzie, zalezy od kasy i dynamiki dzialania. a winyle tez beda, do grania koncertow zebysmy z cd nie grali ani z serato ;)

internetowyhejter
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:59:29, 12-12-06
Mam Sherlocka na liście gadu gadu, oddaje się więc do dyspozycji pięknym paniom, można mnie źle podotykać. Lansuj ziąąąąą

anonim
Autor: x_X   Link do posta
18:27:44, 12-12-06
za kogo on sie ma o_O

anonim
Autor: peace>>>>>>>>>>>>>>>   Link do posta
18:39:20, 12-12-06
zajebisty producent.

LyGrys
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:58:29, 12-12-06
fikoł - a co w tym dziwnego ? Dinal swój nielegal wytłoczył na winylu
         moim zdaniem to świetny pomysł wydać nielegal na winylu np. w ilości 300 sztuk
         co prawda winyl sprzedaje sie latami ale /1. DJ będą grali wiecej polskiem muzyki 
         na imprezach /2. taki winyl wydany w takiej ilości to świetna inwestcja na przyszłosci


sherl0ck - aha to znaczy że otwieracie własną wytwórnie ? jezeli tak to świetnie
               bo przyokazji cała trójmiejska scena na tym skorzysta i coś sie ruszy
               i do tego będą winyle . zapowiada sie niezle.............. ;)

Skali
Autor: Skali   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:22:46, 12-12-06
tak na pierwsze wrażenie to pomysli sie ze cfaniak ale dla mnie raczej to pewniak sie nie przechwala tylko prawde ustala yoooooo Szacunek...

anonim
Autor: suchy_____   Link do posta
19:22:53, 12-12-06
sprawdzcie sobie promo naweta na goldensound.pl to sa kozak bity, a z toba sherlock sie nie zgodze ze nikt wartosciowych produkcji nie robi bo widzisz na raperach z ktorymi współpracujesz świat sie nie kończy, posluchaj sobie moze wiecej polskich produkcji innych kolezkow niz tylko tych z ktorymi TY wspołpracujesz i rozkmin sobie przez przypadek czy nie masz moze za wysokiej samooceny w stosunku do umiejetnosci

anonim
Autor:    Link do posta
19:23:25, 12-12-06
hehe pozdrowil mnie

anonim
Autor: mr i   Link do posta
19:33:08, 12-12-06
szum rodzi hałas... wiec narazie to sherl0ck to robi szum czekamy na hałas 5!

kapitolio
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:33:21, 12-12-06
rzadko się wypowiadam ale ten typ mnie w.k.u.r.w.i.ł. na maxa sadzi się jak jakiś bonzo a robi kichę jakich mało już Doniu robi lepsze bity, śmieszą go polskie bangery a sam jest polakiem i je robi palant jak go spotkam na ulicy pedała j.e.b.a.n.e.g.o. to położę mu ch.u.j.a. na czoło. nie dorasta do pięt nawet 18l c.i.p.a.

anonim
Autor: sdfsd   Link do posta
19:47:23, 12-12-06
z kims chcialbys w polsce nagrac? \" z nikim\" .. to kurwa najlepiej nie nagrywaj .. kurwa gwiazda podziemia pfffffffff

SAD
Autor: SAD   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:55:02, 12-12-06
hahah pamietam jak sherlocka wylansowal pih, to wszyscy sie tu jarali ze ,,bit od sherlocka wiec bedzie kosior,, a teraz po tym wywiadzie wszyscy w niego cisna, owszem tez nie lubie takiego zadufania w sobie.... ale mi akurat bity sherlocka sie podobaja i chuj mnie obchodzi jakim on jest czlowiekiem... chcialby zeby pod jego bity nawijal nas i rakim, a co najwyzej moze pierrot,,,

anonim
Autor: platik   Link do posta
20:08:43, 12-12-06
hieh
w moim odczuciu blade xero white house...
spoko pocwiczy chlopak moze cos sie wykluje z tego :)

anonim
Autor: rychu peja   Link do posta
20:15:01, 12-12-06
a mi sie jego produkcje podobają

anonim
Autor: XEROBOY SHERLOCK   Link do posta
20:16:57, 12-12-06
TAKA KURWA LAMA ZE JA PIERDOLE SAM PEWNIE RZNIE CALE STANY A JEDZIE PO POLSKICH JAKBY BYL HEJTO 15 LAT STAZU 180 PRODUKCJI KURWA CO ZA CIOTA NIE WYRABIAM,MR SHERLOCK WRACAJ NA FORUM I SIE ROZWIJAC ZACZNIJ BO JA W ZYCOU NIE POJECHALBY NA TWOIM BICIE NAWET ZA 2000ZL

