Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Hołd tej kulturze oddałem aż nadto - wywiad z Pezetem

Hołd tej kulturze oddałem aż nadto - wywiad z Pezetem

Autor: se3a

Dowiedz się więcej o: Pezet.
Jest to pierwsza polska płyta rapowa, która w całości nadaję się do klubów, do tańca, generalnie na imprezy i w tym bym upatrywał nawiązania do wspomnianej rozrywki.

Długo oczekiwany album Pezeta pt. "Muzyka Rozrywkowa" z pewnym opóźnieniem trafił wreszcie na półki sklepowe. Nowy materiał dał słuchaczom świeżość i nową jakość, którą ciężko porównać do poprzednich płyt. Z okazji premiery rozmawialiśmy z jej autorem m.in. na temat jego bardzo szczerych tekstów i współpracy z nowymi producentami. Zapraszamy na wywiad.

Data premiery "Muzyki Rozrywkowej" zbiegła się w czasie z premierą krążka Onara. Macie wielu wspólnych fanów. Nie obawiasz się, że młodych słuchaczy nie stać na zakup dwóch krążków jednocześnie i taki zabieg obniży tylko zainteresowanie płytami?
Pezet: Nie obawiam się. To jest dobry zabieg dla nas jako wytwórni. Jeśli faktycznie spojrzeć na to z marketingowego punktu widzenia, to w ten sposób mamy większe szanse wykluczyć konkurencje i jest to dla nas lepsza promocja. Jeśli kogoś nie stać na dwie płyty na raz, to może przecież kupić jedną dziś, drugą za tydzień, albo w przyszłym miesiącu.

Jedno z pytań jakie się od razu nasuwa to to dlaczego postanowiłeś zmienić koncepcję i nagrać płytę z wieloma, a nie jednym producentem?
Pezet: Z Noonem już nie współpracuję i nie będę współpracował. Poza tym już "Muzyka Poważna" w początkowej fazie miała być płytą z różnymi producentami. Po prostu Noon przekonał mnie wtedy do tego, że jednak chciałby zrobić tę płytę. Musisz również zauważyć, że mówiąc o płycie pt. "Muzyka Rozrywkowa" jak o LP z różnymi producentami, posuwasz się bardzo daleko, bo są tam tylko dwa kawałki wyprodukowane przez innych producentów niż Szogun.

Zatytułowałeś swój najnowszy album "Muzyka Rozrywkowa", ale czy zgodzisz się z tym, że jest to trochę przewrotny tytuł. Teksty traktują o imprezach, kobietach, trunkach i zabawie, ale nie zawsze opisują ich pozytywne aspekty...?
Pezet: Zdecydowanie trochę przewrotny. Abstrahując jednak od treści tekstów, uważam że jest to pierwsza polska płyta rapowa, która w całości nadaję się do klubów, do tańca, generalnie na imprezy i w tym bym upatrywał nawiązania do wspomnianej rozrywki. Przecież poprzednie płyty i ich tytuły również nie były tym, co oznaczają terminy "Muzyka klasyczna" i "Muzyka poważna" w terminologii muzycznej. Jeśli chodzi o pozytywne aspekty imprezowania to jest ich tam mnóstwo, tak samo jak mnóstwo jest dołków, których po prostu nie da się uniknąć jeśli się ostro imprezuje. Wyznaję zasadę, że jeśli się bawić to na całego, albo wcale.

Choć tytuł to "Muzyka Rozrywkowa", to chyba bardziej pasuje "Muzyka Imprezowa" - można czasem mieć wrażenie, że całość kręci się wokół imprez, ostrych układów damsko-męskich i w sumie czasem gorzkiego kaca. Jednak tekst na wkładce mówi, że chyba nie brakuje Ci tego życia?
Pezet: Tytuł-patrz wyżej. Faktycznie nie brakuję. Po drodze wydarzyło się mnóstwo rzeczy, straciłem nad tym wszystkim kontrolę i to jest właśnie ta gorzka część imprezowania. Kace to małe piwo, dosłownie i przenośni. Teraz się uspokoiłem, wyciszyłem, poznałem kobietę swojego życia i na tym się koncentruję. Nie muszę więc chyba tłumaczyć dlaczego codzienne chlanie, imprezy, dupy itp. już mnie nie interesują.

"Muzyka poważna" była bardzo osobistą i szczerą płytą. O "Muzyce rozrywkowej" mówisz podobnie. Jak daleko można się posunąć w swoim ekshibicjonizmie pisząc teksty. Gdzie leży granica, której byś nie przekroczył?
Pezet: Nie wiem. Myślę, że granica jest tam gdzie ją stawiam, chociaż kilka razy czułem już, że przegiąłem. Niestety nie jestem w stanie zauważyć tego na etapie twórczym. Konsekwencje dzielenia się z obcymi ludźmi moim życiem prywatnym odczuwam dopiero po wypuszczeniu krążka na rynek.

Po drodze wydarzyło się mnóstwo rzeczy, straciłem nad tym wszystkim kontrolę i to jest właśnie ta gorzka część imprezowania. Kace to małe piwo, dosłownie i przenośni.

"W tamtym momencie swojego życia napisałem jeszcze wiele innych kawałków, które nie znalazły się na tej płycie, gdyż nie pasowały do koncepcji." - czy planujesz opublikować gdzieś te kawałki?
Pezet: Być może znajdą się one na mojej kolejnej płycie, być może wydam Ep-kę, być może... Nie wiem. Mam dużo planów, ale nie wiem, które wdrożę w życie.

"Wobec starej szkoły spłaciłem już swoje długi" - jakie to były długi i po co w ogóle było trzeba je spłacać?
Pezet: W moim mniemaniu spłacenie długów wobec kultury Hip-Hop oznacza oddanie hołdu jej korzeniom, a progres wymaga pójścia z duchem czasu. Hołd tej kulturze oddałem aż nadto. Nie jestem już w stanie robić rapu w stylu lat 90-tych. Mogę takiego słuchać, ale inspiruje się czymś innym. Uważam, że tylko w ten sposób można robić świeże rzeczy.

Jest tak, że masz wielu fanów, którzy cenią Cię za często uczuciowe, głębokie teksty z "Muzyki klasycznej", czasów Obrońców Tytułu. Co ta nowa płyta ma do zaoferowania tym ludziom? I czy w ogóle chciałeś trafić do tych ludzi?
Pezet: Nie przypominam sobie, żeby "Muzyka Klasyczna" zawierała w sobie aż tyle głębokich tekstów. Szczerze mówiąc wcale jej tak nie postrzegam. "Muzyka Poważna" to co innego, tam owszem, było tego sporo, choć z perspektywy czasu nie jestem zadowolony z tej produkcji. Obrońcy Tytułu byli formacją skupiającą się głównie na freestyle'u (którego od lat nie uprawiam), więc nie było mowy o głębokich tekstach. Wiem jednak, że często oferowałem słuchaczom sporo refleksji i aktualnie mogą być zaskoczeni. Nie uważam jednak, żeby ostatni materiał był bezrefleksyjny. Owszem przy okazji nowej płyty nie jest to może wybitnie głębokie, traktuje o płytkiej i hedonistycznej stronie życia, ale w życiu każdego człowieka jest miejsce na takie emocje.

Dużo na tej płycie jest o podrywaniu kobiet. Był czas, powiedzmy tak 2002 - 2004, kiedy groupies same "znajdowały się" przy raperach po (czasem przed, albo nawet w trakcie) koncertach. Jak jest teraz? Te, które wtedy były dziewczynami, teraz już praktycznie kobietami, ale co w związku z tym się zmieniło?
Pezet: Pewnie nic. Po prostu przestałem z tego korzystać. Staram się tego unikać. Większość czasu spędzam na backstage'u.

Nie wnikając w to co działo się na afterach w hotelach, bo wiadomo że o pewnych rzeczach się nie opowiada, masz jakieś naprawdę zabawne wspomnienia związane z, powiedzmy, nadgorliwymi na fankami?
Pezet: Ostatnio jakaś laska kilkakrotnie wchodziła na backstage pytając się czy coś nam przynieść, potem przynosiła drinki, chociaż ich nie zamawialiśmy, później wielokrotnie pytała czy coś jeszcze, a następnie, jako że jej zainteresowanie nie spotkało się z wzajemnością, zakomunikowała jakieś siedemnaście razy, że już idzie do domu, nigdzie nie idąc. Następnie zapytała, sam już nie wiem ile razy, gdzie mamy hotel, aż urwaliśmy się do samochodu w momencie, w którym poszła do kibla.

Jeszcze przed premierą "Muzyki Rozrywkowej" zapowiadałeś nowy materiał nagrany razem z Ajronem. Czy mógłbyś powiedzieć coś na ten temat.
Pezet: Część z tych utworów nie nadaje się do publikacji, gdyż albo się zestarzały, albo nie jestem z nich zadowolony. Jest kilka tekstów, które chciałbym jeszcze wykorzystać, ale nie wiem przy jakiej okazji. Ajron nie traktuje robienia muzyki priorytetowo, a ja tak. Gdy mówię, że chcę zrobić płytę, myślę o intensywnej pracy, zaangażowaniu i poświęceniu. Od współtwórcy oczekuje tego samego. Ajron jest skoncentrowany na robieniu filmów i jest to dla niego rzecz pierwszoplanowa, więc najprawdopodobniej nie skończymy i nie wydamy tej płyty.

W moim mniemaniu spłacenie długów wobec kultury Hip-Hop oznacza oddanie hołdu jej korzeniom, a progres wymaga pójścia z duchem czasu.

Drugim singlem będzie "Noc i dzień". Czy rozpoczęliście już prace nad teledyskiem? Jak on będzie wyglądał?
Pezet: Jest scenariusz, termin, budżet, statyści. Klip ukaże się w tym miesiącu i będzie zajebisty. Mam nadzieję, że najlepszy. Reszty dowiecie się po premierze.

Wraz z nową płytą Onar mieliśmy drugie starcie w beefie z Tede. Co o tym myślisz? Czy słusznie Onar postąpił zamieszczając kawałek "Śliski parkiet" na "Pod prąd"?
Pezet: Myślę, że nie można tego rozpatrywać w kategoriach słuszne/niesłuszne. Widocznie Onar miał jeszcze coś do powiedzenia Tedemu.

Czy gdyby beef rozwinął się tak jak w ubiegłym roku, to ponownie wsparłbyś Onara i włączył się do konfliktu?
Pezet: Myślę, że Onar nie potrzebuje wsparcia, bo świetnie sobie radzi. Wtedy zresztą też tak było, a ja włączyłem się bo sprawa mnie dotyczyła. Tym razem mnie nie dotyczy. Poza tym Onar przecież wygrał.

Zobacz też: Pezet - "Na tym osiedlu (ft. Onar)"

Dowiedz się więcej o: Pezet.


Informacje o artykule
Data dodania:2007-11-07
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:9.27 (15)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
se3a, 38 lat

Ostatnie artykuły tego autora:
Shadowplay - Polską Rap Płytą 2015 - wywiad z Kartkym
Pawbeats Orchestra - wywiad przedpremierowy
Widnokrąg - Polskim Rap Singlem 2014 - wywiad z Pawbeatsem
Loco Tranquilo - Polską Rap Płytą 2014 - wywiad z Vixenem
Labirynt Babel - muzyczna, emocjonalna i intelektualna podróż - wywiad z B.O.K

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
anonim
Autor: Łęczna górnik ema   Link do posta
14:27:31, 07-11-07
ema

anonim
Autor: zerunio wieszzz   Link do posta
14:28:15, 07-11-07
pozytywnie .. dobry wywiad, pięć !

anonim
Autor: D3SZCZ III   Link do posta
14:28:57, 07-11-07
wywiad dobry ale za krotki

anonim
Autor: sidorulez   Link do posta
14:31:09, 07-11-07
słaby wywiad drętwy i tak dalej

anonim
Autor: wojtaz_ziom   Link do posta
14:36:54, 07-11-07
ja chce mixtape pezeta z ajronem! :~~~~[

anonim
Autor: wdvfwsvw   Link do posta
14:38:04, 07-11-07
zajebisty wywiad
onar wygral bif :D

anonim
Autor: shady05   Link do posta
14:40:22, 07-11-07
zajebisty wywiad! krotko i na temat! bez pier****nia!!
bardzo dobra plyta! brawo Pezet!


pozdro!

panKLEKS
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:42:58, 07-11-07
Rap na najwyższym poziomie, ale jeśli nawijasz "gdy wchodzę do klubu twoja niunia patrzy na mnie, mógłbym to zrobić z nią dziś w twojej wannie" i twierdzisz, że cała plyta nadaje się na impreze - to chyba masz słuchaczy za lamusów, bo tylko lamus tańczyłby z dziewczyną do takiego kawałka.

anonim
Autor: kadafu   Link do posta
14:45:36, 07-11-07
Jedno z pytań jakie się od razu nasuwa to to dlaczego postanowiłeś zmienić koncepcję i nagrać płytę z wieloma, a nie jednym producentemkurwa co za łep, ciekawe czy widział okładke

anonim
Autor: bbyubyu   Link do posta
14:49:14, 07-11-07
marna plyta jednak noon byl tym co odroznialo kawalki pezeta od reszty

anonim
Autor: waslod   Link do posta
14:50:50, 07-11-07
kurwa wiekoszsc pytan byla zalosnych... no ale, piona pezet

anonim
Autor: qwaszx   Link do posta
14:53:40, 07-11-07
Wyluzowany typ

anonim
Autor: mhm   Link do posta
14:55:28, 07-11-07
Autor: panKLEKS
Dodany: 2007-11-07 14:42:58 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]Rap na najwyższym poziomie, ale jeśli nawijasz "gdy wchodzę do klubu twoja niunia patrzy na mnie, mógłbym to zrobić z nią dziś w twojej wannie" i twierdzisz, że cała plyta nadaje się na impreze - to chyba masz słuchaczy za lamusów, bo tylko lamus tańczyłby z dziewczyną do takiego kawałka.true true pjona kleks

anonim
Autor: truskawa groupies   Link do posta
15:00:23, 07-11-07
ta grupies to truskawa ?????

