Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: se3a

Dowiedz się więcej o: Grupa Operacyjna.
U podłoża mojego szydzenia z polityków czy innych fenomenów kultury, typu Kononowicza, leży obserwowanie i komentowanie świata.

Grupa Operacyjna to skład, który wielką popularność zdobył karykaturalnym kawałkiem "Nie będzie niczego". Niedawno ukazał się ich kolejny singiel "Bądź sobą" utrzymamy w podobnej konwencji. Obecnie Mieszko i Ziemowit skupiają się na nagrywaniu swojej najnowszej płyt, która ukaże się 7 maja. Zapraszamy do przeczytania przedpremierowego wywiadu z zespołem. Sprawdźcie co mówią m.in. o Romanie Giertychu, Krzysztofie Kononowiczu, wytwórni My Music, Exos Music i sameŠ˙

Działacie w Hip-Hopie już od dłuższego czasu, ale dopiero od niedawna zaczęto o Was mówić. Wpłynęły na to dwie rzeczy. Z jednej strony kawałek "Nie będzie niczego", z drugiej wytwórnia My Music. Od momentu kiedy podpisaliście umowę, gościliście w wielu programach telewizyjnych i wciąż jest o Was głośno. Jak się zatem układa współpraca z wytwórnią?
Mieszko: Układa się doskonale, bez zastrzeżeń póki co. Szczególnie przez porównanie ze współpracą z dystrybutorem naszego debiutanckiego legala "Terapia szokowa", o której to płycie pewnie mało, kto słyszał...
Ziemowit: W My Music panują jasne zasady, co bardzo nam się podoba. Wytwórnia zapewnia wielotorową promocję, jest profesjonalna... Nie chcę tu opowiadać laurki na cześć My Music, ale naprawdę stwarza się tam komfort pracy artystom.

Zasłynęliście kawałkiem "Nie będzie niczego". Wiele osób uważa go za zwykłe naśmiewanie się z 'chorego' człowieka. Jak odpowiecie na takie zarzuty?
Mieszko: Odpowiemy pytając stawiających to pytanie, czy poznali osobiście Krzysztofa i czy są biegłymi w dziedzinie psychiatrii, że orzekają o jego rzekomej chorobie. Naśmiewaliśmy się, jasne, z jego postulatów i z tego, że polityka w Polsce sięgnęła takiego dna, że ludzie są w stanie uwierzyć, że taki gość jak Kononowicz nie będzie ani lepszy ani gorszy niż Ci, którzy rządzili dotąd. "Sukcesy" Kononowicza świadczą o tym, jak społeczeństwo postrzega polityków.

Poznaliście Kononowicza osobiście, co możecie o nim powiedzieć, jakie wrażenia?
Ziemowit: Kononowicz może i jest prostym człowiekiem, ale nie jest chory! Jest bardziej wyrachowany niż się wam wydaje. Wie np. doskonale, że ludzie rozpoznawali go po tym wiejskim swetrze i konsekwentnie na każdym kroku podkreśla, że zawsze będzie w nim chodził, że nigdy się nie zmieni itd. On doskonale kuma, czego ludzie od niego oczekują i z premedytacją im to daje. Krzysztof nie jest, jak się go przedstawia czasem w mediach, nieświadomą, niewinną ofiarą jakiegoś działu promocji.
Mieszko:
Śmieszy mnie, że jego "postulaty" docierają do ludzi. Wydawałoby się, że to totalne bzdury... a w Poznaniu, w czasie tego naszego happeningu, który sfilmowaliśmy i użyliśmy w klipie cała masa ludzi na serio przychodziła uścisnąć mu rękę. Gdy pytałem czy są w stanie na niego głosować, odpowiadali, że jasne, byle tylko dotrzymał obietnic... To świadczy o społeczeństwie, mówicie co chcecie...

W My Music panują jasne zasady, co bardzo nam się podoba. Wytwórnia zapewnia wielotorową promocję, jest profesjonalna...

Ktoś napisał, że jesteście dzieckiem Internetu. Nie ma co zaprzeczać, że internetowa promocja to wielka siła. Co zatem myślicie o innych grupach, które w ten sposób próbują się wybić? Czy sam Internet wystarczy?
Mieszko:
Jeśli chodzi o Hip-Hop i publikowanie na jego temat, to Internet przypomina mi publiczny kibel, w którym 13-letni "gangsterzy" markerem piszą recenzje typu "xxx to chuj". To jest mniej więcej ten poziom... Jeśli mówimy o "wybijaniu się" jako o pokazywaniu ludziom tego co się nagrywa, pisze, filmuje, ogólnie tworzy, to net jest i szansą i pułapką. Z jednej strony każdy może opublikować swój kawałek, ale z drugiej strony skoro każdy może być i jest artystą, to nikt nie jest odbiorcą, więc sztuka wpada w próżnię. Błędne koło.
Ziemowit: Dla mnie Internet to tylko kolejne medium, którym można przekazać swoją twórczość. Czy sam wystarczy? Zależy do czego. Jak ktoś po prostu chce "się pokazać" - tzn. żeby ktoś wysłuchał jego kawałków, obejrzał jego wideo itp. to wystarczy. My od lat tworzymy coś swojego, zawsze było to z boku hip-hopowej sceny. Dzisiaj jednak, kiedy robimy to nie tylko w ramach zajawki, tylko profesjonalnie, czytaj: bierzemy za to pieniadze, to zależy nam na czymś więcej niż na "pokazywaniu się". Tworzymy muzykę dla ludzi, więc chcemy, żeby ludzie jej słuchali. Internet jest dla nas równie ważny jak TV, radio, czy prasa... Na pewno jest najbardziej demokratyczny. Ale nie jestem w stanie powiedzieć czy lepszy czy gorszy dla "wybijania się" (śmiech)

Odnoszę wrażenie, że ludzie ostatnio nie traktują Was poważnie, bardziej jako kabaret niż zespół hip-hopowy. To co pokazaliście w ostatnich dwóch kawałkach i klipach bardziej rozśmiesza niż bulwersuje. Nie martwi Was, że dość ważny przekaz jaki kierujecie, znika z umysłów słuchaczy jak uśmiech po już nieśmiesznym żarcie?

Mieszko: Nie wiem ile z tego, co staram się przekazać w moich wersach zostaje w głowach słuchaczy, to ich głowy, nie moja. Nie wiem czy przekaz znika, tak jak Wy twierdzicie, czy jednak coś zostaje, na co liczę. U podłoża mojego szydzenia z polityków czy innych fenomenów kultury, typu Kononowicza, jednak leży obserwowanie i komentowanie świata. Za dużą częścią krytyki kierowanej pod naszym adresem stoi taka standardowa "hip-hopowa" zawiść. 99,9% hip-hopowych hejterów ma lub miało swoje zespoły i jest wewnętrznie przekonana, że sami daliby radę lepiej. Niech pokażą jak dają radę zamiast o tym gadać. A my po prostu się nie patyczkujemy z nikim. Mówimy bezczelne rzeczy o rzeczywistości w czasach, gdy hip-hop skupił się na swojej własnej legendzie i wpadł w pułapkę samopowtarzalności. Żeby to dostrzec i zrobić coś, nawet nie mówię, że konstruktywnego i niesamowicie głębokiego, ale chociaż coś co ma jaja, hip-hopowcy musieliby się wznieść ponad bycie tym kim są i spojrzeć na świat i siebie z szerszej perspektywy. Większość z nich jest na to za głupia.
Ziemowit: Nie jesteśmy zespołem kabaretowym, to nasza rzeczywistość ma swoje śmieszne zjawiska. Mieszko je po prostu komentuje i wyśmiewa. Ale okazało się, że mieliśmy ostatnio okazję powiedzieć na głos to, o czym wiele osób myślało. A że przy okazji ktoś się roześmiał? Super! Lepiej śmiać się niż płakać.

W kawałku "Bądź sobą" szydzicie z zachowania i manier znanych postaci. Podobny kawałek, kilka lat temu nagrał OSTRy. Czy nic się w tej kwestii nie zmienia, a może jest coraz gorzej?
Mieszko: OSTRy kilka lat temu, rok temu i w tym roku nagrał wiele kawałków, na różne tematy. Pewnie nagra ich w przyszłości jeszcze wiele więcej, więc nie widzę sensu porównywania naszych kawałków, tylko przez to, że są zbieżne tematycznie. To się zdarza, szczególnie jak ktoś ma taki dorobek jak OSTRy. Z manierami znanych postaci to jest tak, że Doda mnie ogólnie słabi. Krawczyk mniej, jakoś nie pałam do niego miłością, ale jest od lat obecnym zjawiskiem polskim. Jak bigos, schabowy i disco polo na wesalach. Taka charakterystyczna sprawa dla Polaków, warta odnotowania. Co do innych... nie wiem. Zapytajcie konkretniej.
Ziemowit:
Nie słyszałem omawianego kawałka, więc nie zajmę stanowiska. W kwestii, o którą pytasz nic się nie zmienia. Dlatego nagraliśmy "Bądź sobą".

