Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl ť

Hejter, czyli nikt - na pewno?

Hejter, czyli nikt - na pewno?

Autor: Wooden

Hejter, czyli nikt - takie stwierdzenie padło na drugiej płycie Hemp Gru w szóstym utworze pt. "Skit - Funkcja". Członkowie zespołu określili w ten sposób niemoc osób, które krytykują wszystko i wszystkich, samemu nie mając żadnych możliwości i perspektyw. Ale zaraz... Czy aby na pewno hejterzy nie mają wpływu na polską scenę hip hopową? Znamy przecież przypadek kiedy jeden piętnastolatek rozpętał istną burzę! Wrześniowy koncert Peji zweryfikował na zawsze poglądy na temat bezsilności hejterów.

Krótkie przypomnienie sytuacji. Podczas występu Peji w Zielonej Górze jeden z obserwatorów przybyłych na koncert pokazał raperowi środkowy palec. Artyście puściły nerwy i po serii wyzwisk w kierunku - jak się później okazało - młodego chłopca rozpoczął nawoływanie do publicznego linczu hejtera. Publiczność zareagowała tak, jak Peja nakazał wynikiem czego chłopiec wylądował w szpitalu, a Peja został celem medialnej nagonki. Wówczas Tede na portalu facebook wypowiedział się nieprzychylnie o zachowaniu jego kolegi po fachu w ZG i w ten o to sposób rozpoczęła się kłótnia pomiędzy warszawskim, a poznańskim raperem.

Jeśli ktoś myślał, że beef wywołany po akcji z symbolicznymi już niemal "fuckami" to potyczka wyłącznie pomiędzy Tede, a Peją to grubo się mylił. Dwa środkowe palce należące do anonimowego nastolatka potrafiły zdziałać dużo, dużo więcej i poruszyć do czynu wielu ludzi z kilku miast. Zaczęło się od freestylu Peji w jednym z warszawskich klubów, potem potoczyło się już z górki. Tede nagrał NOTES2 ERRATA, gdzie w trzech kawałkach odniósł się do sytuacji między nim, a raperem z poznańskich Jeżyc. Peja w odpowiedzi również przygotował trzy utwory (Wszystko na mój koszt, TDF (The Dick Fucker), Gruby pojazd z Tede 3). Wówczas Tede odsunął się w cień na kilka tygodni co wielu obserwatorów sceny uznało za zakończenie beefu zwycięstwem Peji.

Beef na linii Poznań - Warszawa przerwał Borixon, który poczuł się urażony wypowiedziami Tedego na temat trasy koncertowej WYP3 i Liroya. Dlatego też w sieci pojawił się kawałek "Co tam masz pokaż mi (zakaz rapowania)", w którym niegdysiejszy przyjaciel Tedego z Gibon Składu nie szczędzi słów na reprezentanta SND. Oczywiście geneza tego konfliktu oficjalnie nie ma nic wspólnego z pobitym chłopcem na koncercie Peji jednak nie sposób oprzeć się wrażeniu, że atmosfera wytworzona po ZG sprzyjała powstawaniu kolejnych spięć. Sam TEDE natomiast wciąż milczał...

"Myślałeś, że jest już po beefie? A Po beefie to będzie kiedy ja to powiem Rysiek!" - rapuje Tede w jednym z kawałków na płycie A/H24N2, która nieoczekiwanie pojawiła się w po dłuższym okresie ciszy. Okazało się, że zmniejszona aktywność Tedeusza to tylko cisza przed burzą, a nową płytę zapowiada teledysk do utworu "Rewolucje" z gościnnym udziałem Mroza. Był to poniekąd symboliczny występ gościnny. Mrozu bowiem udzielił się zarówno na płycie Peji "Na Serio" jak i albumie Tedego "Notes2". Niby nic istotnego ale nagrywając refren do "rewolucji" pokazał jasno po której stronie stoi. Na albumie A/H24N2 poza dissami na Peję pojawiły się również zaczepki w stronę Liroya.

Do beefu włączył się swojego czasu również Gandi Ganda. Oficjalnym powodem rozpoczęcia jego aktywności było zadrwienie przez Tedego z blokowiska Peji, z którym związany jest również Gandzior. Tak też powstał kawałek pt. "Cfede na minie", który jednak nie doczekał się odpowiedzi. Po tym jak Tede przeszedł obojętnie obok zaczepki Gandziora, ten postanowił ponownie spróbować swoich sił w beefie zapoczątkowanym w Zielonej Górze. Wynikiem tego w sieci pojawił się utwór "Cztery zwrotki i pogrzeb". Ponownie Tede nie odniósł się w żaden sposób do nagrywek Poznaniaka, wspomniał tylko w jednym z wywiadów, że poniżej pierwszej ligi nie schodzi i nie będzie odpowiadał na zaczepki nic nieznaczących raperów.

A/H24N2 nie mogło pozostać bez odpowiedzi - stąd też kilka tygodni po premierze płyty Peja zaprezentował album "Czarny Wrzesień", na którym znajdziemy zarejestrowanych 16 kawałków. Większość poświęconych Tedemu, jednak oberwało się również innym warszawskim raperom jak Eldo czy Pelson. Kwestią czasu była więc odpowiedź ze stolicy naszego kraju.