anonim
Autor: ajtajtajtaaa   Link do posta
15:08:28, 07-11-07
nie taka pjona, bo bujajac sie do tego i podspiewujac, to tak jakbys sie z tym utozsamial - ze TY wchodzisz do klubu i CZYJAS niunia patrzy na CIEBIE. ale jak se chcecie;)

anonim
Autor: gej-zi   Link do posta
15:08:31, 07-11-07
nie, to deszcz

anonim
Autor: dawson   Link do posta
15:16:36, 07-11-07
dobry wywiad jak i sam materiał, szkoda jedynie ze chyba nie doczekamy sie płyty pezeta z ajronem a szkoda, z niecierpliwoscia czekam na teledysk :)

anonim
Autor: eNICe   Link do posta
15:21:32, 07-11-07
Czekam na klip "Noc i dzień". Jeden z najlepszych kawałków na płycie! Szkoda, że z Ajronem nic nie wypaliło... Yo!

anonim
Autor: szarpej   Link do posta
15:25:24, 07-11-07
"Poza tym Onar przecież wygrał" ahaaahhahahhhahahahahahahahhahahahhahahah ahahahahhhahhahahahhaha

Bin Laden
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:27:46, 07-11-07
chujnia z grzybnia bo nie bedzie epki z ajronem :/

anonim
Autor: c111   Link do posta
15:29:57, 07-11-07
to truskawy stara

anonim
Autor: gyghjygyhjy   Link do posta
15:36:35, 07-11-07
Zajebisty wywiad ale bedzie ta plyta z ajronem?

anonim
Autor: mcsto   Link do posta
15:50:29, 07-11-07
NIE BEDZIE CD Z AJRONEM;/ SZkoda bo Pezet jest mistrzem w refleksyjnych kawalkach,a bity Ajrona moglyby przypomniec wspolprace z Noonem;/ Czemu wszystko co dobre musi sie konczyc;/ PJONA PEZET ŚWIETNY MATERIAŁ

anonim
Autor: bez   Link do posta
15:53:50, 07-11-07
spoko wywiad, Pezet zajebiscie inteligentny typ, wie co mowi, ale do tej plyty nic mnie nie przekona

.TIREX.
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:58:59, 07-11-07
Autor: gyghjygyhjy
Dodany: 2007-11-07 15:36:35 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.plZajebisty wywiad ale bedzie ta plyta z ajronem?gdybys przeczytal wywiad, to bys wiedzial, kurwiu!

anonim
Autor: wes33lab   Link do posta
16:07:02, 07-11-07
ZAJEBISTY WYWIAD..ZAJEBISTA PLYTKA PEZETA..POZDRO PAWEł

anonim
Autor: D3SZCZ III   Link do posta
16:07:48, 07-11-07
pezet frajerze idz sie pucowac do wojtka

anonim
Autor: maks Trn   Link do posta
16:13:56, 07-11-07
"Noc i dzień" jebie popem....najgorszy kawałek na płycie...

anonim
Autor: aha aha   Link do posta
16:15:21, 07-11-07
ten kolo nagrał bardzo dobrą płytę

anonim
Autor: .,   Link do posta
16:22:18, 07-11-07
mysli ze jak pokazal fuck na tym zdjeciu to jes super kozak gangsta joł  hah!

anonim
Autor: taaaa   Link do posta
16:33:00, 07-11-07
Pezet ok, ale te pytania są czasami bez sensu.
Koles nie ma pojęcia za bardzo o dokonaniach PZa muzyka klasyczna płytą refleksyjna hahah nie moge ale coz pz wykazal sie wyrozumialoscia i wywiad nie najgorszy a muzyka rozrywkowa dobra plytka, szkoda tylko ze epka z ajronem nie wyjdzie bo "w moim swiecie" jest mega !!!

anonim
Autor: fydybydy   Link do posta
16:33:49, 07-11-07
Plyta beznadziejna, prymitywna, zero jakości. Pezet to frajer, lama. I udowodonil to ta płytą. Poprzednie z noonem byly bardzo dobre, a to, to jakas katastrofa. wydawca to samobojca. Dobrze ze sciagnalem a nie kupowalem.

350z
Autor: 350z   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:34:42, 07-11-07
zajebiste bity i pezet technicznie bezbłędny, jednak większosc tekstow płytkie i na jedno kopyto... dalej to o czym mowił pan kleks...

anonim
Autor: ktoś tam coś tam   Link do posta
16:35:14, 07-11-07
wywiad wywiadem, płyta płytą, ale po co ten "środkowy palec"na zdjęciu?
koleś nie ma osobowości i kreuje się na czarnuchów.tyle juz takich zdjęć sobie narobili
kogo on pieprzy?....
widziałem też wywiad w 4funtv-ŻENADA

anonim
Autor: O TAK   Link do posta
16:36:22, 07-11-07
PEZET TO PIZDA,PRZESTAN UDAWAC BRATA CIPO !

anonim
Autor: taaaa   Link do posta
16:39:05, 07-11-07
no fakt fybydyby dwie poprzednie mam w orginale, do tej jakos mi sie nie spieszy :) Wole kupic drugi raz m.poważna :D :P :)

anonim
Autor: mr.R   Link do posta
16:41:27, 07-11-07
"Jest to pierwsza polska płyta rapowa, która w całości nadaję się do klubów, do tańca, generalnie na imprezy i w tym bym upatrywał nawiązania do wspomnianej rozrywki."
hiphopu się nie tańczy  ! Tylko się go słucha lamusie!
następny hiphopolowiec.kilka jego starych kawałków mi się pobobało ale teraz to co robi to syf!
Jebać policje i hiphopolo!


kurde blaszka człowiek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:41:46, 07-11-07
CO ON SE KURWA BRWI UFARBOWAŁ ???

anonim
Autor: ja ci to mowie   Link do posta
16:48:34, 07-11-07
onar nic nie wygral

Skowronpolska
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:50:20, 07-11-07
Lepiej byłoby, gdyby nigdy nie wydał "Muzyki Rozrywkowej"... mógłby mieć silniejszy wizerunek i szacunek sluchacza zdobyty na "Klasycznej" i "Poważnej"...
Skupiony mentor nagle wypierdolił z płytą "dupa cipa dupa cipa klub wóda dupa cipa".

anonim
Autor: marcin2fast   Link do posta
16:52:18, 07-11-07
pierdolic pezeta!!1

anonim
Autor: asssaaaaaaaa   Link do posta
16:52:48, 07-11-07
smieszny jestes pajacu kurwa chlopczykk lamus. Jeszcze bedzie czas ze Cie dojedziemy:)