Pośmiać się z ministra edukacji może każdy, ale nie każdy założy hitlerowski mundur. Dla niektórych słuchaczy może to i nic nie znaczy, ale jest wiele osób, które uznają takie coś za niedopuszczalne i obraźliwe, niewyobrażając sobie jak młody Polak może się przebrać za hitlerowskiego żołnierza...
Mieszko:
Giertych jest pieprzonym faszystą i fanatykiem, dopustem bożym dla tego kraju. Dyma podatników, będąc ministrem i wicepremierem, bo na LPR głosowało raptem kilka procent wyborców. On swoje funkcje objął w wyniku machlojek i kuluarowych gierek a nie dzięki realnemu poparciu. To jest wszystko wielka, pieprzona ściema i stąd mój sprzeciw przeciwko tej postaci, a zatem i ten mundur.
Ziemowit: Mundur to rekwizyt filmowy i Mieszko mógł go sobie założyć tak jak aktorzy z serialu "Czterej pancerni i pies", bo mimo wszystko wciąż mamy w Polsce wolność słowa.

Szykujecie się do wydania płyty. Kiedy trafi ona do sklepów i czego możemy się spodziewać po tym materiale? Czy będzie utrzymamy w konwencji dwóch ostatnich utworów?

Ziemowit: Płyta będzie miała premierę 7 maja - tytuł "Ostry dyżur". Ostatnio się dużo dzieje w naszym życiu, głównie artystycznym, mamy więc taki ostry dyżur, masę pracy i zadań, ale też satysfakcji z pracy, którą robimy. Konwencja płyty, hmmm... Powiem tak: single są reprezentatywne dla albumu, ale na pewno kilka niespodzianek czeka na słuchaczy.
Mieszko:
Tematycznie na pewno będzie zbliżona do singli, które wypuściliśmy. Denerwowały mnie zawsze single "obok" płyty. Dodawanie na siłę tzw. "komercyjnego" singla do hardcorowej płyty jest nie fair w stosunku do słuchaczy. Nasze single to po prostu nasze ulubione kawałki z płyty, lub takie, do których mieliśmy konkretną wizję teledysku.

Swego czasu nagraliście kawałek "III wojna światowa". Był to poważny utwór o poważnych sprawach, który jednak przeszedł bez większego echa. Jak myślicie dlaczego? Za mała promocja, a może słuchacze nie chcą po raz kolejny słuchać o tym, że nie jest dobrze, i że nie można już nikomu ufać?
Mieszko: Może jedno i drugie. Ostatnio mieliśmy na Vivie taką akcję, że prowadzący wywiad nas zapytał ""III Wojna Światowa" to moim zdaniem jeden z najlepszych polskich klipów, dlaczego nikt go nie grał?" - no właśnie, ja się pytam: dlaczego? To nie jest pytanie do nas, my jesteśmy twórcami, o tym czy klip będzie grany decydują redakcje stacji muzycznych.
Ziemowit: W 2004, bo wtedy powstał klip usłyszałem w jednej z TV muzycznych, że jest za bardzo polityczny. Dzisiaj "Nie będzie niczego", które jest tez o polityce, jakby nie patrzeć, grają. Kto to zrozumie? Swoją drogą żal mi, że "III wojna światowa" nie zaistniała szerzej. Włożyliśmy zarówno w nagranie tego kawałka i w realizację wersji z orkiestrą symfoniczną i w teledysk masę pracy i serca.

Giertych jest pieprzonym faszystą i fanatykiem, dopustem bożym dla tego kraju. Dyma podatników, będąc ministrem i wicepremierem, bo na LPR głosowało raptem kilka procent wyborców.

Powiedźcie coś na temat Exos Music. Jakie ekipy oprócz Grupy Operacyjnej i Owala skupia ta agencja i jakie są jej plany i działania?
Ziemowit: Na dzień dzisiejszy skupia artystów, których wymieniłeś i zajmuje się organizowaniem im koncertów. Z niezłym jak sądzę skutkiem, bo z Grupą mamy podpisane już umowy na ponad 20 koncertów, a z każdym dniem dochodzą nowe. Trasa zacznie się w maju. Jeśli chodzi o plany i rozwój firmy, to ten rok minie pod znakiem Grupy Operacyjnej na pewno ale sądzę, że na kolejny sezon poszerzymy znacznie naszą ofertę. Oczywiście chętnie wejdziemy we współpracę z sensownymi artystami, którzy reprezentują profesjonalne podejście do koncertowania i szukają prężnego pośrednika / organizatora.

W ubiegłym roku przygotowaliście kompilacje Pandemonium Rap, czy będą kolejne odsłony tego projektu?

Ziemowit:
Jeden z zespołów, który zaliczył debiut fonograficzny na Pandemonium prawdopodobnie wyda w tym roku swoją płytę w My Music i myślę, że to duży sukces, bo oznacza, że kompilacja spełniła swój cel.
Mieszko:
W tym roku mamy na głowie swoją płytę, trasę i kilka projektów artystycznych pozamuzycznych, więc nie będzie edycji 2007. Ale za rok, kto wie?

Na koniec powiedzcie jak wyglądają koncerty GO? Zauważalny jest wzrost liczby osób, które na nie przychodzą?

Mieszko:
Koncerty są oparte na mojej interakcji z publiką. Tylko ja, bit, mikrofon, publiczność i Ziemowit w tle za sterami. Nie korzystam z hypemana, lubię lecieć samemu własne kawałki, czuję się w nich najlepiej w ten sposób i nie mam nagminnego problemu 80% polskich raperów, czyli zadyszki po przejechaniu dwóch zwrotek na żywo. Nie narzekam na swoją emisję głosu, więc tak to robimy. Gramy na koncertach głównie nasz nowy materiał plus kilka naszych ulubionych kawałków z pierwszej płyty, w tym "III Wojnę", którą wspomnieliście. Wzrost liczby osób na naszych koncertach jest, jak to ujęliście, zauważalny i cieszy nas to, bo niby dlaczego miałoby nie cieszyć?

Sprawdźcie też:
"Niebędzie niczego" (mp3)
"Każdy na coś czeka" (video1)(video2)
"La Magra" (video)
"III Wojna światowa" (mp3)

Dowiedz się więcej o: Grupa Operacyjna.


Informacje o artykule
Data dodania:2007-04-13
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:7.67 (6)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
se3a, 38 lat

Ostatnie artykuły tego autora:
Shadowplay - Polską Rap Płytą 2015 - wywiad z Kartkym
Pawbeats Orchestra - wywiad przedpremierowy
Widnokrąg - Polskim Rap Singlem 2014 - wywiad z Pawbeatsem
Loco Tranquilo - Polską Rap Płytą 2014 - wywiad z Vixenem
Labirynt Babel - muzyczna, emocjonalna i intelektualna podróż - wywiad z B.O.K

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
anonim
Autor: jotus   Link do posta
10:33:51, 13-04-07
Lubie ich ale do czołówki ich nie zalicze

anonim
Autor: kibic   Link do posta
10:37:18, 13-04-07
slabe rymy duza medialna promocja tematy ktore ludzie podlapuja to jest ich przepis na sukces kolejni raperzy jednego sezonu

finyl
Autor: finyl   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:50:16, 13-04-07
co to za twór?


anonim
Autor: Remik JUsic   Link do posta
10:54:03, 13-04-07
3liga i na legalu nagrywaja tlkyo przez te swoje "orginalne" temty .. kolejne 18l tlyko ze 18l potrafilo zrobic "hita" a Ci nawet nie umieja tego "hita " nagrac

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:01:55, 13-04-07
żałosne

CZARNY.PROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:09:01, 13-04-07
SA CHUJOW, POLECAM

anonim
Autor: falubaziak   Link do posta
11:09:34, 13-04-07
tylko wstyd dla mojego miasta przynaszą ehh co sie porobilo w tym naszym HH

anonim
Autor: 2_D   Link do posta
11:10:31, 13-04-07
Do jotus oraz kibic:
Nie jest to grupa jednego sezonu i na pewno nie jest to czołówka - jeszcze nie - zbyt mały dorobek aby tak odwarzne komentarze wysuwac.
To co moge stwierdzić po przesłuchaniu 2 singli i tym wywiadzie - inteligentni ludzie z ciekawym przekazem i póki co robią swoje w mysl zasady "kazdy orze jak moze" plus niezły technicznie Mieszko.
Jaki bedzie tego skutek posłuchamy juz w maju. Mam nadzieje ze pójdą w strone "inteligentnego" RAP'u i ze dzięki solidnosci wytwórni uda im się przy okazji coś zarobić.
Powodzenia !!!

