Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Vixen

  Vixen rap graffiti breakdance video Vixen, Vixen.hip-hop.pl
Vixen "New-Ton" - sesja zdjęciowa
Po przedstawieniu się w formie muzycznej w drugim singlu (Vixen - "Jeszcze mnie nie znasz") przyszedł czas na wizualne przedstawienie postaci Vixena. Oto sesja zdjęciowa "New-Ton" wykonana na potrzeby okładki oraz materiałów promocyjnych. Info koncertowe i booking pod numerem 509 969 522, Gorąco zapraszamy do współpracy organizatorów.
Dowiedz się więcej o Vixen
Vixen "Nie mam nic" fotorelacja
Prezentujemy fotorelację do nowego klipu Vixena, realizowanego do numeru "Nie mam nic" pochodzącego z jego najnowszej płyty zatytułowanej "New-Ton". Nagranie oraz impreza, podczas której odbywały się zdjęcia, odbyła się 27.11 w klubie Diskoplex A4. Przypominamy, że cały czas możecie kupować płytę "New-Ton" w promocyjnej cenie w postaci legalnych mp3.
Dowiedz się więcej o Vixen
RPS Club Meeting Vol. 2
Choć bez zapowiadanej gwiazdy, druga edycja RPS Club Meeting spotkała odbyła się zgodnie z zapowiedziami. Pod koniec kwietnia w Poznaniu ja jednej scenie wystąpili artyści skupieni wokół RPS Enterteyment oraz sam Peja!Obecność zapowiadanej gwiazdy, czyli rapera Nine'a okazała się nie być istotną dla powodzenia drugiej edycji RPS Club Meeting. Pomimo tego, że amerykański muzyk odwołał europejską trasę i nie pojawił się w Poznaniu, kolejna odsłona organizowanej przez Rycha Peję imprezy potoczyła s...
Dowiedz się więcej o: Vixen, Sativa Skład, Peja / Slums Attack, Massey & Kubix, Massey, Gandzior aka Gandi Ganda