Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl ť

Wywiad z EMB - BGD

Wywiad z EMB - BGD

Autor: waszi-ino

"Pierwszą istotną zmianą jest nowy "stary" człowiek - Kroz, który dołączył do naszej ekipy. (...) Myślę, że ta płyta - tak jak nawijamy w jednym z kawałków - nie jest naszym awansem, ale prawdziwym przełomem twórczości EMB." - zapraszamy na wywiad.

Ponad rok temu wydaliście swoją drugą płytę. Co zmieniło sie w Waszym życiu od wydania tamtego krążka?
Chio: Pierwszą istotną zmianą jest nowy "stary" człowiek Iţ

Wiemy, że aktualnie pracujecie nad swoja najnowszą płytą. Zdradźcie nam więcej szczegółów na jej temat. Jacy producenci, goście, tematyka itp.
Kroz: Pod względem tematycznym płyta będzie w miarę podobnie utrzymana do poprzedniej - będą ostre brzmienia, "ostre bity, tłuste featy". Odnośnie mojej osoby, będą to inne teksty niż dotychczasowe na solowych płytach.
Kuba(ŁPK): Producenci: Hmmm Główną inspiracją tej płyty pod względem muzycznym są niewątpliwie: PAtryk Sarone"Fuzja", Niepowtarzalny Katowicki styl Mateusza MTI, oprócz tego bity podklepali Szczur znany z projektów JWP i Molesta i wielu innych, Siwers (Bez Cenzury, Reposta) , Sempu (ParExcellence), HBeats, Paw (Bdg), Sker (Brodnica) i Yankes (Oborniki Wlkp.)
Chio: Gośćmi, którzy udzielą się na nowej płycie są: Trewor i Jankes (Melanż Demokracja), Fester (PNP), Młody W i Paf (Pierwszy element), Łysy i Cron (CMS), Łysol i Siwers (Bez Cenzury), Żary(JLB), Hudy HZD (WWA), Jacenty SSDI (WWA), Suja (THS Klika), ParExcellence (Sempu i Żaru), PRS (UDR Białystok), PTP (Północny Toruń Projekt), Klemens (Siedem Grudziądz). Co do reszty - kupisz płytę to usłyszysz...

Nowa produkcja będzie dziełem legalnym? Jeśli tak, to kto to wyda?
Chio: Sami nie wiemy... Dopóki nic nie będzie pewne, to nic nie mówimy. Nie ma co zapeszać...

Jak doszło do współpracy między Wami a Żarym z JLB?
Kuba(ŁPK): Poznaliśmy się podczas grania koncertu w Multikinie i Toruniu. Następnie spotkaliśmy się parę razy w Warszawie i Bydgoszczy.

Założyliście studio o nazwie Fuzja zreszające też ekipy z całej Polski, których łączy jeden wspólny cel. Z czyjej inicjatywy powstało to studio i na jakich zasadach działa?
Chio: Studio powstało z inicjatywy Emblematu. Początkowo w jego skład wchodziły ekipy OG i Hossa, potem poprzez różne poglądy, transfery itp. ukształtowała się ekipa taka jaka jest obecnie.
Kroz: Studio z biegiem czasu zajebiście się rozwija, planujemy również w samym studiu zorganizować, a właściwie mamy już zorganizowane, sprzęt do produkcji czyli: Klawisze, MPC i różne moduły brzmienia.

Po przesłuchaniu kawałka Piękno Wolności mam wrażenie, że jesteście zadowoleni z wyników ostatnich wyborów?
Kuba(ŁPK): Tak, a dokładniej czas pokaże.

Zmienilibyście coś w swojej ostatniej płycie? Jeśli tak to, co?
Chio: Na tamten czas, to zajebiście się jaraliśmy tamtą płytą, a wiadomo, że z biegiem czasu wymagania co do siebie rosną i chcemy robić to jeszcze lepiej po prostu i tyle.
Kuba(ŁPK): Druga płyta w jakimś stopniu otworzyła nas "na światło dzienne". Ludzie już nie tylko z Bydgoszczy ale praktycznie z całej Polski słali Propsy i Non Stop Non Stop pytają się co dalej.
Kroz: Ja bym poprawił kilka aranży w swoich bitach.