anonim
Autor: zbyn   Link do posta
20:17:18, 12-12-06
nie bardzo to wszystko rozumiem jeden z najlepszych producentow w polsce a jakiego sprzetu uzywasz no komputera i kilku programow a kiedys mialem equipment ale juz nie mam ???
bit w 15 minut???
wlasnie dlatego huj mnie obchodzi polski hip - hop bo nie ma w nim za grosz profesjonalizmu nic kompletna klapa
mnie tez smiesza polskie bengery!!!z wyjatkami oczywiscie

pichu ma respekt a jak zapytasz o szerloka to kazdy ci odpowie ze to ten co robil bity dla picha
wiec trzeba te bity tez respektowac !!!!
moim zdaniem niekoniecznie!!!

bez obrazy bo moze to i dla kogos jest kozackie dla mnie wybrane z powodu braku funduszy na plyte i zrobione za darmo potem to juz machina marketingu dziala sama !!!!
i w ten sposob wszyscy mielismy okazje poznac sherokadobrze prawie
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:28:12, 12-12-06
ZAJEBISTY WYWIAD!!!
PJONA DLA SHERLOCKA DOBRY Z JEGO ONEGO PRODÓCEND JEZD ON TÓ!

kadej
Autor: kadej   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:39:37, 12-12-06
A ja tam chuja lubię!! Dla mnie jest dobrym producentem:D

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:50:59, 12-12-06
DOBRZE ŻE WYDAJĄ NA LEGALU PŁYTE

i PROMOWAĆ BĘDĄ  TELEDYSKIEM 

KTÓRY BĘDZIE ZAJEBISTY JAK KAŻDY Z TRÓJMIASTA KTÓRY WCHODZI

VINYLE SĄ DOBRE DLA DJ KTÓRZY BĘDA SKRECZOWAĆ 

i DOBRZE ŻĘ BEDĄ WYDANE

anonim
Autor: Strochu   Link do posta
20:55:31, 12-12-06
no nie jest moze ly...ale jeden z najlepszych producentwo w Posce?smiem watpic

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:02:31, 12-12-06
Pozdrawiam sherlocka.........

Jaser
Autor: Jaser   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:14:39, 12-12-06
do czołówki to mu daleko jeszcze...

Veron/HSd
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:17:22, 12-12-06
Do Legrysa:

300 winyli? Czlowieku, tu wydasz 300 cd nielegala i ciężko to pchnąć składom co mają jak wy to mówicie teraz \"fejm\"... Pewnie 100 sztuk vinylów by poszło. A tak na marginesie, to wie ktoś po ile i gdzie takie cacko można zrobić? I Szerlok Holms to tak troche wozi się, ale przynajmiej nie owija w bawełne...

marcinnn
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:21:44, 12-12-06
skad on sie kurwa urwal i co on osiagnal zeby sie tak wypowiadac? chlopak jest chyba mocno zakochany w swojej tworczosci. Gadanie ze moglby nagrywac z wszystkimi w polsce, ale ze nie chce jest zalosne jak dla mnie. Strasznie dziwny typek. Whitehouse, emade, ostr, metro i wielu innych miazda go swoimi produkcjami

Se...
Autor: Se...   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:31:24, 12-12-06
300 vinyli moze i by poszlo...

dinal na cd poszedl juz w ponad 200 sztukach


junoudet tez cos kolo tego pewnie...

Veron/HSd
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:40:23, 12-12-06
Mi poszło 160 sztuk cd nielegala pierwszego... Ale ogólnie ludzie nie są przyzwyczajeni do kupowania płyt, nawet jeśli takowe kosztują 10 zł... Więc uważam ze 100 sztuk na vinylu jest dla koneserów wystarczającą ilością. Nie oszukujmy się, tylko koneserzy i znajomi jeszcze mogą utrzymać opłacalność wydawania nielegali, bo chyba nikt nie rozda za free 200 sztuk i zostanie w plecy z 1500 zł, nie licząc już kosztów studia.... Proste...

anonim
Autor: pih-hop.pl   Link do posta
22:43:13, 12-12-06
co to jest kurwa pih-hop.pl ? co chwila jakieś pierdolenie o pihu lub jego kumplach, tu że pihu ma fotologa, tutaj że pihu się z kims pokłócił, tutaj że skazani zagrali koncert, tutaj że pihu coś tam. Czy hip-hop.pl nadal żyje beefem Piha i Pe, w którym jest tak stronnicze że nawet nie napisali słowa o wydanej niedawno płycie Cisza&Spokój?

anonim
Autor: mszalny   Link do posta
22:44:58, 12-12-06
a co to cisza&spokój?

snupdok
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:47:12, 12-12-06
200 sztuk Dinala to juz dawno poszlo, przeciez o prawie drugie tyle powiekszyli poczatkowy naklad...

anonim
Autor: elemenelke   Link do posta
23:00:08, 12-12-06
Koles wozi sie jak by byl 50 groszem smiech i tyle troche pokory twoje bity co najwyrzej moga byc traktowane jako sredniawka wiec wyluzuj

anonim
Autor: dziwne...   Link do posta
23:00:35, 12-12-06
...ze koles ktory robi przecietne bity twierdzi ze na palcach jednej reki policzy tych dobrych hehe smieszny jest...

monument
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:05:12, 13-12-06
hehe Sherlock Chciał chyba na tych fotach wyjść jak 600V... http://hip-hop.pl/wykonawcy/projector.php?id=1118946917

anonim
Autor: skinnyboy   Link do posta
00:16:56, 13-12-06
dobre brzmienie szczegolnie ze koleszka robi to na kompie....mi sie podoba jego muzyka postawa mnie nie interesuje

anonim
Autor: nie no dobry jest   Link do posta
00:17:24, 13-12-06
nie no jak dla mnie chlopak jest mega kozakiem jego bity sa najleprze bez kitu leprzych nie slyszalem hahahaha bez kitu jak tak mozna jechac po innych to ja niewiem chlopak sie dziwi ze mu szacunku nie okazano a sam robi dokladnie to samo i jeszcze gadac ze w polsce nie ma dobrych raperow czlowieku to po co ty te bity robisz skoro nie ma komu do nich nawijac a jezeli chodzi o beef to jak dla mnie i muzycznie i lirycznie leprzy byl pe. w sumie to slychac ze twoje bity powstaja w 15 minut bo bo po 15 minutach sluchania twojej produkcji to juz sie odechciewa wszystkiego

anonim
Autor: nie no dobry jest   Link do posta
00:17:24, 13-12-06
nie no jak dla mnie chlopak jest mega kozakiem jego bity sa najleprze bez kitu leprzych nie slyszalem hahahaha bez kitu jak tak mozna jechac po innych to ja niewiem chlopak sie dziwi ze mu szacunku nie okazano a sam robi dokladnie to samo i jeszcze gadac ze w polsce nie ma dobrych raperow czlowieku to po co ty te bity robisz skoro nie ma komu do nich nawijac a jezeli chodzi o beef to jak dla mnie i muzycznie i lirycznie leprzy byl pe. w sumie to slychac ze twoje bity powstaja w 15 minut bo bo po 15 minutach sluchania twojej produkcji to juz sie odechciewa wszystkiego

anonim
Autor: Taka Prawda   Link do posta
01:07:34, 13-12-06
Jesteś zadufanym w sobie frajerem i do tego robisz przeciętne bity.
Dla mnie jesteś spalony buraku

anonim
Autor:    Link do posta
01:35:55, 13-12-06
Ma Się Za kozaka.. Że Może ZZ każdym Wspołpracować ...Takiś Kozak... Zrób kawałek Z Sokołem .Lub......Wilkiem....Albo Pieniążków Niemasz Żeby Im Zapłacić Za To  żeby Dograli Się na Hujowy Bit ?? Za Dużo Wożonka Chłoopaku..Narty Suko :)

WOYTAH
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
02:47:06, 13-12-06
Gość pisze ze ma uraz jak jakiś raper nagra słaby numer czy tez kaleką produkcje ale z drugiej strony jak typ zrobi chujowy bit zapewne zrobił nie jeden to tez tak podchodzi?pozdro

anonim
Autor: Evidence Freak   Link do posta
03:00:33, 13-12-06
To jest po prostu na zasadzie, ZE LUDZIE NIEWIERZACY W SIEBIE doslownie- tak jak wlasnie sherlock -probuja byc oryginalni i mysla ze zlapali ster,dajac dosyc kontrowersyjny i odwazny wywiad.Bity do mnie nie przemawiaja, ale gusta a rozne- wiec...Btw tak jak swpomnial Koczlpdan- hipokryzja bije w chuj wg mnie.

