Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: xpris

Dowiedz się więcej o: Aro.
Mój rap jest teraz tak dopieszczony technicznie jak nigdy wczesniej! Wyrobiłem mocny styl rymowania, który naprawdę napierdala w głośnikach!

Po ponad czterech latach Aro, członek Łódzkich Rezydentów, szykuje się do wydania swojej drugiej płyty. "Mam około 50 różnych szesnastek plus kilka skończonych numerów. Z tego prawie dwadzieścia jest już przyklepana na płytę Rezydentów". Jak widać nie próżnuje. Zapraszamy na wywiad, w którym przeczytacie m.in. o nowych projektach, wytwórniach SP Records i My Music oraz o rajdach samochodowych.

Najw™ 

Czy możesz zdradzić kto wystąpi gościnnie na nowej płycie Aro?
Aro: Najpierw chce zrobić cały materiał i ewentualnie wtedy podbić do kilku znajomych mc i zaprosić ich na tą płytę. Dowiecie się jak będą wbite ich zwroty.

Ostatnio trochę ucichło o tobie, zero koncertów, zero featuringów, pracowałeś nad nowym materiałem czy miało to inne przyczyny?
Aro: Może i ucichło, ale nie jestem typem który będzie robił zamieszanie wokół siebie, żeby tylko znaleźć się w news'ach na Hip-Hop.pl. Wiesz, wychodzę z założenia, że póki nie mam konkretnego materiału i płyty, to po chuj się pchać na salony? Z drugiej strony ucichło nie ucichło... Zagraliśmy kilka dobrych imprez jako soundsystem "MMB" (DJBartech, DJScream, Aro) oraz jako Rezydenci Soundsystem (z DJScream'em). Dodatkowo zagraliśmy ostatnio w Łodzi z Rezydentami dwa bardzo duże koncerty - przed OSTR dla 1300 osób i przed Naughty By Nature dla blisko dwudziestotysięcznej publiczności! Niesamowite wrażenia. Poza tym, okres mojej scenicznej abstynencji przez tak długi czas jest również spowodowany intensywnymi pracami nad kolejną solówką i legalem Łódzkich Rezydentów.

Legal Rezydentów? Podaj jakieś szczegóły...
Aro: Siedzimy w NC Studio u Marka Dulewicza, człowieka u którego nagrywa cała plejada zajebistych zespołów i raperów z OSTRym na czele! Marek robi kawał niesamowitej roboty podczas nagrywek, kieruje tym wszystkim i czuwa żeby to wszystko było zrobione naprawdę z jajem a nie na odpierdol. Zdecydowaliśmy się zrobić materiał właśnie w NC Studio stawiając na profesjonalne podejście i olbrzymie doświadczenie w takiej muzyce Marka. Jak będziemy już mieli kilka numerów, to w tedy wybierzemy się w tour po wydawcach i zobaczymy kogo zainteresuje nasza muza. Wierzę, że z tym co zrobimy nie będzie problemów ze znalezieniem wydawcy, chociaż przy dzisiejszym pojebanym rynku muzycznym nigdy nic nie wiadomo... Na koniec dodam, że produkcją zajmie się Vixen, Arbuz, Scream i ja wrzucę na pewno jakieś bity.

Ostatnio nie występujesz gościnnie, czy to brak zaproszeń, czy może już masz jakieś zaplanowane. Uchyl trochę rąbka tajemnicy.
Aro: Nie jestem raperem, którego się "zaprasza". Dlaczego? Bo poszła chujowa plota, że nałogowo kradnę bity i jestem chujowym mc (śmiech). Poczekaj na solówkę i płytę Rezydentów. Mój rap jest teraz tak dopieszczony technicznie jak nigdy wcześniej! Wyrobiłem mocny styl rymowania, który naprawdę napierdala w głośnikach! Wiem, że wiele składów chciałoby żebym się pojawił u nich i zajebał jakąś szesnastkę, ale nie zaproszą mnie, bo za bardzo sugerują się tym co wyczytali o mnie na pojebanym forum. Tyle.

Wiele osób zaczęło krytykować twoje posunięcia po nagraniu kawałka z Mezo "Piąty Rejs", może to już stare dzieje ale po tym wiele osób zaczęło postrzegać Ciebie wraz z utworem "Ken i Barbi" jako hiphopolo. Jak ty sam się do tego odnosisz.
Aro: Człowieku kawałek "Piaty Rejs" to według mnie jedno z lepszych nagrań z tamtej płyty Mezo! Konkretnie pojechana bragga i powiem Ci bez żadnego pierdolenia, to naprawdę dobry numer. A wszyscy którzy potem coś pierdolili na temat mojej współpracy z Mezem, po prostu są zazdrośni o to, że nagraliśmy tłustego jointa! To co powiedziałeś, że mój "Ken i Barbi" wiele osób nazywa hiphopolo to jakaś abstrakcja. Jak numer który jest cwanym disem na plastikowa popkulturę można nazwać jej częścią? To jakaś paranoja. A dowodem na to, że dis się przyjął niech będzie fakt, że ten numer zna praktycznie cała Polska. I chociaż nie wszyscy wiedzą, że takiego skurwiela nagrał właśnie Aro, to wystarczy mi, że wszyscy o nim gadają...

Dzisiaj nie wystarczy wyjść na scenę, zagrać i grzecznie schować się za kotarę. To nie ten czas kiedy składy wydawały legal za legalem, a wydawcy pchali się z propozycjami współpracy do hip-hopowych wykonawców.

Czym jest dla ciebie rap? Pasją, satysfakcją, kasą a może czymś innym? Co cię w ogóle skłoniło do tego, że zacząłeś nagrywać rap?
Aro: Na pewno nie robię tego dla kasy, bo jest tylko kilka osób w Polsce którzy zarabiają na tym jakieś pieniądze i nie zapowiada się, żeby z rapu w naszym kraju dało się żyć. A szkoda. Pasja? Pasja na pewno, bo to wszystko co mam i nikt mi tego nie zabierze. Żadne disy, żadni hejterzy, żadne zazdrosne kurwy. Satysfakcja? Widząc na koncercie setki osób które znają twoje teksty i żywiołowo reagują na to co robisz na scenie, czerpiesz z tego zajebiście wielką satysfakcję i napędza Cię to bardziej niż zgrzewa red bulla!

Niedawno wspomniałem o kawałku Ken i Barbi czy planujesz nagrać następcę tego hitu?
Aro: Nie mam w planach robić jakiejś kontynuacji tego kawałka, chociaż w jednym z nowych tekstów jest mocne nawiązanie właśnie do tego numeru. Takie "hity" to białe kruki których nie da się za chuja skopiować i zrobić czegoś na wzór...a jak ktoś próbuje to jest debilem.

Mówiłeś, że bity na nową płytę nie będą pochodzić od ciebie, to prawda? Co cię skłoniło do tego kroku?
Aro: Nie chce nawijać do swoich podkładów bo na nadchodzącej solówce chce się wykazać jako dobry raper i chce skupić się na rapowaniu, a nie produkcji tego materiału. Raz w życiu oddaje warstwę muzyczną w ręce i uszy obcych ludzi, którzy... wiem to już teraz, przygotowali dla mnie naprawdę tłuste bity!

