Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Vixen

  Vixen rap graffiti breakdance video Vixen, Vixen.hip-hop.pl
"Moja przygoda z hip-hop-em rozpoczęła się w 2002 roku, wtedy miały miejsce pierwsze pomysły na nagrania. Jak zawsze na początku były to bardzo amatorskie, wręcz podwórkowe bym rzekł formy rejestrowania własnego głosu na bitach(w sumie chyba każdy tak zaczynał).

Podczas dwóch lat nagrywałem wraz z ziomkiem Beka, który robił również bity. Razem zrealizowaliśmy dwie płytki, które jak wspominałem nie były godne uwagi, z powodu małego doświadczenia i obycia na majku.(EWD (2003), EWD 2 (2004).

Niestety nasze drogi się rozeszły, więc postanowiłem sam dążyć do celu. Po upływie pewnego czasu, znalazłem dojście do lepszego sprzętu, a co za tym idzie lepszej jakości nagrań. Materiał pt. "Nowy sezon" (2006) był owocem współpracy mojej oraz Nasera.

Kolejnego albumu nie mogłem już nagrać w owym studio, z racji wyjazdu Nasera do Anglii. Musiałem radzić sobie sam. Przez całe wakacje pracowałem, aby zarobić na własny sprzęt. Po kilku miesiącach wreszcie się doczekałem i zakupiłem niezbędny sprzęt. Płyta "Rozsypana układanka"(2006), została w całości nagrana u mnie. Następny krążek nagrany przeze mnie to mixtape pt. "Inwazja", jest on pewnym rodzajem zrzucenia pozostałych po " Rozsypanej układance" pomysłów i myśli.

Nie mogę wytrzymać długo bez pisania, produkowania i nagrywania, więc już po 4 miesiącach ukończyłem kolejną płytę, tym razem w całości zrealizowaną do moich bitów. Nosi ona tytuł "Vixtape". Wszystko jedzie na dobrym torze i mogę zapewnić wszystkich słuchaczy że będę się dalej rozwijał i poszerzał zakres moich umiejętności."
Redakcja, 19 lat
zespół, Szczecin