Vapor
Autor: Vapor   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:11:02, 13-04-07
Jedna z gwiazd tzw Ogórkowego Sezonu

anonim
Autor: B==>   Link do posta
11:12:08, 13-04-07
właśnie panie setrzya, jaki to kawałek Ostrego?

anonim
Autor: o   Link do posta
11:25:48, 13-04-07
To sie kurwa cymbały dobrały z tymi imionami ;P

anonim
Autor: NATURALNIE DO PALENIA (NDP)!!!   Link do posta
11:44:27, 13-04-07
HAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHAHAAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA ZIEMOWIT KURWA AHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHA MIESZKO AHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA RAPERZY AHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHH JAPIERDOLE JAKA CHUJNIA KURWA ICH RYMY SA KURWA SLABE HAHAHA BARDZO SLABE AHAHHAHA

prohomalikomuk
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:49:38, 13-04-07
Imion to oni sami nie wybierali co do rapu to jest na niskim poziomie

anonim
Autor: zborek   Link do posta
11:52:54, 13-04-07
Autor: 2_D
Dodany: 2007-04-13 11:10:31 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl Do jotus oraz kibic:
Nie jest to grupa jednego sezonu i na pewno nie jest to czołówka - jeszcze nie - zbyt mały dorobek aby tak odwarzne komentarze wysuwac.
To co moge stwierdzić po przesłuchaniu 2 singli i tym wywiadzie - inteligentni ludzie z ciekawym przekazem i póki co robią swoje w mysl zasady "kazdy orze jak moze" plus niezły technicznie Mieszko.
Jaki bedzie tego skutek posłuchamy juz w maju. Mam nadzieje ze pójdą w strone "inteligentnego" RAP'u i ze dzięki solidnosci wytwórni uda im się przy okazji coś zarobić.
Powodzenia !!!hahahahahahahahahahahahahahaha ale dojebales sa tacy slabi ze szok.

eMKa90
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:55:52, 13-04-07
dobra,wy jebani hejtersi od razu pojeżdżacie,jak ktoś się wybije i nie ma tracków zgodnych z przyjętymi kanonami (do tej pory) jebani debile... jesteście sami chuja warci,bo wystarczy,że wypuści O.S.T.R. swoją płytę - nawet chujową,to od razu to jest złota płyta,bo takie jebane leszcze jak wy ją kupują,mimo,ze im się nie podoba zawartość,ale przecież OSTRY to jest OSTRY... a wielu niedocenionych raperów nadal czai sie w podziemiu i czeka na swoją szansę jak WOCC,FreestylePalace.... jebnijcie sie w głowę... Grupie operacyjnej udało się wybić i wielki propsy im za to,bo dokonali w dzisiejszych czasach prawie,że cudu...A co do sezonowości ich istnienia na scenie,to się nie wypowiadam,ale już na legalu to mogą robić przez cały czas to samo jebane gówno jak Peja i mimo to ich album będzie ciągle schodził... więc nie wiem o co tyle szumu  ale hejstersi to hejtersi - zawsze muszą wtrącić swoje 3 grosze,mimo,że chuja wiedzą,a mówią i piszą.... SHUT UP !!!

[e][s][c][e][h][a][e][r][o][e][n]iety
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:05:36, 13-04-07
Autor: eMKa90 czesc 16-latku! za swoja piekna wypowiedz masz ode mnie 1 w wizytowce! one love!

Ulica To Ja
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:07:29, 13-04-07
gangsterzy w bluzach z bazaru,marne w huj i do tego mało oryginalne...robią sobie żartyu z chorego człowieka i wielka mi promocja,patałachy po najmniejsze linii oporu

[e][s][c][e][h][a][e][r][o][e][n]iety
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:07:38, 13-04-07
co do wywiadu to oni sa troche zenujący ten styl jest tak prosty, ze rece opadają, jest wtym troche melodii tylko, teksty z pozoru ciekawe, ale chyba kazdy licealista takie by napisał i ogolnie nie ma czym sie podniecac. koniec tabeli II ligi to max na co ich stac

WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:16:25, 13-04-07
robia dobry rap i dobrze to reprezentują

i dobrze że my music zaczeło inwestować im w teledyski

mają na konice dużo dobrych płytek oraz teledysków i udziałów na różnych składankach


Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:22:39, 13-04-07
panowie zamiast udawac hiphopowcow wezcie sie za cos pozytecznego,nie wiem jedzcie do anglii popracowac troszeczke albo cos.....skonczyliscie szkoly brak wam zajecia i postanowiliscie zostac hiphopowcami tak?zenada.

anonim
Autor: mikaj   Link do posta
12:22:57, 13-04-07
A CO ONI SA, RAPERAMI??? PRZECIEZ TO SA KMIOTY JAKIES ZE WSI KTORZY NIE POTRAFIA RYMOWAC. PO CO O NICH PISAC. HIP-HOP.PL NIE TRZYMA POZIOMU SKORO DAJA TUTAJ WYWIAD Z NIMI

anonim
Autor: klemzi   Link do posta
12:32:06, 13-04-07
 a truskawa to zjeb

anonim
Autor: dfdgdf   Link do posta
12:41:46, 13-04-07
nie chce ich sluchac i już.

mikemakaveli
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:42:06, 13-04-07
DAJCIE GO NA WYCIAGNIĘCIE REKI.....  TO ODRAZU NA BRODE SKURWYSYNA

LAMUSY PRZEZ WIEKIE KURWA LJAK SZYBKO SIE POJAWILIŚCIe TAK SZYBKO ZNIKNIECIOE HUJOZY


MIESZO PIERDOLONY W SEAN JOHNIE Z BAZARU


NIEMA CO PIERDOLIC PSA W CHORA DUPE

anonim
Autor: MC Malpa Biala- elo strzala   Link do posta
12:42:59, 13-04-07
No wiecie dla mnie to jest porażka na całej linii- Robia sie na takiego inteligenta z dowcipasami o polityce i wielkim swiecie (lonie moze lizac dupsko w tej kwestii) a swoich kawalkach mieszko wymienia jedynie kilka nazwisk i na tym poprzestaje, zadnych wnioskow nie wysuwa poza pieknie brzmiacym haslem "badz soba" (co to ma kurwa znaczyc badz soba?). Nasmiewa sie majewskiego, a ma mniej wiecej zarty tego samego pokroju co majewski- porusza chwytliwe tematy. I jeszcze to pouczanie mlodziezy a'la  WSZ, niby dla kogo taki frajer ma być autorytem? no i ten kawalek o kononowiczu- praktycznie o niczym, bez ladu i skladu- dopiero teraz w wywiadzie stara sie cos metnie tlumaczyc.

anonim
Autor: Dr O   Link do posta
12:43:22, 13-04-07
według mnie są poprostu słabi

anonim
Autor: a nie?   Link do posta
12:46:26, 13-04-07
jebany pedal podłapał temat dla tłumu. zgasł razem z tym całym kononowiczem. p.s. jebać was

anonim
Autor: MC Malpa Biala- elo strzala   Link do posta
12:50:09, 13-04-07
a najbardziej mnie bawi ich bunt- ze strony mieszka padają takie brzydkie słowa jak "pieprzona ściema" czy "dymać". nie ma co, groźni skurwiele

anonim
Autor: moczulski   Link do posta
12:53:42, 13-04-07
To jest jakas pierdolona wiocha , najgorszy syf i najgorszy roszaj rapu jaki jest , jesli to mozna nazwac rapem. W dodatku smieja sie z chorego czlowieka w tym swoim zjebanym klipie.Sami jestescie kurwa chorzy.Przeciez tego sie sluchac nie da , to jest wiocha jeszcze gorsza niz mezo.

eMKa90
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:55:55, 13-04-07
Autor: [e][s][c][e][h][a][e][r][o][e][n]iety

właśnie o takich hejtersach mówiłem ;)) jeszcze nagraj na mnie dissa za moją wypowiedź leszczu... ^^

anonim
Autor: Dawid69   Link do posta
12:57:26, 13-04-07
nie mogłem sie powstrzymac zeby dodac komenta .. jak widze tych kurwa wiesniakow to mi sie płakac chce nastepni robia hajs i popule  na kims .. rymy słabe .. ubieraja sie jak z bazaru ;/
to tyle aha i jescze ..- HAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAAHHAHAAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAH

anonim
Autor: 500 600 800   Link do posta
12:59:45, 13-04-07
fajna bluza Sean John'a z allegro bueeehaahhaahha huj im w plecy nie lubie ich

anonim
Autor: BlanciorMCER   Link do posta
13:00:35, 13-04-07
Dobrze powiedziane "Łonie może lizać dupsko w tej kwestii"

pysiow
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:03:27, 13-04-07
Trzeba było ich zapytać dlaczego Rycha dissują!!!!!!!!!!

cibor
Autor: cibor   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:09:38, 13-04-07
nie podoba mnie się :] pojedyńcze rymy "bądź sobą nie do radkiem czy dodą" czy jakoś tak :] moim zdaniem rymy stoją na słabym poziomie, produkcja też. nie jestem hejtersem. nie bd ich wyzywał ani się wczuwał :)

Bachor
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:13:28, 13-04-07
Przczytałem wywiad do wypowiedzi o my music i dalej nie czytam :]

Kolejne 18l czy inny mezo sie szykuje

anonim
Autor: Dr baciorr   Link do posta
13:41:37, 13-04-07
Przereklamowani przez media i ten szum z kononowiczem.Jesli chodzi o muzyke to jest dopracowana ale po prostu nie świeża..nic nowego.. jesli ktoś może mówic o ich oryginalności to chyba tylko człowiek pierdolniety przez autobus.

anonim
Autor: 666   Link do posta
13:47:55, 13-04-07
ten grubas wyglada jak rolnik

anonim
Autor: ciohub   Link do posta
13:52:04, 13-04-07
wezcie kurwa grupa operacyjna, najlepiej wyjebcie sie na plecy, w ogole to ma byc hip-hop??? kurwa spał jak chuj, co wy reprezentujecie? a ten o kononowiczu, to w ogole porazka kurwa;/   MASAKRA LAMUSY JAK CHUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AMATORKA!!! IDZCIE

PIZDU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PORAŻKA Z WĄSEM!!!

anonim
Autor: mp333333333333333   Link do posta
14:01:14, 13-04-07
http://www.wypasmp3.prv.pl/

anonim
Autor: mp3333333333333333333   Link do posta
14:02:43, 13-04-07
http://www.wypasmp3.prv.pl/

http://www.wypasmp3.prv.pl/

FULL Mp3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wszystko czego dusza pragnie!!!

anonim
Autor: Masz i pomysl   Link do posta
14:03:27, 13-04-07
W TYM ZWIAZKU TO GRUBY JEST MAMA ALE I TAK BRODACZ TATA ROBI JEJ LACHE,PLYTY NIE POSLUCHAM NEDZNY SINGIELEK+MY MUSIC+DWOCH WYGLADAJACYCH JAK CHLOPCY Z ROLI CHCACYCH NAGLE BYC SLAWNYMI MNIE OSOISCIE NIE PRZEKONUE.ELO

anonim
Autor: ?   Link do posta
14:04:58, 13-04-07
JAKBY SIE PRZYJRZEC RYSOM TWARZY BRODATEJ MAMY TO WIDAC W NIEJ DUZE PODOBIENSTWO DO KONONOWICZA.POPATRZCIE.

anonim
Autor:    Link do posta
14:08:20, 13-04-07
Jacenty rozpierdoliłeś mnie tym.hahahahahaa!