Ostatnio wiele się dzieje w świecie Hip-Hopu, pojawiają się coraz to nowe dissy mini. Owal vs. Szeler. Czy masz w planach nagrać jakiś diss? Jak traktujesz kwestię dissów, wolisz takie rozwiązanie konfliktów czy inne? Kiedyś pod twoim adresem padły disy Trzeciego Wymiaru i O.S.W.P jak się do nich teraz odnosisz? Czy nadal jesteście wrogami?
Aro: Dużo pytań w tym pytaniu ziom... No ale po kolei bo to dobre tematy. Nigdy nie jarałem się i nie jaram konfliktami wśród rodzimych raperów. Dla mnie to jakieś takie przeszczepione ze Stanów, może dla tego, że lwia część disów najzwyczajniej jest... słaba. Kolesie zamiast napierdalać jakieś dobre argumenty, to popisują się tym kto im zrobił bit na dissa, albo gloryfikują swoje umiejętności zamiast cisnąć z konkretami! Nie wiele jest w historii naszego Hip-Hopu konfliktów wartych zauważenia. Takie jest moje zdanie, ale tak jak mówię, może dla tego że ogólnie chuj wbijam w takie akcje. Mówisz też o moim beefie z trzecim wymiarem. Wiesz jak to mówią, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i oceniać tą akcję można na wiele sposobów, ale powiem ci że są fakty o których nikt nigdy nie mówił przy okazji tego beefu. Powiem Ci, że Aro wcale nie został zjedzony dissem trzeciego wymiaru, wcale nie bałem się odpowiedzieć na ich numer, to nie tak... Po prostu zadecydował o tym fakt, załatwienia tego sporu w inny, niż rapowany sposób... że tak to ujmę. Tyle.

Niedawno przeprowadziłeś się z Wałbrzycha do Łodzi. Jak ci się teraz żyje? Co wywarło to na tobie?
Aro: Co wywarło? To, że Łódź zrobiła na mnie naprawdę niesamowite wrażenie! Dla mieszkających tutaj to śmieszne, co mi się tu może podobać, ale dla mnie-dla kogoś żyjącego wcześniej w mieście gdzie jedynym dochodem jest własna dziura w ziemi na biedaszybach, albo trzeci etat na strefie ekonomicznej przy szyciu kierownic do aut... Łódź jest piękna! Atmosfera ulicy Piotrkowskiej, klubu BLU, albo miejsc takich jak Pl.Komuny Paryskiej czy wielu innych kultowych miejscówek naprawdę potrafi uzależnić. Ja mieszkam tu równo dwa lata i wciąż jaram się każdą chwilą w tym mieście. Naprawdę... strasznie lubię tu być, miasto do którego zawsze z chęcią wracam z wyjazdów. Żyje się dobrze, mam zajebistą robotę i razem z ziomami robimy naprawdę dobre, rapowe gówno! W końcu zostawiłem za plecami wcześniejszą, małomiasteczkową depresję.

Łódzka scena staje się coraz większa, pojawia się coraz więcej projektów jak to oceniasz?
Aro: Pozytywnie, bardzo. Znam się z wieloma ekipami tutaj i wielu z nich ma potencjał żeby być w pierwszej lidze. Największym minusem jest wciąż brak siły przebicia niektórych gości. Dzisiaj nie wystarczy wyjść na scenę, zagrać i grzecznie schować się za kotarę. To nie ten czas kiedy składy wydawały legal za legalem, a wydawcy pchali się z propozycjami współpracy do hip-hopowych wykonawców. Wielu z łódzkich raperów zbyt oszczędnie używa swojego potencjału... nie tędy droga według mnie, bo robić rap kilka lat i nie zagrać nawet na żadnej większej imprezie... to nie o to chodzi. Trzeba pierdolnąć konkretnie, bo jak to mówią jak kraść to miliony, jak spaść to z wysokiego konia! My z Rezydentami kierujemy się taką zasadą, ale widzę że takiego przekonania, że coś się robi dobrze brakuje kilku tym, którzy robią w Łodzi naprawdę zajebisty rap.

Aro jak to jest z tobą, po której stronie barykady stoisz, a po której chciałbyś być po stronie undergrand'owego rapu pełnego nielegali czy rapu pełnego kasy. Chciałbyś grać dla ludzi ulicy czy grać dla słuchaczy eski?
Aro: Chciałbym żeby ktoś docenił to co robią w Polsce raperzy i dał zarobić jakieś normalne pieniądze. Dał zarobić, ale nie kazał się podkładać pod "target" i nagrywać ckliwych hitów dla komercyjnych stacji radiowych. Takie ruchy swego czasu zniszczyły wiele dobrego na polskiej scenie muzycznej...zamiast wprowadzić rap na salony, kilku dorobkiewiczów nachapało się na cukierkowych, pseudo rapowych balladach i dali sobie spokój z Hip-Hopem uznając ten gatunek za wyeksploatowany i nie warty inwestowania większych pieniędzy. Chujowa opcja bo można by było trzaskać dobry, szczery przekaz i jednocześnie tłoczyć to do radia i TV. Zarabiać na tym kasę ale ciągle być raperem a nie muzyczna dziwką.

Kolesie zamiast napierdalać jakieś dobre argumenty, to popisują się tym kto im zrobił bit na dissa, albo gloryfikują swoje umiejętności zamiast cisnąć z konkretami! Nie wiele jest w historii naszego Hip-Hopu konfliktów wartych zauważenia.

Wiem, że wspierałeś młodych artystów, między innymi wraz z portalem Hip-Hop.pl kiedyś ogłosiliście konkurs na remix kawałka "Wiesz" nagranego w gronie Łódzkich Rezydentów. Jak to jest teraz, czy nadal masz jakieś patenty na promocję i pomoc młodym artystom?
Aro: Gdybyś zadał to pytanie kiedy mieszkałem w Wałbrzychu i nagrywałem "Pierwszysoloprojekt", powiedziałbym Ci, że mam sto pomysłów jak pomóc wybić się młodym ekipą i mc. W pokoju zawsze stał mikrofon spięty z mikserem i komputerem, zbudowałem nawet pseudo kabinę do wokalu. Z tego wszystkiego mógł korzystać każdy kto się w tamtym okresie pojawił u mnie. Poświęcałem naprawdę długie godziny na zgranie i ułożenie wokali raperów z którzy do mnie wpadali. Zrobiliśmy kilka projektów, niektóre nigdzie się nie pojawiły, inne krążyły po wałbrzyskim podziemiu. Jaki był tego finał? Taki, że pewnego dnia ekipa dorosłych facetów obraziła się jak banda przedszkolaków za to, że w zamian za zgranie i produkcję ich materiału umieściłem logo mojego "studia" na okładce ich nielegalna z dopiskiem "Aro prezentuje...". Poszła taka kurwa straszna fama na mój temat: że chce przywłaszczyć sobie ich super rap, że jestem chuj, że za kogo ja się uważam i tak dalej... i tak dalej... Rozumiesz o czym mówię? Chciałem żeby ktoś chociaż w taki sposób docenił to, że ja nad tym materiałem spędziłem w chuj czasu, poświęciłem kawałek z życia żeby im to kurwa nagrać i pomóc wydać, bo na prawdziwe studio chłopaków nie było stać niestety... I pije tu do tego, że teraz kilka razy się poważnie zastanowię zanim kogoś wpuszczę do mojego domu i "zainwestuje" w niego swój czas, sprzęt i moją zajawkę. Nie mniej jednak będąc już w Łodzi poznałem Kafla, w którego w jakiś sposób zainwestowaliśmy z Rezydentami i inwestycja okazała się zajebiście trafiona, bo Kamil napierdala teraz naprawdę szalony rap i jest naszym przyjacielem, i zajebistym ziomkiem!

