Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

Autor: CEND

Witam!
Przeczytałem artykuł pt. "Zawiodłem/łam się" i muszę stwierdzić, że bardzo się wkurzyłem. Chodzi mi tu oczywiście o samego Shakura, jestem jego wielkim fanem, wiem o nim prawie wszystko. Piszę prawie, ponieważ całej prawdy nikt nigdy się nie dowie. Chciałbym osobiście spotkać ludzi, którzy tak bardzo gardzą Pac'em. Ciekawe co mieliby do powiedzenia na jego temat. Zgadzam się w zupełności z tym, że własna matka (szacunek) i wytwórnia Death Row Records zrobiły całe to gówno z wielkości 2Pac'a! Nawiązując do Snoop'a, w rzeczywistości Tupac nagrał z nim kilka naprawdę dobrych kawałków. Obydwaj artyści byli bardzo dobrymi przyjaciółmi. Snoop w każdym niemal wywiadzie wspomina o tej przyjaźni i tych dobrych chwilach, które mieli okazje wspólnie spędzić. Nie wiem jak ktoś może w ogóle porównywać J-Z'ego do 2Pac'a, przecież on mu do pięt nie dorasta! W ciągu swojego krótkiego życia osiągnął więcej niż niejeden przez cale życie. Z jego piosenek wypływało samo życie, był aktorem, jego poezje wykładają na Uniwersytetach, powstała o nim sztuka teatralna, wiele książek itd. Był niewątpliwie najlepszym gangsta raperem na świecie i takim na pewno zostanie. Kończąc to moje pisanie chciałbym powiedzieć wszystkim tym ludziom, że równie dobrze mógłbym oczerniać tych wykonawców hip-hop'owych, których oni szanują ale tego nie będę robić. To po prostu nie leży w mojej naturze.
Pozdrawiam!
FOR TUPAC
"ONE LOVE"
R.I.P
Sebastian J.

...Ostatnio dużo takich wiadomości otrzymuję.

Sebastian gada sensownie. Wszyscy potrafimy krytykować ludzi i nie ukrywam, że ja też... i być może ta kolumna to też krytyka, cóż... Większość z Was nigdy nie miało do czynienia z robieniem muzyki, z problemami natury nacjonalistycznej czy też rasowej. Pac żył w tym świecie i był otoczony tymi realiami. Jego liryki dla wielu ludzi są niezrozumiałe. Dziś TuPac Amaru Shakur dla wielu hip-hop'owców, to przykra przeszłość i powiew komercji (szczególnie jeśli chodzi o ostatnio wydane produkcje...), ale są i tacy jak Sebastian, którzy po prostu szanują twórczość innych.

Dziś raperzy gadają o kasie, dziwkach i samochodach... każdy musi mieć swój platynowy łańcuch bądź złoty krzyż o wielkości małego jet'a... Pac też wspominał o dziwkach i kasie, ale nie dla pozy! A texty o charakterze politycznym? Wsłuchajcie się w wiersze, to znajdziecie wiele wartościowych spostrzeżeń... Pac pisał to, co czuł... opisywał to, co się wokół niego działo... W Stanach tak naprawdę mało mówi się o tym, co jest na serio, a wyjątki można policzyć na palcach jednej ręki.

Pac musiał być gangsterem żeby przetrwać na ulicach swojego miasta, a jego matka dziękowała Bogu, że dożył wieku 24 lat.

Proszę was o jedno... przestańcie pierdolić bzdury jeśli nie znacie faktów, a lubicie dużo gadać. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy lubi 2Paca, ale THAT'S JUST THE WAY IT IS.

Pochwalony!Informacje o artykule
Data dodania:2001-11-23
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / felieton
Średnia ocena:nieoceniany
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
CEND Maciej Wunsch  rap graffiti breakdanceCEND

Ostatnie artykuły tego autora:
Bakstajdżówy
Wydrapane - przejebane!
Zwiodłem/łam się cz.1
KC Da Rookee - wywiad
Wywiad z The Metabolics

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
anonim
Autor: emsi   Link do posta
12:49:42, 08-08-06
eee...:] 2Pac miał 25 lat :D

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 2 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-228-11-9.compute-1.amazonaws.com (3.228.11.9). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.