Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Trzecie Pokolenie Warszawskiej Colendy - wywiad z Sokołem i Pono

Trzecie Pokolenie Warszawskiej Colendy - wywiad z Sokołem i Pono

Autor: seba

Dowiedz się więcej o: Sokół & Pono (TPWC).
Naszą prawdziwą najważniejszą formacją jest ZIP Skład, to nie zespół czy crew ani gang, to grupa przyjaciół od lat.

"TPWC" to najnowszy i jednocześnie najstarszy projekt ZIP Składu. Taki tytuł nosi także płyta, która w grudniu 2007 trafi do fanów. Pod tą nazwą Sokół i Pono nagrywali razem pierwsze kawałki już w 1996 roku. Teraz stworzyli nowe kompozycje na nowoczesnych bitach od światowych producentów. Zapraszamy na wywiad z Sokołem i Pono.

Zdecydowaliście na wspólne nagrania, reaktywując najstarszy projekt wśród ZIP Składu. Od razu zdecydowaliście się na dwa albumy. Kiedy i przy jakiej okazji wpadliście na ten pomysł?
Sokół:
To wszystko będzie napisane we wkładce do płyty. Długo się czailiśmy z tym. Miała być moja solówka, która przerodziła się w Sokół feat. Pono. A na dwa albumy się nie decydowaliśmy. Po prostu było za dużo pomysłów i materiału tak różnorodnego, że nie chcieliśmy tego wrzucać na jedną płytę.
Pono:
Jak już powiedział Sokół, wszystko będzie na okładce. Wiadomo było jednak, że spod szyldu T.P.W.C. jeszcze coś wyjdzie. Wszystko było w fazie idei, natomiast realnie pomysł sprecyzował się na początku tego roku i już na wiosnę Sokół ruszył z nagrywaniem.

Jak to się potoczyło, że pomimo wchodziliście do ZIP Składu jako grupa, a potem byliście w dwóch różnych projektach - WWO i Zipera?
Sokół:
To wszystko są tylko projekty. Naszą prawdziwą najważniejszą formacją jest ZIP Skład, to nie zespół czy crew ani gang, to grupa przyjaciół od lat.
Pono:
Wszystko to kwestia pomysłu, wtedy był pomysł na WWO i Ziperę, teraz jest pomysł na T.P.W.C. Lecz na wszystkich projektach jest ten sam znak ZIP Składu.

Ile czasu zajęło Wam przygotowanie całego materiału na dwie płyty?
Sokół: Materiał na pierwszą powstawał rok, a na drugą nie jest jeszcze ukończony.
Pono:
Jeżeli chodzi o mnie, to chyba najszybciej napisana płyta ze wszystkich nad którymi do tej pory miałem okazje pracować. Fakt, że moja rola ograniczała się do dogrywania zwrotek, podczas gdy Sokół faktycznie zaczął przygotowania do tej płyty dużo wcześniej.

Pytanie w gruncie rzeczy proste, ale w sumie zasadnicze - czemu dwa albumy, a nie jeden dwupłytowy?
Sokół:
Nie chcieliśmy czekać aż skończymy drugi, to się stało już stresujące, że mam kawałki sprzed roku, które leżą, więc postanowiłem przycisnąć tempo i wydać pierwszy jeszcze w 2007.
Pono: Faktycznie, Sokół przycisnął tempo. Z drugiej strony to myśleliśmy nad jakąś niestandardową formą wydania tej płyty, stąd też projekt Sokół feat. Pono. Materiału dopełni druga część, czyli Pono feat .Sokół, którą planujemy wydać już pod koniec roku 2008.

Jakie to będą płyty? Zapowiadacie je jako kompletnie różne - pierwszy mocno nowoczesny, a drugi bardzo klasyczny - chcecie pokazać, że się świetnie sprawdzacie w każdej konwencji?
Sokół: To może podświadomie też, ale po prostu jaramy się różnymi stylami. Mocnym elektronicznym hip hopem i klasycznym, tłustym na samplach. Pierwsza płyta jest mocna, elektroniczna i częściowo klubowa. Na pewno dostarczymy sporo pożywki zarówno fanom jak i hejterom. Nikt nie spodziewa się po nas takiej płyty i dlatego wybraliśmy ją jako pierwszą. Myślę, że albo ktoś tę płytę pokocha albo znienawidzi, nie będzie raczej obojętna. Myślę też, że zbiór osób, którym spodobają się obie płyty może nie być wcale gigantyczny, myślę, że będą typowe spory - pierwsza to syf, a druga jest kozacka - Nie! To pierwsza jest zajebista, a druga to syf. Dla mnie obie są krokiem na przód i czymś, czego w Polsce jeszcze nie mieliśmy, zarówno pod względem jakości produkcji jak i koncepcji. Pewne jest, że odmienią trochę scenę. A jak zostaną odebrane, to już zależy od słuchaczy.
Pono: Potraktowałem tą płytę jak swojego rodzaju krok do przodu. Mój styl to raczej druga bardziej akustyczna część projektu Sokoła, jednak elektronika w wydaniu, jakie zaproponował mi Sokół, zszokowała mnie tym, że można z jednej strony subtelnie, z drugiej z tak zajebistym wyczuciem, posługiwać się wyimaginowanymi dźwiękami. Wcześniej tego rodzaju produkcje słyszałem na projektach zza oceanu, okazało się jednak, że w większości przypadków wyprodukowali je nasi sąsiedzi, a nawet rodacy mieszkający w Europie, to mnie zainspirowało do wzięcia udziału w tym projekcie i myślę, że to jest zajebiste doświadczenie.

Myślę, że albo ktoś tę płytę pokocha albo znienawidzi, nie będzie raczej obojętna.

Zapowiadacie współpracę z znanymi, światowymi producentami - zdradzicie jakieś nazwiska?
Sokół:
Nie wiem, skąd pomysł, że będą znane nazwiska? Z tego co wiem, z Prosto Label poszedł newsletter o "światowych" producentach. To można rozumieć na różne sposoby. Na przykład Zenon z Parzęczewa był rok w Irlandii więc jest światowcem. A tak poważnie, to są to po prostu bardzo dobrzy producenci, choć większość ksywek niewtajemniczonym nic nie powie. Są to producenci z Niemiec, Ukrainy, Serbii, Czech, Kanady a także z Polski.
Pono:
Dla mnie są to producenci światowej klasy - sądząc po umiejętnościach, jednak tą warstwą zajmował się całkowicie Sokół.

A jak płyta będzie wyglądała tekstowo. Wiadomo, że pytanie jest mocno ogólne, ale na jakich sprawach skupiliście się w tekstach?
Sokół: Na waszym forum dzieci lubią się bawić w grę "co autor miał na myśli" więc zostawię im tą przyjemność odgadywania.
Pono:
Wszystkie kawałki są pomysłami Sokoła, ja w nich odnajdywałem się na swój sposób, będziecie mieli o czym pisać..

Czy oba albumy, oprócz tego, że różnią się muzycznie, będą też różniły się tekstowo?
Sokół: No, nie wyobrażasz sobie chyba, że nagramy te same teksty na obie płyty?
Pono:
Różne klimaty, różne refleksje.

Jakich raperów usłyszymy jako gości?
Sokół:
Jednych z najlepszych raperów z krajów słowiańskich zgromadzonych w jednym kawałku "Nie lekceważ nas", między innymi Ligalize z Rosji, Spens z Bułgarii, Komplex z Serbii, PSH z Czech, Ego ze Słowacji, czy zajebista raperka Remi z Chorwacji. Udało nam się zebrać represent ze wszystkich krajów słowiańskich oprócz Czarnogóry, która niedawno oderwała się od Serbii. To robi wrażenie.

W ramach przypomnienia Waszych pierwszych nagrań z 1996 roku planujecie je jakoś opublikować lub przypomnieć - na przykład w sieci lub w skitach? W ogóle Wasze nagrania z tego czasu są jakoś dostępne?
Sokół:
Na razie nie zawarliśmy żadnych takich perełek na pierwszej płycie. Może na drugiej powstanie jakiś skit. Mam to zarchiwizowane w postaci cyfrowej więc nie ma bólu.

Potraktowałem tą płytę jak swojego rodzaju krok do przodu. Mój styl to raczej druga bardziej akustyczna część projektu Sokoła, jednak elektronika w wydaniu, jakie zaproponował mi Sokół, zszokowała mnie tym, że można z jednej strony subtelnie, z drugiej z tak zajebistym wyczuciem, posługiwać się wyimaginowanymi dźwiękami.

Macie już wybrane pierwsze single? Prosto zawsze dbało o klipy - co planujecie do tych klipów?
Sokół: Pierwszym singlem będzie banger "Uderz w puchara" na bicie J Cooka z Belgradu. Klip będzie prosty.
Pono: Zobaczycie remixy, hehehe

Wojtek, ostatnio miałeś mało przyjemny incydent na koncercie w Dublinie. Kilka lat temu podobną sytuację mieliście w Nowym Jorku. Co tam właściwie się stało i czemu drugi raz zdarza się to Wam?
Sokół: Incydent był słaby. Cała otoczka łącznie z jakimiś portalami lansik.pl była wręcz żałosna. Ten news przebił popularnością newsy o Dodzie i Tańcu z gwiazdami, to totalny absurd. Co mogę powiedzieć? Nie cieszę się, nie ma absolutnie powodu do zadowolenia. Prosiłem gościa, żeby zszedł ze sceny, on mówił nieładne rzeczy i był bezczelny, a ja dałem się sprowokować. Niestety. Jedyne co w tym wszystkim jest zabawne to "liczę do trzech", które w kilkadziesiąt godzin urosło do kultowego cytatu. Szybko liczysz - to był najczęstszy komentarz znajomych. Jest mi trochę głupio, bo mam 30 lat i na co dzień zupełnie inaczej się zachowuję. Nie wyobrażam sobie jednak, że naćpani goście mają wstęp na scenę, pierdolą coś, przerywają koncert i to ma być normalne. Na filmie doskonale widać jaki stosunek do tego pajaca miała publika skandując "Wypierdalaj". Co najdziwniejsze on był tak naćpany, że skandował z nimi.

Premiera płyty już w grudniu - będzie sukces przed świętami?
Sokół:
Jak nie ściągniecie tylko kupicie, to może się zwróci, to co zainwestowaliśmy w ten album. Nigdy tak wiele pracy i nakładów nie włożyliśmy w projekt. Zobaczymy. Ważne, że udało się to w ogóle zrobić w tym momencie, kiedy mieliśmy spore problemy finansowe w Prosto. Dużo dobrej woli i samozaparcia. Może uda się to przekuć w powodzenie. Jedno jest w tym wszystkim ważne - ja robię muzykę dla siebie i wszystkich tych, do których trafia. Nie napinamy się, że ma to być muzyka dla każdego, a my mamy być bożyszczem tłumów, to nie nasza jazda. Chociaż na tej płycie jest coś satyrycznego, co dla nas jest zajebistą zajawką i spełnieniem marzeń z dzieciństwa, a w dzisiejszych czasach może się okazać hitem.
Pono:
Daj Boże, żeby ta płyta się spodoba, a "...pieniądz to nie cel, to was gubi naiwniacy, rób coś z sercem, a dostaniesz go na tacy". Zapraszamy do słuchania. Elo.

Dowiedz się więcej o: Sokół & Pono (TPWC).


Informacje o artykule
Data dodania:2007-12-01
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:4.94 (18)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
seba, 38 lat
mężczyzna, Szczecin

Ostatnie artykuły tego autora:
Kandydaci na szaleńców - przedpremierowy wywiad z Mesem
Nie szufladkowałbym tego albumu - Fokus - wywiad
Potrzeba flirtu i reakcja na kobiece piękno - 2cztery7 - wywiad
Ulica nadaje - wywiad z Sują
Konkurs na Demo Roku Magazynu WuDoo - wywiad z Aśką Tyszkiewicz

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
ReVille
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:30:17, 01-12-07
TPWC ZIP skład ZIPERA :D

Jar0
Autor: Jar0   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:32:36, 01-12-07
szacunek

anonim
Autor: wiżyn master   Link do posta
14:32:40, 01-12-07
Pono zmień wreszcie te orpawki! Sokól zdejmij okulary... Drugi Kanye ?

PAJAC!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:32:51, 01-12-07
PRZECZYTALEM.

Jar0
Autor: Jar0   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:33:04, 01-12-07
szacunek dla was

anonim
Autor: 23452345   Link do posta
14:33:26, 01-12-07
ale ma pedalskie okulary...jakbym widział żone beckhama... pffff

Kamill
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:33:30, 01-12-07
trzeci;d czekam na obie płyty

Kamill
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:34:55, 01-12-07
czekam na obie płyty

A jak!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:35:24, 01-12-07
Sokół: Pierwszym singlem będzie banger "Uderz w puchara" na bicie J Cooka z Belgradu. Klip będzie prosty


muaha

anonim
Autor: 69   Link do posta
14:40:46, 01-12-07
SCIAGNE!!

Orbit
Autor: Orbit   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:42:32, 01-12-07
o kurwa na tym wywiadzie widac ,jakby Pono robil to na sile

"wszystko bylo pomyslem Sokola,ja sie tylko dogralem"
"nad wszystkim panowal Sokol""ej kurwa nie wiem jaka jest ta plyta bo jej nie sluchalem jeszcze..Sokol nie pozwolil ..a ja nie chce klotni w ekipie:/"

A jak!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:42:50, 01-12-07
do empiku zapalam!

Orbit
Autor: Orbit   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:42:54, 01-12-07
o kurwa na tym wywiadzie widac ,jakby Pono robil to na sile

"wszystko bylo pomyslem Sokola,ja sie tylko dogralem"
"nad wszystkim panowal Sokol""ej kurwa nie wiem jaka jest ta plyta bo jej nie sluchalem jeszcze..Sokol nie pozwolil ..a ja nie chce klotni w ekipie:/"

anonim
Autor: WychowanyNaBledach   Link do posta
14:43:26, 01-12-07
elegancko w huj !!!! czekamy!!!!! pozdrowka wariaty

Deszcz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:43:29, 01-12-07
HAHAHAHAHA SOKOL SIE WYCWANIL.

ZJADL PARE RAZY OBIAD W DOBREJ RESTAURACJI I JUZ WSZYSTKICH TRAKTUJE Z GORY.

A NA PLYTE BEDE CZEKAC Z POWODU PONA.

I WIEM SOKOLNIK ZE TO CZYTASZ.

anonim
Autor: tomkac2   Link do posta
14:43:50, 01-12-07
czekam na te płytki sokol i pono zajebisate połączenie !!!

anonim
Autor: WDW   Link do posta
14:44:22, 01-12-07
Hejterować można całymi dniami, ale oni są jednymi z najlepszych raperów w Polsce i nie pierd*lcie że nie... Sokół fajne okulary:D Sam bym chciał takie mieć, ale tak szczerze to do Sokoła one trochę nie pasują:P
PozdrOoO!!

anonim
Autor: nie-dobry   Link do posta
14:44:51, 01-12-07
nie dobre to :/ tfuuu bity kozackie ale nawijki hehe nie kojarzy mi sie to fogule z cunkiem :D tylko mase bitoof popsuli

anonim
Autor: POPCZASTY NA BANIE   Link do posta
14:45:42, 01-12-07
YOŁ

anonim
Autor: hhhvcccccccccc   Link do posta
14:46:10, 01-12-07
Sokol - mowi a nie rapuje do bitu zachowujacy sie jak burak na koncertach nagrywajacy hiphopolowe refreny "uderz w puchara"

plyte sciagne i potem ocenie

_MeloN_
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:46:39, 01-12-07
Seba to prawilniak
gadal z zipami !

anonim
Autor: WychowanyNaBledach   Link do posta
14:48:39, 01-12-07
pierdolnijcie sie w leb wszyscy hejterzy ... idz dalej sluchac swojego monotonnego gówna! hahahahahah plyte napewno kupie!!!!!!! dolny slask 3eka na TPWC kurwa! plyte na pewno kupie !!!! serdeczne elo wojtek i pono !!!! pokazcie hejterom kto jest kto!!!!!! tpwc kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !! eloo

anonim
Autor: hhmaniak   Link do posta
14:48:59, 01-12-07
A jak płyta będzie wyglądała tekstowo. Wiadomo, że pytanie jest mocno ogólne, ale na jakich sprawach skupiliście się w tekstach?
Sokół: Na waszym forum dzieci lubią się bawić w grę "co autor miał na myśli" więc zostawię im tą przyjemność odgadywania.


to mnie rozjebalo...sokol zaglada na forum hh.pl [*]

anonim
Autor: HAHAHAHAHAHAHA   Link do posta
14:52:25, 01-12-07
JAK PATRZE NA TE ZDJECIA ITD TO MYSLE ZE Z TYM RAPEM DZIEJE SIE COS NIEDOBREGO HAHHAHAHAHAHAAHAHHAHAHA

anonim
Autor: 100 wpsiwo   Link do posta
14:53:01, 01-12-07
Autor: Deszcz
Dodany: 2007-12-01 14:43:29 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]HAHAHAHAHA SOKOL SIE WYCWANIL.

ZJADL PARE RAZY OBIAD W DOBREJ RESTAURACJI I JUZ WSZYSTKICH TRAKTUJE Z GORY.

A NA PLYTE BEDE CZEKAC Z POWODU PONA.

I WIEM SOKOLNIK ZE TO CZYTASZ.


HAHAHAHHAHAHAAHHAHAHAHAHAH HAHAHHAHAHHAHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHHA HAHHAHA

anonim
Autor: WychowanyNaBledach   Link do posta
14:54:17, 01-12-07
hahahahaha człowiek nie moze sobie kupic okularów?????/ hajaahahahahahaah :D ale wes pojebalo :D ooo kurwaaaaaaaaaaaaaaa hahahahah :D       mozna sie posmiac z waszych odpowiedzi :D hahaahhahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahahahahahahahaaahahh

anonim
Autor: zal.xd   Link do posta
14:56:36, 01-12-07
Wole kupic plyte ZPTU bo oni to robią z sercem  niż tego gniota..

LTD
Autor: LTD   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:03:11, 01-12-07
fajne se te okulary......azad ma tez takie  .....zajebiste one sa a tak wogole ... plyta bedzie chujowa bo oni sa komercyjni wrecz do bolu

duzy_ed
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:08:20, 01-12-07
Slicznie wyglada Wojciech...Afrika bambata??

anonim
Autor: ZxZ   Link do posta
15:08:28, 01-12-07
LANSIK.PL

anonim
Autor: konkretos   Link do posta
15:09:36, 01-12-07
Chlopaki siedza w tym od dawna wspaniala rzecz,
rozpierdalac kazdy mur,pierdolic krytyke
kochac to co sie robi i robic to co sie kocha.......
wielkie dzieki ze trwacie w tym,
wielkie wsparcie,
duzo ciepla,
Elo

anonim
Autor: thegame64   Link do posta
15:12:49, 01-12-07
Pono i Sokół ----PIS XD

anonim
Autor: ljhkjgbkjvgk   Link do posta
15:23:07, 01-12-07
Problemy finansowe PROSTO hahahahaha, sokół ma dużo hajsu co np. świadczy jego sweterek lacosty który kosztuje około 400-700 zł!!

anonim
Autor: sweterki   Link do posta
15:33:21, 01-12-07
To że Sokół ma sweter Lacosta to świadczy o tym że zarobił na koncertach chyba bo Prosto to nie Sokół tylko grupa wspólników o ile wiem. Mogą być nawet milionerami a Prosto może mieć problemy finansowe. Pono ma jeszcze droższy sweter Polo o ile dobrze zauważyłam konika ale to nie znaczy że jego firma Orient ma tyle kasy chyba?

BIGeM
Autor: BIGeM   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:34:42, 01-12-07
Autor: Deszcz
Dodany: 2007-12-01 14:43:29 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]HAHAHAHAHA SOKOL SIE WYCWANIL.

ZJADL PARE RAZY OBIAD W DOBREJ RESTAURACJI I JUZ WSZYSTKICH TRAKTUJE Z GORY.

A NA PLYTE BEDE CZEKAC Z POWODU PONA.

I WIEM SOKOLNIK ZE TO CZYTASZ.

WŁASNIE WŁASNIE SOKÓŁ MY WIEMY ZE TO CZYTASZ .......
DESZCZ GDZIE YTY SIE CHOWAŁEŚ O HUJ CI CHODZI....... IDŹ LEPIEJ POSŁUCHAJ WKURWIONEGO ONARA AKA POWIEDZ OSIEDLU ......

anonim
Autor: gda   Link do posta
15:37:20, 01-12-07
szykuje sie bardzo dobry projekt. wszystkim hejterom wkladam wirtualnego huja w jape. ELO

anonim
Autor: sko   Link do posta
15:40:25, 01-12-07
Kasztany jestescie. pojebane gnoje

anonim
Autor: dfdfsertw54sthdaerargdf   Link do posta
15:41:44, 01-12-07
sokół i onar ssie najlepszy jest c-bool !!

CEBOT666
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:41:47, 01-12-07
Wojtek, ostatnio miałeś mało przyjemny incydent na koncercie w Dublinie. Kilka lat temu podobną sytuację mieliście w Nowym Jorku. Co tam właściwie się stało i czemu drugi raz zdarza się to Wam?
Sokół: Incydent był słaby. Cała otoczka łącznie z jakimiś portalami lansik.pl była wręcz żałosna. Ten news przebił popularnością newsy o Dodzie i Tańcu z gwiazdami, to totalny absurd. Co mogę powiedzieć? Nie cieszę się, nie ma absolutnie powodu do zadowolenia. Prosiłem gościa, żeby zszedł ze sceny, on mówił nieładne rzeczy i był bezczelny, a ja dałem się sprowokować. Niestety. Jedyne co w tym wszystkim jest zabawne to "liczę do trzech", które w kilkadziesiąt godzin urosło do kultowego cytatu. Szybko liczysz - to był najczęstszy komentarz znajomych. Jest mi trochę głupio, bo mam 30 lat i na co dzień zupełnie inaczej się zachowuję. Nie wyobrażam sobie jednak, że naćpani goście mają wstęp na scenę, pierdolą coś, przerywają koncert i to ma być normalne. Na filmie doskonale widać jaki stosunek do tego pajaca miała publika skandując "Wypierdalaj". Co najdziwniejsze on był tak naćpany, że skandował z nimi.

Krzyczał razem z nimi do siebie wypierdalaj heheeheheheheheheh nie moge

anonim
Autor: assssssów ZIP skłaD   Link do posta
15:44:39, 01-12-07
Co wy tu pierdolicie, już kurwa nie wiem hejtujece wszystko i wszystkich od Łony po Sokoła i wilka.... to na huj słuchacie jeszcze rapu??!! To jest chore bo przecierz to Oni tworzyli rap w tym kraju jak nie macie co robić to hejtujcie strone w stylu pop.pl i to do woli..! Płyte kupię bankowo i jedynie mam nadziejeż że nie będzie to płyta w stylu tej Pezeta bo nie mam zamiaru słuchać o całą płyte o Jacku Danielsie czy jakoś tam i dziwkach w klubach... A teraz odpowiedajcie na mój post sram na to. Wojtek trzymaj fason

Blink21
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:46:00, 01-12-07
Przydała by się konkretna data premiery, a nie taki chaos. Mam nadzieje, że nie zawiodą i naprawdę ta płyta będzie krokiem naprzód. Bit do pierwszego singla jest kozacki, ciekawy jestem pozostałych.
I nie dziwi mnie, że to Sokół gra pierwsze skrzypce w tym duecie. Gdyby nie On to nie byłoby w ogóle PROSTO,  WWO, i chociażby za to należy Mu sie szacunek.
Pozdro dla wszystkich fanów dobrego rapu.

anonim
Autor: NORMALNY CHŁOPAK NIE ŻADEN ODMIENIEC   Link do posta
15:46:38, 01-12-07
ALE TU LUDZIE SA JEBNIECI. NAJLEPSZE JEST TO, ZE DOPADLA ICH TAKA PARANOJA, ZE STWARZAJA SZTUCZNA RYWALIZACJE MIEDZY PONEM A SOKOLEM. ONI SA BRACMI ZIPOWYMI I SOBIE RAZEM MELANZUJA, NOSZA TE SAME TATUAZE I PEWNIE NAWET DYMAJA TE SAME GLUPIE MALOLATKI A WY SIE NAPINACIE. DOBRZE, ZE JEST WAS TAK MALO I WSZYSCY ZGROMADZILISCIE SIE NA JEDNYM FORUM. TO FORUM DLA TYCH KTORZY NIE MOGA SIE OTRZASNAC PO PORAZCE PISU. FANI EDGARA GOSIEWSKIEGO I FOTYGI. 5 MINUT NA OBCEJ ULICY WAM NIE DAJE SZANS BEZ TELEFONU DO MAMY I PORTFELA. CIPY


TPWC, WWO, ZIPERA, FUNDACJA, ZIP SKLAD      NAJWIEKSZE ELO DLA WAS!

anonim
Autor: boluś i boguś   Link do posta
15:51:49, 01-12-07
 Sokół wyjebał prawie 700 zł za te okularki firmi Gucci

anonim
Autor: boluś i boguś   Link do posta
15:51:49, 01-12-07
 Sokół wyjebał prawie 700 zł za te okularki firmi Gucci

rumak666
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:10:50, 01-12-07
sokol to banan w swetreku w paski


JS NA 100%

anonim
Autor: ZxZ   Link do posta
16:12:03, 01-12-07
sokol masz szczescie ze jeszcze nikt sprawy nie zlozyl o to pobicie

dembol126_ZIP
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:15:10, 01-12-07
Po PROST(O)U czekam

pirez
Autor: pirez   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:21:17, 01-12-07
' Sokół wyjebał prawie 700 zł za te okularki firmi Gucci'

'Problemy finansowe PROSTO hahahahaha, sokół ma dużo hajsu co np. świadczy jego sweterek lacosty który kosztuje około 400-700 zł!!'

Ja pierdole jakie tu gamonie siedzą. I co z tego? Choćby i wydał 7000 to huj ci do tego. Jak ma kasę to kupuje. Jak wy nie macie głowy do interesów to wasz problem. To jest właśnie ta zajebista Polska mentalność - komuś się udało, a mi nie więc się sprzedał.


Pozdro dla tych kilku normalnych co wiedzą o co chodzi! Razem damy radę!

TPWC Pozdro! Czekam na płytę!

anonim
Autor: Oglus   Link do posta
16:25:24, 01-12-07
Nie pierdolcie mi ze Sokół nie mial powodu, aby temu kolesiowy wypierdolic. Akurat bylem na tym koncercie i wiem jak to wygladalo. Slyszeliscie na tym filmie co ten koles mowil do sokola ?? Ja bym mu juz wczesniej wyjebal za te slowa. Nie bede tu pisal co on powiedzial bo dzieci siedza i moga miec uraz na cale zycie :)

Pozdro

anonim
Autor: sebum   Link do posta
16:30:50, 01-12-07
ciekawe ile sie tego sprzeda? prawie nie slucham polskiego hh ale ten projekt pewnie przeslucham choc raz,  czekam na torrent

Skali
Autor: Skali   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:53:09, 01-12-07
aha i fajnie ze zamiast jedkera jest pono ;]

anonim
Autor: Pan Wojtus Bauns   Link do posta
16:58:49, 01-12-07
http://pl.youtube.com/watch?v=h9bpEfbk7Co     i bije fana jak amerykanski raper, pan i wladca ELO ELO kazdy moze wejsc na scene i dostac w ryja od waszego pana elo, pamietam jego teks na wsp : a ty rob ten bauns jak bialy murzyn, ,,,ciekawe do kogo to bylo? madre teksty sie skonczyly jest hajs koks przemoc i ciuchy proste za duza cene. Za ten filmik co znalazlem w necie stracilem szacunek do pana Wojtka ktory taki daje przyklad swojej publicznosci . zaluje orginalow ktore kupilem , czlowiek uczy sie na bledach,  Wojtku to co robisz jest na niskim poziomie, bedac slawny i wiedzac ze mlodziez patrzy ..... i widzi liczenie bledne do trzech bicie po twarzy i zrzucsanie czlowieka ze sceny a ochrona? to jest coooolll eloelo 

Baobab
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:00:48, 01-12-07
Oglus w dupie byles huja widziales akurat sie skalda z emo brat byl obok niego i nic zlego niemowil wiec pewnie amsz 15 lat i zgrywasz cwaniaka co wskazuje twoj host skad ejstes cipko  z polski WYPIERDALAJ!

TRZEBA BYC DEBILEM ZEBY BIC FANOW I DO TEOG MIEC TYLE LAT STARYM CWIEKIEM I SIE ZACHOWYWAC JAK DZIECIAK W GIMNAZJUM POJEBANY KURWA

rumak666
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:02:34, 01-12-07
SOKOL MA TYLKO JEDEN CEL - WYSSAC Z GIMBUSOW KAZDA ZLOTOWKE A TEN NUMER UDERZ W PUCHARA TO HIPHOPOLO NA DISCOPOLOWYM BICIE

anonim
Autor: WDW   Link do posta
17:07:46, 01-12-07
Autor: Blink21
Dodany: 2007-12-01 15:46:00 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]Przydała by się konkretna data premiery, a nie taki chaos. Mam nadzieje, że nie zawiodą i naprawdę ta płyta będzie krokiem naprzód. Bit do pierwszego singla jest kozacki, ciekawy jestem pozostałych.
I nie dziwi mnie, że to Sokół gra pierwsze skrzypce w tym duecie. Gdyby nie On to nie byłoby w ogóle PROSTO,  WWO, i chociażby za to należy Mu sie szacunek.
Pozdro dla wszystkich fanów dobrego rapu.


Dobrze powiedziane, jest tylko kilkunastu raperów w Polsce, którzy robią to dobrze i dzięki nim nadal istnieje ten gatunek! Sokół to żywa legenda, tak jak Dab, Liroy, Magik,Fokus,Peja, Tede, Pezet, czy Eldo. To oni napędzają polski rap, a wy po nich najbardziej jedziecie.

pirez
Autor: pirez   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:08:16, 01-12-07
Po huj tu wszyscy siedzicie  jak większości nie interesuje żaden Polski zespół i po wszystkich tylko jeździcie. Przerzućcie się na techno jak wam nie odpowiada i już.

anonim
Autor: WDW   Link do posta
17:09:29, 01-12-07
Mały błąd, niestety śp. Magik nie napędza już Polskiej sceny [*]

rumak666
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:10:27, 01-12-07
JEST KILKU DOBRYCH RAPEROW NP WILKU BYL I JEST NADAL PRAWDZIWY A NIE JAK SOKOL ULICZNIK CO LATA W SWETERKACH W PASKI

2Raz
Autor: 2Raz   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:10:43, 01-12-07
HAHA niektorzy z was sa załosni co do płyty mysle ze bedzie ciekawa z tego wzgledu ze pono i sokoł to naprawde jedyni ktorzy prezentuja cos w tym "prosto" a czy plyta sie sprzeda to zalezy czy bedzie kupowana -proste;]

rumak666
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:10:52, 01-12-07
JEST KILKU DOBRYCH RAPEROW NP WILKU BYL I JEST NADAL PRAWDZIWY A NIE JAK SOKOL ULICZNIK CO LATA W SWETERKACH W PASKI I  ROBI SUABY RAP DO TEGO

anonim
Autor: RAJTUZY PODARTE W KROKU   Link do posta
17:18:23, 01-12-07
Pierwsza płyta jest mocna, elektroniczna i częściowo klubowa... Dla mnie obie są krokiem na przód i czymś, czego w Polsce jeszcze nie mieliśmy


WOJCIECH CHYBA STRACIŁ POCZUCIE RZECZYWISTOŚCI. JAK BRX NAGRYWAŁ HARDKOROWĄ KOMERCJĘ TO JAK BY MOGLI TO BY ZABILI, A TERAZ Z SIEBIE KURWA PREKURSORA ROBI

JUZ NIE WSPOMINAJĄC ŻE DOPIERO CO PEZET WYDAŁ PŁYTE NA PODOBNYM PATENCIE, TYLKO ŻE MUZYKA KLASYCZNA BYŁA PRZED ROZRYWKOWĄ

anonim
Autor: lil bow ask   Link do posta
17:23:41, 01-12-07
najpierw przesłucham płytkę.... ale wątpie, że kupie.... no ale sie okaże

anonim
Autor: kolezka**   Link do posta
17:25:45, 01-12-07
ULICZNICY WIELCY, A WOJTEK MA NA SOBIE SWETER ZA JAKIES 9 BANIEK  + OPRAWKI ZA 6...

WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:29:01, 01-12-07
NA PŁYTCE BĘDĄ TYLKO DOBRE ZWROTKI PONO

i BITY JESZCZE DOBRE


anonim
Autor: Pan Wojtus Bauns   Link do posta
17:29:15, 01-12-07
desiderata pamietacie? ,, nawet glupiec ma swoja historie,, i to jest wlasnie glupiec bijacy fanow ktory dopiero co doszedl do WIELKIEJ prawdy NAZYWAJAC PLYTKE ,, teraz pieniadz w cenie,,, a tedzik nazwal plytke hajs i wszyscy jechali jakie to zle sam Wojtek sie oburzyl  przeciez, proste ze prosty Sokol ale no elo elooooo!! niekturzy dorastaja inne gwiazdy nie.  BO To przeciez nasze gwiazdy hip hopu ktore zarabiaja hajs na tym ,, i cieszy mnie to ze zarabiaja , smuci ze tak puzno lub wcale sie przyznaja i bija ludzi po buzi no ale gwiazda moze wszysto, elo elo i elooooo

anonim
Autor: RAJTUZY PODARTE W KROKU PARZĘCZOWIANK   Link do posta
17:36:48, 01-12-07
SIĘ DOJEBAŁ DO TEGO PARZĘCZEWA MIASTOWIEC. DZIADEK MA POLE BURAKÓW I KOMPLEKSY LECZY CZY JAK KURWA?

anonim
Autor: ZxZ   Link do posta
17:51:59, 01-12-07
he kurwa.Szkoda ze zamiast tych obrazkow kolo nickow nie ma waszych zdjec.Podejrzewam ze z 3 klasy w podstawowce by sie utworzylo

Sangor
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:54:20, 01-12-07
to chyba najlepsze co mogło wyjść z całego zip składu

anonim
Autor: $%$%   Link do posta
18:03:49, 01-12-07
OBAJ SA CIENKIMI RAPERAMI,SOKOL MA DOBRY WOLKAL A KAWAL KAZDY PONAD KAZDYM BYL JEGO ZYCIOWYM KAWALKIEM,PONO JEST CIENKI DO BOLU Z KIEPSKIM ZAMULAJACYM FLOW I MARNA DYKCJA,A PROSTO MA PROBLEMY FINANSOWE PONIEWAZ,NIEOSZUKUJMY SIE,JEST TO KIEPSKA FIRMA.

spedy
Autor: spedy   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:07:57, 01-12-07
Szczerze-Przecztam pozniej-kurw czekam juz ogrom czasu na ta plyte-wiedz czy cos nowego sie dowiem niewiem-wiem jedno-tego szukalem-dostane to-elo

anonim
Autor: POPCZASTY NA BANIE   Link do posta
18:21:13, 01-12-07
TUTAJ CAŁY ALBUM ZA FREE http://ujeb.pl/8399/

anonim
Autor: HIhiplsssseee   Link do posta
18:51:16, 01-12-07
Siema mam pare demek z tych płytek powiem ze mi sie podoba no ale orginał to orginał piszcie na moje gygy to wam dam kawaliny ;] pisac ja powysłam nie mam co robic 829888 pozdro dla słuchaczy

anonim
Autor: Kappa_Dwa   Link do posta
19:16:13, 01-12-07
wiec tak... po 1 to nie chce mi sie pisac na temat idiotow ktorzy sie wpierdalaja w nie swoje sprawy, po 2 na pewno bedzie zajebista plyta, po 3 mysle ze Pono i Koras tez cos razem zrobia bo sa zajebisci ! POZDRO ZiPy

Kamill
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:26:31, 01-12-07
Nie wiem co za skurwiel podał moje gg ale ja nie mam kawałków z TPWC!!!

anonim
Autor: ANYCHA:)   Link do posta
19:32:05, 01-12-07
KUPIę TO PłYTę!A RESZTA LAMUSóW NIECH Ją śCIąGA Z Netu.

anonim
Autor: KOKOT   Link do posta
19:35:25, 01-12-07
z tego co zdołałem wyłapać z urywków kawalków na ich myspace to bedzie to kozacka płytka. czekam. ELO.

anonim
Autor: *******   Link do posta
19:52:31, 01-12-07
kurwa ale wy tu macie spinke "pobił fana blablabla", ..."to pobicie blablabla" wy chyba kurwa nie widzieliscie co to znaczy kogos pobic. Typ dostal jedna czy dwie lampy i koniec, nalezalo mu sie, mial szanse na zejscie Sokol byl az za bardzo cierpliwy, moze i zachowal sie nietaktownie moze nie,ale nie nam to oceniac bo kurwa nikt z was nie mial takiej sytuacji kiedy na waszym koncercie ktos wam sra pod sceną i na scenie. Ktos tam pisal cos o sprawie za pobicie, ze mogli mu zalozyc.Wlasnie widac jak sie orientujesz. Jak kolo nie mial zadnego zlamania to chuja Sokolowi moga zrobic, za siniaka nawet wezwania nie dostanie, poza tym zostal sprowokowany, ale co wy o tym mozecie wiedziec jak wy caly dzien siedzicie w chacie, ogladacie filmy na kompie, mp3 leci z kompa, ze znajomymi rozmawiacie po gg i kurwa nigdzie dalej sie nie wychylacie, potraficie tylko pierdolic farmazony. Czekam na plytke, bedzie dobra a reszta "protestantów" moze wzajemnie poszturchac sie w poslady....on-line oczywiscie przeciez komp to wasze glowne stanowisko dowodzenia

anonim
Autor: xy   Link do posta
20:04:13, 01-12-07
kurwa prosre nareszcie wjerzdza sokol i poncjusz zwany slepym.elegancko w huj!!!!!!!!!!emanko dla TPWC i całego ZIP SKŁADU!!!!!!! sokol zajebisty masz sweterek..........................rymujes z o modzie a tu prosze....lacoste...hehh   niezłe!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: kosaml   Link do posta
20:05:53, 01-12-07
"...elektronika w wydaniu, jakie zaproponował mi Sokół, zszokowała mnie tym, że można z jednej strony subtelnie, z drugiej z tak zajebistym wyczuciem, posługiwać się wyimaginowanymi dźwiękami."

ja pierdole

anonim
Autor: doncorle0ne   Link do posta
20:11:11, 01-12-07
Kontynuowana nawijka szczera TPWC ZiP sklad ZiPera

Pozdrowka PIONA!!

Sangor
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:18:11, 01-12-07
Autor: WDW
Dodany: 2007-12-01 17:07:46 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.plAutor: Blink21
Dodany: 2007-12-01 15:46:00 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]Przydała by się konkretna data premiery, a nie taki chaos. Mam nadzieje, że nie zawiodą i naprawdę ta płyta będzie krokiem naprzód. Bit do pierwszego singla jest kozacki, ciekawy jestem pozostałych.
I nie dziwi mnie, że to Sokół gra pierwsze skrzypce w tym duecie. Gdyby nie On to nie byłoby w ogóle PROSTO,  WWO, i chociażby za to należy Mu sie szacunek.
Pozdro dla wszystkich fanów dobrego rapu.


Dobrze powiedziane, jest tylko kilkunastu raperów w Polsce, którzy robią to dobrze i dzięki nim nadal istnieje ten gatunek! Sokół to żywa legenda, tak jak Dab, Liroy, Magik,Fokus,Peja, Tede, Pezet, czy Eldo. To oni napędzają polski rap, a wy po nich najbardziej jedziecie.HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAH no coment

Dykson
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:21:45, 01-12-07
REGREs .... Nic Dodać Nic Ująć ... He a Najlepszy Jest Ten znawca co pisał o Tym pobiciu pewnie sam wyczytał z Forum lub ze smog.pl obejrzał filmik i najeżdza na ludzi że komp jest ich centrum dowodzenia... Doda też propmowała swoją płytke na rozwodzie Majdana :D:D ...
A o Muzyce ... Kazdy ma swoje zdanie i nie potzrebne są te wszytskie komentarze ... ja tej cd napewno nie kupie a jakbym miał szanse to był kupił drugi raz krążek  SKAZANI NA SUKCEZ ... Pozdrawiam

anonim
Autor: luk4s   Link do posta
20:37:47, 01-12-07
napewno kupie orginalka,
wspierajmy dobry polski hip hop!!!
sokół szacunek dla Ciebie.
pozdro.

anonim
Autor: diask   Link do posta
20:40:28, 01-12-07
ZA KAZDYM RAZEM JAK CZYTAM POSTY TO MNIE KURWICA STRZELA.NIENAWIDZE TEJ JEBANEJ POZERSKIEJ STRONY GDZIE GNOJOM SIE WYDAJE ZE MOGA PISAC COS O RAPIE BO SLUCHAJA GO 5 LAT.WY JE BA NE! MAM NA WAS!GŁUPKI POKAŻCIE WIEDZĘ A NIE OPALONE LUFKI...KUFA MAĆ.WOLE SCHODZACA TEZ NA PSY:( RAPGRA.COM.HIP HOP'S DEAD-NAS MIAL RACJE...:(

anonim
Autor: Karaśś   Link do posta
20:55:29, 01-12-07
Żałość kurwa! Pono chyba właśnie stracił mój szczery szacunek, a sokol to frajerska pała bita, pierdoli hiphop.pl bo tu sporo wiary kuma i przekazuje mu bez ogródek że pojęcia o rapowaniu nie ma,a ten cwany narcyz zamiast sie nad tym zastanowić znów obraca kota ogonem, bo widzisz pan panie sokol mam 2 lata mniej niż ty, więc to nie tylko dzieci, a ty zniszczyłeś ten rap tym twoim hiphopolo!  Chuj z nim!

LTD
Autor: LTD   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:09:57, 01-12-07
JEB SIE SOKOL ..JESTES NICZYM I NIKIM A TEN TWOJ KOMERCYJNY RAP I PLYTA KTORA PRZYSPIESZYLES BO MACIE NIBY PROBLEMY TO WSADZ SOBIE W DUPE ...PRZYSPIESZONA BO KURWA TRZEBA ZAROBIC ....A SYFEM BEDZIE JAK TO OD PROSTO ...ALE I TAK KUPIA TO DZIECI ...

anonim
Autor: zsw   Link do posta
21:15:50, 01-12-07
Autor: Pan Wojtus Bauns
desiderata pamietacie? ,, nawet glupiec ma swoja historie,, i to jest wlasnie glupiec bijacy fanow ktory dopiero co doszedl do WIELKIEJ prawdy NAZYWAJAC PLYTKE ,, teraz pieniadz w cenie,,, a tedzik nazwal plytke hajs i wszyscy jechali jakie to zle sam Wojtek sie oburzyl  przeciez, proste ze prosty Sokol ale no elo elooooo!! niekturzy dorastaja inne gwiazdy nie.  BO To przeciez nasze gwiazdy hip hopu ktore zarabiaja hajs na tym ,, i cieszy mnie to ze zarabiaja , smuci ze tak puzno lub wcale sie przyznaja i bija ludzi po buzi no ale gwiazda moze wszysto, elo elo i elooooo

dobrze powiedziane, Sokół jest w chuj dobrym zawodnikiem, tylko ja bym chciał aby nawijali o tym co ich obecnie dotyczy a nie o tym co było kiedyś, może i mieli ciężko, ale to już minęło, prawdopodobnie. Kiedyś nie mieli floty to o tym nawijali, Tede na Nastukafszy... też nie miał kasy to o tym gadał, po płycie zarobił to na sporcie już się zmieniły tematy, fajnie jakby Sokół zaczął mówić jak ma teraz, a nie powilał tematy w koło wszyscy już słyszeli o kurzych łapkach itd. i fajnie jakby to się zmieniło, ale i tak zrobi jak zechce

CeBe$ PWS
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:46:38, 01-12-07
zapowiada sie calkiem ciekawie czekam obym sie nie przeliczyl!!!

big upp

anonim
Autor: pppd33   Link do posta
21:46:41, 01-12-07
póki co - w warszawie o płycie wiadomo tyle - że miała być a jej nie ma

anonim
Autor: dsds32   Link do posta
21:52:58, 01-12-07
SZACUNEK!!!!!!!!!!!

