Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje

hip-hop.pl ť

Dziękuje Bogu, eeee... fanom, że chcą tego słuchać

Dziękuje Bogu, eeee... fanom, że chcą tego słuchać

Autor: Marta Marcinkowska

Fani, to dzięki nim działa przemysł muzyczny. To oni kupują płyty, jeżdżą za artystami po całym świecie, komentują, udostępniają, klikają, kolekcjonują i napędzają to wszystko. Oczywiście są również fani sezonowi, w sumie ciężko o nich pisać jako o fanach. Podążają za tym co akurat modne i uważają się za wielkich znawców. Zresztą zawsze tak było, jest i będzie - nie ma co się rozwlekać na ten temat.

Wracając, piękne jest to zjawisko, że łączymy się na stronach o kulturze Hip-Hop'owej i sami generujemy newsy, artykuły, piszemy recenzje, felietony i wyrażamy swoje zdanie. Jedni nakręcają ten biznes dla przysłowiowej beki, nawet nie zdając sobie z tego sprawy angażują przez to bardzo dużo różnych grup: trollów, hejterów, fanów, artystów, a nawet grupy badawcze, dla których jest to bardzo interesujące działanie. Ludzie momentalnie zakładają strony na Facebook'u typu: beka i leci to wszystko w eter.

Wracając do bardziej pozytywnych aspektów postaci: fan. Coraz częściej widać mocną relację fan - artysta. Nawiązują oni kontakt przykładowo poprzez Facebook'a - komentarze i wiadomości, istnieje również możliwość wyboru miasta, w którym zostanie zorganizowany koncert danej osoby, pierwsze wydania płyt wychodzą z dedykacją i autografami. Podsumowując, są i tacy artyści, co widzą całe to zjawisko i doceniają. Tworzą swoiste podziękowania i chyba w najlepszym wydaniu: DIOX, Małpa, Ortega Cartel & O.S.T.R, VNM, W.E.N.A. Bo to muzyka łączy te dwie strony i daje przestrzeń do kontaktu. Macie jeszcze jakieś smaczki?Informacje o artykule
Data dodania:2014-01-31
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / felieton
Średnia ocena:nieoceniany
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
Marta Marcin..., 27 lat
kobieta, Wrocław

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-18-206-194-161.compute-1.amazonaws.com (18.206.194.161). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.