Już jakiś czas temu prezentowaliśmy fotorelację z planu klipu, który miał promować Wasza nowa płytę. A co z klipem?
Kuba(ŁPK): Przypuszczalnie projekcja klipu odbędzie się podczas koncertu JWP 26 stycznia w klubie Yakiza w Bydgoszczy. Aktualnie klip jest w trakcie montażu, wszystkie ujęcia są już skończone. W lutym planujemy wypuścić singiel z trailerem klipu, a sam klip ukaże się krótko przed płytą.

Chio, w jednym z numerów rymujesz o tym, że Bydgoszcz miasto chore... Co masz dokładnie na myśli?
Chio: No jest chore niestety. Wiesz, tutaj nie możesz się trochę wybijać ponad resztę, bo zaraz Cię je... i pie..... głupoty, że jak gwiazdy się wozimy, a dobrze wiedzą, że tak nie jest. Ale coś jednak boli co niektórych w tym mieście. Generalnie staram się zlewać ten temat, bo nie mam sobie nic do zarzucenia, jak i reszta mojej ekipy. Będę robił to, co uważam za słuszne, z czym się czuję dobrze. Ci, co mają to docenić to to docenią, a Ci co nie, to nie. Na Afisz się nie pchamy i tyle na koniec...
Kroz: Miasto jak miasto, jestem tu praktycznie od samego początku, kiedy było tylko kilka ekip, od początku gdy zaczęło sie wszystko rozwijać, dostęp do sprzętu, dostęp do Internetu. Czuję się jak osoba, która jest odpowiedzialna za bydgoski Hip-Hop, tak jak ojciec za swoje dziecko. Dlatego mimo swojego wieku, bo jestem młody, próbuję usuwać z tego społeczeństwa ludzi, którzy znajdują się tu przypadkowo, ludzi którzy jeszcze przed jakimś czasem nie mieli w ogóle styczności z rapem i jego kulturą. Czuję, że jeżeli nikt nie będzie robił awantur, to będzie samowolka, a na to nie można sobie pozwolić w niczym, w systemie a nawet w sklepie, bo wszędzie ktoś musi kimś kierować.

Powiedzcie nam o swoich planach koncertowych. Gdzie będzie można Was zobaczyć w najbliższym czasie?
Kroz:Po półrocznej przerwie związanej z intensywnymi pracami na nową płytą i po części zmęczeniu starym materiałem odmówiliśmy paru koncertów. Teraz od stycznia ruszamy pełną parą zaczynając pomału promować nowy krążek.
Chio: W najbliższym czasie gramy dwa koncerty. Pierwszy 12 stycznia w Gnieźnie z okazji WOŚP oraz drugi w Bydgoszczy wraz z doskonale wam znaną ekipą JWP oraz bydgoską grupą Melanż Demokracja z szeregów Fuzji. Czekamy na dalsze propozycje koncertowe. Jeżeli są chętni byśmy odwiedzili ich miasto i zagrali kozacki koncert niech ślą zapytania na e-mail: emblematbdg@wp.pl.

EMB3 To nazwa waszego nowego projektu?
Kroz: Nie to nie jest nazwa projektu. Wymyślimy ją, a raczej będzie ona zakorzeniona w zawartości całego albumu.

Jakim obecnie sprzętem w SF dysponujecie?
Kroz: odsłuchy yamaszki hs50 i behringert ds10, klawisze m-audio, mpc, karta dźwiękowa emu1616m, mikrofon neuman tlm103 i oczywiście dobry komp, profesjonalnie przystosowane pomieszczenia studyjne: kabina, reżyserka do masteru i produkcji.