Jak układają się twoje stosunki z wytwórnią, słyszałem po wydaniu krążka "Cogonieznajom", że nie najlepiej, jak to jest teraz, czy kolejny krążek wyda znowu Sp Records? Jak uważasz czy wytwórnia jest zła, nie dająca odpowiedniej promocji? Wiele ostatnio mówi się właśnie o tej sprawie. Czy wolałbyś być w wytwórniach typy My Mysic ?
Aro: Po pierwsze od wydania "Cogonieznajom" nie byłem nawet raz w SP Records. Po drugie SP Records nie odpowiedziało na żadnego mojego maila, ani na żadną moją prośbę o kontakt. A po trzecie SP Records podpisało ze mną kontrakt na trzy lata a wydało tylko jedną moją płytę, jeden klip, a naszą współpracę zakończyli po roku od wydania płyty nie powiadamiając mnie nawet o tym. I tu mała przestroga do wszystkich którzy wysyłają demówki do wytwórni. Pod adres espe nie warto wysłać nawet czystej płyty, bo jeżeli macie jakiś dobry materiał na nośniku, to szkoda, żeby został zmarnowany przez SPierdoloną promocję tej wytwórni. Czy wolałbym być na przykład w My Music? Oczywiście, że tak. To jedna z zaledwie kilku polskich wytwórni w której robi się profesjonalną promocję, materiał jest WYDANY a nie tylko wytłoczony na kompakcie, a artyści nie muszą zapierdalać za swoimi sprawami z jęzorem na wierzchu, żeby sprzedać kilka sztuk swojego materiału.

Wiem, że lubisz rajdy samochodowe, czy często je oglądasz? Jak się nie mylę to już nagrałeś dwa utwory o nich.
Aro: Człowieku ja jestem jednym z największych fanatyków tego sportu w naszym kraju! Zapierdalam przez całą Polskę, żeby zobaczyć kilka odcinków specjalnych. Oszczędzam na takie wyjazdy przez długi czas, żeby potem strzelić ponad tysiąc kilometrów, jadąc na przykład na Mazury i siedzieć przy trasie rajdu przez trzy dni. To jest kurwa pasja przez duże P! Jeżeli ktoś nie wie o czym mówię, to zapraszam na którąś z eliminacji do Mistrzostw Polski, albo jak dobrze pójdzie to w przyszłym roku na Mistrzostwa Świata (WRC) na Rally of Poland! Nagrałem dwa numery które zadedykowałem wszystkim kibicom rajdów w Polsce-jeden dwa lata temu, drugi ostatnio przy okazji 64 Rajdu Polski.

Liroy, Peja, Gural, Fenomen, Owal, Eldo, Mezo itp... - różni raperzy, różne osobowości, różny rap, ale jak nie patrzeć elita Polskiej sceny HH, czy ty tez do tej elity się zaliczasz? Jak oceniasz tych artystów, jak oceniasz polską scenę?
Aro: Wydaje mi się, że słowo elita to złe określenie dla najlepszych polskich raperów. Elitarny oznacza tylko dla wybranych, nie dostępny dla wszystkich a nie jest określeniem poziomu jaki prezentuje polska pierwsza liga rapu-tak też bym ich nazwał. A czy ja jestem pierwszoligowcem? Uważam, że prezentuje dobry poziom rapu, ale nie jestem na razie w tej pierwszej lidze. W Polsce jest tylko kilku graczy którzy w takiej klasie mogą spokojnie się odnaleźć. Dla mnie żeby tam być trzeba nie tylko nagrywać dobre szesnastki, ale również mieć poukładane w głowie żeby wyrobić sobie w chuj twarda pozycję w czołówce. Jak oceniam polską scenę? Nie jestem od oceniania takich rzeczy. A najbardziej irytujące jest to, że taką oceną kondycji polskiego rapu nie jest ani ilość sprzedanych płyt, ani ilość zagranych koncertów, ani ilość ściągnięć z muła płyty danego wykonawcy. Niech każdy sam sobie odpowie na to pytanie, będzie najprościej.

Pytanie na koniec, jakie masz plany na przyszłość? Co zamierzasz robić? Zdradź swoje plany na przyszłe projekty.
Aro:Praca w NC Studio nad legalem Rezydentów. Praca nad solowym albumem. Nasze soundsystemowe wojaże z DJScreamem po Polsce, po naprawdę konkretnych klubach. Do tego musimy znaleźć jakąś firmę odzieżową, która zainwestuje w nasz projekt, bo chcemy zrobić przy współpracy z wytwórnią naprawdę gruby klip do najlepszego numeru z płyty. To chyba tyle, jeżeli chodzi o plany na najbliższą przyszłość. Poza tym cieszyć się życiem i ograniczyć alkohol na melanżach (śmiech).

Dziękuje za wywiad.

Dowiedz się więcej o: Aro.


Informacje o artykule
Data dodania:2007-06-25
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:6.40 (5)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
xpris, 39 lat
mężczyzna, Zamość

prohomalikomuk
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:16:26, 25-06-07
piewszchy

emekmk
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:22:15, 25-06-07
chcesz sie wypromiwać w mik to zajeb nam skit!

anonim
Autor:    Link do posta
16:22:39, 25-06-07
" Wiem, że wiele składów chciałoby żebym się pojawił u nich i zajebał jakąś szesnastkę, ale nie zaproszą mnie, bo za bardzo sugerują się tym co wyczytali o mnie na pojebanym forum. Tyle. " HAHAHAHAHAHAHAH

anonim
Autor: todahh   Link do posta
16:26:19, 25-06-07
co wywarło???:p

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:27:48, 25-06-07
spoko, pozdro.

pozdrawiam PCP 16! ziomuś!!

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:28:11, 25-06-07
http://tiny.pl/fl2s  nowa okładka płyty aro...

http://tiny.pl/fl2z a tu gwarancja ze bedzie tanio ...


pozdrawiamanonim
Autor: ALLAHu widzisz i nie grzmisz   Link do posta
16:28:13, 25-06-07
" cwany diss " oszzz w pizdeeee ! Wcześniej koleś był mi zupełnie obojętny, ale po tym wywiadzie dochodzę do wniosku, że to idiota.

WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:30:55, 25-06-07
dobry wywiad i dobry rap zawsze robi pozdro dla arka

i czekam na twoje solo kolejne

anonim
Autor: hahha   Link do posta
16:31:20, 25-06-07
te harcerzyk przytul sie do meza ....

kradniesz bity w undergrandzie !

anonim
Autor: ziomekz Pomorza   Link do posta
16:35:24, 25-06-07
Aro ma potencjal jak dla mnie w kawalku ken i barbi pokazal zajebiste flow .

takie moje zdanie i nic tego nie zmieni

pozdro Aro

anonim
Autor: WDW   Link do posta
16:52:31, 25-06-07
Chujowy koleś co robi chujowy pseudo rap. Wkurwiają mnie tacy ludzie co nawijają ja paralitycy i jeszcze pierdolą takie durnoty w wywiadach.
Pozdro!

anonim
Autor:    Link do posta
16:59:42, 25-06-07
ARO NIE JEST ZLYM RAPEREM!!! TYLKO HUJOWO ZROBIL W WALBRZYCHU Z KTOREGO MUSIAL SPIERDOLIC I TERAZ OPINIA SIE ZA NIM CIAGNIE. NAJWAZNIEJSZY JEST RESPECT I SZACUNEK ARTUSTOW A TY ARO ZROBILES ZUPELNIE INACZEJ. TRUDNO!!! PEACE

Pretorian
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:00:00, 25-06-07
ale kawalek ken i barbi jest typowo o truskawie!!! dlatego pozdro dla ara

anonim
Autor: prawda w oczy   Link do posta
17:02:56, 25-06-07
" Po prostu zadecydował o tym fakt, załatwienia tego sporu w inny, niż rapowany sposób... że tak to ujmę. Tyle."

no wystarczył jeden telefon żebyś wybił sobie z głowy odpowiedź :) nie pamietasz ? :)

anonim
Autor: DNA BUAGAGAGGA   Link do posta
17:06:54, 25-06-07
dostałem bity od takich producentów jak DNA (projekt DNA&GAL), BUAHAHAHHA MASAKRA
dostałem bity od takich producentów jak DNA (projekt DNA&GAL), BUAHAHAHHA MASAKRA
dostałem bity od takich producentów jak DNA (projekt DNA&GAL), BUAHAHAHHA MASAKRA
dostałem bity od takich producentów jak DNA (projekt DNA&GAL), BUAHAHAHHA MASAKRA
dostałem bity od takich producentów jak DNA (projekt DNA&GAL), BUAHAHAHHA MASAKRAanonim
Autor: dgdvgfdgdfg   Link do posta
17:22:01, 25-06-07
"W końcu zostawiłem za plecami wcześniejszą, małomiasteczkową depresję."  i bardzo kurwa dobrze powiedziane!:)

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:30:52, 25-06-07
tak to ja

anonim
Autor: dfhdfgdfgdfhg   Link do posta
17:32:03, 25-06-07
Autor: prawda w oczy
Dodany: 2007-06-25 17:02:56 Host: ---.walbrzych.dialog.net.pl " Po prostu zadecydował o tym fakt, załatwienia tego sporu w inny, niż rapowany sposób... że tak to ujmę. Tyle."

no wystarczył jeden telefon żebyś wybił sobie z głowy odpowiedź :) nie pamietasz ? :)


o i trzeci wymiar też jest:)

anonim
Autor: ahjasdhasdhadiho   Link do posta
17:32:44, 25-06-07
KIM JEST ARO?? KIM JEST ARO?? SPARÓWKOWANY RAPER ARO RUSZA DO MAMY NA NOC:) ŻAL DUPĘ ŚCISNĄŁ ŻE CI NIE WYSZŁO PIZDO:D

anonim
Autor: awlhfndoawhn   Link do posta
17:38:05, 25-06-07
buahaha."Czy wolałbym być na przykład w My Music? Oczywiście, że tak. To jedna z zaledwie kilku polskich wytwórni w której robi się profesjonalną promocję, materiał jest WYDANY a nie tylko wytłoczony na kompakcie, a artyści nie muszą zapierdalać za swoimi sprawami z jęzorem na wierzchu, żeby sprzedać kilka sztuk swojego materiału."

Cobra Records
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:38:11, 25-06-07
hahahahah ARO nierobisz rapu dla hajsu? kurwa wes przestan pierdolic farmazony jakby tak bylo to bys niewydawal w tych wytworniach tylko bys nagrywal usiebie w pokoju apozatym robisz hujnie

anonim
Autor: KAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Link do posta
17:49:36, 25-06-07
"...Owal, (...), Mezo (...) -  jak nie patrzeć elita Polskiej sceny HH..."
 kurwa plakac mi sie chce jak widze cos takiego

anonim
Autor: sddgdxg   Link do posta
17:50:16, 25-06-07
cobra fajne masz logo...takie kurwa discopolo! nie krytykuj tylko wez sie do pracy...zacznij od logo:D

anonim
Autor: spiepszajdziadu   Link do posta
17:53:22, 25-06-07
http://hip-hop.pl/users/mp3_getit.php?id=1181839021&type=beat se to sprawdz panie ken i barbi

anonim
Autor: gsdvbxcgerterg   Link do posta
17:56:38, 25-06-07
Autor: spiepszajdziadu
Dodany: 2007-06-25 17:53:22 Host: ---.icpnet.pl http://hip-hop.pl/users/mp3_getit.php?id=1181839021&type=beat se to sprawdz panie ken i barbi


brawo.wiezowce, manowce. ostro:/

WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:57:02, 25-06-07
Autor: pretorian
Dodany: 2007-06-25 17:00:00 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]ten kawałek jest o tobie lamusie bez jaj prowokacyjny hejterze

lemon
Autor: lemon   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:58:09, 25-06-07
'A dowodem na to, że dis się przyjął niech będzie fakt, że ten numer zna praktycznie cała Polska. I chociaż nie wszyscy wiedzą, że takiego skurwiela nagrał właśnie Aro, to wystarczy mi, że wszyscy o nim gadają...'

mysle ze to akurat zaden powod do dumy...ze Twoj kawalek zna 'cala Polska' z czego 90% sluchaczy uslyszalo go na jakiejs z pizdy imprezie gdzie lecial wsrod hitow Benasich i innych pedalow...

pogratulowac...

WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:00:04, 25-06-07
Autor: pretorian
Dodany: 2007-06-25 17:00:00 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]

ten kawałek jest o tobie lamusie bez jaj prowokacyjny hejterze

anonim
Autor: dsfsdfsdfsdf   Link do posta
18:04:44, 25-06-07
wywiad dobry ... jedyne co mnie wkurwia to pocztowka z wakacji u tego goscia  ! gdyby tego nie bylo dla mnie jest to dobry Mc ! jedna wpadka i huj przez to chyba tylu wrogów masz !  pozdro

anonim
Autor: fujARO   Link do posta
18:23:37, 25-06-07
heheh może znowu kolejne ksero walniesz tak jak było z OSWP :) nareczka

anonim
Autor: Smutna prawda   Link do posta
18:28:15, 25-06-07
po pierwsze BKF nie obrazili się za napis na okładce tylko za intro. po drugie, musiałeś wypierdalać bo sprzedałeś ich zioma na psy, nie stałeś na przystankach tylko za nimi, żeby cie nikt nie przylukał z autobusu. po trzecie zajebałeś kilka bitów. Mógłbym ci sprostować jeszcze kilka faktów, ale po co? pozdro aro.

anonim
Autor: dupasss   Link do posta
18:39:02, 25-06-07
NIE SŁYSZAŁEM TEGO CHŁOPACZYNKI NIGDY.NIE OCENIAM. NIE CZYTAM WYWIADU .NIE SŁUCHAM POLSKIEGO RAPSU. NIE PODNIECAJ SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: twoi starzy   Link do posta
18:40:28, 25-06-07
DNA BUAGAGAGGA

dostałem bity od takich producentów jak DNA (projekt DNA&GAL), BUAHAHAHHA MASAKRA
dostałem bity od takich producentów jak DNA (projekt DNA&GAL), BUAHAHAHHA MASAKRA
dostałem bity od takich producentów jak DNA (projekt DNA&GAL), BUAHAHAHHA MASAKRA
dostałem bity od takich producentów jak DNA (projekt DNA&GAL), BUAHAHAHHA MASAKRA
dostałem bity od takich producentów jak DNA (projekt DNA&GAL), BUAHAHAHHA MASAKRA


Powiedz mi, czy wiedziałeś, że bity od DNA dostał też Pih? :D I co? Dalej uważasz, że to takie zabawne? ;]

BlackHeartBaby
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:16:45, 25-06-07
o cześć Arek.

