Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Huba

 Huba rap graffiti breakdance video Huba, huba1.hip-hop.pl
Huba - raper, producent pochodzący z Zielonej Góry swoją przygodę z Hip-Hopem rozpoczął w 2003 roku wraz ze składem ZGV Skład, z pod tego szyldu wypuszczono demówkę pt."Ostatnia Nadzieja".Po rozpadzie ZGV Skład huba zaczął nagrywac solowo w 2004 nagr...
FOTO_2 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
Huba - raper, producent pochodzący z Zielonej Góry swoją przygodę z Hip-Hopem rozpoczął w 2003 roku wraz ze składem ZGV Skład, z pod tego szyldu wypuszczono demówkę pt."Ostatnia Nadzieja".

Po rozpadzie ZGV Skład huba zaczął nagrywac solowo w 2004 nagrał demówkę "Życiowa pasja", która byla nagrywana na zapętlonych podkładach, pod koniec 2004 roku Huba wraz z Bizonem założyli zespół Grapexim do którego w 2005 roku doszedł Franek poprzez gościnny udział na solowej demówce Huby pt."Zły Świat" w kawałku "Terror bit". W październiku 2005 chłopaki z GRX'u rozpoczęli nagrywać materiał na pierwsza płyte "Respekt", materiał skonczono w lutym 2006. We wrzesniu 2006 roku Huba wraz z zespołem Grapexim nawiązał współprace z OSIrec.Studio, w tym czasie zaczęto nagrywać materiał już na drugą płyte Grapexim, "Miejski rytm", materiał skończono w czerwcu 2007 roku ta płyta odebrana byla dobrze przez internetowe środowisko. Aktualnie Huba zaczął nagrywać solowy materiał pt. "Znaki zakazu".
HubaGRX ( Hu..., 27 lat
mężczyzna, Zielona Góra