Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Akrobatik

 Akrobatik rap graffiti breakdance video Akrobatik, akrobatik.hip-hop.pl
Akrobatik jest raperem, który pochodzi z okolic Bostonu, Dorchester, Massachusetts. Współpracował wielokrotnie z wieloma raperami z Bostonu, a od niedawna tworzy muzykę  z Mr Lif i DJ Fakts One. W 1998 r.

Akrobatik wydał swój pierwszy singiel Ruff Enough w Bostońskiej wytworni Detonator Records. Jego drugi singiel ukazał się w Newo Jorkskiej wytworni Rawkus. Singiel Say Yes Say Word, został znakomicie odebrany w środowisku hip-hopowym, a sam Akrobatik został doceniony jako utalentowany MC.

W ten sposób zyskał szacunek na Bostonskej scenie hip-hop i poza nią, łącząc świadomość polityczną z agresywnością stylu walki w jego teksty. Jego muzyka mogliśmy usłyszeć  w takich programach telewizyjnych jak "The Wire"-HBO, "Playmakers"-ESPN, a także w filmach "Date Movie" i "Wholetrail". Jego utwory pojawiały się również w grach komputerowych: NBA Live 06, Frequency, Need for Speed Most Wanted...

W grudniu 2005 r., Akrobatik podpisał kontrakt z Fat Beats Records. 19 lutego 2008 wytwórnia wydala jego solowy album "Absolute Value".
Odwet_1, 30 lat
mężczyzna