Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl ť

Tede - Król Jest Tylko Jeden - wywiad

Tede - Król Jest Tylko Jeden - wywiad

Autor: Filip Rauczyński

Dowiedz się więcej o: Tede.
Tak naprawdę tworzę falami, albo nagrywam kawałki, albo w ogóle nie nagrywam. Albo zajmuję się innymi sprawami, albo wchodzę do studia i robię armageddon.

Tede to postać, która ciągle lubi zaskakiwać słuchaczy. Niedawno wraz z Numerem przygotowali premierę długooczekiwanego drugiego albumu Warszafskiego Deszczu. Wcześniej mieliśmy akcje powrotu Tede'go do szkoły oraz promocję Tedefonu i ręcznie malowanych Air Force 1. Właśnie rusza też w trasę koncertową, którą zaczyna koncert w Częstochowie.

Tede, może zacznijmy od spraw bieżących - płyta "Reminiscencje". Bardzo fajna płyaţ

Czyli można powiedzieć, że to był Twój pomysł, Twoja inicjatywa i Twoja decyzja?
Tede:
Generalnie byłem prowodyrem tego przedsięwzięcia.

Wypuściliście płytę, po czym zorganizowaliście w internecie konkurs na zrobienie okładki. Nie lepiej byłoby postąpić na odwrót?
Tede:
Wiesz, to była szybka akcja, szybka decyzja - ze środy na czwartek - i zupełnie nie myśleliśmy o tym. Zupełny spontan.

No właśnie, ale wspominając tamte czasy, czasy Trzyha... Popatrz na lata powiedzmy 99/2000 i na 2006/2007. Okolice roku 2000: media bardzo krzywo patrzą na rap i hip-hop'owców, traktują ich jak jakieś wynaturzenie muzyczne, boją się ich. Ale sam przyznasz, że rap miał wtedy formę niszową, wiesz, słuchali go tylko ci, którzy wiedzieli, o co w tym chodzi. Rok 2007: co prawda rap dociera już do wszystkich, bariery zdają się powoli znikać, ale ta muzyka staje się komercyjną masówką, zresztą sam mówiłeś o tym w kawałku "Hity na czasie"... Wychodzi na to, że tak źle i tak nie dobrze. Powiedz, kiedy Twoim zdaniem był lepszy okres dla rapu w Polsce? Teraz czy te 6, 7 lat temu?
Tede:
Wiesz co... tak naprawdę wtedy było fajnie i teraz w jakiś sposób jest fajnie. Wiadomo, że wtedy rap był niszowy i trudno było zaistnieć a z drugiej strony łatwiej było zaistnieć, bo było mniej tych grup a środowisko było bardzo hermetyczne. Teraz tych grup jest w pizdę. Młodym ludziom trudniej się wybić. A z drugiej strony wiesz, właśnie przez tą popularyzację rap został wyparty z tych mediów. Myślę, że wrócimy do punktu wyjścia, czyli zostaną tylko ci, którzy robili to z przekonaniem wtedy i robią to z przekonaniem teraz. A tacy przypadkowi goście typu Bartas i Ignac z Verby... To jest już naturalna selekcja.

Wspomnianej przez Ciebie Verby słuchają głównie ludzie młodsi, nastolatki. Ale popatrz, słyszałem o akcji "Ferie z Bezelami w NBP", był też konkurs, w którym nagrodą był Wasz koncert w jednej ze szkół. Jeszcze wchodzę do empiku, patrzę, a tam Twoja płyta w wersji ocenzurowanej. Czy to nie jest sygnał, że jednak sam próbujesz dotrzeć do najmłodszych?
Tede:
Nie no wiesz co, ja jednak cały czas mam świadomość, że docieram do młodszych i płyta ocenzurowana jest tylko dlatego, że: a) nikt tego u nas jeszcze nie zrobił, a to znaczy, że ja muszę to zrobić (śmiech)... b) wiesz, ja mam 31 lat w tym roku, mam wielu znajomych, którzy słuchają rapu i mają dzieci, które też słuchają rapu, ale nie kumają jeszcze o co chodzi, ale wiesz, jak dziewczynka 4 letnia jara się kawałkiem "Tedunio wiesz", no to jest to zajebiste, ale z drugiej strony ojciec tego dziecka musi, zanim jej da ten kawałek do słuchania, sam w komputerze poprzerabiać wszystkie wyrazy, prawda?

Dokładnie... Czyli mam rozumieć, że robisz to bardziej dla rodziców tych dzieciaków?
Tede:
Tak, wiesz, płyty ocenzurowane to jest tak jakby ukłon w stronę rodziców, którzy chcą puszczać taką muzykę swoim dzieciom... Chociaż na płycie ocenzurowanej jeden "chuj" się wkradł (śmiech).

Poważnie? (śmiech) W którym kawałku?
Tede:
Taaa... w kawałku "Chory Pastor".

No dobrze, ale już nawet pomijając przekleństwa na polskich rap-płytach - nie uważasz, że aby zrozumieć istotę rapu ludzie młodsi powinni zacząć go słuchać dopiero po przekroczeniu pewnej bariery wiekowej?
Tede:
Tak, no na pewno, ale wiesz - na to nie mamy wpływu. Takie czasy... Wiele rzeczy powinno się robić od jakiegoś wieku, prawda? Na przykład jak ja byłem w podstawówce, w ósmej klasie i była jakaś impreza na koniec ósmej klasy to część moich kolegów ze szkoły się najebała a ja wtedy alkoholu do ust nie chciałem brać. A teraz dzieci w 6 klasie podstawki ćpają narkotyki. To jest postęp cywilizacyjny, otwarcie granic, otwarcie Polski na świat - to ma swoje konsekwencje i... nie powstrzymasz tego. Wiadomo, że warto myśleć o tych odbiorcach i nie mówić im tekstów w stylu: "idź kurwa opierdol kiosk", bo to raczej nie jest zbyt edukacyjne.

Racja... A czy własnemu dzieciakowi puszczałbyś od razu rap, czy też dopiero od pewnego momentu?
Tede:
Nie no, od razu to na pewno nie, bo na pierwszym etapie rozwoju to nic by nie kumał. Natomiast wiesz, ta muzyka będzie obecna w moim życiu, to jest naturalna konsekwencja. Ludzie w moim wieku, czy też starsi słuchają takiej muzyki a dzieci, wiadomo - chłoną to, czego słuchają rodzice. Wiesz, pamiętam, jak moi rodzice słuchali nie wiem... - Rolling Stones'ów czy Beatles'ów i ja tez wtedy słuchałem Rolling Stones'ów i Beatles'ów.

Siłą rzeczy...
Tede:
Tak, dokładnie. Siłą rzeczy.

Dobrze, to wróćmy na chwilę do spraw bieżących. Mixtape PLNY 2. Tym razem będą to stu procentowe blendy, czy cos tam się jednak wkradnie? Jakieś bonusy, remixy?
Tede:
Mixtape jest już ukończony, premiera jest chyba w przyszłym tygodniu, bo jeszcze musimy wytłoczyć te płyty. Mixtape jest dwupłytowy, jest chyba z pięć nowych kawałków, takich totalnie "nowych" starych kawałków innych wykonawców. No i są blendy, ale blendy są... dość szokujące. Nie ma to nic wspólnego z tamtym mixtape'm, jest na przykład blend kawałka "Airmax Classic" z "Night Fever" Bee Gees, jest też blend "Jakby Jutra Miało Nie Być" z "Groove Is In The Heart" zespołu DEEE-LITE, albo "To Jeszcze Nie Koniec" z kawałkiem z Ghost Busters, czy też kawałek z pierwszego mixtape'u do blendu zespołu gitarowego Dog Eat Dog. Także wyjebka totalna.

Zauważyłem, ze ostatnio dziennikarze zaczęli się skupiać na Twojej inspiracji Jay-Z. A ja po prostu Cię zapytam, czy podoba Ci się jego ostatnia płyta - "Kingdom Come"?
Tede:
Jest kurwa mistrzostwem świata!

To powiedz mi jak to wygląda w Twoich oczach: rozbrat Jay-Z z mikrofonem i powrót to rzeczywiście uzależnienie od rapu, czy bardziej zwykły chwyt marketingowy? Co o tym sądzisz?
Tede:
Nie, nie, to nie był raczej chwyt marketingowy - po prostu zrobił sobie przerwę. Tak naprawdę on rymuje przecież na płycie "Black Album", że wróci - "When I come back like Jordan", a Jordan wracał przecież chyba ze trzy razy, prawda? On rymuje, że jest Jordanem rapu. Zrobił sobie przerwę, deklarował, że musi się z tym rozstać. Wiesz, ja nie będę na pewno deklarował, że odchodzę definitywnie, ale na pewno będę chciał się od tego odciąć na jakiś czas. Trzeba dać pole do popisu młodym, a przez ten czas człowiek może mieć różne refleksje.

Tak w ogóle to słyszałem, że swojego psa nazwałeś Jay-Z...
Tede:
Tak, nazwałem tak moją sukę.

Jaka rasa?
Tede:
Nooo, w którymś tam rzędzie pomiot pitbulla. (śmiech) Ale tak w ogóle to nazwałem ją Jay-Z, bo jej matka nazywała się Hejzi...

Czyli to już bardziej przypadek niż inspiracja Jay-Z?
Tede:
Nie no... tak w ogóle to miałem ją nazwać "Dziwka"...

Zostaną tylko ci, którzy robili to z przekonaniem wtedy i robią to z przekonaniem teraz. A tacy przypadkowi goście typu Bartas i Ignac z Verby... To jest już naturalna selekcja.

Też dobre! (śmiech)
Tede:
Tak, ale wychowywałem ją z babcią i uznałem, że no jednak babcia nie będzie na nią wołać "dziwka". (śmiech) W ogóle to babcia już się trochę nauczyła mówić do niej "Jay-Z", ale przez trzy, może cztery lata mówiła do niej "Jessica" - trochę żenujące... (śmiech) A mama mówi "Daisy"...

