Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka -

  rap graffiti breakdance video , wiea_crew.hip-hop.pl
Koncept odnośnie powstania grupy narodził się w sylwestra 2005/2006 w głowie Yancka. Skład grupy początkowo przedstawiał się następująco: Huciek, Yaneck, Wudwa, Zam, Rekon, Mihuu.W trakcie prac nad płytą do projektu dołączył zaMłody, który de facto b...
FOTO_2 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_3 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
Koncept odnośnie powstania grupy narodził się w sylwestra 2005/2006 w głowie Yancka. Skład grupy początkowo przedstawiał się następująco: Huciek, Yaneck, Wudwa, Zam, Rekon, Mihuu.

W trakcie prac nad płytą do projektu dołączył zaMłody, który de facto był związany z grupą od początku. Każdy członek składu ma za sobą bagaż rapowych doświadczeń, oraz udział w bardziej lub mniej udanych projektach. Pierwsze sesje nagraniowe jako Świeża Crew odbyły się w marcu 2006 roku. Od tamtego czasu aż do końca roku 2006 trwały prace nad debiutanckim albumem grupy zatytułowanym "Wylew", który jest już dostepny w internecie oraz niewielkiej serii okładkowej skierowanej do grona najbliższych odbiorców. Plany na najbliższe miesiące to promocja płyty (klip, koncerty itp.).