Aby zapewnić prawidłowe działanie strony oraz żeby hajs się zgadzał używamy ciasteczek.
Szczegółowe informacje
button_zwin_rozwin

hip-hop.pl »

wizytówka - Dj Hard Cut

 Dj Hard Cut  rap graffiti breakdance video Dj Hard Cut , 38 lat, DjHardCut.hip-hop.pl
Urodziłem się w Szczecinie ale chwilowo mieszkam w Warszawie. Obecnie nagrywam swoją debiutancką płytę a w międzyczasie ogarniam mixtapy i gram imprezki. Bukowanie  imprez  i  rezerwacja  terminów: djhardcut@o2.pl,  tel.+48 531 000 107
 Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
http://wyslijplik.pl/download.php?sid=i8chk9Kk Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  
http://wyslijplik.pl/download.php?sid=p9al33pA Rap graffiti grafiti grafitti breakdance Hip-Hop  

DJ HARD CUT / KONKRET, czyli Łukasz Ostrowski (ur. 12.08. 1981r.) DJ, raper, producent oraz muzyk bluesowy. Pochodzi ze Szczecina, obecnie mieszka w Warszawie.

Muzyką zajmuje się od 1997 roku. Zwycięzca X edycji międzynarodowego festiwalu Zaczarowany Świat Harmonijki Ustnej, który odbył się w 2003 roku w Poznaniu.

Jako DJ był rezydentem i grywał w najlepszych klubach w Irlandii (The Pavillion - Cork, Tripod, Twisted Pepper- Dublin) oraz Szczecinie, Poznaniu i Warszawie. Obecnie obok Hirka Wrony jest flagowym DJ’em wytwórni Pink Crow oraz zajmuje się promocją pozostałych artystów wytwórni.

Rozgrzewał publiczność przed koncertami takich gwiazd jak Kanye West, Kid Cudi i Flo Rida. Jego występy są pełne energii i spotykają się ze entuzjastycznym przyjęciem ze strony publiczności. Konkret doskonale sprawdza się zarówno w klubach, jaki i na dużych scenach wszędzie tam, gdzie dominuje czarne brzmienie.

„Tworzeniem muzyki zainteresowałem się dzięki składance Smak B.E.A.T. Records w 1997 roku, dzięki której zrozumiałem, że aby zacząć tworzyć nie potrzebujesz wielkiego studia, tylko pomysł. DJ-ing i rapowanie stały się moimi równorzędnymi pasjami. Pierwszą imprezę zagrałem w 1999 roku w Stargardzie Szczecinińskim w klubie 12 Groszy. W latach 2000 – 2002 Hip-Hop cieszył się bardzo dużą popularnością. Występowałem wówczas na wielu imprezach i koncertach w Szczecinie oraz innych miastach Polski. W tym samym czasie rozwijałem swoje umiejętności, jako raper. Od prawie samego początku tworzyłem razem z innym szczecińskim artystą - Marko, z którym nagrywam do dzisiaj.

Około 2002 roku dziki utworowi Rosa Parks zespołu Outkast odkryłem harmonijkę ustną, dzięki której poznałem bluesa. Zafascynowany twórczością Muddy Watersa i John Lee Hookera szybko zrozumiałem ten gatunek muzyczny. Łatwość gry oraz duża siła ekspresji, jaką dała mi harmonijka sprawiły, że przez około 3 lata kompletnie odciąłem się od Hip- Hopu, grając mniej więcej 200 koncertów rocznie z zespołem Stormy Monday i Blue Crow oraz jako solista w big bandach Jus Big Band oraz Big Band Pałacu Młodzieży w Szczecinie. W roku 2003, po około półtora roku intensywnej praktyki wygrałem X Festiwal Harmonijki Ustnej w Poznaniu (2003 rok) i zrozumiałem, że jako muzyk bluesowy nie jestem w stanie się dalej rozwijać. Dostałem propozycję poprowadzenia koncertu Gurala podczas majówki w Świdwinie i w ten sposób powróciłem do swych korzeni – kultury Hip Hop.

W 2005 roku wyjechałem do Irlandii, gdzie kupiłem sobie wszystko, czego potrzebowałem do rozwijania swojej życiowej pasji, a na co nie było mnie wcześniej stać i ponownie zacząłem grać imprezy w klubach. Poznałem raperów z Angoli i Kongo, z którymi nawiązałem współpracę, która zaowocowała wieloma wspólnymi nagraniami. W 2009 roku wróciłem do Polski, przeprowadziłem się do Warszawy i obecnie współpracuję z Pink Crow."