POZDRO!!!!!!!!!!! CZEKAM NA PLYTKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PIONA!!!!!!!!!

anonim
Autor: YOYOYOYO@)@)D   Link do posta
21:57:06, 01-12-07
CZEKAM NA PIOSENKE Nie lekceważ nas, BEDZIE ZAJEBISSSSSSSSSSSSSTA NA 10000% !!!!!!!!!!!!!!!!

raperzy z jednych z najlepszych krajow, gdzie jezyki sa podobne do siebie!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):)

anonim
Autor: ninduqd   Link do posta
22:16:16, 01-12-07
dlaczego nie pozdrowili truskawy??.. pzreciez to ich ziom
i dlaczego truskawa sie nie udziela goscinnie na plycie??:(

Deck
Autor: Deck   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:20:59, 01-12-07
TAKA POLSKA OSIAGNIESZ SUKCES I ZAWSZE ZNAJDZIE SIE KTOS CO MU ZAL DUPE SCISKA ZE KOMUS SIE UDALO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PEACE

Dębe
Autor: Dębe   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:22:39, 01-12-07
http://www.speedyshare.com/301326926.html nowy singiel polecam

anonim
Autor: Proboszcz Trelemorele   Link do posta
22:26:20, 01-12-07
sokol mam w dupie teoja liryke za nabijanie sobie 15 latkow do fanklubu podczas inydentu na koncercier zakrawajacego na kozaczka:) pozdro prostaku :) jaka wytwornia taki wykonawca :)

anonim
Autor: teyu   Link do posta
22:37:06, 01-12-07
kicha jak huj

KobietaZLożySzyderców
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:38:48, 01-12-07
Kurwa jak was czytam czasem, to nie wiem, czy mam się śmiać czy płakać. Jebani hejterzy, to kurwa czego wy słuchaciie, Sokół chujowy, WWO chujowe, Zip skład chujowy, wszystko chujowe, to pytam ponownie, jakiego hiph-op'u wy słuchacie, jak wam się nic nie podoba? Jesteście uodpornieni na postęp muzyki, cwaniaki usłyszeli kawałek i bit ich tak rozjebał, nie wpsomnę o tekście nad którym głowili z cała rodziną, że musiei stwierdzić, ze to hiphopolowe gówno, bo po chuj się przyznać, ze się nie wie o co chodzi nie? Po drugie, to gówno was to obchodzi ile on wydał na sweter czy na okulary? Żal dupę ściska? I w tym momencie pozwolę sobie przytoczyć Sokoła z Kodexu:
"Mam to, na co pracowałem, już nie jest źle
Mam to, czego ty chciałeś zawistny psie
Mam talent, chociaż ty myślisz, że pieniądze
Nic nie miałem oprócz przeczytanych książek
Wysłuchanych gadek i obejrzanych filmów
Ty gdybyś dostał spadek, rozjebałbyś majątek
A ja gdyby mi dziś zabrali wszystko
Za pięć lat miałbym dużo więcej dziwko
I robię to wciąż, nie grając po remizach
Nie występując w stringach i bez wałków na szybko
Oni też by mogli, ci wszyscy, którzy klną na swój los"
On pizga z takich leszczy jak wy, bo większość z was jest tak nieporadna, że palcem do dupy trafić nie potrafi, a co tu mówić o takim przedsięwzięciu jak PROSTO. Cioty zasrane z was! Pedalski sweterek? A byś się kurwa za takim zesrał, żeby go mieć i się w nim wozić. Ogólnie pewnie trzy/czwarte z was upiła teraz koszulki PROSTO (bo kurwa przecene zrobili, to się nie dziwie, wcześniej wam żal było, bo na fete woleliście wydać) żeby się pokazać jacy to nie jesteście zajebiści gangsterzy i luzacy. Najbardziej mi się śmiać z tego chcę, że na wszystki podane przez was pojebane zarzuty ten genialny człowiek odpowiedział w tym wywiadzie, jeszcze zanim zdąrzyliście morde otworzyć, mało tego wyszydził takich hejterów jak wy, tak że turlam się tu z waszej głupoty i nawiności. Razem zrobili te płyty i takie wasze sranie, że ktoś tu więcej mówi, to na pewno kurwa mieli ściecia, to mnie rozwala, bo chcielibyście kurwa chcieli mieć takich ziomków jakimi oni są od lat, jak to sami podkreślają, a macie takich, że jak nie patrzycie to was dymają na każdym kroku i vice versa.
Z pewnością kupię oryginał, bo taką muzykę trzeba wspierać i szacunek dla ludzi, którzy sprawiają, że hip-hop w Polsce żyję i się ma dobrze, mimo, ze wielu myśli inaczej i że wielu źle nam życzy. ELO!

anonim
Autor: teyu   Link do posta
22:38:57, 01-12-07
niema to jak goral i chore gowno a sokol i pono japierdolo nieda sie sluchac

Streetlife44
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:39:01, 01-12-07
moze kupie

http://www.ujeb.pl/44044/ !

anonim
Autor: kulkit   Link do posta
23:21:35, 01-12-07
ciekawe czemu na sesji zdjeciowej nie sa w ciuchach prosto, bo sa przypalowe?hehe

spedy
Autor: spedy   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:26:01, 01-12-07
Zip sklad-jak wielka to rodzina
zip sklad-niepowtarzalna i jedyna
ile projektow mielii
 ilekoncertow graliile
ileply juz wydali??
jak to rozkrecili
a co najwazniejsze sie nie zmienili
Zip szanowanie za wasze  starnie
rapu  zgrywanie i rozprowadzanie
tlum za wami stanie i powie jedno zdanie
jestescie najlepsi i tak pozaostanie
Praw rapu ktorzy w polsce sami spisali
scisle przestrzegali-i pilnowali
tych ktorzy do nich sie niedostosowali
i rymy bez sensu sprzedac probowali
ofiaro posmiewiska wobec srodowiska
Zip sklad na zawsze spierdalac leszcze
Zacznam cztyac a wiedz nie koncze
TPWC
Trwam Po Wieki Cielowieki

cfaniak WSH
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:37:06, 01-12-07
no sokol z tymi pinglami to przesadzil ;d pozdro mam nadzieje ze album bedzie zajebisty az tak ze odloze moj nalog na bok i kupie plyte ;)))

zenada co tu kurwa niektorzy wypisuja jak macie takie pierdoly napierdalac to sobie dajcie kurwa lepiej spokoj

--=(=|PoKoJ|=)=--

spedy
Autor: spedy   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:37:21, 01-12-07
Zip sklad-jak wielka to rodzina
zip sklad-niepowtarzalna i jedyna
ile projektow mielii
 ilekoncertow graliile
ileply juz wydali??
jak to rozkrecili
a co najwazniejsze sie nie zmienili
Zip szanowanie za wasze  starnie
rapu  zgrywanie i rozprowadzanie
tlum za wami stanie i powie jedno zdanie
jestescie najlepsi i tak pozaostanie
Praw rapu ktorzy w polsce sami spisali
scisle przestrzegali-i pilnowali
tych ktorzy do nich sie niedostosowali
i rymy bez sensu sprzedac probowali
ofiaro posmiewiska wobec srodowiska
Zip sklad na zawsze spierdalac leszcze
Zacznam cztyac a wiedz nie koncze
TPWC
Trwam Po Wieki Cielowieki
Mila byc w kwietniu-szkoda
szkoda
dwoch ostatnich nieczytalem ogolnie zaraz sprawdze co za..ten ,,wywiad robil,,
po huj ci ta sensacja
zwykla najzwyklejsza akcja
ciekawe jagbys ty sie zachowal
a co do ostatniego pytania
to gosciu jezelimasz troche obeznania
to Wojtek nieraz sie juz wypowiadal
i wie ze kazdy czeka niecierpliwie
i wtym caly sukces
Czekam na  Zipere3
elooooooooooooooooo
heh Seba to ty
nierob chlopakom .............geby
ogolnie pozdrawiam -obserwoje i czekam
eloooooooooo

itowszystko
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:56:30, 01-12-07
zdjeie 2 i3 sa nieproporcjonalne wizualnie,pozdro pióra

anonim
Autor: Armando   Link do posta
00:00:51, 02-12-07
Podejżewam, że nie będzie to żaden ewenement ale przypuszczam, że utrzyma poziom godny ZIPów

(RadioaktywnyGjertych)
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:13:04, 02-12-07
wyglądają jak pedały w sweterkach kurwa

anonim
Autor: TPWC JOŁ   Link do posta
00:35:28, 02-12-07
TRZECIE POKOLENIE WARSZAWSKIEJ KOLENDY pisane przez "c" bo każdy robi błędy!!!! W końcu!!!

anonim
Autor: Kacper.   Link do posta
00:43:40, 02-12-07
ale hajting :-)
Jak jeszcze nie można wjeżdżać na jakość płyty to wjeżdżacie na ich wygląd. Żałosne.
Singiel nie trafia w moje gusta, raczej czekam na tą bardziej klasyczna akcje na samplach, bo to mnie bardziej jara. Jakoś te wszystkie cykacze i syntetyzm mi nie odpowiada, choć jak na mój gust szogun ppod tym względem potrafi rozwalić. 

anonim
Autor: marcinn   Link do posta
01:02:14, 02-12-07
To moze byc dobre! Licze na ten album i mam nadzieje ze sie nie zawiode :)

anonim
Autor: hhaha   Link do posta
01:13:17, 02-12-07
widzę że większość domorosłych znawców mody, stylu i wykwintnego wyglądu na tym portalu bardziej interesuje sie wyglądem sokoła niż rapem

anonim
Autor: "...pieniądz to nie cel, to was gubi   Link do posta
01:22:23, 02-12-07
Pono: Daj Boże, żeby ta płyta się spodoba, a "...pieniądz to nie cel, to was gubi naiwniacy, rób coś z sercem, a dostaniesz go na tacy".

Daj Boże, żeby ta płyta się spodoba

bez obrbazy PONO ale jestes mało inteligenty po tym zdaniu wnioskuje :D

"...pieniądz to nie cel, to was gubi naiwniacy, rób coś z sercem, a dostaniesz go na tacy"

wrzucic w net płyte a nie zarabiac pieniazki I POZNIEJ WYCHODZI JAKIES DISCO POLO UDERZ W PACHER ZDZICHA

]JAK JUZ TO                               UDERZ W RYJ LICZAC DO 3

anonim
Autor: W GOOGLE NIC NIE MA NA TEMAT   Link do posta
01:26:19, 02-12-07
Sokół: Pierwszym singlem będzie banger "Uderz w puchara" na bicie J Cooka z Belgradu. Klip będzie prosty.


BEZ OBRAZY ALE KTO TO J COOK KUCHARZ ??? I CO TO ZA KAWALEK ?? BEZ OBRAZY ALE JAKBYS WYCIAL AKAPELKE SWOJA ZOBACZYL BYS SOKOL JAKA PISIA Z CIEBIE
W GOOGLE NIC NIE MA NA TEMAT NA PRZYNAJMNIJEJ 50 PIERWSZYCH STRONACH !!!!!!!


MOżE TO JAKAS FIKCJA Z TYMI SWIATOWYMI ()HAHA() PRODUCENTAMI ??

MOZE WZIELI BITY OD PL DJ ... I PODPISALI ZE TO

J COOK
DUO STIFANDO
R KELLER

anonim
Autor: alfredoDiGanstero   Link do posta
01:44:54, 02-12-07
szczerze ? CIENKI TEN SINGIEL i jeszcze angielski sokola, chlopie jak nie umiesz to po co wrzucasz angielskie slowka : sekend tak apropo sie wymawia :D a tak ich cenilem :/

anonim
Autor: kok   Link do posta
07:57:59, 02-12-07
TRUSKAWA TO STARY PEDAL ON SIE UDZIELA JEDYNIE JA KOMISARIATACH A NIE GOSCINNIE WIDZAC ZE TO DUREN JEBANY GDZIE BY Z TAKIM PAJACEM TRZYMALI .. CHYBA ZE TAKIE OSLY SA W KREGACH RIPPEROW POLSKICH

anonim
Autor: Kilka Słów Prawdy   Link do posta
09:02:47, 02-12-07
Ja dziś pięknie uderzyłem w puchar ... Takie Sraaaanie dooobre miałem że hohooo

anonim
Autor: TRUSKAWKOWY_CWEL   Link do posta
09:43:18, 02-12-07
ZAMKNIJ MORDE CWELU JEBANY. SOKOL WYMIATA A TY JAK COS DO NIEGO MASZ TO NAGRAJ LEPSZY RAP KURWA. A JAK NIE TO SIE KURWA PIERDOL I WYPIERDALAJ Z TEGO FORUM. I NIGDY NIE OBRAZAJ SOKOLA BO DOSTANIESZ TAKIEGO STRZALA JAK TEN TYP Z KONCERTU. TRUSKAWA, MAMA CIE NIE KOCHA? TRUSKAWA, PRZYKRO MI HEJTERZE TO ZNAJDZ SE DRUGA MAME ALE WYPIERDALAJ Z TEGO FORUM.

anonim
Autor: Emerees   Link do posta
10:00:49, 02-12-07
Za duzo dzieci tutaj wypisuje kurwa glupoty..sokol numer1 mc w Polsce..czekam na album

anonim
Autor: Pięknie Pięknie   Link do posta
10:14:00, 02-12-07
Sokół nr 1 w POLSCE ? heheeeheheheheheehehheeh heeheheheheh haahhaahahhahaahhahahaha hahaahhahaaahhahahahahaha

Emerees dooobry żarcik z rana hahhaha... Wiadomo że Truskawa jest nr 1 w PL i nie Tylko ....

Co Wy Kurwa słuch straciliście ? albo moze nie umiecie przyznać ze wasz idol sokół co ostatnimi czasy popisał sie na wszystkich frontach REGRESUJE ...
Pono Dobrze ale jego SOLOWA plyta tą bije na głowe...
Tru School ? hmm Po CHuj nawijac o Tym Samym...
TPWC moze za dużo o jedno pokolenie ..
Ej Sokoł jest dobrym raperem ale jego ostatniej płyty solowej nie nagrał nic dobrego...anonim
Autor: NAJLEPSZE..   Link do posta
10:21:14, 02-12-07
Jak coś sie wydaje w PL to trzeba troche z USA pobrać ... Jak okładka Nowej płyty K.West'a IDENTYCZNE OKULARY .. Pewnie Zbieg okoicznośći hahhahhahahahahaaaahah
ZAJEBISCIE Wydawać płytty Na Zdobytym Femie i Szacunku... Ludzi przyzwyczajeni do kupowania oplyt ZIP'ów bo były Dobre  A Teraz Bituja Okładki Logo Fu ... Sciągniete z Fonky Family ... ojj Szkoda Gadać
Przełuchajcie track VNM'a Na Szlaku po Czek .. to jest rap na poziomie .. 

anonim
Autor: SSmok   Link do posta
10:32:48, 02-12-07
TPWC nawiazanie do starej klasyki........

anonim
Autor: chińczykopolskobrzmiącymimieniu   Link do posta
11:13:52, 02-12-07
wykurwisty swetr... taki... prawilny hehehe

anonim
Autor: kapiszonekw   Link do posta
11:26:09, 02-12-07
Hehhe śmiać mi sie chce z was...Tylko czekam az wy frajerzy zassacie ta plyte z internetu(bo pzreciez nikt z was nie ruszy dupy do sklepu) i bedziecie sie gibac do rytmów na ktorych nawija Sokoł  i Pono tak tak bedizecie sie jarac tym projektem hehehe poZdro dla was ułiii

anonim
Autor: polski hiphop to syf   Link do posta
11:38:51, 02-12-07
SOKOL  to  pierodolony hipokryta  dorobil sie kasy oglupiajac  malolatow kotrym sypna sie dopiero co was na jajach ja mam 32  lata i te jego pseudomoralizatorskie pierolenia poprostu mnie smieszy.....a tak po zatym koles nie ma klasy jest PROSTAKIEM BURAKIEM i wtornie nudny....lansuje sie w Lacoste i okluarach PRADA  co za typ buahahahahahahahaa
koles ma 30 lat na napierdoala swoich  klientow po ryju ( ten cpunek zapacil za bilet a to co soba reprezentowal to swiadczy tylko o tym do jakiego grona sluchaczy trafia ZAJEBISTY SOKOL i na kim zarabia ten elegancki SZMAL a zarabia krocie i niech nie pierdoli ze nie.........

PONO to mial chyba jakas chemioterapie albo depiluje brwi rymy czaswonikowe i pierdoli wkolko o tym samaym   niech sie  juz lepiej zesra na zadko
anonim
Autor: gwizda sobie   Link do posta
11:40:44, 02-12-07
pije sobie z rana kawke, mysle o wlasnym planach, pozdrawiam serdecznie chlopaczkow z kompleksami ;] piszcie dalej wiecej !!! bardziej sie spinajac  jacy to ludzie sa beznadziejni ;]  sadze ze beda wylajtowane kawaliny na plytce ;] mozna kupic w ciemno, aaa gratuluje Ponowi i Sokolowi takiego podejscia do zycia:)) zyjcie nagrywajcie pijcie wygrywajcie, i pozytyw ze TWPC jest na scenie eloo!!!

siwy5243
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:42:21, 02-12-07
zamknijcie to forum . Ktoś napisał że płyta będzie hujowa bo oni są do bólu komercyjni !!! CO za kurwa czubek , klient jest mega hipokrytą , ZIP SKŁAD wypierdala kawał dobrego gówna na polskiej scenie.


                                  

anonim
Autor: PreznyKojot   Link do posta
11:45:57, 02-12-07
KOCHAJ SWOICH HATEROW<BO TO PRZECIEZ TWOI NAJWIEKSI FANI!!!Uderz w puchara...mysle,ze na plycie bedzie duzo lepszych kawalkow od singla,bo jest slaby panowie.

anonim
Autor: Yeeeeeeeeeah   Link do posta
11:55:17, 02-12-07
Wszyscy Teraz Siadamy Na Kibelek i UDERZAMY W PUCHARA ........... ukłony dla Wszytskich :D

anonim
Autor: CWKS   Link do posta
11:59:33, 02-12-07
no tak te hosty "neoplus.adsl.tpnet.pl" mówią same za siebie , dzieci neo wykonały atak :) załosne i zarazem smieszne . Ale prawda jest taka , oni w tej chwili są nr1 w Polsce . pzdR

WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:06:41, 02-12-07
Autor: kok
Dodany: 2007-12-02 07:57:59 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl


kok TO STARY PEDAL ON SIE UDZIELA JEDYNIE JA

KOMISARIATACH A NIE GOSCINNIE WIDZAC ZE TO DUREN
 
JEBANY GDZIE BY Z TAKIM PAJACEM TRZYMALI ..

CHYBA ZE TAKIE OSLY SA W KREGACH RIPPEROW POLSKICH

Autor: TRUSKAWKOWY_CWEL
Dodany: 2007-12-02 09:43:18 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl

ZAMKNIJ MORDE CWELU BEZ KONTA

CO UŻYWASZ MOJEJ KSWYKI JEBANY. SOKOL

ROBI DISCO POLOWE TECHNIAWKI HIP HOPOLOWE

 A TY JAK COS  MASZ KURWA. A JAK NIE TO

SIE KURWA PIERDOL I WYPIERDALAJ Z TEGO
 
FORUM. I NIGDY NIE OBRAZAJ  BO DOSTANIESZ

TAKIEGO STRZALA JAK TEN TYP Z KONCERTU.

PODRÓBO BEZ KONTA, MAMA CIE NIE KOCHA?

PODRÓBO BEZ KONTA HEJTERZE PROWOKACYJNY

DZIECKO Z NEOSTRADĄ BIEDNE

PRZYKRO MI HEJTERZE TO ZNAJDZ SE DRUGA

MAME ALE WYPIERDALAJ Z TEGO FORUM.
Autor: CWKS
Dodany: 2007-12-02 11:59:33 Host: ---.acn.waw.plno tak te hosty "neoplus.adsl.tpnet.pl" mówią same za siebie , dzieci neo wykonały atak :) załosne i zarazem smieszne . Ale prawda jest taka , oni w tej chwili są nr1 w Polsce . pzdR

DOKŁADNIE TO SĄ TE SAME OSOBY NAPEWNO

BIEDNE DZIECI NEO

anonim
Autor: Yeeeeeeeeeeeeah   Link do posta
12:08:04, 02-12-07
Dzieci Z Bulerbyn Sokół Żenuła A Pono Goli brwi haaaaa

anonim
Autor: a wiecie,że   Link do posta
12:15:44, 02-12-07
Kurwa,ale tutaj gamoni-zamisat pisac o rapie pierdolą o koszulakch czy brylach. Ciekawe co robiliscie w 97 roku? Pewnie babole wpierdalaliście.I tak do dzisiaj. A normalni doceniają dobry rap.

anonim
Autor: cichy zbysio   Link do posta
12:16:21, 02-12-07
ten pono to taki piesiek na smyczy ,ktora trzyma sokol...to co powie sokol tak bedzie a pono nic nie ma do powiedzenia..wogle sam pono by takiej plyty nie nagral.....

cybuch244
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:19:15, 02-12-07
Pieniadz kochany miłosc sprzedawana ...ziom Prosto stój na bacznosć :)

PrzemekGdynia
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:36:58, 02-12-07
hmmm...  dopierdalacie sie do okularow - to ze Wojtek nagrywa hh to znaczy ze sobie oldscholowych okularow kupic nie moze? sweter? kurwa, skoro go stac to niech sobie kupuje - chuj wam do tego. sokol, pono jesli macie na to wglad - tworzcie swoj rap ... napewno kupie plyte a nie sciagne jak polowa smiesznych fanow ^^ elo, zip na zawsze

anonim
Autor: obym   Link do posta
12:39:19, 02-12-07
obym sie nie zawiódł! pozdrawiam wykonawców

Biedny Piesek Tuptuś
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:01:59, 02-12-07
zdjecia jak na fotke.pl

anonim
Autor: ziz   Link do posta
13:23:19, 02-12-07
powinni zapytać sokoła dlaczego założyl te pedalskie okulary

anonim
Autor: emanooooooooooooooooooooooooooooooo   Link do posta
13:40:18, 02-12-07
Trzecie Pokolenie Warszawskiej Colędy pisane przez C bo każdy robi błedy !!!!Ppozdróki elo zip skład buch za was

anonim
Autor: JotdoWdoPe   Link do posta
14:22:47, 02-12-07
wiecie co wam powiem zawistni fani sokola pona i wogole ZIP Skladu ...!
nie mozecie sie kurwa pogodzic z tym ze sokol z ponem odjebali takie wielkie gowno ze az sie nie da sluchac ... i podtrzymujecie swoje zdanie ze to jest dobry kawalek majac swiadomosc ze to jest jebane dno ! musicie pogodzic sie z porazka waszego ulubionego rapera ... bo kurwa kogo to obchodzi i wogole co to jest ze Wojtek zjadlby se mielonego i ze ktos zamawia kluski razy 3 <lol2> jak macie pierdolic ze ten kawalek jest mistrzostwem i kozakiem i jaki on jeszcze nie jest to wezcie sie pierdolnijcie łopata w łeb i poproscie starych zeby was zakopali bo macie najebane w głowie i nie macie pojecia o rapie i jestescie chujowi jak z dupy !
dla prawdziwych sluchaczy i tych ktorzy podtrzymuja poziom na polskiej scenie WIELKA PIONA
a wy dzieci neostrady albo chello trzymajcie sie cieplo :)


anonim
Autor: fightclub   Link do posta
14:32:32, 02-12-07
 

Sokół,Pono czekamy na płytke, szacunek dla Was za to co robicie!
A bandą małolatów,którzy tylko zazdroszczą tego co zrobiliście dla polskiego rapu ,nie ma się co przejmować.


anonim
Autor: jaman   Link do posta
14:36:43, 02-12-07
hahhaa no to pięknie widzicie dzieci co sie dzieje pakujecie hajsy w typów kupując przechujowe ciuch prosto a Ci robią z siebie bogów wydając kał jakich mało, mało tego nawijaja ze to nie dla sławy i pieniedzy a wyskakują jak dwa bananowce z salonów w swterkach za 0,5 wypłatey nie jednego robotnika z polski. i niech teraz ktoś powie ze to co robią to nie komera
[zgadzam sie z opinia typa wyżej]

anonim
Autor: Ja aka' biszkopt   Link do posta
14:42:56, 02-12-07
Jebani hejterzy - nie macie sie do kogo przypierdolić to sie przypierdolcie do swoich starych, że was kołysali w betoniarce. Napierdalacie na wszystko i na wszystkich a nie macie żadnych dobrych argumentów. Myślicie że podniesiecie tym ciśnienie Wojtkowi ? Żal i litośc to jedyne emocje jakie możecie wywołać. Co do ciuchów od prosto wear to jakbyście mieli kase to pewnie byście sie bujali żeby pokazac jacy jestescie elo i cool a ze was nie stac to piata rano pobudka i wyścig kto pierwszy napisze ze wszystko jest chujowe? Jebany polski naród zazdrości wszystkim którym sie udało, sami nie potraficie niczego zrobić, nie no przepraszam krytykować wszystkich i wszystko to potraficie lamusy jebane. Truliście dupe swoim starym żeby wam kupili neostrade bo w realnym świecie to miejsca dla was nie ma. "Oni mogliby, gdyby chcieli-Oni chcieliby, gdyby mogli"
Przeczytacie to, ale i tak nikt żadnych wniosków nie wyciągnie. Trudno nie spodziewam się że debil jeden z drugim w ciemie patelnia bity coś zrozumiał. Dla was ta muzyka jest chujowa. Napiszcie lepiej odrazu że 3/4 tekstów nie rozumiecie. 'Metafory są zawiłe?' Polacy tylko narzekać potrafią i tkwią ciagle w tym samym gównie  rozsiewajac je naokoło. Żenada.
Pozdro dla tych co wiedzą OCB.Pozdro Dla Sokoła, całego ZIP i inteligentnych słuchaczy polskiego rapu.(dwie viktorie, lewa na górze to że damy radę).

