Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - B-Tight

 B-Tight rap graffiti breakdance video B-Tight, btight.hip-hop.pl
B-Tight, właściwie Robert Edward Davis, urodzony 28 grudnia 1979 roku w Palm Springs w Kalifornii, jest niemieckim raperem należącym do wytwórni Aggro Berlin. Ma niemiecką matkę i afroamerykańskiego ojca. Mieszka w Berlinie. Początkowo chciał zostać ...
FOTO_2 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_3 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_4 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
B-Tight, właściwie Robert Edward Davis, urodzony 28 grudnia 1979 roku w Palm Springs w Kalifornii, jest niemieckim raperem należącym do wytwórni Aggro Berlin.

Ma niemiecką matkę i afroamerykańskiego ojca. Mieszka w Berlinie. Początkowo chciał zostać zawodowowym koszykarzem, ale kontuzja stopy uniemożliwiła mu karierę sportowca. Początki jego kariery datują się na rok 1997, gdzie razem ze swoim owczesnym wpómieszkańcem Sido stworzył skład Royal TS, później przekształcony w Die Sekte oraz A.i.d.S.. Pierwsze solo B-Tighta zostało wydane w 2000 roku i nosiło tytuł "Sein Album". Album ten został wydany tylko na kasecie, nakładem Royal Bunker/Sekten Muzik.W 2002 roku B-Tight wydaje przebojowy album pt."Der Neger In Mir". To właśnie na nim znalazły się takie utwory jak singiel "Der Neger", gdzie B-Tight nawiązuje do tego że jest mulatem. W sierpniu 2005 r. B-Tight wspólnie z Tonym D. wydaje mixtape "Heisse Ware". 27 kwietnia 2007 roku B-Tight wydaje nowy album. "Neger Neger", bo tak go nazwał, jest bardzo dopracowanym, dobrym albumem. Pochodzi z niego singiel "Ich bins" a 17 sierpnia usłyszymy kolejny - tym razem "Der coolster".
Crusader, 27 lat
mężczyzna, Mikstat