Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl »

Kont(r)wywiad: KaeN odpowiada na pytania czytelników Hip-Hop.pl

Kont(r)wywiad: KaeN odpowiada na pytania czytelników Hip-Hop.pl

Autor: Redakcja

Dowiedz się więcej o: KaeN.
Byłem bardzo wkurwiony na cały świat i niezrozumienie ze strony otoczenia. Postanowiłem przelewać ból na kartki papieru.

Pod koniec września odbyła się premiera debiutanckiej płyty reprezentanta Prosto Label KaeNa pt. "Od kołyski aż po grób". W zawiązku z tym prosiliśmy Was o przesyłanie na adres redakcji Hip-Hop.pl pytań do jej autora. Było ich sporo, za wszystkie dziękujemy. Wybraliśmy te najciekawsze i przekazaliśmy je dalej. Dziś zapraszamy do lektury wywiadu, w którym KaeN odpowiada na Wasze pytania.

Karol Kozłowski: Przyznaj, że rzadkością są płyty o równym poziomie tekstowym i brzmieniowym - zawsze są kawałki słabsze i mocniejsze... W przypadku Twojej płyty fani jednogłośnie stwierdzili, że nigdy nie słuchali krążka złożonego w całości tylko z utworów "mocnych" - każdy mógłby być singlem dającym próbkę wysokiej jakości tego materiału. Jaka jest zatem recepta na taki album? Czy według Ciebie możliwe jest w ogóle nagranie kawałków lepszych i gorszych? Zdaje się, że artysta decydując się na nagarnie, jest przekonany, że nagrywa utwór godny wydania...
Kaen: W każdy kawałek wkładam tyle samo serca i pracy. Każdy kawałek jest tak samo dla mnie ważny. Jaka jest recepta? - Trzeba dawać z siebie wszystko!

Karol Kozłowski: Zgodzisz się ze stwierdzeniem, że KaeN to emocjonalny awanturnik?! Swoją muzyką przenosisz słuchacza w inny, tajemniczy wymiar, a po odsłuchaniu albumu Od kołyski aż po grób czuje się ciarki na całym ciele...
Kaen: Zgodzę się z tym i dodam do tego, że KaeN to również buntownik.

Karol Kozłowski: Co sądzisz na temat wizerunku artysty, jest ważny czy raczej nie? Twój jest bardzo charakterystyczny, Niemcy mają zamaskowanego Sido, a my Kaena. Czy to nie jest trochę tak, że ta maska to swoista kurtyna za którą coś chowasz? Taka kreacja to nieodłączny element charakteru Twojej muzyki, czy może sposób na to, aby stać się niełatwym do zapomnienia?
Kaen: Myślę, że wizerunek jest bardzo ważnym elementem każdego artysty. Każdy z nas posiada swoją mroczniejszą stronę i ta czarna maska jest symbolem tej strony. Maska nie jest kurtyną, to działa odwrotnie. Nie wiedziałem jak nadać fizyczną formę alter ego dopóki nie stworzyłem maski.

Maciej Krzywda: "Od pierdolonego millenium napierdalamy rapem w podziemiu" - jak teraz rozumiesz te słowa, czy Twoim zdaniem jest jakaś różnica między legalną stroną rapu a tą ciemną/nielegalną?
Kaen: Ten album jest najbardziej hardcore'owym albumem jaki zrobiłem, a jest on wydany legalnie. Różnica jest taka, że teraz dzięki Prosto Label usłyszeć o mnie może dużo większa liczba osób. Moja muzyka może dotrzeć do szerszego grona.

Maciej Krzywda: Prawie wszystkie bity stworzył IVE, co więcej ciągle dostajesz od niego nowe produkcje i to podobno z nim chcesz nagrać kolejną płytę. Czy można Was nazwać już "ZESPOŁEM".
Kaen: Jesteśmy zespołem, drużyną, a co najważniejsze jesteśmy przyjaciółmi.

Maciej Krzywda: Czy nawijka Kaena jest jego własną stylówką czy kiedyś za młodu chciał nawijać jak jakiś inny raper? Masz bardzo charakterystyczne flow i nie boisz się, że to się nie spodoba ludziom bo to jest jakąś tam nowością?
Kaen: Robię to 12 lat, staram się cały czas rozwijać i wydaje mi się, że ewoluuję jako artysta. Mam kilku ulubionych wykonawców, którzy towarzyszą mi od samego początku mojej przygody z muzyką i myślę, że cząstka nich jest w mojej muzyce. Nie, nie boję się tego.

