Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl ť

wizytówka - Delinquent Habits

 Delinquent Habits rap graffiti breakdance video Delinquent Habits, delinquent_habits.hip-hop.pl
Zespół założyli w 1991 roku raperzy Kemo, Ives i O.G. Style. Zanim udało im się zdobyć kontrakt płytowy, przez ponad pięć lat szlifowali styl, w którym łączyli hip-hopowe beaty z latynoskim brzmieniem. W 1996 roku, jako pierwszy zespół nowo p...
FOTO_3 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_4 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
FOTO_5 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
Zespół założyli w 1991 roku raperzy Kemo, Ives i O.G. Style. Zanim udało im się zdobyć kontrakt płytowy, przez ponad pięć lat szlifowali styl, w którym łączyli hip-hopowe beaty z latynoskim brzmieniem.

W 1996 roku, jako pierwszy zespół nowo powstałej wytwórni PMP Records, Delinquent Habits wydali debiut "Delinquent Habits", promowany kawałkiem "Tres Delinquentes". Krążek sprzedał się w liczbie 350 tysięcy egzemplarzy w USA i ponad miliona na całym świecie. Do popularności krążka przyczynił się Sen Dog - producent albumu. Korzystając ze zdobytej popularności, grupa ruszyła w światową trasę po obu Amerykach, Europie i Azji. Ich kawałki spodobały się także fanom rocka, formacja często występowała z rockowymi wykonawcami: Beckiem, Henrym Rollinsem czy kapelą Korn.

Drugi album zespołu: "Here Come The Horns" ukazał się w 1998 roku, na chwilę przed upadkiem PMP Records. Brak promocji krążka spowodował to że sprzedał się znacznie gorzej od przebojowego debiutu.

W 2000 roku członkowie zespołu sami wydali kolejny album "Merry Go Round". Płytę wznowiła wytwórnia Ark 21, w której ukazał się też następny album Latynosów, pt: ''Freedom Band'' z 2003 roku.
Dodger91, 28 lat
mężczyzna, Biłgoraj
Hip-Hop.pl © 2000-2019 ? kontakt ? redakcja ? reklama ? materiały promocyjne ? FAQ, pomoc i zasady ? Polityka Cookies ?