Długo czekać nie musieliśmy. Wkrótce po publikacji "Czarnego Września" członkowie PARIAS (Eldo, Włodi i Pelson) zaprezentowali klip do utworu "Hip-Hop vs Peja". Każdy z trójki reprezentantów PARIAS nagrał jedną zwrotkę i w ten sposób grono osób zaangażowanych w beef poważnie się rozszerzyło. Peja nie pozostał dłużny swoim rywalom i już w kilka dni po publikacji dissu, Poznaniak zaprezentował utwór "Tylko Peja", w którym po kolei rozlicza się z każdym ze swoich oponentów z PARIAS.

Wspomniany kilka akapitów wyżej Liroy również postanowił wyjść z cienia. Mimo że wcześniej zapowiadał, iż nie będzie nagrywał kawałków na rapera z Warszawy zarejestrowany został utwór "CK1", w którym swoje zwrotki nagrało aż sześć osób - Wojtas, Borixon, Pęku, Norek, Skos oraz Liroy. "Z Wojtasem, moim bratem rozpierdolę Ci chatę / Panie Japa, chuj Ci w dupę, niezła z Ciebie beka" - rapuje Liroy we wspomnianym utworze. Kieleccy raperzy głośno dali o sobie znać, choć nie sposób oprzeć się wrażeniu, że w nawarstwieniu dissów z ostatnich miesięcy "CK1" przeszło niemal niezauważone. Tym bardziej, że Tede ponownie nie kwapił się odpowiedzieć swoim adwersarzom.

Co ciekawe do beefu włączył się również Nowator i Żurom, czyli osoby, które z pozoru nie mają nic wspólnego z Zieloną Górą czy trasą koncertową WYP3. Ten pierwszy poczuł się urażony, gdy Tede w jednym ze swoich dissów użył stwierdzenia "Jesteś matoł / ale kurwą i szmatą to pozostaje Nowator". Dlatego też zaprezentował kawałek pt. "Pif Paf", który podobnie jak wiele innych nie doczekał się odpowiedzi Tedego.

Żurom zaś nagrał numer "Chory Książę", w którym nie szczędzi słów na reprezentanta Slums Attack. Powodem, dla którego postanowił się udzielić w beefie było nazwanie go "durniem" przez Peję w utworze "Tylko Peja".

Czy to koniec beefu, który ogarnął niemal całą Polskę? Wszystko wskazuje na to, że nie. Eldo w wywiadzie dla CGM wyjawił, że Vienio, który dotychczas nie udzielał się w tym temacie szykuje diss na Peję. Wkrótce więc prawdopodobnie znów wrócimy do wojny zapoczątkowanej w Zielonej Górze. Wojny, którą idąc za słowami jednego z polityków można śmiało nazwać "Polsko - Polską".

Na koniec, podsumowanie beefu w liczbach. 48 utworów, 15 artystów, 4 miasta - JEDEN środkowy palec. Czy aby na pewno polska scena hip-hopowa dorosła do tego aby traktować ją poważnie? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam Wam.Informacje o artykule
Data dodania:2010-07-30
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / felieton
Średnia ocena:8.00 (22)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
Wooden, 28 lat
mężczyzna, Radom

Ostatnie artykuły tego autora:
Czy kupować polskie rap-płyty?
To dla mnie duże wyróżnienie - Crashu
Druga młodość polskiego rapu?

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Zooonk
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:53:22, 30-07-10

Bez hejtu ale autor ma trochę racji w podsumowaniu.

 

nie potrzebnie tyle pisałeś.


WOJTEK WRÓBEL NOCNY NARRATOR ZIP
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:06:50, 30-07-10
jak dla mnie słowo hejter jest nadużywane przez raperów bo taki Jędker teraz każdego nazywa hejterem tylko zapomniał że kiedyś drwił z meza donia i libera a teraz co?  szczerze to ja jużwole Donia od Jedkera który disco polo nagrywa  nie dość że monopol to KICZ będzie miał koncerty w remizach to tyle jego

jeb sie psie!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:25:11, 30-07-10
JEST WOLNOSC SLOWA, A TO JEST FORUM, KAZDY MOZE WYRAZAC OPINIE JAKIE MU SIE PODOBAJĄ, CHUJ MNIE OBCHODZI CO MOWI HG.

THE ZEITGEIST MOVEMENT
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:36:27, 30-07-10
JEB SIE PSIE, KIEDYŚ TU BYŁA KULTURA TERAZ JEST TYLKO WOLNOŚĆ SŁOWA...

tomek8927
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:37:41, 30-07-10
mądrze mówi  ziomek

RAPRAPRAP
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:40:29, 30-07-10
KURWA KOLEJNY DOWN , I DLACZEGO DALI TO NA GŁÓWNĄ STRONĘ.

1.KURWA POBILI MAŁEGO CHŁOPCA BZDURA IDIOTO TEN CHŁOPAK MIAŁ 19LAT A JAKAŚ CIOTA OBOK WYŁAPAŁA PRZYPADKIEM BOMBE I JAK WYCZUŁ HAJS TO NA PSY POBIEGŁ  PROSTE.

