Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Smagalaz

 Smagalaz rap graffiti breakdance video Smagalaz, smagalaz.hip-hop.pl
Słubicka grupa w której skład wchodzą: Dj Pete, Abel, Rzywy oraz Kedyf. Oficjalna data powstania grupy Smagalaz to rok 2002, kiedy to dołączył ostatni członek grupy Dj Pete - reprezentant niemieckiej grupy Kaosloge, ale korzenie działalności formacji...
Słubicka grupa w której skład wchodzą: Dj Pete, Abel, Rzywy oraz Kedyf. Oficjalna data powstania grupy Smagalaz to rok 2002, kiedy to dołączył ostatni członek grupy Dj Pete - reprezentant niemieckiej grupy Kaosloge, ale korzenie działalności formacji sięgają lat 90'tych.

Dj Pete z pozostałymi wykonawcami poznali się na koncercie w Niemczech, podczas gdy panowie grali koncert jeszcze jako skład o nazwie "Słowanacja". W magazynie "Ślizg", dawniej ukazało się kilka utworów wykonawców ze Smagalaz na płycie dodanej do tej gazety. Na początku roku 2007, ekipa dołączyła do grona artystów wytwórni Wielkie Joł. Wkrótce po dołączeniu do wytwórni Tede'go, ukazał się pierwszy owoc pracy Smagalaz- "Eintopf Mixtape" który stworzył Abel oraz Dj Pete. "Eintopf Mixtape" to zwariowany i nietypowy materiał, aczkolwiek bardzo dobry, z udziałem gości m.in. Tede'go.
*Carl Johnson*, 28 lat
mężczyzna, Aleksandria