No cóż, fonetycznie brzmi podobnie, więc nie jest tak źle (śmiech). Ale załóżmy teraz, że jestem Twoim fanem, przychodzę do Ciebie i mówię: "Tede, mam psa rasy Jork, nazwałem go Twoim imieniem"... - jak byś się poczuł? Jak byś na to zareagował?
Tede:
Wiesz, znam w ogóle kilka osób, które mają psa, który nazywa się "Tede". (śmiech)

(śmiech) Dobrze, w takim razie już ostatnie pytanie związane z Jay-Z. Bo tak właściwie to w Polsce zaczynasz się robić powoli taką postacią jak Jay-Z w Ameryce, zobacz: Jay-Z firmuje różne rzeczy swoją ksywką, nie wiem czy słyszałeś, że np. ostatnio firmuje własnym kolorem - "Jay-Z Blue" - lakier na jakimś samochodzie... Ty też zaczynasz w to powoli wchodzić, masz już komórkę sygnowaną własnym imieniem...
Tede:
Tak, ale Jay-Z też miał już swoją komórkę - Nokia Black Hawk. Wiesz, z tą komórką to jest już w ogóle zajebista akcja!

No tak, ale zmierzam do tego, czy świadomie dążysz do takiej pozycji, jaką ma Jay-Z w Stanach, czy też to po prostu wychodzi naturalnie...
Tede:
Nie no wiesz... Na pewno jakaś inspiracja w tym jest, ale powiem Ci tak zupełnie szczerze, w co zresztą na pewno nikt nie uwierzy, że wcześniej, przez powiedzmy cztery lata, wymyśliłem już wszystko to, co było u niego, albo na przykład mieliśmy podobny pomysł. W sumie zupełnie o tym nie wiedziałem i na przykład dowiadywałem się już zupełnie później.

Dobra Tede, to przyznaj się teraz... Na co dzień używasz Telefonu, czy też preferujesz inną markę?
Tede:
Nie, nie, nie! Mam Samsunga, ale już nie Tedefon, mam już wyższy model (śmiech). Wiesz, jest telefon, to trzeba go upgrade'ować (śmiech). Mam taki model Samsunga... - pierwszy model zrobiony na rynek polski.

Czyli Samsung daje Ci tego typu exclusive'y, tak?
Tede:
Tak...

Pochwal się, pochwal się! (śmiech)
[Tede sięga do kieszeni po futerał, wyciąga z niego jeden z najnowszych modeli Samsunga]
Tede:
Zobacz, wykradziony z biurka szefa Samsunga (śmiech).

Zajebisty! Strasznie płaski i cienki...
Tede:
No jak prawdziwa karta kredytowa no nie? (śmiech) Ale Tedefon oczywiście też mam! Z numerem 666...

Tak? To coś dla mnie (śmiech).
Tede:
Tak, tak, mogłem sobie wybrać.

A z tym Tedefonem to była Twoja inicjatywa, czy Samsunga?
Tede:
Moja, moja.

I zgodzili się bez problemu?
Tede:
Tak, chociaż ten pomysł złożyłem wcześniej innej firmie, nie firmie telefonicznej, ale jakby współpracującej ściśle z tą branżą i oni się zajarali, ale to jakoś tam umarło...

Jakiego typu to była firma?
Tede:
Zajmowali się aplikacjami, ale współpracowali z producentami telefonów. Wiesz, wyszliśmy z Wielkim Joł w końcu z taką propozycją do Samsunga no i się zajarali.

A wiesz już, co będzie następne? Planujesz jeszcze takie akcje?
Tede:
Myślę, że następny będzie... Tedewizor! Tak, definitywnie będzie to Tedewizor (śmiech).

Kupię na bank (śmiech). Dobrze, to porozmawiajmy chwilę o Wielkim Joł. Zajmujesz tam bardzo ważną pozycję, ale czy to nie jest tak, że sprawy organizacyjne związane z tą wytwórnią odciągają Cię od samego tworzenia rapu?
Tede:
Oczywiście, na pewno tak jest. Tylko, że ja tak naprawdę tworzę falami, albo nagrywam kawałki, albo w ogóle nie nagrywam. Albo zajmuję się innymi sprawami, albo wchodzę do studia i robię armageddon. Jak robiliśmy mixtape to wiesz, siedziałem codziennie i pobiłem swój własny rekord - nagrałem od pierwszej litery do ostatniego słowa w godzinę dwadzieścia. No i jest to mój osobisty rekord świata (śmiech). I wiesz, byłem na takim tzw. flow, że mogłem nagrywać cały czas. Ale fakt, tak naprawdę to odciąga mnie od innych spraw, po prostu trzeba znaleźć tą granicę.

Sokół oficjalnie przyznał, że Prosto nie zarabia na wydawanych płytach, wydaje się je raczej dla zajawki a tak naprawdę zarabia się tylko na ciuchach. A jak to wygląda w Wielkim Joł? Jakoś nie widać dominacji PLN'ów i WJ Codziennie nad wydawanymi płytami, w Prosto powoli robi się chyba na odwrót...
Tede:
Wiesz, no my nie mamy jakiś aspiracji, żeby zalać rynek ubraniami i to nie jest tak, że na płytach się nie zarabia, bo coś tam się zawsze zarabia - wiadomo, że można było więcej, ale... dystrybutor do dzisiaj nie zapłacił, więc wcale nie ma problemu (śmiech). Ja faktycznie nic nie zarobiłem na tej ostatniej płycie, ale i tak coś tam zarabiam na swojej zajawce, więc nie jest tak źle.

Patrząc na to wszystko, czego już dokonałeś - czy można powiedzieć, że spełnia się Twój "polski sen"?
Tede:
Taaa... no właśnie coś ostatnio słyszałem o tym całym "polskim śnie"...

Jesteś chyba najlepszym kandydatem pasującym do tego określenia, no bo jak nie Ty, to kto? Jesteś znany, Twoje imię staje się już powoli marką, przykład - no chociażby ten własny telefon, o którym mówiliśmy wcześniej...
Tede:
No ale wiesz, powiem Ci szczerze, że to nie schodzi. To wynika z jakiejś tam mojej próżności, ale z drugiej strony wychodzi na rynek telefon i to jest mój telefon! Słuchaj, jak ja miałem swój pierwszy telefon firmy Dancall, który był dwa razy większy niż Twój dyktafon, to w życiu bym Ci nie uwierzył jakbyś mi powiedział, że kiedyś będę miał swój telefon zrobiony specjalnie dla mnie! Jednym się to może podobać, innym nie, ale i tak w myśl zdrowego rozsądku muszą przyznać, że jest to wyjebana akcja! Myślę, że każdy chciałby coś takiego przeżyć, ja sobie taki układ stworzyłem i korzystam z tego. Wiesz, to też może być tak, że niektórzy ludzie myślą, że ja na tym zarabiam miliony, a ja wcale nie zarabiam milionów. Fakty są jednak takie, że ja takie coś zrobiłem i że nikt tego jeszcze nie zrobił.

Nie jestem typem gościa, który szuka spokoju w Bieszczadach, jestem urbanistą - ja kocham te pierdolone bloki, asfalt i beton

A czy z tego powodu częściej spotykasz się z zawiścią? Bo wiesz, w końcu coraz wyraźniej widać to, że cały czas idziesz w górę...
Tede:
To znaczy wiesz (śmiech)... - ja nie czytam forum hip-hop.pl, tylko czasem tam moi ludzie to monitorują i później mi mówią, ale z zawiścią i nienawiścią ze strony ludzi pogodziłem się już dawno temu, wiesz, jak ktoś mówił, że ja jestem nie fajny a inni są fajni, ale ja dobrze wiem jakim jestem człowiekiem i znam tych "fajnych", no nie? I wiem, że ta młodzież, która tak naprawdę chuja wie o tych ludziach, o tym świecie, zobaczy coś w końcu i powiedzą: "kuuurwa mać! Byliśmy oszukiwani tyle lat przez tych ludzi!" - a ja nie kłamię, ja po prostu nie mówię o tym od początku.

Mówisz o obcych, o ludziach młodych, hejterach. A w kręgu znajomych?
Tede:
Znajomi? Nieee... Ja mam bardzo wąską grupę znajomych, na nich jakby bazuję i nie odczuwam czegoś takiego. Podział ról też jest ustalony jakby z góry, oni się z tym pogodzili i tak ma być...

To teraz porozmawiajmy o Twojej trasie koncertowej "Król jest tylko jeden". Masz już za sobą nie jedną trasę koncertową, z pewnością już nie raz byłeś w miastach, które Twoja najnowsza trasa także obejmuje. Czy jest takie miasto w Polsce, do którego wracasz ze szczególnym sentymentem?
Tede:
Masz na myśli tylko miasta z tej najnowszej trasy?

Nie, niekoniecznie. Zasięg ogólnopolski.
Tede:
W takim razie na pewno są to Katowice.

Dlaczego akurat Katowice? Możesz uzasadnić?
Tede:
Wiesz, w Katowicach jest po prostu bardzo specyficzna publiczność, ale jeżeli już zwróciłeś uwagę na plan mojej trasy koncertowej, to na pewno zauważyłeś, że nie ma tam uwzględnionej Warszawy...

No właśnie zauważyłem i wydało mi się to co najmniej dziwne. Dlaczego nie zagrasz w Warszawie? Chyba nie powiesz mi przecież, że się już przejadłeś tamtejszej publiczności...
Tede:
Nie, to nie jest tak, bo tak w ogóle to ja w Warszawie gram może jeden koncert na rok (śmiech).

Czy to taki specjalny zabieg, żeby ludzie traktowali Twoje koncerty bardziej jako "wydarzenie"?
Tede:
Nie, po prostu znam to miasto jak żadne inne, tam się urodziłem, tam się wychowałem i prawdopodobnie tam będę żył już do końca swoich dni - jest to specyficzne miasto i nie ukrywam, że także ma swoją specyficzną publiczność, w każdym gatunku muzyki - w rocku, Hip-Hop'ie... we wszystkim. Tam ludzie nie potrafią się do końca wyluzować i bawić. Granie koncertów w Warszawie, z całym szacunkiem, to już nie jest to samo granie koncertów, co 10 lat temu. Przychodzą już zupełnie inni ludzie niż wtedy, z czego połowa nawet nie jest z Warszawy, są z innych miast, trudno im się odnaleźć. Tak jak powiedziałem, ludzie się już nie do końca bawią. I wiesz, koncert w Warszawie na pewno będzie, tylko nie ma go uwzględnionego z takiej racji, że będzie to impreza zamknięta, nie będzie można kupić na to biletu, to będzie koncert dla wybranych. To będzie taki specjalny występ na koniec całej trasy.

A na jakiej zasadzie będą wybierani ci "wybrani"?
Tede:
Będzie tak zwany złoty bilet, który miał się tam kiedyś przydać. (śmiech)

Powoli zbliżamy się do końca wywiadu, powiedz mi: jak podoba Ci się w Krakowie?
Tede:
Tak w ogóle jako miasto, czy pod względem imprezowym?

Jako miasto - to raz. Ale też pod względem samych koncertów, bo byłeś już u nas nie raz.
Tede:
Powiem Ci, że rzadko tu bywam, ale jak już jestem to... jest fajnie (śmiech).

No ale Katowice to pewnie nie są. (śmiech)
Tede:
No nie są, ale tutaj przyjeżdża dużo ludzi, dużo turystów, panują tutaj zupełnie inne warunki - w innych miastach ludzie są po prostu u siebie i przemieszczają się w obrębie miasta, natomiast do Krakowa ludzie wpadają na studia, albo tak jak wspomniałem - w celach turystycznych. Wiesz, w Warszawie jest tak, że mamy rynek, który od jedenastej jest pusty, nawet od dziesiątej - a na przykład we Wrocławiu tak nie jest i to też jest jakiś wyznacznik, tam nawet o drugiej jest w chuj ludzi. W Warszawie nawet nie ma takiego miejsca.

To trochę dziwne, tym bardziej, że przecież Warszawa to bardzo "gęste" i zabudowane miasto, gdzie zawsze jest dużo ruchu i zawsze coś się dzieje. Nie masz czasem dosyć zgiełku i tempa życia w tym mieście? Nie chciałbyś czasami zwolnić, gdzieś uciec?
Tede:
Wiesz, ja nie jestem typem gościa, który szuka spokoju w Bieszczadach, jestem urbanistą - ja kocham te pierdolone bloki, asfalt i beton (śmiech). Lubię chodzić po błocie, lubię to twarde powietrze, lubię te neony, lubię to wszystko, bo to jest moje środowisko. Lubię to, lubię nawet te cholerne korki, wiem, że ludzie nienawidzą stać w korkach no i ok., ja w sumie też tego nie lubię (śmiech), ale jak jesteś gdzie indziej to w sumie zaczyna ci brakować tych korków (śmiech). Jak jestem w mieście, które całe przejeżdżam przez 15 minut i później ktoś z takiego miasta jest u mnie, i jedzie ze mną 15 minut przez jedne światła, to naprawdę czujesz tą różnicę. Albo jedzie, jeedzie, jeeedzie, jeeeedzie i pyta: "Kurwa chłopie! Gdzie my jesteśmy?" - a ja mówię: "Nooo jeszcze mamy połowę drogi". I tak to wygląda.

Nie męczę Cię już dłużej, powiedz mi, czy jest coś, o czym chciałbyś powiedzieć ludziom na dzień dzisiejszy a o co Cię nie zapytałem?
Tede:
Czyńmy dobro! Tak, czyńmy dobro i nie róbmy innych w chuja. (śmiech)

(śmiech) Tym oto wzniosłym akcentem kończymy niniejszy wywiad, wielkie dzięki za rozmowę.
Tede:
Dzięki! Acha i jeszcze mam nadzieję, że koalicja upadnie. (śmiech)

Rozmawiał: Filip "Diabeł" Rauczyński
Wywiad przeprowadzony podczas imprezki Wielkie Joł & Dirty Hustlaz inc. w Krakowie na potrzeby www.dirty-hustlaz.com
Foto: Zbyszek "Zibi" Niedziałek dla Wielkie Joł.

Dowiedz się więcej o: Tede.


Informacje o artykule
Data dodania:2007-01-20
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:9.00 (17)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
Filip Rauczy..., 37 lat
mężczyzna, Warszawa

Ostatnie artykuły tego autora:
Wszystko jest kwestią inspiracji i klimatu naszego miasta - Oxon
Szad - Liryczny Akrobata
Muzyka jest naszym atutem - Honeys
Cała prawda o POKAZZ - Donatan
Dwa plus jeden- wywiad z Dwie Twarze i Jajos'em

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
TAKICH 2-ÓH
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:17:15, 20-01-07
EEEEE Teduniu kiedy nowe dissy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wywiad jak wywiad, mogl byc lepszy ale jak taki jest to musi byc!!!!!!!! warszafski styl zycia emano

anonim
Autor: dasdasdasdas   Link do posta
09:19:10, 20-01-07
jestem pierwszy, jestem hejterem :D Tede- mam wszystkie twoje płyty w oryginale, nawet tą ocenzurowną ! Pozdro dla Ciebie ! Rób to co robisz

anonim
Autor: wojakkk   Link do posta
09:22:08, 20-01-07
jestem numer 1:) dobry wywiad:)

A jak!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:22:40, 20-01-07
Publikowany w gazecie Hip-Hop.pl?nie
to wasz blend

wywiad o dupach maryny ale co nie znaczy ze zly


złooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

dejvid
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:23:21, 20-01-07
Dobry wywiad. Zresztą jak zawsze.

anonim
Autor: HUDY - SZS SQUAD   Link do posta
09:24:23, 20-01-07
WYWIAD JAK WYWIAD

anonim
Autor: kotlecik   Link do posta
09:25:12, 20-01-07
dobry wywiad =)Czy jest takie miasto w Polsce, do którego wracasz ze szczególnym sentymentem?
Tede:
Masz na myśli tylko miasta z tej najnowszej trasy?Nie, niekoniecznie. Zasięg ogólnopolski.
Tede:
W takim razie na pewno są to Katowice.16 luty TDF Mega Club = KATOOO !!


pozdrawiam !!

Adx_
Autor: Adx_   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:38:27, 20-01-07
dla mnie MYLFON!!!!

he:)elos

anonim
Autor: tak tak.   Link do posta
09:43:08, 20-01-07
KatoOo !!!

anonim
Autor: Grześ:]   Link do posta
09:53:45, 20-01-07
dobry wywiadzik, jak zawsze Tedzik poczucie humoru;) pozdro Jaco, dozoba we Wrocku

anonim
Autor: the_answer   Link do posta
09:54:58, 20-01-07
\'chcesz byc białym jay-z tylko wstydzisz się przyznac\'

TeDe Ś.P.


anonim
Autor: AV   Link do posta
10:06:39, 20-01-07
pare pytań dobrych reszta to gnioty ;/ o...

anonim
Autor: ZBL   Link do posta
10:07:40, 20-01-07
Ziomal Sie Za BArdzo Zlansował

deszcz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:10:22, 20-01-07
tede cipko dla jesteś przegrany.
idź sie nakirać

anonim
Autor: ^^   Link do posta
10:11:36, 20-01-07
Kupie ten tedewizor hehe wywiad jak wywiad pozdro

deszcz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:21:41, 20-01-07
(śmiech)
(śmiech)
(śmiech)
(śmiech)

anonim
Autor: jj   Link do posta
10:24:48, 20-01-07
co ty wogóle u góry piszesz tede napisał że nawiązuje do jay\'a i wcale sie z tym nie kryje a ty przytaczasz jakies hujowe wersy jakis buraków? i sam nie wiesz co piszesz!!

anonim
Autor: ReGALLO   Link do posta
10:29:04, 20-01-07
Kurwa ssijcie lachy wielcy fani P81 kurwa Srac mi sie chce gdy widze wypowiedzi typu \"the_answer\"  Beef dawno skonczony a oni sie jeszcze podniecaja, Co wy wogole wiecie...ps. Haleluja Pastorze :)

Emoce[Pro]
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:30:48, 20-01-07
słaby wywiad

anonim
Autor: ANTY_PŁOMIEŃ81   Link do posta
10:32:08, 20-01-07
PŁOMIEŃ 81 Vs. TDF
TDF WINS
PŁOMIEŃ 81 DO KOMORY GAZOWEJ !! ( Razem z Fanami) CHWDP81

anonim
Autor: *****AL PACIVO*****   Link do posta
10:33:31, 20-01-07
Serwus, pozdro Jacek, a co do wywiadu to dobre pytania, a nie pytania z edytora pytan dla raperow!!
piontka

anonim
Autor: deszcz - pala   Link do posta
10:40:40, 20-01-07
dla mnie kolo deszcz jest cipka i jest przegrnay!! pozdrowienia dla tedeefa za to co robi - szacunek !!

warszafski deszcz ciagle pada, jebac deszcz ten wyzej :)

anonim
Autor: black_fox   Link do posta
10:50:55, 20-01-07
Haha piszesz ze grasz dla rodzicow a twoje teksty sa dla napalonych 12-14 latkow. Czlowiek zobacz sie w lustrze ... Nie trawie cie bo sie sprzedajesz mow co chcesz i tak wszyscy to wiedza i mozesz byc 50 centem albo eminemem a nie jay-z bo dzieci pomysla ze jay-z tez gra pop

Situunio
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:10:12, 20-01-07
Co wy kurwa wiecie Płomień 81 to cipki kiedy byli we Wrocławiu Pezet powiedział ,,Teraz ja spytam kto wygrał Diss wy odpowiecie Płomień\" kto normalny bawi sie w takie gówno jeśli uwarza ze wygrał zachowuje to dla siebie a ta chuda dziwka upiła 17latków i kazała im mowic ze płomień wygrał hahah kurwa dobry chwyt wiadomo ze niepowiedzą nic innego Kurwa a ten białas Onar? kiedy chwycił za butelke wody koleś oblał go wodą czy nawet opluł huj wie co to było powiedział tylko Co jest kurwA? i uciekł za pezeta i rapował dalej jakby nic sie niestało jebac tych białasów a wy huja wiecie

anonim
Autor: ja zem jest krul   Link do posta
11:18:19, 20-01-07
huj w dupe policji huj w dupe wam wrzysdkim!

SLU to kurwa policyjna!

anonim
Autor: po co?   Link do posta
11:46:38, 20-01-07
kur... tede ty palancie nadajesz sie do dupy jestes najgorszym raperem jaki kiedykolwiek byl,i tak nie kozacz

anonim
Autor: Mylfoń Albo Giń   Link do posta
11:55:59, 20-01-07
POZDRO TEDE

anonim
Autor: po co ? po jajco   Link do posta
12:08:17, 20-01-07
tede moze byc najgorszym raperem wedlug ciebie - ale przynajmniej nim jest

dla mnie tede to najlepszy mc w tym kraju - rymuje o tym co chce i kosi na tym hajs

wielkie podrowienia dla tedunia

PanCieniawka
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:10:43, 20-01-07
Oj dzieciuszki!!!!!! Kiedy Tede słuchał Rolling Stones\'ów  ja już leżałem najebany;/!!!!!! Echhhhh przepiłem życie...

anonim
Autor: anty SLU 2   Link do posta
12:10:50, 20-01-07
SLU pewnie mysli ze to on jest Królem:P A jest zwykłą kurwa policyjna!!!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: OJEJEJ   Link do posta
12:17:38, 20-01-07
To jest wywiad czy smarowanie sobie tyłków? kombinacja \"Dobre! (śmiech)\" pojawia się tu na tyle często, że robi się z tego niesmaczne gówno.

