Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - MaxFloRec

 MaxFloRec rap graffiti breakdance video MaxFloRec, maxflorec.hip-hop.pl
Agencja artystyczno-wydawnicza MaxFloRec powstała na bazie istniejącego od 1998r. MaxFloStudio. Prowadzona jest przez jej założyciela Rahima znanego z takich projektów jak: Paktofonika, Pokahontaz, Straho Instrumentals, Pijani Powietrzem, L.U.C. i Rah.

Naszym zadaniem jest promowanie ambitnej muzyki głównie z południa Polski, gdzie zdolni artyści odcięci są od stołecznej pępowiny. Stwarzamy im profesjonalne warunki w dziedzinie wydawania płyt oraz zapewniamy promocję medialną i internetową, a przy okazji kreujemy ich pozytywny wizerunek na rynku muzycznym.

Zapewniamy także pełną obsługę managementową artystów, zajmujemy się organizacją koncertów i różnego rodzaju eventów. Mamy na swoim koncie wiele ciekawych, a przede wszystkim udanych, wydarzeń od imprez tanecznych, przez koncerty, pojedynki freestylowe, streetball’e, a na warsztatach artystycznych kończąc.

Należy tu zwrócić uwagę na fakt, że jesteśmy grupą doświadczonych w tej branży pasjonatów, którzy przede wszystkim kochają to co robią! Nie boimy się dużych, nowych wyzwań. Bardzo wierzymy w sensowność naszych działań.

Współpracujemy ze sporą ilością utalentowanych osób, gdyż wyznajemy zasadę, że w jedności tkwi siła.