Booge (Yoga Master)
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:11:36, 13-04-07
tak to jest jak sie zejdzie na zla strone mocy SIEAH!


eMKa90
Dodany: 2007-04-13 11:55:52 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany] dobra,wy jebani hejtersi od razu pojeżdżacie,jak ktoś się wybije i nie ma tracków zgodnych z przyjętymi kanonami (do tej pory) jebani debile... jesteście sami chuja warci,bo wystarczy,że wypuści O.S.T.R. swoją płytę - nawet chujową,to od razu to jest złota płyta,bo takie jebane leszcze jak wy ją kupują,mimo,ze im się nie podoba zawartość,ale przecież OSTRY to jest OSTRY... a wielu niedocenionych raperów nadal czai sie w podziemiu i czeka na swoją szansę jak WOCC,FreestylePalace.... jebnijcie sie w głowę... Grupie operacyjnej udało się wybić i wielki propsy im za to,bo dokonali w dzisiejszych czasach prawie,że cudu...A co do sezonowości ich istnienia na scenie,to się nie wypowiadam,ale już na legalu to mogą robić przez cały czas to samo jebane gówno jak Peja i mimo to ich album będzie ciągle schodził... więc nie wiem o co tyle szumu  ale hejstersi to hejtersi - zawsze muszą wtrącić swoje 3 grosze,mimo,że chuja wiedzą,a mówią i piszą.... SHUT UP !!!


Wspolczuje jak myslisz ze kupuje plyty ostrego tylko dlatego ze to ostry.....

PS: albumy peji schodza co raz mniej
PS2: wypierdalaj lamo

anonim
Autor: LMD   Link do posta
14:15:16, 13-04-07
to doskonały dowód na to, ze każdy dziś może ngrać rap którym jarać będą się ludzie którzy maja albo 12 lat, albo nie mają styczności z rapem. To smutne że największy filar kultury Hip-hopowej umiera przez to że tacy ludzie jak Smark, Tet, R23, Rafi, Szeler itd. Siedzą w podziemiu a tu płyty wydaje Grupa Operacyjna z bardzo słabymi rymami, bitami czy techniką. Chciałbym doczekać czasów w których rap przestanie byc popularny, a rap będą nagrywac tylko Ci dla których jest on prawdziwą zajawką

anonim
Autor: malenka dziewczynka   Link do posta
14:32:48, 13-04-07
co to w ogole ma byc? jakies hip-hopolo ;// teksty beznadziejne, pierdolenie w kolko bezndziejnego i bezsensownego refrenu o dodzie;/ haha raperzy za dyche... kto tego slucha? chyba dzieci z podstawowki co jeszcze w gacie sraja ;/ zaaaaaal ;/

anonim
Autor: lalalalalalalalalala   Link do posta
14:34:25, 13-04-07
ja to leje jak widze jakie ten mieszko czy jak mu tam miny wali na tych zdjeciach i w tych zalosnych teledyskach ;/ raperzyna sie znalazl ;/ hahahahahahaha

Lokione
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:40:27, 13-04-07
nie przypadli mi do gustu...

p.s.
eMKa90   [boska szesnastko]
gdyby plyta ostrego byla hujowa nie sprzedalaby sie tak dobrze i nie byla zlota... poprzednia byla nie bardzo wiec sie hujowo sprzedala proste ale to huj bo jak sie wielbi ciuli z podziemia (pewnie kumpli... fakt jest garstka takich ktorzy niemaja poprostu szansy na wybicie to i tak uwazam ze wiekszosc to scierwo)... niemos sie kogo czepiac posluchaj moze red i spinache mogles ich podac za przyklad prawdziwy syf ;]

anonim
Autor: youzek   Link do posta
14:45:40, 13-04-07
RR brygada wyszla na nielegalu,a tu takie scierwo 2 klip kreci,ale coz poradzic

kartel431
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:45:59, 13-04-07o ja pierdole!!! bluza SEAN JOHN z allegro ta najtańsza podróbka, no kurwa ta sama co chodzi po 50-60 na allegro. nie chciałbym jej darmo. pfffffffff. wieś jak chuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!wroobelekhh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:53:18, 13-04-07
pssss. bez komentarza... czekałem na wywiad z jakimiś prawdziwymi artystami, a tutaj Ziemowit i Mieszko... czy naprawdę ludzie ich zaliczają do Hip-Hopowców?? jak dla mnie to są zwykli pozerzy, ich muzyka daleko odbiega od Hip-Hopu, i raczej nazwał bym ją POP... nikt ich nie lubi kurwa... a ludzie nie żyjący hip-hopem mówią że GO robi fajny hip-hop. spierdalać

anonim
Autor: Medzik Dzionson   Link do posta
14:54:08, 13-04-07
Nie podoba mi sie co robia, wogole mi to nie podchodzi. Ale niech wydaja legala, mi gul nie skacze.
A wasz RychuPeja to co robi jak nie rap pod publiczke? A HG to nie bylo pod publiczke? To co jest pisane na tym forum to mozna o dupe rozbic, skoro typy spinaja sie bo ktos wydal na legalu.
"The real niggaz feel me, the haters wanna kill me"
I ELO Frajerom... Blazny :D:D

Ps. Truskawa, wroc do swojego poprzedniego konta SLU. Wtedy nikt Cie nie skopiuje.

wroobelekhh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:54:26, 13-04-07
pssss. bez komentarza... czekałem na wywiad z jakimiś prawdziwymi artystami, a tutaj Ziemowit i Mieszko... czy naprawdę ludzie ich zaliczają do Hip-Hopowców?? jak dla mnie to są zwykli pozerzy, ich muzyka daleko odbiega od Hip-Hopu, i raczej nazwał bym ją POPem... nikt ich nie lubi kurwa... a ludzie nie żyjący hip-hopem mówią że GO robi fajny hip-hop. spierdalać

WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:57:31, 13-04-07
Autor: klemzi
Dodany: 2007-04-13 12:32:06 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl zjeb to ty leszczu

anonim
Autor: LajtSrajt   Link do posta
14:57:32, 13-04-07
ehh żałośni są : / Mieszko i Ziemowit ahahah !!! Chujowo rapuje o ile to można rapowaniem nazwać !!

maciek_legia
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:03:23, 13-04-07
piec słow: to jest gówno nie rap. tyle

anonim
Autor: to ja nikt inny znacie mnie   Link do posta
15:06:51, 13-04-07
no nie wiem do mnie to nie trafia ale jest jeszcze jedna rzecz na teledysku o kononowiczu jest mezo no kurwa odrazu ich skreslam to moje zdanie poza tym po huj jechac po chorym czlowieku...naprawde szkoda slow mowcie co chcecie

anonim
Autor: ta   Link do posta
15:07:02, 13-04-07
zalosni sa, a ten kawalek o kononowiczu to juz nie moglem, nie ma to jak robic interesy na ludziach, o troche innym rozomowaniu. Wezcie swojego meza i owala i schowajcie sie i nic nie wypuszczajcie hip-hopolowcy

BPC
Autor: BPC   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:11:37, 13-04-07
Wasza sprawa co robicie nie mam czystego sumienia wiec nie krytykuje ale trzeba dwa razy pomyslec za nim cos sie zrobi kiedy to pisze slucham Kilaz Group "Nokaut" to jest prawdziwy rap nie ma co . Nie trafiacie do mnie...

zordON
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:23:30, 13-04-07
KURWA PIERDOLIĆ TYCH LESZCZY JA PIERDOLE POLECAM!

JACENTY ONY
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:28:40, 13-04-07
JEBAC MATKE ZIEMOWITA I MIESZKA

JEBAC MATKE ZIEMOWITA I MIESZKA

JEBAC MATKE ZIEMOWITA I MIESZKA

JEBAC MATKE ZIEMOWITA I MIESZKA

JEBAC MATKE ZIEMOWITA I MIESZKA

JEBAC MATKE ZIEMOWITA I MIESZKA

JEBAC MATKE ZIEMOWITA I MIESZKA

JEBAC MATKE ZIEMOWITA I MIESZKA

JEBAC MATKE ZIEMOWITA I MIESZKA

JEBAC MATKE ZIEMOWITA I MIESZKA

JEBAC MATKE ZIEMOWITA I MIESZKA

JEBAC MATKE ZIEMOWITA I MIESZKA

JEBAC MATKE ZIEMOWITA I MIESZKA

JEBAC MATKE ZIEMOWITA I MIESZKA


anonim
Autor:    Link do posta
15:33:02, 13-04-07
jak dla mnie słabe


anonim
Autor: morderca   Link do posta
15:33:31, 13-04-07
glos jak pedal ma typ, jak go zobaczy na ulicy bez swiadkow, to mu nawpierdalam za to wszystko, niech wie kim jest :D

anonim
Autor: damnit   Link do posta
15:35:28, 13-04-07
kpina..