WOYTAH
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:04:09, 02-12-07
Mam nadzieje ze bedzie to dobra płytka...nie bawie sie w hejtowanie bo to w ogóle śmieszna jazda hehe zakompleksione dzieciaki wyzywają dorosłych typów itd...jeśli cos mi sie nie podoba to mówie wprost...pozdro

anonim
Autor: Dk.....   Link do posta
15:16:16, 02-12-07
Kupie ta plytke nie ma chuja zebym jej nie mial
sokol jest zajebisty
chociaz fakt ma chujowe okulary i wyglada w nich jak pajac
ale robi zajebisty rap
a pono to jak dla mnie po sokole najlepszy raper
pozdro dla calego prosto
elo

Z Bloku Wzięci
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:22:37, 02-12-07
Napierdalaja o tym samyym blaaa blaa blaaa. Moze i nawijaja ale nie dlatego ze nie maja o czym tylko dla tego ze zdarzaja im sie te zasme sytuacje w zyciu. Poza tym... Nie znam ludzi wiec nie bede nic o nich mowil. A to ze ma sweter i okulary warte duzo hajsu to jest tylko jego zasluga. Bo to on zdobyl haj na to i to on nosi nie wy jemu sie podoba i on nagrywa jak umie. Pozdro dla prawilniakow. Po rodzinie nic nie ginie jak to sie mowi.

LTD
Autor: LTD   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:24:28, 02-12-07
kurwa co wyscie sie czepili tych okularow uczepili ? ja pierdole niech nosi co chcece kurwa mac .... jego sprawa a wam chuj do tego kurwa a okulary zajebiste ... co on ma nosic tylko te prosto ubrania i dobrze ze zalozyl sweter .... a wy jestes jebnieci .... jak mu wygodnie to moze sobie nosic nawet stringi ... wisi mi to ...jego sprawa w czym mu wygodnie .... zalosni jestescie

anonim
Autor: Autor: WOYTAH   Link do posta
15:28:21, 02-12-07
Autor: WOYTAH
Dodany: 2007-12-02 15:04:09 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]Mam nadzieje ze bedzie to dobra płytka...nie bawie sie w hejtowanie bo to w ogóle śmieszna jazda hehe zakompleksione dzieciaki wyzywają dorosłych typów itd...jeśli cos mi sie nie podoba to mówie wprost...pozdro
TAK

JAK MAM 15 LAT TO MAM PRAWO KOZACZC TUTAJ BO TO JA WYDAJE CIEZKO ZAROBIONE PIENIADZE MOJEJ MATKI NA TA PLYTE !!!!!!!!!!!A JESLI TWORZA GOWNO ALBO JAKIES LANS KEYJN WEST DISCO TO SIE POZNIEJ NIE DZIW NAPINACZU OGORKOW!!!

STARSI KUPUJA PLYTY KOMBI LADY PANK KABARETY A TAKIE PLYTY TYLKO IWYLACZNIE MLODSI JAK JA KTORZY TERAZ ZOBACZA TO JAKA TO JEST MODA NA DIRTY SOUTH

anonim
Autor: SUKIENKE Z FIRANEK C   Link do posta
15:31:42, 02-12-07
HAHA SOKOł NA 2 ZDJECIU MA


SUKIENKE Z FIRANEK

HAHAHHAHAA


I DLACZEGO JEST NAZWA    NA OBRAZKU     "  THE NEWEST ZIP SKłAD PROJECT  "


CZY JA ZYJE NADAL W POLSCE CZY TU JAKAS AMERYKANIZACJA WCHODZI DO KRAJU ?? CZY MOZE ONI JUZ STALI SIE MURZYNAMI I CHCA BYC JAK W USA ? :D

A MOZE TO SA AMERYKANY ?(MY Są PANY)

anonim
Autor: jaman   Link do posta
15:31:55, 02-12-07
no i kolejny fun Ja aka' biszkopt  stara sie wpoić swoje ideologie życiowe do głow słuchaczów koluniu jednym sie to podoba innym nie każdy ma prawo powiedzieć co myśli na takie tematy a co do tego czy stac kogos czy nie to skąd mozes wiedzieć frajerze jebany, bedziesz tu cytował jakies wyrwane z kawalin zwroty "metafory sa zawiłe" zejdź na ziemie cymbale bo tez zacytuje "raperzy z górnej pólki charuja jak pszczółki zakładają jakies przejebane spółki" takie zycie jedni są za drudzy przeciw. A tobie cioto kto neostrade założył  palancie

anonim
Autor: jastrzab   Link do posta
15:59:26, 02-12-07
nie jestem hejterem ale te bryle sokola to damskie sa , a jak nie damskie to unisexy. paris hilton w takich smiga

anonim
Autor: Galdi   Link do posta
16:06:04, 02-12-07
Koniec gadania. Przesłuchacie sami zobaczycie. "Pierdole to, wyłączcie to jak chcecie", Pono - szacunek na zawsze. Sokół?... Szkoda. nie komentuje.
"Proste, po co słuchać tylko po to Żeby z rana w Internecie bawić się w młodych gniewnych Już lepiej, nie wiem, zrób coś z tym hajsem..."
Pozdrawiam. Kupcie płytke. Jak sięnie spodoba sprzedajcie małolatowi który nie ma hajsu za pół ceny. elo.

anonim
Autor: piotrek1232146   Link do posta
16:08:22, 02-12-07
Sokół: Na waszym forum dzieci lubią się bawić w grę "co autor miał na myśli" więc zostawię im tą przyjemność odgadywania...

anonim
Autor: ANYCHA:)   Link do posta
16:12:44, 02-12-07
SOKół I PONISłAW TO JEDNI Z NAJLEPSZYCH RAPERóW W TEJ RAP GRZE! SZACUNECZEK DLA NICH ZA TO CO ROBIą.

anonim
Autor: hahahahahhahahahaah   Link do posta
16:14:20, 02-12-07
ahahhahahahahahhahha

anonim
Autor: ANYCHA:)   Link do posta
16:16:53, 02-12-07
To jest dla tych co nie żałują suszu jak Hg diil nie dla LAMUSóW!

anonim
Autor: Ja aka' biszkopt   Link do posta
16:26:12, 02-12-07
jaman :

po pierwsze nie 'do głów słuchaczów' tylko słuchaczy :> to razi jak skurwysyn
po drugie 'kazdy ma prawo powiedziec co mysli na takie tematy' no moze dla ciebie to sa 'wypowiedzi' bo jak dla mnie to jest gówno a nie dyskusja :> ale to mój punkt widzenia wiec wedlug twojej teorii tez mam prawo powiedziec co mysle ;]
po trzecie chyba cie ubodło to z tymi ciuchami ale taka jest prawda.
po czwarte jak widzisz sam śmigam na neo a jakoś nie jestem analfabetą i jebanym hejterem .Clooney
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:43:26, 02-12-07
a i tak mój post był pierwszy

anonim
Autor: Haaaa   Link do posta
17:14:22, 02-12-07
No Twój był pierwszy .... A Ten typ co napisał Pozdro dla Inteligentnych słuchaczy heeheheeheheh to sam chyba nie ma za dużo w głowie ... nie wie co to jest dobry rap aa juz napewno stwierdzenie  że Sokół mab metafory zawiłe heeheh refren z kodexu to napsialem w pzredszkolu bardziej życiowy "chciałem piaskownice lecz nie miałem " hahahahahahah no kurwa to ejst śmieszne.. i ludzie co psiza ze zipi dalej robia płyty a one sie tylko spzredaja dlatego ze to ich płyty a nie ze poziom maja racje.. JEBAC tych co liza dupe całej Ywtwórni prosto   jest w chuj dobrych raperów ale sie nie wybili .. dlatego ze malo jest INTELIGENTNYCH SLUCHACZY

anonim
Autor: matis-87@o2.pl   Link do posta
17:16:36, 02-12-07
http://mateo87.wrzuta.pl/audio/wVlIV2cOLY /

Sprawdzajcie!

anonim
Autor: Pawel z hameryki   Link do posta
17:20:46, 02-12-07
plyty nie ma unas w hameryce, jednak pewnie sciagne z onet.pl?

anonim
Autor: Ja aka' biszkopt   Link do posta
18:28:16, 02-12-07
Jeśli ja nie wiem co to jest dobry rap to pan 'Haaaa' nie wie gdzie ma dupe a gdzie głowe.
A co do zawiłych metafor to nie chodziło konkretnie o Sokoła lecz ogólnie o to że matoły nie rozumieją tekstów dokładnie tak jak ty. Jeśli byłbys inteligentny to byś sie kurwa domyślił. I nie bronie tutaj Sokoła ani żadnej wytwórni bo nie mam z tego żadnych profitów tylko mnie kurwa krew zalewa na takich baranów których liczba na tym forum przekracza 90% .

anonim
Autor: klerku   Link do posta
18:39:21, 02-12-07
bauahahaha,to taki Szogun jest swiatowym producentem??bo tym tokiem myslenia to dla mieszkanca Austrii tak. Ludzie,slogan ŚWIATOWI PRODUCENCI sugeruje ze bedą ZNANI NA ŚWIECIE producenci-tak to zrozumie kazdy normalny człowiek

anonim
Autor: whass up?!   Link do posta
18:55:22, 02-12-07
do 23452345

masz coś kurwa do okularów ?! Sam jesteś pedał !

anonim
Autor: eh   Link do posta
18:59:57, 02-12-07
kurwa odblokowali mnie!!!a i tak huj klade na to forum :D

anonim
Autor: hehehy   Link do posta
19:03:56, 02-12-07
widzialem sokola kiedys w cynamonie (warszawa) ludzie sie na niego kurwa gapili jak na kosmite hehe i juz wiecej sokola w cynie nie bylo  

anonim
Autor: ffsfss   Link do posta
19:56:33, 02-12-07
Premiera płyty już w grudniu - będzie sukces przed świętami?
Sokół:
Jak nie ściągniecie tylko kupicie, to może się zwróci, to co zainwestowaliśmy w ten album

sokol kupil bym ta plytke na 100% ale nie zadbales o swoich fanow w u.s.a i nie ma gdzie kupic tych plytek choc bym chcial i chcem a w internecie do sciagniecia bedzie w 1 dzien wienc co mam zrobic ?Download pewnie bedzie

anonim
Autor: gggtt berlin   Link do posta
20:13:09, 02-12-07
jaman-wypierdalaj frajerze z tymi starymi jak swiat haslami sprzed 20 lat palo!pozatym sokol i pono tego nie nawijali tylko wlodi huju!

anonim
Autor: gggtt berlin   Link do posta
20:16:18, 02-12-07
sokol,fu,felipe,pono,koras,mieron,jedker, jażwa,wrd,dj deszczustrugi -caly zip sklad rucha was cioty internetowe w dupsko!!lamusy jebane!huj sobie mozecie gnoje tymi wpisami!!!

mai82
Autor: mai82   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:53:52, 02-12-07
wywiad ok, pozdro seba.czekam na płyty,będzie czego słuchać

anonim
Autor: duckland   Link do posta
20:55:30, 02-12-07
fajny wywiad
czekam na plyte
huj w dupe spoleczniaka co na rece wciaz sie gapia

Zajo
Autor: Zajo   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:21:11, 02-12-07
Do wszystkich wkurwiających hejterów : Nie mowcie w czym ktos jest slaby jesli nie mozecie powiedziec w czym wy jestescie lepsi od niego

A co do patrzenia z gory to jestescie na orbicie

Pozdrawiam

anonim
Autor: ghma.   Link do posta
21:33:34, 02-12-07
kurwa tu wiecej ludzi pisze otym co sokol z ponem ma na sobie niz o tym projekcie ej maja kase to sie ubieraja i tyle po co to roztrzasac zal wam? czekam na projekt ciekawie sie zapowiada elo 

prohomalikomuk
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:33:38, 02-12-07
drugi

sztuciec
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:39:48, 02-12-07
problemy finansowe w prosto?może przestań płacić popkowi za siłke albo dorzucaj do skóry za 1200 zł swój autograf.
30 letni mentor bijący dzieciaki na własnym koncercie.

anonim
Autor: BZS   Link do posta
21:43:51, 02-12-07
Wy Pojeby ktore wiedza wszystko o niczym. Hip Hopowcy za kurwa 1 zloty co wy wogole robicie Zip Skład jedni z pierwszych.jest w was tyle zazdrosci co piasku na saharze madrzi prz internet a na serio byscie sie w nachy zesrali gdybyscie ich zobaczyli. a jak by wam cos powiedzieli to byscie spierdalali ze by wam kierbce spadly. kurwa ilu jest jeszcze takich idiotow jak ci co krytykija cos czego sami nie umieja zrobic? Wielki ELO dla zajawkowiczow a huj w dupe po sama torbe tym co pierdola glupoty.

Pozdrawiam Sokoła i Pona

'Trzeba Mieć Fason Ja Go Mam Rade Dam' Sokół - Oni Mogliby (kodex 3 proces)
'Wyłaczcie to jak chcecie...Pierdole To Pierdole Dalej' Pono - Pierdole To (Tak To Widze)

Ci Ktorzy szanuja ich wysilek ZAPIERDALAC do Empiku!!    hejterzy

anonim
Autor: radymno   Link do posta
21:51:05, 02-12-07
http://radymno.myminicity.com/

sztuciec
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:11:47, 02-12-07
Autor: BZS


hahahhahha tak na pewno uciekałbym jakby sokół cos do mnie powiedział.weź ty ochłoń idioto.po co mam im to mówić prosto w oczy skoro jedynym kontrargumentem z ich strony mogłaby być bomba w ryj?


pomyśl.wierzysz w zbyt wielu bogów.

anonim
Autor: bauns   Link do posta
22:12:44, 02-12-07
Lubie chłopaków, ale już sie boje o to, czy nie wyjdzie kolejna polska "próba crunku". ale tak to spoko. Pozdro

anonim
Autor: vbvjhgjgjff   Link do posta
22:17:02, 02-12-07
ta uderz w puchara to benger jest tak? ja pierdole ale czeski

pniesio1
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:20:59, 02-12-07
RAP IDZIE NA DNO A HIP-HOP TRACI tożsamość !!!!!!

anonim
Autor: sokoleee999   Link do posta
22:51:57, 02-12-07
bedzie dobra plyta
czekam tak jak wszyscy chyba
a hejterzy sie denerwują bo dobry singiel wyszedl w polskim hh

LGS
Autor: LGS   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:10:19, 02-12-07
jak czytam to wszystko <no dobra w połwowie>to mi gowno z dupy wychodzi ....zallll 
   to juz nie hh.pl to hh.cwel

anonim
Autor: Sczurek   Link do posta
23:12:29, 02-12-07
Kurwa ubieraja sie jak chca wkoncu maja swoje lata

LGS
Autor: LGS   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:16:49, 02-12-07
Sokól to jeden z nielicznych raperów polskich <min .przy : Guralu,Pihu,Wallem,Fokusie,HsT,> kto rzy sa w tym gownie dlugo i sa naprawde dobrzy wiec stulcie pizdy ! Yo.....a te wasze z pizdy opinie  ...kurwa brak słow .....       Pozdro Sokół  !

anonim
Autor: Sczurek   Link do posta
23:17:07, 02-12-07
Moda sie zmienia chodz sam bym nie załozył tych okularow ale jebac to oby te płytki nie były takie jak uderz w puchara ;/

anonim
Autor: eh   Link do posta
00:48:41, 03-12-07
wojtek a tak sie nie da? http://www.youtube.com/watch?v=9cfL7cPvIl A

anonim
Autor: KORAS ALEX   Link do posta
01:15:03, 03-12-07
''dobrze powiedziane, Sokół jest w chuj dobrym zawodnikiem, tylko ja bym chciał aby nawijali o tym co ich obecnie dotyczy a nie o tym co było kiedyś, może i mieli ciężko, ale to już minęło, prawdopodobnie. Kiedyś nie mieli floty to o tym nawijali, Tede na Nastukafszy... też nie miał kasy to o tym gadał, po płycie zarobił to na sporcie już się zmieniły tematy, fajnie jakby Sokół zaczął mówić jak ma teraz, a nie powilał tematy w koło wszyscy już słyszeli o kurzych łapkach itd. i fajnie jakby to się zmieniło, ale i tak zrobi jak zechce''popieram rownierz to zeby nawijal o tym co jest teraz ale jak neichce to jego sprawa przykladme jest np.Peja nawijal jak mial lipe i naiwjal jak mial szelest i nei owijal w bawelne ze niema nie kryl sie ze jest zarobiony
a co do okularow za 6 baniek czy swetra za 7 to jak ma to co wam do tego jego sprawa co zalozy jak ma tak istyl zroznicowany to niech ma
a z kolesiem dobrze zrobil wlecial na scene napigulony pewnie naszurany cpun kazdy normalny czlowiek powinien go pieprznac  i Sokol dobrze zrobil debili trzeba tepic nawet sila w ostatecvznosci
co d o plyty to zobaczymy co nagrali
szacunek dla sokola i pona jacy by niebyli to bez nich napewno scena hip hopowa w POlsce byla by ubozsza
POZdrawiam prawdziwych a nie napinajacych frajerow boli was kogos dobrobyt to ruszyc dupe i zarobic a nie obijac sie jak menele jestescie zalosni co niektorzy
jeszcze raz pozdrawiam wkurwilem sie;/

anonim
Autor: ktostam   Link do posta
01:52:12, 03-12-07
chciałem tylko zaznaczyc ze sporo tu ludzi nienormalnych którzy nie powinni sie wogóle wysilać bo to nie ma sensu.Lamusy jak macie jakieś komplexy to tylko przez internet i proponuje odciąć a jeżeli macie jakieśś obiekcje do sokoła czy pona to stańcie z nimi twarzą w twarz i to powiedzcie a nie stękajcie tu jak stare baby społeczniary! słabe wrażenie robicie i takie pierdoły to wciskajcie dzieciom giertycha.

anonim
Autor: pięćtysięcystopięćdziesiąttrzydzieści   Link do posta
02:41:18, 03-12-07
ty powyzej ale gdzie kurwa ich spotkac ? haha ukrywaja sie na gg i skype i wychodza na zakupy tylko i na koncerty bic dzieciaki po mordzie

dobrzi z nich raperzy ale to wykoanie im cos nie wychodzi a szkoda szkoda :D stare zipy mial styl i to cos ,dzis to juz jest.... globalna komercjalizacja hip pop stylu

pięć tysięcy sto pięćdziesiąt trzydzieści

anonim
Autor: Galdi   Link do posta
07:38:07, 03-12-07
515030 dobrze powiedziane. No ale co zrobić? Sztuciec też ładnie nawinał i to własnie do tych co nawjiętrzej tutaj wrzeszcza....Macie zbyt wielu bogów, a tego Jedynego jestem pewien, żaden z was by nie potrafił obronić. A pewnie w koszuleczce Prosto sie zapierdala w niedziele (Bo i takich kozaczków się widzi-buntowników :) )? Eh. Pozdrawiam wszystkich obiektywnych czekających co wyjdzie z TPWC, anie jarajacy sie nazwiskami. Elo.

anonim
Autor: .WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO   Link do posta
08:29:03, 03-12-07


PONO TO SUPER GOŚĆ. DOBRE FLOW.

anonim
Autor: zal...   Link do posta
08:53:19, 03-12-07
Zgadzam sie z przedmowca narazie przydalo by sie poczekac co wyjdzie a nie napinac sie jaki to sokol ma sweterek czy okulary, ja czekam na ta plyte chociazby z szacunku do tego co chlopaki reprezentowali kiedys, ciekawi mnie czy wszyscy co tak sie strasznie oburzaja nie jarali sie kiedys kazdy ponad kazdym itp. Moze i sokol to teraz komercha ale to nie jest moj stary zebym bral z niego przyklad tylko raper czekam na jego muzyke a nie na to co on zrobi bo to mam w dupie. Mam nadzieje ze ta plyta im wyjdzie bo szkoda zeby chlopaki na sam koniec kariery sie zblaznili szkoda by bylo tego co zrobili kiedys... Jeszcze raz najpierw poczekajcie na plyte a pozniej ja komentujcie...

anonim
Autor: lara baloniara   Link do posta
09:14:23, 03-12-07
nie słucham na codzień sokoła, pamiętam kawałek w wyjątkowych okolicznościach mi się podobał, i kilka innych. Co do incydentu z koncertu, można typa było zepchnąć jak był taki naćpany, a nie jebać plombe w taki w worek. Co było to było, ślad zostawi na długi czas. Może lepiej było gostka zbombić z mikrofonu i poczekaj w wesołej atmosferze na securitasów. bywa..

anonim
Autor: truskawa forum 24h/7   Link do posta
10:11:28, 03-12-07
ema zawistne kurwy ..........

Lezbulla1
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:24:53, 03-12-07
SOKół KURWA MA BLUZE Z KROKODYLEM ULICZNIK JEDEN HEHEEHH

I TE BRYLE

COZ TO ZA WYJATKOWE OKOLICZNOSCI NASTAPILY, ZE SOKOL TAKI GANGSTA HAJS?