WOYTAH
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:55:18, 07-11-07
Średnia jest ta płyta bez kitu...Dupy,wódka,kluby i znowu dupy i ktoś dobrze rozkminił z  tym wersem "Kiedy wchodze do klubu twoja niunia patrzy na mnie..."Dla mnie chujnia!Może 2,3 dobre numery...ale mimo wszystko Pezet to czołówka

anonim
Autor: jedz kal   Link do posta
16:57:48, 07-11-07
Temat: Hołd tej kulturze oddałem aż nadto - wywiad z Peze Autor: Skowronpolska Dodany: 2007-11-07 16:50:20 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany] Lepiej byłoby, gdyby nigdy nie wydał "Muzyki Rozrywkowej"... mógłby mieć silniejszy wizerunek i szacunek sluchacza zdobyty na "Klasycznej" i "Poważnej"... Skupiony mentor nagle wypierdolił z płytą "dupa cipa dupa cipa klub wóda dupa cipa". huj ci do tego.nie pasuje nie sluchaj.se nagral jaka chcial.a co mial zrobic?nagrac plyte pod ciebie i podobnych tobie lamusow o jakichs kurwa wczuwkach intelektualnych.idz w pizdu ksiazke przeczytaj lapsie

digan
Autor: digan   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:05:37, 07-11-07
Potwierdzam. Płyta przechujowa jak dla mne, ale Pezet to mądry facet i doceniam to, że wiedział, co robi. Szkoda Ajrona, szkoda, że Pezet już nie robi tego, co kiedyś. Widzocznie jednak nie można stać w miejscu.

anonim
Autor: wu-wu-a   Link do posta
17:07:57, 07-11-07
jak ktoś już wyżej powiedział:dupa,cipa,cyce,wóda,klub,cipa, mysle chujem itp....wstyd...

anonim
Autor: wu-wu-aa   Link do posta
17:09:30, 07-11-07
 a tak w ogole to gdzie jestgo BIAŁA CZAPKA?!?!?!?!

anonim
Autor: kfa   Link do posta
17:15:49, 07-11-07
Czołowka polskiego rapu z pewnoscia tede moze mu laske robic  EMAAAAAA

sypek
Autor: sypek   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:18:38, 07-11-07
jak na takiego hojraka to dlonie ma malutkie i kosciste ;)..dlonie chopina ehheheh

anonim
Autor: BG Knocc Out   Link do posta
17:18:57, 07-11-07
mam do was propozycje, nie piszcie durnych komentarzy a durne ignorujcie. Bo niektore komentarze na tym forum swiadcza o niskim poziomie rapu w Polsce.

lemon
Autor: lemon   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:24:11, 07-11-07
'hiphopu się nie tańczy  ! Tylko się go słucha lamusie! '


buahahahahahahahaahhah czlowieku ..:D..

anonim
Autor: blek czuek   Link do posta
17:26:41, 07-11-07
dupa, cipa, wóda - mysle chujem
dobrze powiedziane, cala esencja płyty. beznadziejnej płyty. ale pezet to kozak, nie widzice jakiego fucka pokazuje na zdjeciu, pow-wow, balbym sie isc ta sama strona ulicy co ona, sorry on. PEZET=CIEĆ

anonim
Autor: hit me!   Link do posta
17:28:51, 07-11-07
niewiem jak to jest ... wiesz badac chlopakiem i slyszac teksty ej ,,zostan moja dziwka ..i mialbym przy tym tanczyc no niewiem... i niewiem tez jak laski sie przy tym bawia ... a moze nie wnikaja w slowa? niewiem ...

ale jedno wiem... idziemy ku wywijaniu tylkow...


szanuje pezeta ... ale jednak wole stare plyty...

anonim
Autor: zed zszedł   Link do posta
17:31:21, 07-11-07
[Autor: mr.R
Dodany:
2007-11-07 16:41:27 Host: ---.unipol.net.pl

'hiphopu się nie tańczy  ! Tylko się go słucha lamusie! ']

...

Hehehe pizdeczka, sam sobie pierdolnął samobója. Gimnazjum wrocilo ze szkoly hehe.

anonim
Autor: elomelowiec   Link do posta
17:39:17, 07-11-07
miejmy nadzieje ze płyta pezet ajron dojdzie do skutku

WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:41:03, 07-11-07
ZAJEBISTY WYWIAD

A PŁYTKA CAŁA JEST ZAJEBISTA

i DOBRZE ŻE TAKĄ PŁYTKĘ ZROBIŁ

BO ZAJEBISTA JEST NA IMPREZKI i DO KLUBÓW i WSZĘDZIE

A TELEDYSK ZAJEBISTY BĘDZIE DO NOC i DZIEŃ

anonim
Autor: dlatego warto przeczytać   Link do posta
17:44:10, 07-11-07Gdy mówię, że chcę zrobić płytę, myślę o intensywnej pracy, zaangażowaniu i poświęceniu...

herk aka outsider
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:57:59, 07-11-07
Szkoda że Pezet nie współpracuje już z Noonem. Co prawda facet trochę przekombinował z tymi bitami na drugiej płycie, jednak na pierwszej były ona bardzo dobre. Co do produkcji Szoguna to w ogóle nie mogę się do nich przekonać, dla mnie taki ... sztuczne. Słabe  po prostu i to jest jeden wielki minus tej płyty. Już wolałbym sprawdzić kolaborację z Ajronem.
Co do drugiego singla to dla mnie jeden z najgorszych utworów na płycie - jeszcze ten refrenik ala disco. Wolałbym widzieć wkurwionego i sfrustrowanego Pezeta w "Gdyby jutra miało nie być". To byłby teledysk.

Leszek z Poznania
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:01:26, 07-11-07
fajna czapka

anonim
Autor: gdfgdfg   Link do posta
18:07:12, 07-11-07
jakie sweet fotki xD xD xD

anonim
Autor: AI   Link do posta
18:12:21, 07-11-07
gdyby nie ten beef napewno jednym z gosci bylby tede, na esende mylffon mial byc pez.

Wild Pipe
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:22:46, 07-11-07
W moim odczuciu Pezet coraz bardziej schodzi w dół. Staje się lanserem i robi kawałki, które po 1 przesłuchaniu nudzą się. Wybaczcie ale ile można słuchać tekstów w stylu "dupa wali wóde bez popity" itd...
Szacun za oby dwie "Muzyki...", ale ta najnowsza płyta to niewypał.

Mati_Tm_eRaPe
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:03:32, 07-11-07
Dobry wywiad :) Muzyka Rozrywkowa - świetna płyta :)

anonim
Autor: wiesz jak to jest w showbiznesie...   Link do posta
19:07:07, 07-11-07
wiecie jak to jest w biznesie... Eldo wielki poeta, nagle na 27 ciągle jara filisy, by płyta się lepiej sprzedała... Pezet od zawsze był kobieciarzem (chociaż nie wygląda na takiego...) tym razem też chciał zrobić kontrowersyjną płytę. wiecie... skandal się sprzedaje najlepiej!!!