Maciej Krzywda: Wiemy że Juras jest jednym z Twoich idoli i jednocześnie jest bardzo dobrym fighterem. Kiedyś słyszałem, że Ty też trenowałeś u niego, czy masz jakieś osiągi w tej dyscyplinie czy trenowałeś tylko dla zabicia czasu?
Kaen: Nadal trenuję pod okiem Jurasa w sekcji STREET FIGHTER (pozdrawiam całą ekipę!). Jestem trakcie przygotowywania się do zawodów.

Maciej Krzywda: Każdy raper ma na pewno swój ulubiony utwór, ja zapytam nietypowo. Czy masz jakiś numer którego tak bardzo nienawidzisz, że po jego usłyszeniu chcesz wejść do studia i nagrać tzw track życia/zwrotkę życia?
Kaen: Żaden z utworów nie budzi we mnie takiego uczucia.

Dawid: Czy do albumu "Od kołyski aż po grób" będą jeszcze jakieś klipy?
Kaen: Tak, będą jeszcze, ale nie chcę zdradzać szczegółów.

EM: Czy inspiracją kawałka "Alter ego" było nagranie "Guilty Conscience"?
Kaen: Nie inspirowałem się tym kawałkiem.

Maciej Kolbus: W teledysku do "Alter ego" jak rymujesz przed lustrem, Twoje alter ego zaczęło coś mówić o chłopcu i piwnicy. Czy ta historia jest oparta na faktach? O co w niej chodziło? Przepraszam jeśli to zbyt prywatne to nie odpowiadaj :)
Kaen: Jest to prawdziwa historia. Mając 6 lat znajomi mojego rodzeństwa (byli starsi o około 10 lat) zaprowadzili do piwnicy mnie i moją 5 letnią sąsiadkę i mieli doskonałą zabawę naszym kosztem. Takie małe dziecięce porno.

Bartosz Błaszczak: siema Kaen! Propsy za płytę i za świeżość  czy jako MC który wyszedł z podziemia prosto do PROSTO nadal jesteś otwarty na współprace z graczami z podziemia czy już tylko mainstream wchodzi w grę? pozdrawiam NOWY FAN KAENA
Kaen: Dziękówa! Mam taką zasadę, że wolę aby mnie było mniej niż więcej na gościnnych występach.

Moja muzyka jest taka, a nie inna ponieważ tak ją czuję i w taki sposób ją robię. Rap dał mi pewność siebie, a byłem bardzo zamknięty w sobie.

Kamil Uryga: Witam :) ja chciałem zapytać czy można dostać gdzieś wcześniejsze dwie płyty? Bo słyszałem i też mnie rozwaliły jak ta co teraz wyszła :D
Kaen: Nie wyszły one w wersji fizycznej. Sam nie mam do nich dostępu. Gdzieś pewnie na jakimś serwerze leżą i można je ściągnąć, trzeba szukać.

Michał Wójcik: Czy planujesz koncert w Sanoku, jak tak to kiedy?
Kaen: Nie dostałem jeszcze takiej propozycji. Ja nie jestem organizatorem koncertów. W ich sprawie należy się kontaktować pod numerem +48 508 800 349 lub na e-mail: kaen.koncerty@gmail.com.

Michał Wójcik: Często w swoich utworach wspominasz przyjaciela Damiana tak jak w kawałku "List do D.", czy możesz nam opowiedzieć o Nim coś więcej?
Kaen: Był moim przyjacielem. Starszym Ziomkiem, który wziął małolata pod skrzydła i w niego wierzył. Niestety zginął śmiercią tragiczną. Na moim pierwszym nielegalu jest jego zwrotka w kawałku "Siła rymów".

Michał Wójcik: Czy chciałbyś wciągnąć za sobą do Prosto pozostałych z RSA KONQRENT i wydać razem legal? Bo goszczą u Ciebie na nowej płycie.
Kaen: To byłoby zajebiste.

Daniel Grzybowski: KaeN, masz już jakieś plany na następną płytę? Reprezentujesz PROSTO, a już wiele osiągnąłeś przez swój styl. Czy chciałbyś kiedyś ujawnić swoją twarz publicznie na koncercie?
Kaen: Mam plany, pomysły, zbieram bity, za niedługo zaczynam pisać i ruszamy z nowym projektem! Dopóki KaeN będzie potrzebny w takiej formie w jakiej jest, to maski zdejmować nie będę.

Radek Krochmal: Jak zacząłeś przygodę z rapem?
Kaen: Byłem bardzo wkurwiony na cały świat i niezrozumienie ze strony otoczenia. Postanowiłem przelewać ból na kartki papieru.