No i zajebisty argument - nagrałem płytę ocenzurowaną bo nikt tego jeszcze u nas nie zrobił. Tedunio! czekamy na featy z hop kids!!!

Wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesz?

anonim
Autor: BDOB   Link do posta
12:21:20, 20-01-07
Rob co robisz ziomuś.  

Dobrze ze robi swoje ciuchy i korzysta ze slawy ,a nie jak wiekszosc rapów nawet jak zarobia hajs to wkrecaja ze gryza beton. szyyee e e e e

anonim
Autor: FONHATŻ   Link do posta
12:27:25, 20-01-07
To jest wywiad czy smarowanie sobie tyłków? kombinacja \"Dobre! (śmiech)\" pojawia się tu na tyle często, że robi się z tego niesmaczne gówno.

Na tyle często = raz? Ogarnij sie.

Mnie wkurwiały te krótkie wymiany zdań.

rapu fan
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:34:12, 20-01-07
Tedziu  jestes spoko ziomus. Wywiad zajebisty!!

anonim
Autor: bringingqqq   Link do posta
12:40:29, 20-01-07
PLOMIEN 81!!!

anonim
Autor: fdhdfhs   Link do posta
12:49:04, 20-01-07
Autor: bringingqqq
Dodany: 2007-01-20 12:40:29 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.plPLOMIEN 81!!!


no tak, masz racje, płomyk przegrał beef  =) 

pozdro =*

FinTo
Autor: FinTo   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:50:44, 20-01-07
jak ja go nei lubie buahauah

anonim
Autor: zboru   Link do posta
12:56:23, 20-01-07
kurwa tede chce cie widziec na albumie molesta + kumple bo jak nie to ... hehe heh i tak  ci gowno zrobie


pozdrawaim tede buhha i cale WJ

anonim
Autor: Zygfryd   Link do posta
12:59:34, 20-01-07
Stary Tede był dobry 3H, Warszawski Deszcz, solo SPORT, beef tez dobry ale te dwie ostatnie plyty raczej do dupy

anonim
Autor: gjhgk   Link do posta
13:02:04, 20-01-07
wescie sie Tede JEst spoko ale nie lubie kolesia i nie przez zawisc lub zazdrosc nie trafia do mnie P81

Skali
Autor: Skali   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:20:07, 20-01-07
czlowiek który nie chcial byc szczurem ale wpadł w ten wyscig

anonim
Autor: EEEESSSSSSTTTTTEEEEEMMMMM!!!!!!   Link do posta
13:20:11, 20-01-07
Zamknac pizdy wszyscy anty!!!Ty kurwa THE ANSWER ciotunio jebana wiesz wogole o co cho!Stary nawt nie potrafisz zrozumiec wywiadu!Co za zjeb kurwa.Stary ja sie nie moge denerwowac!!!Ale kurwa jak czytam takie wypowiedzi jak twoje to mnie chuj strzela!!!Tak jak Regallo i Anty plomien CHWD THE ANSWER & Płomień 81!!!Czekam na koncert we wrocku!!!Pozdro Jacek!!!                                                                                                                                  


                                
                                                                                                                                                                             Mendix!

anonim
Autor: POZDRO TDF   Link do posta
13:21:40, 20-01-07
co za pojeb napisal ze tedzik robi muze dla 12-14 latek to co kurwa robi dla twojej starej? frajeze tedzik jest w chuj dobry w tym co robi a plomien18l ehhe moze mu szybkim tempem cmok cmok

anonim
Autor: WOTZ   Link do posta
13:24:22, 20-01-07
SAMOZWAŃCZY KRÓL

anonim
Autor: WOTZ   Link do posta
13:25:33, 20-01-07
KRÓLEM SEDESU TO MOŻE I ON JEST

aRt_
Autor: aRt_   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:29:59, 20-01-07
 dobry Tede , jak zawsze :D chodz mnie czasem wkurza to jednak go lubie w chuj :D ale i tak GibGibon to najlepsze nasze czasy :P eloo

anonim
Autor: ukijkhjkg   Link do posta
13:30:33, 20-01-07
taaaa zajebiste pancze Tedego na płomień, kurwa chłopcy może macie jakieś inne kawałki bo tede ssie w tym beef\'ie został zjedzony przez płomień to hh.pl i gimbuje wypromowali go płomień do komory gazowej ?? ziomuś możesz pomarzyć o takich raperach, pezet najlepszy w Polsce !  

Hektormc
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:34:07, 20-01-07
wywiad mi sie bardzo podobał jak i cała tworczość tedego

co sie stało sieeeeeee!!! :)

anonim
Autor: youzek   Link do posta
13:42:14, 20-01-07
Tedzik jak zwykle fajny wywiad czekam na nowe produkcje

anonim
Autor: youzek   Link do posta
13:43:31, 20-01-07
Tedzik jak zwykle fajny wywiad czekam na nowe produkcje

anonim
Autor: Yotuze   Link do posta
13:58:47, 20-01-07
tede to lamus  płomnien go zjechal

anonim
Autor: yotuze   Link do posta
14:03:14, 20-01-07
nie dziwie sie ze Tedunia  jedzie nawet  nowator  !!!  Tede jest komercyjna pałka !!  sluchajac  tych dissow doszedlem do wniosku ze TedEx konodom jest  słabiutki !! jeszcze te zdjecia do tego wywiadu  rozpp.....  mnie  gangsta  !! Tede  To duzy  komercyny dzieciak !!  lamus  !! nikt nie chce  z nim  nagrywac   heheheh

anonim
Autor: dvbx   Link do posta
14:28:00, 20-01-07
kurwa ale on jest brzydki. u8uuuuuuuuuuuuuu

anonim
Autor: jhgfghj   Link do posta
14:29:19, 20-01-07
szkoda że tak dobrze rozwijający się zespół jak smagalaz poszedł do WJ, zrobią z nich pseudo plastikowych gangsta-raperów, kurwa weźcie studzienkę powieście sobie na tym gównie co u szyi wam powiewa, pseudo murzyni  

anonim
Autor: MAREK SKUBAŁA   Link do posta
14:40:06, 20-01-07
Tede sie sprzedał

anonim
Autor: STEFAN1500   Link do posta
14:52:15, 20-01-07
SZANOWNI FANI P81 KTÓRZY JAK WIDAĆ SĄ WIELCE URAŻENI PO BEEFIE I CIĄGLE WYPISUJĄ KOMENTARZE TYPU \"PŁOMIEN 81 NA ZAWSZE BĘDZIE PŁONĄŁ\", \"TEDE SIE SPRZEDAŁ\" LUB \"PŁOMIEŃ ZJADŁ TEDEGO\"... 

WIECIE CO JEST NAJLEPSZE?? 


TO ŻE WASZE ZDANIE FIODOR MA NAJGŁĘBIEJ W DUPIE =)


I TAK WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE TDF POJECHAŁ ICH W \"68\" I \"3 KORONACH\" I NIE MUSI TEGO UDOWADNIAĆ NA KONCERTACH, TAK JAK BIEDNY PEZIU KTÓRY KRZYCZY DO SCHLANYCH 17LATKÓW \"KTO WYGRAŁ BEEF\".
CHYBA CHCE SIE LAMUS DOWARTOŚCIOWAĆ...

WIĘC NIE WCZUWAJCIE SIE TUTAJ ZA BARDZO, TO TYLKO STRONA INTERNETOWA. CO TO DA ŻE NAPISZESZ \"PŁOMIEŃ ZJADŁ TEDEGO\", JAK I TAK WSZYSCY WIEDZĄ JAK BYŁO NAPRAWDE.
I W OGÓLE NIE SZKODA WAM CZASU NA WYPISYWANIE TYCH GŁUPOT NA FORUM O LUDZIACH, KTÓRZY SRAJĄ NA WASZE ŻAŁOSNE KOMENTARZE??

POZDRAWIAM KUMATYCH


Ulica to (nie) ja!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:01:04, 20-01-07
HWDP śmierdź kórwą jezd on!

anonim
Autor: black_fox   Link do posta
15:21:48, 20-01-07
Moze i Plomien przegral beef ale plyty ma w chuj lepsze zreszta byl tez eldo ktory moze jest cienki na freestylu ale kazdy jego kawalek zawiera wieksze przeslanie niz wszystkie plyty tedego. Ps. Tedefonu uzywa chyba tylko jako wibratora oO

wroobelekhh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:33:32, 20-01-07
no wywiad mi sie podoba. szkoda że nie viedo (dużo do czytania;) ale kurwa dobre pytania, na luzie, bez zbędnego pierdolenia. chetnie bym sie wbił na tom zamkniętą imprezke:)

anonim
Autor: 23213213213   Link do posta
15:46:18, 20-01-07
Autor: yotuze
Dodany: 2007-01-20 14:03:14 Host: ---.csk.pl nie dziwie sie ze Tedunia  jedzie nawet  nowator  !!!  Tede jest komercyjna pałka !!  sluchajac  tych dissow doszedlem do wniosku ze TedEx konodom jest  słabiutki !! jeszcze te zdjecia do tego wywiadu  rozpp.....  mnie  gangsta  !! Tede  To duzy  komercyny dzieciak !!  lamus  !! nikt nie chce  z nim  nagrywac   heheheh

a płomień jak bierze hajsy za płytę to jest w porządku, to nie są komercyjni, tak oni mogą a tede nie? Weź się człowieku zastanów co piszesz bo jak się czyta takie komentarze to krew człowieka zalewa, że takie zjeby jak ty chodzą po tym świecie, skąd żeś się urwał? Świat dziś podlega pieniądzom i nic ani nikt tego nie zmieni fakt, że są tacy co gówno zjedzą dla hajsu ale to już inna sprawa \"praca to nie dla mnie stworzone tede zajmuje się mikrofonem\"

anonim
Autor: proboszcztrelemorele   Link do posta
15:49:38, 20-01-07
ile kosztuje tedefon bo chce kupic swojemu piecioletniemu braciszkowi?

