Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Skow

 Skow rap graffiti breakdance video Skow, skow.hip-hop.pl
Skow (Styl Który Określa Wolnostylistę) a właściwie Marcin Skowroński. Reprezentant grudziądzkiej sceny. Zwycięzca WBW Freestyle Grand Prix - Katowice 21.05.2005 (w finale pokonał Majkela).Skow zadebiutował wydając EPkę w studiu KNT pt. "Nie dla ludz...
FOTO_3 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_1 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
Skow (Styl Który Określa Wolnostylistę) a właściwie Marcin Skowroński. Reprezentant grudziądzkiej sceny. Zwycięzca WBW Freestyle Grand Prix - Katowice 21.05.2005 (w finale pokonał Majkela).

Skow
zadebiutował wydając EPkę w studiu KNT pt. "Nie dla ludzi spoza" (2006), na której pojawili się gościnnie: Tymi, Norman, a bity składali: Żółty, Sqra, Zdolny Dzieciak oraz Piooro. Skow na swojej płycie poruszył refleksyjne tematy ocierające się o jego życie. Płyta cieszy się wielką popularnością nie tylko w rodzinnym mieście rapera ale w całym kraju.

Styl Który Określa Wolnostylistę regularnie występuje w ogólnopolskich bitwach freestyle'owych. Jego flow jest bardzo mocny a punche są pierwszej jakości. Właśnie dzięki nim zdobył sobie sławę w całej Polsce. jego motto na freestyle to: "Każda nawijka powinna mieć swój własny, indywidualny charakter".

Skow ma na swoim koncie bitwy z największymi Polskimi freestyle'owcami takimi jak: O.S.T.R, TeTris, Filip, Duże Pe.


$Kafel$, 29 lat
mężczyzna, Zieleniec