4deszcz4
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:24:40, 25-06-07
DOBRY WYWIAD

anonim
Autor: dddddddddddddddddddfff   Link do posta
19:48:07, 25-06-07
jebac hejting

anonim
Autor: hahaaaaaaAaa   Link do posta
20:11:59, 25-06-07
aro, komercyjny mc a allegrowa new ere za 29.99 nosi =/

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:27:38, 25-06-07
wacek w huj.

anonim
Autor: masaciuset   Link do posta
20:28:28, 25-06-07
diss 3 wymiaru na aro ---->   http://luke130.wrzuta.pl/audio/jgHzVZ4DgA/trzeci_wymiar_-prawda_o_aro       i co sie dziwic ze nie odpowiedzial, zmali nie maja glosu.

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:30:05, 25-06-07
wacek w huj

edit
ARO:
Powiem Ci, że Aro wcale nie został zjedzony dissem trzeciego wymiaruno wacek i idiota.


btw najlepszy diss w polskim rapie jaki slyszalem

Autor:    Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:55:59, 25-06-07
Fantastyczna będzie jego nowa płyta, dużo ciekawych gości będzie

MustafaGdzieMojaZyrafa
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:07:56, 25-06-07
WIDZIAL KTOS MOJA ZYRAFE??

anonim
Autor: ZARZEW-LODZ   Link do posta
22:31:01, 25-06-07
Dobra po 1sze chlopak spierdolil z wlasnego guwna i teraz jest Lodzkim Rezydentem,raper pracujacy w RTV-AGD tez mnie bawi,znam koleszke od DNA i GAL(jego producentow) ktory mojego zioma sprzedal na policje a jak to sie mowi kto z kim przystaje...zreszta DNA i GAL to ostre borowiki,nawet nie wiedzialem ze to on nagral to hujowe Ken i Barbi,kogo to obchodzi,ale o czym ma nawijac raper sklepikarz,co on mogl przezyc,jasne ze jest hejtersem dla obrotnych chlopakow w dobrych brykach ktorzy ruchaja blachary hehe,on sie jara za to klubem blu gdzie masz bande etiopskich 50 centow,przy barze mozesz kupic tylko piwo a srednia wieku dupek to 16 lat.Pierdole forum ale ten cieply kolega Meza mnie bardzo irytuje i niech nie podpisuje sie pod nazwa LDZ bo nikt go tu nie zapraszal...

anonim
Autor: hollaman   Link do posta
22:53:03, 25-06-07
zwykly wiesniak.

GRIGORI_TCZEW
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:02:41, 25-06-07
Wartość rapera poznaje sie po koncercie..
Tyle w temacie

anonim
Autor: noooooooo :)   Link do posta
23:06:44, 25-06-07
W końcu zostawiłem za plecami wcześniejszą, małomiasteczkową depresję.

ahahaha
oja :D
kurwa...
odechciało mi się czytać.
ale w sumie jakby mnie tu tak ludzie nienawidzili to też bym miała depresje ;]
wiesniak. Ty kurwa uciekłeś stąd.
brak słów na takich ludzi.
lepiej uciec niż próbować naprawić swój wizerunek, hm?
ciekawe co będzie jak Cię napawdę poznają ludzie w Łdz. dalej będzie tam tak fajnie? ;]
chyba, że się uczysz na błędach to spoko, ale...
'jedno życie masz, jedną tylko twarz'.. to chyba twój wers, c'nie? ;]

głośne i wyraźne pfffff! ;]

anonim
Autor: assssssssssssssssssssssssssssssssssss   Link do posta
23:36:33, 25-06-07
szacunek arek! a co do ken i barbi? niektorzy nie rozumieja po prostu. (3wymiar mi bardziej hhpolo zalatuje ..)

anonim
Autor: HejtersikSpoko   Link do posta
23:49:02, 25-06-07
ARO NIE MIESZKAŁ NIGDY W WAŁBRZYCHU TYLKO WE WSI POD WAŁBRZYCHEM O NAZWIE DZIEĆMOROWICE (LICZBA MIESZKAŃCÓW COŚ KOŁO 100) GDZIE PSY DUPĄ SZCZAKAJĄ !!!!!!

anonim
Autor: NOWE PL TO WACEK   Link do posta
00:10:21, 26-06-07
Wypierdalaj z linkami do twoich dziecinnych popierdolonych gierek... Twoja dennośc mnie przeraża...

anonim
Autor: zborek   Link do posta
00:41:34, 26-06-07
Wiele osób zaczęło krytykować twoje posunięcia po nagraniu kawałka z Mezo "Piąty Rejs", może to już stare dzieje ale po tym wiele osób zaczęło postrzegać Ciebie wraz z utworem "Ken i Barbi" jako hiphopolo. Jak ty sam się do tego odnosisz.
Aro: Człowieku kawałek "Piaty Rejs" to według mnie jedno z lepszych nagrań z tamtej płyty Mezo! Konkretnie pojechana bragga i powiem Ci bez żadnego pierdolenia, to naprawdę dobry numer. A wszyscy którzy potem coś pierdolili na temat mojej współpracy z Mezem, po prostu są zazdrośni o to, że nagraliśmy tłustego jointa! To co powiedziałeś, że mój "Ken i Barbi" wiele osób nazywa hiphopolo to jakaś abstrakcja. Jak numer który jest cwanym disem na plastikowa popkulturę można nazwać jej częścią? To jakaś paranoja. A dowodem na to, że dis się przyjął niech będzie fakt, że ten numer zna praktycznie cała Polska. I chociaż nie wszyscy wiedzą, że takiego skurwiela nagrał właśnie Aro, to wystarczy mi, że wszyscy o nim gadają...


o kurwa tylko ten kawalelk sluchaj tylko wiesniaki miedzy hitem z energy a numerem disoc polo

anonim
Autor: olgierdnozycoreki   Link do posta
01:19:54, 26-06-07
jestem typem który będzie robił zamieszanie wokół siebie, żeby tylko znaleźć się w news'ach na Hip-Hop.pl


Fakt newsy na hhpl to faktycznie gitakcja-niby pierdolisz to zjebane forum, a jednak chcesz tu byc .... hmmm.....


póki nie mam konkretnego materiału i płyty, to po chuj się pchać na salony?

Jakie kurwa salony


Mój rap jest teraz tak dopieszczony technicznie jak nigdy wcześniej

Widac trzeci wymiar odbil pietno na tobie hahahha


Kurwa jakos nie kupuje tego aro.....

