Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

Blockhead - Downtown Science

 Blockhead rap graffiti breakdance video Blockhead, blockhead.hip-hop.pl
Blockhead (a właściwie Tony Simon) - pochodzący z Nowego Jorku, hip-hop'owy producent - jeden z czołowych przedstawicieli instrumentalnego Hip-Hop'u. Blockhead jest członkiem brytyjskiej wytwórni Ninja Tune, która wydała 2 płyty Nowojorczyka - "M...

Blockhead - "Downtown Science"

(2005, Ninja Tune, Album)
Muzyka rap hip-hop mp3 Blockhead - Downtown Science,
Âśrednia ocena: 10.00 (1)
Zaloguj siĂŞ aby oceniĂŚ album.
PosÂłuchaj utworĂłw z Blockhead - Downtown Science


Wytwórnie Ninja Tune jak artystów z niej pochodzących darze wyjątkowym szacunkiem. Jeszcze chyba nie zawiodłem się na żadnej płycie tego właśnie labelu. Tak samo było z Blockhead'em i jego płytą "Downtown Science".

Pierwsze moje spotkanie z tym artystą nastąpiło na płycie Aesop'a Rock'a, konkretniej na albumie "Labor Days" gdzie zajmował się strefą muzyczną ponad połowy kawałków (9 z 14). Już wtedy bardzo mnie zainteresowała jego postać, a szczególnie po numerze "Daylight", który do dziś jest w mojej prywatnej czołówce numerów wszech czasów. Ale chyba zbyt bardzo oddalam się od tematu.

Solowy materiał pozbawiony jest jakichkolwiek gości. Jest to 100% materiału od Blockhead'a, bardzo dobrego z resztą. Cała płyta jest jest bardzo spokojna, tworzy naprawdę wyjątkowo spójną kompozycje. Nie ma tu sytuacji, że po numerze spokojnym pojawia się jakiś bardzo energetyczny. Wszystko jest wyważone oraz jak najbardziej przemyślane.

Wszystko zaczyna się świetnym numerem "Expiration Date". Jest to naprawdę idealne wprowadzenie w tę rewelacyjną produkcję. Świetny "Cherry Picker" tylko utwierdza w przekonaniu, że mamy do czynienia z czymś naprawdę dobrym. Reszta numerów jest równie dobra, przykładowo "Quiet Storm" z świetnie wkomponowaną trąbką. Tak dobrze jak płyta się zaczyna, tak samo dobrze się kończy. Wybór "Long Walk Home" jako outro był strzałem w dziesiątkę.

Podsumowując, kolejny artysta z labelu Ninja Tune nie zawodzi. Płyta dodatkowo została wydana w 2 wersjach. Standardowej i rozszerzonej o płytę DVD z 188 minutami materiału powiązanego z Blockhead'em, takim ja na przykład teledyski. Zdecydowanie polecam te rozszerzoną (sam jestem posiadaczem właśnie takiej).


Info
Fidel_Castro, 31 lat
mężczyzna, Aleksandrowo
dodano: 2007-01-24

średnia ocena: 0.00 (0)
Aby ocenić recenzję musisz się zalogować
Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 1 + 5 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-35-172-233-2.compute-1.amazonaws.com (35.172.233.2). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.