Szalony Kefir
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:19:41, 03-12-07
Sokół to kurwa normalnie jakiś mafiozo.Ale okulary se dorwał.Ja pierdolę,normalnie czasy PRL się przypominają.Hahahahahahahahhahahahahahah ah!!!!
TPWC?

anonim
Autor: Logik   Link do posta
11:21:52, 03-12-07
Nie ma podwójnego albumu tylko 2 oddzielne z prostej przyziemnej przyczyny -> HAJS:)

2x30 to lepiej niż 1x30 lub 1x40:)

Sokół stał się biznesmenem i ok, tylko niech nie struga ulicznika i nie wymyśla śmiesznych tłumaczeń.anonim
Autor: Football Crazy   Link do posta
11:30:27, 03-12-07
Lezbulla  lezbijacz czy jakos tam.
1. To jest sweter nie bluza i co to ma do ulicznika?
2. Nie każdy musi sie ubierać tak buracko jak ty. (elo Sokół dobry gust.)
3. Oni nie mają już po 20 lat żeby biegać w dresikach.
4. Skoro sobie zapracował to czemu ma nie nosić?
5. Wkurwiasz się bo twój przyszywany krokodyl odpadł Ci z polówki.
6. Okoliczności zawsze były wyjątkowe.
7. a bryle i sweter Pona ci sie nie podoba?
8. musisz byc niezle jebniety skoro wchodzisz na forum hiphopowe i zamiast przeczytac wywiad i obiektywnie go ocenić to ty patrzysz na "bluze" i bryle. Zawijaj chuja pod dupe i spierdalaj na forum o modzie. Pomoge ci http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f= 650&w=72775949
9. TERAZ PIENIĄDZ W CENIE WIĘC RUSZ DUPE to może i ty dorobisz sie takich "bluz"


10. Nie poczuwaj się--------Uderz w pucharaaaaaaa!

anonim
Autor: Zmora z administracji   Link do posta
11:45:46, 03-12-07
chyba na jednej plycie 28 traków to troche dużo, a wogole to w wywadzie jest napisane ze te plyty beda zupelnie inne. wiec co lepiej 1x30 czy dwuplytowka za 60 policz sobie logicznie

BIGeM
Autor: BIGeM   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:20:53, 03-12-07
Autor: Galdi
Dodany: 2007-12-03 07:38:07 Host: ---.rad.vectranet.pl515030 dobrze powiedziane. No ale co zrobić? Sztuciec też ładnie nawinał i to własnie do tych co nawjiętrzej tutaj wrzeszcza....Macie zbyt wielu bogów, a tego Jedynego jestem pewien, żaden z was by nie potrafił obronić. A pewnie w koszuleczce Prosto sie zapierdala w niedziele (Bo i takich kozaczków się widzi-buntowników :) )? Eh. Pozdrawiam wszystkich obiektywnych czekających co wyjdzie z TPWC, anie jarajacy sie nazwiskami. Elo.
ale banda jawnie jesteście bandąi rządzicie na tym forum
panujecie ! wasze zdanie jest na pierwszym miejscu !!!
tylko szkoda ze tym co widzą ze pierdolicie tu farmazon(a jest ich na pewno duzo) nie chce sie wypowiadać ale stwierdziłem ze wypowiem sie
taaak a ta strona hiphop.pl nie jest dla was na serio
wypowinniście mieć strone www.farmazon.hh.pl
globalna komercjalizacja hip popu to jest w waaszych pustych baniach
a SZTUNIEC to nawiną tak dobrze .... ze normalnie niehc go huj,po co ma to mówić w oczy ?? w życiu byś nie powiedział bo kurwa po huj taki farmazon mówić w oczy , tylko ze jak bys przed sokołem staną i zobaczył poziom rozmowy jaki on prezentuje byś sie obsrał,a za taki farmazon w stylu ze płaci popkowi za siłke ..to byś rzeczywiśćie lamusie w łeb dostał odrazu słusznie zauważyłesjak mozna zejść do takiego poziomu i komentować bluzke jakąś kurwa no jak ?? skupcie sie na muzyce bo zapewniam ze Sokół wszystko doskonale ogarnia i na kazde z zarzucownnych mu tu rzeczy miałby stosowną odpowiedź w wy sie jaracie ze mozecie mu coś zarzucić na forum ...
ZBYT WIELU BOGÓW ?? HMM TYLKO ZE WŁASNIE ROBICIE Z SOKOŁA BOGA MÓWIĄC NAWET O JEGO CIUCHACH I JEGO HAJSIE ALE WIEM ZE TO WAS JARA WIEC KAMAN DALEJ NAWIJKA YEAAA
.......SOKÓŁ JAKBYM MUI POWIEDZIAŁ NORMALNIE TO I TAMTO TO NORMALNIE BY SIE W PAPCIE NIE ZMIEŚCIŁ SERIO !!........ POZDRO NORMALNI Z OLEJEM WE ŁBIE ..HUJ DO DUPY DZIECIOM

anonim
Autor: RudyMRW   Link do posta
12:28:30, 03-12-07
chlopaki usuncie to forum albo idzcie dale sluchac TEDEGo i jego baunsującego BMW.stac ich to nosza ciuchy a wy zapierdalajcie dalej w Bomberach i adidosach.poprostu zal wam widocznie dupy sciska ze net wam na modenmie zapierdala i ubieracie sie na stasionie....szkoda slow
plytke na bank kupie bo Zipy to najlepszy polski sklad hh
Elo wielkie dla Sokola i Pona

anonim
Autor: kadafu   Link do posta
12:59:11, 03-12-07
http://pl.youtube.com/watch?v=fdIcHSAg0_I

Sprawdźcie z jaką szybkością Sokól liczy do trzech

anonim
Autor: BSZk   Link do posta
13:00:28, 03-12-07
http://pl.youtube.com/watch?v=fdIcHSAg0_ I

Sprawdźcie z jaką szybkością Sokól liczy do trzech

anonim
Autor: dasads343   Link do posta
15:03:11, 03-12-07
Żeby on z taką prędkością liczył dni do premiery płyty to byśmy już jej słuchali :)

anonim
Autor: 01siwy10   Link do posta
16:43:57, 03-12-07
zazdroscicie mu kasy zamiast wziasc sie do roboty!!!
niemacie o czym pisac tylko o cenach ciuchow czy okularow???
nikt wam niekarze ich sluchac
pozdro dla ZiP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cypress.amaru
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:53:45, 03-12-07
najbardziej rozpierdala mnie to ze kazdy
najezdza na tą płytke
nawet na wastwe tektową o dziwo
a nwet jej nie slyszal

no ale na tym forum to juz norma

pozdro
mam nadzieje ze plytka dzisiaj sie pojawi
a jak nie dzisiaj to jutro
jak nie w tym tyg to w nastepnym

i co to kurwa za zwyczaj
obrazania sie za obsówki w premierze??
jak sie cos kocha to sie na to czeka
ile trzeba

obrazalskie cipki

anonim
Autor: JONAS   Link do posta
17:28:18, 03-12-07
DO WSZYSTKICH ZAWISTNYCH HIEN!!!WYPIERDALAJCIE STAD!!!!MA SWETEREK LACOSTE I OKSY GUCIEGO CZY CZEGOS TAM..DOROBIL SIE TO MA!!!CZY WY TO KURWA ROZUMIECIE BARANY!!!SAM MAM CIUCHY LACOSTE,BUTY I KURWA MERCEDESA MAM CLK!!!DOROBILEM SIE TO MAM!!!DO SOKLOLA i PONA!:),LEPIEJ NIE MOGLISCIE SIE DOBRAC!:)CZEKAM Z NIECIERPLIWOSCIA JUZ NA TEN DRUGI PROJEKT.POTRZYKROC ELO!!!

anonim
Autor: zal...   Link do posta
17:42:07, 03-12-07
Wlasnie, jebane cwele jak tak potraficie pisac przed kompem i jestescie takie kozaki i wjerzdacie na Sokola to sami nagrajcie plyte jebnijcie disa jak jestescie takie kozaki to kupie wasza plyte i sie dorobicie ciuchow zawistne kurwy... zrobcie cos a nie sie tylko napinacie... bo az zal dupe sciska... pfff i sie niedziwie ze czlen dostal w pizde na koncercie sadzil sie to dostal po pysku, ale przynajmniej odwazyl sie cos powiedziec prosto w oczy a wy cioty potraficie tylko za kurtyna monitora pieprzyc, jebane kozaki pfff... na bank kazdy z was jaral sie Kazdy ponada kazdym... a teraz co sami probojecie byn ponad kims "Skurwysyny"...

emano86
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:59:27, 03-12-07
ta płyta rozpierdoli wszystkie polskie produkcje!!!!!!!!!!! szacun

emano86
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:13:12, 03-12-07
czytłem całe, kupie płytke:D:D:D

anonim
Autor: Macio   Link do posta
19:44:32, 03-12-07
SOKół MOWIL O PłYCIE ZE BEDA MOWIć żE TO KONKRET ALBO SZMIRA WY JUZ TO ROBICIE ON WAS ZNA LEPIEJ NIż WY SIEBIE DO HUJA. rESPEKCIK SZCZERY. KUPIE ORYGINAł JUZ SIE JARAM KURWA

Proste kurwa
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:06:12, 03-12-07
heheh plyty moga byc dobre...
ale sokol z tymi oksami przesadzil troche......

anonim
Autor: SiwyOst34Klika   Link do posta
21:05:27, 03-12-07
Elo*Czekam Z niecirpliwością
"TPWC" eLo

anonim
Autor: hgfan   Link do posta
21:07:07, 03-12-07
Sokół jest dobrym raperem. plyta we wlasnej osobie to klasyka polskiego hh i pewnie jedna z czesciej sluchanych polskich plyt. ale ta fanga w irlandii byla troche nie na miejscu ;). czekamy na tpwc

anonim
Autor: KOLOS   Link do posta
21:24:48, 03-12-07
fajnie, ze sa nagrania z koncertu jak sokol bije kolesia , naprawde jestes prostakiem bic kolesia pijanego to trzeba byc KOZAK. Jest dowod, zeby ten dowod sie nie obrocil przeciwko tobie

anonim
Autor: kri   Link do posta
21:28:39, 03-12-07
DZIęKUJCIE TEDZIKOWI żE PRZETARł SZLAKI PRZYPOMNIJCIE JAK PO NIM JECHALISCIE JAK USLYSZELISCE JOł A TERAZ CO DRUGI POLSKI RAPER JEST JOł A DO TEGO MA SWETR ZA 700 I CO KURWA BOLI WSZYSTKICH ZE MA SIE HAJS JACEK SZACUM ZA TWOJA POSTAWE W POLSKIM HH NA ZAWSZE WIELKIE JOł

anonim
Autor: Plyta Wypas#1   Link do posta
21:43:27, 03-12-07
plyta fajna tylko szkoda ze juz na netcie skacze...

moja ulubiona piosenka to jedno slowo fajny bit tez

anonim
Autor: KACI26   Link do posta
23:30:37, 03-12-07
Zajebiście sie ciesze ze bedzie ta produkcja to polski hip hop co bedzie trwał wiecznie


sztuciec
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:14:04, 04-12-07
sokołowi gratulujemy fanów hahhaha co za żenada.

wojtek i teraz powiedz czy tobie naprawde chodzi o takich fanów jak ci na górze? przecież oni są na poziomiein jędkera.zresztą co ja gadam.przecież ty sam bierzesz z niego przykład...

rumak666
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
02:31:31, 04-12-07
JS NA 100%

anonim
Autor: pananana   Link do posta
07:55:16, 04-12-07
chujowe na 100%

`siN
Autor: `siN   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:17:59, 04-12-07
Dalej podbijajcie cenę swetru Sokoła i rozkminiajcie kto, co, po co i dlaczego... jak was podnieca to pisanie na forum aż tak, że waszym chujom cieknie ślina, to gratuluję... zobaczymy co to będzie za materiał. A tymczasem:

Young Joc - Cut Throat ft. The Game, Jim Jones & Block

anonim
Autor: RudyMRW   Link do posta
13:06:10, 04-12-07
pisze sie sweter :D

anonim
Autor: tOPa83   Link do posta
14:09:18, 04-12-07
czekam na to ;]

anonim
Autor: sokół i pono back up in this   Link do posta
14:39:53, 04-12-07
jak bedzie duzo elektroniki to prawilni fani moga sie zawiesc

fajnie by bylo, moze by skonczyli pierdolic od rzeczy


anonim
Autor: eeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllooo   Link do posta
14:52:50, 04-12-07
kurwa sokół ma hajs za koncerty itp. to se kupuje co chce i huj was to jebie a wy to pewnie mamusi albo tatusia prosicie                POZDRO DLA PROSTO, TPWC, ZIP,WWO,HG,WNB ,WACO,VIP,WŁODI, ITD. ZA ZAJEBISTY RAP
                                                                                        DZIENKÓWKA CHŁOPAKI
                                                                                                           ELO

anonim
Autor: eeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllooo   Link do posta
14:54:44, 04-12-07
CZEKAM NA PŁYTE

anonim
Autor: daaaryman   Link do posta
16:33:40, 04-12-07
HUJ Z TYM TPWC!CZEKAM NA CALY ZIP SKLAD KURWA I SIE DOCZEKAC NIE MOGE DO KURWY NEDZY!!!ZIP RZADZI!!!LAMUSY!

anonim
Autor: Mari   Link do posta
17:59:04, 04-12-07
"o kurwa na tym wywiadzie widac ,jakby Pono robil to na sile" <--- Ironiczna odpowiedz ! to po 1 po 2 Pono zna Sokoła od dawna i Pono nie jest "przydupasem"Sokoła ze nagrywa ten album, po prostu Wojtek miał pomysł co do wykonania tego albumu a Pono sie dogra jako przyjaciel.Bądzcie obiektywni wobec siebie oceniajcie muzyke a nie piszecie   takie komentarze : " Sokół wyjebał prawie 700 zł za te okularki firmi Gucci" Stać go to ma,gdybyście przesłuchali chodź raz uważnie kawałek Sokola z Płyty KODEX 3 - Oni mogli by gdyby chcieli dowiedzielibyście sie ze Sokół też w życiu nie miał łatwo :  " Mam to na co pracowałem już nie jest źle,mam to czego chciałeś Ty zawistny psie ! " jeśli chodzi o muzykę jest jednym z najlepszych raperów w polsce  i tacy hejterzy nic dla niego nie znaczą ,  ponieważ każdy z was jest mocny w  gębie czy na forach internetowych a stojąc przed nim byście mieli nasrane w gaciach ;/ Przekonany jestem ze T.P.W.C obie płytki będą dobrym materiałem bo znając twórczość ZIP czy Zipery ani Pono ani Sokół nie nagrają bubla.

Pozdro Sokół i Pozdro Pono !

Wszystkim Hejterom wkladać w mordy Knebel !

ELO BYDGOSZCZ OSIEDLE LESNE OG !!

anonim
Autor: MajkeL000   Link do posta
19:24:38, 04-12-07
czekam n pierwsza plyte i pierwszy klip :) Zip Sklad 

anonim
Autor: eeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllooo   Link do posta
19:33:50, 04-12-07
trzymajcie się ziomale

anonim
Autor: parzeczew power   Link do posta
19:56:01, 04-12-07
"ELO BYDGOSZCZ OSIEDLE LESNE OG !!"

O KURWA...!

anonim
Autor: niktttttt   Link do posta
21:38:43, 04-12-07
Witam,
dyskusja o tym czy płyta będzie dobra czy nie jest bynajmniej nie na miejscu, ponieważ jeszcze nie wyszła a już wszyscy wiedzą jaka będzie (wróżbici?!). Poza tym o gustach się nie dyskutuje, więc jednym się spodoba innym nie.
Skomentować można co najwyżej ten wywiad...moim zdaniem redaktor swoje pytania wymyślał chyba na poczekaniu i zrobił wywiad niczym z jakimiś politykami, wytykając im jakieś popełnione "błędy", zamiast skupić się tylko na płycie TPWC.
Na koniec chciałem zaapelować do ludzi, żeby kupowali oryginalne płyty, skoro chcecie słuchać dobrego rapu, wspierajcie swoich ulubionych artystów, a Oni wam się odwdzięczą...
Te tylko kilka złotych...Was nie ubędzie...a płytę będziecie mieli wiele wiele lat!!!
Pozdrawiam

mateosop
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:38:03, 04-12-07
czekam na plytke :d:d

anonim
Autor: spliff   Link do posta
23:51:47, 04-12-07
Elo  płyta pod wzgledem  techniki rymowania przypuszczam, że bedzie na srednim poziomie, ale pod wzgldem treści bedzie dobra bo Zipy zawsze dobrze tłumaczyli o co im chodzi... a dla ludzi ktorym  cos nie pasi w tym to MORDA!!!  bo i tak chuj wam do tego ...pisssss

BIGeM
Autor: BIGeM   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:38:06, 05-12-07

Autor: sztuciec
Dodany: 2007-12-04 00:14:04 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]sokołowi gratulujemy fanów hahhaha co za żenada.

wojtek i teraz powiedz czy tobie naprawde chodzi o takich fanów jak ci na górze? przecież oni są na poziomiein jędkera.zresztą co ja gadam.przecież ty sam bierzesz z niego przykład...
 pozdro sztuniec pozdro pozdro inteligencja pozdro spryt pozdro i zdanie pozdro i gust pozdro
pozdro pozdro

anonim
Autor: franek kimono hehe   Link do posta
11:03:09, 05-12-07
Kurwa smieszne ludki z was co was obchodzi w czym jest sokol na zdjeciu dla mnie moglby byc nawet w rozowej pidzamie z misiem puchatkiem a i tak cenil bym go jedynie za jego teksty ktore sa nieprzecietne. A wy kurwa wszyscy myslicie ze znawcy jestescie oceniacie goscia ktorego nie znacie prawdziwe pokolenie wirtualnych ciot ! pa kotki hehe

anonim
Autor: WYDRA STALOWA WOLA   Link do posta
12:11:00, 05-12-07
ELO WSZYSTKI SLYSZALEM JUZ PIERWSZY KAWALEK UDERZ W PUCHARA ZAJEBISTY JEST CZEKAM NA TE 2 PLYTKI;D I KUPIE JE ODRAZU ELOO

anonim
Autor: WYDRA STALOWA WOLA   Link do posta
12:27:45, 05-12-07
 HMMM.... PIERWSZY RAZ JAK KOMENTOWALEM TO NIECZYTALEM WYWIADU ALE POSTANOWILEM TO ZROBIC I WYDAJE MI SIE ZE PLYTA SIE SPODOBA TYLKO TYM OSOBA CO JUZ RAPU SLUCHAJA LATA A NIE TYCH CO DOPIERO KILKA MIES LUB NAWET DNI TEXTY TRZEBA ROZKMINIAC JA MAM 17 LAT A RAPU SLUCHAM CHYBA Z 8 TAK MOZECIE MI NIEWIEZYC ALE TAKA JEST PRAWDA I WIEM CO JEST CO I KTO JEST KTO SOKOL I PONO DOBRA WSPOLPRACA CZEKAM NA TA PLYTKE I GNAM DO HEMPSHOPU I KUPUJE ELO POZDRAWIAM JA TEZ NAGRYWAM I ZANIEDLUGO BEDE MIAL KONCERT W W-WA ELO POZDRAWIAM

anonim
Autor: clekxzzz com crewww gliwiceee yo   Link do posta
14:27:29, 05-12-07
bzdura ja jestem 50 cent dżi dżi dż juneeeeeeeeeet i moj shit jest better kurwua

anonim
Autor: kizdor   Link do posta
16:05:55, 05-12-07
kurwa jebane lamy pisza pierdoly lepiej napiszcie o swoich starych bo to ciekawszy temat niz te pierdolenie o okolarach itp. a jak nie zlapci za palki swoich kolegow ktorzy pewnie siedza wam teraz na kolanach(pewne).

Szacunku dla Zipow nic nie zniszczy nawet jakis incydent czy nieporozumienie .. .jebac to .
Czekam na ten projekt proste.

pozdro

^emcee.
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:15:16, 05-12-07
wejdzcie sobie na myspace.com/sokolpono i zobaczcie filmiki. na niektorych sa fragmenty kawalkow. jak dla mnie te fragmenty bija 'uderz w puchara' na glowe. plytka sie zapowiada zajebiscie. jedyne co mnie wkurwia to wasze pierdolenie (przynajmniej wiekszosci). banda kurwa gamoniow... chuj was interesuje to co on ma na sobie? i skad wy kurwa bierzecie te 700zl za sweter? nie macie sie do czego dojebac to tylko szukacie chuja do dupy. a zanim wy cos zdarzyliscie napisac to juz byliscie rozjebani przez sokola podczas tego wywiadu.
czekam na plyte!

anonim
Autor: hh maniac   Link do posta
17:01:05, 05-12-07
jebac haterow

anonim
Autor: Dżunior z Winkla   Link do posta
17:14:17, 05-12-07
Czekam na płytkę!! Już się nie umie doczekać...TPWC napewno będzie kozak...Pozdro Sokół i Pono.
Kupujcie Polskie RAP płyty! Pozdro

anonim
Autor: hahahahaahahaa   Link do posta
17:45:51, 05-12-07
Coś Ciebie boli? To uderz w puchara! Jesteście debilami. Nie wiem po co pisać takie komentarze. Nie rozumiem was, boli was to ze oni nagrywają? Wy nagrajcie lepsze gówno. Wtedy pisz kurwo jebana...
Szacunek do Sokoła i Pona...
Czekam na 2 płyty.

Sokół feat. Pono - Uderz w puchara (dobre gówno nie jest złe)

Qsz
Autor: Qsz   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:31:30, 05-12-07
...ten w tym sweterku i brylach wyglada jak cipa...

fiszmejker
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:29:16, 05-12-07
PONO w tych okularach wyglada jak JAN MARIA ROKIA:p

anonim
Autor: dudu   Link do posta
23:15:32, 05-12-07
szkoda ze to forum zawsze bylo marne. jest jedynie kilka wypowiedzi na tym forum w miare na poziomie. jezeli ktos sie przypiernicza do sokola i pona o okulary czy tym podobne rzeczy to chyba jedynie przez zazdrosc. jest wiadome ze oni rap robia nie od dzisiaj. smutnym faktem by bylo gdyby nic z tego nie miel, a na ca wydadza zarobiona kase to juz nikogo nie powinno interesowac. powinnysmy sie ciszyc ze dzieki nim kultura hip hopowa w polsce wciaz trzyma poziom mimo tego ze "moda" powoli wygasa. sadzac po utworze 'uderz w pucharas' i poprzednich plytach zarowno sokola jak i pona, mozemy spodziewac sie naprawde ciekawej plyty. przypierdalanie sie o to jaki kto ma sweter na forum odnosnie plyty jest dla mnie niezrozumiale; przesluchajmy co Oni maja do powiedzenia na plycie i dopiero oceniajmy, ale nie to jak wygladaj tylko co tworza, bo gdy kazdy z nich nagrywal pierwsze kawalki to nikt nie nie ocenial ich po wygladzie tylko po muzyce, i tak niech zostanie.

sztuciec
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:53:50, 05-12-07
po to jest forum.klepac po plecach będziesz na bekstejdżu dzieciag!

anonim
Autor: lara baloniara   Link do posta
09:53:33, 06-12-07
po to jest forum zeby klepac o tym jakie sokół nosi t-shirt, czy kurwa kupił sobie la coste czy może helly hansena, a co to kurwa ma za znaczenie sztuciec? przez takie podejscie jest taka popierdolka. dobrało sie kilku chlopczykow co o sweterkach zaczeli nawijac,  włókiennicza moda się w was odezwała? takie pierdolenie. nie katuje płyt sokoła ale koło chuja mi lata w jakie ciuchy się przyodziewa.

anonim
Autor: <<Sokol>>   Link do posta
12:03:54, 06-12-07
jest na co czekać... Płyta będzie zajebista bo to Sokół wszystko planował pono tam miał gówno do gadania...

anonim
Autor: Dmm   Link do posta
21:11:25, 06-12-07
Sram Na Te Wasze Wypowiedzi!!PŁYTA ZAPOWIADA SIĘ KONKRETNIE!!