WOYTAH
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:22:53, 26-06-07
Nie bardzo mi się podoba co robi kolega Aro,ale każdy ma swoje jazdy...bez ciśnień a będzie się łatwiej żyło chociaż w tym kraju to wręcz niemozliwe hehe

anonim
Autor: Twoj Stary To Twoja Stara   Link do posta
06:22:46, 26-06-07
Ken I Barbie...ekskluzywnie podane na tacy. pełen ironii i szyderstwa track ukazujący nam prostotę i płytkość pokolenia  bananów.Pokój.A ten kto uważa to za shit ma kurwa shit w bani...i taaak wam powiem bo bardzo zgrzeszyłem .Ogólnie kocham te forum, za jego debilizm, przynajmniej jak siedzę w pracy to się nie nudzę tylko mam lepszą beke niż na youtube.com ze spinaczy :D

anonim
Autor:    Link do posta
09:42:07, 26-06-07
Nie patrzcie się kto go słucha tylko sami go posłuchajcie... Może uda wam się zrozumieć pare kawałków... Ma chłopak talent.. To akurat widać... Tylko po wywiadzie wydaje mi się że poszedł w złą strone.... Tak jak PIH gdy przeniósł się do W-Wa...

anonim
Autor: babir   Link do posta
09:44:06, 26-06-07
nowa fala polskich mc's : massey, aro....
co za gowno!!!
won!

anonim
Autor: grubo w nogawce   Link do posta
10:02:24, 26-06-07
SP Records wyjebało na niego lachę, ponieważ koleś jest po prostu słaby. Jeżeli wpakowaliby więcej pieniędzy w promocję - te pieniądze byłyby stracone.

anonim
Autor: nowa fala?   Link do posta
10:06:19, 26-06-07
nowa fala? oni robia rap od grubych kilku lat baranie, jaka wiec nowa fala?


anonim
Autor: nowa fala?   Link do posta
10:08:06, 26-06-07
    poza tym dajcie spokój, szkoda czasu na "naprawianie" dzieci neo ktore tu mieszkaja na forum. pozdro dla rezydentow ziooom!

Szalony Kefir
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:26:02, 26-06-07
WY GŁUPIE KUTASY!!!!!ARO JEST ZAJEBISTY!!!!POZDROOOOOOOOOOOO!!!!

anonim
Autor: babir   Link do posta
10:37:49, 26-06-07
od grubych lat hahah
aro juz rapowal majac 5 lat?
to sa gnoje , wygladaja jak mopsy .
a ty cepie zamknij jape

anonim
Autor:    Link do posta
10:40:54, 26-06-07
ZOSTAW  MIKROFON RAPEROM PIZDO ZE WSI!BRRRRRRRRAP!!!PO!PO!PO!

anonim
Autor: 3 wymiar.aro killllaaazzzzzzz   Link do posta
10:47:01, 26-06-07
w kawalku ken i barbi aro xeruje sokola i huj...........................jebany xeroboj malomiasteczkowy..

anonim
Autor: dfdfhrth   Link do posta
11:04:29, 26-06-07
tak oczywiscie bo w polsce jest jeden raper-sokól. ale jestes idiotom. ken i barbi zajebiste

anonim
Autor: arrooooooooo killaaz   Link do posta
11:40:28, 26-06-07
nie bron sie dziwko nawet w slizgu dostales pocisk o xerowanie wiec kurwa nie bron sie

Potok
Autor: Potok   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:57:05, 26-06-07
Jak słucham takich cip jak wy to mi sie chce płakać... To co koleś zrobil to jest KURWA tylko i wylacznie jego sprawa! a jak wy sie w to wpierdalacie to jestescie cipami! Kiedy to w koncu zrozumiecie zakompleksione pedały... Ludzie są cipami z natury wiec nie dziwie sie ze koles zdupil do ldz, zazdrosc i skurwysynstwo nic innego! Niech se nawet nagrywa z Edytą górniak - HUJ WAM DO TEGO!

anonim
Autor: Majkelinho   Link do posta
12:44:00, 26-06-07
"Konkretnie pojechana bragga" - ty wiesz co to jest bragga matkojebco, tyś stał kiedyś koło braggi..
"A wszyscy którzy potem coś pierdolili na temat mojej współpracy z Mezem, po prostu są zazdrośni o to, że nagraliśmy tłustego jointa!" - o kurwa, jak można mianem tłustego jointa określić kawałek z mezem.. żenujące.. aro - z dupy wzięty leszcz chcący być białym murzynem, a nawet to mu nie wychodzi

Pretorian
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:25:32, 26-06-07
potok zajebie cie szmato w niwym asczu

anonim
Autor: ARO FAN   Link do posta
14:57:52, 26-06-07
ARO...?CZY TO PRAWDA Z ZE SIE ROZJEBALES NA POLICII?JEZELI OKAZE SIE ZE TAK TO W LODZI BEDA PROBLEMY.

anonim
Autor: LODZKI STYL   Link do posta
15:01:14, 26-06-07
DO ODBRYCH CHLOPAKOW Z WALBRZYCHA,JEZELI MACIE INFO PROPO ROZJEBANIA SIE ARY TO DAJCIE CYNK,MY JUZ SIE TUTAJ TYM ZAJMIEMY.

anonim
Autor: propozycja   Link do posta
16:04:07, 26-06-07
oczywiscie, i wszyscy wrogowie poszli siedziec na 15 lat za to ze mnie nie lubia:) z braku argumentow dzieciaki wymyslaja jakies historie z dupy a ty to lykasz:) czlowieku zajmij sie czyms pozytecznym, np.wylacz kompa, otworz okno i przewietrz mieszkanie-wyjdzie ci na zdrowie bardziej niz czytanie co forumowi prawilniacy z dałnbrzycha maja do powiedzenia w temacie ara.

anonim
Autor: LOGFIT   Link do posta
17:05:59, 26-06-07
Hehe....Robi z siebie łodzianina a chuja wie o tym mieście!!!! FujARO!!!

jurassic5
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:09:24, 26-06-07
spoko - powiedzial o swoim studiu jak wszyscy uniego nagrywali i dal swoj label haha - za to masz szacunek bo poswiecales czas tym pizdom - wiadomo o co chodzi - pozdro plyty nie sprawdze

anonim
Autor:    Link do posta
18:28:26, 26-06-07
"Po ponad czterech latach Aro, członek Łódzkich Rezydentów, szykuje się do wydania swojej drugiej płyty. "Mam około 50 różnych szesnastek plus kilka skończonych numerów. Z tego prawie dwadzieścia jest już przyklepana na płytę Rezydentów"

Po ponad czterech latach? OSTR przez 4 lata wydał 4 płyty, w tym jedną dwupłytową. I robił do nich sam bity. Więc jeśli sie mówi, że Aro nie próżnował, to co robił OSTR, że przez 4 lata zdołał wydać te 4 płyty, a Aro ma 50 szesnastek i kilka skończonych numerów. Pytam się? Wielki pracuś Aro...

anonim
Autor: WLO   Link do posta
18:53:44, 26-06-07
"Czy wolałbym być na przykład w My Music? Oczywiście, że tak..." nic tylko się śmieć z kolejnego frajera który jest gotów sie sprzedać za parę groszy i piski podnieconych dwunastolatek, ja pierdole....

