Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Artifacts

 Artifacts rap graffiti breakdance video Artifacts, artifacts.hip-hop.pl
 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
Artifacts to legendarny, undergroundowy duet z Newark. W jego skład wchodzili El Da Sensei (właściwie William E. Williams ur. w 1972 r.) i Tame One (właściwie Rahem Brown ur. w 1971).

W 1994 ukazał się debiutancki album duetu "Between a Rock and a Hard Place", którego produkcją zajęli się T-Ray, Rockwilder i Buckiwild z ekipy D.I.T.C., a gościnnie pojawili się na nim Busta Rhymes i Redman. Z tej płyty pochodzi kawałek "Wrong Side Of Da Tracks" uznawany w wielu miejscach świata za hymn grafficiarzy. W 1997 ukazał się drugi album raperów, zatytułowany "That's Them", wyprodukowany przez takie osoby jak Shawn J Period, Da Beatminerz oraz Lord Finesse i Showbiz z D.I.T.C. Na featuringu pojawili się Lord Finesse i Lord Jamar z Brand Nubian w kawałku "Collaboration of Mics".

Płyta jednak nie cieszyła się wielkim zainteresowaniem jak poprzednie dzieło artystów, co poskutkowało zawieszeniem działalności grupy, a jej członkowie postanowili zająć się swoimi solowymi karierami. El Da Sensei wydał sześć solowych albumów, w tym dwa z polskim duetem producenckim The Returners ("Global Takeover: The Beginning" z 2008 i "GT2: Nu World" z 2011). Tame One również wydał sześć solówek i jedną EP'kę, a także kilka w kolaboracji z innymi raperami, czyli "Waterworld" z Cage'em Kennylz'em jako Leak Bros, "Slow Suicide Stimulus" z Dusted Dons oraz "Parallel Uni-Verses" z Del The Funky Homosapien'em.
AlkiAlkz, 28 lat
mężczyzna, Katowice