Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Mamy luz w sobie - Supa Skillz Squad wywiad

Mamy luz w sobie - Supa Skillz Squad wywiad

Autor: se3a

Dowiedz się więcej o: Supa Skillz Squad.
Więcej luzu życzę wszystkim spiętym, napiętym typom co to siedzą przed monitorem i anonimowo wyrzucają z siebie swoje frustarcje.

Supa Skill to skład reprezentujący zarówno scenę wrocławską jak i ostrowiecką. Grupę tworzą Al Pacivo, Temate, Shot i DJ Klimat. Niedawno ukazała się ich epka zatytułowana "Supa", a premiera płyty to świetna okazja aby porozmawiać z jej twórcami. Przeczytajcie zatem jak powstawał materiał na epkę oraz teledysk ją promujący. Sprawdźcie sami czy hustlerski styl to to co najlepiej opisuje chłopaków.

"Znowu wracam" to tytuł jednego z kawałków, powiedzcie zatem, tym którzy poznali Was przy okazji epki "Supa", co już zdążyliście osiągnąć i gdzie można było Was wcześniej usłyszeć?
Temate:
Tytuł brzmi "Znowu wracam" bez głębszej wczuwki, po prostu w bicie było wysamplowane "i'm back" hehe. Ja wydałem kiedyś demowkę, to było dość dawno i mało w sumie kto ją słyszał. Ktoś mógł słyszeć moja zwrotę na płycie Rasa (pozdro), choć to też dawno.
Al. Pacivo: Przede wszystkim to wielki serwus dla słuchaczy i czytelników, a co do powrotów, to możecie sprawdzić mój singiel "Wchodzimy do gry", który miał premierę na początku 2006 roku, na tymże portalu! Wcześniej miałem miła lub mniej miła współpracę w kilku składach. Byłych współpracowników serdecznie pozdrawiam! A efekty naszej wcześniejszej pracy poszły się jebać z dyskiem w naszym kochanym studio hehe. Chciałem jeszcze dodać, że w naszym składzie jest już oficjalnie Człowien i niedługo usłyszycie go w nowych jointach SS!
Shot: Siema! Gdzie można sprawdzić Shota...? Ostatnio z ekipa Gram Na Czysto wypuściliśmy mixtape "A Ty?", a nieco wcześniej nakładem A.A. MTJ wyszedł LP SAPu "Trzy Stany Ducha". Prace nad obiema płytami wspominam dobrze, biorąc pod uwagę, że przy każdej było dużo śmiechu. Obie ekipy serdecznie pozdrawiam.

Wasz ostatni materiał "Supa" jest epka. Od kilkunastu miesięcy mamy od zatrzęsienie epek młodych składów. Czemu coraz mniej zespołów nagrywa pełne albumu, czy jest to wynikiem braku pomysłów czy po prostu stanowi to próbkę możliwości oraz pomoc w zaistnieniu.
Temate:
Płyta jest krótka bo chcieliśmy coś w końcu puścić w obieg, a praca nad lp trwa długo i często podczas procesu tworzenia jej dzieją się różne niestworzone rzeczy - jakieś dyski się palą i takie tam hehe. Zresztą nagraliśmy płyte kiedyś z Paciwem i Wozem, oczywiście nikt jej nie usłyszał nawet my hehehe
Al. Pacivo: Ta szalona epka powstała w szalone 2 tygodnie, po tym jak wróciłem z UK. Wyszła nawet spoko, więc postanowiliśmy ją udostępnić ludziom! Cała ta płyta to 1 wielki spontan. Rzucaliśmy temat, pisaliśmy zwrotki na szybko, potem nagrywka i zostawało! A czemu jest to EP? Pewnie dlatego, że każdy z nas pracuje nad solówkami i chcieliśmy się z tym materiałem szybko uporać!
Shot: Chyba bym kurwicy dostał jakbym miał masterować całe lp. Myślę, że tyle numerów ile jest w zupełności wystarczy żeby się zaprezentować.