anonim
Autor: KRO   Link do posta
20:32:20, 26-06-07
FUJaro

anonim
Autor: lateks   Link do posta
20:36:35, 26-06-07
Co wy Pier******* Aro jest w porzadku a to ze mu nie wyszlo pare kawalkow no coz nie kazdy bedzie hitem tak to juz bywa w tym biznesie kazdy ma wzloty  i upadki .gorzej jak sie ktos prubuje powrocic w wielkim stylu i wychodzi mu jeszce wieksze gowno

macko11
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:09:13, 26-06-07
ten aro cogonieznajom ?

pehaoen
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:25:48, 27-06-07
uprzejme wypowiedzi ale ten pajac zasluguje na hejting

anonim
Autor: jebac konfidentow   Link do posta
07:19:19, 27-06-07
aro jest cieply - tyle w temacie

anonim
Autor: fgdfghdrgh   Link do posta
10:21:11, 27-06-07
jebac konfidentow - a co ruchał cię w dupsko, że jestes tego taki pewny? pierdolnij się w głowe i siec cicho pizdo z jakiegos walbrzyszewa czy skąś... co za debil.

anonim
Autor: i jeszcze...dsgdfg   Link do posta
10:24:11, 27-06-07
"Po ponad czterech latach Aro, członek Łódzkich Rezydentów, szykuje się do wydania swojej drugiej płyty. "Mam około 50 różnych szesnastek plus kilka skończonych numerów. Z tego prawie dwadzieścia jest już przyklepana na płytę Rezydentów"

Po ponad czterech latach? OSTR przez 4 lata wydał 4 płyty, w tym jedną dwupłytową. I robił do nich sam bity. Więc jeśli sie mówi, że Aro nie próżnował, to co robił OSTR, że przez 4 lata zdołał wydać te 4 płyty, a Aro ma 50 szesnastek i kilka skończonych numerów. Pytam się? Wielki pracuś Aro...


>>>>>
dobry jestes, porownales aro do ostrego... widzicie jakie z was spece co gowno wiecie:D poza tym to nie maraton i pewnie gdyby kazdy mial opcje ze jego kazda plyta zostanie spokojnie wydana-to kazdy wydawalby tyle plyt co adam. w tedy jedne bylyby lepsze inne gorsze, ale rynek by soe na pewno nasycil! pozdrowienia dla tych ktorzy WOGOLE cos robia...:)

Mr.Dariusz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:59:25, 27-06-07
WAŁBRZYSZEWA?      KURWAAAA   A  TY SKAD NIBY MECZONY POD CELA  FRAJERZE JESTES  !  ?  JSAK MNIE  COS TAKIEGO WKURWIA      20 LAT TEMU PEWNIE CALA  TWOJA RODZINA  BY  TU SIE ZJECHAŁA     ALE  ZROBILI TO TYLKO  CI KTORYCH BYLO STAC NA BILETY  ...  TO MIASTO  GÓRNICZE PALANCIE       i to ze  tu jest jak jest  to w  zadnym wypadku nie ejst wina ludzi tylko tego  jaki mamy rzad ktory zamknal kopalnie  i koksownie  ...    zajebany  ośle

anonim
Autor: rajdowy kibic   Link do posta
11:18:55, 27-06-07
gówno wiecie o tym człowieku ARO to jest zajebisty koleś i tyle pedały i kurwy...

anonim
Autor: DziecmiorowiceReprezent   Link do posta
12:27:09, 27-06-07
ty rajdowy kibic ty za to o nim dużo wiesz - że niby z rajdów?!?! nie bój sie tyle ile wiedzieć mam- tyle wiem, a ty wpiszesz sie za jakiś czas jak sie przekonasz jaki to zajebisty kolo, nie jeden już tak mówił, a teraz leje ara w łeb! Aro jest ciepły.

anonim
Autor: WDW   Link do posta
12:39:26, 27-06-07
Aro wraz z mezem, nowatorem i owalem to najbardziej obciachowi pseudo raperzy IV RP ! ;D Bez kitu! Słyszałem jeden kawałek tego Aro to mi się flaki gotowały. Normalnie wstyd taki kał wydawać! Kurwa, gdzie on się uchował? On chyba uważa się za dobrego rapera, bo tak mówi w wywiadzie, to niech lepiej pójdzie na terapię do psychiatry bo aż żal dupę ściska jak słucha się takiego gówna.

anonim
Autor: lateks   Link do posta
12:56:43, 27-06-07
Co Wy mozecie wiedziec o tym kogo sprzedal a kogo nie i czy wogole jest konfidentem ..przeczytaliscie o tym w internecie?Zalmuja mnie takie Szczeniackie wypowiedzi Tutaj chodzi o muzyke Kazdy Prubuje sie Wybic i Zrobic cos swojego.On jak kazdy inny raper Robi Swoja muzyke...Kazy ma Swoj Wlasny styl i prubuje go pokazac w jak najlepszy sposob zawsze znajdzie sie grono ludzi ktorym sie bedzie tio podobala i zawsze znajdzie wrogow to jest rap o tym sie nie dyskutuje Ktos lubie albo nie

anonim
Autor: do WDW   Link do posta
14:29:53, 27-06-07
jaki ty jestes gosciu to mam wieksza polewe niz z niektorzych mniej inteligentnych wypowiedzi dzieci neo. napisales,ze aro to obciach dla IVRP, ale tak sie sklada dziewczynko,ze aro nie wydal nic solo od czasu IIIRP:) Wiec czemu identyfikujesz go z IVRP? kojarzy ci siE? ale widzisz dziewczynko, tak juz jest ze jak sie nie ma nic do powiedzenia-tak jak ty-to sie pisze pierdoly albo siedzi cicho na pupie.

anonim
Autor:    Link do posta
18:48:37, 27-06-07
jakie pizdy z was boze .. .. smieszą mnie tacy ludzie co napierdalają farmazony a pozniej w klubie czy na koncercie podbijają przybic pione  i lizac dupe do raperow ktorych wczesniej jadą..   a wieksza czesc z was tak wlasnie by zrobila hehehehe LAPSY i do niczego nie dojdziecie w zyciu !!!          sssssssssiiiiiiiiijcie

Loris
Autor: Loris   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:49:47, 27-06-07
...Te harcerzyk, przytul się do Meza Popłacz mu w kołnierzyk, że cię rezam Łapiesz flecie stresa? No bo dostałeś SMS'a pizdo Z tym prokuratorem to już przesadziłeś - idź stąd Poskarż tacie wszystko Że ten diss to historyczny wpis yo, od tych Którzy z ciebie cisną paląc gandzię Gdy ty kradniesz bity w undergroundzie... kurwa ale ciota dostał w ryj od Szada i do prokuratora żal.pl

anonim
Autor: Lorissssij   Link do posta
10:47:39, 28-06-07
Loris malutka słyszeliśmy że opierdoliłać trzeciemu wymiarowi laski po koncercie bo lubisz chlopców wysmarowanych pastą do butów. fajnie było mała pizdo? nie boisz sie ze dobre chłopaki z pszczyny cię zapną w dupsko jak bedziesz takie jebane bzdury pisać na forum? nie każdy jest lapsem zakochanym w 3w.
sssij

anonim
Autor: lateks   Link do posta
16:23:51, 28-06-07
W rzeczywistosic, nikt z was nie napisal na tym forum zadnego konkretnego powodu ani nie uargumentowal swoich wypowiedzi w stylu"aro ten frajer,konfident,laps"Swaidczy to tylko o waszej nieznajomosci tym raperem,lub o debilizmie ktory tutaj prezentujecie,jedzdzicie po sobie jak gownarze na czateri ,ktore potrafia tylko sie bluzgac na wzajem....nie jest to domena hip hopu wiec jezeli juz sie wypowiadacie to robcie to z glowa bo tych pierdol jzu sie czytac nieda

anonim
Autor:    Link do posta
23:58:33, 28-06-07
Sprawdźcie kawałek OSWP- Fujaro, chłopaki nieżle po nim pojechali.

anonim
Autor: jebac ciebie pajacu   Link do posta
10:28:34, 29-06-07
Sprawdźcie kawałek ARO-Lokalny, chłopak pierdolnął zwroty z konkretami, a te wsiury z zadupia oeswupe nie podali żadnego argumentu oprcz jakiegos sampla. jak mozna sie napinać o jakiś sampel?!?! kumam,zeby chodzilo o ich jakis najlepszy numer jakis ich wielki hit ktorym zrobili mnostwo kasy i szumu, a aro to wykorzystal i zapierdolil im jakis złoty patent-ale ja kurwa slyszalem ten ich "sampel" (sami go zajebali - czyt.zsamplowali i to nie byla ich kompozycja czy cos...). wiecej ogłady kurwa, bo nie dlugo bedziecie sie obrazac o to ze ktos zalozyl t-shirt w tym samym kolorze co Wy!
Paranoja, bo potrafie zrozumieć wsioków z foruma, ale nie kumam podobno powaznych emce...chociaz jak tak slucham ich numerow i ogladam te ich galerie z koncertow to sie zastanawiam kto zyskał bardziej na tym beefie? aro z ich samplem czy oni disujac aro, ktory wlasnie byl na legalu!?
a moze slodziutkie oeswupe zrobilo zajebiscie nagrywajac z najwieksza ciotą wsrod polskich wykonawcow hh - z DKA?>! spiewaliscie kurwa jakies gowniane melodie w gownianym klipie - wiec sie nie gloryfikujcie fujary tak bardzo-bo to wy jestescie komedia, a nie aro.


anonim
Autor:    Link do posta
11:15:14, 29-06-07
Chyba głupi kutasie nawet nie wiesz co to jest sampel. Aro podjebał im całą pętle i jeszcze do niej nakręcił klip! Jest pierdolonym podpierdalaczem bitów i huj ci w dupe jak go jeszcze bronisz!

anonim
Autor:    Link do posta
12:22:43, 29-06-07
ale ty pierdolisz bzdury:/


anonim
Autor: lateks   Link do posta
13:07:58, 29-06-07
No Kurwa ....nie przekresla sie kogos po jednym kawalku no bez przesady moim zdaniem np "Pocztowka z wAkacji" jest takim przykladaem ze chlopaki poprostu zle trafily,bo w sumie do dupy zupelnie jest ten kawalek.ale co z tego?ale no qrwa ...bez przesady...Wiekszosci i tak kojarzy aro z "ken i barbi" ten kawalek chynba jednak cos znaczy pkazuja w nim zeby jebac bananowych chlopcow...i powiem wam ze powiedzial,bo nie przypominam sobie zeby ktos inny napisal podobny tekst....aro ma swoj wlasny styl i pierdolic...frajerow ktorzy chuja wiedza i gowno widzieli

anonim
Autor: sifjdxlkvnsdoifhoeiws   Link do posta
16:28:15, 29-06-07
podbijam tego/tą wyżej. wulgarna acz dobra wypowiedź.
a dla spiętych frajerków z forum-CHUJ WAM W PLECY:)))

anonim
Autor:    Link do posta
17:30:46, 29-06-07
A moim zdaniem mimo, że po Aro jedzie bardzo dużo osób, to trzeba pamiętać, że niemal 2/3 tej grupy jadą wszystko i wszystkich. Widze jednak że jest wzrost liczby ludzi którzy również piszą na temat tego gościa dobre rzeczy. Nie o tym jednak...
Najwazniejsze jest to, że Aro jest rozpoznawalną w środowisku postacią i mimo, że nie ma fejmu jak Gural czy Tede to znają go tak samo wszyscy Ci któzy jarają się Guralem, jak i ci którzy interesują się rapem z podziemia. To jest duży plus tego mc jakby na to nie spojrzeć. Co z tego że jest rzesza mc w podziemiu nie żadko lepszych od Aro, skoro nie mają siły przebicia i "tego czegoś"?
Zaznaczam,że pisze całkiem obiektywnie i staram się zbudować jakąś konstruktywną opinię, a moja wypowiedź nie jest skierowana do bandy dzieci Neostrady tylko do paru osób które czasem zaglądają na to forum i mają w głowie coś więcej niż sieke i chęć zniszczenia wszystkiego dookoła.
pozdrawiam

anonim
Autor: lateks   Link do posta
18:20:46, 29-06-07
wulgarna dopiero teraz po wczesniejszych moich wypowiedziach mozna wywniskowac..ze nie jestem gupia gowniara ktora anonimowo bluzga wszystkich na forum i wszytsko.popieram powyzsza wypowiedz ze zawsze jest grupa pajacow..ktorym sie nic nie bedzie podobala i pisza takie bzdury z nudow . No ale niech sie z tym licza ze nikt ich nie bedzie bral powaznie

anonim
Autor: yyyyuuuuooo}   Link do posta
20:14:38, 30-06-07
pozdrowienia ziombel! pierdolic hejterow, to zakompleksione gimbusy i tyle. czekam na material! yo

anonim
Autor: lodz baluty   Link do posta
16:06:39, 04-07-07
aro przestan kurwa udzielac sie na forum i propsowac samego siebie, to raz
a dwa wypierdalaj z mojego miasta fiucie, robisz koncerty chujowe jak nieszczescie
jak pierdolony tchorz spierdalasz z miasta do miasta

strasznie pyskaty jestes
rezydent kurwa sie znalazl.. won z eudezet pizdy, nie wycieraj sobie mordy lodka w nazwie, nie znasz jej i nigdy nie poznasz."snoop doggy dogg rezydentem nowego jorku" - tyle, kurwo bez tozsamosci

soochy
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:45:38, 18-09-07
Dodatkowo zagraliśmy ostatnio w Łodzi z Rezydentami dwa bardzo duże koncerty - przed OSTR dla 1300 osób i przed Naughty By Nature dla blisko dwudziestotysięcznej publiczności! Niesamowite wrażenia. Poza tym, okres mojej scenicznej abstynencji przez tak długi czas jest również spowodowany intensywnymi pracami nad kolejną solówką i legalem Łódzkich Rezydentów.kurwa, gdzie ta publika byla?? jak on gral koncer to ja pilem browar i oglądalem breka. pod sceną bylo raptem 30 osob. chyba byl juz zjarany OSTRo

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 1 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-10-34.compute-1.amazonaws.com (3.228.10.34). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.