Gengstajl
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:39:25, 13-04-07
Mieszko to mój koleżko! POLECAM!
Polecam wyszydzanie takich leszczy :/

anonim
Autor:    Link do posta
15:49:57, 13-04-07
uważacie to za rap?? ktoś z was ogląda kabarety właśnie tam są takie skecze

anonim
Autor: Zipol   Link do posta
16:01:43, 13-04-07
niech wypierdalaja wiesniaki jebane !! kaliszaki pierdolone

Lukasz91
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:16:21, 13-04-07
Cieniasy...

Nesko123
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:19:55, 13-04-07
hehe nie moge mieszko i ziemowit:D:D:D:D mogli wybrac ziomowit i siemomysł. byloby o wiele bardziej oryginalne

Nesko123
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:26:03, 13-04-07
"Ziemowit: Nie słyszałem omawianego kawałka, więc nie zajmę stanowiska. W kwestii, o którą pytasz nic się nie zmienia. Dlatego nagraliśmy "Bądź sobą"."
kurwa mac zeby ABC nie slyszec... lepiej nie komentuje

anonim
Autor: zborek   Link do posta
16:30:14, 13-04-07
Autor: eMKa90
Dodany: 2007-04-13 11:55:52 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany] dobra,wy jebani hejtersi od razu pojeżdżacie,jak ktoś się wybije i nie ma tracków zgodnych z przyjętymi kanonami (do tej pory) jebani debile... jesteście sami chuja warci,bo wystarczy,że wypuści O.S.T.R. swoją płytę - nawet chujową,to od razu to jest złota płyta,bo takie jebane leszcze jak wy ją kupują,mimo,ze im się nie podoba zawartość,ale przecież OSTRY to jest OSTRY... a wielu niedocenionych raperów nadal czai sie w podziemiu i czeka na swoją szansę jak WOCC,FreestylePalace.... jebnijcie sie w głowę... Grupie operacyjnej udało się wybić i wielki propsy im za to,bo dokonali w dzisiejszych czasach prawie,że cudu...A co do sezonowości ich istnienia na scenie,to się nie wypowiadam,ale już na legalu to mogą robić przez cały czas to samo jebane gówno jak Peja i mimo to ich album będzie ciągle schodził... więc nie wiem o co tyle szumu  ale hejstersi to hejtersi - zawsze muszą wtrącić swoje 3 grosze,mimo,że chuja wiedzą,a mówią i piszą.... SHUT UP !!!hahhahahahaahhahahhahhhahahaah.chyba caly dzien myslales nad tym postem ale i tak ci niewyszlo.(no sorrki mózg ci z dupska wyszedl co najwyzej ) pozatym jezeli masz takie pojecie o rapie uwazasz ze peja i ostry robia slaba muze to ja twoj iloraz inteligencji i znajomosc hip hopu zostawiam bez komentarza.pozatym brak mi slow .jestes tak niedojebany ze twoi rodzice powinni sie ciebie wstydzic

anonim
Autor: Tooomek   Link do posta
16:31:15, 13-04-07
Dno  : /   chociaz by sobie chlopaki jakies ksywy fajne wymyslili :/ 

No ale co do ich muzyki to tragedia.. robicie sobie człenie kabarecik z hip hopu...  
w ogole mi nie pasujecie do wizerunku artysty HH.

Pasujecie bardziej do karabetowych przyśpiewek, i nie pisze tego dlatego zeby ich pojechac...  czysta  SZCZEROSC...WYPIEEERDALAC!!!


anonim
Autor: kamelone1   Link do posta
16:48:41, 13-04-07
kawałek tedego o konanowiczu jest w huj lepszy lepszy styl rymy i wogule ale on nie zrobił do tego teledysku a ludzie mówia ze jest komercyjny a to huj nie prawda te leszcze w bluzach z bazaru sa kurwa komercyjni robia chłam i mysla ze zasłyna ale tak szybko znikna ze sceny jak sie na nij pojawili takie teksty jak grupa operacyjna potrafi kazdy napisac nawet koles co hh nie słucha by takie gównoi zrobiłale to jest huj nawet stylu nie maja ich styl jest z huja wziety fuck

anonim
Autor: xgf   Link do posta
16:57:54, 13-04-07
Na tym drugim zdjęciu ten typ po prawej wyglada jak ten Dr Sambor z Na dobre i na złe hehe

anonim
Autor: Do pojeba   Link do posta
17:29:00, 13-04-07
Autor: Zipol
Dodany: 2007-04-13 16:01:43 Host: ---.171.20.197.edial.plniech wypierdalaja wiesniaki jebane !! kaliszaki pierdolone A tobie w dupe sadzony konusie o chuj chodzi? Z tego co mi wiadomo sa z zielonej góry wiec po chuj sie plujesz pajacyku z dupy wzięty?

HipHop_Daughter
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:45:51, 13-04-07
Co to tu kurwa robi w ogole [?] to jest hip-hop.pl a GO do hip hopu nie należy =| przez takich lamusów ludzie postrzegaja rap jako jakies gowno, scierwo i niewiadomo co jeszcze. WSTYD [!] 'badz soba' pff czyli tak jak ten ZIEMOWIT jest soba [?] komercyjne gowno jak mozna nagrac kawałek o KONONOWICZU [?!] bez jaj =/ Jest dobry rap, hujowy rap i nie-rap. To jest ta trzecia kategoria tyle ze osmiesza ten prawdziwy hip hop.
załosne

wroobelekhh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:48:36, 13-04-07
mam dopiero 18 lat, ale znam dokładnie każdą płytę OSTRa, a koleś kurwa nie zna najbardziej rozpoznawalnego jego kawałka. ja pierdole... i on się nazywa wielkim artystą... ja pierdole... wypierdalać z tymi kurwami

HipHop_Daughter
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:49:21, 13-04-07
Co to tu kurwa robi w ogole [?] to jest hip-hop.pl a GO do hip hopu nie należy =| przez takich lamusów ludzie postrzegaja rap jako jakies gowno, scierwo i niewiadomo co jeszcze. WSTYD [!] 'badz soba' pff czyli tak jak ten ZIEMOWIT jest soba [?] komercyjne gowno jak mozna nagrac kawałek o KONONOWICZU [?!] bez jaj =/ Jest dobry rap, hujowy rap i nie-rap. To jest ta trzecia kategoria tyle ze osmiesza ten prawdziwy hip hop.
załosne

anonim
Autor: elllooo   Link do posta
17:50:10, 13-04-07
Autor: Do pojeba
Dodany: 2007-04-13 17:29:00 Host: ---.242.196.58

siema mieszko wez zafunduj koledze wieksza czapke model castro bo mu leb sciska zabardzo zreszta ci chyba beret zrylo lekko tez elo!

anonim
Autor:    Link do posta
17:54:21, 13-04-07
siema buce!polecam nie -rap od tych padlin ! POLECAM        SRAĆ NA WAS!elo

anonim
Autor: polecam   Link do posta
18:47:11, 13-04-07
polecam zjebane bluzy sean john bueheheh

Bez Dygresji
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:25:35, 13-04-07
Tego pedała Ziemowita znam, kiedyś u niego nagrywałem i miał wypuscic skladanke ale cos mu nie wyszlo i wyjebal nas w kosmos. Niech przyjedzie na koncert do Poznania a na bank tam sie zjawie ha ha ha. Pedały sie lansują, nie nawidze takich.

anonim
Autor: Medzik Dzionson   Link do posta
19:55:01, 13-04-07
Do Bez Dygresji:
Tzn ty nagrales kawalek u niego i on ci to mial wydac? Wrzucic na skladanke? Powiedz o co chodzilo bo poki co to ty jestes pedalem bo wyszlo na to ze nagrales u typa i ona mial wydac a ze mu nie wyszlo to jedziesz go, a co on kurwa, wydawca?
A GO- smiszne typy, nie rajcuje mnie ten rap, ale napewno mniej osmieszja polski hiphop niz typy pokroju Kaczego czy innego Procederu i Popkow. No kurwa, ludzie... Bo mnie znerwilo na chuja psa.

anonim
Autor: mc rwa   Link do posta
20:15:00, 13-04-07
huj im w oko

anonim
Autor: Dezy   Link do posta
20:44:19, 13-04-07
Nie ZIEMOWIT bo takiego imienia nie było tylko był SIEMOWIT więc zmień sobie tą ksywke

anonim
Autor: mam racje?   Link do posta
21:08:14, 13-04-07
jak dla mnie to nie jest to rap czy jak kto woli to nazwac hip-hop, podchodzi bardziej pod karykaturalne disco polo typu bohdan smoleń w wersji nieco rymowanej. kasa jest kasa i czego sie dla mniej nie zrobi ale nie mnie to oceniac :]

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:26:42, 13-04-07
Zapowiada się kozacka płyta!!! Będzie grube gówno!!! Wkońcu coś na poziomie, nie mogłem już znieść tej chałtury (Eldo, Molesta, Bez Cennzury, Tede, itd.). To jest prawdziwy hip-hop!!! Mieszko, Ziemowit kocham Was!!! Róbcie dalej to co robicie. Jebać tą hołotę wypisującą bzdurne komentarze!! Pozdro

anonim
Autor: jaaaaaaa   Link do posta
22:15:06, 13-04-07
HWD [*]

JACENTY ONY
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:16:32, 13-04-07
ILE SNIEGU BYLO TRZA WEPCHNAC DO PIZD WASZYCH MATEK, ABY ULEPIC TAKICH BALWANOW ?