Jakub Bryl: Czy nie bałeś się, że Twoja płyta zostanie źle odebrana, że niektóre sytuacje, które przytaczasz w swoich kawałkach mogą tylko odepchnąć słuchacza, mogą go przestraszyć? Co skłoniło Cię do przedstawienia w tak wyrazisty, emocjonalny sposób swoich dotychczasowych doświadczeń i czy są one w 100 % prawdziwie przedstawione?
Kaen: Od początku wiedziałem, że nie będzie to album dla wszystkich. Albo go pokochasz albo znienawidzisz. Moja muzyka jest taka, a nie inna ponieważ tak ją czuję i w taki sposób ją robię. Rap dał mi pewność siebie, a byłem bardzo zamknięty w sobie. Tak, są przedstawione zgodnie z prawdą.

Kamil Leśniak: Twój głos i maska powodują, że masz lekki wizerunek jakiejś zamaskowanej postaci. Nie koniecznie super bohatera, równie dobrze kojarzy się to z czarnym charakterem. Czy gdyby ktoś Ci zaproponował wziąłbyś udział w filmie mając zagrać jedną z wcześniej wymienionych postacie? Czy może sam chciałbyś napisać scenariusz do takiego filmu? :)
Kaen: Gdyby to był dobry scenariusz, to jak najbardziej.

Konrad Ulanowski: Jesteś z Sanoka, jednak w Twoich tekstach dużo jest o Warszawie, czy jest tak że mieszkając w stolicy, odcinasz się trochę od miejsca z którego jesteś?
Kaen: Mieszkam tutaj, tutaj żyję. Kocham Warszawę i tu jest mój dom. Sanok zawsze będę miał w sercu. Pozdrawiam wszystkie dobre Sanockie Mordy! 

Konrad Ulanowski: Przed wydaniem oficjalnej płyty nagrałeś dwie solówki i dwie płyty z RSA, jak oceniasz te produkcje z perspektywy czasu, oraz czy można się spodziewać kolejnych produkcji z pod szyldu RSA Konqrent z Twoim udziałem?
Kaen: Były to szalone płyty nagrywane w szalonych czasach przez grupę szalonych przyjaciół, jednak każdy z nas poszedł swoją drogą. SK jest w Warszawie i wspiera mnie podczas koncertów. Nie rozmawiałem z chłopakami o kolejnych płytach KonqrenT'a.

A10dam: Kiedy pojawisz się w jakimś kawałku wraz ze Słoniem, czy w ogóle chciałbyś nagrać z nim jakiś kawałek, bo wydaje mi się, że Ty wraz z nim razjebalibyście system na maksa :)
Kaen: Nie znam Słonia osobiście, nie dostałem takiej propozycji, więc na taki kawałek się nie zapowiada.

Piotr Sołczerski: Jakiej muzyki słucha na co dzień KaeN? Jakich wykonawców z rapu?
Kaen: Ice Cube, Notorious B.I.G, Game, Dr. Dre, Cypress Hill, Queen, Dżem za czasów Ryszarda Riedla, Eminem, Czesław Niemen, Proof, Fat Joe, Method Man i wielu innych.

Piotr Sołczerski: Wiele osób nazywa Cię "polskim Eminemem" lub "kopią Eminema". Jak się do tego ustosunkujesz?
Kaen: Taka jest polska mentalność. Jeśli pojawia się coś nowego to automatycznie przyszywa się temu jakąś metkę. Ja mogę się jedynie uśmiechnąć.

Taka jest polska mentalność. Jeśli pojawia się coś nowego to automatycznie przyszywa się temu jakąś metkę.

D-Z-K: Masz charakterystyczną manierę w głosie, chcesz żeby to był Twój znak rozpoznawczy?
Na poprzednich albumach nie było to aż tak wyraźne.
Kaen: Na poprzednich albumach szukałem siebie, swojej barwy głosu. Z każdym kolejnym krążkiem nawijałem coraz wyżej, aż w końcu odnalazłem to co czego szukałem. W takiej bawie głosu czuję się najlepiej.

D-Z-K: Czemu czekaliśmy na debiut aż 12lat?
Kaen: Bo tyle trwała moja droga do tego miejsca w którym jestem aktualnie i widocznie nie byłem wcześniej gotowy na legalny krążek.

D-Z-K: Kto wygrywa w życiu codziennym Dawid czy jego mroczne alter ego?
Kaen: Jak to w życiu - różnie to bywa. Jednak na szczęście częściej Dawid jest zwycięzcą.