......Chory Pastor......
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:08:07, 07-11-07
tego PALCA WSAC SE W DUPE LESZCZU JEBANY .

anonim
Autor: Ale   Link do posta
19:09:11, 07-11-07
"Jest to pierwsza polska płyta rapowa, która w całości nadaję się do klubów, do tańca, generalnie na imprezy i w tym bym upatrywał nawiązania do wspomnianej rozrywki."a HaKa??? ;]


ps.dobry wywiad ;]

.oi!
Autor: .oi!   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:10:13, 07-11-07
skoncz wasc, wstydu oszczedz!

pezet skonczyl sie na muzyce powaznej, to byl jego szczyt mozliwosci. od tej pory wykazuje tylko tendencje spadkowa formy

anonim
Autor: piotr djaczenko   Link do posta
19:28:16, 07-11-07
ten kto lubi tedego i Obrońcy hardkoru to chuj i pizda tede to jebany a Obrońcy hardkoru to kurwy te chuje mogą lizać obrońcą tytułu mogą lizać fiuty
obrońcy tytułu rządzą

anonim
Autor: 30zł   Link do posta
19:30:02, 07-11-07
pezet se majkap zajebal pokazal faka i kurwa jest bossem, na dyskach techno..a fu pezecie jak ty tak mozesz pierdolic głupoty...i jak smiesz twierdzic ze ktokolwiek pokonał wujka tedzia....to tedzio jest gwiazdor bo jest smieszny i fajnie pierdoli glupoty i kuna za to go lubie..a pezio tylko cwaniaczy...wiesz jak cwaniaki koncza?? 30 zł!!!!

szymciok
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:33:21, 07-11-07
dobry wywiad:)

anonim
Autor: fsdfsdfdsfsdfsdfdsf   Link do posta
19:35:25, 07-11-07
1 sza rapowa plyta na imperezy!!?? a kurwa cd aesa!!?? trendsetter

anonim
Autor: Luzzzzzzzzzzzzzzzzzzz   Link do posta
19:41:40, 07-11-07
Ehhh... Przede wszystkim.. pomimo tego ze nowa plyta mi sie naprawde podoba jeśli chodzi poprostu o muze ktora ma sobie grac, gdy mam cos innego do roboty , to nie uważam, żeby Pezet szedl do przodu. Bity Szoguna (z calym szacunkiem do niego) nie są czymś nadzwyczajnym... można powiedzieć, że teraz Pezet wyblakł. Wcześniej to miało charakter i jakieś ukierunkowanie, a teraz jego rap jest poprostu nijaki. Fajnie się słucha tej płyty, ale tak naprawdę to nie ma w niej nic co by zaskakiwało, dawało do myślenia, a tego głównie ludzie oczekują od Ciebie Paweł. Ludzie potrzebują rapu na poziomie, bo jest to niestety obecnie rzadkością. A robienie z siebie chłopaka z osiedla, który żyje chlaniem i imprezami (choć teraz już podobno nie), to tylko obniżenie poprzeczki. Rozumiem, że trzeba próbować czegoś nowego, ale to przecież nie jest nowość... A jeśli już to niezbyt ciekawa ;]

stek bzdur
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:48:57, 07-11-07
MARNY WYWIAD, PIERWSZA FOTA MISZCZ AHAHAH

kurde blaszka człowiek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:50:52, 07-11-07
Z wyglądu przypominasz mi frajera!

anonim
Autor: hadoadouken   Link do posta
19:58:26, 07-11-07
3 na 10 slabe rymy,

anonim
Autor: hadoahado cd   Link do posta
20:00:29, 07-11-07
3 na 10. slabe featy, wdowa na sile chyba chce z sibei dziwke zrobic. rymy ala lata 90. ogolnieplyta o chuju. wypalil sie czy co? klip do "jakby jutra.." bylby kosa. do klubu to moze ze 3 kawalki by sie nadawaly. poza tym co to za moda do nawijania o ciuchach? pezet jak zwykle tematcznie krok za eldo ;) hoooooooo a wlasnie! po chuj wszyscy pokazuja faki an zdjeciach?? tak szanujesz sluchacza, ktory kupuje plyte i poswieca czas na czytanie wywiadu? to spierdalaj . . . . . . . l . l . l .l . l . l . l . l sprawdzcie ---------> http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/

anonim
Autor: hadoahado cd   Link do posta
20:00:40, 07-11-07
3 na 10. slabe featy, wdowa na sile chyba chce z sibei dziwke zrobic. rymy ala lata 90. ogolnieplyta o chuju. wypalil sie czy co? klip do "jakby jutra.." bylby kosa. do klubu to moze ze 3 kawalki by sie nadawaly. poza tym co to za moda do nawijania o ciuchach? pezet jak zwykle tematcznie krok za eldo ;) hoooooooo a wlasnie! po chuj wszyscy pokazuja faki an zdjeciach?? tak szanujesz sluchacza, ktory kupuje plyte i poswieca czas na czytanie wywiadu? to spierdalaj . . . . . . . l . l . l .l . l . l . l . l sprawdzcie ---------> http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/

Ziew_81
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:02:37, 07-11-07
"Hołd tej kulturze oddałem aż nadto"
Taaaaaaaaaa

anonim
Autor: sdasaasa   Link do posta
20:07:50, 07-11-07
"Pezet: Z Noonem już nie współpracuję i nie będę współpracował."
tak o to pezet podsumował swoja smierc [*]
gratuluje....

anonim
Autor: radomianin   Link do posta
20:09:43, 07-11-07
"Poza tym Onar przecież wygrał" ahaaahhahahhhahahahahahahahhahahahhahahah ahahahahhhahhahahahhaha


POPIERAM!! buahahhahahahahhahahhahhahahaha

anonim
Autor: afagasdg   Link do posta
20:18:25, 07-11-07
czy to jest kurtka SHOTTa?

anonim
Autor: CoZaPała   Link do posta
20:31:09, 07-11-07
Kiedyś nawet szanowałem tego chłopca dziś bym go nie opluł bo jest pała jakich mało, co on pierdoli kurwa rap dla dzieci!!!

anonim
Autor: CO za koles haha   Link do posta
20:33:05, 07-11-07
HAHAHAHAH popieram GIMNAZJUM WRÓCIŁO ZE SZKOŁY ! Jak to hiphopu sie nie tanczy? popatrz w wikipedii hahahahahahahahahahahahaha TAK PAL ZIOLKO CHWDP W KOLKO LALALA SRALALA

anonim
Autor: mjoodek   Link do posta
21:23:33, 07-11-07
pezet to dobry raper,lirycznie i technicznie,ale 2 sprawy: 1)jest zupełnie nieautentyczny,przynajmniej na tej płycie,no ja mu kurwa nie wierzę,w sumie te teksty to mnie śmieszą,ludzie się z niego śmieją,że podbija do ziomów na ursynowie,że go zlewają,że się wozi,a w klubach to się zachowuje jak pizda,a nie kozak.a że nawet boysi i szymon wydra,jak to wszystkie znane ryje,mają fanki/groupies,to jak dla mnie żadne wielkie halo 2)płyta ma niezłe bity,niezłe,ze 3-4 nawet zajebiste,texty dobre,jak to pezeta,ale jest pooooooootwornie nudna,a ten kawałek noc i dzień byłby przekozak gdyby nie ten refren ala n'sync/disco polo,ogólnie męczy i jest jak pisałem wyżej nieautentyczna,ale nagrał co chciał,jego prawo p.s.gdyby jutra miało nie być to styl którego się spodziewałem,gorzka refleksja na nowoczesnym,"trendy" bicie,anie jak już inni pisali dupa cipa chuj ogórek. p.s.2 jak onar wygrał beef to ja jeszcze śnię,jest 20 pażdziernika i cały czas żyjemy w kaczogrodzie...no i wyszły 4 sprawy

anonim
Autor: jgn   Link do posta
21:30:28, 07-11-07
[b] E-HOP --> Electronic, Ethinc, Epic HOP [/b]


Prosto z High Silesia, USTRON.