Materiał został bardzo pozytywnie przyjęty przez naszych czytelników. Jak takie przyjecie wpłynie na Wasze kolejne nagrywki? Czy jest to dla Was mobilizujace?
Shot:
Proste, że jest! Skoro jednak komuś się to podoba, to jest to motorem do dalszej pracy i dowodem, że w sumie jednak warto coś robić.
Temate: Cieszymy się z pozytywnego przyjęcia jednak zdajemy sobie sprawę, że wszystkim nigdy nie dogodzimy. Jest to jasne, ale niektórzy często są anty z czystej zawiści, że ktoś coś zrobił, a on np nie. Jebać to. Nowe nagrywki będą powstawać. Proste.
Al. Pacivo: Myslę, że jeżeli ktoś słucha naszych kawałków i się nimi jara, to jest to dla mnie duża satysfakcja i mobilizacja! Wreszcie po długim czasie coś zaczyna nam się udawać i staramy się to pociągnąć w dobra stronę! Jak Temate wspomniał, mało mnie obchodzi krytyka ludzi, którzy nie potrafią się podpisać nawet własna ksywa!. Z tego miejsca pozdrowienia dla naszych słuchaczy i do zo na koncertach!

Robię swoje i chuj wbijam jak komuś się nie podoba. Nie musi słuchać.

Jeśli chodzi o muzykę to każdy track wyszedł spod innej reki, a mimo to materiał jest zwarty i brzmi dość logicznie. Jak dobieraliście materiał i czy nie obawialiście się, że może to wyjść niespójnie?
Temate:
Ja się nad tym specjalnie nie zastanawiałem. Jak piszesz, że wyszło, że materiał jest zwarty i brzmi w miarę logicznie to tylko się cieszyć hehe
Al. Pacivo: Ja odpowiem na to pytanie tak: Nie wiesz czemu znów wracam? Bo z perspektywy czasu to dla mnie dzień próby i kocham dźwięki miasta! Co mnie tu trzyma? Ty na to odpowiedz hehe.

Kontynuując wątek różnorodności zapytam o klimat poszczególnych tracków, bo są z jednej strony rozkminkowe, a drugiej mamy lżejsze klimaty, nawet nadające sie na parkiet. To spory rozrzut jak na sześć tracków...
Temate:
Płyta powstała na spontanie i jechaliśmy z tym co nam akurat siedziało w głowie. Wiesz prawie każdy ma akcje na zabawę i na jakieś przemyślenia, to normalne. Ja poza rapem jaram sie ragga i też nagrywam w tym klimacie - Kingifarai się nazywa nasz soundsystem, big up Sowa hehe. Stąd jakieś wątki tego typu na płycie.
Al. Pacivo: EP jest zróżnicowana a jednak spójna hehehe! W każdym z nas jest bauns, ale także jest miejsce na przemyślenia! Nawijamy wszyscy o sobie, mówimy to co myślimy i takie są tego efekty. Z tego miejsca podziękowania dla Shota za wytrwałość i dzielnie stawianie czoła naszym uwagom i pomysłom podczas masteringu! Co się chłopak nasłuchał, to już jego hehehe!
Shot: Oj tak, to już moje, hehe. Chłopaki mieli tysiąc pomysłów na minutę i wyłapywali każdy błąd. Wydaje mi się, że gdybym ja miał decydować o tym jak będzie wyglądać ta epka, to jednak nie byłoby to co wyszło. Nie chciałoby mi się nad tym siedzieć... jednak musiałem i wyszło jak wyszło. Myślę, że luźno.

Płyte otwiera "Nie wiesz czemu", który przywitał nas spora dawka scretchy. Macie DJ w składzie, czemu zatem tylko w dwóch kawałkach się zaprezentował?
Dj Klimat:
Zrobiłem skrecze do dwóch numerów bo mi te dwa bity najbardziej odpowiadały. Myslę, że mimo wszystko dobrze urozmaicają płytę.

Wasz styl jest bezpardonowy, rozpychacie sie łokciami, no w końcu "jak się wozić to sześćetą, a nie małym fiatem", ale myślicie, że na naszej scenie jest miejsce na taki hustlerski styl?
Shot:
Na wszystko jest miejsce. Proste, że lepiej się bawić niż grzać dupkso w domu przed kompem. Hustlerski styl? Nie wiem czy hustlerski, na bank nasz.
Temate: Hehe mamy to w sobie człowieku, luz w ruchach i z tego miejsca pozdrówki dla Stachu Stacha ajt. A poważnie, to nie ma co się wczuwać, dystans człowieku. Więcej luzu życzę wszystkim spiętym, napiętym typom co to siedzą przed monitorem i anonimowo wyrzucają z siebie swoje frustarcje. Faya pon dem.
Al. Pacivo: Mamy ten luz w ruchach chłopie! Haslerzymy sobie w mieście, melanżujemy, kolujemy jakieś hajsy, podrywamy dziewczyny hehe i o tym nawijamy. Taki mam zwyczaj, mówię co myślę, mówię prawdę, bez precedensowo! To się nie wszystkim podoba i może być brane jako wozicielstwo, ale co z tego! Taki już jestem. A jak nie wiesz czemu to posłuchaj singla hehe.