D-Z-K: Dużo nawijasz o narkotykach, czy są one nieodłącznym elementem Twojego życia czy to już przeszłość?
Kaen: Były nieodłącznym elementem mojego dzieciństwa, teraz to już tylko przeszłość.

D-Z-K: Jaki jest odbiór płyty? Jesteś zadowolony?
Kaen: Jestem bardzo zadowolony. Tak dobrego odbioru się nie spodziewałem. Dziękuję wszystkim, którzy doceniają to co robię. Pokój!

D-Z-K: Tatuaże to Twoja wielka zajawka, są w planach kolejne? Orzeł na dłoni oznaka patriotyzmu?
Kaen: Wielka zajawka albo choroba psychiczna (śmiech). Tak, są w planach kolejne. Moi dziadkowie, pradziadkowie walczyli za wolność tego pięknego kraju. Jestem dumny, że jestem Polakiem. Orzeł na mojej dłoni jest formą oddanego szacunku wszystkim tym, którzy zginęli za Naszą wolność.

Emil Rychłowski: Jakie masz rady dla początkujących raperów?
Kaen: Piszcie, piszcie, piszcie i jeszcze raz piszcie! Dużo wiary i wielkiej determinacji w dążeniu do celu.

Emil Rychłowski: Kto jest Twoim muzycznym mentorem?
Kaen: Juras

Emil Rychłowski: Czy istnieje taki kawałek, który daje Ci siłę, takiego kopa do podjęcia działań?
Kaen: Pokój z Widokiem na Wojnę - Rób swoje

Emil Rychłowski: Kiedy zaczęła się Twoja współpraca z IVE?
Kaen: 2 lata temu.

Emil Rychłowski: Zastanawiałeś się kiedyś co robiłbyś, gdyby nie rap? Czy poza nagrywaniem muzyki zajmujesz lub zajmowałeś się czymś innym?
Kaen: Umiem tylko rapować. Bez rapu byłbym nikim i zapewne trafiłbym w nieciekawe miejsca. Moją drugą pasją jest kick-boxing.

Emil Rychłowski: Zdarzyło Ci się kiedyś, że zostałeś zaczepiony przez słuchacza na mieście, bez maski?
Kaen: Tak, zdarzają się takie sytuacje.

Dowiedz się więcej o: KaeN.


Informacje o artykule
Data dodania:2012-10-19
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / wywiad
Średnia ocena:7.00 (3)
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
Redakcja, 18 lat
zespół, Szczecin

Ostatnie artykuły tego autora:
Wywiad: Zelo x Hip-Hop.pl
Wywiad: Praktyczna Pani x Hip-Hop.pl
TOP Hip-Hop shows vol 2.
TOP Hip-Hop shows vol. 1
Wywiad: Bronx Hip Hop Festiwal x Hip-hop.pl

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
anonim
Autor: abedi pele   Link do posta
14:24:11, 19-10-12
KaeN spoko typek, aż zaczynam wierzyć w polski rap, w sensie NOWY NARYBEK

anonim
Autor: abedi pele   Link do posta
14:27:18, 19-10-12
bo to wszystkie dioxy sroksy, vnmy a'k'a chciałbym wreszcie zarobić to przecież słuchać sie nie da

anonim
Autor: ewra   Link do posta
14:36:39, 19-10-12
KaeN wieczny props :)

anonim
Autor: Dementi   Link do posta
14:36:56, 19-10-12
KaeN na propsie, wreszcie coś świeżego od PROSTO.

anonim
Autor: aaaa dochodze   Link do posta
05:07:17, 21-10-12
polski eminem lol

LdoM23
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
20:10:15, 25-12-12
KaeN na propsie, kupiłem CD :)

anonim
Autor: Kuba Ćwik   Link do posta
12:54:39, 26-12-12
Gdzie można kupić twoją maskę i za ile?

anonim
Autor: .   Link do posta
15:49:21, 10-01-13
@Kuba Ćwik Maski nie kupisz , jest jedyna w swoim rodzaju . Zrobiona specjalnie dla kaen'a przez przyjaciela artystę .

anonim
Autor: NajaranaMANIA   Link do posta
20:29:53, 05-02-13
To miłe ża na polskiej sc. muz. istniej Ktoś taki.

