Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Dj Teraz Polska (Hidi)

 Dj Teraz Polska (Hidi) rap graffiti breakdance video Dj Teraz Polska (Hidi), dj_teraz_polska_hidi.hip-hop.pl
DJ TerazPolska to hip-hop'owy producent z Chrzanowa (Małopolska). Płyta "Taki sobie temat" jest jego pierwszym wydawnictwem, choć DJTP działa aktywnie od 1993 roku w różnych projektach muzycznych. "Taki sobie temat" to składanka producencka, aczk...
DJ TerazPolska to hip-hop'owy producent z Chrzanowa (Małopolska). Płyta "Taki sobie temat" jest jego pierwszym wydawnictwem, choć DJTP działa aktywnie od 1993 roku w różnych projektach muzycznych.

"Taki sobie temat" to składanka producencka, aczkolwiek DJTP również udziela się wokalnie w kilku nagraniach. Na mikrofonach pojawili się w większości debiutanci: Lisu i Siem, Eko, Kinja (15-letnia rewelacyjna MC), Kado, Feno, Ezoterylium, Full Contact, Monolit, Centrala 241, oprócz Danego z Poemy Faktu, który ma już na swoim koncie wydane płyty. Składankę tą promować będzie teledysk DJ TerazPolska f. Hidi - "Idę ulicą". Początkiem działalności H22 Production były teledyski: aby nauczyć się ich realizacji DJ TerazPolska wypożyczył zwykłą kamerę VHS. Efekty nauki były na tyle interesujące, że szybko dostał zlecenie od Paktofoniki na realizację teledysku do "Chwile Ulotne", a zaraz potem dla Śfider Anyy - "1-2-3". Kolejną produkcja był film dokumentalny o Poemie Faktu "Apfilm". Obecnie kończy kolejny klip - do solowego nagrania Fokusa "Wieszak".Kolejnym pomysłem na realizowanie własnych aspiracji było założenie własnej wytwórni płytowej - H22. Po długim okresie pozyskiwania sponsorów i przygotowania całego projektu DJ TP postanowił wydać swoją pierwszą płytę. Nagrania odbywały się w domowym studio, realizacją i mixem również zajął się sam. H22 zajmuje się również organizacją imprez hip-hop'owych.