Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Mini wywiad z Mrokasem (AIFAM)

Mini wywiad z Mrokasem (AIFAM)

Autor: Deha

Niedawno wydałeś projekt pt. "Mrok nad miastem" skąd wzięła się ta nazwa? Może powiesz czy jesteś w pełni zadowolony z tego projektu?
Mrokas: Nazwa powstała już kilka lat temu, podczas powstawania płyty AIFAM "Nasza Rewolucja", w utworze "Twarze Miasta" zaczynam zwrotkę, tekstem "..Mrok nad miastem Poznań - już ciemno.." i tak później miałem zamiar nagrać kawałek o tym tytule, ale powstała cała płyta :) Jako że ta płyta to duet z NALĄ a nie solo MROKAS - dlatego chcieliśmy nadać temu jakąś nń˘

Co sądzisz o twórczości Palucha, jak i innych członków Aifam?
Mrokas: Bardzo doceniam twórczość Palucha, działa dynamicznie i ma predyspozycje żeby, z tym gatunkiem muzycznym jaki robi, zaistnieć na scenie Polskiej. Jest na to teraz moda i popyt, co dla niego jest dużą szansą. Kibicuję mu z całego serca! Waber może jest rzadziej słyszalny, bo płyty swojej nie wydał, ale dużo ostatnio nagrywa, ma zapał do pracy nad AIFAM i to jest najważniejsze, bo AIFAM to SIŁA!

Na łamach pewnego portalu zdradziłeś, że w tym roku skupiasz się nad kolejną płytą "Mrok w mieście" i albumem AIFAM. Jakie jest prawdopodobieństwo, że te płyty ujrzą światło dzienne w tym roku? Jesteś w stanie uchylić rąbka tajemnicy odnośnie tych projektów?
Mrokas: MROK W MIEŚCIE - będzie płytą nietypową, bity w większości Julasa i Bolka - nietypowe jak na stereotyp rapu polskiego. Ja się jaram! To będzie taki experyment, imprezowy, elektroniczny, pojechany projekt. AIFAM - już zaczęliśmy robić! 2 utwory są już prawie skończone. Bardzo się cieszę na tę płytę. Nic więcej nie powiem - tajemnica! Czy wyjdą w tym roku... hmm... życie pokaże.

Dogadałeś już gości na płytę MROK W MIEŚCIE, znajdą się na niej ludzie spoza Poznania czy będzie to typowo lokalna produkcja?
Mrokas: Wiesz, ja jestem zwolennikiem robienia muzyki z ludźmi, których znam. Nie miałem przyjemności poznać dużej ilości dobrych raperów z Polski. Nie gustuję też w lansowaniu się gośćmi. Chociaż jest kilka osób, które planuję zaprosić na tę płytę. Głownie z Poznania, ale są to osoby, z którymi jeszcze nic nie nagrałem a znamy się bardzo długo i dobrze, zatem w końcu trzeba cos nagrać.

"Mrok Nad Miastem" promował klip pt. "Otwórz oczy". Planujesz jeszcze jakieś klipy promujące tę płytę?
Mrokas: Nie zapominając o "Wolności"! Z tym klipem jestem bardzo związany. Otwórz Oczy był drugi, skierowany bardziej na odbiorców stylowego Aifamowego brzmienia. Planowałem nakręcić coś jeszcze, ale nie wiem jak to będzie wyglądać. Mam teraz dużo innych spraw na głowie, zatem na dzień dzisiejszy płytę MROK NAD MIASTEM uważam za skończoną (na bank kiedyś jeszcze zrobimy z Nalą MROK NAD MIASTEM 2). Wolę skupić się jednak na nowych produkcjach, ale jak by był czas to zrobiłbym klipa do kawałka "NOWY SENS" - bardzo lubię ten numer.

Może chciałbyś jeszcze na koniec dodać coś od siebie?
Mrokas: Pozdrawiam fanów dobrej muzyki, ludzi którzy nie boją się wyzwań oraz zmian w życiu oraz wszystkich dobrych ludzi którzy mnie otaczają! ONE LOVEInformacje o artykule
Data dodania:2009-11-20
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:1.00 (1)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
Deha Marcin Dresler rap graffiti breakdanceDeha
mężczyzna, Szprotawa

Ostatnie artykuły tego autora:
Wywiad z Beat Squadem
Wywiad z Macca Squadem
Przyjaźń, Duma, Godność - wywiad z Kaczorem
Wywiad z Bublem (PDG)
Wywiad z Hudinii'm

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-204-55-168.compute-1.amazonaws.com (18.204.55.168). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.