Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin
Albumy i mp3
Buka (ft. Rahim) - Danse Macabre rap muzyka mp3 pliki
 rap muzyka mp3 pliki
Buka x Rahim - Optymistycznie rap muzyka mp3 pliki
Buka - Po Drugiej Stronie Lustra rap muzyka mp3 pliki
 rap muzyka mp3 hip-hop.pl
dodaj do moich ulubionych albumĂłw
Âśrednia ocena: 9.60 (5)
Zaloguj siĂŞ aby oceniĂŚ album.
Chcesz pobraĂŚ mp3? Zobacz:

Buka - ""

(2012, MaxFloRec, Album)
Kiedy w 2011 roku Buka, za pośrednictwem wytwórni MaxFloRec, wypuścił na rynek muzyczny album "Pokój 003" mało kto spodziewał się, że artysta zdobędzie takie uznanie u sympatyków hip-hopu w całej Polsce. Teraz przyszedł czas, aby trójmiejski raper udowodnił swoją wartość oddając wielbicielom muzyki swój nowy materiał.

Czego można spodziewać się po nowym krążku Buki? Tym razem raper prezentuje zupełnie inne oblicze niż na albumie “Pokój 003″ - postawił na wyniosły emocjonalny rap ubarwiany licznymi metaforami. To jednak nie oznacza, że zabraknie również luźniejszych klimatów. Album "Wspaniały widok na nic interesującego" to dowód, że Buka w pełni wykorzystuje swój potencjał i z każdą płytą słychać jak rozwija się jego talent. Potwierdza to choćby fakt, że teledyski zapowiadające nowy album cieszą się ogromną popularnością w sieci.

Najnowszy materiał rapera powstawał przez cały 2012 rok i zawiera trzynaście premierowych produkcji oraz bonusowy krążek, na którym znajdzie się zremixowany album "Po drugiej stronie lustra". Podczas powstawania nowych utworów artysta nawiązał współpracę z K2, Matim, Skorem, Biszem oraz Rahimem. Bogata warstwa muzyczna powstała dzięki : Greg (Miliony decybeli), DonDe, DiNO, Magiera, Feru i Timothy Drake.
 • 01.Wspaniały widok (intro)
 • 02.Wznieśmy toast
 • 03.Nadzieja
 • 04.Zamknij oczy ft Skor
 • 05.Evviva larte
 • 06.Dekada ft Mati, K2
 • 07.Biały królik
 • 08.Orchidee
 • 09.Piaski klepsydr ft Bisz
 • 10.Legal
 • 11.Pan Antonim
 • 12.Cyferblatów wichura ft Rahim
 • 13.Zanim powiem nara
Tegoroczny krążek Buki miał być pewnego rodzaju przełomem. Potwierdzeniem, że styl i nietypowa nawijka reprezentanta Maxflo wypłynie na szerokie wody i rozprzestrzeni się jeszcze dalej niż dobrze przyjęty "Pokój 003". W pakiecie do trzynasto numerowego "Wspaniałego widoku na nic interesującego", dodano drugi, remixowy album "Po Drugiej Stronie Lustra" w ramach urozmaicenia. Gruby z zewnątrz, czy równie gruby wewnątrz? Buka swoją charyzmą, oryginalnością i specyficznym flow zaraził mnie już przy produkcjach SumaStyli. Na swojej drugiej solówce nie zrezygnował z wersów wpływających na psy...
Newsy
matti-nine
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10:27:35, 10-06-13
Zamknę o czy policzę do dziesięciu...

Trener osobisty
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:25:58, 10-06-13
Buka wyróżnia się swoja techniką i szybkim flow - święte słowa.

anonim
Autor: stasio   Link do posta
15:41:30, 11-06-13
A już w sobotę, 15. czerwca wychodzi REEDYCJA PŁYTY Eldo „Człowiek, który chciał ukraść alfabet”! Wiedzieliście?

Vieri
Autor: Vieri   Link do posta
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
12:12:46, 23-02-14
Klasyk dla gimnazjum,dla dojrzałych słuchaczy rap Buki to nie rap. Ja jestem z tych drugich słuchaczy,a więc jest dla mnie przesłaba płyta,w dodatku wydawcy narzucili gości...szkoda.

Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-231-25-104.compute-1.amazonaws.com (3.231.25.104). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.