anonim
Autor: :/   Link do posta
15:54:57, 20-01-07
Hejtera goni hejter.. Forumowe imbecyle heh, Tede korzysta z tego co ma i dobrze. A wy zazdrościcie albo myslicie ze jestescie lepsi robiac... nic. Parodia

anonim
Autor: probosztrelemorele   Link do posta
15:57:58, 20-01-07
no dobra pało ale powiedz mi rozumisz jele kosztuje ten tedefon czy domofon

anonim
Autor: OJEJEJ   Link do posta
16:02:05, 20-01-07
Tak obiektywnie stwierdzę, że gdyby mi ktoś powiedział, że kawałkiem którym się jaram, jara się też jego 4 letnia córeczka, poczułbym się mocno zażenowany

anonim
Autor: komrercjaponaswszystko   Link do posta
16:12:57, 20-01-07
jestem z krakowa a po tym wywiadzie przenosze sie do warszawy ...

anonim
Autor: wrccc   Link do posta
16:41:28, 20-01-07
całkiem fajny wywiadzik tylko brakuje mi pytania o gtw ponieważ słyszałem ze wally znowu wyjechał do angli

anonim
Autor: ujngfsd   Link do posta
17:12:34, 20-01-07
pisanie że eldo jest cieńki na free jest głupotą, pezet , onar, eldo prezentują sto razy lepszy poziom od tej świnki. w dupie mam że wszyscy mówią że gibon wygrał w płocku... to była parodia bitwy przekrzykiwanie się i wyrywanie majka z ręki, punchline\'y mieli (gibony) na poziomie zerówki. aha i wszyscy wiedzą ze to płomień wygrał beef\'a gdyby wyliczyć pancze w kawałkach to bylo by 10:1 dla płomienia, więc nie ma o czym rozmawiać.
I W DUPIE MAM WASZE ZDANIE TAK TAK TEDZIK JEST ZAJEBISTY Z TYM SWOIM ALUMINIOWYM LAńCUCHEM I BLUZą ZA DUZA STO RAZY, ON NIE KSERUJE JAY\'A TYLKO MC HAMMERA

anonim
Autor: LB MANIAC   Link do posta
17:31:22, 20-01-07
Więcej takich wywiadów !!! LB 4 EVER !

anonim
Autor: Dudzio86   Link do posta
17:38:15, 20-01-07
PROSZE o pomoc. Z zupelnie innej beczki:  plyta S.P.O.R.T - skit \"Winia nas\", czy ktos moze podac jak nazywa sie ten kawalek i kto go spiewa?????? Dzieki

anonim
Autor: borys 10.   Link do posta
17:51:59, 20-01-07
a o so chozi ?;-)

Lokione
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:55:30, 20-01-07
NAJLEPIEJ NA KATACH I NIEMA BATA!  MEGA CLUB NA POTEGE ! :)))))

anonim
Autor: sfagfdhgfhjgf   Link do posta
18:13:36, 20-01-07
Autor: STEFAN1500
Dodany: 2007-01-20 14:52:15 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.plSZANOWNI FANI P81 KTÓRZY JAK WIDAĆ SĄ WIELCE URAŻENI PO BEEFIE I CIĄGLE WYPISUJĄ KOMENTARZE TYPU \"PŁOMIEN 81 NA ZAWSZE BĘDZIE PŁONĄŁ\", \"TEDE SIE SPRZEDAŁ\" LUB \"PŁOMIEŃ ZJADŁ TEDEGO\"... 

WIECIE CO JEST NAJLEPSZE?? 


TO ŻE WASZE ZDANIE FIODOR MA NAJGŁĘBIEJ W DUPIE =)


I TAK WSZYSCY WIEDZĄ, ŻE TDF POJECHAŁ ICH W \"68\" I \"3 KORONACH\" I NIE MUSI TEGO UDOWADNIAĆ NA KONCERTACH, TAK JAK BIEDNY PEZIU KTÓRY KRZYCZY DO SCHLANYCH 17LATKÓW \"KTO WYGRAŁ BEEF\".
CHYBA CHCE SIE LAMUS DOWARTOŚCIOWAĆ...

WIĘC NIE WCZUWAJCIE SIE TUTAJ ZA BARDZO, TO TYLKO STRONA INTERNETOWA. CO TO DA ŻE NAPISZESZ \"PŁOMIEŃ ZJADŁ TEDEGO\", JAK I TAK WSZYSCY WIEDZĄ JAK BYŁO NAPRAWDE.
I W OGÓLE NIE SZKODA WAM CZASU NA WYPISYWANIE TYCH GŁUPOT NA FORUM O LUDZIACH, KTÓRZY SRAJĄ NA WASZE ŻAŁOSNE KOMENTARZE??

POZDRAWIAM KUMATYCHpopieram!! pozdro :)

anonim
Autor: RapNiewiasta   Link do posta
18:25:12, 20-01-07
pOLSKI 50CENT.     Tede Ś.P.

M_A_S_T_A
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:34:31, 20-01-07
hehe no proste, ze w Kato najlepiej...
nigdzie indziej nie ma takiej atomosfery na koncertach jak w Kato
ema!

WiLQu
Autor: WiLQu   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:22:07, 20-01-07
spoko wywiad

pozdro TDF!!!


jurassic5
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:27:07, 20-01-07
odpierdol sie od kolalicji pedale, ale pozdrowienia za luz yo

anonim
Autor: jeboł pies   Link do posta
20:51:47, 20-01-07
kurwa tede jest kurwa średnim raperem w huj.
kurwa nie ma to jak rychu peja
peja jest najlepszym raperem w polsce i huj w dupe temu kto uważa inaczej.Reprezentuje biede najlepszy w polsce kawałek.
Huje jebane nie pierdolcie głupot na tymjebanym forum tylko fakty.
jebać leszczy którzy pierdoleą głupoty
np.że owal i mezo są zajebiści bo to pierdolone brednie
ps.jebać NOWATORA huj mu w obleśną pizdę i płomoien81 którego kurwa nienawidze


anonim
Autor: warszawa rulesss   Link do posta
21:08:27, 20-01-07
Ja uważam podobnie jak wyżej ktoś napisał:
\"...Jest impra, krzyczę: SLU PONAD ŻYCIE...\"
                                             Slums Attack-Uliczna sława
A jak ktoś uważa inaczej, to... mam to w rowie i leje na to szerokim strumieniem...

anonim
Autor: dentysta   Link do posta
21:25:18, 20-01-07
TDF ma kamień na zębach i wadę zgryzu.

anonim
Autor: fdhjhfdds   Link do posta
21:46:41, 20-01-07
TEDE KING !

anonim
Autor: adei_one aka czarny skurwiel ;)   Link do posta
22:22:53, 20-01-07
big up nigga - tede

jebac was wy polaczki hejterskie...

anonim
Autor: AI   Link do posta
22:38:00, 20-01-07
kurwa polaczki to są ci co robią wstyd polsce

anonim
Autor: hanysik   Link do posta
22:47:34, 20-01-07
zapraszamy do katoo!!!
a onar to tlusta dziwka z zadyszka hahahaha pozdro ze slaska

anonim
Autor: AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaa   Link do posta
23:28:00, 20-01-07
w trakcie wywiadu jak nic byla galka robiona bo prowadzacy caly czas mowi \'doobre, hehe dobre\'
Gałszon poszedł nie ma co sie oszukiwać, tede widac dibrze robi

anonim
Autor: ghostface ajj   Link do posta
00:00:18, 21-01-07
dobry wywiad z nutka zajebistosci:D

anonim
Autor: zabójca nowotwora   Link do posta
00:09:17, 21-01-07
Tede tede powiedz Mi.... http://www.hip-hop.pl/users/mp3_getit.php?id=1162380368&type=beat

anonim
Autor: sddsdssdsddssd   Link do posta
01:22:35, 21-01-07
dobre dobre dziwka do nogi

anonim
Autor: essssssssselllkaaa   Link do posta
01:30:17, 21-01-07
ssijcie czarne chuje parole zajebane mozecie sie przyssac o mojej dupy i zjadac moje kupsko,a  se powiem tedzik i tak se jest dobry w chuj, a reszta gamoni niech idzie  kobac buraki

anonim
Autor: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA   Link do posta
01:39:58, 21-01-07
TEDE JEDZIE ZAJEBISCIE NA WOLNO WYDAL W HUJ DOBREGO SYFU W POLANDI ZAPISAL SIE W HH NA STALE KTO TEGO NIE SZANUJE JEST ZWYKLYM POJEBEM JEGO NOWA PLYTKA TAKA W HUJ JEST DLA MNIE SREDNIA ALE SZANUJE PRACE I SERCE KTORE W TO WKLADA.   P.S  OD 50CENTA SIE KURWY ODPIERDOLCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dj Aphrodite
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
08:32:39, 21-01-07
Dobry typ xD

eloszek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:38:10, 21-01-07
no wlasnie.. kto spiewa \'winią nas\'? :) zajebiste!

anonim
Autor: io3eh92487ygcfj847 igh78   Link do posta
11:16:21, 21-01-07
\"Jeszcze wchodzę do empiku, patrzę, a tam Twoja płyta w wersji ocenzurowanej...\"   ty cenzurujesz kurwo czego sie boisz....hahahahhahahaahaha....porazka tdf

anonim
Autor: wbijam w nick   Link do posta
11:26:02, 21-01-07
Tak czytam te wasze wypociny i mi was żal prymitywy.to jest tylko muzyka,to jest rozrywka a nie religia dziwki bez szkoły

anonim
Autor: dzodzo   Link do posta
11:44:51, 21-01-07
kurka wodna specjalisci co za durenie pisza ze tede robi gangsta rap to ejst smieszny... i w ktorym miejscu tede kozaczy...i wogule to nie sa zdjecia z wywadu... litosci Boże widzisz a nie grzmisz... szanowni ulicznicy fani muzyki mowiacej o tym jak jest nie dobzre o tym ze sie nikt nie sprzedaje tylko tede.... dajcie kurwa spokoj.... sie nadajecie do renowacji kapeluszy TeDe jest przesmerfny i taki bedzie niech kurwa nawet zrobi wlasna gazete albo Tedekąp i tak bedzie przeziomeme:D!! amen

anonim
Autor: pierwszoligowa prowokacja   Link do posta
12:02:30, 21-01-07
\"Jeszcze wchodzę do empiku, patrzę, a tam Twoja płyta w wersji ocenzurowanej...\"   ty cenzurujesz kurwo czego sie boisz....hahahahhahahaahaha....porazka tdf - cytat z gościa dwa posty wyżej

stary, zczai akcję, przemyśl zanim coś napiszesz bo autentycznie piszesz brednie
\"cenzurujesz kurwo...\" nie jest o cenzurowaniu tracków w sensie dosłownym typu jesteś piiiiiiiiii gościem, tylko o nieprzeklinaniu wogóle w disach, co u rapera który na co dzień to pewnie (nie wiem-może nie przeklina) robi jest nie do końca autentyczne-cenzurujesz kurwo?! czego się boisz?!! pojimajesz??

