Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Bosski Roman

 Bosski Roman rap graffiti breakdance video Bosski Roman, bosskiroman.hip-hop.pl
Zajmuje sie w życiu wieloma rzeczami, a każda z nich jest jego pasją. Jeśli chodzi o kobiety i ich stosunek do niego, najlepiej wyraża to jego zastępczy alias, który brzmi "pierwsza dwudziestka Europy". Jeśli chodzi o edukacje walczy on wciąż o wyksz...
FOTO_2 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_3 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_4 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
Zajmuje sie w życiu wieloma rzeczami, a każda z nich jest jego pasją. Jeśli chodzi o kobiety i ich stosunek do niego, najlepiej wyraża to jego zastępczy alias, który brzmi "pierwsza dwudziestka Europy".

Jeśli chodzi o edukacje walczy on wciąż o wykształcenie na UJ, kierunek Religioznawstwo.Razem z bratem Tadziem, robią ubrania JP, gdzie w konfekcji męskiej oznacza "jebać policje", a w damskiej JP oznacza "jesteś piękna". (Dla katolików JP to Jan Paweł , dla monarchistów "jaśnie Pan", dla pedantów "jakość pierwsza", dla optymistów "jutro piątek", a dla pesymistów "jutro poniedziałek" - dla każdego ma on rozwiazanie).

Jednak jego najwieksza pasją jest rap i freestyle. Pisze teksty i rymuje od 12 roku życia. Udalo mu się zaistnieć na scenie wraz z Tadziem, Kalim, Popkiem i Pomidorem jako sklad Frima. Istnieją juz prawie 7 lat. Nagrali już kilka plyt. Nagrywaja z najlepszymi, a ich przesłanie dotyczy ich filozofii, czyli ulicznych zasad honoru i szacunku. FIRMA to 100% hardcoru i prawdy . W ostatnim czasie promuje on swój solowy LP, pt. "Krak" (powstał we współpracy z Pierem, wirtuozem wsród polskich producentów). "Krak" to nowy, lecz wtórny styl elektroniczny, który stworzyli. Jest on mieszanka (jak dotad) rapu, dancehall'u, grime'u, garage'u, d'n'b, miami-base i minimalu. Styl ten caly czas sie rozwija. Niebawem LP Firmy w komplecie w Prosto Label.
WOJTEK WRÓBE..., 31 lat
mężczyzna, Biała Podlaska