ILE SNIEGU BYLO TRZA WEPCHNAC DO PIZD WASZYCH MATEK, ABY ULEPIC TAKICH BALWANOW ?


ILE SNIEGU BYLO TRZA WEPCHNAC DO PIZD WASZYCH MATEK, ABY ULEPIC TAKICH BALWANOW ?OTOBIEGA
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:22:30, 13-04-07
Autor: MC Żurek Dodany: 2007-04-13 21:26:42 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany] Zapowiada się kozacka płyta!!! Będzie grube gówno!!! Wkońcu coś na poziomie, nie mogłem już znieść tej chałtury (Eldo, Molesta, Bez Cennzury, Tede, itd.). To jest prawdziwy hip-hop!!! Mieszko, Ziemowit kocham Was!!! Róbcie dalej to co robicie. Jebać tą hołotę wypisującą bzdurne komentarze!! Pozdro idiota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:56:32, 13-04-07
wszystkie wypowiedzi nade mna są denne procz truskawy a Wy ssiecie paly grupie operacyjnej a kononowicz to Wasz stary

anonim
Autor: Pralinka   Link do posta
23:40:56, 13-04-07
z tego Mieszka to niezly przystojniak:)

anonim
Autor: AA   Link do posta
00:45:04, 14-04-07
EEEE KIM TU SĄ NIEKTÓRZY I CO ONI TU WOGULE ROBIA
NIE PRZEPADAM AKURAT ZA GRUPĄ OPERACYJNĄ
ALE WIEM ŻE NIE JEDEN PEDAŁ Z TEGO FORUM
CO PSIOCZY NA NICH JAK BY ZOBACZYŁ MIESZKA CZY TEGO DRUGIEGO
SPUŚCILI BY SIĘ NA MIEJSCU POPROSILI O AUTOGRAF I O
ZDJĘCIE ŻEBY SIE POLANSOWAC ALBO NA FOTKE WRZUCIĆ CZY KOLEZANKA POKAZAC
WY FORUMIARZEPOZDRAWIAM PRAWDZIWY RAP
SZACUNEK MOLESTA
ELO WDZ HWDPanonim
Autor: brynd   Link do posta
00:46:30, 14-04-07
nie żeby byli chujowi, ale po prostu nie podoba mi sie flow tego koleżki co nawija, bity takie nawet. Ale szczerze wątpię żeby wyrosło z tego coś co wniesie coś nowego do polskiej sceny hiphopowej. Eldo chujowy ? no nie wiem z której strony. Jeden z niewielu raperów, który robi dory trueschool w polsce. pozdrawiam

anonim
Autor: Madafakazzzzzzz   Link do posta
01:15:28, 14-04-07
Autor: Kobiałka_Prosto
Dodany: 2007-04-13 22:56:32 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]
wszystkie wypowiedzi nade mna są denne procz truskawy a Wy ssiecie paly grupie operacyjnej a kononowicz to Wasz stary\A TWOJ STARRY CIAGNOL MI PALE WCZORAJ I DOBRZE TO ROBIL SZMATO
 

anonim
Autor: roagaty diler   Link do posta
01:16:22, 14-04-07
szybko przemina jak teksty ktorych sie imaja. dla mnie syf. spieci w chuj. nic z nich nie bedzie

anonim
Autor: Stary ziemowita haha   Link do posta
01:21:30, 14-04-07
Ci kolesie to kurwa totalna porażka, nagrywają kontrowersyjne kawałki żeby narobic szumu, a ten cały jebany mieszko czy ki chuj rymuje jak gimnazialista... Chuj mnie strzela jak ktoś nazywa to dobrym rapem.Przez takich pojebów wstyd sie przyznać że słuchasz rapu bo cie skojarzą z takim syfem. a jaki kurwa cfaniak mówi że nie ma tego problemu co 80% pl emsi co niby łapią zadyszke po 2 zwrotkach.Chciałbym tego pajaca widzieć na koncercie.

anonim
Autor: Bez dowodu nie ma picia   Link do posta
03:21:28, 14-04-07
Widziałem dwa klipy lipa jak chuj. Nie wiem dlaczego nagrywaja teraz taka chujnie. Bity rymy slabe tematy nie dla hip-hopowcow. Obejrzyjcie klip grupy operacyjnej - kazdy na cos czeka. Komkretny bit, nawet konkretne rymy. Mozna sie wczuc na klimacie. nagrali go jakies 2 lata temu. Chlopaki poszli w złą strone.
Obzcajcie tez na stronie Kononowicza - z wizyta u Kononowicza przekozak na brech. "Pozdro" dla Krzysztofa z Ełku.

anonim
Autor: hfdh   Link do posta
03:48:39, 14-04-07
widac ze to jakeis buraki z wiochy

WueSCe
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
04:48:53, 14-04-07
,,Mieszko" jest soba - prawidlowo ...

Bez Dygresji
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
06:59:17, 14-04-07
Hello Medzik:
Powiem jedno, obetnica to dla mnie obietnica nie dawałem mu kasy za darmo, tylko za nagrywkę, którą wyjebał do kosza. Tak samo razem ze mną byli tam moi kumple czyli Green Team i WBU oraz Ramona 23, więc jak nie wiesz o co chodzi to nie nazywaj mnie pedałem, bo tak robią dzieci z gimnazjum, DZIECIAKUUU.

Bez Dygresji
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
07:06:52, 14-04-07
A to że ja tak ich nazwałem, to prawda bo nie wypierdala się ludzi w kosmos.

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
07:51:05, 14-04-07
proste czlowieku!

anonim
Autor: wiosna 06/07   Link do posta
08:10:33, 14-04-07
nie powiem ze to jakis zajebisty sklad hiphopowy bo slyszalem 2 kawalki tylko, nie wnikam. jednak jesli koles mowi ze sam rymuje na koncertach wszystkie kawalki to jest dobry. nie jest to łatwe wierzcie mi

JACENTY ONY
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:35:18, 14-04-07
GOWNO GOWNO GOWNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MIESZKO TWOJA MATKA DOBRA BYC

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:49:03, 14-04-07
hehe...prawdziwy rap..???....smieszne kurwa dzieciaki.....

anonim
Autor: gdgadgadgd   Link do posta
09:58:14, 14-04-07
pies ich wiskał jego mać - do cyrku do cyrku!

anonim
Autor: do Bez Dygresji   Link do posta
11:02:39, 14-04-07
do Bez Dygresji
jestes pedałem bo cie ruchałem, zresztą na forum się wyżalasz że ziemowit też cię wyruchał, wszyscy cię ruchają - chyba to lubisz co?

anonim
Autor: 4+1=10   Link do posta
11:27:56, 14-04-07
znowu te wiesniaki . ich starzy musieli miec duze pole , skądby wzieli takich buraków

anonim
Autor: Nostradamus   Link do posta
11:45:13, 14-04-07
Grupa Odbytnicza ???? ............. Jacenty KING :)

anonim
Autor: Nostradamus   Link do posta
11:52:13, 14-04-07
Grupa Odbytnicza ???? ............. Jacenty KING :)

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:02:03, 14-04-07
kurwa jak by taki frajer jak ktorys z tych dwoch probowal wyjebac na kapuste to bym kurwa go zabil

anonim
Autor: aa   Link do posta
12:51:38, 14-04-07
ciekawe jak sie chłopaki poczuly jak zobaczyły te wszytskie 'propsy' xD to gówno nie rap!

anonim
Autor: eddddek11   Link do posta
13:41:26, 14-04-07
Top5 diskopolo nic więcej

anonim
Autor: taaaaaaaaaaaaaa   Link do posta
14:20:13, 14-04-07
TAK ZWANA HUJNIA Z GRZYBNIASSSSSPIERDLALAC KMIOTY Z POLSKIEJ SCENY
JEBAC WAS KURESKIE NASIENIE

wojteqp
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:32:30, 14-04-07
Każdy umie najechać na Giertycha, ale jeśli chodzi o jakieś ambitniejsze teksty to już lipa...

anonim
Autor: twoj stary   Link do posta
14:52:14, 14-04-07
Smieszni sa ludzie ktorzy wypoisuja wrzuty kierownae  w mieszka i ziemowita bo wszytskie sa takie same. Tylko nieliczna grupa pomyslala i napisala jakiegos wartoscowego posta a reszta to jacys pieprzeni gimnazjalisci co wyzywaja a huj wiedza.przesluchal;i w zyciu 5 plyt i mysla ze juz wszytko wiedza. Osobiscie Srednio podoba mi sie ich rap ale wiekszosc komentarzy jewst przesadzona

Bez Dygresji
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:00:04, 14-04-07
Co za dzieciaki.

anonim
Autor: perdolone lamusy   Link do posta
15:50:33, 14-04-07
jebane szczoty jebać was i waszych starych w dupe!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KURWA KTO DO HUJA SPłODZIł TAKICH PEDDREASTóW, WYGLąDAJą JAKBY Z PIZDY NA SANKACH WYJECHALI A TEN Z BRODą TO WYGLąDA JAK Pół HUJA Z POD PIEżYNY SSIJCIE LASIONDRY JEBANE KURWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wroobelekhh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:55:48, 14-04-07
ktoś to już napisał: ciekawe jak się czują Ziemowit i Mieszko jak czytają te wypowiedzi. przypomnę że tylko jeden skład z UMC potrafił się przyznać do tego że robi POP a nie hip-hop. oczywiście mowa o Verbie. przynajmniej zachowali twarz jak powiedzieli że hip-hop mają w sercu, lecz tworzą POP. i ludzie przestali po nich jechać tak jak teraz jadą po GO. czekałem na taki ruch ze strony Grupy Operacyjnej, no ale przecież lepiej powiedzieć że się nie zna kawałka ABC Ostrego:) śmieszni są

anonim
Autor: maikki   Link do posta
17:25:51, 14-04-07
JAk mozna zrobic kawałek opierający się tylko i wyłącznie na nazwiskach?? Równie dobrze mogł bym napisac ze babcia*** robi zajebiste placki a dziadeczkowi**** juz dawno nie staje.... Totalne dno!!!