anonim
Autor: $BosskiRoman$   Link do posta
16:54:38, 09-03-13
KaeN jak bys mogl to wyslij na moj email gdzie kupiles ta maske i za ile ok? email:czaszka1998@wp.pl dzieki

joanna49
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
23:19:48, 15-03-13
O kaen'ie dowiedziałam się siedząc u byłego chłopaka który chciał się pochwalić jaki to skarb ma Sanok, szczerze pokochałam kaen'a od pierwszego dźwięku jaki usłyszałam, każdy ma prawo do swoich opinii jedni kaen'a bedą słuchać drudzy nie, ja napewno będę , mam nadzieję że przyjedzie kiedyś dać koncert w Glasgow. Kaen twoja płyta króluje u mnie w domu przynajmniej 2,3 razy dziennie czekam na następną!!!!!!!!!!!!!;)

anonim
Autor: Zirra   Link do posta
19:53:12, 21-03-13
Gdzie kupiłeś maskę ?? I po ile ?

anonim
Autor: Nikola Haba   Link do posta
23:21:41, 22-03-13
Kiedy Koncert?????????

anonim
Autor: Patiki   Link do posta
16:21:56, 25-04-13
KaeN super śpiewa i jest ładny ja go kocham ;*

anonim
Autor: patiki   Link do posta
13:34:31, 26-04-13
chce sie z tobą spotkać moje nk to KaeN.. Lofciam ;*

anonim
Autor: patiki   Link do posta
20:32:59, 26-04-13
mieszkasz w Warszawie, a jak masz na nazwisko niechcesz nie odpowiadaj ;D

anonim
Autor: Eee..   Link do posta
11:22:18, 01-05-13
Dawałeś juz jakies koncerty . ?

anonim
Autor: dwururka   Link do posta
00:49:59, 03-05-13
kaen juz wiele koncertów miał a maska jest specjalnie zrobiona (na zamówienie) i nie dostaniecie takiej nigdzie

anonim
Autor: OlaLoLa xD   Link do posta
08:03:05, 18-05-13
Zajebisty jesteś tyle ci powiem <333  Od jakiego wieku wpuszczają na twoje koncerty ? ;D

anonim
Autor: Natalunia722   Link do posta
16:23:51, 25-05-13
Koleś jest zajebisty  ;) Kocham go !!! ;D

anonim
Autor: gabrieaa   Link do posta
20:07:01, 10-06-13
KAEN JEST świetny uwielbiam go ,!! WIELKI SZAUNEK DLA NIEGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: Paulina Warda   Link do posta
09:34:09, 15-06-13
Ja mam 9 lat yaray 10 slucham muzy KeaN jai moj brat jestesmy fanami twymi i ja jak dorosne to chce zostac raperka.I jak bys mogl KeaN mnie nauczyc pisac piosenki...Ja cie uwielbiam wiem jakie tytola wymnie alter ego maja krolowa list do d i grzech za grzechem yacun KeaN!!!!!!!!!

anonim
Autor: paulina warda   Link do posta
09:37:36, 15-06-13
a i  nie nasza wina w moich butach bestia

anonim
Autor: xXxSłodkaxXx   Link do posta
19:38:44, 28-06-13
KaeN Kocham Cieeeee<3333 Jesteś najlepszy , twoja muzyka,twój przekaz,twoja osoba no po prostu megaaa.Nie umiem tego w słowach opisać ale jestem twoją fanką FOREVER!

anonim
Autor: Stefa XD   Link do posta
14:15:38, 19-07-13
KaeN mam zaledwie 14lat i słucham Cię dość krótko ale te piosenki które kiedyś mogłam słuchać na okrągło przy twoich się chowają!!! Jesteś mega zajebisty w tym co robisz, po prostu najlepszy! Moje ulubione piosenki to: "Żyj albo umieraj", "Alter ego", "Historia pewnej miłości", "Jak Cię widzą tak Cie piszą", "Nasza wina", "Prawda O...", "Rzeczywistość", "Zajawka", "Zdychaj", "Od kołyski aż po grób", "W moich butach" i "Władca liter". Pozdro z okolic Wawy!!!

anonim
Autor: remigiusz zinkel   Link do posta
16:45:50, 23-07-13
co się działo w twojim życu złego dlaczego dlaczego zaczołeś robić rap....

anonim
Autor: Fanka_KaeN'a   Link do posta
17:27:51, 05-08-13
KaeN jestes mistrzem! Kocham wszystkie twoje utwory. Słucham cie dość któtko a juz zdążyłam cie pokochać. Mam za sobą trudną przeszłość i i jestem tak jak ty zamknieta w sobie dziewczyną,mam pretensje do całego świata i obwiniam sie za wszystko . W kazdym twoim utworze odnajduję cząstkę siebie i kiedy cie słucham poprawia mi sie humor. Zaczęłam pisać własne teksty ,inspirując się tym co tworzysz. Marze zeby narac z tb jakis kawałek . Jestes moją inspiracją , Justin Bieber to przy tb gówno. Kocham cieeee i dziekuje ze jestes. Mam nadzieje ze moje marzenie kiedys sie spełni . Dziekujeeee. Twoja najwierniejsza fanka ;*

