Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Emo

 Emo rap graffiti breakdance video Emo, emo1.hip-hop.pl
Emo - Raper i producent z Trójmiasta, zajmuje się muzyką od roku 1998. W lutym 2002 nagrał pierwszy nielegal, który rozszedł się głównie wśród znajomych, a później również można było go ściągnąć z Internetu. W 2003 roku natomiast powstało promo EP za...
FOTO_3 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_4 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_5 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
Emo - Raper i producent z Trójmiasta, zajmuje się muzyką od roku 1998. W lutym 2002 nagrał pierwszy nielegal, który rozszedł się głównie wśród znajomych, a później również można było go ściągnąć z Internetu.

W 2003 roku natomiast powstało promo EP zawierające około 10 utworów, które miało zwiastować kolejną płytę, lecz jak się później okazało płyta ta nigdy nie ujrzała światła dziennego Przez dość długi czas utrzymywał się on na wysokiej pozycji listy najchdziennego i trafiła do tak zwanej szuflady, w której leży do dziś. W ten oto sposób EP to zostało później oficjalnie uznane jako drugi nielegal. EP rozeszło się w dość dużym jak na tamten czas nakładzie około 200 egzemplarzy. Z tej płyty dość dużym powodzeniem wśród słuchaczy cieszył się utwór "Na łączach", w którym gościnnie zwrotki dograł skład chętniej ściąganych utworów serwisu mp3.wp.pl gdzie przez parę tygodni zajmował pierwsze miejsce i miał ponad 20 000 przesłuchań oraz prawie tyle samo ściągnięć. Dzięki temu właśnie w tamtym okresie Emo otrzymał propozycję wydania swojej płyty jako dodatku do pewnej gazety, co jednak nie doszło nigdy do skutku, ponieważ nie czuł się jeszcze gotowy na ogólnopolską premierę swojego materiału.

W czasie od czerwca 2003 do grudnia 2005 zagrał z tym materiałem koło 40 koncertów (ostatnie z nich w składzie koncertowym wraz z Dasem i Romanem) na terenie Trójmiasta i okolic (także jako suport przed najbardziej znanymi artystami z kraju i zagranicy, jak Donguralesko, Hemp Gru, Peja, Grammatik, czy też francuski Soundkail) Emo od czerwca 2005 należy i z dumą reprezentuje rodzinę 3MPS, do której między innymi należą: Iceman, Błajo, D.O.C., Fides, Roman, Tuk oraz inne osoby.

"Z perspektywy czasu..."

Od stycznia 2006 Emo postanowił się skupić nad skończeniem i nagraniem nowego materiału. Zapis wokali na tą płytę rozpoczął się w kwietniu 2006 w Gdańskim studiu Vabank (dawniej Studio Stocznia). Mimo wszelkich opóźnień spowodowanych przeróżnymi niespodziewanymi okolicznościami płyta ukaże się jeszcze w tym roku nakładem wytwórni Fonografika. Za warstwę muzyczną płyty odpowiedzialni są tacy producenci jak: L.A. (Whitehouse), Szogun, Kixnare, DNA, David Gutjar, Rx, Flamaster, Puzzel, Brahu, Beztwarzy, Henio, Popey i Sychu.

29 czerwca w sklepach ukazał się maxi singiel Piha "Ulice Bez Jutra /Czarny kruk"
, na którym znalazło się 19 utworów w tym dwa najnowsze single Piha pochodzące ze zbliżającej się płyty "Kwiaty Zła", remixy, instrumentalne, acapelle oraz 6 utworów w większości nie publikowanych dotąd, które PIH nagrał gościnnie na płyty swoich znajomych, między innymi utwór "Nie Potrzebuje Być Kimś Kim Nie Jestem", który pochodzi z płyty "Z perspektywy czasu".
mello_s, 32 lata
mężczyzna, Reda
Hip-Hop.pl © 2000-2018 • kontakt • redakcjareklamamateriały promocyjneFAQ, pomoc i zasadyPolityka Cookies