DonCarleone
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:31:33, 14-04-07
oj nie


anonim
Autor:    Link do posta
22:00:32, 14-04-07
heh, wyczuli moment z tym kononem i tyle. Jak komuś się to podoba to jego sprawa ale ja i tak bym sie nie mógł tym zajarać. Kolesie chyba nawet nie za bardzo wiedzą kto to O.S.T.R ...

anonim
Autor: nbmbm   Link do posta
22:22:12, 14-04-07
nie ma to jak bazarowy sean john.........spoko lans kiepawych raperkow w podrabianych ciuchach....

anonim
Autor: oj   Link do posta
22:23:41, 14-04-07
ja pierdole ale kiepy, ten frajer z brodą buja w podrobce bluzy sena johna z allegro, smiech na sali, a ich rap jest nic nie wart, zastrzele ich

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:11:24, 15-04-07
jebac was korwa wszystkich znawcy korwa wkorwiliscie mnie mam 50 razy lepsze rymy od nich korwa a mi sie podoba robia swoje i korwa nie mozna ich winic za brak bycia groznymi ziomami w kaptórach siedziecących na lawce bo nie chca tacy byc sa soba i korwa sa okej do czolowki nie dojda nigdy bo to da sie wyczuc ale daja rade jebani zazdrosnicy ! zero obiektywnosci jestescie gowno warci zal mi was ... jebani

anonim
Autor: tyle moge powiedziec   Link do posta
00:36:12, 15-04-07
gówno z dupy

anonim
Autor: Pires   Link do posta
09:42:30, 15-04-07
Nie wiem kto tego słucha...

To są frajerzy którzy są znani tylko dlatego, że sobie zrobili piosenkę o Kononowiczu. Gdyby nie to to nikt by nigdy o nich nawet nie słyszał bo ten rap jest chujowy (o ile można to w ogóle nazwać rapem)

Jeżeli kogoś jara słuchanie piosenki o ludziach takich jak Kononowicz, na dodatek z dodatkiem rymów w stylu: "bo on - ma honor i malutki domek i naprawde bardzo, chce zostać twoim ziomem" to powodzenia życzę...

anonim
Autor: plaga_era_frajerstwa   Link do posta
12:13:30, 15-04-07
POGARDA!! Chlopaki błaznują tutaj bo widocznie chca sie ZAREKLAMOWAĆ do huj wie czego, nie potrafią ani tworzyc ani niczym zaimponowac tak jak i reszta POZERÓW liczycie po prostu, ze ktos was zauwarzy jako dobry material do wcielenia w media (moze do błaznowania w MTV) , MIESZKO(breh) mow od razu o co wam biega a nie twierdzicie ze macie zajawke na rozkręcanie HH(zobaczymy jak dlugo i co to za szajs wydacie siudmego) a jak nie to radze przeżucić sie np na DISCO POLO w tej branży napewno lepiej ci pujdzie oszczędzisz wstydu sobie i producentom, gdzie ten wasz PRZEKAZwy chyba spiewacie o swoich idolach idziecie w ich slady ale to nie przekaz!! Dodam ze z mojego osiedla dzieciaki potrafia cos z sensem wymyslec zatem nie wmawiajcie ludziom o waszych dobrych zamiarach! Nasluchaliscie sie troche o hiphopie i wykorzystaliscie to !! POSLUGUJECIE SIE JAKIMIS ZASADAMI PANUJĄCYMI W HH TAK BY NIKT WAS NIE PODEJRZEWAL O NIC, A PRAWDA JEST OCZYWISTA TERAZ KAZDY O NIEJ SIE DOWIE I RAZEM SIE POSTARAMY UTRUDNIC W A S Z E Z Ł E Z A M I A R Y !! _Mam nadzieje ze Sokół i reszta napomkną cos o takim frajerstwie i wycisza szum w mojej glowie ktory wywolaliscie_

Vapor
Autor: Vapor   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:25:00, 15-04-07
Niech wypierdalaja w sina dal! zwala zwala ale ta morda Meza w ich teledysku mowi sama za siebie !

anonim
Autor: fyhjhg   Link do posta
15:03:08, 15-04-07
ja nie wiem po chuj wy w ogole o tym mowicie i po chuj jakis wywiad jeszcze

anonim
Autor: stuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuffffffffffffff   Link do posta
15:46:07, 15-04-07
www.myspace.com/primecrimecrew

zeto
Autor: zeto   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:36:12, 15-04-07
Najbliższe koncerty:
18.04.2007 - Zielona Góra (Winiarnia)
27.04.2007 - Syców
30.04.2007 - Polanica Zdrój
01.05.2007 - Łagiewniki
02.05.2007 - Sulęcin
02.05.2007 - Torzym
12.05.2007 - Czerwieńsk
25.05.2007 - Wodzisław Śląski
26.05.2007 - Szamocin
27.05.2007 - Krotoszyn
01.06.2007 - Zgorzelec,
02.06.2007 - Tychowo
17.06.2007 - Krzyż Wlkp.
17.06.2007 - Grodzisk Wlkp.
22.06.2007 - Bydgoszcz
24.06.2007 - Stare Kurowo
29.06.2007 - Legnica
30.06.2007 - Kamienna Góra

faktycznie sukcesy :)))

anonim
Autor: MIESZKOZIEMOWIT   Link do posta
20:32:23, 15-04-07
WIEJSKIE ATRAKCJIE

KoGooD
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:33:07, 15-04-07
dobry sweter Kononowicza polecam!

anonim
Autor: dwaem ziom   Link do posta
21:09:44, 15-04-07
BALLLLIIIINNNNN!!!
BBBBBBBBBBBBBBB
____BBBBBBBBBBBBBBBBB
____BB______________BB
____BB_______________BB
____BB_______________BB
____BB_______________BB
____BB______________BB
____BBBBBBBBBBBBBBB
____BB______________BB
____BB_______________BB
____BB_______________BB
____BB_______________BB
____BB______________BB
____BBBBBBBBBBBBBBB
____BBBBBBBBBBBBBB ______________A
____________AA_AA
___________AA___AA
__________AA_____AA
_________AA_______AA
________AA_________AA
_______AAAAAAAAAAAAAAA
______AAAAAAAAAAAAAAAAA
_____AAA_____________AAA
____AAA_______________AAA
___AAA_________________AAA ____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLLLLLLLLLLLLLLLLLL
____LLLLLLLLLLLLLLLLLLL ____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLL_
____LLLLLLLLLLLLLLLLLLL
____LLLLLLLLLLLLLLLLLLL ________IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
________IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
_____________IIIIII
_____________IIIIII
_____________IIIIII
_____________IIIIII
_____________IIIIII
_____________IIIIII
_____________IIIIII
_____________IIIIII
________IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
________IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ____NNNNNNNNN__________NNNN
____NNNNN_NNNN_________NNNN
____NNNNN__NNNN________NNNN
____NNNNN___NNNN_______NNNN
____NNNNN____NNNN______NNNN
____NNNNN_____NNNN_____NNNN
____NNNNN______NNNN____NNNN
____NNNNN_______NNNN___NNNN
____NNNNN________NNNN__NNNN
____NNNNN_________NNNN_NNNN
____NNNNN__________NNNNNNNN

anonim
Autor: pidas   Link do posta
21:47:09, 15-04-07
NO NO ALE PEJA MA TEZ ZAJEBISTA MUZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZAJEBISTA TA PISENKA ,,Bądz sobą''

anonim
Autor: Szczepan HKS   Link do posta
10:45:45, 16-04-07
są tak popierdoleni ze na takie podejście brak mi słow jak przystało na UMC sa tak słabi wiec w takim razie wola se posłuchac  jakiegos zespołu disco polo nish tych frajerów własnie przez taki jak oni polski RAP umiero w oczach niestety Bóg stworzył takze takich debili no coz mozno sie z nich jedynie posmiac pozdro dla Prawdziwych skladów w katowicach

areone
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:29:19, 16-04-07
zenada, generalnie jaka kurwa popularnosc  po kononowiczu, o cieciach wiedzialem wiecej przed niz po, ema

anonim
Autor: aha   Link do posta
21:40:34, 16-04-07
haha

anonim
Autor: Lolitka   Link do posta
15:47:02, 17-04-07
Muza Grupy Operacyjnej jest fantastyczna! Żeby nie było później że jestem jakąś tam gimnazjalistką, bo mam 21 lat i uwielbiam tą grupę. Mieszko jest dla mnie ideałem mężczyzny, a to, że ma bluzę z Allegro jeszce o niczym nie świadczy! Człowieka nie ocenia się po opakowaniu lecz po zawartości! Mieszko jest pod każdym względem cudowny. a co do jego i Ziemowita muzy to jest ona bardzo inteligentna i prawdziwie hip-hopowa! Rozumiem to, że nie każdy może sądzić tak, jak ja lecz takie pochopne i bezlitosne ocenianie jest żałosne... MIESZKO JESTEŚ CUDOWNY!!!