BYCIE ORYGINALNYM W TYM CO SIE MOWI, Z ROZNICA W TYM CO SIE ROBI- NIE ZAPEWNI CI SUKCESU.

Siij kazdy ktory tak robi.

anonim
Autor: vbnvn   Link do posta
04:44:08, 13-12-06
to sie przewiozl...wylansowal sie na forum hh.pl i swiruje kozaka......

bity srednio srednio...bangery...to zes wyskoczyl......sam robisz i co?swirujesz teraz kogos innego....oprzytominj...do czolowki to lata swietlne.....................................

nawet do czolowki podziemia sie nie zaliczasz niestety

a ze wwa cie osrali?coz za cienki bolek jestes...a skazani to syf...kazdy to w stolicy wie .....

anonim
Autor: nodasoiasodisa   Link do posta
07:44:03, 13-12-06
hehe śmieszny koleś :P Jesli prawda by bylo to co mowi w tym wywiadzie, to by byla najwazniejsza osoba w polskim rapie i zarazem producent który ma umiejetnosci żeby pracować z ludzmi z calego swiata :D

LyGrys
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
08:16:12, 13-12-06
Veron/HSd - podałem piczbe 300 jako maksymalną . ten koleś od junoumi (nie pamiętał ksywki) mówił w rap pakamerze zę 300 sztuk to jest max dla winyla i że winyle w polsce sprzedają sie latami w takim nakładzie


wiec wynil sie nie tłoczy po to by zarobić tylko dla samej idei

anonim
Autor: muhh   Link do posta
08:20:44, 13-12-06
propz propz

anonim
Autor: parciu   Link do posta
08:33:58, 13-12-06
Dlaczemu on tak strasznie potyrał po scoopie??

anonim
Autor: tak to jest   Link do posta
09:46:33, 13-12-06
Tak to już jest, że jak szczeniak zrobi 2 bity na krzyż na legal to sie mu wydaje, ze zjadł wszystkie rozumy. Szkoda, ze żadnego nie zostawił sobie.. Całe szczęście, ze polski rap sie skończył i tacy ograniczeni \"producenci\" ja Szherl0ck nie mają juz racji bytu.

Rmc
Autor: Rmc   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:05:39, 13-12-06
nie skończył się

A jak!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:21:44, 13-12-06
zal.pl

anonim
Autor: wiesz   Link do posta
11:40:02, 13-12-06
Kolejny hipokryta

anonim
Autor: zrazony :)   Link do posta
11:55:07, 13-12-06
nie lubie takich cwaniaczkow :/ sorry sherlock

anonim
Autor: zerozero   Link do posta
12:00:07, 13-12-06
lygrys: gratuluje, wydaj kurwa 3 koła dla samei idei... brawo!

może szerlizi jest jaki jest ale bitowo to mało kto mu fiknie... obiektywnie patrząc...


anonim
Autor: sluchacz hh   Link do posta
12:27:12, 13-12-06
obiektywnie patrzac to sie przechwala, a moim zdaniem rewalacyjny to on nie jest.

anonim
Autor:    Link do posta
12:32:04, 13-12-06
ale sobie buractwo pokomentowało

z trzeba chujami w jednym uchu ciężko jest oceniać bity, więc zróbcie coś ze swoją obiektywną oceną, suki

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:54:23, 13-12-06
Skromny to on nie jest. Bity dla mnie robi slabe, ale ja nie gustuje w takich klimatach wiec innym moga sie podobac. A jesliby rozmawiac o gustach to wg mnie np. taki kixnare zjada go jednym bitem. Tak czy siak, zycze powodzenia.


kapitolio
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:58:15, 13-12-06
stary jesteś g.ów.n.e.m. takimi jak ty podciera się dupska po sraniu, stroisz miny jakby ktoś cię od tylca bolcował wstydziłbyś się nazywać producentem skoro klepiesz bity na samym tylko pececie srako j.e.b.a.n.a. pedryl i piczowąs przy tobie to legendy hip hopu twoja stara daje d.u.p.y. za biedronką

anonim
Autor: Z_N_A   Link do posta
14:07:02, 13-12-06
szczerze....   porownywanie  kixa do szerloka.. to jak porownac  zamek w malborku do zamka w spodniach...

ja  sie  jaram  i takimi bitami i takimi

u hiphop niech umiera...