ZIP MIAŁ ZAWSZE KLASE!

Tylko Prawdziwi. Elo!!

Creatyvny
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:44:48, 06-12-07
Ale wiekszość z Was płytko myśli , że Sokół kupił sobie okulary za 7 paczek czy sweterek Lacoste i co z tego? Ty jeden z drugim jakbys mial troche wiecej hajsu to bys sie tak nie ubieral? ludzka rzecz zwlaszcza gdy w życiu zawsze Ci sie tak nie wiodlo także wrzuccie na luz. Chodzilbys w szmatach tylko dlatego żeby rżnąć na siłe "ulice" , ni chuja nie wierze . Sokół zawsze miał klase i wara od niego !!

anonim
Autor: suwaŁECZKI   Link do posta
00:52:13, 07-12-07
GITARA GRA SKI CZEKAMY NA WYPUST pasSer. POJEBANE NIEKTÓRE KOMENTARZE PAJACE MACIE NA RAPIE SIE NIE ZNACIE KLIMATÓW NIE ZNACIE A SIE WPIERDALACIE PŁYT WYSŁUCHACIE TO KOMENTARZ DODACIE

anonim
Autor: hit me   Link do posta
09:04:50, 07-12-07
proste ze gra gitara .... czekam i zacieram rece....faJNE old schulowe foty .... propsy eloooo

anonim
Autor: krzyhhh   Link do posta
15:30:49, 07-12-07
wszystko fajnie nuta szykuje sie gruba, ale to co robia ci panowie odnosnie premiery plyty to jest normalne walenie w chuja i sranie na sluchaczy

anonim
Autor: vkubavvv   Link do posta
18:58:01, 07-12-07
Pozdro całe PROSTO i czekam na płyte

POKÓJ :):)

anonim
Autor: mateo z piastowa   Link do posta
19:04:11, 07-12-07
siemano.sokół  pono jestescie zajebisci.gorace pozdro dla calego zip ferajny i prosto squad.czekam na plyte.elo

anonim
Autor: SPRZEDAWCA   Link do posta
19:52:53, 07-12-07
PLYTA JUZ JEST W SKLEPACH !!!!!!!!!

anonim
Autor: 76566666666666666   Link do posta
20:53:36, 07-12-07
w jakim niby np?

sztuciec
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:40:32, 08-12-07
mi nie chodzi o posty związane z ciuchami.tych nawet nie czytałem do końca.


chodziło mi o psychofanów którzy sprospsyją nawet fjuczuring wojtka z majką jerzowską.zero obiektywizmu.

anonim
Autor: ARSCHLOCH!!!!!   Link do posta
01:53:01, 08-12-07
ARSCHLOCH!!!!!
ARSCHLOCH!!!!!
ARSCHLOCH!! !!!
ARSCHLOCH!!!!!
ARSCHLOCH!!!!!


anonim
Autor: wychowaniNAbłedach   Link do posta
02:25:23, 08-12-07
Zenada jak skurwysyn. szacunek dal prawdziwych. FUCK DA HATERZ !!! Ha ha ha ha

anonim
Autor: ktoskumaty   Link do posta
10:15:03, 08-12-07
haha zal mi was
wszyscy pokazuja jacy to oni kurwa nie sa
a na pewno zapeirdalacie na koncerty ekip z prosto
kiedys w domku do kaseciaka wpierdoliles wwo i lansowales sie na chacie jeden z drugim
aaaaa szkoda slow
rozpoznawaj sie nie myl
jp

anonim
Autor: Wojt112345   Link do posta
14:06:04, 08-12-07
Kiedy wyjdzie klip??

anonim
Autor: nie moge ich strawić   Link do posta
14:07:23, 08-12-07
Powiem szczerze nigdy nie lubiłem WWO czy Zip Sqładu i nigdy raczej nie polubie ze względu na że jest pewna różnica wg mnie między rapowaniem a pierdoleniem i smęceniem....np taki Abradab jest wg mnie świetnym MC bo jest oryginalny, ma dobre flow, bardzo go cenie za zwrotki na Księdze Tajemniczej a taki Sokół to ciągle nawija o tym samym przez pare lat, jeszcze do te tego ta jego wada wymowy... po prostu dla mnie jego rap jest "bez zadnej mocy" to monotonne flow i to pierdolenie ciagle o biedzie a co do tego incycdentu z uderzeniem tego zioma to tym pokazał tylko że jest kompletnym zerem. YO!

k4ni4
Autor: k4ni4   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:19:03, 08-12-07
Autor: nie moge ich strawić
Dodany: 2007-12-08 14:07:23 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.plPowiem szczerze nigdy nie lubiłem WWO czy Zip Sqładu i nigdy raczej nie polubie ze względu na że jest pewna różnica wg mnie między rapowaniem a pierdoleniem i smęceniem....np taki Abradab jest wg mnie świetnym MC bo jest oryginalny, ma dobre flow, bardzo go cenie za zwrotki na Księdze Tajemniczej a taki Sokół to ciągle nawija o tym samym przez pare lat, jeszcze do te tego ta jego wada wymowy... po prostu dla mnie jego rap jest "bez zadnej mocy" to monotonne flow i to pierdolenie ciagle o biedzie a co do tego incycdentu z uderzeniem tego zioma to tym pokazał tylko że jest kompletnym zerem. YO!


a ja Ci powiem szczerze ze nie wazne jest jak tylko o czym spiewa... zreszta ty nalezysz do tych co juz 10 lat jaraja sie kalibrem owszem to warta przesluchania przeszlosc... ale kurwa ziomek zyj terazniejszoscia... to jjest zycie tu garbaty aniol ci do okna nie zapuka....

anonim
Autor: 123hjcjj   Link do posta
16:05:49, 08-12-07
co prawda to kurwa prawda dobrze powiedziane k4ni4

anonim
Autor: hahahahaahahaa   Link do posta
18:11:10, 08-12-07
Z  A  L  

M I

W A S


Z A M K N I J C I  E 

S W O J E

Z A S R A N E

M O R D Y


P I S A C

T Y L K O

N A

T E M A T

T O

N I E

F O R U M

C Y M B A L Y

T Y L K O

K O M E N T A R Z

ps.
Dzieci neostrady atakuja juz wszedzie co to bedzie co to bedzie! Hujowo bedzie :F
Dzieci neostrady zrobia sobie dzieci i bedzie duzo takich smieci.

anonim
Autor: nie moge ich strawic   Link do posta
19:34:14, 08-12-07
"k4ni4" owszem jestem fanem Kalibra i Daba ale to nie jest tak ze ich stawiam ponad wszystko. WWO po prostu do mnie nie trafia to nie są teksty do mnie bo nie mieszkam w bloku anie na ulicy a Sokoła nigdy nie polubie i nic tego nie zmieni, tylko wypowiedzialem sie co na ten temat mysle  i tyle. Ale przykladowo porownując  Daba, całe Killaz Group, Peje, Łone, Ramone23 czy nawet Tedzika z dawnych czasów pod wzgledem flow, konstrukcji tekstów i ogołem warunków aby być oryginalnym raperem to nie powiesz mi ze taki Pono czy Sokól sa lepsi od np Gurala czy Łony. Ja osobioscie uwielbiam słuchac  tekstow Killazów o ulicy chociaz wiem ze nigdy nie poczuje jak tak naprawde tam sie zyje ale oni akurat opowiadaja o tym tak ze mnie to ciekawi a jak jakis Jędker zacznie smecic o tym ze jest mu ciezko i ze na lodowke ma pusta to mnie to zamula bo Gural  w Killaz Group przedstawial to lepiej ze sluchacza to wciagalo i chcialo sie sluchac. I wiem że to zupelnie inne gatunki rapu WWO czy Łona ale MC to MC i mozliwości każego z raperów można porównywać niezaleznie czy rymuje on o biedzie, dupach czy o tym ze ma zajebiste buty:)

anonim
Autor: Redi   Link do posta
19:56:22, 08-12-07
Zajebisci raperzy  zip sklad to prawdziwy old sql i za to ich cenie   sokol i pono robia dobrze rap i niech tak zostanie!!!

anonim
Autor: haahahha   Link do posta
20:20:39, 08-12-07
Dzieci neostrady atakuja juz wszedzie co to bedzie co to bedzie! Hujowo bedzie :F
Dzieci neostrady zrobia sobie dzieci i bedzie duzo takich smieci.

anonim
Autor: joasia migdał   Link do posta
21:04:48, 08-12-07
ALE SZAŁOWE OKULARKI MA SOKÓŁ, jestem już cała mokra***

anonim
Autor: PROSTO. SPAD   Link do posta
21:20:05, 08-12-07
SOKół I PONO        ZIPOWIE                 SUPER MENCYCI CO ICH OCENIAJA JESTE TAKI MONDRY TO OCENIAJ SIEBIE

anonim
Autor: nie moge ich strawic   Link do posta
21:43:35, 08-12-07
"SOKół I PONO        ZIPOWIE                 SUPER MENCYCI CO ICH OCENIAJA JESTE TAKI MONDRY TO OCENIAJ SIEBIE"....jestem słuchaczem i uważam że to własnie sluchacz ma najwiecej prawa do oceniania artysty. Nie oceniam jakim jest czlowiekiem tylko oceniam jego tworczosc. Mam do tego prawo i tyle. Ps.popracuj nad gramatyka ziomek.

anonim
Autor: Zanzalof feat Deadlev   Link do posta
22:51:12, 08-12-07
TPWC ZIP WWO ZIPERA WYMIATA!!!

anonim
Autor: Marrrrrrr   Link do posta
13:31:29, 09-12-07
szkoda że wczoraj na IDA sokołek się nie pojawił bo się rozchorował... a cały zip skład to żenada, infantylne teksty itp. Posłuchajcie czegos lepszego niż jebac policję....

anonim
Autor: syndromww   Link do posta
17:33:27, 09-12-07
smiesza mnie niektore wypowiedzi, komus sie nie podoba nie kupuje, komus sie podoba, kupuje, jesli pono to robil na sile to robil i gowno kazdemu do tego, ktos moze byc dobrym raperem i chodzic nago co ma jedno do drugiego, sokol 'nie promuje siebie, tylko swoja muzyke' wiec on jako osoba malo mnie interesuje, to nie jest fotka.pl tylko zapowiedz plyty. Pozdro !!

k4ni4
Autor: k4ni4   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:04:36, 10-12-07
Autor: nie moge ich strawic
Dodany:
2007-12-08 19:34:14 Host: ---.neoplus.adsl.tpnet.pl


zaskoczyly mnie twoje wywarzone slowa....  i owszem masz prawo nie lubiec sokola... ale jakbys troszke poczol smak ulicy... to zapewne i on trafil do Ciebie tak samo jak np Hemp Gru, Molesta i cala resza...
zreszta oni robia rap dla ulicy... wiec jak sam to powiedziales Ciebie to nie dotyczy.... co do Killazow(elo) to oni owszem maja styl uliczny ale to troche taki hip hop z odrobina lansu.. wiec moze to do Ciebie trafia...
i jeszcze tak na marginesie... skoro nie musisz to na ulice sie nie pchaj... bo tu wcale nie jest kolorowo...  zreszta nie wazne jest gdzie mieszkasz ile masz siana... tylko jakim jestes czlowiekiem... znam duzo osob ktore np mieszkaja w domkach maja kupe hajsu... a i tak potrafia sie zachowac elegancko... i ulica to docenia... ale jak juz napisalem wyzej... nie pchaj sie tam... bo szybko moeze sie powinoc noga...


a co do plyty... to wydaje mi sie ze bedzie kozak... i z wydanych plyt w tym roku bedzie napewno w pierwszej trojce... po Kodexie i Pezecie...

pozdrowienia do wszystkich prawdziwych sluchaczy hip hopu... a takze do wszystkich eleganckich ludzi...

TRZYMAJCIE SIE ZASAD... A PRZYSZLOSC BEDZIE NASZA... ELO

anonim
Autor: Remas   Link do posta
10:19:57, 10-12-07
do wszystkich krytyków  ZIP składu goncie sie lamusy !!!!!!to jest na moje prawdziwy rap tak samo prosto wsp itd Pozdrowienia dla nich i szacunek bo pokazali o co chodzi w hip hopie i rapie


anonim
Autor: wiecie?   Link do posta
13:30:25, 10-12-07
płyta od dziś ma być w empiku, ciekawe czy jest, jeśli ktoś wie to niech napisze...

anonim
Autor: yo yo   Link do posta
14:48:27, 10-12-07
Pierdolicie o sokole a chuja tam wiecie. sokol nagrywal material na swoja solowke jednak tak sie jakos zlozylo ze postanowil z ponem wydac plyte pod szyldem TPWC, wiec Pono mial dograc co nieco do tego i wyszlo.
A te smuty ze sokol w chuja robi pona mozecie sobie pierdolic kolegom ze szkoly

anonim
Autor: grzesiek Gonet szlak 28 krk   Link do posta
15:43:32, 10-12-07
siema chciał bym wspomniec o koncercie zip składu ktory odbył sie 8 grudnia w sobote podczas mistrzostw swiata dj w krakowie. Koncert był wiekszą zbrodnia niz zbrodnia Katyńska w 1940r chłopaki wyskoczyli na 40 minut pierwsze trzy numery praktycznie bez dzwieku Jedker pijany sokół nie przyjechał ogólnie zenada pono cos pokazał tigerstyle z liveband zmiazdzyli P.S Jędker przestań cpac koks lepiej byc ch..jowymraperem niz brudnym cpunem .ipa z miodem psy nas zawineły i wbiłem sie z kumplami po 23, chcieli nas przeszukac cześ zipy gaście swiatła ale melaz był dobry skonczylismy o 10 rano


anonim
Autor: pppd33   Link do posta
17:41:45, 10-12-07
Taa, gówno a nie można ją kupić. Byłem w empiku na marszałkowskiej, gdzie wczoraj zapewniano mnie że premiera jest w poniedziałek (dziś) i dziś się dowiedziałem że płyty nie ma, a jak zapytałem o powód to usłyszałem "przełożono premierę na 14 grudnia".  Jeśli chodzi o mnie to już miarka się przebrała i ja tej płyty nie kupuję mimo że do dziś miałem jeszcze taki zamiar, a wyrzutów sumienia nie będę miał bo skoro z premierą płyty Prosto robi takie szopki to kij im w oko i 33PLN do tyłu. Mam nadzieję że więcej osób się wkurwi i też nie kupi tej płyty a ściągnie z netu. Wielki sokół by się nauczył traktować słuchaczy z szacunkiem to sam też by na szacunek zasługiwał.

anonim
Autor: FUCK gggtt berlin   Link do posta
21:44:37, 10-12-07
DO gggtt berlin JEBANY WAFLU WĄCHAJ PAŁE to ze ty hujku lubisz zipy i reszte typów z prosto to nie znaczy z kazdy ich lubi to jest raz a dwa to pisze tak bo mnie huj trafia jak kolesie co na poprzednch swoich płytach szydzili z bananowców sami sie zachowuja jak banany wydając gówno nie muze i pompują pęge na małolatach.Znalazł sie kurwa  CWEL  co zapierdala u helmuta za 5 euro czy tam potciera dupy starym niemkom za kromke chleba.Z resztą po to jest forum żeby pisać sie co sie komu podoba a co nie ale widze ze ty tego nie rozumiesz tylko bronisz prosto które i tak ma cie głęboko w dupie.z fartem bydlaki

anonim
Autor: FUCK gggtt berlin z.t.j.. jaman   Link do posta
21:48:04, 10-12-07
ps a w dupe to ciebie walą brudne turasy na dworcu w berlinie za resztki z kebaba

anonim
Autor: lol23478   Link do posta
15:42:58, 11-12-07
TPWC w Empiku w Opolu  juz jest !!!

anonim
Autor: ERHAOS   Link do posta
17:19:09, 11-12-07
TPWC&ZIP SKŁAD &WWO&HEMP GRU & WSP & FU & MOLESTA EWENEMENT & WACO & FIRMA BC & SLU & JP

anonim
Autor: Brend#   Link do posta
12:29:14, 12-12-07
ej w ogole sokół nawija o tym, zeby nie wierzyc w metki i loga, a sam kurwa sie ubiera w jakies ekskluzywne sweterki z Lacoste.. no i te pingle jakby wrocił z Paryza z pokazu mody D&G pff ej czyzby sokoł robiłsie przeterminowany?! 0 jakichkolwiek zmian, nowosci.. to nie to samo co stare czasy WWO

anonim
Autor: PJ   Link do posta
14:03:42, 12-12-07
sokol kazda plyta na ktorej sie udzilasz zawsze ma madre słowa ja ciebie szanuje za twoje słowa muzyke i to co robisz i zycze ci aby plyta sie sprzedala w duzym nakladzie czekam na koncert w gdansku i na nowe twoje projekty wielki szacunek dla ciebie dla mnie jestes diametem z ulicy ktory sam do tego deszed

anonim
Autor: TrG   Link do posta
15:25:28, 12-12-07
to zes przypierdolil z tym diamentem... chodzi ci o tego typa co zapierdolil sweter kononowiczowi ? okulary ma na czasie...ma "newest project" nie no....sukces gwarantowany. Ma talent chlopak ale...chama ze wsi wyprowadzisz ale wsi z chama nigdy....

anonim
Autor: Kryształ THC   Link do posta
16:41:33, 12-12-07
Qrwa nawet jakby założyli chlopaczyny garniaki po 8000 każdy to ch... z tym. Posłuchajcie płyty i nie pierdolcie!!!! TPWC!!! ELO

anonim
Autor: bez podpisu   Link do posta
20:50:21, 12-12-07
jasne ze kupie jak tylko bede w kraju,poza tym JAK MASZ UKRASC Z INTERNETU LEPIEJ ZA..B TO ZE SKLEPU

anonim
Autor: bianconeri12454   Link do posta
21:31:44, 12-12-07
ZIP SKLAD - Chleb Powszedni i WWO - masZ I Pomyśl to dobre prjekty. Jeszcze We Własnej Osobie byo zajebiste. Ale cóż, potem było gorzej, gorzej, gorzej a teraz kurwa jest wiocha z parzeczewa. Co ten Sokoł pierdoli? kurwa co wieśniak. Ostatnio nawinął nawet o Jugosławii, której kurwa nie ma od 4 lat. To chyba tak symbolicznie, bo przez ostatnie 4 lata Sokół stał się przeterminowanym schabem. Lans z pod klatki. Żadnej eryudycji, żadnej nowej drogi, zero kreatywności, zero pomysłu. Tylko klepie na życie godne w oparach dymu i nikotyny, aby w nagrodę poleżęć na cyckach. Miękki błazen. Rap w Polsce się zmiękczył. Nie ma już pierdolenia o sumieniu, fałszywych pomnikach i ojcu chrzestnym. Jest za to chodnik, tyrystki i tata da na piwko. Spierdalaj z takim przekazem do gimnazjum i pod klatkę do ziomów. Dziady.anonim
Autor: bianconeri124   Link do posta
21:40:13, 12-12-07
Powinniście dziękować ludziom, że chcą napisac post, w którym dadza wam zjebę. Bo przynajmniej jesteście popularni. Lubicie jak się nakręca zainteresowanie? Łajdactwo. Ficzuringi wschodnie. A jasne. Ci z serbii i chorwacji chuja mają pojęcie, że nikt was kurwa nie szanuje normalny. Labele. Komercje. Dziwkarze jednm słowem. Pezet przypucował się na teledysku, zagrał kujona, aby uratować falę kurwa barku sensu i zapitego celu w klubie. ZIP SKLAD nie zna sie na melanzu. O tak. Za duzo sie w to wczuwacie i dlatego nie znacie sie na melanzu. hehe. Ja juz nie wiem jaki piorun musi pierdolnac, zebyscie przestali puszczac te chujowe rapy. Trace minuty cenne na sciaganiu plyt, a tu chuj, nic nie ma. hehe.


anonim
Autor: bianconeri12345   Link do posta
21:45:52, 12-12-07
Szacunek się liczy!!! Szacunek. Nic więcej.


k4ni4
Autor: k4ni4   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:33:43, 13-12-07
Autor: bianconeri124
Dodany:
2007-12-12 21:40:13 Host: ---.internetdsl.tpnet.pl

z tego co mi wiadomo to zipow szanuje w chuj osob... wiec chyba twoj post jest nie na miejscu...  kolejny wytworze peknietego kondona... chuj ci w dupe

anonim
Autor: Mazur_KRK87   Link do posta
14:21:07, 13-12-07
Heh ktoś tu napisał że od momentu masz i pomyśl, chleba powszedniego i we własnej osobie zipy nie zrobili nic dobrego... Dla mnie tyczy się to tylko do WWO.. Bo np Druga strona medalu zipery była dobrą płytą, chłopaki zrobili progres, dużo kawałków za solówek fu i pono trafiało do mnie (Pono to wg mnie obok gurala i włodiego najlepszy technik w polsce) .. Nie ma co psioczyć na chłopaków zanim się przesłucha płytke, może okaże się dobra ale w tej kwestii licze zdecydowanie bardziej na pono niż na sokoła bo sokół wypalił się po nagraniu we włssnej osobie i klepie bez sensu, bez wyrazu te jego zwroty jakoś... A ogólnie do wszystkich zipów mam szacunek za to co zrobili w okresie 1998-2004 ;]

kovaleq
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:38:31, 13-12-07
probki kawalkow z plytki obczailem jak dla mnie kozak no i podklady wymiataja plytka ju zamowiona nie ma co ;)

anonim
Autor: zi0mal1ch0   Link do posta
11:55:40, 14-12-07
i jest, nawetnawet ciekawie wyszły te tekno-bity http://tnij.com/tpwc_zip

anonim
Autor: korni1   Link do posta
14:48:58, 14-12-07
jakie jest to hasło do rara!!!!?????????

anonim
Autor: chuj was to   Link do posta
16:52:48, 14-12-07
dzieci neostrady  jestes cie pojebni  TPWC to jest to i chuj wam w dupe kupie kurwy które myślą że coś osigneły

anonim
Autor: Bandi_ta   Link do posta
18:53:51, 14-12-07
KUrwa uderz w puchar.I po huj kogos na forum wyzywac?? JAk tacy jestescie mocni w gembie to Robcie rap a sokol i pono to Antroporaperzy ZiP sqad zajebista muza musze zalatwic nowe plyty respekt ze to dalej ciongniecie
WIELKI POZDRO PROSTO

anonim
Autor: BANDI_TA   Link do posta
18:57:41, 14-12-07
Krew ziemi sol solo ziemi krew gniew rodzi bul tak jak bul rodzi gniew...Jebac policje TPWC Zajebista zajawwka

anonim
Autor: aś;d   Link do posta
22:52:06, 14-12-07
zajebista płyta;d ściągnełam, ale kupie też, niech sie zwróci;d hehe
połączenie dwoch najlepszych polskich raperow;] mmmm;d
kocham ich, ale ten wywiad dziwny troche, ktos tam wyżej napisał coś ze pono sie podpożądkowal sokołowi.
...nigdy bym tak nie pomyslala, ale po tym wywiadzie to stwierdzam, że troche tak, ale jebać to. najważniejsze ze dobra płyta,dobre kawałki i zajebiste bity;d no i mój mąż sokól w roli glw;d hehe
widze, ze byles na lansiku;d weeez daj se spokoj. jakies jebniete dzieci sobie strone wymyslily i sie jaraja;d alee ja wasza na zawsze wierna i oddana fanka was bronie na kazdym gronie;d hehe
jakies wynagrodzenie za to;d hehe
kocham was, swirowalam. dla mnie nagrodą sa wasze plyty:*

anonim
Autor: cewa   Link do posta
11:04:12, 15-12-07
e macie dajcie tpwc linka na download jak mozecie


sieradz_lol
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:25:44, 15-12-07
http://rapidshare.com/files/76568095/Soko l_and_Pono-TPWC__Teraz_Pieniadz_W_Cenie_- PL-2007-TET.rar

anonim
Autor: ukasz..   Link do posta
20:12:04, 15-12-07
płytka jest kozacka......i nie kurwa zadna komercja durnie.......pozdrówki TPWC....Kolejna trylogia czesci zipów...........elo ziomus....

anonim
Autor: JataC   Link do posta
10:40:15, 16-12-07
Kurwa co wy w ogole mozecie wiedziec??...........Ktytykujecie Sokoła ??....Sokół to prawdziwy narrator wymiata w huj,Pono też ma swój własny inny styl.To jed Dobry Rap a nie jakieś gówno...Nie pasuje wam Sokół posuchajcie Sobie Grupy Opercazjnej moski...Czekamm  na TPWC i kurwa zastanówcie się co i o kim piszecie....Elo

anonim
Autor: Dżunior z Winkla   Link do posta
11:08:07, 16-12-07
SIEMANO!! Wbijajcie na youtube i oceniajcie TPWC! Są tam między innymi kawałki 2 kochanki, Janek pożycz, TPWC, Orientuj się! Płyta kozacka! Zapierdalać do sklepu! Szacunek Sokół i Pono

anonim
Autor: 24 wariat   Link do posta
13:19:07, 16-12-07
trzeba miec oryginal........ i odpierdolcie sie od okularow czy innych rzeczy.... przypominacie kurwa fanow mandaryny kurwa... komu jak  komu ale im nalezy sie szacunek.......ZIP ELO

anonim
Autor: Memek   Link do posta
14:34:53, 16-12-07
Płytka wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyjebana w gdy zapuściłem kawałek Boją się aż mnie dreszcze przeszły:))

anonim
Autor: wydra stalowa wola   Link do posta
23:53:10, 16-12-07
PLYTKA JEST KOZACKA NAJLEPSZY JAK DLAMNIE KAWALEK TO W AUCIE ZRESZTA NIEMA TU HUJOWYCH KAWALKOW KOZAK KOZAK KOZAK ELLO

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:50:29, 17-12-07
Szczerze nie specjalnego zero stylu i jeszcze te bity jak techno chuj ni w pizde - to jest tylko moje zdanie

elkoneserro
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:52:16, 17-12-07
 
 
  KIEDY ALBUM TPWC BĘDZIE DOSTĘPNY W POZNANIU ??? POKÓJ

 
   

KTK 21
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:40:28, 18-12-07
wypas album pozdroweczka zipy ;dd; elo elo szacunek wielkie elo

anonim
Autor: jebac lamy z prosto   Link do posta
11:26:18, 18-12-07
zalosne to prosto i te plyty a najbardzie to mnie rozdupcza sokol.szkoda nawet krasc to kurwa marna plyte.jebac ich


Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:39:59, 18-12-07
Myśle że większość koneserów PROSTO wie że ten album jest chuj ni w pizde ale piszą że jest zajebisty bo to PROSTO jeśli tak będziecie do tego podchodzić to ja nie nazwe was koneserami hiphop muzyki a tak na prawde to ten album to tolalne ścierwo i to jest fakt i nie hejtuje tego tylko dlatego że nie nawidze PROSTO tylko ten album to naprawde ścierwo nic specjalnego tylko proste pierdolenie o realiach co każdemu łatwo przychodzi i dodatkowo te biciwa z dupska wzięte i tyle

anonim
Autor: PROSTO. SPAD   Link do posta
14:51:08, 18-12-07
POłOWA TRAKóW Z TPWC IO JAKIES TECHNIAWKI  A MYSLAłEM ZE TAM DLA POLAKóW BEDA ZAJEBISTE ZAJAWKI

anonim
Autor: MJK   Link do posta
19:15:12, 18-12-07
sam jestes kurwa techno. plytka naprawde fajna ten kto sie waha niech smialo kupuje. jebac idiotow

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:56:06, 18-12-07
Jeśli dla ciebie to naprawde jest zajebiste to ja to uszanuje ale gardze tobą jeśli piszesz "jebać idiotów" - a co to kurwa mać każdy musi to mucić dla mie to jest album z dupska wzięty i to jest tylko moje zdanie i nie musze cię od idiotów wyzywać prędzej idiote z ciebie zrobią te ich nagrania o realiach co każdemu łatwo przychodzi i dodatkowo te biciwa z dupska wzięte

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:17:22, 19-12-07
kazdemu podoba sie co innego.a prawda jest taka,ze tak jak mowił sokoł ta płyta jest inna niz sie wszyscy spodziewalismy.i dobrze,ze chłopaki probuja czego innego,a nie stoja w miejscu.mi ten album przypadł do gustu, i jest zajebisty.ale dlaczego tak na nich nalatujecie.kurwa na chuj tak krytykowac?jak sie nie podoba to nie słuchajcie.o chuj wam chodzi?zamknijcie sie i słuchajcie tego co wam sie podoba.a dla Sokoła wielki szacunek,bez Ciebie nie ma polskiego hh.

anonim
Autor: pysskacz   Link do posta
14:01:15, 19-12-07
sokół jak to czytasz to pomysl o tym. zyje rapem, i sadze ze za duzo moralizujesz, a to zniecheca sluchacza. wyluzuujj, nie badz wujkiem tylko ziomem! pozdroo!!!

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:03:27, 19-12-07
UDERZ W PUCHARA O JA PIERDOLE CO ZA ŚCIERWO PRZEJEBANE NAGRANIE WYPIERDALAĆ Z TAKIM CZYMŚ
PIERDOLE CAŁE PROSTO TO NAJGORSZE NAJSŁABSZE ŚMIERDZĄCE BRUDNE GÓWNO JEBANE PIERDOLONE PIEPRZONE Z DUPSKA WZIETE HAHAHA SOKÓŁ I PONO CO TO ZA POZERY ONI SIE DO NICZEGO NIENADAJA CO TO JEST WOGOL TO NIE JEST MUZYKA HIPHOP KURWA MAC NAJGORSZE GOWNO JA PIERDOLE

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:08:00, 19-12-07
ej co Ty masz ziomus kurwa za baje?na chuj sie przypierdalasz do PROSTO?co?jestes chojrak to pierdolnij jakas nawijke i wydaj płyte.bedziemy mieli sie kogo sie czepiac,idz do kina.....na ace aventura.moze nakreca kolejna czesc

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:11:12, 19-12-07
SPIERDALAJ ŚMIECIU MAM CIĘ GDZIES NADARMO PIERDOLISZ A PROSTO TO SCIERWO GRAJĄ GÓWNO A NIE HIPHOP TO SĄ ZWYKŁE POJEBANE ŚCIERWA GÓWNO WIEDZĄ O HIPHOPIE STARY ICH W DUPSKO WYRUCHAŁ I O ŻYCIU RAPUJĄ HAHAHA

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:16:26, 19-12-07
Ty co taki niemiły jestes?no co Ty.stary troche kultury,wyluzuj.poza nie jestem smieciem,ej kazdy ma inny gust.po co tego słuchasz jak Ci sie to nie podoba?

anonim
Autor: sweete   Link do posta
18:23:25, 19-12-07
"nie musisz udowadniac ludzkości swojej wartosci bo oni zawsze bede zazdroscic" tak jest w przypadku tych"wielkich znawcow" ktorzy wiedza wszystko a to sa he he zwykli leszce i tyle.

SOKOL I PONO to musi byc dobre. Wielki szcunek za muzyke ktora czesto mnie przy zyciu trzyma.


PZDR

anonim
Autor: martaaaaaaaa   Link do posta
18:35:19, 19-12-07
zajebisteee... kocham ;)

anonim
Autor: jng   Link do posta
20:45:05, 19-12-07
kurwy zwykle jestescie i spierdalajcie na policje tyle wam powiem. ZAL KURWOM DUPE SCISKA ZE JEST GOSCIU KTORY DUZO WIE I ROBI COS ZAJEBISCIE TO PIERDOLA SMUTY KURWA. CHUJ WAM DO TEGO JAKIE MA OKULARY I CZY KURWA ZAPIERDOLIL SE SWETEREK ZA 700, JAK SE KMINI TO DAJE RADE, TY TEZ ZACZNIJ COS ROBIC I SKONCZ PIERDOLIC. KTOS TU DOBRZE POWIEDZIAL KOMU JAK KOMU ALE IM KURWA NALEZY SIE SZACUNEK! POZDRO

jungor
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:33:54, 19-12-07
slysdzalem ze jedno slowo jest do jedkera, wie ktos czy to tak jest?

anonim
Autor: bmx   Link do posta
21:56:50, 19-12-07
"W aucie" WYMIATA!!

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:08:19, 19-12-07
Smutno mi bo to nagranie jest żalosne a wy się tym wielce podniecacie

anonim
Autor: sweete   Link do posta
22:26:16, 19-12-07
to jak cos wydasz to sie zglos zobaczymy jaki kurwa z ciebie hojrak i tyle. bedzie niezla polewka  z ace ventury nawet nicka nie masz wlasnego tylko sciagniety wiec sie pierdol w dupe lamusie

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:29:23, 19-12-07
Łał sciągniętu od Ace Ventury no co ty nie wiedziałem odkrywczy jesteś idioto hahaha

anonim
Autor: sweete   Link do posta
23:33:23, 19-12-07
za to ty tandetny

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:42:21, 19-12-07
Tandetą to zapierdala twoje gówniane PROSTO człowieku przetrzyj oczy przetrzyj uszy może to cię wkońcu ruszy co oni w tym PROSTO dawniej smrud brud bieda i ubustwoi się napierdalało na Tedego punche w nagraniach a teraz by chętnie przeprosili bo też się dorobili i chcą luźno jechać hahaha nie ma tak przykro mi robią gówno i tyle a wy sami widzicie że to jest gówniane nagrania i dobrze o tym wiem ale wy oczywiście napiszecie że zajebiste bo to wasze kochane PROSTO i co by to nie było będzie zajebiste szkoda puste glowy bo bym wam mózgi powstawiał może by coś dotarło do was


A te ich ciuchy ludzie to jest porażka kto puszcza w obieg do sprzedaży wdziana ze zwykłym napisem PROSTO heh robicie im reklame a ubranie wcale nie zadowalające wole już w skate-shopie kupić coś z Massa albo Clinica a nie takie badziewie

anonim
Autor: sweete   Link do posta
23:52:39, 19-12-07
a kto ci kurwa kaze. Jak ci sie nie podoba to wypierdalaj i nie wkurwiaj ludzi bo szkoda na takiego leszcza slow a prosto to wytwornia liczy sie ten kto i co wyda a nie gdzie wiec jak masz uprzedzenia to nie mam zamiaru cie przekonywac bo wystarczy ze ja wiem swoje i mam za soba ekipe a sokol i pono sie dorobili wlasna praca wiec skoncz pierdolic smety i idz cieszyc sie tym swoim gownianym zyciem bo twoje slowa dla nas znacza tyle co i nic. Wiesz chcialbys ale nie mozesz byc taki jak oni i to cie boli dlatego napierdalasz glupoty a tede jest spalony bo ma chujowa muze i sie sprzedal a jest podstawowa roznica miec hajs za parace uczciwa a nie za sprzedasz siebie. Ty tego nie rozumiesz wiec nie mam o czym dyskutowac z tkim osobnikiem jak ty bo rozmawiam z ludzmi ktorzy mi dorownuja a nie moje buty ogladaj wiec stul sysk i milcz jak nie masz bladego pojecia o tym o czym nawijasz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:00:50, 20-12-07
Żałosny jesteś pojebusie twoje PROSTO nic nie znaczy i wogóle to już gaśnie lepiej uderzw puchara frajerze

A co do Tedego to masz tu koneserze coś o nim
1.Tede na wszystkich swoich solowych albumach nie zaprosił ani razu gościnnie nikogo sławnego żeby się promować na jego płytach występują zazwyczaj tylko Kołcz i Kiełbasa - Także się nie skurwił no i dodatkowo puszcza w sieć internetową darmowe albumy DJ Buh`a

2.Jego nagrania mają charakter baunsowy mi się taki podoba a wam nie no cuż no to nie słuchajcie i tyle bo nic wam to nie da że sobie tu ponażekacie chyba że wam to w kompleksach pomaga

3.Tede nie leci w żadnym gównianym radiu z Mezem a tym bardzie w nagraniu "Hity na czasie" dissuje hiphopolo i radia które to promują - Już plus dla Tedego

4.Wielkie Joł to prywatna firma i prywatny interes Tedego więc nikomu sie nie sprzedał i sam sobie wydaje albumy i jeszcze promuje innych zawodników z Wielkie Joł - Plus dla Tedego nie jest chytrusem czyż to nie piękne miec swoją firme swój interes

Podsumowanie - "Jeśli chodzi o robienie hiphopu Tede jest zupełnie czysty"

Onar nie miał argumentów na Tedego co równa się z jego porażką a odnoszenie porażek to jedyny sukces jaki Onar odnosi w życiu przykładem jest nawet to że jego gówna nikt nie kupuje zreszta Tede nawijał o tym w tak zwanej dopowiedzi "Mordo Ty Moja"

Wszyscy którzy pod moim postem napiszą że Tede to dalej komercyjny śmieć to poprostu debil który nie umie przeczytać porządnego postu i dobrze uzasadnić swojej odpowiedzi ... Sieeeeea Jeeeea Joł
 Temat: Dj Buhh: American Mylffon - King of downloadsAutor: Ace Ventura
Dodany: 2007-12-18 23:31:40 Host: [ukryty - użytkownik zarejestrowany]Operacja Tiuning nie dotyczy tego forum... Operacja Tiuning którą prowadzi Tede to jego prywatna sprawa i interes po za hiphopowy i gówno was to obchodzi hahaha śmieje się z was bo nie macie się o co dopierdolic do Tedego

anonim
Autor: marcinn   Link do posta
04:36:24, 20-12-07
ja jebie co za barany... kto wam placi czynsz?

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:48:31, 20-12-07
O to post pani Basi prosze zobaczyć ile w nim inteligencji i potencjału

kurwa spierdalaj stad ty zajebany fanie pierdolonego Tedego.wkurwiasz ludzi.chuj mnie obchodzi co ta sprzedajna obwieszona złotem swinia robi.wielke joł....kurwa i on cos wie co hip hop.wbijam w takie cos.Ty jestes wypierdolony w dupe przez stado murzynow.szacunek dla Sokoła
Hehehe nie odpowiedziałaś na żaden z punktów który wypisałem a wiesz dlaczego bo nie wiesz jak jesteś alegorią Maćka z Klanu jesteś poprostu downem na poziomie Wilka z Hemp Gru czyli głupim opryskliwym skurwysynkiem co myśli że zbawia świat... A i nie odpowiedziałaś na żaden z moich punktów po jest pełen faktów i prawdy a ty nie masz mózgu i poprostu dałem ci z wysoką porzeczke pusta głowo

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:50:15, 20-12-07
słuchaj panie inteligencie.nie bede z Toba dyskutowała.chłopczyku czy Ty wiesz cos o ulicy?o zyciu na niej?daj spokoj smieszny jestes z tymi Twoimi tanimi tekstami.nie jestem w szkole.nie bede sie z Toba kochany kłociła?to co ile myslałes nad tym tekstem?jakbys przezył tyl,co ja to bys wiedział czym jest prawdziwy hh.nic do Ciebie nie mam,wiec moze skonczmy ta głupia dyskusje.bo Ty  i tak nic nie rozumiesz.posłuchaj o wielkim jooł,pa.

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:30:48, 20-12-07
Kurde kto kasuje te posty ja pierdole

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:43:27, 20-12-07
powiesz mi cos?po co wbiajsz tuta j skoro nie podoba Ci sie prosto?ja nie jade na tede bo nie chce mi sie słuchac jego nuty...Tobie sie chyba nudzi,co?ace ventura-zew natury,hehe

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:43:32, 20-12-07
Hahaha nie bądź śmieszna... Nie musze bawić się w osiedlowego twardziela a co to ja też jestem z osiedla i wcale nie muszę mucić PROSTO hiphop ma swoje lepsze strony więc czasami lepiej skręcić w lepszym kierunku i poznać coś co jest godne zainteresowania... Nie dziwie się że odpowiedziałaś mi na poziomie downa bo mucąc muzykę z PROSTO stajesz się taka sama jak to gówno czyli proste wyzwiska w np. "JLP Dranie", "Śmierć kurwą i frajerą" przecież to jest istne bagno nie można lepiej żyć tylko tak skamlec jak pies ruchany w dupsko heh

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:46:14, 20-12-07
słuchaj ja nie bede Ci tego tłumaczyła.kazdemu podoba sie co innego.powiedz mi czemu Ty na nich non stop jedziesz?masz jakis szacunek?do kogokolwiek?daj spokoj

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:57:24, 20-12-07
Spoko możesz mucić co chcesz ale grzeczna jesteś dopiero teraz czemu wcześniej nie mogłaś tak napisać tylko się ośmieszasz jak kogoś wyzywasz bo jeśli fani innego rapera zobaczą że umiesz się wyzywać a nie normalnie pisać to mogą pomyśleć "koneserzy TPWC to pojebusy i bezmózgie głowy" - chyba tego nie chcesz więc reprezentuj coś godnie a nie tylko się wyzywasz... pozdro

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:00:24, 20-12-07
sorry,no uniosłam sie.ale Ty tez nie jestes lepszy piekny...pozdrawiam

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:43:23, 20-12-07
Dobra teraz coś pokojowego cos co wkurwi nas wsystkich na sronie epuls.pl znalazłem kolesia który uważa tak:

Odp: MEZO TRZYMA Z POLICJĄ [WYWIAD]FERDINANDO 16 LatDziś 22:05czy ty jesteś p.o.j.e.b.a.n.y????? jezeli myślisz ze mezo trzyma z policją po przesłuchaniu tego wywiadu ktry wstawiłem to k.u.r.w.a ładnie niewyzyty musisz być, tam wyraźnie słychać ze peja dla jaj tak powiedział i jest tez tam wzmianka ze mezo grał koncert sponsorowany przez policje a nie dla policji i oprócz tego ze wszystko widzisz swoimih.u.j.o.w.y.m.i oczami to chyba dobrze ze policja zajmuje się organizacją takich rzeczy jak koncerty
Koleś myśli że peja się mylił http://www.wrzuta.pl/audio/x2GEIBEJJr/pej a_i_mezo_wywiad a posłuchajcie wywiadu i zobaczcie że był poważny i że to peja ma racje... pozdro dla koneserów PROSTO

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:45:23, 21-12-07
wiesz,musze Ci przyznac rację.peja poznałam osobiscie,i w wtym wywiadzie to jaj sobie on nie robi.ja nie moge...koncert sponsorowany przez policje...?co to ma byc?nie no nie moge...a Peja tego smiesznego hiphopolowca konkretnie zjechał.biedny mezo nie wiedział jak wybrnac, to zaczał walic smuty.masakra co sie dzieje?pozdro

anonim
Autor: staryalejary   Link do posta
13:03:20, 21-12-07
Tede tyo komercyjny smiec

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:23:42, 21-12-07
A który hiphop nie jest komercyjny każdy chce zarobić

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:37:23, 21-12-07
i co tu znowu?sie dzieje?
myslałam ze skonczylismy tanie tematy

anonim
Autor: HHmaniak   Link do posta
15:31:07, 21-12-07
szacunek

anonim
Autor: HHmaniak   Link do posta
15:31:20, 21-12-07
szacunek

anonim
Autor: GrubeLolo   Link do posta
16:44:21, 21-12-07
Plytka naprawde bardzo dobra..:) ale Sokol nie rob z siebie biznesmena.. bo jestes z ulicy <wsp - nie zapomnij kim jestes>

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:39:30, 21-12-07
Wszystko spoko oka ale wyzywanie nic nie da jeden muci to drugi to i po co tu filozofować

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:46:18, 21-12-07
takie sa prawa natury,hehehe.kazdy ma inna baje.

Brudne Ulice
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:46:32, 21-12-07
Kurwa Mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jebana reklama z Allegro o mikołaju wnerwia mnie to!

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:53:12, 21-12-07
Wesołych świąt i udanego sylwestra życze wszystkim koneserom i koneserką Prosto :) a chuj w pizde całemu hejterstwu i jebanemu hiphopolo...

anonim
Autor: łuhuhuuuu   Link do posta
23:13:12, 21-12-07
Prze Kozaczny album. Najlepszy!

anonim
Autor: arto   Link do posta
15:11:19, 22-12-07
płyta to porażka, co to ma być kurwa techno?????

anonim
Autor: pepeta   Link do posta
09:15:58, 23-12-07
plyte oceniam na 7 (1-10), kawalka uderz w puchara wogole nie powinno byc na tej plycie, sokol wypadl w nim bardzo słabo, tylko Pono ratuje ten kawalek od totalnej klapy. track wpada w ucho ale jest bezensu (mowie tu o wersach sokola). ale z drugiej strony moze o to chodzilo sokolowi by pokazac jaki jest u nas bezens w Polsce. Podklady sa swietne a Ci co mowia ze to techno nie znaja sie na hip hopie.

anonim
Autor: Suli85   Link do posta
10:57:34, 23-12-07
zajebista produkcja! czuc ta swiezosc a nie wtornosc pozdrowionka oby tak dalej!!!polecam kazdemu!!!

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:54:32, 24-12-07
Parlejewo spierdalaj na drzewo huhuhu

anonim
Autor: Roney_Cnk_Klika_Włocławek!   Link do posta
19:23:02, 25-12-07
emaaano!
płyte kupje na bank
walic tych co sciągną ją z neta i tych którzy tyrają tu Sokoła i Pona!!
pozdróweczka wariaty!!
wpadajcie do Włocławka z koncertem!!

Malolat15
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:06:35, 25-12-07
Ludzie o czym wy pierdolicie? co was to obchodzi w jakich sweterkach panowie chodza?! zarabiaja duzo to duzo wydaja a ze akurat na ciuchy no to ich sprawa. inni by wydali na samochod , a im sie tak podoba to co zabronicie ?? Wy poprostu zazdroscicie ze im sie w zyciu udalo cos osiagnac, i zazdroscicie sweterkow Lacosta. BARDZO SZANUJE SOKOLA BO WEDLUG MNIE JEST NAJLEPSZYM RAPEREM W POLSCE!!! I MAM NADZIEJE ZE JAK NAJSZYBCIEJ JAK TO MOZLIWE PRZYJEDZIE DO LDZ I ZROBI PRAWDZIWE SHOW!!!  SOKOL LDZ NA CIEBIE CZEKA!!