anonim
Autor: elektryk wysokich napiec   Link do posta
16:09:55, 17-04-07
skad te ćwoki wogóle sa ? wstyd jak ja pierdole robic i słuchać tej muzyki co robia, żenada.

anonim
Autor: elektryk wysokich napiec   Link do posta
16:11:52, 17-04-07
a i jeszcze jedno, piekne poetyckie polskie imiona z przełomu IX - X w., brawo dla waszych matek za inwencje.
pozdro.

anonim
Autor: asdasdfasdfads   Link do posta
18:22:47, 17-04-07
hahahah mieszko chodzi w podrabianych bluzach sean john z allegro za 69zl

anonim
Autor: Lolitka   Link do posta
18:26:16, 17-04-07
Mieszko i Ziemowit to piękne imiona!!!!! A Mieszko jest udoskonaleniem potrzeb każdej kobiety... ma w sobie to "coś" co sprawia, że jest wyjątkowy!!!!!!!

anonim
Autor: o_____O   Link do posta
19:11:52, 17-04-07
"Twoja płyta jest dla chłopców, kierowców, dla starców, dla żon i dla matek, ale nie dla osób powiązanych z rapem"Chujowy flow + chujowe bity + chujowe skrecze = chujowy rap


anonim
Autor: ..............   Link do posta
12:31:21, 18-04-07
"jebane szczoty jebać was i waszych starych w dupe!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KURWA KTO DO HUJA SPłODZIł TAKICH PEDDREASTóW, WYGLąDAJą JAKBY Z PIZDY NA SANKACH WYJECHALI A TEN Z BRODą TO WYGLąDA JAK Pół HUJA Z POD PIEżYNY SSIJCIE LASIONDRY JEBANE KURWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

rozpierdalają mnie takie błazeńskie hasła. Współczuje twoim rodzicom :D

ps. to nie komplement (na wypadek jakbyś nie skumał)

anonim
Autor: ToooDY O.S.T Ziom   Link do posta
12:52:12, 18-04-07
Osobiście mam ich poprzednią płytę. Podobają mi się La magra, III Wojna Światowa i Wysokie Loty, reszta to dno. Robią wiochę i są z wiochy. My, raperzy z Zielonej Góry zostaliśmy przez tych idiotów zapakowani do szuflady z napidem DEBILE (Grupa Operacyjna). Nie wszyscy z nas rymują tak do dupy jak oni. PZDR sprawdźcie ustawe Grapexim i O.S.T

anonim
Autor: .jA   Link do posta
14:21:36, 18-04-07
Ten jeden ma sztuczne zęby ?

anonim
Autor: NAT   Link do posta
14:36:42, 18-04-07
To jakaś popierdolona chała,ten hip hop pl zjeżdza  na psy i to grubo,skoro zaczynają pisać o takich penerach to jutro moge przeczytać coś z historii wiśniewskiego. kurwa kupie se taką bluze :-D ps, w klipie niebędzie niczego chyba widziałem meza,tak dobże mi się zdawało widziałem meza.kurwakurwakurwakurwa.

anonim
Autor: x y   Link do posta
17:24:53, 18-04-07
Wasze imiona sa za czasow mieszka I ale i tak was bardzo lubie

anonim
Autor: x y   Link do posta
17:25:04, 18-04-07
Wasze imiona sa za czasow mieszka I ale i tak was bardzo lubie

anonim
Autor: MIESZKOZIEMOWIT   Link do posta
18:16:35, 18-04-07
DEBILE PISZA SOBIE SAMI KOMENTARZE!

anonim
Autor: plaga_era_frajerstwa   Link do posta
18:36:03, 18-04-07
http://muzyka.interia.pl/teledyski/teledysk/badz-soba,30256

anonim
Autor: hmari   Link do posta
15:47:40, 19-04-07
mieszko i ziemovil sa imionami pieknymi nie wiem co chcecie ale ja dlamnie biore z  nich przyklad do hip hopu bo maja fajna muze a szczegulnie BĄDŻ SOBĄ  lubie was kiedys chcilem miec wasze imiona a szczegulnie mieszko NIE MAM RACJI

anonim
Autor: looool   Link do posta
23:39:57, 20-04-07
LOOOOOL ! TAKIEGO GOWNA JESZCZE NIE SLYSZALEM!!!! JAK TO JEST HIP-HOP TO JA JESTEM KURWA SWIETY!! JESZCZE TROCHE I DOROWNACIE VERBIE !!!!

anonim
Autor: TEEEEDZIK   Link do posta
23:43:13, 20-04-07
jednak to prawda, ze polski hip-hop marnieje i to przez takich debili co mi kurwa pierdoli przez te srednio 3 minuty o kurwa jakims gownie co polowy ludzi nie interesuje!! ja pierdole wescie idzcie sie utopcie albo powiescie czy chuj wie co zrobcie!! i tak tylko te przydupasy sie zjarza ze was nie ma

anonim
Autor: Grzesiekkk   Link do posta
22:49:08, 20-05-07
Foks i Andrus jeden z drugim to fajfus.Pozytywnie o nich pisza tylko oni sami i ch znajomi!!Bo kazdy zgodnie twierdzi ze maxymalna chala jest!!

Mroofka
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:24:37, 31-05-07
"Nie jesteście nawet One-Hit-Wonder" :]
Jak dlamnie taki "rap" utrzyma się może z pół "sezonu"....
bez komentarza :/

anonim
Autor: kokosek   Link do posta
13:24:36, 23-07-07
gRUPA OPERACYJNA JEST SUPER KONIEC WYPOWIEDZI

anonim
Autor: kokosek   Link do posta
13:24:41, 23-07-07
gRUPA OPERACYJNA JEST SUPER KONIEC WYPOWIEDZI

anonim
Autor: kokosek   Link do posta
13:24:46, 23-07-07
gRUPA OPERACYJNA JEST SUPER KONIEC WYPOWIEDZI

anonim
Autor:    Link do posta
19:23:40, 26-07-07
Wielki SZACUNEK dla Grupy Operacyjnej za bardzo inteligentne wypowiedzi, inteligentny humor i dobry rap.

djlexus
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:34:35, 01-08-07
Większość krytycznie wypowiadających się tu ludzi to prostaki, którzy nie są w stanie zrozumieć Inteligentnego Rapu.
Przecież jak w tekście nie ma, huj, pizda, jebać policje, HWDP, jarania blantów itp. To ci kretyni nie są w stanie zrozumieć ani słowa.

PROSTAKI!!! tego nie jest rap dla was!!!

Aż się dziwię, jak co niektórzy coś byli w stanie to napisać, przecież trzeba podać wynik dodawania. Kto wam pomagał obladryńcy jedni.

Macie za bardzo ograniczone muzgownice, przez ten koks, żeby zrozumieć przekaz G Opa.

anonim
Autor: kocham mieszka   Link do posta
11:42:41, 27-08-07
kocham mieszka bo jest super narciak

anonim
Autor: *Sarcia*   Link do posta
19:06:53, 28-10-07
Hej Mieszko! Wiem, że mnie nie kojarzysz ale jestem Sara córka Artura z Chrosna! Pewnie już wiesz!
Więc wielkie pozdro dla ciebie oczywiście i dla rodzinki! A moj tata Artur ostatnio był u ciebie i dostałam od ciebie płyte FOKSIE! Więc wielkie ogromne pozdro! I dzięki za płytkę!!
Buźka!! :* :)

ziom123456
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:07:14, 30-12-07
hahaha schowajcie sie nie mogę. Muzyka na poziomie nie zerowym tylko ujemnym :/ szkoda gadać a najbardziej to ich starsi oszpecili - Ziemowit i Mieszko haaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaa aaa

anonim
Autor: K.K.   Link do posta
10:48:07, 24-02-09
Ilu z Was, gimnazjalnych krytyków przeczytało cały wywiad?? Gdybyście przeczytali używając mózgu, to byście tak po nich nie jechali. Wam jednak chyba mózg wypaliły rapowe pioseneczki ze słowem "kurwa". Poszerzcie horyzonty, bo obecnie cały polski hh to jeden nurt i wszyscy chcą tylko napieprzania tylko o biedzie i życiu na ulicy. Tylko w Polsce tak jest. W żadnym innym kraju by tak po Mieszku nie jechali. Tam prawdziwy hh to bity i ostre bezkrytyczne teksty - na różne tematy, nie tylko slamskie życie.

anonim
Autor:    Link do posta
01:27:44, 08-11-18
a chuj mie to jebie

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-233-111-242.compute-1.amazonaws.com (18.233.111.242). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.