moze  to nawet  lepiejanonim
Autor: a tak powiem sobie   Link do posta
14:58:56, 13-12-06
twazowiec w huj z niego buhehehhe jak on robi dobre bity to pierdole ta rap gre. moze i ma ciekawe bebny ale ... jakis czas temu brzmial jak magiera bo jebal sampling jak leci a teraz wielki producento piszczalek buheheh nievh wyda z dwie producenckie podziala na scenie z 8 lat. porobi roznym ludzia plyty, bity itp ro moze bedzie mogl sie zmiezyc na koncowki o tytul ciecia od bitow pomorza a nie najlepszy producent w polsce buhahahah melos kolejny raz pokazal jakim jest przydupasem. pije za jego zdrowie. pozdrawiam cieplutko

anonim
Autor: ojciec tego gowna synek   Link do posta
15:04:00, 13-12-06
parciu
Dodany: 2006-12-13 08:33:58 Host: ---.dialog.net.pl
Dlaczemu on tak strasznie potyrał po scoopie??


a jak sadzisz synek dlaczego ?? bo to typ ktory robi cos podobnego do niego tylko kurde o niebo lepiej... standardowa reakcja producencika z 6 zl z mediamarketu na odsluchach unitry.... jechac po konkurencji. wsrod producentw panuje zawisc hyhhy. to powod dlaczego wielu go tu jedzie...swojqa drogo to scoop zjada go zaczynajac od haryzmy

anonim
Autor: matysssssss   Link do posta
15:11:54, 13-12-06
  brzmienie bitow jest kozackie. trzeba to przyznac. chociaż nie az tak kozackie zeby taki wozek odpierdalac jak on. do tego to masowa produkcja. wszystkie bity brzmia podobnie. te niby kurwa bangery zwlaszcza. znudzic sie mozna strasznie. ogolnie to poznałem sie sherlocku na hiphopkempie 2 lata temu mielismy namiot obok. i kurwa.... ty jestes zwyklym klaunem. zachowywales sie pajac caly czas! łaził kretyn po polu z demówka w lapach i sie pytał kto chce bity kupic i mówil ze ma kontrakt z wielkie jol podisany itd. i to na powaznie, nie ze wkrecał.nawet ekipa jego ziomków go powaznie nie traktowala tylko jak leszcze jakiegos z tego co pamietam. jak pizde. mozesz byc dobry kiedys ale nabierz pokory dzieciaku. pzdr.

Rolnikzz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:05:43, 13-12-06
Bity sa swietne ...ale wywiad mi sie nie spodobal... taki troche zbyt \"gangsterski\" ten Sherlock... przypomina mi postawe 50centa w wywiadach.... :))

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:15:03, 13-12-06
SHERLOCK   ROBI DOBRE BITY  POZDRO DLA NIEGO

rosa
Autor: rosa   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:01:14, 13-12-06
Myślę że za dużo się typ przechwala i pewnie spora część to zwykła ściema.
I fakt że nia ma za dobrych bitów.

anonim
Autor: gfthedon   Link do posta
00:22:22, 14-12-06
SLU WYPIERDALAJ STAD

anonim
Autor: malley   Link do posta
10:33:33, 14-12-06
pokory troche rzycze w nowym roku

anonim
Autor: 666   Link do posta
11:11:59, 14-12-06
ten moody to pszeciez stylowo whitehosue !!

anonim
Autor: 666   Link do posta
11:15:41, 14-12-06
tylko slabo zxerowane--i wogoole reszta tez .koles pownien tzrymac glowke nizej bo  gowno osiagnal jak narazie.

majk.el
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:59:29, 14-12-06
Komputer + kilka programów + licencja = Żenada. Takich typków jak ten koleś jest na pęczki, tyle że Cher.lock ma dobre układy.

anonim
Autor: nonoooo   Link do posta
13:54:02, 14-12-06
ta kurwa z mafia układy ma...

anonim
Autor:    Link do posta
14:35:22, 14-12-06
ten układ też zlikwidujemy !!!!!!

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:09:41, 14-12-06
gfthedon  SAM WYPIERDALAJ JEBANY HEJTRZERZE

anonim
Autor: db   Link do posta
22:25:58, 14-12-06
no na poczatku to pamietam ze dawaly rade jego bty ale pozniej dawal bity typowo z jednej beczki ...sluchaj stary jak by kazdy sie tak wozil jak ty z takim poziomem to wiesz co by tu sie dzialo hehehe

anonim
Autor: stary melosa   Link do posta
08:26:30, 15-12-06
co sie stalo temu wiesniakowi na ostatniej fotce??slabe bity nie ma sie czym jarac

anonim
Autor:    Link do posta
11:55:53, 15-12-06
Koleś mówi, że w Polsce producentów, których szanuje, może policzyć, a jego bity, które mi się podobają też mogę policzyć na palcach jednej ręki. Ogólnie wywiad na poziomie, ale fotki zjebane, gdyby nie fotki to by się lepiej czytało! A na ostatniej fotce, chyba chciał pokazać, że jest jak donGURALesko, ale coś mu to nie wyszło.

anonim
Autor:    Link do posta
11:59:03, 15-12-06
Tytuł też bardzo głupi!
Przecież polskie bangery są zajebiste! Ale nie ma co się dziwić, skoro koleś nie słucha Polskiego Undergrandu!

eMCe GaRgAmEl
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:52:00, 15-12-06
Ten to ma ryj jak akumulator. Tylko ładować. Szerlok Holms się znalazł...bez komentarza

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:46:42, 15-12-06
JEST JESZCZE PARE DOBRYCH PRODUCENTÓW W TRÓJMIEJŚCIE OPRÓCZ SHERLOCKA

iqwarc
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:09:30, 15-12-06
Mnie smieszy to co opowiada Sherlock. I smieszy mnie to, ze wlasciwie co tydzien jest jakis news zwiazany z Pihem w tym serwisie i oczywiscie jest tam wspomniane o Dużym Pe. Ale ten serwis jest zalosny. A nie wiem jacy raperzy moga sie pchac do Sherlocka, a on nie chce im robic bitow. Onar, Pih, Liber, Doniu?

anonim
Autor: BdoBBBBBBB   Link do posta
19:50:57, 15-12-06
POWSTANIE JESZCZE NAPEWNO PARE BARDZO DOBRYCH BITOW OD SHERLOCK\'A:)

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:15:16, 16-12-06
SHERLOCK ROZPIERDOLI BITAMI NA PŁYTCE Z RAKIEM

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:33:21, 17-12-06
POZDRO

MasterChief2
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
03:12:54, 20-12-06
jak to Pe rymował na free \" wozisz się jesteś góno warty jak studenci woża się tutaj na techno party \" Moim skromnym zdaniem Duże Pe w Beefie rozpierdolił Piha i tu nie ma co gadać ! Gadanie o spuszczaniu się do mnie nie przemawiają ! A Co do Sherlocka , bit zrobił w miare dobry do Befffu Piha ale.... zrobił kilka numerówi się wozi jakby był tu od zawsze ! Jest za chudy w uszach a za mocny w gębie ! Że niby polskie podziemie jest chujowe ? Nie macie pojęcia na jak zajebistym poziome jest polskie pozdiemie .Płyty nielegalne są na wiele lepszym poziome co legalny syf ! Peja , Molesta , Borixon i reszta się poprostu wypaliła . W ogóle nie słucham już legalnych płyt bo nic nie jest warte uwagu.JEdyna płyta warta uwagi w ty mroku to płyta Esende Mylfon , ( bity MATEA są naprawde zajebiste ) , płyta pod względem lirycznym jak i techniczbym jest na dobrym poziomie jako jedna z niewielu polskich produki !Jeśl sherlock mówi że może policzyć dobrych producentów na palcach 1 ręki widać że nie słucha polskiej muzyki zbyt dużo i tyle.a Duże Pe wydal zajebisty materiał tyle że ludzie go nie docenili bo nie zrozumieli ( jedna z lepszych produkcji ) , a sam PE jest najlepszym polskim freestylowcem wraz z Tetrisem , Pogo i Ostrym oczywiście !Czekam na sherlocka bity wtedy ocenie a tak to za mało wydałes by się tak wozic ziom !

anonim
Autor: donald duck   Link do posta
00:06:18, 16-01-07
ŚMIESZY MNIE SHERLOK SAM ROBI BANGERY A NAPIERDALA HIPOKRYTA JEDEN, W GŁOWIE MU SIE PRZEWRÓCILO JESZCZE NIE WZLECIAŁ A JUZ SPADA BUUUU FUSIE

anonim
Autor: bubelsonej   Link do posta
09:28:03, 24-04-07
TEN SHERLOCK TO KUPA GNOJU, PIERDOLI ZE KTOS XERUJE SCOTTA STOCHA A SAM PODRABIA NIE UDOLNIE TIMBALANDA...GLUPIA CIPA ! LEJE NA CIEBIE LAJZO !

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-11-9.compute-1.amazonaws.com (3.228.11.9). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.