2.GANDI GANDA NIE NAGRAŁ DISSU DEBILU DLATEGO ŻE tede OBRAŻAŁ PODWÓRKA PEJI ( TO NIE JEST BLOKOWISKO DURNIU TYLKO KAMIENICA , GANDI GANDA NIGDY TAM NIE MIESZKAŁ I MIESZKA ) TYLKO DLATEGO ŻE OBRAŻAŁ SKŁAD W KTÓRYM JEST TAKŻE GANDA (CZWÓRKA)

3.TE BŁĘDY W PISOWNI  SKŁADÓW SĄ ŻENUJĄCE DZIECIAKU

OSOBA PISZĄCA TEN ARTYKUŁ NIE MA WIĘCEJ JAK 12 LAT I NIE ZNA SPRAWY PRAKTYCZNIE W OGÓLE.WIĘC NA PRZYSZŁOŚĆ DURNIU OSZCZĘDŹ SOBIE TE WSZYSTKIE FARMAZONY ,DOMYSŁY ,DOMNIEMANIA I DOPOWIEDZI KTÓRE JEDYNIE OSOBA NIEKOMPETENTNA MOGŁA BY ŁYKNĄĆ.

jeb sie psie!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:51:09, 30-07-10
TEN 'CHLOPIEC' MOGLBY SMIALO ZDZIESIONOWAC AUTORA TEMATU I TYCH WSZYSTKICH KTORZY UBOLEWAJĄ JAK TO TEN ZŁY I GŁUPI RYCHU Z NIM POSTAPIŁ.
ZAJSCIE W ZG MA WALOR PEDAGOGICZNY-NASTEPNYM RAZEM TEN LAMUS ZASTANOWI SIE 3 RAZY ZANIM WYJEDZIE DO KOGOS Z BRAKIEM SZACUNKU, SKORO STARZY ANI SZKOŁA NIE POTRAFILI NAUCZYC GO SZACUNKU DO LUDZI TO NAUCZYL SIE TEGO NA TYM KONCERCIE.
NAJBARDZIEJ MNIE ZENUJE TO,ZE AKURAT TEDE I MOLESTA TAK SIE PRZYJEBALI O TĄ ZG, RAPERZY KTORZY NAJLEPIEJ WIEDZĄ JAK TO JEST NIE MIEĆ FARTA NA KONCERCIE I DOSTAC NA NIM W RYJ.

Bogumił
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:13:36, 30-07-10
I na chuj to pisałeś? wiedziałem to już w 1410.

FUCK ART LET"S KILL
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:23:16, 30-07-10
Autor: RAPRAPRAP NIE POPŁACZ SIĘ ŚMIECIU.


mexyk
Autor: mexyk   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:31:03, 30-07-10
"TEN 'CHLOPIEC' MOGLBY SMIALO ZDZIESIONOWAC AUTORA TEMATU I TYCH WSZYSTKICH KTORZY UBOLEWAJĄ JAK TO TEN ZŁY I GŁUPI RYCHU Z NIM POSTAPIŁ.
ZAJSCIE W ZG MA WALOR PEDAGOGICZNY-NASTEPNYM RAZEM TEN LAMUS ZASTANOWI SIE 3 RAZY ZANIM WYJEDZIE DO KOGOS Z BRAKIEM SZACUNKU, SKORO STARZY ANI SZKOŁA NIE POTRAFILI NAUCZYC GO SZACUNKU DO LUDZI TO NAUCZYL SIE TEGO NA TYM KONCERCIE."


madre slowa.

SLUGANG | Rychu
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:33:47, 30-07-10
KURWA LUDZIE Ja pierdole 15 latek przypadkiem załapał sztuke, bo stał obok, a Fakera pokazywał jakiś cwel. jebańce niewiecie jak było widać, kurwa tylko to co się usłyszy i potem powtarza jeszcze inaczej kurwa

FUCK ART LET"S KILL
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:38:11, 30-07-10
PRZECIEŻ WIADOMO ŻE TO GŁUPOTY Z CHUJA WYSSANE. KURWA ILE RAZY KTOŚ DOSTAŁ W RYJ NA KONCERCIE OD RAPERKA. WTEDY TO CICHO BYŁO WSZYSCY SIE TRZEPALI POD SOKOLNIKA KTORY WYMACHIWAŁ ŁAPAMI JAK BABA A GDY DOSTAL JAKIS MALY SKURWIEL A KURWA ,,KRÓL PEDE'' POWIEDZIAŁ ŻE TO BRZYDKO I ZE ŻENADA TO KURWA KAŻDY ŁYKA JEGO SŁOWA JAK MŁODY PELIKAN. I TERAZ WIELKIE OBURZENIE JEST.

SLUGANG | Rychu
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:39:05, 30-07-10
ZAPOMNIAŁEŚ DODAĆ, ŻE PEJA NA KONIEC WYDAŁ "CZŁOWIEK KTÓRY PODZIELIŁ HIP-HOP" W KTÓRYM KULTURALNIE DISSUJE KAŻDEGO Z OSOBNA.

SLUGANG | Rychu
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:40:53, 30-07-10
www.youtube.com(...)6xkao i macie kurwa radze obejrzeć każdemu, którego występek Rycha tak przeraża ...

SLUGANG | Rychu
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:01:14, 30-07-10
FUCK ART LET"S KILL : Król PEDE powiedział, że to brzydko bo oni komuś najebali, a taka jest różnica, że król Pede dostał w pizde na koncercie a nie najebał komuś i dlatego jest oburzony kropka

Pabci0Chmiel
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:17:53, 30-07-10
kazdy z tych raperkow jest huja warty beka z was w huj

inżynier lan$
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:24:24, 30-07-10
HEJTER CZYLI KRÓL

dodkens87
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:58:57, 30-07-10
Autor: SLUGANG | Rychu peja kulturalnie dissuje!!?? przeciez on nawet nie wie co to kultura pokazal to nie raz w swoich w doslownym tego slowa znaczeniu-piosenkach
WWA byla jest i bedzie stolica polskiego RAPU "i nikt i nic nigdy tego nie zmieni" !!!

Pycu
Autor: Pycu   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:04:16, 30-07-10
sam by mu wykurwił zamiast się wysługiwać , masy bez honoru cwani w grupie , stad teledyski z dzieciakami w czapkach na zimę ;]
a Wojtek typowi przynajmniej sam pilotkę wycedził nie wysługiwał sie poplecznikami żadnymi

grzybiarz91
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:33:38, 30-07-10
jakbyście faktycznie wierzyli, że Peja dobrze zrobił/nic się nie stało do byście nie płakali i nie bronili go na każdym kroku.

FoShoHitz
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:35:16, 30-07-10
Autor: RAPRAPRAP

dobra konkluzja...

zjebany "artykuł"

Laqi
Autor: Laqi   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:44:53, 30-07-10
Hejtersi z Hip-hop.pl nic nie znaczą ale jak ci taki na koncercie wyjebie z fakiem to jest prawdziwy hejt a nie takie coś jak tutaj widać ...

crtl+k
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:01:28, 30-07-10
propsuje autora samo sedno sprawy elo

zjebany zjeb
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:32:21, 30-07-10
artykuł fajny ciekawy i mający ziarno prawdy, ale zaznaczam ziarno.
choć peja stracił dużo w moich oczach to i tak rozjechał wszystkich. czyli moleste i tedego.

kurwa na tym polega patologia zachowania peji!
bo jakby rychu zaprosił tego frajera z palcami na scenę i sprzedał mu bułe to by się nikt nie odezwał tylko poparł Ryśka bo kurewstwo trzeba tępić!!

POKOLENIE N3 POWSTAŃ
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
14:46:53, 30-07-10
SZKODA ZE NIE NAPISAŁ JAK PEJA ZACZĄŁ SIE ZACHOWYWAĆ NA KONCERTACH JAK GO TEDE POJECHAŁ I ŻE BRX MU POANIENKE ZRUCHAŁ A TO SĄ WAŻNE FAKTY

SLUGANG | Rychu
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:14:57, 30-07-10
dodkens87 dobry ziomuś jesteś Autor: SLUGANG | Rychu peja kulturalnie dissuje!!?? przeciez on nawet nie wie co to kultura pokazal to nie raz w swoich w doslownym tego slowa znaczeniu-piosenkach
WWA byla jest i bedzie stolica polskiego RAPU "i nikt i nic nigdy tego nie zmieni" !!!
SLUGANG | Rychu Link do posta
11:39:05, 30-07-10
ZAPOMNIAŁEŚ DODAĆ, ŻE PEJA NA KONIEC WYDAŁ "CZŁOWIEK KTÓRY PODZIELIŁ HIP-HOP" W KTÓRYM KULTURALNIE DISSUJE KAŻDEGO Z OSOBNA. 

p.s NAUCZ SIE CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM TO POROZMAWIAMY

SLUGANG | Rychu
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:16:00, 30-07-10
www.youtube.com(...)6xkao i macie kurwa radze obejrzeć każdemu, którego występek Rycha tak przeraża ...

FUCK ART LET"S KILL : Król PEDE powiedział, że to brzydko bo oni komuś najebali, a taka jest różnica, że król Pede dostał w pizde na koncercie a nie najebał komuś i dlatego jest oburzony kropkaherk aka outsider
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:18:50, 30-07-10
Jedno wielkie rozczarowanie. Tytuł mówi o tym, że artykuł będzie o hejterach, a tak naprawdę jest o ... beefie, o tym samym beefie o którym każdy się rozpisywał.
Sory, ale nie. Jedno wielkie rozczarowanie.

budzik93
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:35:30, 30-07-10
Ten cały beef wygląda jak szarpiące sie dzieci w przeczkolu hahaha

Stasiak
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:37:18, 30-07-10
mi sie podoba. 10

deska aka fajny temad
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:04:36, 30-07-10
kurwa dobre
nie czytałem

dodkens87
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
16:54:23, 30-07-10
Autor: SLUGANG | Rychu tobie radze czytac ze zrozumieniem ziomus wlasnie napisalem ze stycznosc z kultura osobista peja ma jak ty ze slownikiem elo

