Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - xpris

 xpris rap graffiti breakdance video Xpris, 40 lat, xpris.hip-hop.pl
Loczek_One
19:16:49, 30-05-07
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
Hmhmhmm Jestem tu Pierwszy :] Sorry ale mam 18 lat i wiem bardzo duzoooo na temat rapu :] i obrazasz mnie nazywając mnie przeczkolakiem nic nie wiedzącym o hip-hopie i piszacym na forum bo mi sie nudzi nie prawda:] !!! Zostawiam Pozytywna 10 za szczerośc bo tylko to liczy się w dzisiejszych czasach :] !!! Pozdro !!!

ZUHH
Autor: ZUHH   Link do posta
11:16:42, 09-06-07
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
10 za hacking i prawilniactwo, te dwie rzeczy nie idą ze sobą w parze ale chuj z tym. tak tak daje ci 10 ! bo nauczono mnie żeby za zło płacićdobrem ! piona !

losmagest-NMSC kru
13:31:04, 10-06-07
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
ema...mam 28 lat jestem hejtersem z Mst. Wwa niewiem czemu ci tak podpadlitepimy pseudo raperów jednego sezonui tak jest już lipa...mam zioma ''REDHA''w twoim mieście więc pozdrawiam.i pamiętaj''LOSMAGEST''

Coleman
17:43:11, 24-06-07
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
Emano. Mam sprawę do ciebie! Daj znać!
5073388

TAEM
Autor: TAEM   Link do posta
12:32:58, 25-06-07
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
dobra ustawka. dałem 10- piona!

Ace Ventura
22:40:09, 17-12-07
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
Spoko oka wiem o co kaman... Pozdro

Ace Ventura
12:32:30, 29-12-07
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
Numer 1 ma umnie koleś co jest pOWALony


a oto recenzja jego "sensu życia"


Recenzja:
"Epizod IV - Sens życia" Owala realizuje tendencję, którą dotknięte było większość sequeli filmowych i muzycznych - z produkcji na produkcje jest coraz słabszy. Po całkiem przyzwoitym "Wirusie" oczekiwałem od Poznaniaka rozwoju, dojrzalszego spojrzenia na rzeczywistość, a co najważniejsze zrobienia czegoś ciekawego, co zainteresuje słuchacza. Niestety oczekiwania nie zostały spełnione. Z płyty wieje nudą tak mocno, że gdyby posłuchała jej Dorotka z bajki Franka L. Baum'a, to zamiast do Oz trafiłaby co najmniej do Chin.

"Sens życia" to przede wszystkim wtórna płyta. Nie jest tak na prawdę istotne, czy zostałaby wydana dziś, jutro, czy za 4 lata. W żadnym z tych przypadków nie dowiedzielibyśmy się niczego nowego, może hasła zawarte na płycie byłyby jeszcze śmieszniejsze i banalniejsze. Po przesłuchaniu materiału wydaje się jakby Raper przygotował produkcję dla gimnazjalistów. Pełen truizmów, sztucznego patosu, banalnych hasełek i mądrości, które można znaleźć w pierwszych lepszych babcinych poradach. Teksty być może docierają do młodszych słuchaczy, niestety Ci starsi mogą poczuć się obrażeni banałem, który "wciska" Owal. Owal, który mimo tak dużego doświadczenia praktycznie w ogóle nie rozwinął się technicznie. Rymy są proste, nie ma zabawy słowem, porównania równie przewidywalne jak na pierwszej płycie. Wydaje się, że Orzech (jeden z gości na płycie) mówiąc w swoim i Owala imieniu "czuję ucisk tworzenia" miał na myśli właśnie "Sens życia". Nie wierzę również poznańskiemu MC, kiedy mówi "masz to jak w banku, to dobry towar". Niestety w Jego banku mamy spory deficyt. Na płycie są jednak pojedyncze motywy, które mogą się podobać. Pierwszym z nich jest kawałek "Życie (nie) jest piekłem" ciekawy pomysł zestawienia dwóch skrajnych wartości rządzących życiem w jednym utworze. Podobać się może również "Z Boku". Tym razem jest trochę oryginalniej i tematem utworu są brukowce i ich destrukcyjny wpływ na postaci medialne. Bardzo cieszy, że ktoś zabrał zdanie na ten temat. Owal zwraca także uwagę na smutną, aczkolwiek prawdziwą tendencję, mówiąc w "Powrocie" - "wielu jest tu fartem, albo przypadkowo, wystawili głowę z bramy i nagrali solo"Muzycznie nie jest lepiej. Bity są senne, schematyczne, nudne i zawierają dużo popowych elementów. Co najgorsze na płycie nie ma różnorodności, wszystkie melodie są "na jedno kopyto" i praktycznie nie ma znaczenia, czy słuchamy pierwszego czy trzynastego kawałka. Są jednak pozytywne wyjątki. Ciekawszą muzykę usłyszymy w utworach: "Sens życia" i "S.I.M" (jeden z lepszych utworów). Równie pozytywnym rozczarowaniem okazało się zaangażowanie Sławka Wierzcholskiego na harmonijce w piosence "Ona".

Podsumowując, "Epizod IV" wypada najgorzej ze wszystkich. Możliwe, że jako słuchacz za wysoko postawiłem poprzeczkę poznańskiemu Raperowi, jednak kiedy nagrywa się czwartą płytę trzeba być świadomym apetytów słuchaczy. Obawiam się, że "Sens życia" Owal przegrał na własne życzenie. W grupie wtórnych i banalnych pioseneczek ocierających się o Pop zdarza się, że jesteśmy pozytywnie zaskakiwani, jednak dzieje się to za rzadko. "Spokojnie" rymuje MC w jednym z numerów, ale jak być tu spokojny, kiedy pod nos podstawiany jest nam taki bubel.

Autor:    Link do posta
16:18:29, 30-12-07
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
Ja mam 13 lat a nie spinam sie na forum ; p

humer1
17:32:43, 10-06-08
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
my się chyba znamy z jakiegoś warezu co nie :)


Dodaj wypowiedź

Autor: Podaj wynik dodawania: 3 + 4 =

Pozostało znaków: 1250

Uwaga:
Twój host to ec2-3-226-248-180.compute-1.amazonaws.com (3.226.248.180). Informacja ta zostanie zapisana wraz z Twoją wypowiedzią. W przypadku naruszenia czyichkolwiek dóbr osobistych informacja ta zostanie ujawniona tak aby ułatwić ściganie autora.