Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Wideoteka Czarnego Człowieka odc. 2 seria 2

Wideoteka Czarnego Człowieka odc. 2 seria 2

Autor: flaco666

"Wideoteka Czarnego Człowieka" dotychczas przedstawiała filmy z udziałem panów zajmujących się rapem (Will Smith, Tupac Shakur). Tym razem będzie to produkcja, w której udział wzięła Christina Milian związana z aktorstwem od ładnych paru lat. Opisywanym obrazem w drugim odcinku będzie "Anioł Stróż".

Oryginalny tytuł filmu to "Man of the House". Jest pomieszaniem kina sensacyjnego z komedią. Swoją premierę miał 25 lutego 2005 roku. Dozwolony jest od lat 12. Czas trwania produkcji wynosi 100 minut.

Reżyserem "Anioła Stróża" jest niejaki Stephen Herek debiutujący w tym fachu w 1986 roku filmem "Critters" o małych, niegrzecznych stworzonkach. Podjął się również nakręcenia "101 dalmatyńczyków", a na obecnie recenzowanym obrazie jego kariera się zakończyła. Początkowy tytuł filmu, pod którym miał być puszczany w Stanach to "Cheer Up". Ciekawostką może być, iż jest to pierwszy film w historii, w którym zezwolono na wykorzystanie autentycznych, całkowitych nazw, symboli związanych z University of Texas w Austin (np. maskotki futbolowej drużyny - Bevo).

W roli głównej występuje znany ze "Ściganego" czy "Facetów w Czerni" - Tommy Lee Jones. Role drugoplanowe odgrywają Kelli Garner jako Barb, Vanessa Ferlito jako Heather , Monica Keena jako Evie, Anne Archer jako Molly McCarthy i wreszcie bohaterka artykułu Christina Milian jako Anne.

Scenariusz napisali Scott Lobdel oraz John McLaughlin. Skoro już mowa o treści to małe streszczenie akcji "Anioła Stróża". Klimat komedii daje się poczuć już na początku. Odpowiada on atmosferze w amerykańskim college'u. Grupa młodych dziewcząt biorąc udział w konkursie cheerleaderek jest świadkiem zabójstwa ważnego świadka sądowego. Do śledztwa zostaje przydzielony Rangers, podstarzały agent FBI - Roland Sharp. Ma on odnaleźć świadków i wyjaśnić sprawę morderstwa. Na komisariat zgłaszają się nastolatki, które twierdzą, że wszystko widziały. Jest jeden problem, że każda z nich ma inne zdanie na temat wydarzenia. Sharp musi podjąć się zadania i ochraniać zastraszone dziewczęta. Musi je uchronić przed nieobliczalnym mordercą, usiłującym zlikwidować wszystkich świadków zbrodni.

Moje wrażenia na temat niniejszej produkcji są pozytywne. Film jest zabawny i można miło spędzić czas oglądając go. Popatrzenie sobie na piękne dziewczyny na pewno nikomu nie zaszkodzi, w szczególności jeżeli chodzi o "szefową" cheerleaderek - Anne. Christina Milian zagrała profesjonalnie, nie bała się i widać, że jest pewna siebie. Podobać się może, gdy złości się na Rolanda Sharpa. W jej zachowaniu najbardziej wyjawia się zadziorność. Sceną, która mnie urzekła jest wspólny taniec dziewczyn z pastorem, znajomym głównego bohatera. One prezentują układ synchroniczny, dobrze przećwiczony i elegancko wyglądający. Percy Stevens (bo tak nazywa się pastor) wg scenariusza chwali się starą szkołą tańca, gdyż ostatnich kilka lat przesiedział w więzieniu.

Podsumowując film nie ma praktycznie żadnych dużych minusów czy mankamentów. Warto go sobie obejrzeć po ciężkim dniu pracy, aby zrelaksować się, najlepiej ze swoim partnerem. Powodem, dla którego panie powinny się z nim zapoznać jest główna rola Tommy Lee Jones'a, natomiast panowie mogliby być skłonni do zobaczenia Christiny Milian. A w kolejnym odcinku mocna produkcja twórcy "Chłopaków z sąsiedztwa" John'a Singleton'a pt. "Czterej Bracia".Informacje o artykule
Data dodania:2007-05-02
Dział / Kategoria: fun / felieton
Średnia ocena:nieoceniany
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
flaco666, 30 lat
mężczyzna, Kraków

Ostatnie artykuły tego autora:
Przegląd Zagranicznych Videoclipów odc. 09 seria:3
Przegląd Zagranicznych Videoclipów odc. 09 seria:3
Przegląd Zagranicznych Videoclipów odc. 10 seria:3
Przegląd Polskich Teledysków odc. 09 seria:3
Przegląd Polskich Teledysków odc. 10 seria:3

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-206-187-81.compute-1.amazonaws.com (18.206.187.81). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.