-----------
Ostatnia edycja: 2010-07-30 16:54:41

PRAWO BRONXU
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:12:01, 30-07-10
PEJA TO CIEC I TYLE !!! NIE WIEM KTO SŁUCHA TEGO FAŁSZYWEGO KŁAMLIWEGO TYPA!! KAZDY WIE ZE PEJA TO SŁABY ZAWODNIKA A MOZNA SIE O TYM PRZEKONAC JAK NA KONCERCIE W 2002- CZY 2003 WE WROCŁAWIU PRAWIE WPIERDOL NIE DOSTAŁ!!! GDYBY NIE OCHRONA TO BY NAROBIŁ W GACIE.... PARE LAT PÓZNIEJ NAPOMPOWAŁ SIE JAK POMPKA I WYDAŁ 3 LITERY SWIETE I MYSLI ZE JEST KOZAK HAHA BEKE MAM Z TEGO CIECIA .. W OPOLU NAJEBAŁ KOLESZKE BO NIE DAŁ MU ŁYKA PIWA A MOZNA O TYM PRZECZYTAC www.24opole.pl(...)=2094 PEJA TO KŁAMCA OSZUST.Nie będę pił piwa z peją na spółkę :-))

Rysiu nie stać cię na piwo?!

Nastolatki też cię olały...

No widzisz pejo nie dla każdego jesteś bożyszczem, uświadom to sobie i nie każdy musi ci dać dupy albo piwa, zejdż na ziemię bo ci odjebało. aTERAZ TA AFERA W ZIELONEJ GÓRZE PEJA POWINIENES DOSTAC ZAKAZ RAPOWANIA BO TEN PROFIL NIE JEST DLA CIEBIE O WIELE LEPSZY PROFIL JEST DLA CIEBIE CIECIU PRZY KOPANIU ROWÓW. POZDROWIENIA Z WROCŁAWIA NIE POKAZUJ SIE TU BO CIE DOJEDZIEMY !!!!! TYLE I HUJ MNIE OBCHODZI CO POWIEDZIAŁ PEJA TEN DISS NA MOLESTE PRZYNOSI CI KLESKE!!!!!

PRAWO BRONXU
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:32:27, 30-07-10
www.youtube.com(...)zPxr8 PEJA DWULICOWA ROZJEBUNDA

lochoo
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:33:15, 30-07-10
"A/H24N2 nie mogło pozostać bez odpowiedzi - stąd też kilka tygodni 3.5 miesiąca po premierze płyty Peja"
-----------
Ostatnia edycja: 2010-07-30 17:33:30

PRAWO BRONXU
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:33:30, 30-07-10
PEJA FAŁSZYWA KŁAMLIWA DZIWKA!!! OSZUKUJESZ SIEBIE I TYCH DZIECIAKÓW CO CIE SŁUCHAJA MARNY RAPERZE Z JERZYC

RON(jeż)JEREMY!!!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:43:16, 30-07-10
WAIDOMKA ŻE RYCHU DOBRZE ZROBIŁ W ZG, A GRUBA RURA PEDE PIERDOLNOŁ NA NIEGO GŁUPOTE, BO CHCIAŁ ŻEBY WSZYSCY MYŚLELI ŻE ON JEST KURWA MÓWIĄCYM CO MYŚLI I PRZY OKZJI CHCIAŁ SIĘ KURWA POKAZAĆ W TV GRUBY KURWISZON!!!

I WYSZEDŁ NA TYM JAK NA MYDLE ZABŁOCKI!!!              GRUBY KONDON!!!

DLATEGO MUREM STOIMY ZA RYCHEM, A PEDEGO CAŁA POLSKA JEBIE, NO MOŻE 3/4 POLSKI!!!;D

JEBAĆ TEDGO, EJ WSZYSCY JEBAĆ TEEDGOO!!!

EMA!!!

Vieri
Autor: Vieri   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:47:52, 30-07-10

Ten artykuł nie ma nic wspólnego z hejterami,a jeśli już ma,to tylko to,że autor hejtuje Tedego i jest jego dupolizem.
Ja się pod tym nie będę podpisywał.Nawet nie mam zamiaru.
Pierdolę wasz cały ten jebany syf...
CHUJA WBIJAM W WAS POPLECZNICY WJ!!!!
JEBAĆ TEGO SPAŚLAKA!!!


-----------
Ostatnia edycja: 2010-07-30 17:48:47

kosztuj_kał
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
17:49:55, 30-07-10
nie mam możliwości nagrać płyty rapowej, czy to znaczy, że nie mogę nazwac hemgru słabymi raperami ???