To jest dobra akcja takie połączenie dwóch utworów bo możesz zaprezentować np. dwa kompletnie różne kawałki, a nie przymulać jednym.

"Dzień próby" jest storytellingiem, jak się odnajdujecie w takiej stylistyce?
Temate:
A taka zajawka była, Paciwo to wykminił i nagraliśmy. Tu dziękówa dla Minora, chłopak się ładnie zachował bo był jeden kwas, ale już wyjaśniony hehe.
Shot: W chuj nie lubię storytelligów, ale nie wypadało się nie dopisać. No i fakt, dawno nie widziałem żeby ktoś zachował się tak w porządku jak Minor. W chuj kwas był z tym numerem, ale wyszło luźno. Za to 5.
Al. Pacivo: Ten kawałek był moim pomysłem, oglądałem sobie "Dzień próby" i postanowiłem napisać jakiś scenariusz hehehe! Zrobiliśmy to tak, że ja napisałem 1 zwrotkę, Temate z Shotem pociągnęli to dalej i ja pozwoliłem sobie zakończyć! Lubię nagrywać takie kawałki i myślę, że jeszcze kilka takich historii ode mnie na pewno wyjdzie! Z tym kawałkiem było sporo kłopotów hehehe! Z tego miejsca dziękuję Minorowi za polubowne załatwienie sprawy! Piona chłopie!

Nakręciliście klip promujący epkę. Czy będzie go można zobaczyć w tv czy jest on tylko na potrzeby internetowej promocji?
Al. Pacivo:
Będzie go można zobaczyć w 4Fun.tv, także jak tylko go wyślemy to ślijcie na nas esemesy hehehe. A co do internetowej promocji to i owszem do tego też jest przeznaczony.
Shot: Myślę, że będziemy go wysyłać wszędzie - oczywiście w miarę przyzwoitości i zdrowego rozsądku - gdzie się da. Promocja zajmie się Pat, on jest w tym dobry.

Klip jest zbitka dwóch kawałków. To coraz częstszy zabieg. Czy myślicie, że zapowiada to koniec tradycyjnych klipów, nakręconych od początku do końca pod konkretny utwór, czy po prostu jest to próba pokazania jak najwięcej w ciągu tych pięciu minut klipu, bo np. następnego nie będzie?
Al. Pacivo:
Tutaj akurat cały pomysł powstał spontanicznie. Shot umiejętnie połączył te 2 kawałki i tak zostało. A myślę, że to na pewno nie koniec tradycyjnych klipów i na pewno będę chciał w niedalekiej przyszłości zrobić klip do 1 całego numeru z mojej solówki.
Temate: To jest dobra akcja takie połączenie dwóch utworów bo możesz zaprezentować np. dwa kompletnie różne kawałki, a nie przymulać jednym. Jak będę robił jeszcze kiedyś teledysk, to będę chciał żeby też tak to wyglądało
Człowień: Po pierwsze uważam, że klip ten jest ciekawszy po połączeniu, po drugie taka opcja pozwoliła pokazać dwie strony całej epki chłopaków, po trzecie osoba, która go ogląda widzi, że coś się dzieje, a chyba właśnie o to chodzi, żeby nie zamulać monotonią, ale dać ludziom coś takiego do czego będą chcieli niejednokrotnie wracać.
Shot: Ludzie będą robić normalne klipy, dlaczego nie? My akurat zrobiliśmy tak jak zrobiliśmy. Na początku bardzo sceptycznie podchodziłem do pomysłu połączenia dwóch numerów. W ogóle do pomysłu zrobienia teledysku. Jednak uległem i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że w chuj żałowałbym gdybyśmy jednak tego nie nakręcili bo jak dla mnie wyszło kozacko!

Klip powstał we współpracy z DwaEm. Powiedzcie jak Wam się układała współpraca i czyj był pomysł na klip?
Al. Pacivo:
To był bardzo owocny początek naszej współpracy. Pomysł na klip wyszedł od 2EM i to była ich reżyseria. Trzeba też dodać, że wszystko zostało zrobione w 3 dni. Tempo jak dla mnie mistrzowskie, a co ciekawe kręciliśmy ujęcia 15 grudnia, w co chyba trudno uwierzyć hehehe. Pozdrowienia i podziękowania dla Freeza i Yomike.
Temate: DwaEm? Profesjonaliści i dobre chłopaki. Współpraca układała się i mam nadzieję będzie układać bardzo dobrze.
Shot: W piątek były zdjęcia. W niedziele dzwoni Pat i mówi żebym był tu i tu o tej i o tej, bo jedziemy do 2M zobaczyć klip. Pomyślałem: kurwa no na żarty mu się zebrało, a jednak. Chłopaki odwalili dobra robotę i za to dla nich wielkie big up'y!
Człowien: Dwaem jest to młoda grupa ludzi, która dopiero się rozwija i nieraz pokaże jeszcze co potrafi. Zaskoczyli mnie tempem montażu klipu oraz jego jakością. Chłopaki podeszli do tego poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Od początku wiedzieli jak to będzie wyglądać i kto co ma robić. Bardzo podoba mi się motyw kiedy Temate zderza się z biznesmenem - ciekawy pomysł i zrealizowany z pełnym profesjonalizmem. Jeśli chodzi o mnie, to wiem już kto w przyszłości będzie mi kręcił klipy hehe. Pozdrowienia dla Dwaem.

Bardzo podoba mi się motyw kiedy Temate zderza się z biznesmenem - ciekawy pomysł i zrealizowany z pełnym profesjonalizmem.

Reprezentujecie Wrocław, miasto zasłużone dla polskiego Hip-Hop'u i zazwyczaj, przynajmniej na oficjalnych produkcjach, prezentujące wysoki poziom. Czy jest to jakoś odczuwalne, czy taka opinia pomaga w nagrywaniu, a może stanowi niepotrzebna presje?
Temate:
Ja żadnej presji nie czuje i uważam wręcz, że we Wrocławiu ostatnio jeśli chodzi o płyty legalne nic się nie dzieje. Podziemie rośnie w siłę człowieku, mógłbym wymieniać wiele składów, wszystko to dobre chłopaki i dobre rapery. No prawie hehe
Al. Pacivo: Ja osobiście reprezentuje moje rodzinne miasto Ostrowiec Świętokrzyski, brudne południe typie! Pozdrawiam serdecznie wszystkich moich ziomów z O-ce, reWIR i Jeden Oryginalny Styl! A co do Wrocławia, to mieszkam tu już 5 lat, kocham to miasto i z duma też reprezentuje tę scenę! Nie odczuwam żadnej presji, robię swoje ze swoimi ludźmi, pozdrawiam familie: PEPE skład, PGS/KING SAJZ, Szastam Hajsem i TenStyl!
Shot: Presja? Raczej nie, ale mam cel! Kiedyś zrobić tak mocne gówno, żeby pani Antonina z pod piątki się zajarała! A tak na poważnie, robię swoje i chuj wbijam jak komuś się nie podoba. Nie musi słuchać.

Co dalej, jakie są Wasze plany artystyczne? Będzie kolejna epka, a może album, no i czy spróbujecie wydać legal?
Shot:
Legal, fajnie brzmi, ale na ta chwilę nawet nie myślę o takim czymś... za mocne! A reszta? Non stop coś nagrywam, ale czy solo? Może. W każdym razie nie dam o sobie zapomnieć! Może z Sajem i Basia eM. coś pomotamy, się okaże. Proste, że po Wrocławsku!
Temate: Ja robię solo z Hensonem na bitach, który jest naprawdę mocnym producentem i jeszcze wiele osób zaskoczy, jaram się, pozdro dla niego! Poza tym mam w planie skończyć raggowa płytkę z moim czlowiekiem Tomalem jako kingifarai. Kingi massive czlowieku!
Al. Pacivo: Jak słysze słowo plany to mi się Ascetoholix przypomina hehehe! Co do przyszłości, to na pewno moje solo, które się cały czas tworzy! Praca nabrała tempa i myślę, że już niedługo ujrzy to światło dzienne! Dodatkowo dostałem masę propozycji featuring'owych, staram sie to realizować na bieżąco. Usłyszycie mnie na pewno na płycie Młodego Craila z Rzeszowa, na płycie Wujasa i na prawie wszystkich płytach, które niedługo wyjdą z Wrocławia. Na pewno mam też w planie współpracę z moimi ziomami z O-ce! A co do Supa Skillz to nowy joint nagrywamy na składak Młodziana. Co do legala to chyba wiadomo, że każdy raper do tego dąży, chyba że woli nagrywać kawałki dla sąsiadek z bloku! A co do wydawania to jeżeli ktoś do mnie podbije i zaproponuje dobre warunki to bardzo chętnie to zrobię! Na koniec bije wielka pionę wszystkim słuchaczom! Pozdro!