Sprawdz to ziooom!

[b] WWW.MYSPACE.COM/RYMCERZE [/b]pzdr!

Silesia 4eveR!

anonim
Autor: VaKrAV   Link do posta
21:36:53, 07-11-07
Co jest Jacek kurwa ??  co ty... Przegrałeś??

anonim
Autor: spedyxxx   Link do posta
22:20:32, 07-11-07
Płomień zawsze bedzie płonął-jak dojnt pod bramą.Szkoda ze chyba właśnie koncerciwo w Wawie kurwa .

anonim
Autor: korea_abc   Link do posta
22:33:22, 07-11-07
dobra weśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśśś ..... skifa jak chuj ten brylarz.... pffff

anonim
Autor: romson2143l;   Link do posta
22:39:16, 07-11-07


kupilem plytke 2 tyg. temu, i wielkie slowa uznania, ze w kraju w ktorym glownie promowany jest rap z przeslaniem (patrz pol polskiej sceny) Pezet poszedl w ta druga strone i wydal luzna imprezowal plyte, a juz sam tytul mowi czego sie spodziewac po plycie. ROZRYWKA :)

anonim
Autor: obserwaor dorosly dzieci   Link do posta
22:56:22, 07-11-07
POSUMOWUJAC CALA TA PLYTE I CALY WYWIAD DOSZLEM DO WNIOSKU IZ PEZET POZUJE AMERYKANSKIEGO GANGSTERA CHINGY Z NIM BYM GO PORUWNAL ZERO STARY ZERO ALE CO JEST NAJLEPSZE ZE RYNEK JEST SLABY MUZYKA HIP HOP JUZ NIEJEST TAK POPULARNA WIEC NIEZAROBISZ NA TYM KOLO

anonim
Autor: flip&flap   Link do posta
22:57:33, 07-11-07
Sorry za głupie pytanie,ale czy wiadomo o co poszło między Noonem a Pezet??

anonim
Autor: moj boze   Link do posta
23:09:15, 07-11-07
przeczytalem wywiad i ogolnie dobrze pezet gada

ale najbardziej smiesza mnie te wasze komenatrze (wiekszosc bo nie wszyscy)
okreslam was mianem PRAWDZIWI ZNAWCY RAPU-czyt. DYSKUTANCI


jak nie podoba sie to nie sluchaj przeciez nikt nie zmusza Cie do sluchania???

plyta dobra poznalismy Pezeta jako kolesia refleksyjnego...a tu teraz taka odskocznia.....dla mnie nie jest to jakis minusdziekuje za uwaga

keLion
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:24:58, 07-11-07
--Sorry za głupie pytanie,ale czy wiadomo o co poszło między Noonem a Pezet??
jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniadze..?


najslabsza plyta Pezeta... jarac sie mozna Muzyka powazna i klasyczna ale nie tym..anonim
Autor: BEZELE WIESZZZZ   Link do posta
00:07:35, 08-11-07
pezet w happy houer  najbardziej plotkarskim   magazynie tv - no niezle
 promocji nigdy zawiele  

tede ma swoj program i ogolnie kreci biznes z glowa   a inni to musza w takich marnych    plotkarskich tv wystepowac

ogolnie rzecz biorac to onar i   pezet to lamusy

onar  napierdala na tedego ze jest nie wiadomo kim ze  ma program w tvn turbo i ogolnie robi to ze sprite samsungiem  a jego ziommmm  pezet- cipka  w takich marnych produkcjach w tv    bno kurwwwaaaa 
plomien co z wami?
  chyba sie  wypalil pezet onar i caly plomien?
   " TO NIE JEST DISS , TY SIE SYPIESZ JAK KONFETTI , TAKIE JEST ZYCIE SAM MI ROBISZ MARKETING, CHCESZ GO MIEC TAK SAMO JAK JA , TYLKO JA  GO MAM TY GO NIE MASZ NIESTETY,ROBIE RZECZY O KTORYCH  TY MOZESZ SNIC WIEC IDZ POD BLOKIEM TKWIC I PIC  ...."

anonim
Autor: oj oj oj   Link do posta
00:47:25, 08-11-07
noc i dzien - lights are bliding my eyes
pezet jak - nas is like
mam ten styl - airmax classic, eldo pozniej wyszedl, nie mowiac o wu-wear i setkach innych, ale to i tak najmniej boli, bo chyba njafajniej w pl temat ujesty 
z wdowa wynalazki...bez komentarza
i wszystko polane sosem z bitow co w wiekszosci nie stroja i sila sie na "nowoczesnosc"


to tyle po pierwszym przesluchaniu, najlepiej to nie wychodzi

anonim
Autor: Jasiek!   Link do posta
01:24:46, 08-11-07
Hejterzy, żal was...

Satanael
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
07:27:57, 08-11-07
Za 3 lata Pezet stwierdzi, że jest niezadowolony z Muzyki Rozrywkowej i zacznie robić psychorap

gangstaa.
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
08:42:38, 08-11-07
nie wiem kto to napisał, że hh się nie tańczy ale wykazał się wyjątkową nieznajomością i niezainteresowaniem ;| poza tym uważam, że Pezet dobrze mówi, a że nie bedzie nagrywał z Noonem? Jak widać radzi sobie bez niego, ma racje że brakuje nowości, i nam je dostarcza. Jeśli nie podoba Wam się Rap Pezeta, nie słuchajcie proste:] Co do Onara i Tedego, też uważam że Onar zagiąl Tdego, no ale to Moje zdanie, a co do płyty to kwestia gustu, dla mnie konkret.

trescoronas
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:13:21, 08-11-07
wywiad jest dobry ale plytka jeszcze lepsza  ;]

lemon
Autor: lemon   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:26:51, 08-11-07
czy to przy wywiadzie z pezetem ostrym tedzikiem onarem czy kimkolwiek innym widac ze gimnazjum to za wczesny okres na sluchanie rapu... kurwa gdzie jest dystans ?? ..z jakiej okazji jedziesz pezeta mowiac ze jest ciota nie znajac go bleee...nie maja nigdy stycznosci z tym czlowiekiem.? 90% gnojkow piszacych o rymach 'z lat 90tych' na codzien slucha gowna z 'sie-cie' na koncu wpierdalajac to w opisy na gg i wierzac w nie jak w koran. ..dajmy na to za 2 lata pezet nagra plyte podobna do 'muzyki klasycznej' to te same cipki co teraz po nim jada beda dziarac sobie jego ksywe na klacie wbijajac noz w plecy kazdemy kto powie ze pezet jest slaby...

anonim
Autor: WezToRozmul   Link do posta
10:39:34, 08-11-07
PeZeT dobrze że oddajesz swoje przeżycia na płytach, bo wiem że Twoje życie płynie dokładnie jak moje, też mam moment zwrotny, 3maj sie Człowieku, teraz Nasz czas! :-)

gangstaa.
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:23:19, 08-11-07
szacuuun lemon :]

anonim
Autor: sa   Link do posta
12:26:28, 08-11-07
>noc i dzien - lights are bliding my eyes czyli ze koncepcja podjebana z The Streets?

cypress.amaru
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:02:25, 08-11-07
nie lubie
nie przepadam
nie slucham

zero autentycznosci
to ma byc rap od serca?

mówi ze spłacił swoje dlugi wobec starej szkoly...
"progres wymaga pójścia z duchem czasu"

"ku wywijaniu tyłków
małolatek odwalonych na szmaty"?


emano86
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:02:09, 08-11-07
dobra plytka;]

gangstaa.
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:09:25, 08-11-07
i jeszcze co do tego, ze co za lamus by tanczył z panienką do takiej muzy ee, tekstów? mysle ze kazdy normalny chlopak. Bo szanujaca dziewczyna [nie SZLAUFA] bedzie traktowala takie tkesty jako zart, a SZLAUFY to zaboli :]

--->FUNKY FRESH ZORRO<----
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:30:58, 08-11-07
moim zdaniem muzyka poważna i klasyczna bez wątpienia należą do jednych z najlepszych solowych płyt w polskim rapie...
muzyka rozrywkowa jak widac dla jednych bedzie zajebistą,bądż dobrą  produkcją a dla innych rozczarowaniem I tak już bedzie.
Ja bynajmniej nie mógł bym się bawić  do jego muzy, tekstów...Płyta jest dla mnie hamska...i mnie się nie podoba i tyle, a jesli komuś się podoba to ok, życze miłej kozackiej zabawy...:].anonim
Autor: emb07   Link do posta
18:52:51, 08-11-07
embargo pozdrawia ! Powodzenia z nową PŁYTĄ !

 JWP JWP !


MsDot
Autor: MsDot   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:06:29, 08-11-07
Plyta w miare dobra. Da sie posluchac, jest pare dobrych kawałków, tylko wkurza troche, że we wszystkich kawałkach to samo : kluby, dupy, wódka... ale ogolnie nie jest źle :D

anonim
Autor: jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa   Link do posta
20:16:52, 08-11-07
ale on ma szerokie brwi. a plyta srednia zestarzal sie i wiem co mwoie bo bylam jego najwieksza i najgorliwsza fanka az dziwne ze nic nie powiedzial o moich akcjach ;) eee mam nadzieje ze sie nie ozeni z ta swoja moze ja zdradzi gdzies na koncerciei sie dowie albo sie zapije ona go znajdzie zazyganego i rzuci. licze na to. i wierze... mocno i naprawde wierze w to iż tak własnie sie stanie

anonim
Autor: jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa   Link do posta
20:17:15, 08-11-07
ale on ma szerokie brwi. a plyta srednia zestarzal sie i wiem co mwoie bo bylam jego najwieksza i najgorliwsza fanka az dziwne ze nic nie powiedzial o moich akcjach ;) eee mam nadzieje ze sie nie ozeni z ta swoja moze ja zdradzi gdzies na koncerciei sie dowie albo sie zapije ona go znajdzie zazyganego i rzuci. licze na to. i wierze... mocno i naprawde wierze w to iż tak własnie sie stanie

anonim
Autor: jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa   Link do posta
20:17:19, 08-11-07
ale on ma szerokie brwi. a plyta srednia zestarzal sie i wiem co mwoie bo bylam jego najwieksza i najgorliwsza fanka az dziwne ze nic nie powiedzial o moich akcjach ;) eee mam nadzieje ze sie nie ozeni z ta swoja moze ja zdradzi gdzies na koncerciei sie dowie albo sie zapije ona go znajdzie zazyganego i rzuci. licze na to. i wierze... mocno i naprawde wierze w to iż tak własnie sie stanie

stefan_dziaslo
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:32:14, 08-11-07
otoz prosze panstwa plyta mowiac krotkim wyrazem traktujacym o plycie ww Pezeta wszakze aczkolwiek i iz jest chujowa

anonim
Autor: miał być rapa, został biznesmenem...   Link do posta
01:34:20, 09-11-07
Lubie plyty pezet'a, ale ten FUCK na fotce to do kogo?

anonim
Autor: ujujujuj   Link do posta
03:13:06, 09-11-07
Pezet płyta zajebioza szczególnie;#1,Halo,Na tym osiedlu(feat.Onar),Lubie,Pezet jak...,Niegrzeczna(feat.Wdowa),Noc i dzień(feat.Małolat,Fame District),Mam ten styl,Lojalność?,Sexmisja(feat.Kali(Szybki szmal),Czterdzieściprocent(feat.Mes),Taki e jak Ty(feat.Wdowa).Apropos Wdowa dobrze nawija tak jak teraz w refrenach i tak powino zostać ,bo jest zajebiście seksowna.Zresztą wiem,że Ty o tym sam wiesz,bo jesteś ziomem tak jak ja ema!!!

P.S.-Kawałek "Lubie" ja też to lubię!!!

anonim
Autor: crashtestone   Link do posta
14:00:56, 09-11-07
dobra plyta dobry wywiad pozdro :]

anonim
Autor: hater skurwialych raperow   Link do posta
14:23:13, 09-11-07
pezio  moze cmokac borysa w fleta albo swojego zioma onana.jebcie sie leszcze!! pzdr dla prawdziwych

anonim
Autor: AA   Link do posta
16:43:15, 09-11-07
http://www.hip-hop.pl/ustawki/projektor.p hp?usr=11945194154729

ZAPRASZAM DO SPRAWDZENIA SIERADZKIEGO PODZIEMIA

anonim
Autor: ufs   Link do posta
21:27:21, 09-11-07
"muzyka rozrywkowa" zajebista płyta, Pezet zrobił rozpierdol... oby tak dalej. Takiej muzyki chce się słuchać. Lece na pełnej kurwie :) pozdro

anonim
Autor: emblson   Link do posta
22:37:26, 09-11-07
a leciałeś kiedyś na półkurwie? :D

anonim
Autor: twoja matka krzyczy kto to posprzata   Link do posta
00:46:13, 10-11-07
tak i nie wiem czy ja to ja i nie wiem czyja to chata

anonim
Autor: PEZIO   Link do posta
10:41:28, 10-11-07
SZKODA MI TAKICH LESZCZY JAK PEZIO SKAD SIE W OGOLE TACY BIORA???????? NO KOMENT KURWA

anonim
Autor: jacekplaacek   Link do posta
14:04:09, 10-11-07
i tak pezetowi muzyki na ta plyte nie robil szogun tylko pani maria z radia wolna europa

anonim
Autor: ema ema   Link do posta
21:43:56, 10-11-07
"W moim mniemaniu spłacenie długów wobec kultury Hip-Hop oznacza oddanie hołdu jej korzeniom, a progres wymaga pójścia z duchem czasu"

Czyli pojscie w strone komercji. Haha pezet sam sie do tego przyznales. Tego nie trzeba nawet rozwijac.