Na zakończenie wywiadu, kilka słów od Was... do nas, do słuchaczy...
Kroz: Pozdrawiam serdecznie wszystkich słuchaczy. Mam nadzieję, że nie sprawimy wam zawodu następną płytą. Mamy nadzieję, że się spodoba, że trafi do Was, trafi tak samo jak druga płyta i jak nasze wcześniejsze kawałki na gościnnych płytach.
Chio: Pozdrówka dla wszystkich wariatów, którzy jarają się naszym rapem. Cały czas dzięki Wam mamy motywację do nagrywek. Mamy nadzieję, że nie zawiedziemy Was kolejnym materiałem i będziecie się przy nim "relaksować" przez długi czas. Eloo.
Kuba(ŁPK): Czekajacie, czekajcie, bo co? Bo naprawdę warto! Myślę, że ta płyta - tak jak nawijamy w jednym z kawałków - nie jest naszym awansem, ale prawdziwym przełomem twórczości EMB! Wielka graba dla bliskich mi osób, a dla wrogów "pozdrawiam bądź zdrów".

Kontakt z zespołem: Łpk - GG: 5206213Informacje o artykule
Data dodania:2008-01-28
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:10.00 (1)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
waszi-ino, 30 lat
mężczyzna, Inowrocław

montana88
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:29:04, 04-02-08
lista gosci jest gruba

anonim
Autor: c.k.b.   Link do posta
11:49:32, 04-02-08
zawisza bydgoszcz wita pzdr z leśnego

Samuel Asphalt Jackson
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:16:38, 04-02-08
CO ONI WSZYSCY Z TYMI AMSTAFAMI??

anonim
Autor: marian213_LOTNI   Link do posta
15:05:01, 04-02-08
zajebiste numery yomy i kozacki koncert emano!!!

ThugSnaiper
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:23:02, 04-02-08
bdg wrt

DanielJunior
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:40:15, 04-02-08
Pozdro dla Bydgoskich wariatów emaa!!

anonim
Autor: ktoś?   Link do posta
15:57:23, 04-02-08
Kroz: Miasto jak miasto, jestem tu praktycznie od samego początku, kiedy było tylko kilka ekip, od początku gdy zaczęło sie wszystko rozwijać, dostęp do sprzętu, dostęp do Internetu. Czuję się jak osoba, która jest odpowiedzialna za bydgoski Hip-Hop, tak jak ojciec za swoje dziecko. Dlatego mimo swojego wieku, bo jestem młody, próbuję usuwać z tego społeczeństwa ludzi, którzy znajdują się tu przypadkowo, ludzi którzy jeszcze przed jakimś czasem nie mieli w ogóle styczności z rapem i jego kulturą. Czuję, że jeżeli nikt nie będzie robił awantur, to będzie samowolka, a na to nie można sobie pozwolić w niczym, w systemie a nawet w sklepie, bo wszędzie ktoś musi kimś kierować. A kim ty Kurwo jestes by dyktowac komuś co ma robić? nie każdy od razu z pieluchy jest przesiaknięty hip hopem, choc ty pewnie jesteś wyjątek!

anonim
Autor: teoria___spisku   Link do posta
17:07:06, 04-02-08
http://myspace.com/teoriaspisku       SPRAWDZCIE DOBRE GOWNO Z PODZIEMIA!

ahmed01
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:29:15, 04-02-08
http://www.pdwsch.xt.pl/

emdzej
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:42:05, 04-02-08
Ostatnia płyta kozak, a ta nowsza jeszcze lepiej się zapowiada...

spedy
Autor: spedy   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:33:28, 04-02-08
dobry material sie szykuje

WWW.MYSPACE.COM/TRUSKAWAPROSTO
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:47:18, 04-02-08
DOBRY WYWIAD POZDRO

anonim
Autor: lokib   Link do posta
22:45:42, 05-02-08
"Wywiad z EMB - BGD"     - Raczej BDG nie BGD.

Folouap
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
05:30:19, 06-02-08
TROCHE SIE BOJE TEGO Z AMSTAFEM I W CZERWONEJ KURTCE, RESZTA ZAJEBISCI

pimpin
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:25:11, 07-02-08
jaaa pierdole bydgoszcz pierdoli EMBLEMAT i FUZJE niedlugo bedziecie zjedzeni przez lepsza ekipe ale na razie ciiiiiiiiii tylko czekajcie !!!

SHAYU_SANTAFE71
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:12:32, 29-01-09
kozackie kawałki!!!!zaje....pzdr:*

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-183-113.compute-1.amazonaws.com (34.204.183.113). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.