Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - DJ Kostek

 DJ Kostek rap graffiti breakdance video DJ Kostek, dj_kostek.hip-hop.pl
Dj Kostek to zdecydowanie jeden z czołowych i najlepszych Dj'ów w Polsce. Tak naprawdę to Tomasz Kościelny. Zajmuje się Hip-Hop'em od około 6-8 lat. Zwycięzca paru konkursów dla Dj'ów, takich jak: Vice Mistrz International Turntablism Federation 2...
FOTO_6 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_1 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_3 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
Dj Kostek to zdecydowanie jeden z czołowych i najlepszych Dj'ów w Polsce. Tak naprawdę to Tomasz Kościelny. Zajmuje się Hip-Hop'em od około 6-8 lat.

Zwycięzca paru konkursów dla Dj'ów, takich jak: Vice Mistrz International Turntablism Federation 2003 oraz Mistrzostwa Polski DMC 2001/2002. Jak sam twierdzi najbardziej lubi styl "Funk", który cechuje duża kreatywność. Co ważniejsze jest członkiem zespołu Sweet Noise (polska grupa muzyczna wykonująca hard rock z wpływami hardcore i muzyki elektronicznej) z czego jest bardzo dumny. Przygodę z zespołem zaczął w roku 2002, początkowo brał udział w nagraniach jako gość a z upływem czasu jako stały członek ekipy, razem nagrali dwie płyty -"Czas ludzi cienia", "Rewolta". Dj Kostek bierze czynny udział w działalności Hip-Hop'owej, gra wiele koncertów indywidualnych oraz np. z Fenomenem i ekipą wielkie joł(ostatnio Esende Mylffon Tour). Jego skrecze możemy usłyszeć na wielu produkcjach. Artysta może się pochwalić bardzo liczną liczbą featuring'ów. Dj Kostek jest członkiem wytwórni Wielkie Joł. Prowadzi też projekt teatralny "12 Ławek" jako Dj. Postać ta jest bardzo znana, a co więcej jest Dj'em wartym uwagi. Ostatnim dziełem jego produkcji wraz z DonGuralesko jest mixtape: "Jointy,konserwy,muzyka bez przerwy" który okazał się wielkim sukcesem: szalone zwroty, bity oraz wspaniałe featurng'i.
*Carl Johnson*, 27 lat
mężczyzna, Aleksandria
Hip-Hop.pl © 2000-2018 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies