Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Wideoteka Czarnego Człowieka odc. 04 seria: 4

Wideoteka Czarnego Człowieka odc. 04 seria: 4

Autor: flaco666

W poprzedniej serii "Wideoteki Czarnego Człowieka" opisywałem "W rytmie hip-hop'u" - amerykańską przejmującą produkcję. Zagrała w niej doskonała Julia Stiles, która swoją rolą podbiła serca odbiorców. Tym razem przedstawię obraz, w którym wystąpiła nasza rodzima, ostatnio bardzo popularna, aktorka - Iza Miko. Mowa tu o "W Rytmie Hip-hop'u 2" z 2006 roku.

Sara Johnson, po wielu życiowych perypetiach, podczas przeprowadí

"W rytmie hip-hop'u 2" premierę miał 10 października 2006 roku. Jego reżyserem jest debiutant w filmach długometrażowych - David Petrarca, specjalizujący się tylko w serialach m.in. "Zdarzyło się Jutro" czy "Jezioro Marzeń". W rolach głównych zobaczymy Columbus'a Short'a, Jacqueline Bisset, Marię Brooks, Ne-Yo i Izabelę Miko w roli Sary. Wokół tej ostatniej jest spora dyskusja czy rzeczywiście jest dobrą aktorką? Przed "W rytmie hip-hop'u 2" miała spory bagaż taneczny i mały aktorski, co widać.

W przedstawionej produkcji brak większych popisów tanecznych. Iza widać, że nie czuje się dobrze w tej roli. Jej nieśmiałe ruchy i brak wyczucia da się zauważyć. Mówiąc o grze aktorskiej, to dziewczyna wypada sztucznie i bardzo nienaturalnie. Patrząc na jej "angielski" ma się ochotę wyłączyć telewizor. Dużo jej nie brakuje do Kazimierza Marcinkiewicza. Jej rola mnie nie przekonuje. Kolejna gwiazda czarnej muzy - Ne-Yo, nie wystąpił tutaj w większym angażu. Gra samego siebie, co nie dobrze mu wychodzi, zwłaszcza, że widzimy go przez paręnaście sekund.

Muzyka "W rytmie hip-hop'u" nie jest tak porywająca, jak w pierwszej części, aczkolwiek ma w sobie coś, co może się podobać. Niestety dla odbiorców, bardzo uwidacznia się słabe doświadczenie reżyserskie. Nagrywanie filmu wyobrażam sobie jako chaos, bez żadnych "bożych interwencji". "W rytmie hip-hop'u 2", to totalna klapa, jak nie tak da Informacje o artykule
Data dodania:2009-08-05
Dział / Kategoria: taniec / felieton
Średnia ocena:nieoceniany
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
flaco666, 30 lat
mężczyzna, Kraków

Ostatnie artykuły tego autora:
Przegląd Zagranicznych Videoclipów odc. 09 seria:3
Przegląd Zagranicznych Videoclipów odc. 09 seria:3
Przegląd Zagranicznych Videoclipów odc. 10 seria:3
Przegląd Polskich Teledysków odc. 09 seria:3
Przegląd Polskich Teledysków odc. 10 seria:3

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-232-186-117.compute-1.amazonaws.com (18.232.186.117). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.