anonim
Autor: szkoda mi niektorych z was   Link do posta
12:20:01, 21-01-07
tragedia - to co niektorzy pisza!! piszecie ze tede sie sprzedal ? no dobra ale to jakos molesta (ktora niby sie nie sprzedala) jest nominowana do nagrod empiku!!!!!!!!

i tak poza tym to ze ktos wydaje plyty i je sprzedaje to chyba normalne bo to jego praca!! jak wasi rodzice zmienia prace na lepsza bardziej platna - to rozumiem ze tez im powiecie ze sie sprzedali i tez im poslecie pare chujow w dupe itp.

to tylko muzyka a wy sie spinacie - tede robi bardzo dobre plyty i jeszcze lepsze koncerty.... i za to ma ogromny szacunek - i ten najbardziej sprzedajny artysta wydal juz 4 plyty do sciagniecia za free i swoja plyte esende mylfon do sciagniecia ze swojej strony za 10 zloty - a inni wykonawcy co zrobili ..... mylicie pojecia i wchlaniacie brednie niewyksztalconego wilak i bilona ktorzy wam zapchali glowe jakimis banialukami - ale w sumie czemu sie dziwie jak dla was mentorem jest koles bez podstawowki i bez zebow - no sory ale jak to ma byc idol

pozdrowienia dla kumatych i tych starszych - bo wiekszosc gimnazjum jest straszn9ie prymityna...

Esceha
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:47:54, 21-01-07
HALLELUJA BRACIA!

anonim
Autor: kacperrro   Link do posta
13:15:45, 21-01-07
bardzo dobrze powiedzial \"szkoda mi niektorych z was\"
a dokladnie to o rodzicach, trzeba madrze okreslic tych ktorzy robia kawal dobrego rapu i dostaja za to duże choc zasłuzone pieniadze

jurassic5
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:26:13, 21-01-07
kurwa, jak mnie wkurwia ta strona o tym rapie, czego ta polska jest taka marna, kurwa co dzien wchodze zeby [przeczytac jakies newsy to od 2 tygpdnmi kurwa widze tylko ta ankiete z jakims borixonem kurwa jaki teledysk zropbic tragedia kurwan macccc , bog widzi a nie grzmi , kto to jest ten borixon ? to jest jakas gfwiazda? w ogole nikt nie gl;osuje tylko te same osoby a ten jebany portal tego nie kuma yo

_- Cynamon -_
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:50:27, 21-01-07
sredniawka... ale jestem ciekaw jak tam ten ich \'tedefon\'

anonim
Autor: Oświęcim   Link do posta
15:35:39, 21-01-07
Większość gamoni na tym forum nie przekracza 16. Takich admin nie powinien tutaj dopuszczac, bo co oni moga powiedziec? Tede przeszedl dluga droge, i jest tym kim chce byc.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor: AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaa
Dodany: 2007-01-20 23:28:00 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.plw trakcie wywiadu jak nic byla galka robiona bo prowadzacy caly czas mowi \'doobre, hehe dobre\'
Gałszon poszedł nie ma co sie oszukiwać, tede widac dibrze robi
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chłopaczku, jebnij sie i idz na technoparty. Kim ty kurwa jestes zeby tak mowic?
Chcesz jechac po tedziku to zrob to na wolno.... Ciekawe co bys zrobil. Tede zmieszalby cie z gownem.

Kazdy kto zostal wychowany przez ulice powinien sprobowac freestyle\'u i dopiero wtedy oceniac innych. Nie znasz sie na tym to nie mow nic o tym bo chuja wiesz.

Pozdrofki  sqlad hh.pl sqlad
Ps. Moze Tede nie jest najlepszy ale na pewno utrzymuje sie na poziomie, w odroznieniu od p81, nowatora czy innych verbo podobnych(co to wogole kurwa ma byc???)

Ema

anonim
Autor: Hieh   Link do posta
17:40:36, 21-01-07
Huj w dupe temu co sprzyja tedemu ! :)

anonim
Autor: jol ten co wczoraj chlol   Link do posta
18:07:20, 21-01-07
 Jol w utworze Totalnie wyluzowany freestyle z wfd numer uzywa tam slowa tedefon  zchektezaltujcie to Jol pozdr

anonim
Autor: znawca_   Link do posta
18:26:23, 21-01-07
Tutaj chciałbym napisać jako znawca i uświadomić wszystkim dzieciakom to że beef wygrał Tede.
Do wszystkich popierających moje zdanie - kopiujcie wszędzie ten tekst. :-)

1. Onar nie odparł w swoich dissach zarzutów z \"Zamknij pysk\" o tym że xerował Fiodora.
\"2000 trwa xero...\" itd.
2. Minimixtape \"3 korony\" zrobił swoje - \"Ty na zwrotki potrzebujesz tygodni, ja nie mogę się uwolnić od nich\".
Żeby odpowiadać na diss (68) kurwa 3 tygodnie to do chuja nie podobne.
3. Battlowe zwrotki Tedego - mistrzostwo. Płomień pod tym względem musi się jeszcze trochę nauczyć.
4. Pomoc Pezeta z dupy wysranym argumentem że obraził Płomień.
5. Onar bez Pezeta nawet by palcem nie kiwnął. Zresztą Tedzik w jednym w wywiadów powiedział że na to liczył i na bank by tak było.
6. Prostackie zachowanie Onara w \"Kiedy powiem na osiedlu\" - co drugie słowo to \"kurwa\" na samym początku. Poniżej poziomu - 0 klasy.
7. Wyluzowany styl Tedzika i patrzenie na przeciwnika z góry. Onar na tym tle wyglądał jak rozpłakany chłopiec który wyzywa ze łzami w oczach zaraz potym jak dostaje wpierdol. :)

To by było na tyle...

anonim
Autor: To by było na tyle   Link do posta
18:46:05, 21-01-07
znawca_ dobrze mówi, polać mu! :)

anonim
Autor: fdjkgfhgkfhj   Link do posta
18:52:34, 21-01-07
Autor: znawca_
Dodany: 2007-01-21 18:26:23 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.plTutaj chciałbym napisać jako znawca i uświadomić wszystkim dzieciakom to że beef wygrał Tede.
Do wszystkich popierających moje zdanie - kopiujcie wszędzie ten tekst. :-)

1. Onar nie odparł w swoich dissach zarzutów z \"Zamknij pysk\" o tym że xerował Fiodora.
\"2000 trwa xero...\" itd.
2. Minimixtape \"3 korony\" zrobił swoje - \"Ty na zwrotki potrzebujesz tygodni, ja nie mogę się uwolnić od nich\".
Żeby odpowiadać na diss (68) kurwa 3 tygodnie to do chuja nie podobne.
3. Battlowe zwrotki Tedego - mistrzostwo. Płomień pod tym względem musi się jeszcze trochę nauczyć.
4. Pomoc Pezeta z dupy wysranym argumentem że obraził Płomień.
5. Onar bez Pezeta nawet by palcem nie kiwnął. Zresztą Tedzik w jednym w wywiadów powiedział że na to liczył i na bank by tak było.
6. Prostackie zachowanie Onara w \"Kiedy powiem na osiedlu\" - co drugie słowo to \"kurwa\" na samym początku. Poniżej poziomu - 0 klasy.
7. Wyluzowany styl Tedzika i patrzenie na przeciwnika z góry. Onar na tym tle wyglądał jak rozpłakany chłopiec który wyzywa ze łzami w oczach zaraz potym jak dostaje wpierdol. :)

To by było na tyle...
POPIERAM!!!!!!! =)  dodam tylko, że TDF odpowiedział na KAŻDY z dupy wysrany argument P81 i wyjaśnił jak było naprawde.

anonim
Autor: anonim na metce   Link do posta
18:54:01, 21-01-07
znawca ładnie ty pierdolisz ...  dzieciaku odpowiadali 3 tygodnie? ok, ale płyta płomienia wyszła w październiku bodajże 15, a \"odpowiedz\"  na rzekomy dis  w połowie czerwca. Więc zastanów sie kurwa co piszesz. Na reszte tych twoich super argumentów nie chce mi sie odpowiadać bo i tak nie skumasz.

anonim
Autor: widelec logałt   Link do posta
18:55:27, 21-01-07
tede miszcz.wywiad dobry! sieaaaaa!

anonim
Autor: 100per   Link do posta
19:04:18, 21-01-07
TEDE mam nadzieje, że zawitasz do Londynu wkrótce.

anonim
Autor: PE I EŁ A   Link do posta
20:00:16, 21-01-07
JESTEŚ FANEM OLDSHOOLOWEGO DOBREGO RAPU..?http://ganglandsquadcentralnypila.mp3.wp.pl/?tg=L3Avc3RyZWZhL2FydHlzd GEvOTcyMi5odG1s 

SPRAWDŹ TO DODAM JESZCZE ŻE SĄ TO STARE UTWORY VERBY<--CHCĘ POKAZAC JAK TEN TEAM SIĘ SKURWIŁ MOŻECIE SAMI PORÓWNAĆ!!! NAZYWALI SIĘ KIEDYS GANGLAND I ROBILI KAWAŁ ZAJEBISTEJ CZARNEJ MUZYKI...SPRAWDŹCIE SAMI....!!