anonim
Autor: ŻONA KAENA   Link do posta
23:11:42, 22-03-14
BIORĄC POD UWAGĘ JAKI Z CIEBIE ZIOMEK JEST JESZCZE JEDNA RZECZ KTÓRA SPOKOJU MI NIE DAJE WIEM WSZYSTKO TOTALNIE NA TWÓJ TEMAT ALE U MNIE NA PODWÓRKU JESTEŚ KRÓLEM I WOGULE TO POMNIKA TYLKO TWOJEGO BRAK . MÓWIĄ ŻE MASZ ŻONE NO TAK MNIE ALE NIE WYGUPJAJĄC SIĘ NIE ZNAMY SIĘ W REALU  WIEC KTO TO? JEŻELI TO WOGULE PRAWDA DAWIDZIE

anonim
Autor: ŻONA KAENA   Link do posta
23:12:50, 22-03-14
BIORĄC POD UWAGĘ JAKI Z CIEBIE ZIOMEK JEST JESZCZE JEDNA RZECZ KTÓRA SPOKOJU MI NIE DAJE WIEM WSZYSTKO TOTALNIE NA TWÓJ TEMAT ALE U MNIE NA PODWÓRKU JESTEŚ KRÓLEM I WOGULE TO POMNIKA TYLKO TWOJEGO BRAK . MÓWIĄ ŻE MASZ ŻONE NO TAK MNIE ALE NIE WYGUPJAJĄC SIĘ NIE ZNAMY SIĘ W REALU  WIEC KTO TO? JEŻELI TO WOGULE PRAWDA DAWIDZIE

anonim
Autor: karol zielinski   Link do posta
21:29:26, 24-03-14
jestes zejebisty na telefonie  zaledwie mam kilka piosenek ale i tak jestem twoim fanem a piosenki mam takie jak:

piatek 13-go

mialas tu byc

zbyt wiele

dawaj z nami

nasza wina

mimo wszystko

alter ego

kartka z pamietnkia

mow mi dave

sztuka ulicy

tak bardzo

historia pewnej miloscianonim
Autor: Marika Kiss   Link do posta
16:37:47, 14-04-14
Kaen ma zajebiste nutki... To jest mój idol. Słucham go już z 4 lata i dalej jestem nim podekscytowana... Ale najbardziej mi się podoba Kaen "W Moich butach". I maska też mi się podoba

anonim
Autor: Sylwuśka   Link do posta
17:52:13, 17-05-14
mam 12 lat i chciałabym wystąpić w twoim teledysku ale to nie możliwe.Uwielbiam Twoje piosenki.Ja chciałabym się dowiedzieć gdzie mieszkasz i jaki nosi tytuł twoja pierwsza piosenka?

anonim
Autor: pan kefirek   Link do posta
15:20:07, 21-06-14
kaeN jestem twoim fanem gdzie kupiłeś maske

anonim
Autor: justyna <3   Link do posta
13:38:49, 01-07-14
KaeN uwielbiam twoje piosenki ;) ale mam jedno pytanie i bardzo mnie ono ciekawi w piosence ''Moja królowa'' śpiewałeś że cie zawsze wspierała a w piosence ''Każdy Skutek Zawsze Ma Swoją Przyczyne'' że piła alkochol? Czekam na szybką odpowiedź

pozdro justyna <3

anonim
Autor: justyna <3   Link do posta
13:40:17, 01-07-14
PS. chodziło o mamę

anonim
Autor: oliwia :*   Link do posta
21:15:01, 02-09-14
jestes zajebis*y kocham cie kaen <3 <3

anonim
Autor: Fanka KaeN'a   Link do posta
19:50:50, 15-09-14
Siemanko KaeN zapytać czy kawałki Alter ego i Psychol mają ziązek ze sobą czy to te same tematy?Pozdro

anonim
Autor: (: Kamila :)   Link do posta
20:04:25, 15-09-14
Czy obchodzi cie zdanie osub które myślą o tobie źle?Czy robisz zmieniasz swoją postawe do muzyki czy masz ich za przeproszeniem gdzieś???Pozdro :*

anonim
Autor: oj nie ważne   Link do posta
20:10:33, 15-09-14
Siemaneczko,pozdro nwm z kąd sie tego mam dowiedzieć więc pytam ciebie od ilu lat można iść na twoje koncerty?A poza tym czy niepełno letnim wstęp wzbronioy???