zamot
Autor: zamot   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:43:13, 30-07-10
Nie rozumiem trochę podejścia wielu ludzi odnośnie ZG. Czy wy nie rozumiecie, że to nie ma znaczenia kto dostał wpierdol i za co?! Gdyby Peja normalnie krzyknął raz se sceny "Chłopaki, tam jakiś jebany burak pokazuje środkowe palce cały koncert, weźcie go stąd i będzie spokój!" to pewnie by typek po cichu dostał w ryja. A tak włączył się Czarli Psychol + zapewne dragi lub alko i zaczęła lecieć piana z pyska. Gdyby potem powiedział "zasługiwał żeby dostać w ryja, ale trochę przesadziłem, sorry" to zrozumiałbym go i byćmoże nie byłoby tej afery. Gdyby umiał znosić krytykę to nie zwyzywałby w Fonobarze Tedego za wpis na Facebooku i plakaty z hasłem "wszystko na nasz koszt". Gdyby był normalny to Czarli Psychol nie załączyłby mu się po N2E.
W całym tym beefie chodzi o to, że Rysiek po prostu przesadza, ma nierówno pod sufitem i kompletnie nie umie przyjmować krytyki. Efektem tego są jego wybuchy furii i dissy pełne nawoływań do tego, żeby komuś najebać. I wszystko sprowadza się do tego, że Rysiek zamiast się swoimi odpowiedziami bronić i atakować przeciwnika, utwierdza tylko innych w tym, że Tede i Parias mieli racje mówiąc, że ma najebane we łbie.
A tak w ramach podsumowania to dodam, że dobrze, że mamy ten beef bo przez to dostalismy wchuj ciekawych numerów. Szkoda tylko, że Rysiek jeszcze nie dojrzał do sensownej konfrontacji.

zamot
Autor: zamot   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:44:22, 30-07-10
Nie rozumiem trochę podejścia wielu ludzi odnośnie ZG. Czy wy nie rozumiecie, że to nie ma znaczenia kto dostał wpierdol i za co?! Gdyby Peja normalnie krzyknął raz se sceny "Chłopaki, tam jakiś jebany burak pokazuje środkowe palce cały koncert, weźcie go stąd i będzie spokój!" to pewnie by typek po cichu dostał w ryja. A tak włączył się Czarli Psychol + zapewne dragi lub alko i zaczęła lecieć piana z pyska. Gdyby potem powiedział "zasługiwał żeby dostać w ryja, ale trochę przesadziłem, sorry" to zrozumiałbym go i byćmoże nie byłoby tej afery. Gdyby umiał znosić krytykę to nie zwyzywałby w Fonobarze Tedego za wpis na Facebooku i plakaty z hasłem "wszystko na nasz koszt". Gdyby był normalny to Czarli Psychol nie załączyłby mu się po N2E.
W całym tym beefie chodzi o to, że Rysiek po prostu przesadza, ma nierówno pod sufitem i kompletnie nie umie przyjmować krytyki. Efektem tego są jego wybuchy furii i dissy pełne nawoływań do tego, żeby komuś najebać. I wszystko sprowadza się do tego, że Rysiek zamiast się swoimi odpowiedziami bronić i atakować przeciwnika, utwierdza tylko innych w tym, że Tede i Parias mieli racje mówiąc, że ma najebane we łbie.
A tak w ramach podsumowania to dodam, że dobrze, że mamy ten beef bo przez to dostalismy wchuj ciekawych numerów. Szkoda tylko, że Rysiek jeszcze nie dojrzał do sensownej konfrontacji.

Hugh
Autor: Hugh   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:49:55, 30-07-10
W odniesieniu do tego co napisal autor: Prawo Bronxu

Twoja wypowiedz przypomniala mi sytuacje sprzed paru lat w moim mieście.Peja przyjechal na koncert i od początku pod wplywem alko lub czego innego kierowal jakies chamskie texty do publiki..skonczylo sie bójką pomiedzy kolesiami z mojego miasta a z jego ekipą. Pomimo że poziom rapu peji jest duzy i niestety przyznaje ze robi dobre gowno,w jednym z jego dissow na tede pokazal klase to powiem ze ostatnią i pierwszą kaseta jego jaką kupilem było "na legalu".
Jaki jest sens wydawac hajs na kogos kto nie szanuje sluchacz a przeciez zwykli ludzie "płacą rachunki" tych wszystkich gwiazd. Bez nas nie ma ich!!!

Kolejna rzecz tyczy sie Tede i Boryga. Nawijają najpierw ze malo jeden drgiemu w dupe  nie wejdzie,ziom za ziomem i o tym ze jakas szczerosc jaka wspaniala ekipa niczym rodzina a potem sie okazuje ze jeden wyjebal panne drugiego.Sam fałsz..huj a nie prawdziwy rap.

Wielka zaleta tego dissu to ze pokazuje prawdziwe oblicze polskiego hh i tych o to ludzi!

I'm done!
-----------
Ostatnia edycja: 2010-07-30 18:53:10

rapna100
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
18:54:11, 30-07-10
wiecie dlaczego pede sie zbulwersował?
bo u niego na koncertach to norma że ktoś fakolca mu pokazuje i nikt nie reaguje, u Peji zdarzyło sie to pierwszy raz, zrobił co miał zrobić a pedzik jako wzór cnót i obyczajów miał pretekst na beef

hubert123454
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:24:01, 30-07-10
Dobrze gość pisze i ma racje hejterzy są debilami którzy mają posrane w mózgu. Dlaczego Vienio się wtrąci w beef który ma na celu podział raperów na tych lepszych i gorszych który doprowadzi do niczego 
Do tego ten beef będzie trwał w nieskończoność.
Peja nie obraził Molesty tylko obraził Pelsona.
Pelson w  swoim kawałku na Peję który pokazał że nie umie nagrać diss'a a Vienio jeszcze dorzuci oliwy do ognia tylko i ten beef może być beefem nie wyjaśnionym o co poszło między raperami którzy nie potrzebnie się wtrącali w beef Między Peją a Tede,Peją a Pelsonem,Peją a Eldo który nie potrzebnie wypowiadał się na temat wydarzeń w Zielonej Górze.
A co do pelsona i eldo to oni sami dissa nie umieją zrobić i wciągają raperów którzy kiedyś dla mnie wiele znaczyli i których słucham starych kawałków nadal bo lubię.

Pozdrawiam Fanów Mistic Molesty,Peji,Borixona.

A co do strony hip-hop.pl to jest portal hejterski raczej.


-----------
Ostatnia edycja: 2010-07-30 20:25:29

Loku
Autor: Loku   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:56:25, 30-07-10
niezły tekst;) w końcu można to ogarnąć bo się zgubiłem w trakcie beefu;)
dobre, ciekawie napisane, szkoda tylko że temat myli i zapowiada coś innego;)
pozdro!

MOKOTÓW
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:08:07, 30-07-10

TEDE WYGRAŁ


U'RE_ALL_SLUT'S
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:32:52, 30-07-10
sp. rychu peja stuleja

hubert123454
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:51:44, 30-07-10
Hejty obu artystów stólcie ryje bo rap rozjebaliście.

MilkMilkMilk!
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:04:39, 30-07-10
troche mało precyzyjnie, kawałek borixona był  1 czy 2 tygodnie po peji, a MIESIĄC po "zakaz rapowania na miesiąc" pokazało się ah24n2, peja natomiast płyte dał po 3 MIESIĄCACH

It_Ain't_Hard_To_Tell
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
00:41:20, 31-07-10
PODSUMOWANIE ZAJEBISTE. ZGADZA SIE-JEDEN FAKER PODZIELIŁ POLSKI HIP-HOP, TRZEBA TO OLAC I JECHAC DALEJ Z TEMATEM! ELO! ;)

Puszek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:20:38, 31-07-10
wystarczy posłuchać PEJA - DUREŃ Z TVN tam mówi kto dostał  dostał w ryj

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
05:17:27, 31-07-10
Stolicą Pl Rapu?WARSZAWA? historycznie to   KIELCE :)
w sumie miasta niewazne a ludzie peace

Wij Drewniak
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
08:42:26, 31-07-10
 "TO REWOLUCJA DZIĘKI DWÓM PODNIESIONYM FAKOM"

AH24N2 - GENIUSZ ! 

drombosek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:38:22, 31-07-10

dodkens87
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
19:03:44, 31-07-10
Autor: <<<<<<<<<<& lt;<<<<<<<<<&l t;<<<< historycznie. Kielce to juz daleka przeszlosc

KaersoN
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:32:46, 31-07-10
Jebac tych co nazywaja Tede "pede" a Peje "Rysiem pysiem". Hejterzy = Klawiaturowa Gangsterka przed ekranem albo pokazywanie fakow na koncertach by zostac zauwazonym. Na tym portalu wystarczy NIE hejtowac, zeby byc zauwazonym bo 95% ludzi co tu pisza to hejty.

KaersoN
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:33:51, 31-07-10
A co do podsumowania, moja odpowiedz na pytanie jest "NIE". Badzmy szczerzy...

Wilk Wilki Dogg
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:56:28, 31-07-10
TY KURWO CO PISALAS TEN ARTYKUL POWINNAS SSAC PETO KAZDEMU HEJTEROWI NA TYM PORTALU TO NIC ZLEGO KOMUS ZAHEJTOWAC TO WYRAZANIE WLASNEGO ZDANIA A TY KURWO JUZ NIC NIE PISZ BO WYLAPIESZ ZA TAKIE POTY KIEDYS WPIERDOL SYNEK

Radar96
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:26:19, 31-07-10
artykul w miare ok, ale przeciez te faki pokazywal jakis dorosly kolo, a ten 15latek stal i dostal przez przypadek jednego strzala i jego stary poszedl na pały.
"pozwolilem pobic dziecko, ten jebany prowodyr, on do dnia dzisiejszego tego pobicia nie zglosil, byl pelnoletni z paluchem bawil sie super, a obok stal malolat dostal z przypadku w dupe. co robi jego ojciec gdy wyczuwa koniukture?po kilku dniach od zajscia idzie zglosic to, czujesz?" slowa Peji z kawalka Duren z TVN
a co do Gandziora to nie poszlo o jakas gadke tedego o podworku Peji tylko tede w "rewolucji" cos gadal o Czwórce (Peja, Glon, Kaczor, Gandi Ganda): "pieniadze, nie jestem nawet w pierwszej piatce jestem w pierwszej dziesiatce tak sądze, nie mow do mnie kurwo bo sobie to wypraszam. z tamta CZWORKA w Polsce pierwsza piatka jest wasza"

JASZCZOMP_
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
22:57:05, 31-07-10
"Co ciekawe do beefu włączył się również Nowator i Żurom, czyli osoby, które z pozoru nie mają nic wspólnego z hip hopem.."
-----------
Ostatnia edycja: 2010-07-31 22:58:34

Borys Szyc
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:44:22, 01-08-10
ZAPOWIADAŁO SIĘ NA DOBRY ARTYKUŁ. JEBNĄŁEŚ WSTĘP ZAPOWIADAJĄCY WERBALNE PRZERUCHANIE KWESTII HEJTINGU PRZEANALIZOWANIE STEREOTYPOWEGO HEJTERA, POCIŚNIĘCIE BECZKI ZE SPINAJĄCYCH NA ŚLIZGACH RAPERÓW CZY COŚ, COKOLWIEK. ZAJARAŁEM SIĘ, BO UMIESZ KLEIĆ ZDANIA A JA NIE MAM CO ROBIĆ. MUSIAŁEŚ JEDNAK SPIERDOLIĆ I OPISAĆ BEEF - WNOSZĄC PRZY TYM BARDZO DUŻO NOWEGO DO TEMATU I MAJĄC BARDZO ORYGINALNĄ PERSPEKTYWĘ. ZOSTAŃ.

KaersoN
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
01:58:24, 01-08-10
Wilk Wilki Dogg

Hejtowanie to nie jest zadne wyrazanie wlasnego zdania tylko udowodnienie na to, ze sie jest pizda i ze sie chuja wie, to sie odpierdol. Kto tu kurwa daje "poty"? Ja pisze normalnie, to ty z nerwow zapomniales, ze miales wcisniety caps lock. Ciekawe od kogo tak dostane wpierdol, bo chyba nie od ciebie?

-----------
Ostatnia edycja: 2010-08-01 01:59:16

STXRDM
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:58:27, 01-08-10
Ty, Ten temat to jest chyba tylko po to by jakoś "oświecić" słuchaczy nieznających okoliczności i przebiegu tych beefów Nie? Bo gdy ktoś choć trochę jest na topie z wydarzeniami na polskiej scenie rap to nie musi tego czytać. Wiec w sumie to nie wiem gdzie tu jest sens, bo albo interesujesz się hip hopem, i jesteś na bieżąco, albo lata Ci to koło chuja i taki z ciebie hip hopowiec jak z Doświadczonej Kurwy Matka dla Dzieci. O Wojnach jest głośno, wszyscy co mają wiedzieć to wiedzą, za Dużo tu napisane, a pytanie Dobre..... Lecz Kwestia jest taka że Hejterzy są od zawsze a reszta spoczywa w interesie artysty czy to zleje, jak ich pokieruje, lub co z nimi "zrobi" Hejterzy To tylko zawistny podatny na manipulacje tłum zawistnych Szmat, Kozaków na Forach i Zakompleksionych Mędrów co gówno wiedzą o hip hopie. Marudy z myśleniem jak Barany, jak tępe Owce, nie obwiniał bym ich za ten pierdolony podział sceny, raczej jej Reprezentantów. A więc Pierdolić Hejterów i Klasycznie Pozdrowienia dla Kumatych,

PS. a po Chuj wciągać w to HG i robić w okół nich sensacie bez postawną i bez sensu robić shit, Kurwa Głupie to nieco.

juzeksdf_ten_prawdziwy_głupi_xeroboyu
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:08:31, 01-08-10
Rozczarowałem się, liczyłem na jakąś grubszą rozkminkę na temat raperów i ich hejtów na internet, a tu jakieś ugrzecznione gówno o beefie

DSSDSLUGANG/RPS>Pede
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:52:44, 01-08-10
Dobra kurwa nie czytałem i przestańcie robic pdobne konta do mojego bo szef jest tylko jeden cwele

maqs86
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
13:37:30, 01-08-10
DSSDSLUGANG/RPS>Pede siij moja pale tak jak robisz to Ryskowi .. a twoj krol SLU w Mielnie okazał sie kurwa prostakiem .. myślał ze przestraszy kogos  .. a ludzie sie  na niego wyjebali  ... buehehehe .. smieszy mnie stary twoja spinka .. dzis jest ladna pogada .. wyjdz moze z przyjacielem na lody ... ostatnio mi sie żalił ze go zaniedbałes troche... bo nikt tak bardzo jak ty nie lubi brac z dupy do buzi :]

-----------
Ostatnia edycja: 2010-08-01 13:37:57
-----------
Ostatnia edycja: 2010-08-01 13:38:31

KdoL
Autor: KdoL   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:30:49, 01-08-10
Ja jebię Vienio niedawno mówił ,że Eldupa wszystko zmyślił i nie zamierza nic nagrywać na Rycha.

KROL BARTISEK
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
21:36:58, 01-08-10
PO CHUJ USUWACIE MOJE KOMENTARZE PO RAZ SETNY KURWY ?
SEBA POJEBALO CI SIE W GLOWIE CZY KI CHUJ ? KURWA,

WYJEBANE MAM NA CIEBIE

Robie_plecy_jak_popek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
11:23:28, 02-08-10

wisielec
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
09:05:11, 03-08-10
dobrze, sprawnie, ciekawie napisany text. Bardzo dobra pointa

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 5 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-34-204-183-113.compute-1.amazonaws.com (34.204.183.113). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.