Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Birdman & Lil Wayne

 Birdman & Lil Wayne rap graffiti breakdance video Birdman & Lil Wayne, birdman__lil_wayne.hip-hop.pl
Birdman, a właściwie - Bryan Williams urodził się w Nowym Orleanie w 1989 roku. W 1991 roku wraz z jego bratem Ronaldem założył wytwórnie "Cash Money Records".Lil' Wayne a właściwie Dwayne Carter urodził się 27 września 1982 roku. Znany jest również ...
FOTO_2 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_3 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_4 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
Birdman, a właściwie - Bryan Williams urodził się w Nowym Orleanie w 1989 roku. W 1991 roku wraz z jego bratem Ronaldem założył wytwórnie "Cash Money Records".

Lil' Wayne a właściwie Dwayne Carter urodził się 27 września 1982 roku. Znany jest również jako Weezy F Baby albo Birdman Junior. Jest szefem Cash Money records oraz ma własny podlabel Young Money.

Gdy Lil Wayne miał 12 lat poznał Birdmana. Freestyle Weeziego zrobił olbrzymie wrażenia na założycielu cash money. Po pewnym czasie baby postanowił podpisać z nim kontrakt.

Gdy Lil Wayne bawił się pistoletem postrzelił się w klatkę piersiową. Gdy na miejscu zjawiła się policja okazało się że broń należała do ojczyma Weeziego Reginalda "Rabbit" Cartera. Został on skazany na 6 miesięcy więzienia. Gdy wyszedł został porwany oraz zamordowany. Birdman dowiedziawszy się o tej tragedii postanowił adoptować Wayna i stał się jego ojcem zastępczym.

W 2006 roku Birdman wraz z Lil Waynem nagrał album "like father like son". Singiel "Stunnin Like My Daddy" który promował ową płytę stał się wielkim hitem i bardzo często można było go usłyszeć w radiu czy telewizji. Gościnnie na krążku usłyszymy takich raperów jak Rick Ross,T-Pain, Fat Joe oraz Tha Dogg Pound i Allstar Cashville Prince oraz takich producentów jak DJ Nasty, L.V.M, Jim Jonsin czy Scott Storch. Płyta sprzedała się w ponad 760 tysiącach kopi co dało całkiem niezły rezultat.Wielbłąd, 30 lat
mężczyzna, Pokój