anonim
Autor: Faneczka :*   Link do posta
17:57:57, 01-10-14
Siema KaeN!Chciałam zapytać gdyż oglądałam wiele twoich wywiadów,i zawsze jak pytano z kond taki pomysł na rap,to zawsze odpowiadałeś że z negatywnych emocji które w sobie trzymałeś aż one musiały znaleźć ujście i wybuchały i przez to robiłeś wiele głupstw jakie to były głupstwa?Co robiłeś złego kawałki wiele mówią ale chce się dowiedzieć więcej :) Kocham cię <333 :*

PS pisz do fanów na fb w śród nich ja :*** o ile to ty ale chyba ty bo masz zdj bez maski jesteś śliczny bardzo przystojny :* koffam, ja też bardzo lubię kurczaczka :)


POZDRAWIAM :*

anonim
Autor: faneczka   Link do posta
21:21:59, 24-10-14
jesteś jednym słowem zajebisty  kocham cię

anonim
Autor: faneczka   Link do posta
21:26:56, 24-10-14
KaeN moim życiem kocham cię kurwa

anonim
Autor: faneczka   Link do posta
21:35:02, 24-10-14
mam podobne dzieciństwo wiem co to znaczy ale się nie poddaje idę dalej pisze piosenki pisze wiersze to mi pomaga! KaeN moim życiem.

anonim
Autor: Ma rl en aaa   Link do posta
13:18:04, 28-10-14
Cześć chciałam się ciebie zapytać czy jest taka możliwość abyś wystąpił na moich urodzinach ?? I ile byś chciał za występ? ? Jeżeli chcesz to odpisz na mojego e-maila marlenka.rychlik@onet.pl Pozdrawiam;)

anonim
Autor: oktawia szeląg   Link do posta
00:56:03, 03-11-14
bo my wiemy  że w życiu mamy tylko jedną szanse nie zmarnujmyjej  simierci goni nas pszodem a życie tyłem  ale powieccie sobie wszyscy dlaczego tak a nie na odwrut  moja bapcia zmarła jak miałam rok  a muj dziadek 3 dni temu jutro jest pogżeb  a był taki wyjątkowy to co chciałam to dostałam a teraz to jusz mi prawie nic nie zostało jedynie mama ktura mnie wspiera wtych trudnych hwilah mnie  wspiera ale moja mama jast teraz hora musze sie za niom pomodlici

anonim
Autor: oktawia szeląg   Link do posta
02:18:59, 03-11-14
kaen  bardzo lubie twoje piosenki gdy załanczam twoje piosenki to poprostu czuje że żyje mam 11 lat hciałabym kiedysi će zobaczci nażywo  a i byci na twoim koncercie ale jestem za młoda  moja mama muwi że w twojch piosenkah jest zadużo łaciny ale i tak czy siak słuham twoih piosenek bo to nie ma znaczenia czy w tej piosence jest łacina czyniema bardziej ważne jest to że jest piosenka a nie jak moje koleżanki uważają że jestesi głupi ale najważniejsze że ja tak nie uwazam bo dla mnie śpiewasz  najlepszy rap jaki mugł byci na tym całym siwiecie a najbardziej podobają mi sie piosenki : KARTKA Z PAMIENTNIKA , GOSIA STAHURSKA MIMO WSZYSTKO,MASAKRA, MUW MI DEJW, ALTER EGO ,LIST DO D ,BALADA O DAWIDZIE STAREJSKIM , BEJBI NAGA SKIT 1 , BEJBI NAGA SKIT 2 , BESTIA ,BIAŁY ŚMIECI , CHAOS ,CZAS NA ZMIANY ,CZASEM MYSILE ŻE ....  , DAJE RAP , DAWAJ Z NAMI , DO PSZODU , DOM GDZIESI BLISKO MNIE ,DOMYSŁY , GDZIE JEST RAJ , GLEBIA , GŁOWA DO GURY , GRZEH ZA GŻEHEM , HISTORIA PEWNEJ MIŁOSICI , ICI NA CAŁOŚĆ , JAK HOLERA ,JAK CIE WIDZOM TAKCIE SŁYSZOM , JAK BY NIE BYŁO , K-TOŚ N-IEOBLICZAŁNY  ,  KAMIENI SYZYFA , KARTKA Z PAMIENTNIKA (PROT IFE ) , KARZDY SKUTEK MA WOJĄ PRZYCZYNE , KLIK KLIK , KOLEJNY KROK  i wiem  żesie kiedysi  spo... SIEMCah  ni g. k

anonim
Autor: fanka0001   Link do posta
17:06:54, 16-11-14
Kaen ja tez jestem z Sanoka :)

anonim
Autor: Ania <3   Link do posta
20:02:44, 05-01-15
Jak można się z tobą skontaktować na osobności ?
Masz może facebook'a ?
Ja w sprawie wystąpienia w jakimś teledysku

to mój fb:
https://www.facebook.com/ania.bielawi ec.9

KOCHAM CIĘ <3 <3 <3 :* :* :*

anonim
Autor: Nieinterere sie heh   Link do posta
21:14:52, 17-03-15
Ej ludzie ja osobiscie słucham kaena od 2-3lat ale niewiem zbyt dużo o nim samym no a poza tym chciała bym sie dowiedzieć czy ten juras istnieje naprawde pewnie niekturzy sobie myslom ze słucham go dla szpanu ale ja osobiście jestem jego mega fankom niewiem o nim zbyt duzo dlatego proszejak macie coś ciekawego to prosze was muwcie a ja chce założyć e-maila na kturego chce zadawać i odpowiadać na pytania wielkie dzienki wszystkim potem dam dalsze informacje

anonim
Autor: SylciaXDXD   Link do posta
18:47:20, 03-10-15
Ja pierdole co wy kurwa się tak lizunita i tak żadnego z was nie wezmie do teledysk!!!!!!!!!!!!

anonim
Autor: okcia xdxd   Link do posta
15:46:35, 05-01-16
kaen jest zajebisty inne dziewczyny słuchają ciulsteweka ja kaena

anonim
Autor: kamiiil   Link do posta
17:15:16, 04-05-17
Maskę można kupić za około 60zł na allegro...


anonim
Autor: 2% OFERTA POŻYCZKI   Link do posta
13:02:47, 21-12-17
Pozdrowienia dla ciebie,

2% OFERTY KREDYTOWEJ, jesteśmy uprawnieni do oferowania następujących rodzajów pożyczek * Pożyczka osobista (niezabezpieczona) * Pożyczka dla biznesu (niezabezpieczona) * Kredyt konsolidacyjny zadłużenia * Popraw swój dom * Pożyczka inwestycyjna, ale po raz kolejny chcę mieć pewność, że jesteś bardzo poważny i godni zaufania, Otrzymaliśmy przywilej spełnienia twoich potrzeb finansowych. Kwestia kredytu nie powinna powstrzymać cię od uzyskania pożyczki, której potrzebujesz.

WYPEŁNIĆ INFORMACJE DLA MĘŻCZYZN

Pełne imię i nazwisko.......
Adres domowy....
Telefon:..........
Kraj...........
Zawód:........
Seks:...............
Wiek:..............
Potrzebna kwota ......
Czas trwania pożyczki: ...........
Need For Loan Application .....
czy złożyłeś wniosek o pożyczkę przed .........
miesięczny przychód.............
gniazdo krewnych ........

2% OFERTA POŻYCZKI Zainteresowana osoba powinna skontaktować się ze mną za pośrednictwem mojego adresu e-mailowego e-mail: meggloans@gmail.com

anonim
Autor: 2% OFERTA POŻYCZKI   Link do posta
13:04:02, 21-12-17
Pozdrowienia dla ciebie,

2% OFERTY KREDYTOWEJ, jesteśmy uprawnieni do oferowania następujących rodzajów pożyczek * Pożyczka osobista (niezabezpieczona) * Pożyczka dla biznesu (niezabezpieczona) * Kredyt konsolidacyjny zadłużenia * Popraw swój dom * Pożyczka inwestycyjna, ale po raz kolejny chcę mieć pewność, że jesteś bardzo poważny i godni zaufania, Otrzymaliśmy przywilej spełnienia twoich potrzeb finansowych. Kwestia kredytu nie powinna powstrzymać cię od uzyskania pożyczki, której potrzebujesz.

WYPEŁNIĆ INFORMACJE DLA MĘŻCZYZN

Pełne imię i nazwisko.......
Adres domowy....
Telefon:..........
Kraj...........
Zawód:........
Seks:...............
Wiek:..............
Potrzebna kwota ......
Czas trwania pożyczki: ...........
Need For Loan Application .....
czy złożyłeś wniosek o pożyczkę przed .........
miesięczny przychód.............
gniazdo krewnych ........

2% OFERTA POŻYCZKI Zainteresowana osoba powinna skontaktować się ze mną za pośrednictwem mojego adresu e-mailowego e-mail: meggloans@gmail.com

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 4 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-54-144-24-41.compute-1.amazonaws.com (54.144.24.41). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.

Hip-Hop.pl © 2000-2019 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies