Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

The Mixologists - informacje

The Mixologists - informacje

Autor: Bongos

1999:
I.T.F Mistrzostwa świata w teamie, Hawaje (finaliści)
I.T.F Mistrzostwa Europy w drużynie, Kopenhaga (zwycięstwo)
DMC Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w drużynie, Londyn (trzecie miejsce)

2000:
DMC Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w drużynie, Londyn (zwycięstwo)
DMC Mistrzostwa Świata w drużynie, Londyn (trzecie miejsce)

2001:
DMC Mistrzostwa Wielkiej Brytanii w drużynie, Londyn (zwycięstwo1Ą

The Mixologists zostali założeni w 1997 roku przez Dj GO, który chciał zebrać grupę podobnie grających i myślących Dj-ów. Potem GO spotkał BENI G będąc gościem w jego radiowym hip-hop'owym show "The Boombox", ale dopiero w 1999 r oficjalnie ekipa została powołana do życia.

Go i Beni spotkali jeszcze dwóch Dj'ów podczas występów na bitwach i ostatecznie nowy team składał się z Djs GO, BENI G, GIZROC, YO-ONE.

Będąc jeszcze mało znaną formacją dj'ską The Mixologists zajęli trzecie miejsce w Brytyjskich Finałach DMC, wygrali Europejski ITF i zajęli drugie miejsce w Mistrzostwach Świata ITF na Hawajach. W pierwszym roku brania udziału w bitwach, grupa stała się wielkim zagrożeniem dla innych bardzo znanych formacji.

Po następnym sukcesie w 2000 roku, kiedy to wygrali UK DMC i zajęli trzecie miejsce na Świecie, Mixologists podzielili się. Obecnie formację tworzą GO i BENI G. Już jako dwójka odnieśli tytuł mistrzów Wielkiej Brytanii w 2001 i zajęli drugie miejsce w DMC.

GO i BENI G rozpowszechnili swój różnorodny styl (spinning Hip-Hop, breakbeat i drum&bass) w Wielkiej Brytanii, Europie i Świecie. BENI G jako tour Dj grał z takimi artystami jak EMINEM, Stereo MC's, Feeder i Delinquent Habits.

Podczas trzy letnich bitew Dj'ów The Mixologists osiągnęli bardzo dużo, ale dopiero w klubach naprawdę świecą. Dają rozrywkę tłumom na całym świecie oferując mieszankę Hip-Hop'u i drum&bass. Rok 2002 zapowiada się bardzo interesująco dla nich: ich priorytet to wygranie światowego DMC oraz światowy tour z Killa Kelą. Dodatkowo, BENI G będzie koncertował z Uncut, a DJ Go z The Planets, a razem właśnie kończą promujący mix dla wychodzącego albumu Rodney'a P. Powróciwszy z tour z Japonii, na którym w czerwcu koncertowali z Mc Trip i Mechanizm, chłopcy przygotowują się do batalii zdobycia tytułu Mistrzów Świata DMC w drużynie we wrześniu 2002 w Londynie.Informacje o artykule
Data dodania:2002-09-09
Dział / Kategoria: muzyka hip-hop / informacja, biografia
Średnia ocena:nieoceniany
Oceń artykuł: Aby ocenić artykuł musisz się zalogować
Autor:
Bongos Marek Zioło  rap graffiti breakdanceBongos

Ostatnie artykuły tego autora:
Gangstarr
Onyx - biografia
Wywiad z Soundkail
Killa Kela - informacje
Biografia Apani-B

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-226-122-74.compute-1.amazonaws.com (3.226.122.74). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.