WIADOMO TERAZ SA GEJAMI I SIE RRZNĄ ALE MAJA Z TEGO W CHUJ SIANA WIĘC...AHAHA

kendo(debecru)
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:05:18, 21-01-07
to początek sezonu..........tedzik jebany debesciak!pozdrawiam!

anonim
Autor: PE I EŁ A   Link do posta
20:16:27, 21-01-07
http://ganglandsquadcentralnypila.mp3.wp.pl/?tg=L3Avc3RyZWZhL2FydHlzdGEvOTcyMi5o dG1s  
 JESZCZE RAZ TEN LINK NAPRAWDE WARTO SPRAWDZIĆ

LUBIĘ MLEKO ŁACIATE 2% UHT
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:49:26, 21-01-07
dobry wywiad.... przynajmniej nie nudne pytania byly hyhyhy nudno wam tam tez chyba nie bylo bauhauha :DDDDDDDDDDDDdddddddd mam wogole zloty bilet :D:D:D a nawet 2 :D:D:D muahahah jadymy do warszawki :)))))))))))))0

anonim
Autor: st ce   Link do posta
22:06:01, 21-01-07
powiem wam ze niezle pare osób jest niedojebanych to kurwa był wywiad a wy cały czas o spinie tedego z płomieniem gadacie idzcie sie wypałowac kurwa i ak tedzik jest najlepszy huj wam w dupe pizdy81

anonim
Autor: st ce   Link do posta
22:06:06, 21-01-07
powiem wam ze niezle pare osób jest niedojebanych to kurwa był wywiad a wy cały czas o spinie tedego z płomieniem gadacie idzcie sie wypałowac kurwa i ak tedzik jest najlepszy huj wam w dupe pizdy81

anonim
Autor: kaerka   Link do posta
23:35:15, 21-01-07
bylem w kraku i po kawalku blask tede zaczal spiewac gdzie jest onar rara rarara wg mnie tym jednym tekstem zniszczył cala akcje z graniem disow plomienia na koncercie we wrocku.big up TDF

anonim
Autor: Grooblon1878/St/   Link do posta
23:46:18, 21-01-07
JEBAĆ TEDEGO!!!!!!!!!!!!!!!!TYLKO PŁOMIEŃ 81!!   
                                            !!AVE EWENEMENT!!AVE P 81!!
                                                       /PROSTO/

Lo-Lo
Autor: Lo-Lo   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:57:51, 21-01-07
Fajny ma zawód, robić wszystkich w chuja. Tak trzymaj i zdzieraj banknoty z hip-polowców (mimo, że nigdy nic jego nie słyszałem to chyba jest w tym dobry?). Sądząc po ilości komentarzy to jest w naszym kraju znany.  Ja go znam słabo, tyle co z tego portalu. Pozdro.

anonim
Autor: osamabinLachu Usa   Link do posta
01:34:37, 22-01-07
DOBRY RAP  ROBI  TDF  nie ma huja  jest  dobrym raperem  do tego  te  bity  kUrewsko  dobre    daja  takie  polaczenie  ze jak  jade  fura  to  kurwa  odlatuje czaisz  ten gosc  to  jest 100%  prawdziwy RAp 
 P  81  & TDF   tylko prawdziwy  RAP  ...................  nowator  to pala    pala to pala  raczej ................ tylko prawdziwy  RAP      Niszczyc... Gwalcic... Mordowac ...

anonim
Autor: CZK podkład mix cut and skratch   Link do posta
08:23:45, 22-01-07
bleeeeeeeeeeeeee hehehehhe najlepszer jkesttttttttttttt nowaturrrrrrrrrrrrrrrrrrrr co to za wsiorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr kto wieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
proszeeeeeeeeeeee


anonim
Autor: olek kicior radom   Link do posta
09:53:38, 22-01-07
tede to pajac

anonim
Autor: janmariarakieta   Link do posta
11:38:23, 22-01-07
Tede koszulka (t-shirt) PLNY-ow mi sie zjebala po paru praniach, przy kolnierzyku sie rozciagnela i tak pofalaowala dawaj nowa:)! 

anonim
Autor: fajni sa niektorzy   Link do posta
12:55:00, 22-01-07
niektoezy daja fajne komentarze - np.tede to pala , albo tee to frajer , albo ze sie sprzedal - dzieci jakies argumenty a nie wypisywac bzdury


tede jest naprawde jednym z lepszych jak nie najlepszych mc w tym kraju,  i wywiad spoko !!


pozdrowienia i do zobaczenia na koncercie

anonim
Autor: Jahmajka   Link do posta
13:11:47, 22-01-07
dupa nie król

anonim
Autor: Słuchacz dobrego rapu rappu   Link do posta
14:16:43, 22-01-07
Temat: Tede - Król Jest Tylko Jeden - wywiad Autor: Jahmajka
Dodany: 2007-01-22 13:11:47 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl dupa nie królty kurwa jesteś dupa pierwszy polski prawdziwy raper \"Nastukafszy\" i \"S.P.OR.T.\" to kurwa klasyka polskiego rapu  TEDEEF królem po wsze czasy AMEN

anonim
Autor: 0Freddie71   Link do posta
17:17:35, 22-01-07
PŁOMIEŃ81!!!! 4ever! Tede ssie!!!

anonim
Autor: turbos gliwice   Link do posta
17:23:37, 22-01-07
slask czeka!

anonim
Autor: sbx_fan_tedego   Link do posta
18:20:26, 22-01-07
TEDE TO JEST PORZADNY CZŁOWIEK SZACUNEK WFD BRX 3H ŁADNIE Pezeta Zjechali 16.Przezent :)


anonim
Autor: Grooblon/prosto/   Link do posta
19:09:12, 22-01-07
TEDE  TO LAMUS JEBANY!! LICZY SIE TYLKO PłOMIEN.TEDE =ZEBRA Z KLASA I NASLADOWACA(BIALY JZ!!)


                                                        !!AVE EWENEMENT!! AVE P81!!
                                                                    /PROSTO/

Pablo_Świr
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:05:04, 22-01-07
kurwa, wyznawcy płomienia i ewenementu ave srawe
co to religia jakaś ?
kurwa z przyjemnoscia byście wylizali stupki onarowi i włodiemu i jeszcze obciąganko gratis?
dzieci nie mają innych problemów w życiu prócz komu zajebać hajs na zioło i się spinają jak związany baleron bo Tede jest lepszy od ich idoli...
do szkół i roboty matoły !

część osób zazuca mu monotematyczność tekstów, ale kurwa wole już słuchać w kółko o imprezkach i bansie niż o kurewskim życiu i pierdoleniu policji...

TDF osiągnął chyba najwięcej z polskich raperów ( i kurwa bardzo słusznie! ) stąd ta zawiść jebani haterzy ??

anonim
Autor: lekarz jwrc   Link do posta
20:36:09, 22-01-07
Dobrze, że kotś przyponiał. Mnie rozpierdoliła zwrotka Boriksona. Poprost pierwszy raz tak się lałem przy kawałku. Od połowy, już nic nie słyszałem. Musiałem cofnąć.  __  Tak się wyśmiewa lamusów.
Aha, ostatnio załączyłem sobie beef, kawałek \"knebel w pysk\" - wydawał mi się zawsze w miare dobry (bit - bo teksty są załosne) i mam pytanie.

Czy pezet, rapując płakał ?
szczególnie we fragmęcie \"mnie to też dotyczy/ teraz cie wykończe\" - to jest płacz  :D:D:D:D


Fakt że pezet pytał się na koncercie we Wrocku publiki, kto wygrał beef, jest bardzo smutny. Szkoda gościa.
Mógł się jeszcze zapytać czy przypomina z wyglądu frajera, albo czy rozjebał tetego w Płocku.

*FaBuŁA*
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:06:39, 22-01-07
no i elegancko................

PeDrO  007
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:33:27, 22-01-07
ja sie zapytam tak \"gdzie jest onar ?? czy ktos widział onara ? \" prawda jest taka ze TEDE wymiata na naszej scenie i nikt go nie pobije !!  i nie ma bata na jego kawałki szczególnie DISSY !! a płomien z onarem który nawet jak rymuje to ma zadyszke by walnał se diete a pezet nie mial sie po co wpierdalac w tego dissa bo tede juz pare lat wczesniej pokazał ze jest lepszy jak rozpierdolił obrońców !!!!

anonim
Autor: BRYTOL   Link do posta
13:18:24, 23-01-07
TEDE, MOZE WPADNISZ NA KONCERT DO MANCHESTERU??? DUZO TU TWOICH FANOW:-)

anonim
Autor: Endrju prosto z Pragi   Link do posta
14:04:15, 23-01-07
Poprzeczka coraz wyżej dziwki. Pozdro TDF, rozpierdol ten śmieszny polski showbiznes

anonim
Autor: Grooblon/prosto/   Link do posta
14:55:45, 23-01-07
Pablo Świr-słuchaj kurwa kondonie jebany pedale wyczesancu!! MALOESTA TO KURWA NAJLEPSZY POLSKI RAP NAWET MATOLE JEBANY NA TEJ STRONIE PODAJA SPRZEDAZ PŁYT KURWA PEDALE I ZOBACZ GDZIE JEST MOLESTA A GDZIE TWOJ JEBANY TEDZIK PEDZIK KURWA SZMATO!! PRAWDZIWY RAP PIERWSZY RAP!!TYLKO EWENEMENT!! NA ZAWSZE!!                                                                             !!AVE!!

anonim
Autor: pastorałka   Link do posta
16:04:48, 23-01-07
Wy jesteście pokurwieni, nie wiecie co to dobry rap. Tede si rozwija w jak najlepszym kierunku z płyty na płytę coraz lepiej. Ju nie mogę doczekać sie nastepnej. Mówicie że się sprzedaje. On po prostu umie zarabiać hajs i jest szczery ze słuchaczami. Co mi po raperze który ściemnia że trzaska biede i nie ma co do garnka włożyć. Tede ma hajs i bardzo dobrze zasłużył. Pozdro dla całego WJ i dla całej ekipy. Jacek trzymaj tak dalej. A dla ciot(fuck)

anonim
Autor: murzynowdki   Link do posta
16:05:09, 23-01-07
kiedy ty skurwsynu odpowiesz temiatorowi ?

anonim
Autor: pastorałka   Link do posta
16:13:40, 23-01-07
A dziwki Ewenement i P81. Powninniście kurwa sekte założyć, to by wam pezet i reszta dupe lizali. Zdarzenie we Wrocławiu to przykład manipulacji fanami. A kurwa rap nie po to jest. Rap to jest styl życia i każdy sam wie kto tam wygrał. Pezet to śmieć. 

król jest tylko jeden Pozdro  

Pablo_Świr
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:46:49, 23-01-07
Grooblon /prosto/ - ty ograniczony lamusie sprzedajny !
zacytuj fragment albo ktokolwiek inny niech zacytuje gdzie tu obraziłem moleste ?


Mariushinho
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:40:52, 23-01-07
z tą koalicją to dowalił

anonim
Autor: Grooblon/prosto/   Link do posta
14:10:59, 24-01-07
Pablo Świr... Kurwa Ave Srawe pedale??Ewenement to cos wiecej niz rap! kurwa pedale jebany!i ciagnij lache lamusie jebany.Ty co najwyzej mozesz Tedemu jak kurwa staszek czy tam kurwa ptaszek wylizac Duspko!!

anonim
Autor: Grooblon/prosto/   Link do posta
14:19:27, 24-01-07
pastorałka.TY KURWO SUCHA!!sSCIJ PALE DZIWKO!!JAKI KURWA JEST SENS RAPU TEDEGO??NAPEWNO JAKIS JEST I KURWA JAKIS SZACUNEK DO TEDEGO MAM BO JEST DłUGO W RAP GRZE I NAGRAł KIEDYS Z MOLESTA!!ALE TO MOLESTA MA RAP Z PRZEKAZEM DO WSZYTSKICH DZIECAKOW POSłUCHAłAS CZY KURWA POSłUCHAłES BO CHUJ WIE KIM TY JESTES KURWA PO NICKU!!PłYTTY MOLESTY??TO POSłUCHAJ KAWAłKA NUMER 8 I ZOBACZ CO ONI MAJA DO POWIEDZENIA MAłOLATA. ELO!
ps.polecam wszystkim Mixteip /prosto/

                                                         !!ave EWENEMENT!!

Jakuza
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:24:00, 24-01-07
Grooblon, w główką w porządku? buhahahha

Pablo_Świr
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:31:05, 24-01-07
grooblon ssij tatusiowi to po pierwsze
ewenement to coś więcej niż rap? czyli nie wiem pop, rock, disco ??
pierdolnij sie w łepetyne szuflą od śniegu i nie marnuj cennego powietrza.
przyznaj się? gdyby pelson, włodi, wienio i wdz poprosili cie to obrobił byś im z połykiem?ostros555
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:46:48, 24-01-07
wszyscy jestesci zajebiscie wyedukowani i najlepsi pozdrawiam was 21 palcem, szacunek tdf oby tak dalej

anonim
Autor: Grooblon/prosto/   Link do posta
20:24:46, 24-01-07
pablo świr!! pewnie ze bym opierdolił!! matole kurwa tepa pizdo!! wychowałem sie kurwa na molescie i kurwa wiem co to znaczy prawdziwy rap!pizdzielcu kurewski a ty kurwa co nie dowartosciowany pedał ktory nie wie co to prawdziwe zycie!! chuj ci w łeb frajerze!!

Gruszku
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:20:20, 24-01-07
Kurwa tede, juz ja wale lepszą biede, on poszedl na sedes i spuscil sie w eter, to dla niego eden, ten gówniarz krztusi sie skretem, a ja wynosze niezla puente, eS Ka eR E eN Te, to nie sen, ten ziom tu zapierdala jak w NT, ale co to? jak zwykle gowno jak TD? nie, to kanapka z dżemem. Cały koleś.

anonim
Autor: Mrównica   Link do posta
00:29:36, 25-01-07
F.I.O.D.O.R

anonim
Autor: Tede - Król Jest Tylko Jeden - wywiad   Link do posta
03:11:48, 25-01-07
uuuu aaaaaaaaa wiesz kto jest tu?
TDF PARKINGU król

anonim
Autor: śp   Link do posta
14:37:06, 25-01-07
Ś.P. tedoooooofil.! wiieeeeeesz?

anonim
Autor: odi   Link do posta
19:02:55, 26-01-07
chuj mnie strzela jak ten ryj ogladam xD a jak jeszcze skuty na niego spojrzalem, to myslalem ze sie spierdole z krzesla :D lubilem kolesia, jak kurwa robil dobre gowno, bo robil calkiem niezle klocki !
ale te jego 2 ostatnie plyty to mozna se o kant dupy rozbic, bo chuja sa warte ;/
co to wogole za wywiad ??
niedlugo bedzie konkurs, kto lupiej podlize tedemu obsrane dupsko ;/;/
na P81 schlane 17 ??  a kto kurwa przy zdrowych zmyslach i poczuciu wartosci rapu idzie ogladac
ta sprzedajna kurwe z tym smiesznym kajdanem ??
dupodajki wiejskie, pedanciki, co niewiedza co ze soba zrobic i banda gowno majacych w glowach szpanerow,
ktorzy zajmuja sie ruchaniem tych wlasnie wiejskich dupodajek :/
bo normalne ziomki, to zrzucaja sie na palenie, ida wytrzasnac gdzies po taniosci bilety na moleste, wwo,
pkh, peje czy na ostrego, wogole najlepe klimaty sa na ostrym  xDxD 
sram na ciebie krolu baunsu !!barmaNfz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:44:06, 27-01-07
najbardziej zalosne jest to, ze wszyscy ktorzy po nim jada, maja jakies fake nicki, kazdy cwany dopoki anonimowy, co do tedego i plomienia.. obiektywnie stwierdzajac - sa gusta i gusciki, jedni wola  plonacehiphopolo, a inni tedego. ;] stefan1,5k dobrze napisal.. wazne ze jacek ma wyjebane na te opinie i kazdemu z was radze tak samo do tego podchodzic, co do komercji.. tede jako jedyny mowi otwarcie ze robi to tez dla kasy, nie udaje jak semp gru czy jakies kurwa inne prostoty, ze nic na tym nie zarabiaja. ciekawe czemu maja drozsze bluzy od plny\'owych, biora wiecej za koncert, ale ok.. kurwa.. prawdziwa ulica - PSEUDO niestety.. a moze i stety.. ludzie z ulicy, nazywaja sie bezdomni, dla przypomnienia ;) wywiad niezly ;]

Prismatic
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
02:15:22, 28-01-07
\"Ty cenzurujesz kurwo ? Czego się boisz ?\" a tu Tede gada o cenzurowaniu, jednym słowem - ŻENADA.
A i jeszcze
\"Nie będziesz polski Jay-Z. Weź w lustrze się przejrzyj\"

P81 MOLESTA PFK
ELO
Nie jakiś jebany baunsik

anonim
Autor: dertulus kumpiklus   Link do posta
03:47:06, 28-01-07
wy wszyscy jesteście niedojebanymi fajansami lamusy pierdolone. disy ich są też cipowate tak jak oni i taka kórwa prawda że zamiast sie zajmować disowaniem to powinni sie wziąsć za rozwój prawdy a nie kórwa imponowania niedojebanym ciotom...  oni są dobrzy ale sie spierdolili z toru bo disy kórwa bo jak i disy to trzeba jakoś wypaść żeby nie przejebać... WEŚCIE POPIERDOLCIE TE DISY BO WIĘKSZY POŻYTEK BEDZIECIE MIELI Z WŁASNEGO NAWIJANIA...  KAŻDY KTO TRZYMA SIE KOŻENI MOŻE COŚ STWOŻYĆ A NIEPOTRZEBNE SPIĘCIA TYLKO ODWRACAJĄ WASZĄ UWAGE OD OSOBISTOŚCIKÓRWA OD PRYWATNOŚCI NA KTÓREJ W HIP HOPIE KAŻDY BAZUJE... JAK WASZĄ BAZĄ STAJĄ SIE DISY I TO CIĄZY NA WAS CHOCIAŻ O TYM ZAPOMINACIE TO I TAK DO WAS TO WRACA BO KÓRWA JAKIEŚ CIECIE WAS CHWALĄ PUŹNIEJ PYTANIA WAM ZADAJĄ SPŁUCOWANE I PROWODERSKIE I CHUJ Z TYM CAŁYM SYFEM TEDE POWINIEN WRUCIĆ DO WŁASNYCH KOŻENI A PŁOMIEŃ NIE ZAPOMINAĆ W KTÓRĄ STRONE SZEDŁ PRZYNAJMNIEJ PEZET NIE PŁUCOWAĆ SIE Z NICZYM KÓRWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRZED KAMERĄ I CAŁE TO DOPRACOWYWANIE INNYCH ŻECZY ROBI Z WAS IDIOTÓW ...NATURALNYM TRZEBA BYĆ

anonim
Autor: Jakuza@wielkiejol.com   Link do posta
11:35:38, 28-01-07
że co? co to jest płucowanie? LOL

anonim
Autor: SuChY CHWDP!   Link do posta
12:28:53, 28-01-07
barmaNfz Co Ty tam wiesz o życiu na ulicy? Oni mają z tego pieniądze ale z Rapu nie da się żyć ! HEMP GRU TO JEST TO! Oni robią hip hop bo to jest dla nich wszystkim!!

anonim
Autor: ernol   Link do posta
12:50:20, 28-01-07
nie podobaly mi sie dissy tede, ale ta plyta ktora wydal jest dosc niezla;) powiem krotko nie potrafie dokladnie okreslic tego kto wygral w dissach ale bylem za płomieniem! i to zalezy: płomien wytykal slabe strony tedego, a tede jechal po nich ze sa szmatami dziwkami itp. trzeba umiec to subiektywnie ocenic a to jest ciezkie;]

POZDRO DLA WSZYSTKICH FANOW HIPHOPU!! 

anonim
Autor: jessejaxon   Link do posta
11:07:59, 04-02-07
RAdzęautorowi tekstu nauczyć się gramatyki i poprawnego stawiania przecinków.

anonim
Autor: V&S Luksusowa   Link do posta
09:46:54, 05-02-07
JEBAĆ PŁOMIEŃ 81 !!!! TEDE RZĄDZI. :D

The Devil Himself.
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:32:18, 08-02-07
Autor nie zajmował się edycją tekstu;)

anonim
Autor: znudzony   Link do posta
11:20:25, 07-05-07
a walcie się wszyscy na ryj

anonim
Autor: adineiro   Link do posta
20:56:52, 21-05-07
Kurwa jebana molesta  z przekazem. pff tylko kurwa z jakim??  ale niedojebani jeste[cie kurwa huj wam w dupe prawilniaki! Fiodor ma was w dupie!

PRAWILNIAKI KURWA!!!!!!!!

"Kiedy zrozumiecie ciecie co znaczy bansem lecie??"

Snayper Rychupejaslu.fora.pl
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:24:14, 20-10-07
Zajebisty wywiad, Tede jak zawsze, wie kiedy się pośmiać a kiedy poważnie podejść do sprawy, piona ESENDE :)

anonim
Autor: Dj Ziemba   Link do posta
10:04:28, 24-11-07
Tede Jest Nalepszy Niema Takiego Drugiego Rapera Pozdro Dla Ciebie Tedunio Nagraj Nowe Piosenki Bo Ja Czekam Na Piosenki:):)                             ZAPRASZAM DO SZCZECINA LUB DO POLIC

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-81-29-254.compute-1.amazonaws.com (3.81.29.254). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 ? kontakt ? redakcja ? reklama ? materiały promocyjne ? FAQ, pomoc i zasady ? Polityka Cookies ?