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:40:23, 26-12-07
Małolat15 prykro mi to stwierdzić ale pod względem nawijania twój Sokół jest strasznie s laby zobacz jak robi swoich wiernych słuchaczy w chuja tu niby prawiny patriota a jak co do czego przyjdzie to lansssss i udeż w puchara hahahaha to jest żałosne wiem ziom że lubisz starego Sokoła znanego coćby z Desideraty czy W Wyjątkowych Okolicznościach ale to nie jest ten sam Sokół teraz to jest gówno... Tylko PDG I KASTA pozostali bez zmiany bo zawsze byli tacy sami

MahaZiam
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:39:15, 26-12-07
Ace co do Twojego posta na temat Tedego - święta prawda! A jeśli chodzi o Sokoła i Pona. Niech każdy sobie słucha co chce. A i tak jestem pewny, że większość osób, którzy tak zaciekle ich tutaj bronią ściągnęli sobie TPWC z rapidshare. Powtarzam - Większość (co nie oznacza, że wszyscy).

anonim
Autor: MazurosKRK   Link do posta
09:39:24, 27-12-07
Klapa:/ Dno:/ Porażka:/ Znacznie więcej się spodziewałem po Pono i Sokole... Nie chce po nich jechać bo mam do nich szacunek więc nie będe głośno mówił co myśle o tym materiale... Progres? Owszem, ale nie w tą strone co trzeba... :/ Podsumowując, nie zawiesiłem ucha na żadnym z ich kawałków - nie było na czym... kurwa, szkoda.... :/:/:/

Malolat15
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:31:14, 27-12-07
Fakt Sokół w starszych projektach byl nie do pobicia, a teraz jest sredni... zwlaszcza po tej plycie TPWC . Słabo ja oceniam w skali od 1 do 10 dał bym moze 4. Spodziewalem sie czegos lepszego.  A plytki nie sciagnalem z torrentow ani z rapidshera  tylko kupilem w empiku  .  a  co  niech Sokol i Pono kupia sobie drozsze swetry, mi to nie przeszkadza. pozdrawiam

anonim
Autor: xyzxyz   Link do posta
14:46:23, 27-12-07
WYROK ?! www.myspace.com/kasztan

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:11:32, 27-12-07
człowiek wyjechał na swieta a tu znowu afera.wezcie znajdzie sobie kogos innego do najezdzania.od sokola won!!!!!!!!!!!

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:25:50, 27-12-07
ejj kurwa co to znaczy ze sokoł jest jak gowno???????!!!!!!!!!!!zaczynasz znowu rzucac tanimi porownaniami?myslałam,ze ten temat zakonczyłes.a znowu zaczynasz?jak gowno?pfffffffffffffffffff.smieszy mnie ta chora krytyka.cholerna filozofia.myslisz,że wszystkie rozumy pozjadałes?nie podoba Ci sie to sie zamknij.cholera!!!!!!Sokół wymiata!!!!!!!!!

Trzy eN 3N
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:26:13, 28-12-07
Słabiutkie to jest że aż boli. Taki żulhiphop dla biedoty  co myśli że Prosto jakiś poziom reprezentuje.
Uderz w puchara!!! hahahahahahahahahahahaha
 hahahahaha
hahahaha
ahahahaha tararararara uderz w puchara

anonim
Autor: katinnnnnn   Link do posta
14:35:31, 28-12-07
płytka słaba sokół sie nie popisał słabe teksty za krótkie i bez przekazu podkłady żenada do kwadratu

anonim
Autor: omarrrrrrrr   Link do posta
14:39:41, 28-12-07
zip skład spada na psy słaby hp hop ostatnio wydają nic sie nie przykładaja do projektów jedynie fu robi zajebiste postepy co płytka to lepsza respekt za całokształt dla Fu i czekam oczywiście na nową plytke wigor/juras oni sa zajebiści super teksty podkłady sokół powinien brać z nich przykład szacunk wigor juras elo

anonim
Autor: meaaaaaa   Link do posta
14:42:38, 28-12-07
JURAS WIGOR ZAJEBISTY HIP HOP robią czekam na płytke respekt elo

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:21:18, 28-12-07
nie chce mi sie juz nawet czytac tych pierdoł jakie piszecie...daremni jestescie.hahahaa.te wasze tanie teksty...i tak nikt sie nie przejmuje tym co pieprzycie.sokół na zawsze

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:22:39, 28-12-07
Baśka kurde spójż prwdzie w oczy to jest słabe jak nie wiem i tak prawda i fakt

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:08:46, 28-12-07
co?moze dla was to jest słabe.jejku.kurwa musicie narzucac innym swoj gust?

anonim
Autor: JezusChrystus   Link do posta
20:46:30, 28-12-07
ja wam mowie ze to gowno! wystarczy...

bede bral Cie w aucie - no kurwa jaki to jest cios dla Franka Kimono, niby mial byc to hold a wyszla kupa gnoju, wiec uderz w puchara (Dzyń!) hahaha

JezusChrystus
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:55:20, 28-12-07
testing muahahahah ZŁOOOOO!

EmzaMHreprezentant
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:49:57, 29-12-07
Dlamnie sie podoba plyta KOZAK kurwa i nauczcie sie czytac recenzje proste ze pierwsza ich wspolna plyta miala byc nowoczesna w innym stylu a druga bedzie klasykiem wy wszyscy sie kurwa nadajecie zawistne kurwy bo sokolowi sie udalo i zaczynal od niczego a terz ma chajs i juz kurwa wam sie nie podoba co kurwa cale zycie bedzie spiewal o biedzie i o tym jak bylo zmienilo sie jego zycie i zmienil sie rap czemu kurwa nie popatrzycie na 50 centa buraka z niego taki kurwa gangster a z justinkiem podspiewuje sobie heheh a co do sokola robi przynajmniej to co mu sie podoba jest wciaz niezalezny od tego co robi i nie sprzedal dupy jak chlopaki mezo donie libery frajery

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:22:05, 29-12-07
No i taki komntarz daje prosty koneser PROSTO nic tylko pierdolenie o niczym kto powidział że mucimy Meza ty to napisałeś nie ja więc wypierdalaj... Skoro po za Sokołem istnieje dla ciebie tylko Mezo to znaczy że masz bardzo obszerne pojęcie o hiphopie... Tylko Sokół i Sokół a chuj ci w pizde... Zajebe zobie teraz RZA z Wu Tang Clanu i pomyśl żartobliwie o takim śmieciu jak ty

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:10:47, 30-12-07
kurwa co sie znowu czepiasz ludzi,napisał,co mysli,chyba mu wolno.w taki sposob w jaki chce.ma racje.Ty tylko potrafisz nazywac innych smiecami.albo opryskliwymi skurwysynkami,co probuja zbawic swiat.wez wrzuc na luz i nie oceniaj ciagle sokoła,powiedziałes,co chciałes.to moze wreszcie zamilcz.troche kultury

SamiSwoi
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:07:40, 30-12-07
Dla mnie ta płyta jeSt kOzak!!

"KażDą pOrażkę obraCam w SukCeS, każdą pOrażkę obraCam w triumf..."

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:17:14, 30-12-07
Widze że to basia388 przeżywa najbardziej wiesz ja nic na to nie poradze że zamykam tu ryje definitywnie każdemu bo uważniej słowa dobieram niż te gówna z forum... Czekam na kolejny post wiedząc z góry że niczym błyskotliwym mnie nie zaskoczycie...

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:28:41, 30-12-07
jakos mi panie błykotliwy ust nie zamknąłeś,bo ryja to ja nie mam.i bede bronic swojego zdania.i nie przezywam,a nawet jesli to nie dam obrazac,kogos kto zasługuje na szacunek,kminisz?

anonim
Autor: kontrattack   Link do posta
14:48:25, 30-12-07
Ace Ventura w chuja lecisz albo sie z wlasnym kutasem na łby zamieniles!!!Plyta wymiata,jest po prostu inna,ale taka tez miala byc.Sokol to jeden z najlepszych raperow w PL,osiagnol sukces muzyczny i jest dobrym bisnesmenem, ktory robi dobry hajs.Przyjemne z pozytecznym to sukces odwieczny!!!!!!ACE duet bo inaczej urwie ci ryja!!!!!

anonim
Autor: 3miasto   Link do posta
21:06:52, 30-12-07
Płyta przekozak nie ma co tu dużo gadać. A kawałki: "Dwie Kochanki" i "Jedno Słowo" to chłopaki pisali chyba w oparciu o mój życiorys...

P.S. Janek, Pożycz <--- ja zamiast Janek wstawił bym imię Krzysiu i bylby nastepny kawalek made by moje zycie

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:07:29, 31-12-07
Tak jak myślałem nic błyskotliwego najpierw kurwa mać udajecie prawilnych i że najlepiej to brud smrud bieda Elo Elo Elo ziomale i jedziecie na Tedego a teraz nagle

"Plyta wymiata,jest po prostu inna,ale taka tez miala byc.Sokol to jeden z najlepszych raperow w PL,osiagnol sukces muzyczny i jest dobrym bisnesmenem, ktory robi dobry hajs"

Totalne zero nawet jak jest gówniane to piszecie że spoko bo z PROSTO i jeszcze bronice tych gamoni a oni was gdzieś mają i tyle narazie

A o to odpowiedź na wasze kolejne posty "Bla bla bla Elo Elo Elo pierdzielo narazie" HA ! ! !

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:20:02, 31-12-07
nieeeeeeeee!a Ty co robiłes?co?jakie pierdoły tu wypisujesz!na temat prosto!taka jest prawda,ze Sokoł robi dobry hajs,tylko ze przy tym nie obwiesił sie złotem i nie pierdoli o dupie maryny jak Twoj ido.w dupie mam,tego Tedego.niech sobie robi,co chce.ale niewaz sie porownywac go do sokoła albo kogokolwiek innego z prosto.wejdz sobie na jego strone i tam sie nim podniecaj.a fani prosto beda sie dalej podniecac sokołem.tak jak ja na przykład.bo go podziwiam za to,ze sie wybił i pomimo to został soba!

anonim
Autor: kameleonxxxl   Link do posta
12:53:13, 31-12-07
Tej co wy tu wypisujecie.ja caly czas wierze że to jest zajebisty material choć go jeszce nie sluchalem.Sokól wymiat i jest jednym z najlepszych muzyków Polsce.wszyscy co twewrdzą że jest dupny niech WYPIERDALAJĄ

anonim
Autor: Bilon44   Link do posta
16:52:52, 31-12-07
Wlasnie kupilem plytke i posluchalem pare razy
dobra polska produkcja
elo

baska388
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:22:44, 02-01-08
kto ma wypierdalac?cooo?Ty wez sie zastanow.kurwa zamknij sie wrszcie juz nie moge czytac tych piedoł jakie to wypisujesz?daj sobie spokoj chłopaku...załosny jestes.uwazaj bo jak marzysz to zamykasz oczy rzeczywistosc łatwo ciosem Cie zaskoczy...

anonim
Autor: ajfam   Link do posta
16:11:55, 02-01-08
Idź się wysraj bo coś chyba musisz z siebie wyrzucić jesteś gorącza jak TOY TOY co obsuguje Łudstok

anonim
Autor: teoria_spisku   Link do posta
16:33:26, 02-01-08
http://myspace.com/teoriaspisku     SPRAWDZCIE DOBRE GOWNO Z PODZIEMIA

anonim
Autor: Mirko Cro-Cop   Link do posta
17:04:28, 02-01-08
jak dla mnie płyta git.pozdro $OKOŁ &PONO .NIE MIESZKAM W POLSCE OD PARU ŁADNYCH LAT ALE WIDZE WSPÓŁPRACA ZE WSCHODEM ,ALE WOLAŁ BYM Z "MAFIA K1","SEFYU", "ALIBI", http://pl.youtube.com/watch?v=qcE87cP0zJQ   A DOTYCZĄC OKOLARKÓW SOKOŁA HEHE WIEM SZKODA IM ,,


WYLEWAJĄC POT NA TRENINGU OSZCZĘDZASZ KREW W CZASIE WALKI

anonim
Autor: Mirko Cro-Cop   Link do posta
17:04:56, 02-01-08
jak dla mnie płyta git.pozdro $OKOŁ &PONO .NIE MIESZKAM W POLSCE OD PARU ŁADNYCH LAT ALE WIDZE WSPÓŁPRACA ZE WSCHODEM ,ALE WOLAŁ BYM Z "MAFIA K1","SEFYU", "ALIBI", http://pl.youtube.com/watch?v=qcE87cP0zJQ   A DOTYCZĄC OKOLARKÓW SOKOŁA HEHE WIEM SZKODA IM ,,


WYLEWAJĄC POT NA TRENINGU OSZCZĘDZASZ KREW W CZASIE WALKI

anonim
Autor: Techno przypał   Link do posta
16:46:21, 03-01-08
Techno przypał. "Taka moda by nie wierzyć w Boga tylko metki i loga" A PROSTO to niby nie logo. Dyma was waszystkich jak Rydzyk mochery i zarabia na waszej naiwności. Denerwuje mnie to gadanie o pieniądzach. Kiedyś był wielkim przeciwnikiem lansu a teraz... szkoda gadać spójrzcie tylko na te okularki. Sokół razi cię słońce w tym pomieszczeniu???   Showgeszeft pamiętacie jego zwrotkę z N.O.C.C.   Fusznika "Małolaty głodne są prawdy pierdolą megagwiazdy" A on właśnie teraz taką otoczkę wokół siebie robi i PROSTO. Chcecie prawdziwego rapu sprawdźcie Mafia K'1 Fry. Kocham francuski hip-hop. Porównajcie sobie teledysk Ideal J - Hardcore z tym co za hardcore uważa Sokół w kawałku "Lubisz hardcore". Macie i niech wam tylko szczęka nie upadnie po obejrzeniu tego klipu. www.mafiak1fry.com

Ace Ventura
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:58:23, 04-01-08
PROSTO to gówno udawają takich Elo Elo Elo, że ubustwo i że złe państwo i wogóle HWDP i że nie chcą hajsiwa za rap, trzeba odwrócić tą chorą sytuację w polskim Hip-Hop'ie, że ludzie się kurwa wstydzą tego, że robią siano na rapie. Wielu jest takich, którzy opowiadają o jakiś strasznych tematach, czerpią z tego całkiem zacną kapustę i wobec publiczności zachowują się tak jakby tych pieniędzy nie lubili. Nie rozumiem tego PROSTO to gówno a dlaczego prosze uzasadniłem to wyżej a wy się nie wyzywajcie tylko zacznijcie słychać dobrego hiphopu

anonim
Autor: kylo2@wp.pl   Link do posta
03:23:39, 06-01-08
kozak

Crishh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
03:29:29, 06-01-08
Ludzie ogarnijcie się, chcielibysście cały czas słuchac szary polski Hiphop? HipHop w Polsce się rozwija i dlatego powstają takie projkty, rozumiem że się juz wczuliście w "tamte" klimaty ale powinny być jakieś powiewy świeżego i całkiem nowatorskiego materiału.

anonim
Autor: szał.   Link do posta
10:10:14, 09-01-08
podoba się płyta. czeka na drugą.

ace ventura masz jakieś kompleksy?

wypowiedz się na inny temat.anonim
Autor: bartass   Link do posta
20:42:07, 10-01-08
Płyta jest oki,szkoda tylko że teraz wszyscy nastawieni są na komercje kiedyś to były czasy stary peja zip skład. Bity zajebiste to trzeba przyznać.

anonim
Autor: czesiek   Link do posta
22:33:56, 10-01-08
Was wszystkich pojebalo! Sokol nie mial papy za malolata teraz wyszedl na prosta i co ma dalej klepac biede ? Ma sie wyrzec hajsu, bo ulicznicy sa biedni ? Nie jeden z Was by sie sprzedal "wielcy ulicznicy" ktorzy pierdola, ze Sokol to komercha. Taka prawda jest, ze w dupie byliscie i chuja widzieliscie. To, ze sokol ma drogi ciuchy to problem ? Ma pieniadze i ma kupowac ciuchy na targu ? Ogarnijcie sie, bo pojebalo was do konca. "Jak Bog pozwoli to nie zatrzymam sie, wypierdalaj jak Ci nie pasuje, nie to nie! WSP!"    

anonim
Autor: libny   Link do posta
20:09:17, 04-02-08
sokół i pono zajebista płytka szczególnie kawałek  tpwc  i bierzemy sprawy w swoje ręce a ci wszyscy tacy jak ten ,,ace ven....."mogą pocałować sokoła i pono w dupe  moim zdaniem ten któremu się to nie podoba jest lamusem.pozdro dla PROSTO od całej JLA jesteśmy z wami.

anonim
Autor: pozdro dla Zip Składu   Link do posta
20:22:38, 14-02-08
Do tych co hejtują:kurwa.. ludzie ogarnijcie się.
Sokół robi to co umie i co lubi, Pono tak samo. zazdrościcie im ze robiąc rap prosto z serca zarobili hajs?
kurwa zycze wam zebyscie w zyciu umieli chociaz jedna rzecz tak jak Oni umieja nawijac.
wezcie sie do roboty a nie hejtujecie.
"zamiast starac sie miec wiecej tylko myslisz zeby inni mieli mniej..."
poooozdro dla tych co wiedza OCB.

rytmy_zwatpienia
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:18:49, 19-02-08
no to sie popisali


jesteśmy tylko dla wielkich gwiazdorow głupimi dziećmi które rozmyślają "co autor ma na myśli" .. wychodzi na to
że Sokół ma nas w dupie. Nagrał łatwo przyswajalną płyte, niezbyt ambitną [w aucie..kojarzycie?] i sugeruje nam
jej kupno.... hmmm najpierw troche szacunku dla fanów.. cholera! Ogólnie Go szanuje za to co zrobił , za wcześniejsze
płyty. szkoda szkoda. całe szczęście że mamy homoxymoronomature^^

anonim
Autor: <Filologia>   Link do posta
19:31:35, 20-02-08
Czytając wasze wypowiedzi robi mi się słabo.Umiecie oceniac Sokoła żE jest "prostakiem ,burakiem i że sie sprzedał itp"a sami nie umiecie ocenic siebie.......niektórzy to takie niedorozwoje że szok!!!!Puknijcie się w głowe czubki ,jak macie śmiałośc wypisywac komentarze poniżej progu debilizmu....!SZACUNEK DLA LUDZI PRAWDZIWYCH A NIE ZAWISTNYCH FESTÓW..

Crishh
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:30:31, 15-04-08
Skopiowałem wypowiedź równego kolesia.. powinien on trafić do tych jebanych hejterów... ;/

Kurwa jak was czytam czasem, to nie wiem, czy mam się śmiać czy płakać. Jebani hejterzy, to kurwa czego wy słuchaciie, Sokół chujowy, WWO chujowe, Zip skład chujowy, wszystko chujowe, to pytam ponownie, jakiego hiph-op'u wy słuchacie, jak wam się nic nie podoba? Jesteście uodpornieni na postęp muzyki, cwaniaki usłyszeli kawałek i bit ich tak rozjebał, nie wpsomnę o tekście nad którym głowili z cała rodziną, że musiei stwierdzić, ze to hiphopolowe gówno, bo po chuj się przyznać, ze się nie wie o co chodzi nie? Po drugie, to gówno was to obchodzi ile on wydał na sweter czy na okulary? Żal dupę ściska? I w tym momencie pozwolę sobie przytoczyć Sokoła z Kodexu:
"Mam to, na co pracowałem, już nie jest źle
Mam to, czego ty chciałeś zawistny psie
Mam talent, chociaż ty myślisz, że pieniądze
Nic nie miałem oprócz przeczytanych książek
Wysłuchanych gadek i obejrzanych filmów
Ty gdybyś dostał spadek, rozjebałbyś majątek
A ja gdyby mi dziś zabrali wszystko
Za pięć lat miałbym dużo więcej dziwko
I robię to wciąż, nie grając po remizach
Nie występując w stringach i bez wałków na szybko
Oni też by mogli, ci wszyscy, którzy klną na swój los"
On pizga z takich leszczy jak wy, bo większość z was jest tak nieporadna, że palcem do dupy trafić nie potrafi, a co tu mówić o takim przedsięwzięciu jak PROSTO. Cioty zasrane z was! Pedalski sweterek? A byś się kurwa za takim zesrał, żeby go mieć i się w nim wozić. Ogólnie pewnie trzy/czwarte z was upiła teraz koszulki PROSTO (bo kurwa przecene zrobili, to się nie dziwie, wcześniej wam żal było, bo na fete woleliście wydać) żeby się pokazać jacy to nie jesteście zajebiści gangsterzy i luzacy. Najbardziej mi się śmiać z tego chcę, że na wszystki podane przez was pojebane zarzuty ten genialny człowiek odpowiedział w tym wywiadzie, jeszcze zanim zdąrzyliście morde otworzyć, mało tego wyszydził takich hejterów jak wy, tak że turlam się tu z waszej głupoty i nawiności. Razem zrobili te płyty i takie wasze sranie, że ktoś tu więcej mówi, to na pewno kurwa mieli ściecia, to mnie rozwala, bo chcielibyście kurwa chcieli mieć takich ziomków jakimi oni są od lat, jak to sami podkreślają, a macie takich, że jak nie patrzycie to was dymają na każdym kroku i vice versa.
Z pewnością kupię oryginał, bo taką muzykę trzeba wspierać i szacunek dla ludzi, którzy sprawiają, że hip-hop w Polsce żyję i się ma dobrze, mimo, ze wielu myśli inaczej i że wielu źle nam życzy. ELO!

anonim
Autor: ona.   Link do posta
18:26:19, 21-04-08
Wielki szacunek za płyte! oboje świetnie się zgrali. a jeżeli ktoś jest niekumaty to nie dziwne czemu nie podoba mu się płyta ;]

anonim
Autor: NO MERCY FOR COMERCY   Link do posta
23:09:24, 08-05-08
TA PŁYTA TO SUCHAR POPROSTU KOMERCYJNE ŚCIERWO

anonim
Autor: aaaaaaaaaaaaaaaa!!!   Link do posta
21:48:40, 09-05-08
potatrzcie sami, ile sokol ma prawników ten najlepszy: Crishh polewka, po co ich bronisz. Zobaczymy co zrobią w przyszłości i tyle.    Nie poczuwaj się człowieku!

anonim
Autor: irlandczyk   Link do posta
01:50:34, 17-05-08
bity kozackie zwrotki kozackie niestety niekupilem bo niema mnie w polsce ale kupie obiecuje jak tylko bede mial okazje czekam na dsruga i na koncert w dublinie pozdro najlepszy bduet jak do tej pory tak dalej ziomale

anonim
Autor: irlandczyk   Link do posta
01:50:39, 17-05-08
bity kozackie zwrotki kozackie niestety niekupilem bo niema mnie w polsce ale kupie obiecuje jak tylko bede mial okazje czekam na dsruga i na koncert w dublinie pozdro najlepszy bduet jak do tej pory tak dalej ziomale

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 2 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-226-122-74.compute-1.amazonaws.com (3.226.122.74). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.