Sprawdźcie zatem materiał z epki "Supa" i klip "Dźwięki Miasta/ Nie Wiesz Czemu", który ją promuje.

Dowiedz się więcej o: Supa Skillz Squad.


Informacje o artykule
Data dodania:2007-01-17
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:8.50 (6)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
se3a, 38 lat

Ostatnie artykuły tego autora:
Shadowplay - Polską Rap Płytą 2015 - wywiad z Kartkym
Pawbeats Orchestra - wywiad przedpremierowy
Widnokrąg - Polskim Rap Singlem 2014 - wywiad z Pawbeatsem
Loco Tranquilo - Polską Rap Płytą 2014 - wywiad z Vixenem
Labirynt Babel - muzyczna, emocjonalna i intelektualna podróż - wywiad z B.O.K

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
anonim
Autor: zwykla opowiastka   Link do posta
16:49:10, 17-01-07
z takimi ryjami i ubraniami to moga kolo hustlerow conajwyzej stac.smich lamusy.1! ;)

barjur2
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:59:57, 17-01-07
Elo  , moge chlopakom zalatwic fajne buty ale to conajmiej 150 e , pozatym wszystko spx ,chill

herniol
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:03:16, 17-01-07
heheheh Pozdro z krainy chujowego zarcia i grubych dup!! mój pierwszy kontakt z netem od 4 miechów a tu taka niespodzianka!! ciesze sie Patryk ze tak Ci sie kreci i trzymam kciuki za przyszlosc!! ema 

anonim
Autor: hyhyhyhyhy   Link do posta
17:08:29, 17-01-07
smiac mi sie chce,napinacze,fuck offy,kurwa co to ma byc-promocja na sile.jesli ktos ma sluchac mojego rapu to i tak bedzie go sluchal,niezaleznie czy ma promo czy nie.ale prawda jest ze dzis w polsce rap osiaga juz miano konkretnej komercji,co widac na tych zdjeciach powyzej.jebac komercyjne gownoooo rowno.pozdro dla kumatych.

Łozo
Autor: Łozo   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:11:05, 17-01-07
Pozdroweczki ... i jechac z LP beng beng!!!

anonim
Autor: prdx   Link do posta
17:13:28, 17-01-07
1-szy ssie

asort
Autor: asort   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:14:52, 17-01-07
niech cos pokaza nejpierw to sie wypowiem ...

anonim
Autor: *****SS*****   Link do posta
17:32:05, 17-01-07
http://www.sendspace.com/file/9tapj5


siemano,macie linka do nowego jointa supa skillz
1. \"Ty\" - rmx
rymy: al pacivo, shotu,haju,paradox,czlowien,aron!!

piona

Peges Group
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:32:30, 17-01-07
Ciuchy Ciuchami, Ludzie, Licza sie skille, hajsy wpadna pozniej... Pjona SS

anonim
Autor: anty SLU 2   Link do posta
17:42:41, 17-01-07
Wybaczcie mi,ale musze to powiedziec SLU ty palo!! Downie jebany... Starczy jak na razie

anonim
Autor: bez kitu   Link do posta
17:46:23, 17-01-07
mam pytanie do składu - zrobiliscie klip za własny hajs?

anonim
Autor: *****AL PACIVO*****   Link do posta
17:46:58, 17-01-07
Herniol wariacie gdzie ty sie podziewasz, wez napisz jakiegos esemesa czy zadzwon, myslalem ze nie zyjesz chopie!! wielkie pozdro dla ciebie!! odezwij sie jak mozesz!! piona

zAmAr
Autor: zAmAr   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:51:25, 17-01-07
\\
\\
\\
\\
\\

;Props na Tlusto;

/
/
/
/
/

RokiRokkoRoxon
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:56:50, 17-01-07
twierdza wroclaw rosnie w siłe, piona!

PeWuO<KaRaTe_St.>
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:58:14, 17-01-07
Pozdro chlopaki, czekam na solowe projekty;]!

anonim
Autor: Dzordzu...   Link do posta
17:58:15, 17-01-07
wywiad mi do dupy, bo do supy odpowiedzi zbyt elo jezyk jak na moj gust ;D Ale dzieki temu sciagnmalem ta epke i rzeczywiscie jest niezle :> Wiec pozdro!

Człowień
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:31:04, 17-01-07
padło pytanie wyżej czy nagraliśmy klip za własny hajs? otóż nie mi mama dała ale jeszcze nie oddałem paciwowi i chyba wałek pójdzie bo na here potrzebuje 3 000, 2 000 wisze w mpk, i 500 zł mandatu za palenie fajek na pekaesie ale mam jeszcze jakies drobne więc damy rade a tak naprawde to nie nagralismy klipu za nasze siano tylko za czyjes chyba lezało na ulicy setki spiete agrafka no nie wiem

Adx_
Autor: Adx_   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:36:42, 17-01-07
wchodzimy do gry SPOKO kawałek teledyś tez niczemu sobie .. pozdro


elos

anonim
Autor: **Henson aka Hustle Hard**   Link do posta
18:52:04, 17-01-07
wielkie propsy za propsy...SSS typie ha !

anonim
Autor: jarula71   Link do posta
20:19:20, 17-01-07
tragiczny wywiad (pytania jak pytania, chaos jakiś, ale odpowiedzi.... ufff)trzonem odpowiedzi na kazde pytanie jest \"pozdrowki dla X i Y\", \"z tego miejsca dziekuje X i Y\"... nie da sie tego czytac. to ma być wywiad czy spis propsów??

anonim
Autor: srać mi sie chce   Link do posta
22:24:35, 17-01-07
Wie ktoś jak nazywa sie grupa która wykonuje kawałek k.l.i.n ?

***evelinka***
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:46:30, 17-01-07
Pozdrowienia Patryczku i chłopaki :) róbcie dalej swoje i nie przestawajcie !!!! 
P.S. Z tego miejsca bardzoooo mocno chciałam podziękować Tobie Brat i Tobie Shotu za cudowny kawałek , który nagraliście specjalnie z zyczeniami dla mnie na moje urodzinki :D Patryk widział moją reakcje i wszyscy obecni też łezka w oku.... :) to był najcudowniejszy prezent jaki dostałam tego dnia :D KOCHUSIAM CIĘ BRACISZEK !!!!!! Całusiam słodko :***** powodzenia !!!!!

anonim
Autor: basia eM   Link do posta
22:55:17, 17-01-07
5!

anonim
Autor: mądry chłopak   Link do posta
23:20:49, 17-01-07
o ja! a oni to się wożą, ja się boję! czy chłopaki uprawiają wozicielstwo? łał, chłopaki chcą mieć pełno kasy! Pjona dla chłopaków za to, że grają zajebisty rap i są gangsterami,hustlerami, ruchaczami i ciężko chlają! Ale mi zaimponowali! Szacunek ludzi ulicy!

anonim
Autor: ktojestkto   Link do posta
23:38:14, 17-01-07
fuck you bitch. jw

anonim
Autor: kloptas   Link do posta
23:58:32, 17-01-07
spoko wywiad. EP maja dobre, klip na poziomie. nie uzywaja jakiegos wygorowanego slownictwa, zeby pokazac swoja \'\'pseudoelokwencje\'\'. pojechali na luzie, czyli peniwe tak, jak na codzien. wygladaja na takich ktorzy lubia spalic jointa przy piwie i popatrzec na fajne tylki (jak wszyscy). chetnie bym sie z nimi zmelanzowal. ;]  pjona

anonim
Autor: <hahaha>   Link do posta
02:18:00, 18-01-07
ja pier.... hustlerzy??? ja to moge co najwyzej im wp.... a ze bede we wro niedlugto mam nadzieje ich spotkac;] pajace zjadam ich skillsy jak tanie twixy:/

Lezbulla1
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
03:12:00, 18-01-07
FESTUNG BRESLAU, dobre gówno..

///SLU jebana szmata, ciagnie czarnego bata

anonim
Autor: Dyniak   Link do posta
04:00:38, 18-01-07
klip kozak w chuj!! najbardziej zajarałem sie zwrotą Człowienia! kozacka w chuj z szacunkiem dla bliskich. szacun cżłowieq! ogólnie kozackie kawałki, ale chłopaki więcej bragga a mniej robienia z siebie bogadych worzących sie z hajsem pizd. elo!

Lokione
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
07:35:31, 18-01-07
Jakos na tym kawalku 2 koles co nawija przypomina mi pezeta z kawalka WWA... nie wiem moze tylko ja mam takie odczucia pozatym takie srednie jes... moze inne kawalki lepsze...

anonim
Autor: kto to   Link do posta
08:51:59, 18-01-07
kto to jest SLU że tak go wszyscy ciągle jedziecie?


anonim
Autor: co to kpina hujee   Link do posta
10:26:35, 18-01-07
kurwa jak wydaje to nie na szybko kurwa wy cipy pewnie wasz rap to podrabiany hc lub kurwa jeszcze lepiej mezo albo kturys z tych mega wykretow spierdalac szmaty juz po waszych mordach widze ze kurwa to nie bedzie to heheheh wydalismy ja na szybko w 2 tyg to spontan to wez sie jebnij i nic juz nie rob szmatooooooooooooooooooooo

anonim
Autor: rfedf   Link do posta
11:11:01, 18-01-07
Fajne mają futerka na kołnierzach

anonim
Autor: Do człowienia   Link do posta
11:32:58, 18-01-07
CZŁOWIENIU   Myślisz wieśniaku jebany że kariere robisz pewnie....? Wez mnie nie rozsmieszaj forumowa szmateczko. Typy co synonimem sukcesu jest NEWS NA HIP_HOP.pl   wyszedłbys bucu na ulice swojego miasta, nie masz miasta, nie masz ulic. Ulice to masz pod sobą jak pks-em jedziesz... Internetowa dziwkja

anonim
Autor: mhm!   Link do posta
11:35:28, 18-01-07
Autor: Człowień
Dodany: 2007-01-17 18:31:04 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]padło pytanie wyżej czy nagraliśmy klip za własny hajs? otóż nie mi mama dała ale jeszcze nie oddałem paciwowi i chyba wałek pójdzie bo na here potrzebuje 3 000, 2 000 wisze w mpk, i 500 zł mandatu za palenie fajek na pekaesie ale mam jeszcze jakies drobne więc damy rade a tak naprawde to nie nagralismy klipu za nasze siano tylko za czyjes chyba lezało na ulicy setki spiete agrafka no nie wiemja pierdole co za lamus, mysli ze jest zabawny czy co ?, kurwa to  teraz napewno nie kupie oryginalnej plyty i na dodatek jest zalogowany na hh.pl hahaha co za typas, a pozatym to dzieci jakies kurwa po zdjeciach wnioskuje ,no i jeszcze te ubranka hahahahaha to mnie rozjebalo u mnie na dzielnicy dostal by jeden z drugim w cope i by wyskakiwal z ciuszkow za to wozenie sie z gemba jak lalus.

anonim
Autor: mhm!   Link do posta
11:36:48, 18-01-07
Autor: kto to
Dodany: 2007-01-18 08:51:59 Host: ---.internetdsl.tpnet.plkto to jest SLU że tak go wszyscy ciągle jedziecie?

jak to kto ?????  peja hahahahahahaha

anonim
Autor: H-money   Link do posta
12:00:10, 18-01-07
Kiedys dzwonilem do jednego z tych typkow i musialem tlumaczyc mu jak sie dokladnie wymawia słowo HUSTLIN :) bo w swoim tekscie tak belkotal ze strasznie mnie zabolało:)... halla at me wiggaz New H money Storm In Da hood Soon. Straight from BX & Harlem ...Nielegal roku?

globus/gbs
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:00:54, 18-01-07
Niniejszym propsuję;)

anonim
Autor: kto to   Link do posta
12:58:22, 18-01-07
do mhm!
a tak poważnie
na prawdę intryguje mnie to bo co czytne se te głupie wypowiedzi to zaraz ktoś jedzie po jakimś SLU

anonim
Autor: akapolskirocca:D   Link do posta
13:13:23, 18-01-07
ja pierdole co za lamus, mysli ze jest zabawny czy co ?, kurwa to  teraz napewno nie kupie oryginalnej plyty i na dodatek jest zalogowany na hh.pl hahaha co za typas, a pozatym to dzieci jakies kurwa po zdjeciach wnioskuje ,no i jeszcze te ubranka hahahahaha to mnie rozjebalo u mnie na dzielnicy dostal by jeden z drugim w cope i by wyskakiwal z ciuszkow za to wozenie sie z gemba jak lalus.

fajnie jest powyzywac i postraszyc przez internet? dowartosciowales sie? \" u ciebie na dzielni\" hehe.mocne

pozdro
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:52:23, 18-01-07
Temate z dzielni .. po po.

anonim
Autor: Courso   Link do posta
17:57:21, 18-01-07
a mi sie podoba! Powodzenia Shot 3mam kciuki!!

anonim
Autor: maraton usmiechu joł   Link do posta
18:08:29, 18-01-07
\"a pozatym to dzieci jakies kurwa po zdjeciach wnioskuje \" o kurwa, ziomus ma poczucie humoru (jak kazdy, dorastający 15stolatek)

\"u mnie na dzielnicy dostal by jeden z drugim w cope i by wyskakiwal z ciuszkow\"  no, na wiochach to nawet skarpety kradna...

\"ja pierdole co za lamus, mysli ze jest zabawny czy co ?\" <-- ja pierdole co za lamus, mysli ze jest zabawny czy co ?,

-=pG=-
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:32:34, 18-01-07
propsuje :))

anonim
Autor: acid_girl1   Link do posta
19:58:13, 18-01-07
->elo elo od kwaśnych dziewczynek


od śnieżki w sumie tysz ee

anonim
Autor: prdx`   Link do posta
20:40:18, 18-01-07
Gram Na Czysto - A ty?

http://www.sendspace.com/file/trivpm

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:04:02, 18-01-07
lezbulla1  JEBANA SZMATA CO CIĄGNIE PAŁY CZARNE NA ROGU ULICY


Autor: kto to
Dodany:
2007-01-18 12:58:22 Host: ---.internetdsl.tpnet.pl

BO TO SĄ JEBANI HEJTERZY CO NIE MAJĄ CAŁY DZIEŃ ROBIĆ 

i SIĘ ZACZYNAJĄ DO KAŻDEGO BEZ POWODU

POZDRO DLA CIEBIE


anonim
Autor: ttfghgfghg   Link do posta
23:54:32, 18-01-07
hgfhgfhfghtrhrthrththt

anonim
Autor: ŻWIRRRR   Link do posta
00:06:35, 19-01-07
PIERDOLCIE PSEŁDO KRYTYKÓW ŁATWO IM PIERDOLIĆ GŁUPOTY ALE SAMEMU POKAZAĆ  CO  KOLWIEK TO CIĘŻKO... NIE JEDNEMU DUPE SCISKA...] OBY TAK DALEJ TRZYMAJCIE SIE TEGO BO W DOBRĄ STRONE IDZIECIE!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           POZDRO DLA ZIOMKÓW!!!!!!!!!!!          

anonim
Autor: anty SLU 2   Link do posta
00:26:34, 19-01-07
Ej SLU ty cwelu BEZ POWODU- HEHEHE Dobry żart... I dalej nie nauczyłes sie pisac? Łajzo

anonim
Autor: kober   Link do posta
11:48:46, 19-01-07
no kurw lamusy :/ \"Wielki serwus dla sluchaczy i czytelnikow\" a piedoli siedzeniu przed monitorem i wyrzycaniiu wlasnych frustracji :/ niechs ie jezyka czlowiek nauczy

bryna
Autor: bryna   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:12:51, 19-01-07
jak dla mnie 5 ;]

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:30:46, 19-01-07
Autor: anty SLU 2
Dodany:
2007-01-19 00:26:34 Host: ---.internetdsl.tpnet.pl

EJ TY CWELU JEBANY NAUCZ SIĘ PISAĆ ŁAJZA TO TY ŚMIECIU JEBANYanonim
Autor: JOHNZ   Link do posta
17:40:20, 20-01-07
ema no powiem wam ze spoko w dobra strone na odpowiednim poziomie troche innych styli tam slychac ale loozna zajebiste bity dejot tez niczego sobie ogolnie spoko nawijajcie tak dalej elo ziomale za was zapale bo wlasnie pale jak chcecie to tez moge wam dac pare numerow bo nagrywam zostawiam maila

anonim
Autor: JOHNZ   Link do posta
17:42:15, 20-01-07
emtejohnz@wp.pl

SLU
Autor: SLU   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:14:50, 20-01-07
Autor: anty SLU 2
Dodany:
2007-01-20 02:53:01 Host: ---.internetdsl.tpnet.pl

TY NIE KUMASZ CO SIĘ DO CIEBIE PISZE ŻE ŚMIERDZISZ GÓWNEM

anonim
Autor: anty SLU 2   Link do posta
01:15:34, 21-01-07
SLU ciagnie bata!! Wiesz co? Widziałem twoja mame u fryzjera jak se klate goliła... HEHEHEHEHE  a twój tata to fajna kobieta

Major&Yariss
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:43:21, 21-01-07
Teksty Gangsterskie, coś o klamach. Miał ktoś z waszej ekipy w ręku broń ostrą, a tym bardziej przy sobie na ulicy?? NIE WYDAJE MI SIE!!!! Po chuj takie skakanie i udawanie... Piszcie o swoich prawdziwych problemach a nie o czymś z czym nie będziecie mieli styczności nigdy...???

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-230-154-129.compute-1.amazonaws.com (3.230.154.129). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.