Sajmon eM
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:06:57, 10-11-07
"Muzyka Poważna" to co innego, tam owszem, było tego sporo, choć z perspektywy czasu nie jestem zadowolony z tej produkcji."


:O :O :O :O :O :O :O :O


Genialny album, jeden z najlepszych w historii polskiego rapu, a on mówi coś takiego..............
:O :O :Oanonim
Autor: hołd ale nie tu   Link do posta
23:28:54, 10-11-07
http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/ http://www.sendspace.pl/file/ewaaGLKT/

anonim
Autor: blokz   Link do posta
12:24:01, 11-11-07
ale onar nie wygral beefu..

anonim
Autor: plm   Link do posta
14:20:46, 11-11-07
wywiad dobry ale płyta chujowa. nara

anonim
Autor: puloski   Link do posta
21:44:37, 11-11-07
płyta zajebista słucham od kilku tygodni i jestem ciągle pod wrażeniem szacunek dla pezeta za co to co robi i jak to robi jest w koncu jednym z najdłużej działających raperów wpolsce

anonim
Autor: THE MESSAGE   Link do posta
14:04:34, 12-11-07
ten fuck na zdjeciu to do onara
pewne info!!!!


anonim
Autor: AA   Link do posta
16:27:22, 12-11-07
ZAPRASZAMY DO SPRAWDZENIA PODZIEMIA Z SIERADZA

http://www.hip-hop.pl/ustawki/p rojektor.php?usr=11945194154729


LUB BEZ POŚREDNIO ŚCIĄGNĄĆ PŁYTE ZE STRONY       WWW.WKT.GIET.PL

anonim
Autor: Ina   Link do posta
09:42:42, 13-11-07
„Muzyka rozrywkowa”? Gdyby w klubie leciała taka muzyka szybko bym wyszła, nie da się tego słuchać. Płyta ogólnie do bani, zero prawdziwego polskiego rapu, chaotyczne rytmy, które na pewno nie „bujają”, denne teksty a wiec nic, co można by było pochwalić. Może „ …to jest dobry zabieg dla wytwórni…”, ale nie dla słuchaczy, a konkurencja na pewno nie ma się, czego obawiać, płyty nie wzięłabym nawet za darmo. Moja ocena w skali od 1 do 10 to 2 i to za szacunek do poprzednich płyt.

anonim
Autor: Majka   Link do posta
15:26:48, 13-11-07
PEZET- UKRYTY W MIESCIE KRZYK!!! a jesli chodzi o muzyke rozrywkowa hmm nie porwała mnie ta płyta... aczkolwiek na poziomie. "zero prawdziwego polskiego rapu" ?? od kiedy słuchasz rapu? od wczoraj?

anonim
Autor: murzynnamaksa   Link do posta
02:13:48, 14-11-07
żeś zajebał patent Pezecie z 24hours to live Mejsa i innych. dobrze w chuj ci to wyszło. nara

Mroofka
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:20:34, 14-11-07
Jak dla mnie dobra płyta, wiadomo że po "klasyce", "tematach poważnych" przychodzi czas na rozrywkę... choć wiadomo że nie wszystkim będzie to pasować... ale propsy za tą płyte...
Szkoda tylko tej produkcji z Ajronem, oraz tego że Pezet z Noonem nie nagrają już nic, bo na prawdę jego wersy oraz muzyka Mikołaja, na prawdę doskonale się (przynajmniej dla mnie) uzupełniały.... cóż trza żyć dalej, hehehe :] Życzę powodzenia, ELO!!!

anonim
Autor: 2i2u23   Link do posta
16:30:43, 14-11-07
takie sobie gowno lae plyta dobra

anonim
Autor: hyper ziomek   Link do posta
18:35:10, 14-11-07
kakal               to nuda fakera to ja jemu pokarze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

anonim
Autor: hyper ziomek   Link do posta
18:35:20, 14-11-07
kakal               to nuda fakera to ja jemu pokarze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

anonim
Autor: hyper ziomek   Link do posta
18:35:26, 14-11-07
kakal               to nuda fakera to ja jemu pokarze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

anonim
Autor: hyper ziomek   Link do posta
18:35:27, 14-11-07
kakal               to nuda fakera to ja jemu pokarze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

anonim
Autor: hyper ziomek   Link do posta
18:35:29, 14-11-07
kakal               to nuda fakera to ja jemu pokarze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

anonim
Autor: PoGeC 8888888888888   Link do posta
20:43:05, 14-11-07
Płyta dobra !!! Fajne Piosenki :) pozdro :)

anonim
Autor: Ina   Link do posta
21:44:47, 14-11-07
Ty wiesz co znaczy "poziom" jak nie wiesz to nie używaj skomplikowanych słów!! Sądząc po twoich refleksjach na temat tej płyty to chyba nie masz za dużo do powiedzenia na temat "prawdziwego polskiego rapu"...

anonim
Autor: mi tam sie podoba   Link do posta
19:19:26, 16-11-07
ja tam do tej plyty nic nie mam. bity szoguna mi sie podobaja;]
 a teksty sa faktycznie dosyc plytkie...
 szkoda bo pezet kojazyl mi sie z kims kto ma glebokie teksty


a co do beffu tede z onarem:

tede ma ten beff w dupie a onar robi z tego nie wiadomo jaka WOJNE xD
smieszy mnie to xD


anonim
Autor: E.J.   Link do posta
18:36:05, 20-11-07
mieszane uczucia co do plyty troche profanacja.. mysle ze plyta jest pod marketing bo chcial dotrzeec do szerszej publiki (tak jak z housem , polaczenie rapu i techno) lepiej by zrobil nagrywajac z Noonem a teksty mogly miec wiecej wartosci merytorycznej niz tylko rap o wodce i cipach ... no i nie wspominajac o tej gangsterce (zdjecie z fuck signem)troche zal bo uwazalam go za madrego faceta ...chyba go kreuja lepiej tak sobie to tlumaczyc

hmm co do reszty jednak "noc i dzien sie podoba" i "gdyby mialo nie byc jutra"
szkoda ze z ajronem nie wyszlo bo jaraaaaaaaaaaam sie "w moim swiecie" z reszta na tej epce lepiej by wyszedl

anonim
Autor: GRANDA   Link do posta
11:56:58, 20-12-07
Pies go jebal za takie zerzniecie ze The Streets, to samo tekst w tym kawałku, pierdoły, to samo Małolat nawijący o tym że nie wie czy zjadł pigułe :)

LYGRYS TO KLASYKA
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
03:42:30, 06-01-15
STARE

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 3 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-35-173-57-84.compute-1.amazonaws.com (35.173.57.84). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.