Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Baby Bash

 Baby Bash rap graffiti breakdance video Baby Bash, baby_bash.hip-hop.pl
Baby Bash urodził się w 1975 roku w Vallejo. Jego matka była latynoską, a ojciec anglo-amerykaninem. Z powodu narkomanii rodziców był wychowywany przez babcię i wujków. Dzięki nim zainteresował się muzyką - i wybrał rap. Na początku swojej przygody...
FOTO_3 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_4 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_5 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
Baby Bash urodził się w 1975 roku w Vallejo. Jego matka była latynoską, a ojciec anglo-amerykaninem. Z powodu narkomanii rodziców był wychowywany przez babcię i wujków. Dzięki nim zainteresował się muzyką - i wybrał rap.

Na początku swojej przygody z rapem współpracował między innymi ze składami Potna Deuce i Latino Velvet oraz z raperami Kid'im Frost'em i Jay Tee'em. Jednak w tamtym okresie od rapu była dla niego ważniejsza koszykówka. Dopiero po wyjeździe do Houston, pod wpływem znajomości z innymi raperami, zaczął poważniej zastanawiać się nad karierą rapera. Niedługo po tym nagrał kilka kawałków z Frankie J. i Kumbia Kings. W 2001 roku rozpoczął współpracę z beatmakerem Happy'm Pereza'em, czego efektem była płyta ''Savage Dreams''. Sławę jednak przyniósł mu kawałek 'Suga Suga'. Potem było już z górki - w 2003 roku album "Tha Smokin Nephew", a 2 lata później "Super Saucy".

Dyskografia:
- 2001 - Savage Dreams,
- 2002 - Get Wiggy,
- 2002 - On Tha Cool,
- 2003 - Untimate Cartel,
- 2003 - The Smokin' Nephew
- 2004 - Menage a Trois [CD & DVD],
- 2004 - Smokin Nephew: Screwed & Chopped,
- 2005 - Super Saucy,
- 2005 - Shadowyze,

BleBleBlea, 64 lata